Siemerink dompelt Feenstra in rouw SpooRPTTV Nederlandse competitie is bijzaak voor PSV 'Een bondscoach doet meer dan alleen Oranje NOC akkoord met voordracht Schapers Concurrenten helpen elkaar Internationals naar Zeist Rijnsburger verrassend naar tweede ronde Faas zegt af wegens ziekte Eerste verlies volleyballers DONDERDAG 4 AUGUSTUS 1988 SPORT PAGINA 13 LONDEN (ANP) - Oude concurren ten helpen elkaar een handje. Da ley Thompson, wereldrecordhouder tienkamp, heeft zich bereid getoond zijn rivaal Jiirgen Hingsen naar Seoul te loodsen. De Westduitser Hingsen krijgt op 20 en 21 augustus in Lage de laatste gelegenheid te voldoen aan de eis van 8400 pun ten. Buiten mededinging van de lan- denontmoeting Westduitsland Sovjetunie - Frankrijk (junioren) verschijnt tevens de Brit Thompson in Lage. Dat voornnemen werd dinsdag in Londen bevestigd door Frank Dick, de coach van de Britse atletiekploeg. Hingsen heeft Thompson uitgenodigd. „Ten einde eerste wil Daley onef fenheden in zijn eigen tienkamp wegwerken", verklaarde Dick. „Maar ook wil hij Jiirgen helpen." De tweevoudige Olympische kam-, pioen Thompson en Hingsen voch ten de laatste jaren een aantal adembenemende tienkampen uit. De negen jaar durende zegereeks van Thompson kwam vorig jaar tijdens de wereldtitelstrijd in Rome tot een einde. Gekweld door blessu res werd de donkere Engelsman met 8124 punten slechts negende. Hingsen viel na vier onderdelen uit. Dick: „Rome was belangrijk voor Thompson. Dat hij daar de tweede dag niet is gestopt, heeft hem ster ker gemaakt. Hij heeft deze winter keihard getraind. Momenteel moet er alleen nog aan de sprint worden gewerkt." Dick, die conditietrainer is van tennisser Boris Becker, is kandidaat om in dienst te treden van de Westduitse atletiekbond. De zwakke prestaties van Westduit sers bij de intenationale toernooien van de laatste jaren hebben de roep om een sterke man uit het buiten land doen toenemen. Vos naar Gisbers GEFFEN (ANP) - John Vos, dit jaar winnaar van twee amateur- klassiekers, heeft een contract ge tekend bij de wielerploeg PDM. De 24-jarige renner uit Geffen moet de opvolger v/orden van de Belgische sprinter Wim Arras, die na een do- pingaffaire in de Ronde van Zwe den werd ontslagen. Vos won in zijn laatste amateür- jaar de Ronde van Overijssel en die van de Achterhoek. Ook zegevier de de Brabander in een rit in Olym piad Ronde door Nederland en be ëindigde hij die koers in de groene trui. (EINDHOVEN (GPD) PSV is de vaderlandse competitie ontstegen. Voorzitter Jacques Ruts ging gisteren, tijdens de presentatie van Nederlandse voetbalvlaggeschip nog net niet zo ver het landelijke voetbalgebeuren als hinderlijke bijkomstigheid of als noodzake lijk kwaad te betitelen. Dat er echter met de huidige competitie wat zal moeten gebeuren in de PSV-visie, daarover liet de praeses geen enkele twijfel bestaan. Een kampioenschap met zestien clubs zou een minimale tegemoetkoming van KNVB-kant moeten zijn. Twaalf clubs is de uiteindelijk wens. En die wens is de vader van de Europese gedachte die in Eindhoven verleden seizoen parallel aan de successen gestalte kreeg. Thijs Libregts bracht gisteren een bezoek aan liet voetbalkamp op het veld van KRV. De voetballertjes luistt aandachtig naar de bondscoach. DiekHouewoi KATWIJK - Thijs Libregts heeft zijn eerste training als bondscoach achter de rug. Op het veld van KRV in Katwijk onderrichtte hij giste ren een stuk of zeventig pupillen uit de Leidse regio in een gemoede lijke sfeer en zonder al te veel pro blemen. Een ontspannen hoofd stuk in het veelomvattende taken pakket van de technisch-directeur bij de KNVB. In de wetenschap dat er straks nog tijd genoeg is voor stress en problemen als hij zich met Oranje op de lange weg naar Rome begeeft. door Rob van der Zanden Na het Europese goud ligt in Ita lië volgens velen de wereldtitel te wachten op het Nederlands elftal. De opvolger van Rinus Michels noemt de toekomstverwachtingen 'een beetje hypocriet'. "We verlie zen de realiteit hier nogal snel uit het oog. Maar daar zal ik mee moe ten leren leven. Het is zaak om nuchter te blijven en zo snel moge lijk de neuzen van de internatio nals éen richting op te laten wij zen", keek hij op de velden van de Katwijkse afdelingsclub alvast vooruit. De afdeling Leiden houdt dit jaar voor het eerst een dergelijke voet bal week voor spelers van 10, 11 en 12 jaar en mag zich meteen verheu gen met een bezoek van de bonds coach. Er komen overigens heel wat prominenten naar de kust plaats om de pupillen te onderwij zen. Wim Rijsbergen liet zich al zien en de staf probeert nog enkele FC Den Haag-spelers te strikken voor een paar demonstraties. Een maand na het Europese kampioenschap probeerde Lib regts op zijn manier ook alvast een bijdrage aan het zo veel besproken 'EK-effect' te leveren. Naast Gullit en Co is de 'basis' zoals hij het altijd noemt ook belangrijk. "Ik heb al tijd graag met de kleintjes gewerkt. Bij Excelsior stond ik ook met de pepernoten, zoals ik ze noemde, te trainen. Nu heb ik ook die taak. Je mag dan wel bondscoach zijn of technisch directeur zoals het heet, maar die doet meer dan alleen oranje". De aanwezigheid van de Rotter dammer had niet veel om het lijf, maar de kleine voetballers vonden het een eer om de baas van Oranje te zien en te spreken. Libregts mocht meteen het genoegen sma ken van een 'EK'. De staf van het kamp had namelijk alle deelne mers verdeeld over acht teams met de namen van de deelnemende lan den in Westduitsland. Libregts was zodoende in korte tijd coach van al le landen. Oók van Westduitsland dus. En dat was een echte Deut sche Mannschaft, want er logeert een jeugdteam uit Wattenscheid op het Katwijkse kamp. Omdat de begeleiders van de Duitse ploeg mogelijk 'handlan gers' konden zijn van Franz Bec- kenbauer - de ambtsgenoot van Libregts - moest de Oranje-trainer extra op zijn hoede zijn met uit spraken over zijn team. In oktober al ontmoet het Nederlands elftal voor de WK-kwalificatie de West duitsers. "U wilt zeker de opstel ling alvast hebben" grapte Lib regts tegen de 'spionnen'. "Jam mer, die heb ik nog niet". PSV is niet van plan nog langer in hetzelfde bootje als Volendam, PEC Zwolle en andere 'voetbal kruimeldieven' rond te dobberen. Het luxe cruiseschip uit Eindho ven vaart met de centen van de multinational, tien sub-sponsors en de verkoop van Ruud Gullit op zak een koers, die instituten als Re- al Madrid, AC Milan, Bayern Mün- chen, Barcelona etc. reeds eerder insloegen. De begroting, die dit jaar op 17 a 18 miljoen is vastge steld (verleden seizoen 10 miljoen) geeft al aan hoe de zaken bij PSV in de toekomst worden aangepakt. Groots. Die grootsheid zal niet al leen moeten blijken uit de presta ties binnen de lijnen, maar vooral ook in de presentatie naar buiten uit. De kleinste details worden daarbij niet uit het oog verloren. Van het begrip 'voetbalcatacom ben' heeft men bij PSV, nu de laatste hand aan de nieuwe hoofd tribune wordt gelegd, definitief af stand genomen. De ruimte waar het publiek van de hoofdtribune zich voor en na de wedstrijden op houdt heet thans 'De Europrome nade' „De tienduizend bezoekers kunnen daar ruimschoots aan de bars en de zithoekjes nababbelen over de wedstrijd", aldus Jacques Ruts. „In het centrale deel van de Europromenade, de zogenaamde Brusselstip, is een vidiwall opge steld waar het een en ander nog eens zal kunnen worden bekeken". De perskamer van vroeger heet in het prestigieuze projekt (35 mil joen gulden) 'Bordeauxzaal'. Op de deur waar voorheen de label 'be stuur', kleefde staat thans l'Euro- pe, een a la carte restaurant. De bit tergarnituur in de Business Club is in de toekomst te verkrijgen in het buffet-restaurant 'Girondms'. PSV is een voetbalbedrijf geworden en het verenigingslokaal een multi functioneel centrum, waar zaken lui en aanverwanten zich afwisse- ZEIST - De eerste bijeenkomst van de nieuwe bondscoach Thijs Libregts met zijn voetbalinterna tionals - aanstaande maandag - moet het stellen zonder aanvoer der Ruud Gullit, Frank Rijkaard en Marco van Basten. Het super trio van de voorbije Europese ti telstrijd heeft van zijn werkgever AC Milan geen toestemming ge kregen naar Zeist te reizen. Libregts was het afgelopen weekeinde persoonlijk maar Mil aan gevlogen om de Milanese clubleiding te overtuigen van het nut van de korte trip. Komend weekeinde bezoekt hij het toer nooi van KV Mechelen om daar de Belgische internationals te spreken. Op het sportcentrum van de KNVB praat Libregts maandag met zijn kerngroep de plannen voor het nieuwe seizoen door. Voor 1988/1989 bestaat het pro gramma uit vier kwalificatie duels voor het wereldkampioen schap, drie oefeninterlands en het duel om de Artemio-Franchi- beker tegen Uruguay. Er komen voor de reünie twintig spelers: de groep van de Europese titel strijd minus het Milanese drietal en de afgezwaaide Mühren plus het kwartet Menzo, Silooy, Gill- haus en Witschge. Op 14 september speelt Oranje de eerste WK-kwalificatiewed- strijd thuis tegen Wales. In het weekeinde daarvoor verblijft het elftal in Noordwijk. Libregts is nog op zoek naar een oefenpart ner voor zaterdag of zondag. LEIDEN - Rijnsburger Jan Siemerink heeft zich overtuigend geplaatst voor de tweede ronde van de nationale kampioenschappen tennis. In het Brabantse Son wees de speler van Unicum met duidelijke cijfers de als zevende geplaatste Christiaan Feenstra terug- 6-3, 6-1, 6-4. Het publiek in Son heeft Eltingh intussen al tot kanshebber gebom bardeerd. De speler van Unicum wordt getraind door de trainer van de organiserende vereniging, Henk van Hulst, en mag daarom op de sympathie van de plaatselijke toe schouwers rekenen. Of Eltingh zijn prestatie van vorig jaar hij be reikte toen de kwartfinale kan evenren, is nog maar de vraag. In de volgende ronde stuit hij op de als vijfde genoteerde Paul Haar huis. Daarbij oogt de Gelderlander duidelijk vermoeid. Dat bleek ook in de eerste ronde van het dubbelspel. Met Siemerink had Eltingh duidelijk moeite met de concentratie. Het Unicum-kop pel kreeg Martin Koek en Willem Bruin dan ook pas in de derde set op de knieen. Siemerink en El tingh moesten daarvoor wel een 3-0 en 40-15 achterstand in de derde set wegwerken. Dat Siemerink tegen de hoger ge noteerde Hilversummer niet kans loos was, was eigenlijk al bij voor baat duidelijk. Feenstra is de laatste weken niet in vorm, speelde slecht tijdens de satelliet-toernooi en en verloor onlangs nog van An dy Schaefers, de huidige nummer 57 op de nationale ranglijst. "Met de wetenschap dat Feen stra niet echt 'op tik' is, ben ik ook de baan opgestapt. Ik heb niet ge aarzeld lange rally's aan te gaan, ook om zelf in m'n spel te komen. Normaal gesproken is dat niet een taktiek die je tegen deze jongen toepast. Als Feenstra in vorm is, heb ik waarschijnlijk vanuit het achterveld niet veel in te brengen", vertelde Siemerink na afloop. Alleen in de derde set kreeg Sie merink het nog even moeilijk. De 18-jarige Rijnsburger nam even gas terug, miste een paar gemakkelijke ballen en liet zijn tegenstander tot 2-0 en 3-1 uitlopen, waarna hij uit eindelijk toch nog simpel de partij naar zich toetrok. Siemerinks coach, Frits Don, was ondanks de zege niet echt te vreden over het spel van zijn pupil. "Jan geeft nog te gemakkelijk pun ten weg. Dat kost 'm games. In de laatste set geeft hij Feenstra nog de kans om terug in de wedstrijd te komen. Dat laatste deel moet-ie ei genlijk gewoon met 6-0 of 6-1 win nen". Voor Feenstra betekende de ne derlaag een bittere teleurstelling. Door dit resultaat daalt de speler van 't Melkhuisje flink op de natio nale ranglijst. Ómdat hij de laatste maanden ook internationaal geen aansprekende resultaten heeft be haald, ligt een duikeling op de mondiale lijsten in het verschiet; terwijl na het behalen van de Eu ropese jeugdtitel in 1982 een mooie toekomst voor Feenstra leek weg- Naast de baan waar Feenstra ten- onder ging, boekte de Europees jeugdkampioen 1988, Jacco El tingh, een vrij simpele overwin ning. De speler die zondag in Span je even de beker mocht vasthou den waarop ook de namen van Wi- lander, Edberg, Noah en dus ook van Feenstra prijken, won vrij ge makkelijk van Vincent van Gelde ren: 6-4, 6-4, 7-6. Bij het dames was er een opval lende rol weggelegd voor Eveline Hamers. De nationaal kampioene van 1987 speelde een weinig over tuigende competitie voor Unicum. Ook in de toernooienreeks die Jan Siemerink. volgde, boekte de Limburgse wei nig aansprekende resultaten. Het gravel van Son, waar zij ook vorig DEN HAAG (ANP) - Het Nederlands Olym pisch Comité (NOC) heeft dinsdagavond weer drie sportlieden aangewezen voor de Zomerspelen van Seoul. Het bestuur ging ak koord met de voordracht van de bokser Regi- lio Tuur, de tennisser Michiel Schapers en de baanwielrenner Thierry Detant. Voorlopig bestaat de Nederlandse ploeg voor het groot ste vierjaarlijkse sportevenement exclusief begeleiders uit 137 mensen en negen paar den. De Rotterdamse vedergewicht Tuur werd als enige gekozen uit de voordracht van de boksbond, die ook Silvio Mezzenga (lichtge wicht), Reino van der Hoek (lichtwelter) en Peter Zwezerijnen (midden) op het lijstje voor het NOC had geplaatst. De bond was zelf al van oordeel, dat het voorstel voor nog eens vier boksers aan de royale kant was. De Euro pees kampioen in het zwaargewicht, de Lim burger Arnold Vanderlijde, was al in een eer der stadium aangewezen. Thierry Détant is de eerste baanwielrenner. die is aangewezen. De 22-iarige renner uit Purmerend moest dit seizoen vormbehoud tonen. Hij rijdt in Seoul de tijdrit over één ki lometer. Marcel Beumer, Leo Peelen en Louis de Koning zijn renners, die met opval lende resultaten nog tot de Olympische ploeg kunnen doordringen. Michiel Schapers, de i nissend Nederland, is voorlopig delegatielid met vraagteken. De Rotterdammer, momen teel actief in Italië, werd dinsdagavond ver rassenderwijs door het NOC bij de nationale ploeg gehaald. Lange tijd wensten de keuze- heren uit Den Haag de kandidatuur van Scha pers niet serieus te nemen. De nummer 38 van de wereldranglijst is eerste reserve voor het mannentoernooi in Seoul. Hij krijgt van de Internationale Tennis Fe deratie (ITF) een plaats in het wedstrijdsche ma, wanneer één van de acht wild-cards (Skoff, Gomez, Agenor, Odizor, Izaga, Jarryd, Gilbert en Tsjesnokov) afhaakt. Voor andere spijtoptanten is Schapers geen vervanger. Toplanden mogen dan een nieuwe nationale kracht inzetten. Schapers moet voor 31 gustus, de dag van de officiële overdracht i de Nederlandse ploeg aan chef de Wim Cornelis, zekerheid hebben over zijn deelneming in Seoul, anders wordt hij uit de ploeg geschrapt, Door de tennisbond, de KNLTB, was Scha pers voorgedragen met Huub van Boeckel, zijn dubbelspelpartner. Dat duo was wel ver zekerd van één plaats in het Olympische toer nooi. De kandidatuur werd echter afgewezen, omdat het NOC niet over een objectief „meet punt" kon beschikken. In het dagelijks ten- nisleven spelen Schapers en Van Boeckel vrijwel nooit samen. In Seoul mogen echter geen qua nationaliteit gemengde koppels aan de start verschijnen. Het NOC besloot ook vijf begeleiders aan te wijzen. Voor de atletiekploeg het viertal Henk van der Worp, Arie Kauffman, Wim Verhoorn en Ton Eijkenboom. De boksploeg wordt vergezeld van Gyula Bodis, de trainer van Arnold Vanderlijde. jaar haar titel binnenhaalde, heeft blijkbaar een inspirerende wer king op haar. Hamers stond aan haar opponente Judith Warringa dan ook geen enkele game af: 6-0.6- 0. In deze vorm is de Limburgse plotseling waar kanshebster op een finaleplaats; ook omdat de kans- hebsters in haar helft van het sche ma gisteren werden uitgeschakeld. De als tweede geplaatste Manon Bollegraf verloor van Nicolette Rooymans, terwijl de papieren nummer vier, Hellas ter Riet, ten- onder ging tegen Karin Moos. Die moest daarvoor wel een achter stand van 5-0 in de tweede set weg werken: 6-4, 7-5. De Noordwijkerhoutse Heieen van den Berg boekte een aardig succesje in het damesdubbelspel. Met Yvonne Grubben klopte de speelster van Dekker-tennis het koppel Marieke Bartels/Janneke van der Woude met 6-1,6-4. De kan sen om verder te reiken dan de kwartfinale zijn echter niet zo groot. Grubben en Van den Berg, die in het kwalifikatietoernooi van Eva Haslinghuis verloor, stuiten dan op het duo Ingelise Driehuis- /Marcella Mesker. WILLEM SPIERDIJK lend zullen onderhouden over de voorzet van Eric Gerets en de Dow Jones index. Waarschijnlijk in om gekeerde volgorde. „Deze formu le". zegt Ruts over de Business Clubtribune, „die we van An- derlecht hebben overgenomen, blijkt ook in Eindhoven te werken. De score is thans 750 en rekening houdend met de verleende opties zijn we eigenlijk uitverkocht". Het gaat PSV voor de wind, dat moge duidelijk zijn. De voorlaatste twee sub-sponsors werden binnen gehaald (Heuga en Staatsloterij); het aantal seizoenskaarten zal dit seizoen 20.000 bedragen. Alle thuiswedstrijden van de kampioen zijn nu reeds voor tachtig procent uitverkocht. De recette bedraagt momenteel veertig procent van de totale inkomsten van het voetbal- bedrijf. Inkomsten die aan het be gin dit KATWIJK - Zowel de spelers als de wedstrijdleiding hebben zeker niets te klagen op het tennispark Zee en Duin. Alle partijen kunnen elke dag worden afgespeeld, er is weinig wind en er is veel publiek. Kortom, een prettige ambiance. De nummer één geplaatste in het mannenenkel B, Stephan Faas, heeft het gisteren moeten laten af weten wegens ziekte. Waarschijn lijk is hij vandaag weer hersteld en kan hij zijn plaatsing verdedigen. Joep Timmermans speelde tegen Robert Veldt. Timmermans, die net terug is van vakantie, was nog met vast genoeg om het te kunnen bolwerken tegen Veldt en dolf het onderspit met 6-2, 6-3. René van der Wilk besliste zijn partij tegen Martin Hoekstra in zijn voordeel. Met 6-3 6-4 zag Hoekstra de winst naar de tegenpartij gaan. Meer succes had hij in het ge- mengddubbel met Irma van See- ters. Het duo zegevierde met 6-2, 6- 1 over Nora Bello en Mark Nagel- kerken. Over de uitslag van het mannendubbel tussen Waldo Jan sen en Joep Timmermans aan de ene kant en Jan-Arie en Erik Bak ker aan de andere kant werd ieder een lang in het onzekere gelaten. De eerste set ging naar het duo Jan sen en Timmermans met 6-4. De tweede spelreeks viel ten deel aan de gebroeders Bakker met gelijke uitslag. Vervolgens kwamen de tennissers van de Leidse Hout met 5-1 voor te staan, maar slaagden er niet in om de beslissende set te pakken. Zelfs een matchpoint en later een 6-5 stand in hun voordeel mocht niet baten, 7-2 verloren ze uiteindelijk de tie-break. In het vrouwenenkel B versloeg Karin Croese haar opponente Wil den Hollander met weinig moeite: 6-2 6-2. Jeanine Junger trok ook aan het langste eind tegen Riska Volkerts en won 6-2 6-4. Carola Geerlings presteerde het om tegen Margot van der Haak geen game te verliezen: 6-0 6-0. Bij het mannenenkel Cl kon Jo- han Draulans na een moeizame eerste set toch aan de positieve kant van de score blijven. Hij speel de tegen de 'thuisspelende' Peter Bauw. Uitslag 7-6 6-2. Petra Guyt verwierf zichbij de vrouwen in de zelfde categorie een plaats in de volgende ronde. Zij wees Tanja Blik terug met 6-2 6-1. Tot slot kwam in het mannenen kel C2 Hein de Jong als winnaar uit de bus tegen Robert Hofkes: 7-5 6- 1. De Jong vond naar eigen zeggen in de tweede set zijn ritme weer. „Gelukkig wel" verzuchtte hij na afloop. ESTHER VAN ZUUREN melijk stromen uit de vele invita ties voor toernooien. Het Meche- len-toernooi staat deze dagen op de kalender. Volgende week vertrekt PSV naar Spanje om deel te nemen aan het La Coruna-toernooi. In de eerste competitieweek staat het Barcelona-toernooi gepland en in de winterstop liggen er diverse uit nodigingen voor indoorevenemen- ten. Tussendoor loopt de competi tie, het bekertoernooi. Europees voetbal, supercup (twee wedstrij den tegen KV Mechelen) en de we reldcup in december in Tokio. Overwinterd wordt in Zimbabwe. „Het programma is overvol", constateert Ruts dan ook. „Tijdens het overleg tussen de nieuwe bondscoach en de clubleverenciers bleek onlangs dat het welhaast on mogelijk is de verplichtingen van de clubs te combineren met de noodzaak onze vertegenwoordi gende elftallen op de juiste wijze voor te bereiden en de wedstrijdda ta daarvan in het overvolle pro gramma in te passen". Mediabeleid Vervolgens was het mediabeleid van de KNVB aan de beurt. „De huidige inkomsten voor topclubs uit de contracten voor uitzending van competitiewedstrijden staan in schril contrast met de grote be langstelling van het luister- en vooral kijkpubliek daarvoor. Naar onze mening moet de huidige rege ling totaal op de helling wil de top van het Nederlands voetbal ook in dit opzicht niet de aansluiting met de concurrenten in het buitenland verliezen". Guus Hiddink zal op zijn manier de aansluiting met het buitenland in de gaten houden. Daarvoor heeft hij 35 contractspelers. Nieuw ter beschikking heeft Hiddink: Juul Ellerman, Hendrie Kruzen en Stan Valckx. Drie spelers zijn uitge leend: Viscaal, Verhagen en Vermeulen en voor eveneens drie spelers wordt uitgekeken voor nieuwe werkgevers: Rob McDo nald, Jurrie Koolhof en Randy Sa muel. „Het Europees avontuur van verleden seizoen smaakt naar meer. Ik hoop dat we twee rondes overleven en er volgend jaar in april nog bij zijn". SOFIA (ANP) - Het Nederlands volleybalteam heeft gisteren in So fia de eerste nederlaag geleden te gen Argentinië. De stemming werd er niet door bedorven. „We hebben de wedstrijd verloren, maar tege lijk een belangrijke tactische over winning geboekt", zei volleybal- bondscoach Arie Selinger na het verlies van 2-3 (15-5,6-15,15-8, 8-15, 13-15) in het toernooi om de Sofia Cup. Nederland was al zeker van een plaats in de finale. De uitslagen: Japan - Polen 2-3 (16-14, 10-15, 6-15, 15-13, 9-15), Tsjechoslowakije - Cuba 0-3 (4-15, 3-15, 10-15), Nederland - Argentinië 2-3 (15-5,6-15,15-8,8-15,13-15), Bul garije - Brazilië 3-0 (15-13, 15-2, 15- 12). DONDERDAG 17 00-17 10 BBC 2: Golf: toernooi vanuit Fulford. 17.10-19.10 BBC 2- Cricket: Engeland- Caribisch gebied 17.35-18.00 BBC 1 Fast Forward serie over sportbeoefening 18.05-18.35 BBC 1 Move it: biizondere sportcompetities. 18.55-19.25 Super Sporting Chance bekende personen proberen in een spoedcursus een nieuwe sport te leren. 22.00-22.28 SKY Voetbal: hoogtepun ten van een toernooi met BSC Young Boys, Everion, Torino en Cruzeiro Belo Honzone. 22.30-23.30 SKY: Tennis: hoogtepunten van The Citizen Cup voor dames. 22.35-23.05 Super Turbo Cup: verslag van de autoraces op het circuit van Zand- 23.05-00.05 Super: Pro Celebrity Golf: verslag van een wedstrijd tussen prof- golfspelers en bekende personen

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 13