Sfeer en organisatie trekt toptemiissers SpoorptTV Applaus voor Theunisse Tom Nijssen weerlegt kritiek coach Franker Liefbroer ronde verder DINSDAG 26 JULI 1988 SPORT PAGINA 13 Ton van Aelst wil reputatie 'Roomburg' behouden LEIDEN Voor de toernooilei- ding van 'Roomburg' is het spel nog altijd heiliger dan de knik kers, al draaien steeds meer ten nissers de zaak liever om. Niet de geldbuidel, maar de reputatie en de sfeer zijn het voornaamste lokaas van de Open Leidse kam pioenschappen, zo houdt men aan de Leidse Kanaalweg vol. Als je een naam hebt, hoef je de knaken niet te laten rollen over het gravel om de vedetten te strikken, heeft Ton van Aelst in de afgelopen 32 jaar ervaren. Or ganisatietalent kan net zo be langrijk zijn als een goede koop mansgeest. Vah Aelst zit te lang in het 'vak' om zich te laten betichten van onnozelheid en amateurisme. "Het is gewoon een feit dat vele Hollandse toptennissers graag naar Roomburg komen vanwege de prettige sfeer en de goede or ganisatie. Roomburg is een be grip geworden. Het is ook een beetje de eer die spelers lokt", meent de organisator. Wat andere toernooileiders doen, moeten ze vooral zelf we ten, vindt Van Aelst. Zonder ook maar de geringste afgunst kijkt hij naar het Badgastentoernooi in Noordwijk, waar afgelopen weekeinde enkele prominenten uit het buitenland met veel geld naar huis gingen. Roomburg heeft de deur altijd bewust geslo ten gehouden voor buitenlan ders. En de prijzenpot bestaat weliswaar niet meer uit fruit manden en fietsen, maar is nog altijd binnen de perken geble ven. De sponsors zorgen voor een prijzengeld van 21.000 gul den in het Leidse viersterren- toernooi. Overigens houdt de tennisbond sinds vorig jaar een dikke vinger aan de pols bij de toernooien. Volgens de nieuwe reglementen is het officieel niet meer mogelijk om zelf Neder landse spelers te benaderen en te strikken voor toernooien. Generale Gisteren begon de 33e editie, morgen komt het A-toernooi op gang. Van Aelst miste alleen de eerste aflevering in 1955. De titel 'mister Roomburg' kan hem dus niet meer ontgaan. Dat is ook niet bepaald zijn zorg. Het gaat om het toernooi. In de tenniswe reld heeft Roomburg altijd het predikaat 'generale van de natio nale' gehad. De organisator ont kent dat het imago aan slijtage onderhevig is. "We hebben ook dit jaar weer een sterk bezet toer nooi. Met Davids en Van Eeke ren, de zusjes Rooimans. Natuur lijk is er door de jaren het een en ander veranderd. Vroeger had den we hier steevast de latere kampioen van Nederland. Vorig jaar trouwens ook nog met Eve lien Hamers. Stöve en Okker, Mesker en Schapers, ze kwamen allen naar Leiden. Nu zijn er te veel toernooien, zodat je niet so wieso de toppers binnenkrijgt. door Rob van der Zanden Maar ik denk niet dat we onze ti tel van 'generale' kwijt zijn. We hebben toch meestal de spelers die straks bij de nationale kam pioenschappen tot de laatste acht doordringen". Annelies Koole zit al 23 jaar naast Van Aelst achter de wed strijdtafel. Ze werd in het week einde nog gebeld door Johan Ve- kemans, de nummer 14 van de Audi-ranglijst, die een wild-card wilde. Die waren echter op. "Toch weer een bewijs van de aantrekkingskracht die Room burg heeft zegt ze. "Ik krijg ook elk jaar belletjes uit het buiten land, maar we houden steeds de boot af'. Waar meestal de wedstrijdlei ding positie kiest op een hoogge legen punt in het paviljoen, is in Roomburg de 'papierhandel' ge woon op de begane grond onder gebracht. Amper vier meter ver wijderd van baan 1. "Misschien een teken aan de wand", glim lacht Van Aelst. "Roomburg houdt niet van rangen en stan den. We werken ook niet met VIP-kaarten en dat soort dingen. Ik hou niet zo van de term famili air, maar toch is het dat eigenlijk een beetje bij Roomburg. We doen hier graag gewoon". "De deelnemers die hier ko men, weten dat we over ervaring beschikken. Dat klinkt onbe scheiden, maar het is toevallig wel zo. Ik zit hier nou 32 jaar en dat leer je wel het een en ander. Ik heb ook diverse functies bij de bond en speel zelf nog vier partij tjes per week. De routine van de wedstrijdleiding en de feilloze organisatie trekt de tennissers. Natuurlijk, ook het feit dat we vier sterren hebben en dat er dus punten kunnen worden ge scoord voor de ranglijst is aan trekkelijk. Maar dat moet je ook zelf verdienen". "Het wordt allemaal professio neler en je moet financieel niet stilstaan. Daar sluiten we onze ogen niet voor, maar het hoeft niet te betekenen dat de sfeer van Roomburg verdwijnt. Onze sponsors zorgen ervoor dat we dit kunnen blijven doen op deze manier. Ik heb het niet precies nagezocht, maar ik weet uit erva ring dat we in Leiden een héél bijzonder A-toernooi hebben. Volgens mij is er in heel Neder land geen A-toernooi dat 33 jaar bestaat". Ton van Aelst en Annelies Koole: Roomburg is een begrip geworden" BOXMEER (GPD) - Ondanks de afwezigheid van twee belangrijke smaakmakers, Pedro Delgado en Jean Paul van Poppel, genoten gis teravond circa veertigduizend mensen van het wielerspektakel van Boxmeer. Zij namen graag ge noegen met andere Tourgiganten zoals bergkoning Steven Rooks, tempobeul Jelle Nijdam en vooral het nieuwste idool van Nederland, Gert Jan Theunisse, die later het eerste criterium op zijn naam schreef. Het mocht dan ook geen verras sing heten dat de in opspraak ge raakte renner het meeste applaus kreeg van het publiek in het Bra bantse dorp. Voor hem werd op de reclameborden gerammeld. Wat dat betreft kwamen de succesvolle Steven Rooks in zijn bolletjetrui en de vijf aanwezige etappewinnaars er maar bekaaid af. Theunisse won niet eens een etappe en was ook nog eens verwikkeld in een do- pingschandaal. Juist dat laatste Na twee duels op straat gezet MARSEILLE (SID) - Wegens een mislukte seizoenstart van Olympique Marseille staat oe- fenmeester Gerard Banide al na twee wedstrijden op straat. De almachtige eigenaar Bernard Tapie kon het gelijke spel (1-1) op de eerste speeldag voor ei gen publiek tegen Montpellier al moeilijk verkroppen, de ne derlaag in de uitwedstrijd van zaterdag tegen Lille (1-2) accep teerde hij absoluut niet. Exit derhalve voor Banide in het nog wel heel prille seizoen. Hij wordt voorlopig vervangen door technisch directeur Mi chel Hidalgo, die Frankrijk in 1984 de Europese titel bezorg de, en assistent-trainer Gerard Geli. Marseille, dat zijn aan de knie geopereerde Westduitse international Klaus Allofs nog steeds moet missen, krijgt mor genavond bezoek van promo vendus en de overtuigende lijstaanvoerder Sochaux. was vermoedelijk de reden van de massale steunbetuiging aan het adres van de PDM-renner. De media overspoelde gisteren Boxmeer. „Het is een bijzondere wedstrijd", zei voorzitter Ad Rij nen van het organisatiecomité en kele uren voor de start. „Dit is altijd de eerste van 25 criteriums. Daar is geen verandering in gekomen, maar voor de rest is het anders dan in voorgaande jaren. De grote vraag is of Gert Jan de martelaar der martelaren wordt of dat hij toch niet wordt geaccepteerd. Daarop komt vanavond het ant woord". Rijnen onthulde dat hij een plan bedacht had om reacties bij het pu bliek los te maken. „Wij gaan Gert Jan huldigen. Na een korte toe spraak van mij zetten we hem moe derziel alleen in een grote open au to en dan moeten de mensen zelf maar zeggen wat ze van hem vin den. Gevoelsmatig denk ik dat ze hem zullen accepteren". Rijnen vond het nodig Theunisse te huldigen „om hem de eer te be wijzen die hem in Frankrijk is ont houden". Maar de man is gepakt op dopinggebruik? „Als Delgado, die ook gepakt is, ook gestraft was, zou iedereen anders reageren. Maar hoe kunnen we iemand die ons zo veel plezier heeft bezorgd die eer onthouden. De rest bepaalt het pu bliek". Het plan van Rijnen mislukte. Doordat twee televisieverslagge vers Theunisse lang ophielden, moest plotseling de hele huldi gingsceremonie worden geïmpro viseerd. De toespraak van de voor zitter ging niet door. Theunisse be landde met Rooks en drie ronde- ?n aparte auto. Een bo- Rijnen was toch tevreden: de reageerden zoals hij had voorspeld. De nieuwe held kon er moeilijk mee uit de voeten. Zijn ogen spra ken verwondering uit en zijn wan gen kleurden van verlegenheid. Dat was op zijn hevigst toen hij plotseling door de organisatie naar zijn oma werd gestuurd, die langs de kant stond. Daar moesten ont roerende foto's worden gemaakt. Die rol ligt de jonge wielrenner in het geheel niet. „Als hij dat tevoren had geweten, had hij dat nooit toegestaan", zei de vader van Gert Jan. „Hij is een ver legen, bescheiden jongen". De ou de Theunisse glunderde bij het zien van het overvloedige eerbe toon aan zijn zoon. „Hij is uitge groeid tot een van de grote vedet ten", concludeert hij. Vader Theunisse gelooft in de onschuld van zijn zoon. „Hij is zo eerlijk als goud. Dat weten de men sen. Daarom wordt hij zo geaccep teerd. Die dopingzaak zal zijn carri ère niet nadelig beïnvloeden. Hij is eerder populairder geworden". „Gert Jan is altijd een groot te genstander van het gebruik van sti mulerende middelen geweest", al dus vader Theunisse. Om dat te on derstrepen vertelt hij het verhaal hoe zoonlief vroeger plotseling af stapte in Belgische koersen waar zeker niet op doping gecontroleerd zou worden. „Als ik dan vroeg waarom hij dat deed, zei hij: papa, kijk eens hoe die lui met het schuim op de bek rijden. Met hen wil ik niet fietsen". „Als amateur reed hij altijd als een speer", vervolgt vader Theu nisse, „maar hij won nooit een klas sieker of zo. Dan zei hij: ik rij me suf, maar het lijkt wel of ze in de laatste vijf kilometer de turbo aan zetten. En dan wisten we beiden wat er aan de hand was. Maar Gert Jan wilde toch niet naar middeltjes grijpen. Hij zei: ik wil geen onge lukkige kinderen krijgen". Pa Theunisse vindt het niet vreemd dat zijn zoon wordt gehul digd. „Hier in Brabant kennen ze hem allemaal als een eerlijke jon gen. Ze staan vierkant achter hem. Als u die vraag zou stellen in Berg- hem, waar wij vandaan komen, zou u Berghem niet meer levend kun nen verlaten". Zoon Gert Jan bedankte nader hand het publiek voor de steun. Hij zei te willen laten zien echt goed te kunnen fietsen zonder doping en sprak de hoop uit dat alsnog bewe zen zal worden dat hij niet heeft ge bruikt. Even later knalde hij er in derdaad in. Naar de overwinning. „Waar rijdt die hasj-dealer", riep een beschonken toeschouwer, „waar zit die Theunisse"? De man zei geregeld te hebben dat Theu nisse de Ronde van Boxmeer zal winnen. Waarom? Natuurlijk, om dat het zo'n sympathieke vent is". De dronkaard zal er weinig invloed op hebben gehad, maar Gert Jan Theunisse won de koers. Iedereen ging tevreden naar huis. Toch nog gerechtigheid. Winst op Melkhuisje HILVERSUM (GPD) Nederlandse tennissers willen zich op het Melkhuisje nog wel eens meer mans voelen. Kwantitatief is de nationale afvaardiging met zes spelers in het hoofdschema van 32 al succesvoller dan ooit en gisteren werd duidelijk dat zeker de helft van hen de beste zestien haalt. Ook op het Gooise gravel kwam het tot een prestigeslag met Westduitsland, dat eveneens een half dozijn 'profi's' naar Hilversum had gestuurd. Het spitsenduo van het Oranje zestal, Tom Nijssen en Jan Willem Lodder, zette meteen een 2-0-voor- sprong op het bord. Beiden won nen in drie sets van respectievelijk Udo Riglewski en Damir Keretic en krijgen in de tweede ronde ge zelschap van nog minstens één landgenoot. Het lot heeft Paul Dog ger en Huub van Boeckel namelijk aan elkaar gekoppeld. Zij hoeven net als de Argentijnse favoriet Guillermo Perez-Roldan wegens een vermoeiend Daviscup-week- einde morgen pas in actie te ko- Normaal gesproken was die ges te ook Tom Nijssen ten deel geval len, maar het verhaal is bekend: evenals zijn maatje Menno Oosting werd de 23-jarige Limburger door bondscoach Stanley Franker ge passeerd voor het landenteam, dat tegen de Sovjetunie promotie naar de wereldgroep kon afdwingen. De (trainings)mentaliteit van het erva ren tweetal liet danig te wensen over, vond Franker, die daarom de voorkeur gaf aan het jeugdige elan van Paul Dogger (17) en Mark Koe vermans (20). Gezien het pak slaag dat Neder land in Joermala van de Russen kreeg (5-0) moet Nijssen dus wel even in zijn vuistje hebben gela chen. „Nee hoor, geen sprake van. Ik had het leuk gevonden als ze het hadden gered, want spelen in de wereldgroep is toch zeer aantrek kelijk". Dat Tom Nijssen deson danks niet vrij is van rancune en geen enkel begrip kan opbrengen voor de banmaatregel, moge blij ken uit het feit dat hij zo snel moge lijk de banden met Franker wil ver breken. Niet alleen omdat de laatbloeier uit Sittard „absoluut niets snapt" van de kritiek van de bondscoach, maar vooral ook om zo professio neel mogelijk zijn eigen weg te kunnen uitstippelen. Nijssen ver klaarde gisteren na zijn Melkhuis- je-overwinning het nut niet in te zien van „een man die misschien maar vijf procent van zijn tijd voor je kan uittrekken. Daarom ga ik op zoek naar een andere trainer. Hij hoeft niet constant met me mee te reizen, maar ik wil gewoon een vent, bij wie ik een aantal weken per jaar mijn slagen kan verbete- Forse winst CALGARY (DPA) - De Olympi sche Winterspelen in Calgary hebben een winst van 46 mil joen dollar (64 miljoen gulden) opgeleverd. Dat heeft Frank King, de voorzitter van het or ganisatiecomité, gisteren ver klaard. De organisatoren ont vingen 326 miljoen Canadese dollar uit de verkoop van tv- rechten, 84,5 miljoen van spon sors en 37,5 miljoen uit kaart verkoop. Volgens een eerste verklaring, eind maart, werd de winst becijferd op 39,6 miljoen dollar. Volgens hetzelfde model dus zoals Michiel Schapers en Martin Si mek met elkaar samenwerken. Nijssen, na enig aandringen: „Ik zou Simek graag nemen. Hij is in elk geval één van de kandidaten die ik op het oog heb. Het hangt vooral van de kosten af, want ik moet alles zelf betalen. Er zal heel wat geld mee gemoeid zijn, maar dat moet dan maar', aldus de dub- belspecialist, die in Hilversum toch al verzekerd is van ongeveer vijf duizend gulden. Vorig jaar streek Nijssen die pre mie op, toen hij in de tweede ronde verloor van Martin Jaite. Zijn situa tie zag er toen heel wat zonniger uit. De Limburger had een flinke sprong gemaakt op de wereldrang lijst (net bij de beste honderd), vooral door in het Grand-Prixtoer- nooi van Boston pas in de kwartfi nales te worden gestuit door Mats Wilander. De alom verwachte voor uitgang bleef echter uit. Nijssen is momenteel nummer 172 op de computer, een positie die volgens de zuiderling zelf voornamelijk te wijten is aan een ongelukkige sa menloop van omstandigheden. „Begin dit jaar in Australié ging het mis omdat ik overgeschakeld was op een ander, breder racket. Prompt verloor ik drie keer in de eerste ronde. En toen ik die wissel weer ongedaan had gemaakt, kreeg ik een paar keer een rotloting. Jon gens als Svensson, Agassi, Jarryd en Cane waren gewoon een maatje te groot". Wat dat betreft trof Nijs sen het aanzienlijk beter op het Melkhuisje, al viel Udo Riglewski ook weer niet te onderschatten. De bijna 22-jarige Westduitser, toch 86e in de ATP-ranking, deed onlangs op Wimbledon van zich spreken door de als veertiende ge plaatste Rus Andrej Tsjesnokov in de eerste ronde zonder setverlies te kloppen. Het Hilversumse gravel lag Riglewski minder goed. al werkte hij in de tweede spelreeks bij 5-3 wel een matchpoint weg. Nijssen werd zelfs tot een derde set gedwongen, maar kwam niet echt meer in gevaar. Kan het Melkhuisje voor de ex- Daviscup-speler, die de winnaar van het duel Oosting-Bengoechea ontmoet, een nieuw keerpunt bete kenen, wat Jan Willem Lodder be treft is het toernooi al ruim ge slaagd. De 21-jarige krullebol toon de gisteren andermaal een door Franker zo gewaardeerde vechters- mentaliteit. Lodder, die in de kwa- lificatiestrijd al een 6-2-, 5-3-achter- stand ongedaan had gemaakt tegen landgenoot Hendrik-Jan Davids, liet zich ook in het treffen met Da mir Keretic niet uit het veld slaan. Zelfs nadat Lodder, als nummer 338 van de wereld ruim tweehon derd plaatsen lager genoteerd dan zijn Duitse opponent, in het begin van de derde set zijn enkel had ver zwikt en drie minuten moest wor den behandeld, gaf hij de moed niet op. De Uithoorner brak meteen door de opslag van Keretic en „dat gaf me de kick om door te knokken', aldus Lodder, die in '86 ook de tweede ronde haalde en toen verloor van Paolo Cane. De Nederlander kon zijn geluk niet op. De indianenkreet na de laatste klap was tekenend, want na het Challenger-toernooi in Val- kenswaard vorig jaar, waar Lodder in de halve finales verloor van de latere winnaar Saceanu, bleef het angstig stil rond de blonde belofte. „Ja, sindsdien is er niets meer ge beurd. Ik heb er ook even aan ge twijfeld of het zin had door te gaan", bekende Lodder, die zich zelf door een serieuzere aanpak („ik ben onder andere intensief met krachttraining begonnen") nu hervonden lijkt te hebben. Hij is niet de eerste en ongetwijfeld ook niet de laatste Nederlandse tennis ser die op het Melkhuisje energie tankt. Zweden plaatst zich voor finale BASTAD (DPA) - Zweden heeft zich gisteren geplaatst voor de fina le van het tennistoernooi om de Da- vis-beker. In het derde en beslis sende enkelspel won Mats Wilan der in drie sets van de Fransman Henri Leconte: 6-1, 6-1, 7-5. Door dat resultaat kwam de Zweedse ploeg, die voor de zesde keer de eindstrijd in de wereldgroep be reikte, op een voorsprong .van 3-1. In de finale treft Zweden net als in 1985 de Westduitsers, die onder aanvoering van Boris Becker Joe goslavië afgelopen weekeinde geen kans gaven. Bekerhouder Zweden heeft het recht in decem ber voor eigen publiek af te wer ken. In de Bondsrepubliek gaan stemmen op te proberen dat recht voor heel veel geld - gesproken werd al van tien miljoen gulden - af te kopen en in West-Duitsland te spelen gezien de grotq en dus com merciële belangstelling. Wilander liet echter weten, dat als de Zweed se bond daarin toestemt, hij zich niet meer voor het Davisbekerteam beschikbaar zal stellen. De uitslagen van Zweden - Frankrijk (4-1) zijn: Wilander - Noah 3-6,13-11,6-3,3-6,6-0; Edberg - Leconte 6-4, 6-4, 8-10, 3-6, 6-4; Wi- lander/Jarryd - Leconte/Forget 6-4, 7-9, 2-6, 2-6; Wilander - Leconte 6-1, 6-1, 7-5; Carlsson - Tulasne 4-6, 6-3, 6-3. LEIDEN - De regionale tennis sers Martijn Krans en Kees-Jan Schuilenburg zijn er op Roomburg niet in geslaagd tot het hoofdtoer nooi van het mannenenkel A door te dringen. Beiden gingen in de eerste kwalificatieronde onderuit. Krans verloor van E. Hulshof (6-3. 7-5) en Schuilenburg moest het hoofd buigen voor Eddie Schol: 6- 2, 6-1. In het mannenenkel B plaatste Frank Liefbroer zich voor de vol gende ronde. Liefbroer draait al heel wat jaartjes mee in het B-cir cuit, de gretigheid wordt er toch niet minder om. „Het gaat dit sei zoen heel erg lekker. Meestal stort het na de competitie een beetje in, maar nu gaat het in de toernooien ook goed". De klassificatie 'werk- tennisser' vindt de speler van TEAN wel op zichzelf van toepas sing. „Ik moet het echt van mijn in zet hebben. Ik doe geen spectacu laire dingen ofzo". De inzet van Liefbroer werd gis teren dus beloond met een zege op Teun Verschoor (6-4, 6-1). Zijn prestatiedrang is daarmee echter nog zeker niet gestild. „Tennis is echt alles voor me. Ik laat er weinig voor, maar ik zou het vreselijk vin den als ik het zou moeten missen". De gretigheid van Liefbroer werd nog eens extra kracht bijgezet door de opmerking waarmee hij het be slissende punt begroette 'zo en nu tegen Robert Veldt'. Joost van Leeuwen gaf gratis tennisles aan Hugo 't Hart. De C- speler van origine moet de over stap naar de B-categorie nog maar even uitstellen gezien de wijze waarop Van Leeuwen hem de oren waste: 6-0, 6-0. De als tweede ge plaatste Freek Tanis kwam tegen Van de Berkel eveneens niet in de problemen. Tanis hoefde slechts eén game af te staan (6-0, 6-1). Veel meer tegenstand kreeg Mark Post van Marcel van Rijn. Met 6-4 en 7-6 trok Post net aan het langste eind. In het vrouwenenkel B nam Feli ce Schneider op sportieve wijze wraak op Irma van Seeters. In Noordwijk tracteerde Van Seeters zowel Felice als zus Florentien op een nederlaag. Gisteren was het dus voor de tweede maal de beurt aan Felice om de strijd aan te bin den met de Leidse. De juiste tac tiek was ondertussen uitgestippeld in Huize Schneider en ditmaal moest Van Seeters de winst aan haar tegenstandster laten: 6-3, 6-2. Karin Croese speelde een goede partij tegen Litania Vrijland. Voor al de fore-hand van Croese bleek een gevaarlijk wapen, waar Vrij land niet voldoende antwoord op had: 6-2, 6-3. De nummer twee van de plaatsingslijst, Annemarie Smalt, kende een succesvol optre den op het Leidse park. A. de Kroon werd met 6-0 en 6-1 aan de kant gezet. Ook Marie-Jose Rutten bleef tegen Liesbeth Hooghoudt overtuigend overeind (6-3, 6-2). Erik Bolten maakte korte metten met P. Beye. De lijstaanvoerder van het mannenenkel C stuurde zijn tegenstander zonder game- winst weer naar huis (6-0, 6-0). De als tweede geplaatste Onno Guinau versloeg R. Rijnsburger met 6-3 en 6-2. De verliezend finalist van dit onderdeel in Noordwijk, Bart Krans, verzekerde zich ten koste van Ton Boelen van een plaats in de volgende ronde. Krans zegevier de met twee maal 6-2. JETSKE GOUDSMIT Van der Torre op Roomburg LEIDEN Het deelnemersveld van het vrouwenenkel A werd op het laatste moment nog aangevuld met een speelster van allure. Mari anne van der Torre vroeg en kreeg (via een wild-cart) alsnog een plaats op de lijst. Het stelde de wedstrijdleiding weliswaar voor enkele complicaties, maar die wer den graag overwonnen om Van der Torre binnen te halen. De loting van het vrouwenenkel A moest om die reden wel aangepast worden. Van der Torre staat nu nummer éen en de oorspronkelijk geplaats ten zijn allen één plaatsje gezakt. DINSDAG 15.00-16.00 SKY The Ice Race: hoogte punten van de Wereld Winter Triathlon 1986 en de Alternatieve Elfstedentocht vanuit Noordoost Polen 15.15-16.00 BBC 2: Paarderaces: vanuit Goodwood. 16.05-16.50 BBC 2 Paarderaces: vanuit Goodwood. 17.00-19.10 BBC 2 Paarderaces vanuit Goodwood en cricket. 18.50-19 40 BRT 1 Zestien glorieuze da gen: documentaire over de successen en ontgoochelingen van de atleten ti|dens de Olympische Spelen van Los Angeles 21.30-22.27 SKY Golf' hoogtepunten van the British Seniors Open, gespeeld in Turnberry m Schotland. 22.30-23 28 SKY Tennis: hoogtepunten van het damestoernooi gespeeld in Aix de Provence in Frankrijk. 22.35-23.35 Super: Motorraces TT in Assen 00.30-01.00 BBC 1 Cricket samenvat ting van de 4e Cornhill Test-West Indies. WOENSDAG 11.25-13.50 BBC 2 Cricket: National West Trophy, kwartfinale 14.35-14.50 BBC 2 Cricket: National West Trophy, kwartfinale 14.50-17.10 BBC 1 Cricket: National West Trophy, kwartfinale. 15.00-16.00 SKY IJshockey: Tsjecho- slowakije-Sovjetunie. Torn Nijssen ANP»

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 13