data verhoeven RESIDEREN IN LEIDEN WORDT REALITEIT RWW icm !C woonhuizen makelaardij bv stationsweg 26 2312 av leiden telefoon 071-121645 maar ADE LEEUW woonhuizen makelaardij bv ,D n rnaf 22 Luxe appartementen aan de Kanaal weg: menno smitsloo bedrijfsmakelaardij bv IB BI"»! Ill» l|M M nu 11 HH M «|ll Sluitingstijd voor advertenties: donderdagmiddag 15.30 uur. Inl. bij onze advertentie-afdeling: telefoon (071)161400 IM|I|I|H •iUiiii:(iliii;»:niKiiiil 09-07-1988 NIEUW IN VERKOOP LEIDEN. Troelstraplein 5 195.000, - KK Fraai luxe 3j|<amerapp. op beg. grond gelegen op Waardeiland. ind: entree, hal, woonkr. (320 m2). Schuif pui n. tuin terras, open keuken app., bergkast m. wma, toilet, badkr. m. ligbad, wt en toilet, 2 slpkrs. C.V. ruimte boiler. Eigen park. pl. div. schuurtjes, pert, kwa liteit. NIEUW IN VERKOOP LEIDEN, Papengracht 12/12a 199.000 KK Goed onderh. boven- en ben. woning voor zelfbewoning en verhuur Zeer gunstig, nabij centrum en universiteit, gel. Verdeeld in 5 units, waarvan 4 verhuurd (no. 12: 2 units, no 12a: 3 units. Ind: no 12: hal, toilet, voorkr., ach- terkr. m. opensl. deuren n. plaats, keuken, badkr. m. bad en wt. no 12a: hal, trap n. 1 e et(vrij te aanv.), grote woon kr., slpkr., eigen keuken, toilet/doucheruimte, terrasje. 2e et: overloop, voorkr. m. open keuken en douche, ach- terkr. m. open keuken en douche, terrasje. Leiden Steenstraat 43 071 142045' ook „.„d* Katwijk Turfmarkt 10 01718 28821' IOoh Rijnsburg - Rijnsburgerweg 100 01718 29301' EEN VERTROUWDE NAAM IN HUIZEN J II I II I I I I I I I Klaproos 11 Leiden Zeer mooi gelegen royale 2 onder 1 kapwo-_ ning met garage, voor-, zij-en achtertuin. Ind.: ruime hal met garderobe en toilet, grote L-vor- mige woonkamer met plavuizen, open haard, all. schuifpui naar fraai aangelegde tuin, keu-_ ken, bijkeuken. 1e Et.: achterkamer met extra douche en wt, luxe badkamer met ligbad," douche en 2e toilet, slaapk. voorzijde met die-- pe kast en extra berging. 2e Et.: 1 slaapk. met balkon, grote berging. Het pand is zeer goed onderhouden, voorzien van ged. dubb. begla zing en c.v.-gas. Vraagprijs: 339.000,- k.k. Doezastraat 1B, Leiden Tel. 071-140745 J4n '°°0 Het te realiseren apparte- mentenkomplex aan de Kanaalweg wordt van groot stedelijke allure. Hier wonen is resideren op stand. De appartementen liggen op loopafstand van NS-station Lammenschans. De uitvals wegen van Leiden liggen binnen handbereik. Vlakbij treft u diverse sportkom- plexen, terwijl u uitkijkt op het Kanaal. Een zeldzame propositie voor luxueus wonen in Leiden. Appartementen met allure. Via een brug en oprijlaan bereikt u de fraaie apparte menten. Parkeren kunt u in de garage onder het gebouw. De entree getuigt van klasse. De centrale hal met lift zijn van navenant nivo. Eenmaal binnen ervaart u de luxe; woonkamers van 52-65 m2, 2 slaapkamers en 2 bad kamers. Een keuken, een ber ging en hal met toilet. Alles ruim van opzet. Voor de keu ken en het sanitair zijn rui me stelposten opgenomen. Voorts beschikt u over een riant balkon, uiteraard op het zonnige zuiden met uit zicht op het Polderpark. Rust privacy gewaarborgd. Deze nieuw te realiseren appartementen bieden u ongekend woonkomfort. Resideren krijgt hier z'n ware betekenis. Het hoge afwerkingsnivo en het ge avanceerde beveiligings systeem garanderen u rust, privacy en exklusiviteit. Mocht u een woning met al lure zoeken, laat deze kans dan niet aan u voorbijgaan. Voor meer informatie neemt u kontakt op met: data verhoeven woonhutron mak*taarr£j bv Stationsweg 26, 2312 AV Leiden telefoon 071-121645 b.g.g. 071-175095 •WINKELS TE HUUR WINKELRUIMTE KATWIJK - CLEYN DUINPLEIN 14 ca. 75m2 winkelruimte met een front van ca. 4,5 mtr. Voor meerdere doeleinden geschikt. Ruime par keervoorzieningen aanwezig. Huurprijs f 6.750,- per jaar exet. BTW Stationsweg 26,2312 AV Leiden. Telex 3^302 majsb-nl tel. 071-125041 V LEIDEN Hoge Morsweg 30. Halfvrijstaand woonhuis op ca. 530 m2 eigen grond uitk. aan de Rijn. Rustige en aantrek, ligging. Ind.: entree, voor- en achterk., keuken, bijkeuken, toilet en douche. Boven zolderkamer en berging. Mogelijkheid tot vervan gende nieuwbouw aanwezig. Aanvaarding terstond. Vraagprijs 285.000,- k.k. HAZERSWOUDE Chopinlaan 18. Uitstekend onderhouden moderne hoekwoning, v.v. c.v.- gas (combiketel), op 149 m2 eigen grond. Ind.: entree hal, woonk., met parket en open moderne woon-eetkeu- ken, toilet. 1e Verd.: 3 slaapk., badkamer met bad, toilet, w.t. Royale zolder. Aantrek, ligging in rustige woonwijk nabij de Rijndijk. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 187.000,- k.k. In onze grote relatiekring hebben wij voortdurend vraag naar panden in diverse prijsklassen. Uw sinds 19251 trouwbare adres om uw pand te laten verkopen. MAKELAARDIJ O.G. VAN DER DRIFT OUDSHOORN B.V. Zoeterwoudsesingel 3 firwl 2313 AX Leiden CW1 TEL 071-120513 b.g.Q. 071-134663. data verhoeven NIEUWBOUW AAN DE RUNDUK/STEVENSHOF Exclusief herenhuis (2 onder 1 kap) aan de Rijn gelegen. Ruim 1100 m Gelegen op 350 nr ei gen grond. Dokumentatie en infor matie op aanvraag. Prijs 550.000.- v.o.n. Cobetstraat 7 In de burgemeesterswijk gelegen royaal hoekherenhuis in perfecte staat van onderhoud. Flinke, zon nige tuin met achterom. Voorzien van centrale verwarming en dub bele beglazing op de 1e etage. Ind. beg. gr.: L-vormige kamer/an nex werkruimte (10.50 x 3.70/6.00 m) met serre, keuken toilet, zij-en tree. kelderkast. 1e Etage: 2 ka mers (voorheen 3), badkamer met ligbad, apart toilet, overloop, bat kon over de gehele breedte van de woning. 2e Etage: kamer en grote zolderberging. Aanvaar ding: ultimo 1988. Vraagprijs ƒ320.000,* k.k. Zwanenzijde 15. Royaal herenhuis met inpandige garage en diepe zonnige tuin. Op schitterende lokatie aan de rand van Leiden met uitzicht op de n- vier en polderlandschap. Keurige staat van onderhoud. Met vele ex tra's. Voorzien van centrale ver- warmings/warmwater-installatie. De rung t open haard en vloerverwar ming, apart eetgedeelte. royale keuken, hal, toilet. 2/3 slaapka mers, badkamer met ligbad, apar te douche en 2e toilet, souster- ramkamer. fitnessruimte met sau na en bad. Tevens voorzien van dakisolatie. Vraagprijs 297.000,* k.k Zwanenzijde 6 Aantrekkelijk gesitueerd hoekhe renhuis met gedeellelijk uitzicht over de Zijl. Zonnige tuin met ach terom. Een combinatie van het ty pe split-level en drive-in woning, dus inpandige garage. Ind.: sou terrainkamer met zijraam, entree, garage, woongedeelte met open haard en parketvloer, eetgedeet- te, keuken met diverse mbouwap- paratuur, toilet. 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, aparte dou che en 2e toilet, overloop. C.v.- ruimte. Oe centrale verwarmings- /warmwatercombinatie is 2 jaar oud. Vraagprijs: 259.000,- k.k. Helmbloem 1 Moderne, aantrekkelijk gelegen hoekwoning met garage en tuin op het zuiden. Aan de achterzijde voorzien van een serre. Tevens voorzien van dakisolatie en ge deeltelijk dubbele beglazing en gedeeltelijk voorzetramen. C.v.- installatie 4 jaar oud. Ind. beg.gr.: woonkamer, keuken, hal en toilet. 1e Etage: 2 kamers (waren er 3). badkamer met ligbad en 2e toilet, overloop. 2e Etage: kamer met 2 dakkapellen, voorzolder. Vraagprijs: ƒ227.000,- k.k. Cosmeaduin 22 Moderne eengezinswoning met etra ruime begane grond i.v.m. verlenging van de woning aan de keukenzijde. Heerlijke tuin op het zuiden. Voorzien van centrale ver warming, dakisolatie en dubbele beglazing op de parterre aan de voorzijde. Ind.: beg. gr.: woonka mer <8.50x5.40/4.50 m) met lichte parketvloer en open haard, keu ken met inbouwapparatuur, hal en toilet. Ie Etage: 3 kamers, badka mer met ligbad, douche en 2e toi let. 2e Etage: kamer en voorzol der. Vraagprijs: 225.000,- k.k. Met sregeling (1e jaar ƒ4.500.-). Voorzien van heteluchtverwarming. Tevens voorzien van dubbele beglazing en dak/muur/vloerisolatie. De erf pachtscanon voor de grond is let en entree. 1e Etage: mer met balkon. 2e Etage: slaap kamer en douche met toilet. 3e Etage: extra kamer met terras. Vraagprijs: 149.000,- k.k Middelstegracht 75a Komforlabele stadswoning in aan trekkelijke, practische geheel ge renoveerde omgeving. In 1981 opnieuw opgetrokken, dus in uit- it van onderhoud. mings/warmwater-installatie eetkeuken. 2e Etage: slaapka-. mer, badkamer met douche, 2e toilet en aansl. wasm., c.v.-kast en berging. Vraagprijs: 137.000,- k.k Plan "Oude Singel' Royale premie-A koopapparte menten met 2 kamers waaronder appartementen met balkon/terras en een beperkt aantal parterre-ap partementen met tuin. Slechts nog eén 3-kamerappartement be schikbaar Totale rijkssubsidie max. ƒ50.000,-. Koopsommen vanaf 125.900,- SjaNrstraat 7 Moderne boek benedenwoning op rustige stand in Koppelstein. De woning verkeert in uitstekende staat van onderhoud. Voorzien van een gecombineerde centra verwarmings-warmwatercombi- Royale tuin met goede zo jle beglazing. 125.000.- k. Morssingel 61 lift en balkon op het zuiden. Voor zien van eigen C.V.-installatie en beging op de parterre. Gelegen op de 1e etage met uitzicht over de Singel. In de directe nabijheid het j huis en het c Academisch Zieken- Ind.: kamer, 2 slaapkamers, keuken (met raam), badkamer met dou che, hal en toilet. Bijdrage aan de Vereniging van Eigenaars voor onderhoud en ver zekering enz. 120,- per maand. Erfpachtscanon ƒ1.841,92 per jaar (aftrekbaar). Vraagprijs: 115.000,- k.k Munnikenstraat 78 Aantrekkelijk gelegen woning op rustige stand in directe nabijheid van het centrum. De woning is in goede staat van onderhoud en heeft merbau kozijnen, dubbele beglazing op de parterre en keu ken met inbouwapparatuur. Zon nige tuin op het westen. Ind beg. gr.: L-vormige woonkamer (9.60x3.60/2.60 m), keuken, bad kamer met ligbad, toilet en entree. 1e Etage: 3 kamers, overloop. 2e Etage: vliering. Vraagprijs: 108.000,- k.k. Morssingel 253. Goed onderhouden 2-kamerap- partement op de 4e etage met bal kon op het westen. Voorzien van eigen cv-installatie. Centraal gele gen t.o.v. het station, het Acade misch Ziekenhuis en het centrum Bijdrage voor groot onderhoud, verzekering enz. 90,- per maand. Erfpachtcanon 1.380,- per jaar (voor belasting aftrekbaar). Indeling: woonkamer, slaapka mer, keuken, badkamer met dou che, apart toilet en entree. Vraagprijs 94.000,- k.k. Roomburgerlaan 69. Aantrekkelijke 2-kamerbeneden- woning op prettige stand in de Professorenwijk. Royale tuin op het Z-W. Zeer geschikt voor klei ne huishoudens. De verwarming heeft plaats d.m.v. een gaskachel. Ind woonkamer, slaapkamer, ge moderniseerde keuken, douche. Vraagprijs 89.000,- k.k De la Reystraat 3. Goed onderhouden eengezins woning in rustige woonomgeving. Nieuwe riolering, elektra en gei ser. Verwarming d.m.v. gaska chels. Mogelijkheid tot het huren van een ruimte voorde (bromfiet sen, gedeeltelijk voorzien van hardhout en dubbele beglazing. Ind. beg. gr.: (geheel voorzien van plavuizen), entree, woonkamer, keuken met eiken front, dubbele spoelbak, ingebouwde koelkast, badkamer met ligbad, douche en toilet. 1e Etage: 3 s^apkan 2e Etage: (ca. 24 Vraagprijs 89.000.- k.k. ie Binnenvestgracht 23. In de direkte nabijheid van het centrum gelegen gezellige eenge zinswoning. Voorzien van centra le verwarming. Onder architektuur aangebrachte badkamer en keu ken. Smaakvol interieur. Ind. beg. gr.: woonkamer, keuken, badka mer met ligbad en toilet, entree. 1e etage: 2 slaapkamers, over loop. 2e etage- te bereiken via vaste trap: royale studeer/slaap- ruimte over de gehele woning. De Gortestraat 45 Aantrekkelijk gelegen wevers huisje in goede staat van onder houd. In 1980 geheel gereno veerd. Voorzien van een klein plaatsje. Tevens voorzien van dakisolatie en gedeeltelijk van muurisolatie. Leuk aanbod voor starters op de woningmarkt. Ind. beg. gr.: woonkamer met open keuken, entree. Etage: slaapver- Morskade 12. Aantrekkelijk gelegen beneden woning op rustige stand. Voorzien van flinke achtertuin op het wes ten (zonnig). Een gedeelte van de vloer dient te worden vervangen. Goed aanbod voor doe-het-zel- ver. Indeling: 3 kamers, keuken, douche, toilet en entree. Aange bouwde houten berging. Vraagprijs ƒ87.000,- k.k. onderhoud, gelegen op loop afstand van het centrum, buurt- winkels in de directe omgeving en in nabijheid van de uitvalsweg naar de rijksweg Amsterdam-Den Haag. De verwarming heeft plaats d.m.v. gaskachels. Voorzien van een klein plaatsje. Ind. beg. gr.: woonkamer, keuken, douche en toilet, entree. 1e Etage: 2 kamers, voorziening voor wasmachine aansluiting. Vliering. Tevens voor zien van muurisolatie. 74.500,- k.k. Joseph Haydnlaan 9. 3-Kamerappartement (voorheen 4) op de 2e woonlaag met berging Privé: Hr. J. Verhoeven 071-175095, mevr. C. Boehlee 071-313437. Op zaterdag is ons kantoor geopend van 11.00-15.00 gelijkheden. 1. Ge- Leiden zuid-west. Ind.: hal, toilet, L-vormige woonkamer, 2 slaapka mers, keuken, douche. Service- en verwarmingskosten 250,- per maand. Vraagprijs 77.000,- k.k. Gezellige parterrewoning met houten berging, achterom en zon nige plaats. Zeer geschikt voor al- leenwonenden. Enig achterstallig onderhoud t.a.v. het schilderwerk. Ind.: entree, toilet, 2 kamers, keu ken, douche. De verwarming vindt plaats d.m.v. een gashaard. Vraagprijs: ƒ65.000,- k.k. Morsweg 168 op het zuidwes ten. Voorzien van centrale verwar ming en nieuwe riolering. In direc te nabijheid van de uitvalsweg naar de rijksweg Amsterdam-Den Haag. Interessante prijs voor be ginners op de koopwoningen- markt. Ind.: woonkamer, 2 slaap kamers, keuken, douche en toilet, entree. Warmwatervoorziening LEIDERDORP Ereprijskamp 20 Bijzonder ruim uitgevoerde een gezinswoning (inhoud van ca. 2 woningen). Een woning die u van binnen moet zien. Geschikt voor grotere gezinnen en als praktijk woning. Voorzien van centrale verwarming. Geisoleerd t.a.v. dak, spouwmuur en de dubbele beglazing gedeeltelijk. Tevens voorzien van tuin en als extra een dakterras. Ind. beg. gr.: 2 kamers, toilet, berging en entree. 1e Eta ge: woonkamer, slaapkamer, keu ken, badkamer met ligbad en LD 9-7-1988 apart 2e toilet. 2e Etage: 3 ka mers. badkamer met ligbad en 3e toilet, wasruimte, groot zonneter ras. 3e Etage: royale zolderruimte met C.V./W.W.-aansluiting en log gia. Vraagprijs: 360.000,- k.k. Pluimzeggékreek 15 Modern eengezinswoning met carport en tuin op het zuiden. Gunstig gelegen t.o.v. winkelcen trum "Winkelhof" en de uitvalswe gen naar de rijksweg Amsterdam- Den Haag. Aan de voorzijde met een wandelpad gesitueerd aan een singel. Ind. beg. gr.: woonka mer, keuken, hal en toilet. 1e Eta ge: 3 kamers, badkamer met lig bad en 2e toilet, overloop, balkon. 2e Etage kamer en zolderber ging. Voorzien van centrale ver warming en dak- en muurisolatie. Vraagprijs: ƒ215.000,- k.k. Loevestein 25 Op gezellige stand gelegen een gezinswoning voorzien van cen trale verwarming. Aparte garage op enkele tientallen meters af stand. De woning is in uitstekende staat van onderhoud en is gedeel telijk voorzien van dubbele begla zing. C.v/warmwater-apparatuur is 3 jaar oud. Ind. beg. gr.: woon kamer met open haard, keuken, bijkeuken, hal em toilet. 1e Etage: 3 kamers, badkamer met douche, apart toilet, overloop en balkon, vaste trap naar 2e etage: 2 ka mers, zolderberging. Vraagprijs woning 198.000,- k.k. Vraagprijs garage 15.000,- k.k. Godfried Bomansstraat 1 Moderne hoekeengezinswoning op prettige stand met tuin op het zuidwesten. In directe omgeving voorzien van dak- en spouwmuur isolatie en dubbele beglazing op de begane grond. Ind. beg gr. woonkamer, keuken, hal en toilet. 1e Etage: 3 kamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e Etage: kamer met dakkapel, zolderber- Qing- Overdraagbare premie B-subsi- die. Vraagprijs: 198.000,- k.k.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 36