rm Spannende dagen voor basketbalteam Archief Reker minder waard Lendl voelt hete adem Wilander SPOSTV Sabatini sneuvelt Met start Pré-Olympisch toernooi Drie tickets voor Seoul Dubbele winst voor Schultz Na onthulling Van Breukelen Britten grote onbekende voor Oranje Bij jacht op tennistitel Wimbledon en record Connors SMNl DINSDAG 28 JUNI 1988 PAGINA 17 GRONINGEN (GPD) Waar de Europese topploegen het vizier de komende twee weken tijdens het Pré Olympisch Basketbaltoernooi uitsluitend op Seoul gericht houden, is de opdracht aan Ruud Harrewijn, coach van het Nederlands basketbalteam, wat minder pre tentieus, hij hoeft zijn ploeg 'slechts' naar de eindronde in Rotterdam te loodsen. Voor de door blessures en afzeg- gingen geplaagde selectie vormen Ierland, Zweden, maar vooral Spanje en Groot-Brittannië niette min obstakels van formaat. De 39- jarige gymnastiekleraar en part-ti me basketbalcoach, maar ook de organiserende bond en eigenlijk de hele basketbalwereld gaan span nende dagen tegemoet. Ruud Harrewijn, die in zijn door blessures en ziekte aanzienlijk be korte basketballoopbaan 68 maal het oranjeshirt droeg, staat onge twijfeld voor de zwaarste opgave sinds hij twee jaar geleden vlak voor het wereldkampioenschap Vladimir Heger opvolgde als bondscoach. Een (top)prestatie van de Nederlandse ploeg is deze keer geen schoon streven, maar een voorwaarde voor het welslagen van het toernooi. Alle betrokkenen hebben hun beste beentje voorge zet om de voorbereiding zo opti maal mogelijk te laten verlopen, maar door het wegvallen van sleu telspelers als Rik Smits, Jos Kui pers en Bert Kragtwijk is de cam pagne niets meer of minder dan een avontuur. Afgezien van onvoorziene om standigheden als blessures, kan Harrewijn niet anders dan tevre den zijn over de manier waarop hij GRONINGEN (GPD) - Bij het Pré Olympisch Toernooi (POT), dat vanaf vandaag tot en met 10 juli op vijf plaatsen in Nederland wordt gespeeld, zijn de laatste drie plaats bewijzen voor het olympisch bas ketbaltoernooi in Seoul te verdie nen. Geplaatst zijn reeds titelverdedi ger Verenigde Staten en gastland Zuidkorea en verder Australië, China, Brazilië, Puerto Rico, Cana da, Egypte en Centraal Afrika. Aan het Europese POT nemen achttien ploegen deel, die in de voorronde verdeeld zijn over vier poules. De beste twee uit iedere poule plaatsen zich voor de eind ronde in het Rotterdamse sportpa leis Ahoy', die op 4 juli begint. De ploegen zijn als volgt inge deeld: Groningen: NEDERLAND, Spanje, Zweden, Groot Brittanië en Ierland. Amsterdam: Sovjetu nie, Polen, Frankrijk en Zwitser land. Den Bosch: Joegoslavië, Griekenland, Israel en Noorwegen. Arnhem: Italië, Westduitsland, Turkije, Finland en Denemarken. Programma Nederland (Evene mentenhal Groningen): 28 juni: Nederland-Ierland (19.00 uur), 29 juni: Nederland-Zweden (19.00 uur), 30 juni: rustdag, 1 juli: Neder- land-Spanje (21.00 uur), 2 juli: Ne- derland-Groot-Brittannië (21.00 uur). LONDEN. (ANP) - Pas nadat bondscoach Stanley Franker de or ganisatoren ervan had overtuigd dat Paul Dogger echt niet zou ko men, verdween de naam van de jonge Nederlander van de deelne merslijst van het jeugdtoernooi van Wimbledon. Wie schuldig was aan de late afmelding, bleef in het midden. Feit was dat het na Parijs al zeker was dat Dogger Wimble don zou laten lopen voor een 25.000 dollar-evenement in Frankrijk. Wie wel op de baan verscheen - zelfs twee keer het zelfde court - was Brenda Schultz. In het troosttoer- nooi, waarin zij derde is geplaatst, won zij met 6-2, 6-7 (3-7), 6-1 van de Argentijnse Villagran. Daarna trad zij aan voor het jeugdtoernooi te gen een andere Argentijnse: More no, die zij met 6-0,6-2 versloeg. zijn ploeg de afgelopen weken heeft kunnen klaarstomen. Toch is het niet louter jubel wat hij laat ho ren. Harrewijn: „Wat we nu bereikt hebben, is al heel wat. Doordat de spelers honderd procent loonder ving hebben gekregen en de dag vergoeding is opgetrokken, heb ben we nu zes weken full-time met basketbal bezig kunnen zijn. We hebben kunnen trainen op tijden dat de spelers erna nog aan hun rust toekwamen, niemand hoefde meer zo vanuit zijn werk naar de training te scheuren. Op die manier wordt het al een stuk leuker om met het Nederlands team bezig te zijn. In principe was dit eenmalig, maar het moet gewoon gecontinu eerd worden. Als dat niet gebeurt, stort het basketbal helemaal in el kaar." Flexibiliteit Harrewijn: „Een professionele aanpak, dat werkt natuurlijk het makkelijkst. Als alle spelers onder contract staan is vier keer trainen in de week gewoon een gegeven. Maar in het laatste jaar in Haarlem en in Leiden had ik te maken met mensen die bereid waren om voor niks een jaar door te gaan. Natuur lijk blijft de norm dat ik als coach bepaal wat er gebeurt, alleen krijg je wat vaker dat spelers toch een keertje minder komen trainen om dat ze de studie vóór laat gaan. Of dat ze een keer door moeten wer ken. Niet dat je dan ineens accep teert dat iedereen maar te laat komt, maar je gaat dingen aanpas sen. Dat is bij het Nederlands team precies zo. Ik kan wel bot zeggen van: het kan niet, maar zo werkt dat in de Nederlandse situatie nou een maal niet. Of je daar problemen mee krijgt hangt niet zozeer af van de coach, maar meer van hoe het in de groep opgevangen wordt. Als meteen terug naar: je moet er zijn en zo niet, dan val je af'. In de afgelopen weken heeft Har rewijn in zijn selectiebeleid ook de nodige flexibilteit moeten opbren gen. Een week voor het toernooi waren nog steeds niet alle twaalf plaatsen ingevuld. Harrewijn: „We hebben lang ge zocht naar de posities waarop spe lers het beste tot hun recht kwa men. We hadden bijvoorbeeld de hoop dat René (Ebeltjes) en Ri chard (van Poelgeest) samen zou den kunnen spelen, maar dat bleek helemaal niet te gaan. Dan zaten we met de guard-positie. We heb ben kunnen zien dat Raymond Bottse het best tot z'n recht kwam tegen teams die zelf georganiseerd speelden. Hij kan dan penetreren, iets laten gebeuren. Tegen teams die de neiging hebben te gaan ren nen, zoals die Britten bijvoorbeeld, wil Ray zich nog weieens laten ver leiden om ook mee te gaan hollen. Dan bleek Emill Hagens met z'n er varing weer effectiever. Dat soort dingen moesten we uittesten. De andere posities lagen wel wat dui delijker, we vonden alleen dat we een ervaren speler nodig hadden op plaats van Jos Kuipers, daar voor hebben we Jelle Esveldt erbij gehaald. Zo moet je steeds op zoek naar de beste teamsamenstelling". Testen Harrewijn had zijn uiteindelijke keuze de afgelopen week graag uit willen testen in de laatste twee oe feninterlands die op het program ma stonden. Tegenstander Frank rijk wilde de kans om tegen een Amerikaanse selectie te oefenen echter niet aan zich voorbij laten gaan en zei doodleuk af. De vraag of de NBB er verstan dig aan heeft gedaan een presti- Bondscoach Ruud Harrewijn: zwaarste opgave uit loopbaan (foto gpd> vooralsnog gematigd positief over. „Ik vind het op zich wel een no bel streven dat ze de kans grijpen om basketbal weer een beetje po pulairder te maken. En misschien door een goeie organisatie een sponsor te vinden. Ze moeten al leen een beetje voorzichtig zijn met hun verwachtingspatroon. Ze moe ten niet denken in de trant van: we hebben nou het toernooi georgani seerd en de spelers zijn zes weken uitgeroosterd, dus die prestaties die komen er wel. Dat telt natuur lijk niet. Want iedereen stond wel te juichen bij die loting, maar we moeten toch niet vergeten dat we de laatste jaren nooit meer van Zweden hebben gewonnen", waar schuwt hij. MÜNCHEN (GPD) - Na PSV heeft dus ook het Nederlands elftal mogen profiteren van het unieke archief-materiaal van Jan Reker. De oefenmeester uit Vessem houdt al meer dan tien jaar lang een lijst bij van de strafschop-specialisten uit binnen- en buitenland. Ook de geliefkoosde hoek van Igor Bela- nov, die zaterdagmiddag van elf meter verzuimde om de 2-0-achter- stand van de Sovjetunie te verklei nen, is in de loop der jaren niet aan Rekers aandacht ontsnapt. De voormalige PSV-trainer stond er dan ook niet van te kijken dat Hans van Breukelen de dag voor de finale in München zijn tele foonnummer weer eens draaide. „In mijn PSV-tijd kon ik Hans voor iedere wedstrijd informeren, na mijn vertrek uit Eindhoven belt hij me steevast. Tegen Benfica in Stuttgart heeft het PSV de Europa Cup opgeleverd en nu heeft Oranje er misschien wel de Europese titel aan te danken. Ja, dat lijstje van me blijkt goud waard". Dat 'lijstje' is overigens een was lijst. Reker: „Ik weet niet precies gaan zeggen: hij gaat altijd gieus toernooi als het POT n r Ne- weg, dus neem ik ook maar mid dagje vrij, dan wordt het verve lend. Als het resulteert in onrust en een beetje onvrede, dan moet je derland te halen, waar het basket bal toch op een uiterst smalle basis steunt, is pas over twee weken te beantwoorden. Harrewijn is er GRONINGEN (GPD) - In het Europese Pré-Olympisch Toer nooi, dat vandaag begint en vol gende week zondag in de Rot terdamse Ahoy z'n climax be leeft, start de Sovjetunie als fa voriet voor de overwinning. Al leen de jonge en uiterst getalen teerde Joegoslavische ploeg lijkt in staat de Russen van de hoogste trede af te houden, al is dat niet de eerste opdracht van coach Dusan Ivkovic. De Joe goslaaf dient in eerste instantie niet naar boven, maar naar be neden te kijken, waar Italië, Griekenland en Spanje staan te dringen om zijn ploeg beentje te lichten. Ten minste vijf kansrijke ploegen en een stuk of wat out siders in een stoelendans om drie plaatsen in het olympische toernooi van Seoul, dat is het gegeven dat bijna garant staat voor een boeiende krachtme ting. Of, in de woorden van Ivkovic: „Het is voor ons mak kelijker om in Seoul een me- daille te halen dan c r te ko- Waar de Nederlandse basket ballers in dit plaatje thuisho ren, is nauwelijks te zeggen. Op grond van de achtste plaats, be haald tijdens het afgelopen Eu ropees kampioenschap in Athene, zou de ploeg in staat moeten zijn samen met Spanje de eerste schifting te overleven, maar er is minstens een belang rijke kaper op de kust: Groot- Brittannië. Op de Europese basketbalkaart komt de naam niet voor bij de grootmachten, alleen in olympisch verband zijn spelers met een Schots pas poort speelgerechtigd voor de Britse ploeg. Het resultaat is een ploeg, die nauwelijks gelij kenis vertoont met Engeland dat ergens anoniem in de C- poule verblijft. Precies vier jaar geleden on dervond de toenmalige Neder landse ploeg het verschil aan den lijve. De kersverse num mer vier van Europa, met 'gro te' namen als Plaat, Akerboom, Cramer en Kuipers, ging met 72-71 onderuit tegen de Britten. Het gezelschap dat deze keer is gemobiliseerd, is opnieuw de grote onbekende, de 'dark hor- se' van het toernooi. Pas zaterdag, niet toevallig op de laatste dag van de voor ronde, moet Nederland met de Britten in de slag om de tweede plaats in de poule. Als het onbe tekenende Ierland, het onbere kenbare Zweden en het favorie te Spanje tegen die tijd alle re kensommetjes tenminste niet in de war hebben geschopt. LONDEN (GPD) Op 3 oktober kan Ivan Lendl tennisgeschiedenis schrijven. Staat de Tsjechoslowaak dan nog steeds eerste op de wereldranglijst, dan heeft hij het record van Jimmy Connors, die van '74 tot en met '77 159 weken in successie het peloton aanvoerde, gebroken. Wimbledon zou echter bij het najagen van die mijlpaal wel eens Lendls Water loo kunnen worden, maar ondanks de hete adem van Mats Wilander in de nek blijft de koploper vooralsnog met bewonderenswaardige hardnekkigheid in de race naar zowel de meest begeerde titel als het unieke leiderschap. Staat baan 2 aan de Londense Church Road bekend als de 'be graafplaats', baan 1 mag inmiddels wel doorgaan voor het 'zenuwcen trum der wederopstanding'. Even als Pat Cash en Jimmy Connors keek Ivan Lendl er gisteren tegen een 2-1-achterstand in sets aan, om na vier uur en 46 minuten alsnog het noodlot te ontvluchten. Mark Woodforde, alweer een Australiër die er maar geen genoeg van kreeg Wimbledon op zijn kop te zetten, kwam zelfs op matchpoint tegen de wereldkampioen, maar liet zijn prooi toch nog glippen: 7-5,6-7,6-7, 7-5, 10-8. Na Schapers, die ook twee tie breaks in zijn voordeel besliste, be wees dus ook Woodforde hoe on wennig het gras onder Lendls voe ten voelt. Tegelijkertijd werd ech ter opnieuw zonneklaar dat de Oos teuropeaan juist in wedstrijden te gen het 'voetvolk' fysiek en men taal geen gelijke kent. Anders sta je ook niet twee keer in de finale in de 'Groene Kathedraal'. Lendl heeft sinds 1981 acht vijfsetters afge- ze alle- Fitste speler Woodforde, die tijdens de open Australische nog de oren werd ge wassen door Lendl (6-4, 6-3, 6-1) treurde daarom niet lang na over zijn gemiste kans. „Ik heb toch ook gewonnen", vond de roodharige sproetenkoning uit Adelaide, be gin dit seizoen de sterkste in het GP-toernooi in zijn woonplaats. „De concurrentie weet nu waartoe ik in staat ben. Vergeet niet dat Lendl met Cash waarschijnlijk de fitste speler is van het circuit. In de beslissende fase bleef hij maar bommen en raketten serveren, ter wijl ik toch iets verslapte". Lendl produceerde inderdaad liefst 25 aces, maar stelde daar ook 21 dubbele fouten tegenover. „Ik moest wel risico nemen met mijn tweede service omdat hij enorm goed retourneerde. Ja, mijn menta liteit heeft me er weer doorheen ge holpen vandaag, niet de lichamelij ke kracht. Op gras duren de rallies kort, dus word je ook niet gauw ifNNi'snpi finiNg WIMBLEDON ZIEN TOPSPIN DOEN!! Q Jeugdlessen van 7 t/m 25 jr. Professioneel selectieprogram- het talent 0 ^7) Speciale senioren/60 training van 8.00-13.00 uur. (7) Ook avond en zaterdagmiddag mogelijkheden. Competitie in teamverband op maandag en vrijdagochtend. Bel voor infofolder: 01714-4843 of071-720649. Gediplomeerd K.N.L.T.B. Een initiatief van M. de TOO Bakker/A. Vreeswijk ge- vestigd boven de Winkelhof te Leiderdorp. LONDEN (GPD) Het vrouwentoernooi op Wimbledon begint waar schijnlijk zaterdag pas. Want niets of niemand lijkt de geplande finale tussen Steffi Graf en Martina Navratilova nog te kunnen voorkomen. Gabriela Sabatini, de enige die de Westduitse wereldkampioene dit jaar twee keer wist te verslaan, sneuvelde gisteren in de vierde ronde tegen de Amerikaanse Zina Garrison, terwijl Natalja Zvereva, be- dwingster van Navratilova op Roland Garros, ook onverwachts ten onder ging. De net zeventienjarige Russin, achtste geplaatst in Londen, had geen verweer tegen Rosalyn Fairbank, een in Amerika woonachtige Zuidafrikaanse (6-2, 6-4). Fairbank, met de Francaise Pascale Paradis de enige ongeplaatste speelster bij de laatste acht, treft nu de winnares van het duel Navratilova-Savtsjenko, dat gisteravond wegens regen en duisternis werd afgebroken. Gabriela Sabatini moet steeds meer terrein prijsgeven op de we reldtop. De Argentijnse, als vijfde getipt, liet zich gisteren tijdens een door nervositeit beheerst foutenfestival aftroeven door de donkere Amerikaanse Zina Garrison. Die had wel vijf matchpoints nodig om de lome Sabatini, die veel te afwachtend speelde, eronder te krijgen: 6-1, 3-6, 6-2. De duels in de kwartfinales zien er als volgt uit (met tussen haakjes de plaatsing): Graf (l)-Paradis; Shriver (3)-Garrison (12); Sukova (6)- I Evert (4) en Fairbank-Navratilova (2)/Savtsjenko. moe. Bij matchpoint tegen heb ik gewoon geen moment aan een ne derlaag gedacht, want dan verlies je ook", verklaarde Lendl, die in middels al 190 games speelde. Had de golf- en hondenliefheb ber gisteren toevallig verloren, dan was Mats Wilander hem nog dich ter genaderd. Sterker, zou de Zweedse numrper 2, vorig jaar ook kwartfinalist op Wimbledon en toen uitgeschakeld door Pat Cash, in dat geval zelf de finale halen, dan was hij op de nieuwe ranking van 4 juli Lendl waarschijnlijk al voorbij gestreefd. Dergelijke speculaties hebben vooralsnog weinig zin, maar feit blijft dat de stoïcijnse Scandinaviër wel eens een onver wachte coup aan het voorbereiden kan zijn. Grand Slam Rod Laver was gisteren een aan dachtig toeschouwer tijdens Wi- landers centre-courtduel met Slo bodan Zivojinovic en moet behoor lijk onder de indruk zijn geraakt van de Zweedse allrounder. De Australische legende was in '69 de eerste en laatste speler die het Grand Slam (het winnen van alle vier de grote toernooien) volbracht. In het seizoen, dat proftennis pre cies twintig jaar bestaat, kan Mats Wilander die prestatie nog steeds niet? De v de open Australische en Franse kampioenschappen bewijst ook op Wimbledon in bloedvorm te ste ken. Hij stond nog geen set af, ook niet tegen 'angstgegner' Zivojino vic, die hem drie jaar terug in de eerste ronde van The Champions hips uitschakelde en op Roland Garros tot een uiterste krachtsin spanning (Wilander won de vijfde set na een 5-2-achterstand) dwong. „'Bobo' is een granaat, die wacht tot hij kan ontploffen. Een zeer ge vaarlijke outsider", voorspelde Becker-manager Tiriac aan de vooravond van Wimbledon. De pin bleef echter keurig zitten, de Joegoslavische reus kreeg on danks vijftien aces geen kans zijn racket dodelijk vuur te laten spu wen (6-4, 7-6, 7-5). Wilander, die blij was John McEnroe te ontlopen („voor hem was ik echt bang"), treft nu de ongemerkt omhoog ge slopen Miloslav Mecir. De Tsjechoslowaak, dit seizoen lange tijd uitgeschakeld wegens een rug blessure, maakte een einde aan de opmars van Wally Masur. Dierentuin Daardoor is Pat Cash plots de enig overgebleven Australiër op Wimbledon. De titelverdediger had meer moeite met de omstan digheden dan met de Russische kwalifikant Andrej Olkhovski (6-3, 6-3, 6-3). Vorig jaar klom het breed geschouderde tieneridool op het centre-court over de hoofden van hoeveel spelers ik in de loop der ja ren heb genoteerd, maar het moe ten er minstens duizend zijn. Voor het merendeel spelers uit Neder land, België en Duitsland. Ik kom de favoriete hoeken aan de weet door het bestuderen van krante-fo- to's, videobeelden en wedstrijdflit- sen op alle televisie-stations. Een hele klus. want het is zaak om actu eel te blijven. Bovendien komt het voor dat een voetballer plotseling van zijn geloof is gevallen of zelfs geen voorkeur meer heeft en zijn penalty's zowel links als rechts in schiet". Open haard De Duitser Lothar Matthaus is zo'n man, die de strafschoppen wil lekeurig pleegt te nemen. Reker: „Toch wist Van Breukelen vorige week dinsdag in Hamburg waar de strafschop van Matthaus terecht zou komen. Het schot was alleen te hard en te zuiver. Je kan als keeper namelijk ook een speler dwingen om een bepaalde hoek te kiezen. Dat is een volgend detail, maar daar wil ik toch liever niet over uit weiden. Als ik ook dat geheim zou prijsgeven, dan kan ik mijn archief wel meteen in de open haard gooi- Reker is toch al niet bijster hap py met het feit dat Van Breukelen na de eindstrijd in Stuttgart met PSV tegen Benfica uit de school klapte. „Hans had hier nog jaren van kunnen profiteren, maar in middels is vrijwel iedere tegen stander op de hoogte. Mijn archief is in zekere zin gedevalueerd. Je gaat nu natuurlijk de situatie krij gen dat ze een andere hoek uitkie zen, wanneer ze oog in oog met Van Breukelen komen te staan. Daar was ik zaterdag trouwens al be nauwd voor, want ook de Duitse kranten hebben er vorige week over geschreven. Die Belanov zou dus getipt kunnen zijn. Daar heb ik vrijdag Hans nog voor gewaar schuwd; ik heb gezegd: probeer hem tijdens zijn aanloop in ieder geval te overbluffen. Laat hem maar merken dat je zeker van je zaak bent. Gelukkig koos Belanov inderdaad voor zekerheid, voor zijn favoriete linkerhoek dus. Pret tige bijkomstigheid was dat hij de bal ook niet in de uiterste hoek plaatste, zodat-ie op mijn linker bovenbeen afketste". Verbond Hans van Breukelen realiseert zich ook wel dat na dit EK het ge heim van de smid is opgehelderd. „Maar het zou ten opzichte van Re ker niet eerlijk zijn om het te ver zwijgen. Het is toch vooral zijn ver dienste dat ik tegen Benfica en nu tegen de Russen een strafschop heb gestopt. Hij wist ze dit keer van drie Russen: van Belanov, Protas- sov en Michailitsjenko". De voormalige Bilthovenaar on derhield tijdens het Europees kam pioenschap niet alleen een band met Reker. maar leek ook een ver bond te hebben gesloten met de paal. Hoddle, Lineker, McGrath en Belanov troffen allen de staander naast Van Breukelen. „De paal en ik hadden tijdens dit toernooi iets met elkaar. In Engeland zeggen ze altijd: alleen goeie keepers hebben geluk. Daar zit toch wel iets in", grapt Van Breukelen, wiens spreekwoordelijke bijgelovigheid hem er voor de finale toe bracht om een grijze keeperstrui aan te trek ken. „In '82 werd Italië met Zoff wereldkampioen, in '84 greep Frankrijk de Europese titel met Bats in de goal en twee jaar terug was het wereldgoud voor Argenti nië met Pumpido. Inderdaad, die keepers speelden allemaal in het grijs". de toeschouwers om zijn machts greep te vieren, nu werd de naar baan 14 verbannen Cash zelf bijna onder de voet gelopen. „Het leek wel een dierentuin", mopperde de nummer vier van de wereld. „Gillende meisjes, flits licht en zelfs fotografen die op de baan liepen om mij en mijn familie op de plaat te zetten. Belachelijk, dus heb ik er een official bijgeroe pen. Omdat het bijna onmogelijk was me te concentreren, voelde ik me opgelucht dat het voorbij was". DINSDAG 15 00-17 45 Did 2: Die Sport-Reportage: rechtstreeks verslag van de kwartfinales voor dames van de Open Engelse tennis kampioenschappen. 15.05-16.00 BBCWimbledon '88: Open Engelse tenniskampioenschappen 16.05-16.50 BBC 2: Wimbledon '88: Open Engelse tenniskampioenschap pen. 17.00-21.00 BBC 2: Wimbledon '88: Open Engelse tenniskampioenschap pen 17.46-18.21 Ned 1: Zeil Surt tv: serie programma's over watersport. 19.10-20.00 Ned 3: Studio Sport: Open Engelse tenniskampioenschappen 21.00-22.00 Super: NBA Basketbal '87/'88 21.30-21.58 SKY: St Moritz Open Ladies' Golf: hoogtepunten van het golftoemooi van 23 tot en met 26 juni werd gehou den. 22.35-23.35 Super: Motorraces: verslag van de wedstrijden op het eiland Man. 23 00-23.30 SKY: Assen TT 1988: hoog tepunten 23.10-23.25 Ned 3: Studio Sport. Basket bal: et Pre-Olympisch toernooi 23.30-00.30 BBC 1Wimbledon '88: Open Engelse tenniskampioenschap pen. 23.50-00,20 Did 1: ARD-Sport extra. Boksen: samenvatting van het titelge vecht voor zwaargewichten ussen Mike Tyson en Michael Spinks. WOENSDAG 14.00-14.30 SKY: Assen TT 1988 hoog tepunten. 14.50-17 10 BBC 1: Wimbledon. 14.55-18 30 Ned 3: Studio Sport: Wim bledon.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 17