Perez-Roldan met pijn verder an met pijn v Wind speelt rol in tennisstiijd Coen Moulijn terug in Kuip School belangrijker' Argentijn bedwingt Rebolledo in spannend tennisduel Als elftalbegeleider Feyenoord Zusjes Schneider in voetspoor van hun vader )Hedo in spannend tennisdi Eerste verlies Schelling en Koning voorop Beckenbauer nog altijd zeer populair Van Poppel in Simpelveld naar eerste zege voor jeugdige waterpoloërs Kwartet wil slag slaan HILVERSUM (GPD) Het gemalen baksteen smaakt de ware liefhebbers weer opperbest in Hilversum. Guillermo Perez-Roldan en Emilio Sanchez, twee 'lekkerbekken' die binnen het tenniscircuit bekend staan om hun gravelhon- ger. laten zich ook op het Melkhuisje niet zomaar van tafel jagen. Zelfs een stevige nekblessure kon de eetlust van de Argentijnse toernooifavoriet niet bederven. Felice (links) en Florentine Schneider: „Uiteraard LEIDEN De meeste tennissers en tennissters op sportpark Roomburg waren nog niet geboren toen Evert Schneider zijn eerste nationale jeugdtitel greep. Dat was dertig jaar geleden, in 1958. En het gros van de huidige generatie A-en B spelers die deze week aan de Kanaalweg acte de presence geeft, kroop in luiers rond toen Schneider zeven jaar later op de Mets banen in Scheveningen gekroond werd tot Nederlands kam pioen. Ook in de geschiedenis van de 'Open Leidse' speelt Evert Schneider een voorname rol. Die rol nu krijgt deze dagen een vervolg. Een nieuwe generatie Schneider slaat zich op het gravel een weg naar het erepodium. Bescheiden, giechelend soms, maar volgens wat bedaagdere toeschouwers, met een kenmerkende snelheid zetten de blonde zusjes Felice en Florentine de familie-traditie voort. Gisteravond plaatste het duo zich ten koste van Rutten/Verberg in vijf kwartier voor de eindstrijd van het vrouwendub- bel B (6-1, 7-6). Florentine heeft ook nog kansen in het A-toernooi. Felice en Florentine staan al vanaf hun zesde jaar met een tennisracket in de hand. ,,Dat ging eigenlijk vanzelf', vertelt Felice. ..We gingen natuurlijk vaak met onze vader mee", vult de iets oudere Florentine aan. Ouderlijke dwang wordt ontkend. Vader Schnei der staat ook niet vaak langs de kant. „Hij traint nog wel eens met ons, maar hij hoeft voor mij niet te komen kijken", aldus Felice. „Vorige week kwam hij wel in Noordwijk bij de finale van het Badgastentoemooi. Het ging de hele week goed en toen net niet. Niet daar door natuurlijk, maar toch", stelt Florentine. Hoewel tennis vanzelfsprekend een belangrijk deel van de (vrije) tijdsbesteding inneemt staan andere za ken toch voorop. „School is belangrijker", klinkt het in koor. Beide meisjes volgen het vwo aan het Wassenaar- se Rijnlands Lyceum. Tennis zal ook in de toekomst niet de eerste plaats krijgen. „Doorgaan met de stu die", is het eensgezinde antwoord op de vraag over de toekomstplannen. ..Natuurlijk wil ik wel prof worden, maar dat zal niet gebeuren", weet Felice beslist. „Zo veel talent hebben we niet", zorgt Florentine opnieuw voor aanvulling. Het voor Leimonias uitkomende tweetal speelt tij dens de zomermaanden iedere dag zo'n twee partijen. Ook op Roomburg werd op diverse onderdelen inge schreven. Getraind wordt er vooral in de winter, zo'n vier keer per week. Individuele training, clubtraining en conditietraining. „Ja, er zit nog steeds een stijgende lijn in ons spel", beantwoordt Felice de aan beide ge richte vraag. Over twee weken hoopt het tweetal bij de nationale kampioenschappen door te dringen tot de beste zestien. Felice bij de meisjes tot en met 16 jaar. Florentine in de categorie tot 18 jaar. Een negende plaats van Felice en een kwartfinaleplaats voor haar zus is tot nu het hoogste behaalde. Winst in de dubbelfinale, tegen de clubgenoten An- nelieke en Henriëtte Blaauboer, is een nieuwe stap in de voetsporen van vader Evert. Wordt er gewonnen? „Uiteraard, maar schrijf dat maar niet op", besluit Feli- HANS JACOBS i titelfavoriet Guillermo Pe- LEIDEN De partijen gisteren op het tennispark Roomburg werden bepaald door de elementen wind en zon. Vooral van de wind hadden alle spelers erg veel last en me nigeen kon daardoor niet in zijn spel komen. In het mannenenkel B plaatste Eddy Schol zich voor de halve fina le tegen Erwin Lems door Koen Claase te verslaan. Rotterdammer Schol had wel wat meer tegen stand verwacht, maar bij 4-3 in het voordeel van Claase maakte deze geen enkele game meer. Schol bleef, voorzover de wind dat toe stond, zo goed mogelijk plaatsen en beantwoordde het aanvallende spel van zijn tegenstander beant woordde hij regelmatig met effec tieve korte balletjes. Hetgeen uit eindelijk winst opleverde. Huib Troost won moeiteloos van Robert Veldt, die zich tamelijk op wond over de wind. Troost pro beerde juist hiervan gebruik te ma ken en bovendien liep zijn service ook erg goed. Einduitslag: 6-0, 6-1. Troost speelt de andere halve fina le tegen Jan de Beus. Bij het vrouwenenkel B werd de wedstrijd tussen Mariska van Yzer- loo en Florentine Schneider ook door overvliegend gras gehinderd. Het nabijgelegen hockeyveld werd kennelijk gemaaid. „Van Yzerloo heeft geen fout gemaakt", wist Schneider, die over haar eigen spel niet te spreken was. „Het ging ge woon niet. Dan moetje verder niets vragen". Yzerloo rondde de partij succesvol af met 6-1, 6-0. Zij zal nu in de halve finale Annemarie Smalt ontmoeten. Smalt had weinig moeite met Henriëtte Blaauboer. „Knokken voor ieder punt is mijn sterkste kant en ik had vandaag niet zoveel ANDIJK (ANP) De zeilduo's Ko ning/Schelling en Robert en Mare Drontmann hebben bij de open Nederlandse titelstrijd Flying Dutchman en 470 hun reputatie als Olympische deelnemers beves tigd. Henri Koning en Leidenaar Hans Schelling, begin deze maand als laatsten geplaatst voor de Spe len van Seoul, wonnen gistermid dag op het IJsselmeer bij Andijk de eerste race in de FD. De Haagse broers Robert en Mare Drontmann, ook al zeker van deelneming aan de Olympische regatta bij Pusan, de den niet onder voor Koning/Schel ling. Zij werden eerste in de 470-ra- ce. De tweede wedstrijd van vrij dag werd wegens de te sterke wind (kracht 7) afgelast. KEULEN - Tegen iedere ver wachting in heten de sportido- len van Westduitsland niet Bo ris Becker en Steffi Graf, maar Franz Beckenbauer en Ulrike Meyfarth. Volgens een onderzoek van het psychologie-instituut van Keulen wordt Beckenbauer, de aanvoerder van het wereld kampioenselftal van 1974 en de huidige teamchef, door 22 pro cent van de ondervraagden als de populairste sportman van de Bondsrepubliek .aangemerkt. Ook de oud-wereldkampioen boksen Max Schmeling (20 pro cent) en de voormalige topvoet- ballers Fritz Walter en Uwe Seeler kregen meer stemmen dan Becker. De tennisspeelster Steffi' Graf moest het bij de vrouwen afleggen tegen Ulrike Mey farth, de Olympische kampioe ne hoogspringen van 1972 en 1984, die 26 procent kreeg en de verspringster Heide Rosendahl (17 procent), een andere kam pioene van de Spelen van Mün- chen. Graf werd derde, met 15 procent. HECHTEL (ANP) - De Neder landse estafetteploeg 4 x 100 meter vrouwen wil in de „Nacht van de Atletiek" zijn slag slaan. Het aflos singskwartet, sinds de nationale ti telstrijd in Groningen in vrede ver enigd, treft vandaag tijdens wed strijden in Heehtel het beste Belgi sche kwartet en een internationale selectie. Nelli Cooman, Gretha Tromp. Marjan Ohjslager en Els Vader moeten 43,80 seconden lopen om zich van een startplaats voor de Olympische Spelen te verzekeren. Bondscoach Toine van de Gool- berg wil met scherpe wissels de drempel naar Seoul bij de eerste de beste gelegenheid nemen. Het Nederlands record staat al bijna twintig jaar op 43,4. Wilma van den Berg, Mieke Sterk, Truus Hennipman en Corrie Bakker lie pen dat tijdens de Olympische Spelen in Mexico. Met die tijd was Nederland na de serie zelfs even in het bezit van het wereldrecord. De laatste keer dat de sprintesta fetteploeg bij een internationaal kampioenschap acteerde was twee jaar geleden. In Stuttgart plaatsten tegenstand" concludeerde de Rootterdamse. „Ik heb voorname lijk aanvallend gespeeld en druk uitgeoefend met mijn forehand". Dat leverde haar een eindzege op van 6-2, 6-1. Marguerite Patiwael moest het onderspit delven tegen Yvonne Nijhuis met 6-3, 6-0. „In het begin heb ik niet hard genoeg gespeeld. Daarna ben ik meer gaan aanvallen en meer naar het net gekomen", ty peerde de lijstaanvoerdster haar spel. „Mijn harde service is met de ze wind moeilijk te retourneren en de wind kwam Marguerite's spel zeker ten nadele. Ze speelt erg se cuur." Nijhuis zal vandaag uitko men tegen Marie-José Rutten. Eric Bolten is reeds door gedron gen tot de finale mannenenkel C. Hij wees Teun Verschoor terug met 6-4, 6-1.„We stonden alle twee op ons slechtst te spelen. Ik moest het in deze partij vooral hebben van terugslaan,terwijl Teun het moet hebben van punten scoren. Dat lukte dus niet zo goed", aldus de Unicummer. Om de andere fina leplaats zal vandaag gestreden worden door Bart Krans en Onno Guinau. Deze laatste versloeg gis terenochtend Jan-Arie Bakker met 6-1. 6-1. Annelieke Blaauboer keek in de eerste set tegen Petra Velzel nog aan tegen een 5-3 achterstand, maar wist toch de spelreeks naar zich toe te trekken met 7-5. „Petra sloeg alles terug, maar ze ging later toch meer fouten maken. Boven dien had ik in het begin wat last van zware benen." Ook de tweede set werd in het voordeel van Blaau boer beslist met 6-2. Hiermee ver zekerde zij zich van een fina leplaats. De andere zal nog uitge vochten worden door Marion Post en Marieke Halenbeek. Bij de veteranen had Jan de Groot zich al geplaatst voor de eindstrijd. Wie de andere finalist wordt zal vandaag blijken als Aad Koppelle tegen Ronald Blommen- daal heeft gespeeld. Blommendaal bleek toch te sterk voor de 'aan stormende jeugd' bij de veteranen, zoals zijn tegenstander John Dahl- haus zichzelf noemde. „Ronald heeft veel meer reach en ervaring. Als de wind er niet was geweest had hij het moeilijker gehad". Blommendaal had al snel zijn weerwoord: „Maar dan was ik in de tweede versnelling gegaan". Toch vond hij de uitslag 6-2, 6-1 geflat teerd. ESTHER VAN ZUUREN Hoewel Perez-Roldan bij het ont waken nog dacht dat hij zijn kwartfinale-duel met Pedro Rebol ledo gewonnen zou moeten geven, betrad de Zuidamerikaan met tien minuten vertraging toch het cen tre-court. Een lange warming-up had de pijn wat verlicht, verklaar de hij na zijn moeizame (7-5, 7-6) ze ge. „Daardoor was ik veel gaan zweten en toen had ik minder last van mijn nek. Ik weet niet precies wat eraan mankeert. Mijn spieren zijn sterk genoeg, ik denk dat het in de wervels zit". Perez-Roldan benadrukte 'geen angst te hebben' voor zijn partij vandaag, in de halve finales tegen de Zweed Magnus Gustafsson, toe valligerwijs ook zijn dubbelpartner in Hilversum. „Ik heb er nu weer vrij veel last van, maar ik speel ge woon", aldus de als slotwinnaar ge tipte tiener, die onder de omstan digheden slechts tevreden kon zijn over het resultaat tegen Rebolledo. Cooman, Martha Grossenbacher- Derby (tegenwoordig voor Zwit serland uitkomend), Olijslager en Vader zich in 44,38 voor de finale om de Europese titel om daar roemloos in dezelfde tijd als zeven de te eindigen. Door onenigheid in de vaderlandse sprintelite ontbrak vervolgens de basis voor een aan vaardbare staffel, totdat twee we ken geleden de vrede werd gete kend. Gezien de kwaliteit van het deel nemersveld wordt Hans Koeleman en Herman Hofstee in Heehtel een reeële kans geboden op de 3000 meter steeple te voldoen aan de NOC-limiet van 8.21. Tegenstan ders zijn de Belg William van Dijck (dit seizoen 8.19,30), de Brit Colin Reitz en de Kenyaan Kip Rono. Emiel Mellaard. na zijn nationaal record verspingen van 8,19 meter al zeker van „Seoul" treft in Heeh tel onder meer Gary Honey. Achter de winnaar van vier Olympische gouden medailles. Carl Lewis, ver overde de Australiër in Los Ange les zilver. Voor de wedstrijden in Heehtel hebben een vijftigtal Ne derlandse atleten ingeschreven. De 27-jarige Chileen, de laatste on geplaatste speler in de strijd, bleek een zeer lastige hindernis. Het is dat hij op cruciale momen ten zijn emoties niet kon bedwin gen, anders had Rebolledo, die we gens een operatie aan beide knieën twee jaar uit de roulatie was, voor een kleine stunt kunnen zorgen. Bij een 5-6-achterstand in de eerste set bleef hij maar protesteren tegen een inderdaad dubieuze arbitrale beslissing, om uiteindelijk met zijn racket een ferme klap te geven te gen de stoel van umpire Marleen van Noortwijk. Zij gaf de nummer 83 van de wereld onmiddellijk een strafpunt, waarmee de zevende service-doorbraak bespoedigd werd en de setwinst voor Perez- Roldan een feit was. De aangeslagen Rebolledo mocht zich tijdens de tweede spel reeks prima herstellen, vooral met lepe slice-ballen vlak achter het net, hij kon de handicap van Perez- Roldan niet uitbuiten. Een 5-3 voorsprong en een setpunt bij 6-5 waren niet besteed aan Rebolledo, die kansloos was in de tie-break: 7- 3. De illustere Guillermo Vilas, die het Melkhuisje-toernooi twee keer op rij won ('74 en '75), kan dus nog steeds worden opgevolgd door een landgenoot die ook Guillermo heet. Krachtpatser Perez-Roldan heeft niet alleen die voornaam mee. Hij is pas acht tien jaar en hoeft op langzame ba nen nu al voor niemand onder te doen. Het gegeven is overbekend: Argentijnse tennissers voelen zich op gravel net zo in hun element als Diego Maradona met een bal aan de voet en Perez-Roldan is hun on betwiste aanvoerder. De kreunen de krachtpatser, die zijn armen in optimale conditie houdt met een niet alledaagse hobby (kanoën), schoot vorig jaar dank zij drie toer nooizeges en een verloren Melk- huisje-finale als een komeet om hoog; dit seizoen onderstreept hij dat het geen eenmalige piek is ge weest. Met vader Raoul als trainer aan zijn zijde deed Guillermo Perez- Roldan weer heel wat rood stof op waaien. Kwartfinale in Hamburg, voor de tweede keer op rij winnaar in München, verliezend finalist in Rome (na vijf sets tegen Lendl), bij de beste acht op Roland Garros en bij de laatste vier in Stuttgart: een beter bewijs van de specialiteit van de nummer veertien op de compu- terlijst is er niet. Een goed voor beeld doet kennelijk goed volgen, want in vrijwel alle grote en kleine Europese graveltoernooien be hoorde minstens één Argentijn tot de kwartfinalisten. Hoewel tennis in Zuidamerika een elitesport is (het materiaal is duur, lid worden van een club kost baar en lessen bijna onbetaalbaar), blijft het arme continent (subkop- pers afleveren. De Argentijnen voeren al sinds jaar en dag de bo ventoon (neem Vilas en Clerc). maar dat gebeurt eigenlijk tegen de verdrukking in. „De bond steunt ons nauwelijks", constateert Al berto Mancini, bij de laatste acht in Hilversum. „Alle successen komen tot stand dank zij onze eigen inzet en investeringen". En Perez-Rol dan: „Het zou nog veel beter gaan als we tennisscholen hadden zoals in Zweden. Onze structuur deugt gewoon niet, het enige voordeel zijn de vele faciliteiten". Machthebbers In '87 was het Argentijnse feest op het Melkhuisje compleet met zowel Perez-Roldan, Jaite als Ben- goechea in de halve finales. Laatst genoemde slaagde er gisteren niet in die prestatie te herhalen, maar tegen Emilio Sanchez was dat geen schande. De Spanjaard, die na een 6-1. 5-2-voorsprong zijn opponent nog angstig dichtbij liet komen en twee matchpoints verprutste alvo rens de tie-break dik (7-2) te win nen, heeft zijn voorliefde voor het gemalen baksteen al evenzeer met daden bekrachtigd. ROTTERDAM (GPD) - Feye noord spaart kosten noch moeite om het komend seizoen met een gezelschap aan te treden, dat tot de verbeelding van het Rotterdamse publiek spreekt. Volgens Hans Kraay is het geen publicitaire stunt geweest, maar het spreekt voor zich dat het aantrekken van Coen Moulijn als elftalbegeleider de sup porters van de Stadionclub als mu ziek in de oren zal klinken. Hans Kraay veroorzaakte giste ren tijdens de officiële perspresen tatie van Feyenoord in de Kuip eni ge beroering, toen hij aankondigde dat hij het niet bij zeven aankopen had willen laten, maar er op de val reep nog in was geslaagd een acht ste speler aan te trekken. Het grap je want het ging dus om Coen Moulijn gaf wellicht al aan hoe veel waarde Feyenoords kersverse direkteur hecht aan de nieuwe rol van de man, die met zijn schitteren de schijnbewegingen jarenlang het publiek in de Kuip vermaakte. De eerlijkheid gebiedt evenwel te zeggen dat niet Hans Kraay, maar Rob Jacobs heeft aangedron gen op de komst van 'Coentje', die na zijn actieve carrière niets meer in de voetballerij heeft gedaan en zich zestien jaar lang louter bezig hield met zijn kledingzaak in Rot terdam-Zuid. Jacobs: „Ik heb hem aangedra gen bij de leiding van Feyenoord. Ik wil graag met hem samenwer ken. Het laat zich raden dat hij niet hoeft te zorgen voor schoenveters en cola voor de spelers. Coen is een grote speler voor Feyenoord ge weest. Ik was negentien, toen ik voor het eerst een voorzet van hem kreeg. Ik kopte de bal naast, waar na het publiek achter het doel be gon te zingen: 'Vader Jacobs slaapt gij noch?' Dat heb ik nooit verge ten." En Hans Kraay: „Het is een goe de zaak voor Feyenoord dat Coen Moulijn weer bij het eerste elftal betrokken wordt. Hij zal er elke wedstrijd bij zijn en ook door de week tijdens de trainingen zijn ge zicht laten zien." Moulijn moet met Hans Kraay de precieze invulling van zijn taak nog bespreken. Hoe wel Rob Jacobs al duidelijk heeft gemaakt dat men hem niet als loop jongen wil gebruiken, zegt Mou- Toch mist Sanchez, die vandaag de Australiër Mark Woodforde treft, een aansprekend succes, zo liet hij gisteren noteren. „Ook op gravel heb ik nog nooit een echt groot toernooi gewonnen. Dat is waarschijnlijk een mentale zaak, maar feit blijft dat de keuze in Eu ropa ook zeer beperkt is. Je hebt slechts vier Super Series-evene menten op gravel (Monte Carlo, Hamburg, Rome en Barcelona, red), terwijl er geld genoeg zit. Maar in Amerika, waar nog steeds de machthebbers in het tennis zit ten, houden ze veel Europese toer nooien bewust klein. Jammer en nadelig voor mijn positie op de we reldranglijst, omdat er nu eenmaal minder punten zijn te verdienen" Als het aan Emilio Sanchez ligt, verandert het Melkhuisje dus in derdaad in de Melkfabriek waar over de organisatie zich beraadt. lijn: „Ik wil precies weten wat mijn bevoegdheden zijn. Als ik alleen maar voor het ophalen van een pa piertje en het inschenken van de koffie word gebruikt, stap ik meteen weer op," In de praktijk zal Coen Moulijn, die geen plaats wil nemert op de bank naast Jacobs, waarschijnlijk gaan functioneren als praatpaal voor de spelers. „Ik denk dat ik tus sen de spelers, de trainer en Kraay kom te staan. Daarbij zal ik voorna melijk de kant van de spelers kie zen. Het begeleiden van jonge ta lenten, het motiveren van anderen en het creeeren van een juiste werksfeer zie ik als belangrijkste taken. Gisteren heb ik al een ge sprek met de aanvoerder (Johnnv Metgod. red.) gehad." De malaise bij Feyenoord ging Moulijn, die slechts als erelid de thuiswedstrijden van de Rotter dammers volgde, de laatste jaren zo aan het hart, dat hij niet langer lijdzaam kon toezien. „Ook vanwe ge tijdgebrek had ik daarvoor geen trek gehad in een functie bij Feye noord. Maar de laatste vijfjaar zijn de resultaten alleen maar slechter geworden. Ik vond dat het zo niet langer kon doorgaan." Graf haalt gram HAMBURG (SID) - Steffi Graf heeft haar gram gehaald, 's Werelds beste tennisspeelster versloeg gis termiddag in de kwartfinale van het toernooi in Hamburg de Itali aanse Rafaella Reggi met 6-0 en 6-0. De partij duurde slechts 45 minu ten. De Wimbledon-kampioene was donderdag tijdens haar partij de Joegoslavische Sabrina Goles uitgefloten door het publiek, dat zijn geld terugeiste. SIMPELVELD (ANP) - Een uur voor middernacht greep Jean-Paul van Poppel met een rap spurtje de winst in de Nacht van Simpelveld. Het was voor de 25-jarige Bilthove- naar de eerste zege na de Ronde van Frankrijk, waarin hij vier dag- overwinningen behaalde. De acht ste seizoenzege van Van Poppel kwam tot stand via een uitbraak van negen renners op vijftien kilo meter van het eind. Theunisse en Breukink probeerden het getwee ën, maar werden in de laatste ronde toch nog achterhaald. Van Poppel ging gelanceerd naar de winst in het Limburgse profcriterium. Kuiper Oud-wereldkampioen Hennie Kuiper wordt definitief ploegleider van een nieuwe professionele wie- Ierstal in Westduitsland. Dat ver klaarde de 39-jarige Puttenaar gis teren in Munster bij de derde etap pe van een Westduitse criterium reeks. De Olympisch kampioen op de weg van 1972 begint zijn werk voor de ploeg op 1 januari. Nog niet helemaal duidelijk is of Kuiper uitsluitend als technisch di recteur aan de slag gaat of dat hij zijn ploeg in deeltijd op de fiets zal ondersteunen. Ondanks een nau welijks geslaagde Tour in de ploeg van Willy Teirlinck, wil Kuiper zich nog niet helemaal binden aan de belofte dit jaar zijn loopbaan af te sluiten. In februari wordt de Ne derlander veertig. De ploeg van Kuiper wordt door een bouwmarkt-keten gesponsord. Promotor Winfried Holtmann uit Stuttgart heeft de stal opgezet en hoopt op 15 augustus het kader van de ploeg klaar te hebben. Tot nu toe werden nog geen namen van gecontracteerde renners vrijgege- VEENENDAAL (ANP) - Aan de serie overwinningen van Neder land in de strijd om het Europese kampioenschap waterpolo voor ju nioren is gisteravond een einde ge komen. Nederland verloor de laatste wedstrijd uit de kwartfina- legroep met 6-10 van Hongarije. Nederland liep al in de eerste perio de een achterstand van 0-3 op, zag de achterstand groeien tot 4-10 en maakte in de laatste periode het verlies iets dragelijker. Voor Ne derland scoorden Rob Rosner (3), Niels van der Kolk, Koos Issard en Bob Brebde. Het seniorenteam heeft in het acht-landentoernooi in Spanje zijn vierde nederlaag geleden. Neder land verloor in Sevilla met 8-10 van Frankrijk. Beste spelers in de jon ge nationale ploeg van bondscoach Rob Schouten was Jaap Wagenaar, die twee keer scoorde. Eerder ver loor Nederland in Sevilla van Cu ba, Joegoslavië en Westduitsland. Na de vierde dag leidt de Sovjetu nie voor Spanje en Westduitsland. Nederland is achtste.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 13