Schadeclaim BASF voor lozen bentazon Kabinet bespreekt begroting '89 Boek nu een grandioze zomervakantie bii de vriendelijkste bungalowparken! Koningiii Elizabeth wacht roerige 'roze' ontvangst Medisch secretaresse vreest voor baan NENDOR4DO DINSDAG 5 JULI 1988 BINNENLAND PAGINA 3 Waterleidingbedrijven manen chemiebedrijf tot betaling HAARLEM (GPD) Vijf Nederlandse waterleidingbedrijven willen een forse schadever goeding van het Westduitse chemiebedrijf BASF. De waterleidingbedrijven stellen BASF verantwoordelijk voor de extra kosten die ze moeten maken om het water te zuiveren van het insectenbestrijdingsmiddel bentazon dat door het chemiebedrijf in de Rijn wordt ge loosd. De schadeclaim zal waarschijnlijk miljoenen guldens bedragen. De waterleidingbedrijven zullen volgens C. Heemskerk van het Pro vinciaal Waterleidingbedrijf Noord-Holland (PWN) het chemie bedrijf binnenkort met klem ver zoeken de extra kosten te vergoe den. Als BASF dit weigert, zullen de bedrijven in Nederland of in de Bondsrepubliek een juridische procedure beginnen. Volgens P. H. Holwerda van BASF is het chemiebedrijf niet verrast door de indiening van de schadeclaim. "Deze actie is al eer der aangekondigd. Onze juridische afdeling zal het verzoek nu gaan bekijken", aldus Holwerda. De vijf waterleidingbedrijven, waaronder het waterleidingbedrijf NV Zuid-Holland Oost in Gouda en het waterleidingbedrijf Oost- IJsselmonde, zijn inmiddels een paar maanden met BASF in dis cussie over de lozingen. Ze moeten DEN HAAG (GPD) - De Britse vor stin Elizabeth en haar man zijn gis teravond in ons land aangekomen voor een officieel bezoek van drie dagen in het kader van de Willem en Mary-herdenkingen. Het is de derde keer dat de Britse vorstin een officieel bezoek aan ons land brengt, maar het is de eerste keer dat zij wordt ontvangen door ko ningin Beatrix. De regeringsperio de van de Nederlandse stadhouder Willem III en zijn Britse vrouw Mary over Engeland, Schotland en Iederland legde de basis voor de vriendschappelijke verhouding tussen het Engelse en het Neder landse koningshuis. Vandaag wacht de Britse vorstin op de Dam in Amsterdam een roze Binnenland kort Architectuur Zes architecten hebben een voorlopig ontwerp gemaakt voor het nieuwe Architectuurmuseum in Rotterdam. De ontwerpen van Jo Coenen uit Eindhoven, Jen Benthem/Mels Crouwel te Amster dam, Hubert-Jan Henket uit Box tel, Rem Koolhaas/OMA te Rotter dam, Wim Quist te Rotterdam en Luigi Snozzi uit Locarno (Zwitser land) zullen van 9 juli tot en met 29 augustus te zien zijn in het Boy- mansmuseum. Aan de hand van deze ontwerpen zal eett definitieve architectenkeuze worden ge maakt. Verdronken Twee bezoekers van een interna tionale Lelijke Eend-meeting het afgelopen weekeinde zijn in hun 2CV verdronken in het Termunter- zijldiep bij Scheemda. De auto met de twee slachtoffers werd pas gis teren door een voorbijganger ge vonden. In de auto zaten een 27-ja- rige man uit Ridderkerk en zijn 21- jarige vriendin uit Tiel. Technisch onderzoek heeft uitgewezen dat de auto waarschijnlijk in slecht weer van de weg is geraakt. Incontinentie Er komt spoedig een eind aan de hoge prijzen van incontinentiema- teriaal. De apotheker is zijn mono polie als leverancier kwijt, waar door de ziekenfondsen nu met elke leverancier contracten 'kunnen sluiten en kortingen kunnen be dingen. De markt voor incontinen- tiematerialen is de laatste jaren ex plosief gegroeid. Tien jaar geleden werd in ons land jaarlijks voor slechts 3 miljoen gulden omgezet, dit jaar is dat al 140 miljoen gulden. ontvangst. Homo's en lesbiennes uit de kraakbeweging willen het bezoek aangrijpen om te demon streren tegen een recent aangeno men wet die het Britse gemeente besturen verbiedt homoseksuali teit te propageren. De wet wordt gezien als een vrijbrief voor ge meenteraden om discriminerende maatregelen in te voeren. De groep krakers, die zich de Vu rige Elfen noemt, is van plan op de Dam een massale balletdans op te voeren. Dezelfde groep is van zins vanavond de Brits-Nederlandse roeiwedstrijd in de Amstel te ver storen. In een pamflet worden alle Amsterdammers met een vaartuig opgeroepen de wedstrijd te veran deren in een zeeslag. De rijkspoli tie te water is op de hoogte van de plannen en zal alles in het werk te stellen om de wedstrijd gewoon doorgang te laten vinden. Het COC-Amsterdam heeft even eens demonstraties aangekondigd tegen de gewraakte wet. maar dis tantieert zich van het krakerspro test. Enigszins verscholen achter de erewacht is nog net zichbaar hoe prhis Claus de Britse vorstin Elizabeth begroet. Haar echtgenoot prins Philip wordt verwelkomd door koningin Beatrix. (foto gpd> TUITJENHORN (GPD) - Een 28- jarige man uit Beverwijk, die op 1 juni een baby zou hebben gered uit een brandende caravan, is ontmas kerd als de brandstichter. Hij heeft het kind waarschijnlijk al uit de ca ravan gehaald vóór de brand op camping 'De Bongerd' in Tuitjen- horn begon. De Beverwijker blijkt op 27 juni te zijn aangehouden na een onder zoek van de technische recherche. Hij heeft de brandstichting bekend en is in bewaring gesteld. De rijks politie van Langedijk heeft de zaak nog in onderzoek en wenst voorlo pig geen verdere mededelingen te doen. 'Redder' baby uit brand blijkt aanstichter De verdachte presenteerde zich de dag na de brand uitvoerig als de gene die de zeven maanden oude baby uit de vuurzee had gered. "Ik heb hem wel tien keer bedankt", liet de overgelukkige moeder toen weten. Op die 'bijna noodlottige' avond vroeg de vrouw haar overbuurman even op de caravan te passen, waar in haar zeven maanden oude baby Dennis sliep. Toen de vrouw terug keerde, zag zij de caravan in brand staan. De jonge moeder raakte vol ledig overstuur, maar hoorde al snel dat haar baby gered was door de man. Die had naar zijn zeggen de brand ontdekt toen hij een pilsje wilde pakken. Hij zou de baby uit zeer dichte rookwolken en uit slaande vlammen hebben "Was ik een moment later gekomen dan was de baby in de rook gestikt. Ik hoop zoiets nooit meer te beleven", aldus de man toen. Over zijn motie ven deelt de politie niets mee. al een flink aantal jaren extra kos ten maken om de gevolgen van de lozingen het hoofd te bieden. BASF loost al sinds 1971 bentazon in de Rijn. BASF heeft een maand geleden de waterleidingbedrijven verze kerd dat het bedrijf heel snel het bentazongehalte in het afvalwater zal verminderen. In april 1989 zal volgens het chemiebedrijf in Lud- wigshafen het bentazongehalte de finitief onder de toegestane norm komen van 0,1 microgram per liter. Volgens Heemskerk is de afgelo pen weken de hoeveelheid ben tazon in het Rijnwater inderdaad verminderd. "Toch zullen wij tot april volgend jaar noodmaatrege len moeten nemen. Bedrijven die oevergrondwater gebruiken zullen over een flink aantal jaren nog steeds bentazon in het water vin den". De waterleidingbedrijven willen zo snel mogelijk koolfilters aan brengen om het drinkwater tegen het giftige bentazon te bescher men. Daarmee is volgens Heems kerk een gigantisch bedrag ge moeid, maar koolfilters zijn vol gens hem het enige probate middel om bentazon uit het drinkwater te halen. Bovendien verbeteren de fil ters de smaak van het water en kunnen op deze manier ook andere schadelijke stoffen uit het water worden gehaald. Heemskerk denkt niet dat deze twee laatste voordelen voor BASF een reden kunnen zijn om niet op de schadeclaim in te gaan. Volgens hem vooral omdat BASF overdui delijk de veroorzaker is van de ver vuiling. "Wij willen aan het princi pe vasthouden dat de vervuiler moet betalen. Het is niet de bedoe ling dat de consument voor de ex tra kosten moet opdraaien door een verhoging van het drinkwater- tarief', aldus Heemskerk. Politiemensen houden de wilde automobilist Wilde achtervolging politie in hoofdstad AMSTERDAM (ANP) - De ge meente- en de rijkspolitie Amster dam hebben gisteren een wilde achtervolging in de hoofdstad ge houden, waaraan in totaal zo'n 25 politiewagens deelnamen en waar bij snelheden van 140 kilometer per uur werden bereikt. Zij maak ten jacht op een 25-jarige man zon der vaste woon- of verblijfplaats in een gestolen personenauto. De man kon uiteindelijk worden aan gehouden. De achtervolging begon toen in de middag twee leden van de rijks politie Amsterdam een auto aan hielden wegens een snelheidsover treding. Omdat het om een gesto len auto ging werd de bestuurder, een 26-jarige man, aangehouden. Zijn passagier nam snel achter het stuur plaats en ging er vandoor. Een van beide politiemensen zette de achtervolging in, terwijl zijn col lega met de arrestant op de vlucht strook achterbleef. Ondanks assistentie van een groeiend aantal wagens van de ge meentepolitie Amsterdam, lukte het aanvankelijk niet dc man in het gestolen voertuig tot stoppen te brengen. De voortvluchtige scheurde met hoge snelheid over de voor autoverkeer verboden Dappermarkt en wist zijn achter volgers voor te blijven door over stoepen en verkeersheuvels te rij den. Hij negeerde verkeerslichten, reed tegen de verkeersstroom in en slaagde erin alle blokkades die voor hem werden opgesteld te ont wijken. Pas na drie kwartier strandde de man op de Gooiseweg bij het Amsielstation op een road block, bestaande uit 25 politieau to's en een kraanwagen. De politieman die op de vlucht strook met de andere verdachte was achtergebleven, had inmid dels een lift gekregen van een am bulancewagen. Bij het binnenrij den van Amsterdam slaagde de ar restant er in te ontvluchten, maar hij kon na een achtervolging van 100 meter weer worden aangehou den. Radio actief DEN HAAG (GPD) - Het kabinet De Amsterdamse brandweer voert momenteel besprekingen heeft gisteren een metalen koffer over de begroting 1989 Dat ge. uit een bestelauto gehaald waaruit beurt aan de hand van een door mi. licht radio-actieve straling vrij- nister Rud; (Financien) opge. kwam. De brj deze actre betrokken stelde nota met de ftaaie n^m Hangpuntenbrief. In het stuk geeft iiie ao rar> maar ^0 bewindsman precies r het ziekenhuis gebracht, geen van de betrokkenen bleek ra dio-actief besmet. De politie scha kelde de brandweer in nadat eer bestelauto betrokken was bij eer ongeluk. welke punten er nog problemen bestaan, nadat ambtenaren hebben geprobeerd om eerder afgesproken bezuinigingen rond te krijgen. door Nationaal geschenk Het Nationaal Geschenk ter ere Carel Goseling van het gouden huwelijk van prin- ses Juliana en prins Bernhard op 30 april vorig jaar is uiteindelijk ruim vier milioen gulden gewor den. Prinses Juliana schenkt haar deel van het bedrag aan negen or ganisaties die zich bezighouden met sportfaciliteiten voor gehandi capten. Prins Bernard heeft zijn deel In de Dit jaar valt de schade rr Hangpuntenbrief wordt een be drag van 200 tot 300 miljoen gulden genoemd waarover het kabinet zich nog moet buigen. Vrijwel elk ministerie moet ergens 20 tot 30 miljoen bezuinigen. Naar verwach- de gelden bestemd voor ting zal het kabinet daarover vrij natuurbeschermingsprojecten zowel Nederland als de Antillen en Aruba. KEP Paspoortproducent KEP kan zijn in het openbaar gedane uitda ging niet waarmaken. Tijdens het verhoor door de parlementaire en quêtecommissie, zei directeur Baard dat het door zijn bedrijf ont wikkelde paspoort het beste ter wereld is. "En ik daag iedereen uit om te proberen dit paspoort te ver valsen". De Gemeenschappelijke Pers Dienst (waarbij deze krant is aangesloten) nam de uitdaging aan en vroeg om een model van het pas poort. Interim-manager Van Dijk weigerde echter. snel overeenstemming bereiken. Zeker als bedacht wordt dat eerder al besloten werd om in 1989 nog eens 1,5 miljard gulden extra te be zuinigen. Het kabinet heeft voor de discus sie over de begroting 1989 twee we ken uitgetrokken. In politiek-Den Haag wordt echter niet verwacht dat de ministersploeg die tijd no dig zal hebben om er uit te komen. Waarschijnlijk gaat men de tijd be steden om vast vooruit te lopen op augustus, wanneer er precies is be rekend hoeveel geld er in 1989 ei genlijk voorhanden is. Zoals het er nu naar uitziet zal dat veel zijn. De economie groeit dit jaar harder dan verwacht en dat levert de overheid extra belasting geld op. Drie tot vier miljard gul den, weten kringen rond het kabi net nu al te melden. Indien ook de dollarkoers nog wat aantrekt, ont staan nog meer inkomsten in de vorm van aardgasbaten. Aangezien het volgens het Cen traal Planbureau (CPB) vaststaat dat de' goede gang van zaken zich ook in 1989 zal voortzetten, zal de verleiding om leuke dingen voor de mensen te gaan doen binnen het kabinet groot zijn. Mogelijkheden zijn er genoeg. Wat te denken van het schrappen van eerder overeen gekomen bezuinigingen, zoals bij voorbeeld op studiefinanciering. Een andere mogelijkheid is het besteden van het geld aan door de Kamer gewenste zaken zoals de bouw van extra cellen. Een derde variant doet het ook goed: een ex tra lastenverlichting voor burgers en bedrijven door lagere belastin gen of premies. Voor het CPB staat nu al vast dat iedereen er in 1989 in koopkracht op vooruit gaat met uitzondering van de minima (zij die een gezin on derhouden van een minimumloon of uitkering) en ambtenaren. Dat koopkrachtnadeel zal het kabinet zeker op willen vangen, maar daar voor is lang niet alle beschikbare geld nodig. Nu zit er wel een adder onder het gras: de bezuinigingen bij Onder wijs, met name bij de studiefinan ciering. Eind mei besloot het kabi net studenten niet meer dan een basisbeurs te geven. Als zij meer geld nodig hadden dienden zij dat te lenen bij de bank. Tegelijkertijd werd besloten dat studenten een oude studieschuld dit jaar ineens konden af betalen. gen met de regering, riskeren een proces van de ziekenhuizen als ze hun acties later alsnog opvoeren, zo laat de NZR hen weten. Acties voor onbepaalde tijd achten de zie kenhuizen uit den boze. Aan het kabinet schrijft de NZR steeds vaker geconfronteerd te worden "met signalen waaruit blijkt dat de beroepsmotivatie van medisch specialisten te lijden heeft onder de inmiddels al jaren duren de inkomensconflicten met de Rijksoverheid". Eis 2,5 jaar cel wegens seks na bedwelming AMSTERDAM (ANP) - Officier van justitie mr. Van Nierop heeft gisteren bij de rechtbank in Am sterdam 2,5 jaar gevangenisstraf geëist tegen een 25-jarige man uit de hoofdstad, omdat hij op 27 april vorig jaar gemeenschap zou heb ben gehad met een vrouw, een dan seres, terwijl zij bewusteloos was. Bovendien zou hij haar een letsel hebben toegebracht door op haar buik een 20 centimeter lange en 30 centimeter brede tatoeage met zijn naam te maken. De vrouw, die zelf aangifte deed bij de politie, zegt bedwelmd te zijn terwijl zij bij de man op bezoek was. Toen zij ontwaakte, ontdekte zij op haar buik de tatoeage. De man ontkent dat de vrouw niet bij kennis was toen alles gebeurde. Volgens hem had de vrouw, nadat zij wat champagne samen hadden gedronken, gezegd te willen vrijen. Daarna zouden zij elkaar tatoeëren met eikaars naam. Dat kwam er maar half van, omdat de man wei gerde de naam van de vrouw op zijn lichaam te laten tatoeëren. "Dat kon ik niet maken tegenover mijn vriendin, die zou kwaad wor den". Uitspraak 18 juli. (Vervolg pagina 1) UTRECHT (ANP) - De secretares ses die in ziekenhuizen werken voor medisch specialisten vrezen een verlies van 1500 arbeidsplaat sen nu het Centraal Orgaan Tarie ven Gezondheidszorg (COTG) heeft besloten de onkostenvergoe ding voor de specialisten te verla gen. De secretaresses zijn niet ge organiseerd, maar na een "spon taan ontstaan" contact tussen een aantal betrokken vrouwen is een brief opgesteld die vandaag op het ministerie van WVC is overhan digd. Voor de ongeveer 8000 medisch specialisten in het land werken zo'n 6000 secretaresses. Volgens hen leidt het COTG-besluit om de onkostenvergoeding te verlagen onherroepelijk tot banenverlies. Het COTG wil de gemiddelde kos tenvergoeding van de specialisten vaststellen op 65.000 gulden per jaar (was 105.000 gulden). De gevol gen kunnen per specialisme sterk uiteen lopen maar het nieuwe be drag komt neer op een gemiddelde verlaging van 40.000 gulden per specialist. De secretaresses vrezen dat door het wegvallen van personeel de in formatie van specialisten naar de huisarts en daarmee de zorg voor de patiënten in ernstige mate zal worden vertraagd. "Vanuit de da gelijkse praktijk kunnen wij heel goed zien wat bepaalde besluiten van hoge colleges in de praktijk van alle dag betekenen", aldus de brief. Ook de ziekenhuizen hebben zich gemengd in het conflict tussen overheid en specialisten. De Natio nale Ziekenhuisraad (NZR) heeft een brief geschreven aan de Lande lijke Specialistenvereniging (LSV) en het kabinet met de oproep om hun meningsverschillen zo snel mogelijk uit de weg te ruimen. "Tot nu toe is ernstige schade aan patiënten- en instellingsbelan gen uitgebleven, maar de NZR maakt zich ernstig zorgen over de toekomst", zo heeft de ziekenhuis organisatie de strijdende partijen laten weten. De specialisten, die hun acties tegen het verlagen van hun praktijkkostenvergoeding vo rige week hebben opgeschort in af wachting van de onderhandelin- De operatie moest 700 miljoen opleveren. Daarvan zou genoeg overblijven om extra kosten door stijgende leerlingaantallen in het voortgezet onderwijs op te vangen. Helaas voor het kabinet haalde de Kamer een streep door de reke ning. De aanvullende beurs boven op de basisbeurs mocht niet weg. Daarmee werd een gat van 250 mil joen geslagen. Na enig politiek overleg tussen vooral de CDA-fractie in de Kamer en onderwijsminister Deetman (ook CDA) werd een oplossing be reikt. De minister beloofde de wens van de Kamer mee te nemen naar het kabinet. Daar zal dan bij de voorbereiding van de begroting 1989 worden bezien in hoeverre die uitvoerbaar is. Nadere mededelin gen volgen op Prinsjesdag als de begroting 1989 wordt gepresen teerd. Met deze benadering kon Deetman zonder gezichtsverlies het strijdperk verlaten. Datzelde gold voor zijn tegenspeler, de CDA'er Lansink. Dat de andere bewindslieden niet meer bereid zijn om Deetman nog eens bij te springen bij de op lossing van zijn financiële proble men is inmiddels een vaststaand feit. En daarmee verschuift de hele zaak naar augustus. Als er genoeg geld 'over' is kan het probleem- Deetman immers gemakkelijk worden opgelost. Zonder pijn voor andere bewindslieden of een extra aanslag op het.financieringstekort. Raadsleden met de dood bedreigd ONDERBANKEN (GPD) - De ge meenteraad van het Limburgse Onderbanken heeft gisteravond een besluit uitgesteld over een schaderegeling met het ministerie van defensie, omdat drie leden van de raad en hun gezin met de dood bedreigd zijn. De emoties liepen gisteren tijdens de raadsvergade ring zo hoog op dat een van de raadsleden, P. van Aarnhem, voor tijdig zijn biezen pakte om niet aan de stemming te hoeven deelne- Burgemeester en wethouders hebben met Defensie een overeen komst gesloten over het onder houd van bossen ten behoeve van de NAVO-basis in het naburige Geilenkirchen, waar de vliegende radarstations, de Awacs-Boeings, zijn gestationeerd. Sommige bo men in de Schinveldse bossen zijn te hoog. Defensie zorgt er volgens de overeenkomst voor dat de bo men laag blijven en betaalt de ge meente Onderbanken bovendien een miljoen gulden als tegemoet koming in de kosten. Premie van 1700 gulden bij koop 'schone' auto DEN HAAG (GPD) - Wie volgend jaar een auto koopt met een gere gelde katalysator krijgt een premie van 1700 gulden. Een geregelde ka talysator bepaalt ook hoeveel ben zine de motor krijgt. Minister Nij- pels (milieu) heeft de nieuwe rege ling die 1 januari ingaat gisteren bekendgemaakt. Auto's met gere gelde katalysatoren voldoen aan de Amerikaanse normen voor uitlaat gassen, de strengste ter wereld. Nijpels is tot zijn initiatief geko men na mislukt overleg met zijn EG-collage's verleden week over het stellen van strengere milieu normen aan uitlaatgassen van au to's. De ministerraad moet zich nog over de zaak buigen. De minister stelt dat het invoe ren van de Amerikaanse normen voor uitlaatgassen "onmisbaar" is bij het beleid om de verzuring van het milieu tot aanvaardbare pro porties terug te dringen. De lucht vervuiling die een auto veroorzaakt kan met 70 tot 90 procent worden verminderd. Tijdens overleg verleden week zagen de EG-landen ervan af om het beleid inzake de uitlaatgassen voor kleine auto's (tot 1400 cc. mo- torinhoud) nu al af te stemmen op de Amerikaanse normen. Men scherpte de normen wel aan, maar onvoldoende. Nijpels noemde de EG-normen gisteren "te slap" en met een te gering effect op het milieu. Tegelijk met de premie van 1700 gulden kunnen kopers van auto's die wel aan de nieuwe EG-normen voldoen, rekenen op een financieel voordeel van 850 gulden. Alle rege lingen lopen tot 30 september 1992. In dat jaar zullen volgens Nijpels alle nieuwverkochte auto's in ons land "schoon" zijn. Scholieren na aanrijding gewond LOSSER (ANP) - Elf leerlingen van het Jacobuscollege uit Ensche de zijn gisteravond in Overdinkel (gemeente Losser) aangereden door een personenauto. Vier van de scholieren raakten ernstig ge wond, van wie êén levensgevaar lijk. De kinderen, allen rond de vijf tien jaar oud, kwamen terug van een klassefeest en liepen buiten de bebouwde kom - verspreid - aan de linkerkant van de weg toen in een flauwe bocht een personenauto op hen af kwam. De bestuurder hier van, een 25-jarige inwoner van Overdinkel, kon een aanrijding niet meer voorkomen. De auto reed volgens de politie niet te hard. Subsidiefraude beter bestrijden' DEN HAAG (GPD) - Misbruik en oneigenlijk gebruik van subsidi eregels moeten veel harder worden aangepakt. Plannen zoals die bin nen het kabinet bestaan zijn te glo baal. Bovendien is onderzoek naar misbruik en oneigenlijk gebruik te beperkt. De bijzondere kamercom missie die zich bezighoudt met misbruik en oneigenlijk gebruik van subsidieregels (ISMO) zegt dit in een brief aan minister Korthals Altes (justitie). De brief is een reactie op een door de ministeries gemaakte in ventarisatie van de subsidierege lingen en de kans op misbruik. De kamercommissie noemt deze in ventarisatie te optimistisch en on bruikbaar. Jaarlijks verstrekt de overheid 40 miljard gulden aan subsidie. ADVERTENTIE Doe 't: go deze zomer één of meei weken lekker lurrueus logeren in een 5-sterren bungolowpork von Vendorado in hel mooie Limburg: bungolowpork Loohorst of Weerterbergen. Om te genieten von de zomer... en de vele verrassingen von Vendorado. Prachtig gelegen bungolows met olie komfort intl. kleuren-tv en open haard. Met volop wondel- en fielsmogelijkheden, uitgebieide ontsponningsprogrommo's voor jong en oud, grotis wolerprel voor groot en klein met subtropisch golfslogbod, sensationele woterglijboon en verwoimd buitenbod von (0.32°C. Met midgetgolf, kinderspeelhuis, speeltuintjes, bowling, tennisbonen, souno en gezellige restouronts mei vriendelijke Hooi direkt de folder bij VSO, ABN Bonk of D.-Reizen Nu ook bi| de grote postkonloren. Of vraag 'm oon bij de Vendorado Reserveringscentrale:

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 3