Ciska Peters stopt zonder weemoed De Way Of Die Show van TROS TELEVISIE TOEGELICHT TV-RUBRIEK IN HET WEEKEINDE Plaats des onheils De NCRV komt vanavond met 'Plaats des onheils' ('Le lieu du crime'), een psychologische thriller van André Techiné. De Fransman is een weinig toegan kelijk regisseur en eigenlijk moet men een serie films van hem hebben gezien om in zijn werk te kunnen doordringen. 'Le lieu du crime' is echter Techinë's meest open werk en wie zich voor de Franse cinema interes seert moet de film dan ook niet overslaan. Bovendien levert Ca- thérine Deneuve, wars van alle uiterlijkheid, een van haar beste acteerprestaties. Het boeiende, maar niet gemakkelijke verhaal wordt verteld in korte scènes, waarin Techiné helderder is dan gebruikelijk. Hij tekent scherp en met begrip de laatste stappen van een jongen op de weg naar volwassenheid. De overgang is voor Thomas, die bij zijn ge scheiden moeder Lili (Catherine Deneuve) op het platteland leeft, niet eenvoudig. Integendeel zelfs. Prachtig tekent Techiné de verhoudingen tussen de moeder en de vader van de jongen, tus sen de moeder en Thomas' oma (Danielle Darrieux) en tussen Li- li en haar geliefde. Techiné laat de spanning ontstaan door de zichtbaar wordende emoties. Makkelijke kost is het niet. De film eist betrokkenheid van de kijker, die alles ziet door de ogen van Thomas. (Nederland 1, 20.05 uur) Klasgenoten De oud-minister van buitenland se zaken en de oud-secretaris-ge neraal van de NAVO, mr. Joseph Luns. is vanavond hoofdpersoon in het Veronica-programma 'Klasgenoten'. Doorgaans komt in dat programma een oude klas van een bekende Nederlander weer bij elkaar, in deze uitzen ding is ervoor gekozen het dis puut van Luns weer bij elkaar te brengen. Dit groepje bestaat uil slechts twaalf personen, zodat een ieder uitgebreid de ruimte krijgt om onder leiding van Koos Postema over vroeger te praten. (Nederland 2, 21.45 uur) Naar huis! In de eerste aflevering van 'Naar huis', een zesdelige comedyserie die de NOS uitzendt, wordt het leven van koerier Jim London vergald door zijn directe chef. Deze probeert hem op allerlei manieren te pakken. Op een dag geeft de chef Jim een vrijwel on uitvoerbare opdracht, met de be doeling hem te ontslaan waneer het hem niet lukt aan de op dracht te voldoen. Het loopt an ders af. De baas ontslaat Jim niet, maar geeft hem een andere baan, als privéchauffeur. (Neder land 3. 19.22 uur) Jezebel In 1938 speelde Bette Davis in de film 'Jezebel'die de NOS van avond uitzendt in de serie Bette Davis-films. Bette Davis kreeg de hoofdrol in de film nadat de kans om Scarlett O'Hara te spe len in 'Gone with the wind' haar neus voorbij was gegaan. In Je zebel maakt een jonge vrouw, Julie Marsden, een slechte in druk door in een 'verkeerde'jurk haar opwachting te maken. Op een feest waar alle jongedames wit moeten dragen, verschijnt zij in het rood. Ze doet dat om haar verloofde (Henry Fonda) te pes ten, omdat ze hem niet had mo gen storen bij een zakenbespre king. De provocatie van Julie heeft ernstige gevolgen. Ze raakt haar verloofde kwijt. Ze ziet hem later terug, getrouwd met een an dere vrouw. Maar daar legt Julie zich niet bij neer. Het maken van 'Jezebel' ging n iet zonder problemen. Regisseur William Wyler liep achter op het draaischema en dreigde daar door te worden ontslagen. Bette Davis nam het voor hem op. Ze werkte van 's morgens negen tot 's avonds tien aan de film en had daarbij de handicap dat Fonda al was vertrokken, zodat ze scenes i ze Fonda als tegenspeler Presentator Will Luikinga heeft vanavond in 'Baas boven baas' Veronica19.25 uur) bijzonder publiek op de tri bune: een vijftig tal honden met hun bazen en ba zinnen. Centraal in het programma staat de Afghaanse windhond. Ex- omroepster Marij ke Benkhardt, ca baretier Herman Berkien en acteur Piet Romer moe ten raden wie de baas is van de kandidaat hondDierenarts Evert Offereins geeft adviezen over hondenver zorging. (foto ANP) heeft m afwezigheid van hem moest spelen. De beelden van Fonda waren al eerder opgeno men. Hij mocht namelijk eerder afreizen naar huis omdat er een baby aankwam. De baby was Ja ne Fonda. (Nederland 3, 20.29 uur) Zomergasten De schrijfster Renate Rubinstein is zondagavond te gast in de VPRO programmareeks 'Zomer gasten'. Ook zij kon een aantal te levisiefragmenten uitkiezen. Zij koos beelden uit 'De lessen van Norbert Elias'. 'De wereld van Peter Vos'en 'Met Hillenius naar zee'. Verder zullen fragmenten worden getoond van televisie programma's over het Joods-Pa lestijnse conflict. Om 22.35 wordt op Rubinsteins verzoek een do cumentaire over Woody Allen uitgezonden. (Nederland 2, 20.10 uur) Panoramiek In de zomereditie van het NOS- programma 'Panoramiek' is zon dagavond de tweede aflevering van drie programma's over Pa lestijnse en Israëlische vrouwen, te zien. Panoramiek toont hun vi sies en hun leven in Israël en de door Israël bezette gebieden. In deze aflevering een portret van Geula Cohen, het fel nationalisti sche lid van de Knesset, het Is raëlisch parlement. Geula Cohen zou liever vandaag dan morgen de bezette gebieden bij Israël in lijven. (Nederland 3, 20.40 uur) Zangeres houdt het na 25 jaar voor gezien LAREN (GPD) - „Eigenlijk is het een nogal logisch vervolg op wat ik tot nu toe heb gedaan in de busi ness", zegt Ciska Peters zakelijk. „Een verlengstuk", vindt ze het. Ze is na vijfentwintig jaar zingen opeens zangeres-af en overgestapt op iets geheel anders. Ze noemt zich sinds kort directrice van een organisatiebureau en zetelt als zo danig in het huis, annex kantoor, dat haar en Pim Ter Linde toebe hoort. En het einde van haar zang- rrière vindt ze bepaald niet iets huilerig over te doen. door Margriet Hunfeld „In de tijd dat ik werd ontdekt, had je een paar idolen zoals Rob de Nijs, Trea Dobbs, Gert Timmer man, Ronnie Tober en die maakten gigantische hits. Maar ik heb daar altijd een beetje tussenin ge zweefd. Ik heb nooit van die jetsers van hits gemaakt, anderzijds toch wel constant doorgewerkt. Vaak was het dan ook wel eens een jaar of twee stil scoorde ik ook niet. Kregen de mensen het gevoel van: 'hee, d'r gebeurt niks meer, weetje- wel'. Maar als ik dan van producer switchte en er full tegenaan ging, dan lukte het tóch. Zodat iedereen direct dacht: Oh! Daar is ze weer... en er dus, ongewild, sprake bleek te zijn van een come back". „In Nederland is het trouwens al tijd moeilijk geweest om als zange res te scoren met datgene wat je graag zou willen doen. In mijn ge val was dat het cabaret-achtige. Op platengebied echter dit onbegon nen werk. Platenmaatschappijen kijken nu eenmaal uitsluitend naar omzet. In die tijd maakte je omzet met Nederlandstalige platen voor een breed publiek. Dan kwam je dus al gauw terecht in het c ciële werk". „Ja, heb ik óók gezongen. Het nostalgische repertoire. Samen met Piet Souer vond ik toen heel veel van het 'gezellige werk', dat zo'n twintig, dertig jaar oud was en dat zo'n beetje in het Catherina Va- lente- en het Freddy Quinn-hoekje zat. Maar daarnaast heb ik ook nummers gezongen van Bacharach en David, dus niet alléén maar Duitse vertalingen. Waar ik overi gens erg veel tijd en geld aan be steedde was de presentatie van die Omdat je als journalist op de hoogte moet zien te blijven van de nieuwste ontwikkelingen in de wereld, heb ik mij de moeite getroost de TROS Way of Life Show op de video op te nemen, zodat ik de anderhalf uur dat de show duurt door behendig door spoelen kon terugbrengen tot een stief halfuurtje, zonder het gevoel te hoeyen hebben dat ik enig hoogtepunt moest missen. Toch bracht de show niet wat de kranten mij beloofd hadden: tientallen kwetsuren, met als uit schieters gebroken benen, kadu ke enkels, versplinterde knie schijven en dat soort calamitei ten die nu eenmaal op het sport veld thuishoren. Zij het niet in de frequentie van de Way of Life show, waar de kans om onbe schadigd thuis te komen blijk baar niet overdreven groot was. Het zou pas echt interessant worden als de TROS een Live Show maakte van de Way of Life show, zodat we de benenbreken- de brekebenen ook werkelijk hun doodsmak konden zien ma ken. Nu worden al deze calami teiten in de montage behoed zaam weggemasseerd en krijg je hetzelfde effect als een reportage van een Grand Prix zonder onge lukken, waarover je de volgende dag in de krant leest dat vier wa gens in de Tarzanbocht tegen el kaar zijn geknald, waardoor twee coureurs in de vlammen omkwa men en twee andere coureurs Daar het hospitaal moesten wor den vervoerd. De sport is echter al mans en volwassen genoeg om zulke autoraces inclusief de spectacu laire ongevallen op het beeld scherm te brengen, zodat het bloeddorstige publiek volledig aan zijn trekken komt. De afde ling amusement echter wil het toch liever een beetje gezellig houden en verdonkeremaant daarom deze oneffenheden zoals een huishoudster met een aard appelmesje de pitten uit de bintjes verwijdert. Kijk, je moet toch wel volko men maf zijn en niets van sport afweten om bij het onderdeel 'De Razende Rollers' een van die boomstamdikke rollers tegen de draairichting van de andere rol lers in te laten draaien. Alleen goedgetrainde circusartiesten zijn misschien in staat de voor waartse gang die door de eerste rollers is opgewekt halverwege opeens om te zetten in een ach terwaartse gang. De meesten hadden al niet eens het benul om in de beweging mee te gaan met het ronddraaiende rad en vielen daarom na de opstap meteen al in het ondiepe water. Iedere oud gediende Amsterdammer had hun kunnen vertellen datje eerst altijd even moet meelopen met de rijdende tram voordat je op het open balkon daarvan springt... Omdat de deelnemers boven dien nog met een opzwepend peptalkje van Ron Brandsteder in een opgewonden stemming over de baan werden gejaagd - zodat ze als blinde paarden, met krijgsgehuil op die rollers afgin gen - was het onvermijdelijk dat er ongelukken zouden gebeuren. Een extra onsympathiek trek je van deze show is dan nog die toevoeging van catch-as-catch- can-achtige Skychannel-figuren, die voor verwarring moeten zor gen. Het is bijna net zo idioot als wanneer Circus Knie opeens een stel sportjongens en -meisjes met helmen op en kniestukken om voor een uitgelaten publiek zou opjutten om op de trapeze of de trampoline te gaan stunten en andere gevaarlijke toeren uit te halen. Dat kan nu eenmaal niet. Daar is de mens niet op ge bouwd. Dan gaat-ie kapot. Gelukkig waren er de afgelo pen week ook minder bloeddor stige programma's te bewonde ren. De VPRO heeft van de nood (zomerreces) een deugd (Zomer gasten) gemaakt, door op zon dagavond Pierre Janssen de ge legenheid te geven uit zijn ge heugen een aantal televisiepro gramma's op te graven die hem in positieve zin bij waren geble ven. Een Master Class van cellist Pablo Casals, de eerste stappen op de maan, de restauratie van de Nachtwacht, en nog zo het een en ander. Ondertussen werd hij door Peter van Ingen over zijn opvattingen en gevoelens uitge vraagd. Uiteraard een simpel procédé, waar nochtans veel werk aan vast zit zodat we niet het gevoel hoefden te hebben dat de VPRO er zich met een koopje vanaf had gemaakt. Wat dit programma echter vooral bijzonder maakte was, dat het drieëneenhalf uur duurde! Daardoor was er tijd en ruimte om niet met korte frag menten, 'geheugenopfrissertjes', van de door Pierre Janssen uit verkoren programma's te vol staan. Tantaliserende programma's hebben we daardoor nog in het verschiet! Nu zondag komt de schrijfster Renate Rubinstein met programma's over de filo soof Norbert Elias, de tekenaar Peter Vos en de bioloog Dick Hil lenius, maar ook met een 55 mi nuten lange documentaire over filmregisseur Woody Allen die nog nooit op het scherm is ge weest! En ik kijk nu al likkebaar dend uit naar de Zomergasten Pieter Verhoeff (filmregisseur, 17 juli), G.B.J. Hiltermann (poli tiek commentator, 24 juli) en Sie- nie Strikwerda (vredesactiviste, 31 juli)! Ciska is zonder weemoed gestopt. Van opvallend uitziende zangeres naar manager in mantelpak. (foto gpd> teksten. Toen ik begon had je geen coaches die je dat konden leren. Je had in die tijd gewoon de self-made artiesten. Als er nu een talent op staat krijgt die meteen bewegings- lessen, danslessen, presentatie- en televisieleer. Dat bestond vroeger allemaal niet. Dat deed je zelf. Ik was reuze blij dat een oud-cabare tière van voor de oorlog, Inge Bartsch, mij een beetje wegwijs maakte in de essentiele regels die er zijn voor optredens. Want ver geet niet, toen ik begon begeleidde ik mijzelf op gitaar en -eh - tja, toen had je echt niet allerlei professio nele orkesten die jou daarin fantas tisch ondersteunden. Toen die gi taar bij mij wegviel, kreeg ik dus wel iets van: wat nu met mijn han den. Dus was het belangrijk dat ik daarin werd geholpen". - Ook geen platen meer? „Ach, de laatste drie jaar heb ik geen platen meer gemaakt, want zeker wat het Nederlandstalige werk betreft is de markt volstrekt veranderd. Plus dat er een nieuwe generatie artiesten is gekomen, waardoor platenmaatschappijen echt niet meer investeren in de ou de garde van mijn leeftijd. En die artiesten die het nog aandurven om zélf iets te ondernemen - zoals Ben Cramer bijvoorbeeld die een dure studio huurt om er een eigen lied op te nemen... - nou, uh, negen van de tien van die produkties gaan rechtstreeks de prullenbak in...! Dat is in-triest. Het Nederlandsta lig produkt ligt tegenwoordig ge woon moeilijk". „Daarom heb ik besloten om niet helemaal zielig te worden en mijn carrière langzaam maar zeker ten einde te laten lopen en ik ben gaan zoeken naar iets wat mij zou liggen. Die zakenkant opgaan, het presen teren en organiseren van evene menten voor het bedrijfsleven. Tja. dat is zo'n logisch voortvloeisel van datgene dat ik tot nu toe heb ge daan dat ik me daarin steeds pretti ger ga voelen. Ik doe het nu bijna een jaar en ik merk dat ik erin groei". ..Het is eigenlijk veel leuker dan wat ik hiervoor gedaan heb. Breder ook. Ik organiseer niet alleen, ik presenteer de dingen net zo mak kelijk Als het wordt gevraagd zing ik zelfs nog een liedje. De oude nummers. De songs die de mensen niet vergeten zijn. Vind ik prima. Maar ik hou vooral van het leggen van contacten. Van het ergens mee bezig zijn. En ja, ik hèb nog altijd een bekend hoofd. Ik ken de feest- lokaties en zij kennen mij daar". „Nee, we hebben sinds die affai re - waarbij mijn man, de manager Pim Ter Linde dus, van allerlei za kelijke onbetamelijkheden werd beticht - nóóit de ellende onder vonden, die iedereen verwachtte zegt ze kortaf. „We zijn gewoon op eigen kracht verder gegaan. Heb ben onze eigen artiestenstal weer opgebouwd. Met onder anderen Lee Towers, Jacques d'Ancona, Thérèse Steinmetz, Leonie Sazias. Gelukkig zijn we allebei workaho lics, Pim en ik, dus ergens voor knokken of ergens flink je schou ders onder zetten, is nooit een dis cussiepunt geweest." -- Met als gevolg ook dit 'Smit- Kroes effect': van opvallend-u it- ziende zangeres naar het managers mantelpak-met-strik, de directie- stoelhet enorme eiken bureau, de zakelijke stem?. „Dat i ia.. Na een stilte: „Je krijgt nu het grappige effect dat Willem Duys, die mij heeft ontdekt en mij des tijds in de vaart der volkeren op stootte, nu door mij wordt gebeld met een mooie aanbieding. Als fo rumleider bijvoorbeeld. Of als pre sentator. En, eh, ja hoor, daar gaat hij graag op in... Hij komt nog altijd terug naar Nederland. Gewoon, om er te werken". 1 Kryptogram .it i j 1 1 waarschuwd. 7. Viervoudig weefsel. 8. Mag een vogel een foto maken van een oneerlijk mens? 9. Vruchtbaar stel her sens. 14. We doen een beroep op u, te begrijpen, dat dit ge daan wordt door studenten van de tuinbouwschool. 16. Hij zweeft maar door de jaren heen. 18. Een eigen lier die an ders is dan welke ook. 20. Wat een gezeur met een lichaams deel van een klein diertje. 21. Oma liep alles door elkaar te eten. 23. Vaart zonder water! 25. Schuilplaats. 26. Waar 't dier gevoederd wordt. Oplossing HORIZONTAAL 1. Slecht werkend kabinet. 6. Vrouwelijk deel? lO.Sap moet gekleurd worden voor Italië. 11. Kleine groene parkeer plaats. 12. Kaas in het water en maar zeuren daarover. 13. Steeds terugkerende proeftijd. 15. Vader is al rond de vijftig en hij draait nog steeds. 17. Schoonmakend ontdekten we heel raar een dop in de pens van de koe. 19. Na de rivier loop je naar de boom en daar zie je de mannen. 21. Daar kun je ook een boodschap doen, maar 't is daar niet zo netjes. 22.Zij heeft jou getikt. 24. Dit weegt niet op tegen korte plantendelen. 27. Het lichaam is te grof om 'es ex tra drukte te hebben. 28. Voor de streep geeft hij ieder wat hem toekomt. 29. In de muziek wordt het omgekeerde door hem weergegeven. 30. Het wolkje uit de mond, gezellig!! VERTICAAL 1. Daar is het meisje om u mee te nemen naar de hoofd stad. 2. Je zult maar aan dat straatje wonen! 3. Dit leert hoe je je gedragen moet. 4. De jon gen racete om een versiersel te halen. 5. Vrouwen met een an dere uitgang hebben u al ge De prijs van ƒ25,-- werd toegekend aan J. Verhoeven, Maredijk 11, 2316 VR Leiden. De prijs wordt de winnaar toege zonden. Oplossingen onder vermelding van "Puzzel" voor donderdag op briefkaart of in enveloppe zenden aan Redactie Leidsch Dagblad, Postbus 54, 2300 AB Leiden. ZATERDAG Radio 1 na 18 uur TROS: 18.06 Coulissen. 19.02 Coulissen extra. 20.02 Zomaar een zomerse TROS zaterdagavond. NOS" 23.07 Met het oog op mor gen. KRO: 0.02 Oogluik. 1.02-7.00 Niemandsland. Radio 2 na 18 uur KRO: 18.03 Echo. 18.15 Levenslief en levensleed. 19.00-7.00 Zie radio Radio 3 na 18 uur NOS: 18.03 Driespoor. NCRV: 19.02 Koploper. 20.02 Harro de Jonge, met om 20.02 Elpee pop special; 21.02 Elpee- en CD pop; 22.02 Country style. 23.02-00.00 Late date. Radio 4 na 18 uur NOS 18.00 Nws. VOO 18.02 Avondstemming. NOS; 20.00 Nws. KRO: 20.02 KRO Klassiek op de zaterdagavond met om 20.02 KRO- klassiek op zaterdagavond met om 20.02 100 jaar Museum Amstel- kring. Werken van Daan Manneke in 3 Amsterdamse Nicolaaskerker. 22.00 Orgelrubriek. 22.20 Laudate. 23.00-00.00 KRO-literair: Spekta kel. Radio 5 na 18 uur NOS: 18.00 Nws. EO: 18.10 lyi Ha- berler (Goed nieuws). 18.25 Kayen Rasja (Er is hoop). IOS: 18.40 Ara bisch progr. NOS: 19.00 Progr. voor buitenl. werknemers. EO: 20.30 Laat ons de rustdag wijden. 21.15 Reflector. 21.30 Gouden or gelklanken. 21.45-22.00 Beter bla- OMROEP RIJNLAND 12.00-13.00 Hindostaans/Suri- naams programma 13.00-15.00 Noordwijk Lokaal 15.00-19.00 Vandaag de dag op zaterdag 19.00-20.00 Voorhout Lokaal VLOK KATWIJK 10.00-11.00 'Informatief', nieuws en actualiteiten 11.00-13.00 'Jongerensoos', jongerenprogramma 13.00-14.00 'Groeten en ver zoeken', populair verzoekplaten- programma 14.00-15.00 'Het blijft Hollands', muziekprogramma 15.00-17.00 'Sport', o.a. voet bal ZONDAG Radio 1 voor 18 uur NOS: elk heel uur nieuws. KRO: 7.02 KRO's Ontbijtshow. 7.53 Ter overweging. EO: 8.05 Groot Nieuws met om 8.25 Overdenking. VOO 9.02 Veronica Sport. TROS: 10 02 Wegwezen. VARA: 11.02 VARA Radio* 1 zondageditie. 12.02 Ophef en vertier. NCRV: 13.05 Hier en nu. NOS: 14.02 NOS Radio Tour de France. Radio 1 na 18 uur AVRO: 19.02 Leuterkoek en zand- gebak. 19.10 Sssssst. 19.30 De hersengymnastiek. 20.02 Toppers van toen. 21.02 Play it again... 22.02 Now is the time. NOS: 23.07 Radio 2 voor 18 uur NOS: elk heel uur nieuws. VARA; 8.02 Vroege Vogels. 10.02 Tony van Verre ontmoette Jan Blaaser (8). AVRO: 10.30 Muziekmozaiek. 12.02 Nederlands op AVRO 2. 13.02 AVRO-magazine. 14.02 AVRO-Phoon. 16.02 Guitar spe cial. 16.30 Kom 'ns langs bij de AVRO in de Batouwe. Radio 2 na 18 uur 18.02 Swing Low... 19.00-7.00 Zie radio 1 Radio 3 voor 18 uur NOS: elk heel uur nieuws. KRO: 8.02 Hurrie-up. 9.02 Zin in pop. 10.02 De wakkere wereld. 12.02 KRO-miniparade. 13.02 Het wees huis van de hits. 15.02 Tijd voor toen. 16.02 KRO's Zalige Liefdes- Radio 3 na 18 uur 18.02 KRO's Hitweek. 19.02 Pop- eye. 20.02 Radio Thuisland. 21.02 De krijsende tafel. 22.02-00.00 Op Slag van Maandag. Radio 4 voor 18 uur NOS: 8.00 Nws. 8.02 H-Vier. 9.00 Musica Religiosa et Profana. 9.55 Progr.overz. KRO: 10.00 Eucharis tieviering. NOS: 11.00 Liedbegelei- dersconcours 1988. 13.00 Nws. 13.02 Opera Matinee: La Corona, opera van Von Gluck. 14.00 Onder de Groene Linde. 14.15 Concert op de zondagmiddag: Concertge- bouwork. olv Bernard Haitink met koren en sol. Symfonie nr.8 in Es gr.t., Mahler (Aansl.Praten over muziek). 16.30 Diskotabel. Radio 4 na 18 uur 18.00 Nws. 18.02 Musica Nova. TROS: 19.00 Continu klassiek. 20.00 Nws. NOS: 20.02 Specialitei ten a la carte. 22.00 Kamerconcert: Nederlands pianosextet. 23.09- 24.00 Een weekend-bungalow, hoorspel. Radio 5 voor 18 uur NOS: 6.30-6.49 Scheepv.- en marktber. en uitgebreid weerbe richt. 9.00 Nws. NCRV: 9.02 Woord op zondag. 9.30 Te Deum Laudamus. NOS: 9.55 Waterstan den. IKON: 10.00 Om het recht lief te hebben. Herh. 10.10 Kerkdienst. Radio 5 na 18 uur NOS: 18.00 Nws. IKON: 18.10 Li turgie kerkmuz. IOS: 18.40 De onbekende islam. NOS: 19.00 Pro gr. voor buitenl. werknemers. 19.20 Suara Maluku. 19.55 Tambu. 20.30 Zorg en Hoop. 21.20 NOS Cultuur Special. 22.00 Dichter bij de dich- LOKALE OMROEP ALPHEN 20.00-21.00 Alphens Nieuw- smagazine 21.00-22.00 Sportcarrousel VLOK KATWIJK OMROEP RIJNLAND 13.00-14.00 Lisse Lokaal 14.00-18.00 Sport 20.00-22.00 Tijdmachine MAANDAG Radio 1 voor 18 uur NOS: elk heel uur nieuws. NCRV 7.03 Hier en nu. 7.15 Het Levende Woord. 7.22 Lichte muziek. 7.30 Nws. 7.33 Hier en nu. 8.30 Nieuws- overz. Hier en NU. 8.32 Maandag morgen Magazine. (9.30, 10.30 en 11.30 Nieuwsoverz. Hier en nu.). 12.05 Boer en tuinder. 12.30 Nieuwsoverz. Hier en Nu. 12.32 Over kopen gesproken zomeredi tie. 12.50 Moment. NOS: 12.56 Me- ded. voor land- en tuinbouw, NCRV: 13.08 Hier en nu. VOO: 14.05 Tour de France extra. NOS: 15.05 Radio Tour de France. Radio 2 voor 18 uur NOS" elk heel uur nieuws. TROS: 7.03 TROS Continu Muziek. (8.03- 8.15 TROS-Aktua) 9.03 TROS Gouden Uren. 11.03 Op Volle Toe- ke. 14.03 Muziek ui EO: 15.03 Kurhaus matinee. 16.03 TROS parade der besten. EO: 17.03 Ronduit Radiokrant. Radio 3 voor 18 uur NOS: elk heel uur nieuws. AVRO 7.03 De Baas van de week. 9.03 Ar beidsvitaminen. 12.03 Hollands Glorie. 14,03 Toppop Radio. 16.03 Toppop twintig. Radio 4 voor 18 uur KRO: 7.00 Nws. 7.02 Aubade (8.00 Nws). 9.30 Daar word ik stil van. 10.00 KRO-Klassiek op maandag morgen: De onbekende Beetho ven. Aansl.: Radio Symfonie orkest Berlijn. 12.00 Vivace. (13.00 Nws.). 14.00 KRO-Klassiek op maandag middag: met om 14.00 Engelse koormuziek. 14-45 Kamermuziek van Brahms en Dvorak. 16.00 In antwoord op uw schrijven. 16.50 Radio 5 voor 18 uur NOS: 6.30-6.49 Scheepv.- en marktber. en uitgebreid weerbe richt. 9.00 Nws. 9.02 NOS Sportief. 9.25 Waterstanden. RVU: 9.30 Au tisme. VARA: 10.00 Factor 5, met om 11.00 Berichten van en over ou deren. NOS: 12.00 Nws. HUM- VERBOND: 12.05 Het voordeel van de twijfel. NOS: 13.00 Nws. VARA: 13.10 Faktor 5, met Bericht van buiten. 15.00 Bericht uit het Ko ninkrijk. NOS: 16.30 NOS Kinder magazine. 17.00 Wat een taal. 17.30 NOS Cultuurmagazine. 17.55 Meded. en schippersberich- RADIO WEST 7.15-8.00 ochtendmagazine, met nieuws, aktuahteiten, weers- berichten en verkeersinformatie. 12.00-13.00 Lunch-uur, met nwsoverzicht, progr.aank., ser- vicerubr., weerber., verkeersinf.. land- en tumbouwinf., de kwis Hebbes en de voorstelling van de dag.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 34