s'°s;tv Van Zanten droomt van 'superkwartet' Bulgaarse voetbalshow in Katwijk Zege voor Michels in prestigeduel Nunn slachtoffer van eigen behoudendheid Organisator "Amsterdam 713' wil meer Feestje Sparta ontaardt in sehoppartij De Uithof wil dak met een gaatje WOENSDAG 3 AUGUSTUS 1988 SPORT PAGINA 13 fase een hield. Een misrekening op de negentiende zet werd fataal. Hort wachtte het kwaliteitsverliesi niet af, maar gaf direct op. De verwikkelingen op het bord van Kortsjnoi en Van der Wiel wa ren bijzonder heftig. Van der Wiel had met zwart in het Engels riskant geopend. Zijn negende zet (Dd6) verkreukelde zijn stelling. Kortsj noi trok er ruim de tijd voor uit het passende antwoord te vinden. Te ruim achteraf. Aan zijn eerste vijf tien zetten spendeerde hij 93 minu ten. Die royale investering brak hem in het midden- en eindspel op. De Zwitser slaagde door de zet- dwang er niet in de winstvoering rond te krijgen en moest na het pas seren van de tijdcontrole met lede ogen vaststellen, dat zijn clubmak ker van Volmac Rotterdam altijd met eeuwig schaak naar remise kon ontsnappen. AMSTERDAM (ANP) - Zijn bour- gondische leefstijl heeft van Vlasti- mil Hort een vreedzame schaker gemaakt. Een remiseschuiver, die liever een halfje meepikt dan voluit op de aanval speelt. Gisteren werd hij tegen Nunn in de derde ronde van de kroongroep van het Ohra- toernooi het slachtoffer van zijn ei gen behoudendheid (0-1). De derde speeldag in Krasnapol- sky werd kleurrijk door de over winning van Ljubojevic in het Joe goslavische onderonsje tegen Nik- olic en de remise van Kortsjnoi te gen Van der Wiel. Daarmee gaf de Zwitser een half punt weg. Hij zag in het middenspel een vermoede lijk winnende manoeuvre over het hoofd, waardoor de Leidenaar kon ontsnappen. In het klassement werd de 57-jarige grootmeester voorlopig voorbijgestreefd door Nunn. De in Tsjechoslowakije geboren Hort was een speler van wereld klasse. Een begenadigd talent dat in 1965 grootmeester werd en door de wereldtop zeer serieus genomen werd. Door zijn voorliefde voor de geneugten van het leven kwam hij in botsing met de bureaucratie in zijn geboorteland en week hij uit naar Westduitsland, zijn tweede va derland, dat hem na lang aarzelen een nieuw paspoort verschafte. In die moeilijke periode verwaarloos de hij zijn schaakcarrière. Hij had weinig trek in de noodzakelijke studie-uren en aanvaardde met grote regelmaat uitnodigingen als gastgrootmeester die beter bij zijn uitbundige levensstijl pasten. Pas na zijn definitieve verhui zing naar de Bondsrepubliek doet de 44-jarige Hort weer pogingen een prominente plaats in het schaakleven te bemachtigen. Hij werd de vaste secondant van Tim man in de kandidatenmatches en ging in toernooien van niet al te hoog kaliber aan de slag zijn ELO- rating op aanvaardbaar niveau (2595) te brengen. Door de vorig jaar behaalde eind zege in de grootmeestergroep pro moveerde hij automatisch naar de huidige kroongroep in Krasnapol- sky. Daarin stelde hij zich nogal be houdend op. Een gortdroge remise tegen Ljubojevic en een hangpartij tegen Van der Wiel, die volgens de Leidenaar ook in deling van het buitenlandse trip verlegen c PSV met 1-0 verslagen LEVERKUSEN (DPA/GPD) - De Nederlandse landskam pioen en winnaar van de Europese beker PSV heeft gister avond een vriendschappelijke wedstrijd tegen Lever- kusen, de winnaar van de UEFA-beker, met 1-0 verloren. Rinus Michels, die afgelopen seizoen een dienstverband in Westduitsland verkoos boven een vierjarig contract in Eindhoven, zag zijn nieuwe team winnen door een treffer van de Pool Marek Lesniak na een fraaie solo in de 72e mi nuut. Hij profiteerde daarbij van een fout van Ronald Koeman. Slavia Sofia komt te vroeg voor tweedeklasser KATWIJK Tegen de 25-jarige Bulgaarse international Peter Alexandrov was gisteravond geen Katwijks kruid gewassen. De de fensie van de zaterdagtweedeklas ser moet het optreden van-de Sla via Sofia-speler maar niet al te hoog opnemen. Een spits van dit kaliber komen ze immers toch niet meer tegen dit seizoen. De dikke nederlaag van 1-8 en de vier doel punten van Alexandrov kunnen daarom gevoeglijk worden verge ten, hoe onvergetelijk de vier tref fers van de lange Bulgaar ook wa- Ze waren in de kustplaats overi gens toch al niet van plan om con clusies te verbinden aan dit potje. "Ik zit helemaal niet te wachten op dit soort wedstrijden", liet trainer Arie Lagendijk weten. "Gelukkig zijn we er zonder blessures door heen gekomen. Dat is voor mij op dit moment belangrijk". De oefenwedstrijd zat aanvanke lijk ook helemaal niet in het sche ma van de amateurclub. De Bulga ren, die in het Limburgse Ospel bi- zakkeren, zaten echter tijdens hun punt zal eindigen. Tegen Nunn wil de Hort zich er gisteren er te ge makkelijk vanaf maken. Hij nam met zwart in het Frans een te ge kunstelde positie in, die de speel baarheid voor wit eenvoudigde 'bescheiden' tegenstander nadat ze eerst Fortuna Sittard (3-0) en VW (4-2) hadden verslagen. Peter Step- han (de ex-manager van Feye- noord) wist via Katwijker Cees van der Plas de amateurs zover te krij- zwart voortdurend in alarm- gen de Bugaren te ontvangen. Stephan begeleidt de Oosteuropea nen tijdens hun trip door Neder land. Aanvankelijk begonnen met het kampioensteam van zijn voorgan ger. liet Lagendijk na een 0-3 rust stand enige nieuwkomers opdra ven om zich alvast een oordeel te kunnen vormen. "Een oordeel vorm ik niet op basis van deze wed strijd", ontkende hij echter terecht het nut van de partij. "We hebben gelukkig nog een lange weg te gaan alvorens ik een keuze moet maken. Het is duidelijk dat Katwijk in de breedte sterker is geworden. Van de nieuwkomers zal iedere speler zich echter moeten bewijzen. Het team heeft vorig jaar toch een pres tatie neergezet en dan moeten de aanwinsten zich extra bewijzen om aanspraak te maken op een basis plaats". Van de 'nieuwelingen' verscheen tegen Slavia naast de teruggekeer de Jaap Guyt ook Arnold Vooys in de tweede helft in het team van de promovendus. De verdediger was lange tijd uitgeschakeld na een au to-ongeluk. Hij kon het ook niet helpen dat zijn eerste directe te genstander bij zijn come-back een spits van internationale klasse was. Aan de drie doelpunten die Alexandrov aan zijn openingstref fer in de 11e minuut toevoegde had Vooys bovendien weinig schuld. In de 68e minuut joeg de aanvoerder van de bezoekers de bal vanaf twin tig meter uit een vrije trap in de kruising. Precies één minuut later herhaalde hij dat staaltje, maar dan met het hoofd. Een dosis geluk ui teraard, maar de ruim 700 Katwij- kers op sportpark De Krom ston den op de banken. Voor doelman Jaap Haasnoot viel er weinig eer te behalen op deze manier. Met de be vliegingen van de topscorer was het inmiddels 0-6 geworden, alvo rens Katwijker Piet van Duyn iets terug mocht doen uit een straf schop. Een verdiende tegentreffer, want eerder waren dezelfde Van Duyn en Kees Kraaienoord al dicht bij een doelpunt geweest. Uitein delijk completeerde Alexandrov zijn kwartet en sloot Karamanov de show af. De UEFA-cupdeelnemer uit So fia - vorig seizoen als vierde geëin digd - liet bij vlagen oogstrelende staaltjes voetbal zien. Met name ex- Feyenoorder Andrej Jeliazkov trok de aandacht. De middenvelder leek zowat te slaapwandelen rond de middencirkel, maar als hij 'ont waakte' gebeurde er prompt iets geniaals. Met de beweeglijke cen trumspits vormt hij een duo dat Slavia weer terug moet brengen naar de nationale top. Meer dan veertig jaar geleden vierde de club haar laatste landskampioenschap. De Bulgaren toonden zich in elk geval handiger met de bal dan met de haring die ze na de wedstrijd voor werd gehouden. Gelukkig kon Peter Stephan de verbaasd kij kende gasten demonstreren hoe men in Nederland omgaat met die lekkernij. ROB VAN DER ZANDEN Zaterdageersteklasser Noord- wijk kon gisteravond eerste divi sieclub FC Den Haag tot aan de rust goed bijhouden. Geert-Jan Bakker zorgde zelfs voor een 1-0 voorsprong. Frans Danen bracht met twee doelpunten FC Den Haag op voorsprong en Ivan Hermans bepaalde de ruststand op 2-2. In de tweede helft brak de trainingsach terstand Noordwijk al snel op. Bin nen vijf minuten schoten Bram Rontberg (2) en Heini Otto de FC toch nog naar een 2-5 zege. De rechtbank van Exeter heeft 42 voetbalsupporters veroordeeld we gens het veroorzaken van ongere geldheden bij de vierde divisie wedstrijd Exeter - Cardiff, die in april van dit jaar werd gespeeld. De drie voornaamste raddraaiers gaan vier maanden de gevangenis in. De rest kreeg een straf variërend van enkele weken gevangenisstraf tot een geldboete. De 42 vandalen moeten samen een boete van ruim 70.000 gulden betalen. Van begin af aan werd de 23.000 toeschouwers gezien de inzet dui delijk gemaakt dat het om meer ging dan een vriendschappelijke wedstrijd. „Voor ons staat hier het prestige op het spel", beaamde doelman Hans van Breukelen. De agressiviteit en harde aanpak van beide ploegen resulteerden onder meer in fluitconcerten vanaf de tri bune. Vooral de Deen Sören Lerby moest het daarbij ontgelden in het Ulrich Haberland-stadion. Bij PSV ontbraken Van Aerle, Arnesen, Nielsen en Gerets. De beste mogelijkheden waren voor de Westduitsers, maar spits" Kastl miste tot drie keer toe de koelbloedigheid. PSV, dat voor de ze jubileumwedstrijd ter gelegen heid van het 125-jarige bestaan van het bedrijf dat Leverkusen spon sort een bedrag van 40 mille op streek, beperkte zich vooral tot uit vallen. Alleen Gillhaus kreeg daar bij een kansje. Lerby had pech met een schot van 30 meter afstand Kieft Als de berichten in de Portugese pers juist zijn, tekent Wim Kieft zeer binnenkort een verbintenis met Benfica. De PSV-spits zou voor een bedrag van 3 miljoen gul den naar Lissabon verhuizen. Hoewel PSV-manager Kees Ploegsma zegt geenszins van plan te zijn de blonde prijsschutter te la ten gaan, beweerde Benfica's tech nische leider Eusebio gisteren in de Portugese sportkrant 'Record' „vrijwel rond" te zijn met de Am sterdammer. Tijdens de persconferentie ter gelegenheid van het Amsterdam 713 toernooi, gistermiddag in Am sterdam. maakte Eusebio de toe speling dat zijn selectie binnenkort mogelijk verrijkt zou worden met een „bekende Nederlander". Om welke speler het ging, wilde hij toen niet zeggen. Bij een vriendschappelijke wedstrijd tussen Spora Luxem burg en Standard Luik is het maan dagavond tot gewelddadigheden AMSTERDAM (GPD) Het begon allemaal in 1975. Een voetbaltoernooi, een aardig sportief onderwerp tijdens de viering van het zevenhonderdjarig 'bestaan' van de stad Amsterdam. Dat werd dus 'Amsterdam 700'. Nu, dertien jaar later, bestaat het toernooi nog steeds. Als 'Amsterdam 713' inmiddels. Veertien toernooien, mooie wedstrijden, uit stekend voetbal, prima winnaars. Maar Jack van Zanten, organisator, blijft dromen van zijn 'superkwartet'. „Misschien volgend jaar", overpeinst hij. Ajax, een Braziliaanse top per, Dinamo Kiev én AC Milan. „Misschien volgend jaar". ROTTERDAM (ANP) - Bij zijn aankomst op Papendal een week geleden verklaarde Johan Cruijff dat alles wat hij had gezegd wel zo'n beetje was uitgekomen. Zijn voorspelling dat Barcelona het 100- jarig jubileum van Sparta gister avond in Rotterdam met een fraaie wedstrijd zou opsieren, deugde echter van geen kant. De bijna 10.000 toeschouwers zagen een aanvankelijk gezapig duel, dat na rust in een ordinaire sehoppartij eindigde. De wedstrijd leverde geen winaar op, 1-1. In de veertiende minuut van de tweede helft sloeg de vlam in de pan, zij het in een wat ander op zicht dan gehoopt. Alberto dreef de zaak op spits, door na een serie van wederzijdse overtredingen Leng- keek grof onderuit te halen. Enkele meters verderop deelde Alexanco een klap uit aan Vurens. Alsof dat niet genoeg was, deelde de Spar taan Snoei een soort karatetrap uit. Scheidsrechter Thomas zwaaide aanvankelijk met rood in de rich ting van boosdoener Julio Alberto, maar volstond uiteindelijk met twee 'gedwongen' wissels. Snoei en Alberto verdwenen wel naar de kleedkamers, maar beide teams mochten met elf man verder. Even later kreeg Bequiristain wel geel, omdat hij bij een vrije trap onvol- Het povere optreden van Bar celona, voetbaltechnisch gezien, kwam niet als een verrassing. Het bij elkaar gekochte elftal van Cruijff, op Spangen met vijf nieu welingen in de basis, kampt met de naweeën van een zwaar Hollands trainingsweekje op Papendal. De resultaten van de laatste dagen, 0-3 verlies bij Helmond Sport, 1-0 winst bij de amateurs van Lunte- ren, gaven dat al aan. De opbouw gaat momenteel voor het spekta kel. Tegen Sparta creëerde Barcelo na nauwelijks kansen. De ope ningstreffer, in de 15e minuut, ont stond min of meer toevallig. Sali nas kon intikken na een bijna mis lukte voorzet van Eusebio. Het lag aan scheidsrechter Thomas dat het niet al na tien minuten gelijk was. De arbiter verzuimde de bal op te stip te leggen, nadat Alexanco een voorzet van Van de Berg met de hand onderschepte. Met behulp van de grabbelende doelman Zubi- zarreta kreeg Van de Berg'vlak voor rust toch een beloning. Zijn volley werd door de Spaanse sluit post maar half verwerkt: 1-1. De technische staf van Bar celona toonde zich gisteravond ab- Voorlopig doet Amsterdam 713 het komende vrijdag en zondag met een ander aantrekkelijk viertal. Ajax natuurlijk, Sampdoria, Fla- mengo en Benfica. Met erkende sterren als Vialli, Mancini, Valdo - de Braziliaanse international van Benfica, Edinho, Leandro en, mis schien, Zico. Aangevuld met de vaste waarde Ajax. Ze mogen er weer zijn, stelde Van Zanten giste- Mike Snoei ten opzichte van ren tijdens de persconferentie dan (foto af» ook vergenoegd vast. Alleen Real Madrid, dat was jammer. De orga nisator had de 'Koninklijke' zelfs in Belgrado opgezocht om ver van het gewoel en de concurrentie za ken te doen. „Ik had", zei Van Zan ten, „vergaande contacten met Beenhakker. Ik dacht rond te zijn, maar ik hoorde maar niets defini tiefs. Daarom heb ik de knoop zelf maar doorgehakt. Geen Real. Later hoorde ik dat Beenhakker een min der zware voorbereiding wilde: hij koos tenminste voor het Rotter dam-toernooi". Het blijkt toch iets anders in el kaar te steken. Real liet de zaken voor het Nederlandse trainings kamp regelen door makelaar Ger Lagendijk, 'bij toeval' ook met Bob Maaskant organisator van het con currerende Rotterdam-toernooi. De koppeling was daardoor snel gemaakt. „Ja, dat zullen ze samen soluut niet verontrust over berich ten in de Spaanse pers dat Johan Cruijff geen licentie zou krijgen om op te treden als hoofdtrainer van Barcelona. „Johan heeft in Neder land het trainersdiploma gekregen en dat is het enige dat telt", zei Ton- nie Bruins Slot, bij Ajax en Bar celona de assistent van Cruijff gis teravond in Rotterdam. „We heb ben er intern ook absoluut geen woorden over vuil gemaakt. Er is niets aan de hand. En mochten ze wel moeilijk gaan doen, dan zijn er bij Barcelona voldoende trainers die wel over de officiële papieren beschikken. Ik ben er daar een Meijer op zoek naar nieuwe club AMSTERDAM (ANP) Hennie Meijer verlaat Ajax. De 25-jarige spits, vorig seizoen nog goed voor twee Europa-Cuptreffers tegen Hamburger SV, wil na één jaar van voornamelijk toekijken in Amsterdam een nieuwe werkgever. Toen coach Kurt Linder hem vorige week voor het toernooi in Viareggio geen plaats in het eerste garandeerde, bleef Meijer achter in De Meer. Hij trainde extra in afwachting van de transfer, die volgens de Am sterdammer deze week moet worden afgerond. In Nederland zijn FC Groningen en de vorige werkgever van Meijer, Roda JC, de voornaamste kandidaten voor een contract met de bonkige spits. Ajax wil, aldus algemeen directeur Arie van Eijden, in ieder geval weer de 800.000 gulden terug, die de club op advies van gewezen tech nisch directeur Johan Cruijff in de zomer van 1987 voor de aanvaller uit trok. Een overhaaste verkoop is er volgens Van Eijden absoluut niet bi j. wel hebben bekokstoofd", stelt Van Zanten „Als Lagendijk er tus sen zit, dan knijp ik er tussen uit. Daar doe ik geen zaken mee. Om dat ik Lagendijk niet nodig heb". Een spoortje van ongezonde ri valiteit tussen Amsterdam en Rot terdam? Tussen twee toernooien die op hetzelfde moment op nog geen vijfenzeventig kilometer van elkaar worden gehouden? Van Zanten: „Geloof ik niet. Tuurlijk zal er altijd wel iets van rivaliteit blijven bestaan. Ajax, Feyenoord, Amsterdam, Rotterdam. We hou den elkaar wakker. Maar ik denk dat ze in Rotterdam genoegen heb ben genomen met een tweede plaats". Eenmaal per jaar mag Jack van Zanten, vóór de start van de 'Am sterdam-feuilleton' elftalbegelei der van Oranje, stralen op zijn voet balgala. Als een kind op zijn ver- jaarsfeestje. Maar voor dat ene weekeinde moet Van Zanten zich twaalf maanden lang een weg ba nen door de jungle van makelaars en andere onduidelijke randfigu ren, de bijbehorende list en be drog, zakkenvullers en concurren ten. „Het draait allemaal om contac ten en geld", legt de organisator uit, „is het heel simpel. Van Zanten reist de werèld rond met een rede lijk gevulde beurs. Ongeveer zes ton mag hij aan 'startgelden' uitke ren. Anderhalve ton per club. Ex clusief reis- en verblijfskosten, ex clusief het prijzengeld. Voor de eerste plaats ligt nog eens twintig duizend dollar ruim veertigdui zend gulden - klaar. „De meeste clubs", zegt hij, „vragen een vast bedrag. Dat is voor alle toppers ver schillend. Je kunt in sommige ge vallen wel een beetje handelen, maar een grote marge is er niet. Ik kan natuurlijk één grote pu bliekstrekker halen, maar dan is er voor die andere drie niets meer over. Daar zijn we niet bij gebaat, want we hebben het nog steeds over een toernooi". Na de afzegging van Real (Van Zanten: „Ik heb me te lang op sleeptouw laten nemen door die club") moest er in allerijl een vier de deelnemer worden gevonden. Dat werd Benfica. Niet de aantrek kelijkste, door de problemen rond Real wèl de duurste. Want ook tijd nood is geld. „Ieder jaar is het de maandag ochtend na het toernooi weer het zelfde raadsel. Hoe krijg je ze weer bij elkaar. Maar het lukt toch steeds weer. Goed, de ene keer valt het wat tegen. Neem Bayern Mün- chen, Hamburger SV. Nee, van de Duitse vechtlust blijkt tijdens dit soort toernooien bitter weinig. Die komen alleen om hun zakken te vullen. Spaanse clubs, Real of Bar celona, ik wéét het niet. Zouden ze wel écht willen voetballen? Neem Sampdoria. Iedereen had z'n vraagtekens. Geen kampioen, slechts derde achter AC Milan en Napoli. Maar ze pakken, nadat ik ze had gecontracteerd, wel de beker en uiteindelijk tekende Gianluca Vialli toch nog voor vier jaar bij. Ik bedoel maar, je moet toch ook maz zel hebben". Programma: vrijdag 5 augustus: 19.00 uur: Benfica (Por)-Sampdo- ria (Ita), 21.00 uur: Ajax-Flamengo (Braz). Op zondag 7 augustus be ginnen de wedstrijden om 18.00 en 20.00 uur. FC Den Haag-speler Remco Boe- re is gisteravond getest door het vo rig seizoen naar de Belgische twee de klasse gedegradeerde AA Gent. Tegen het Roemeense nationale elftal kwam Boere een helft in ac tie, maar werd weinig in het spel betrokken. Na rust was zijn vervan ger Verdegen succesvol met de tweede treffer. De Tsjechoslowaak Zelensky had in de eerste helft voor 1-0 gezorgd. Soudan bepaalde de eindstand op 3-0. gekomen. Tijdens en na het duel dat met 5-0 (rust 2-0) werd gewon nen door de nummer twee van Luxemburg richtten enige meege reisde Belgische supporters ver nielingen aan. Twee politieagenten moesten met lichte verwondingen naar het ziekenhuis worden ver voerd. De politie heeft twee sup porters gearresteerd. Met ingang van het nieuwe sei zoen zijn gelijke spelen in het Hon gaarse voetbal niet meer mogelijk. Mocht een wedstrijd in remise ein digen, dan zullen strafschoppen de beslissing brengen. De winnaar daarvan krijgt twee punten, de ver liezer een. Wie zich na 90 minuten de sterkste toont, krijgt, naar En gels voorbeeld, drie punten op zijn conto bijgeschreven. DEN HAAG (ANP) - Het Zuidhol lands schaatscentrum De Uithof wil een kap met een gaatje. De kap over de ijsbaan in Den Haag gaat 5,5 miljoen gulden kosten. Een co mité fondsenwerving is sinds giste ren op zoek naar dakdekkers. Dat zijn bezoekers, die zich willen ver zekeren van het recht een plaats te reserveren. De actie moet een mil joen gulden opleveren. Van de investering brengt De Uithof zelf vier miljoen gulden op. Het comité fondsenwerving, dat onder voorzitterschap staat van het Tweede-Kamerlid Dijkstal (VVD), gaat er van uit dat het Ministerie van Economische Zaken een inno vatie-subsidie van een half miljoen gulden verstrekt. De gemeente Den Haag is bereid tot medewer king als de wervingsactie om streeks half september is geslaagd. Die voorwaarde heeft wethouder Verduyn Lunel gesteld. Hartje zomer is de actie al getest onder de 66.000 leden van het schaatsgewest Zuid-Holland. Daarbij kwam 150.000 gulden (geld en toezeggingen) binnen. Met een ijsgala moet de semi-overkapte Uithof op 15 oktober 1989 worden geopend. De bouw dient dan wel in maart te beginnen. Ondanks de bijzondere status van het geheel overdekte ijspaleis Thialf denkt De Uithof in de ko mende jaren in aanmerking te ko men voor grote schaatstoernooien. Het Haagse centrum, dat door de gewijzigde opzet 5.000 plaatsen in toeschouwerscapaciteit teruggaat tot 17.000, mikt op de door KNSB- bestuurder Charisius geopperde ontsnappingsclausule. De Haagse kap zou de KNSB dwingen de A- status van Thialf opnieuw te over wegen. Ter redding van het Heerenveens schaatscentrum heeft de KNSB zich ten opzichte van het Ministerie van WVC ver plicht alle grote kampioenschap pen aan Thialf toe te wijzen. Ko mend seizoen staat er slechts een Haagse wedstrijd op de internatio nale kalender: een sprintontmoe ting op 5 november. De Uithof gelooft niet in de val van Thialf (kosten van de overkap ping dertig miljoen) te stappen. Volgens comitélid Van Zijll (de vroegere NSF-voorzitter) kan De Uithof „het grootste theater van Nederland" worden. Het is de be doeling op het onoverdekte mid denterrein onder meer concerten te houden. Nu worden de daar gesi tueerde tennisbanen slechts spaar zaam gebruikt. WOENSDAG 18 25-18 55 Ned 2 Veron.ca Sport 20 20-20 40 BBC 2 Under Sail zeildocu- 21 50-22 30 Ned 3: Studio Sport met aandacht voor de seizoenpresentatie van PSV opgehangen aan de vriend schappelijke wedstrijd tegen Bayer Le verkusen, een iiem over Brenda Schulz die deelneemt aan de NK tennis in Son en beelden van hel volleybaltoernooi in Sofia, de wedstrijd Nederland-Argenti- 22.30-23.28 SKY International Molor- sports met de Grote Prijs van Belgie voor 250, 500 cc en de zijspanklasse. 22.35-22.40 Super: Golf Nieuws' het laatste nieuws van internationale toer- 22.40-23.40 Super- Super Sport 00.00-00.50 BBC 1 Sixteen Days of Glory: documentaire serie over de Olym pische Spelen van 1984 m Los Angeles. DONDERDAG 11.55-14.05 BBC 2: Cricket Engeland- Caribisch gebied.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 13