De verknochtheid van Wim Bosboom X X X X X X X TELEVISIE TOEGELICHT Sponsorwerver bij 'Boymans' Zwart gat na voetbal TV-RUBRIEK X r X X X X X X X X X X X X X X X X X X^ X X X X X X X X X X X X X X X X X X X '4 i I X 'X X X X X X X X X1 X X X X X X X X X X1 X X ZATERDAG 25 JUNI 1988! IN HET WEEKEINDE Off Holland De VPRO toont beelden van het 'Off Holland festival'. Deze keer komen onder andere de 'Tanzfa- brik Berlin' - met 'Buddy Bodies' - en de 'Nacht van Cage' - aange boden aan de avantgardistische componist John Cage - aan de beurt. Vijftig stukken van Cage zullen gelijktijdig ten gehore worden gebracht door gerenom meerde Cage-vertolkers. (Zon. Nederland 2, 23.26 uur). Bopha Ontvoering De Amerikaanse speelfilm 'De Ontvoering' wordt vanavond uit gezonden door de NCRV. De film speelt rond de televisiever slaggeefster Nicole Thomson (gespeeld door Genevieve Bu- jold). Zij wil in de Sovjetunie een interview houden met een voor aanstaand geleerde. Ze krijgt in Rusland te maken met een vrou welijke arts die haar zieke klein dochter het land uit wil smokke len. De vrouw geeft haar boven dien documenten over geheime experimenten met kinderen. De verslaggeefster wordt in een moeilijk parket gebracht, ook al omdat ze een vriendschappeljke verhouding heeft gekregen met een hooggeplaatste Russische collega. Deze wordt gespeeld door Michael York. (Zat. Neder land, 20.03 uur). Sport Special De tennissport staat centraal in een 'Sport special' van Veronica. Naast aandacht voor het demon stratie-toernooi dat werd georga niseerd door de Haagse tennis vereniging Leimonias, gaat de special ook in op mode, kunst, cabaret en muziek die met tennis te maken heeft en de historie van de sport. In het stadion van Lei monias speelde Michiel Scha pers tegen Vijay Amritraj, onder andere bekend door zijn rol in de James Bond-film 'Octopussy'. De Roemeen Ilie Nastase, tennis- komiek, speelde tegen de Ameri kaan Vitas Gerulaitis. De laatste zet zich, naast zijn tennisloop- baan, in voor de minder bedeel de jeugd van New York. Hij orga niseert tenniskampen voor ze. (Zat. Nederland 2, 21.45 uur). The Duellist Tijdens de Napoleontische oor logen doet de omstandigheid zich voor dat de jonge huzaar Ar- mand D'Hubert verplicht is een duel aan te gaan met zijn mede officier Gabriël Feraud. Ze tref fen elkaar in vier verschillende gevechten, waarbij D'Hubert zijn leven in de waagschaal stelt. D'Hubert verwerft een be ruchtheid waar hij niet van ge diend is. Hij wil de zaak laten rus ten, maar Feraud wil dat niet en D'Hubert moet hem gehoorza men. Wanneer D'Hubert terug gekeerd is naar zijn familie, denkt hij dat hij rust krijgt. Toch duikt Feraud weer op. Deze wil weer een duel. Keith Carradine speelt D'Hubert, Harvey Keitel speelt Feraud. (Zat. Nederland 2, 22.30 uur). Het tweede deel van Ikon's drie luik over zwart theater uit Zuid Afrika heet 'Bopha, arrest'. Het stuk wordt gespeeld door The Earth Players, die in Johannes burg een stuk opvoeren over een conflict binnen de zwarte ge meenschap. Zwarte mensen wer ken bij de politie en komen daar bij tegenover hun eigen mensen te staan. In 'Bopha, arrest' over komt dat een militante scholier, die met zijn vader, een zwarte po- litie-agent, krijgt te maken. 'Bopha' betekent 'arrest'. Een begrip in Zuidafrika, omdat je om vrijwel niets gearresteerd kunt worden. Dat overkomt ook de zoon. Op het politiebureau wordt hij geconfronteerd met de vader, die zijn zoon al heeft uitge legd dat een baan als politieagent één van de weinige manieren is om in Zuidafrika een vast inko men te verwerven. Dan komt er een bericht binnen dat een woe dende menigte het huis van zijn vader in brand heeft gestoken. De zoon moet een keuze maken. De film is gedeeltelijk een regi stratie van het toneelstuk en voor een ander deel documen tair. Er worden verbanden ge legd met de alledaagse realiteit in Zuidafrika. De acteurs halen hun materiaal uit verhalen van de mensen in de 'townships'. Twee acteurs hebben zelf familie bij de zwarte politie. (Zon. Ne derland 3, 21.15 uur). The Duellist vanavond te zien op Nederland 2 'Met het oog op morgen' viert koperen jubileum HILVERSUM - Hij is totaal ver knocht aan zijn programma 'Met het oog op morgen'. Wim Bosboom (59), al tien jaar lang vaste presenta tor van dit NOS-radioprogramma dat 29 juni haar twaalf en een half jarig jubileum viert. Hij is vrijwel de enig overgeblevene van een hele generatie "ouwe rotten" als Aad van den Heuvel en Koos Postema. "Die twee hebben indertijd het zware, eigen stempel op het pro gramma gedrukt. Er is veel verloop geweest in het presentatieteam. Het moet in Nederland allemaal jong hè; jong, jong, en luisteren naar Veronica". door Renate van Iperen Die verknochtheid van Bos boom aan 'Het oog' komt voor een groot deel doordat hij in het pro gramma volkomen zichzelf kan zijn. "Ik kan zeggen wat ik van een bepaald onderwerp vind. Het mooie is dat je in 'Het oog' kunt strijden tegen de waan van de dag. Als er weer eens gezeur is over de studentenbeurzen, dan kan ik laten doorschemeren, dat wij de best be taalde en meest weldoorvoede stu dentengemeenschap van Europa hebben. Maar ik ga nóóit te ver: ik heb die ring van zelfcensuur om me heen, zoals je vroeger bij tand pasta de ring van zelfvertrouwen had." Bosboom meent dat de eigen in breng van de presentator de kleur van de uitzending kan bepalen. "Stel dat er morgen een complex windmolens wordt geopend. Per soonlijk vind ik dat een enorme vooruitgang, omdat ik milieube wust ben. In de uitzending zeg ik dan dat die windmolens er abso luut moeten komen, omdat ze ten dele helpen, waarna ik er vervol gens op wijs dat ze in een wijder verband niet echt helpen. Kijk, dat maakt het programma zo ver schrikkelijk persoonlijk. Niemand Wim Bosboom: 'Ik hoop zelf een evergreen te zijn'. van de redactie zegt: nou moet je dit en dat vragen. Als dat zou ge beuren, was ik gauw weg". Herhalingsoefening Volgens Wim Bosboom schuilt de grote kracht van 'Het oog' ook in het feit dat luisteraars zich in de ROTTERDAM (ANP) - Het Rotter damse museum Boymans- van Beuningen heeft een medewerk ster in dienst genomen om spon sors aan te trekken. Volgens een woordvoerder van het museum is Boymans hiermee het eerste muse um in Nederland met een vaste fondsenwerver. Met het aantrek ken van extra sponsorgelden hoopt het museum in ieder geval het ten toonstellingsbudget, nu 450.000 gulden, te verdubbelen. Een even tuele meeropbrengst zal aange wend worden voor nieuwe aanko pen. In deze nieuwe functie is be noemd Cecilia Groot, die eerder onder meer verantwoordelijk was voor de fondsenwerving voor ma nifestaties als 'Amsterdam culture le hoofdstad van Europa 1987' en 'La France aux Pays-Bas'. Cecilia Groot studeerde aan de Leidse Reinwardtacademie, een opleiding voor museumfuncties. (foto GPD) uitzending kunnen herkennen. Je weet per avond precies wat je krijgt: een meneer, die je slecht vindt, of een mevrouw, die wel meevalt. Er wordt met mensen ge sproken op een manier die de luis teraar waardeert. Bovendien is lang niet iedereen in de gelegen heid het nieuws de hele dag te vol gen. We brengen in „Het oog" een soort herhalingsoefening van het nieuwsaanbod aan het einde van de dag. We praten mensen op een heel persoonlijke manier bij." In de tien jaar als presentator van 'Het oog' zijn Bosboom een paar uitzendingen extra goed bijgeble ven: die rondom de Falklandoorlog in 1982 en het neerstorten in zee van Henk Brink met zijn luchtbal lon in 1985. "Correspondent Louis Velleman meldde vanuit Londen dat er 'iets' aan de hand was in de crisis rondom de Falklandeilan- den. Nog in de uitzending, tegen twaalven kwam het bericht dat Ar gentijnse straaljagers een Brits schip hadden aangevallen. Op dat moment wisten we nog niet dat ve le honderden marinemensen ver dronken waren. Dat was een heel indrukwekkende uitzending". Een andere bijzondere uitzen ding was toen Henk Brink, diens vrouw en Evert Louwman in zee waren gestort met hun luchtballon. "We hebben toen heel snel Scheve- ningen Radio gebeld en binnen tien minuten was Brink recht streeks in de uitzending. Hij was doornat, watje zelfs kon horen, en reageerde heel emotioneel. Brink dacht toen dat het neerstorten aan het ontwerp van die ballon lag. Ik had hem de vreselijkste dingen kunnen laten zeggen over de ont werper. Ook een taak van de ver slaggever: op zo'n moment moetje iemand bewust afremmen. Ach teraf bleek trouwens dat de beman ning misschien zelf een foutje had gemaakt. In ieder geval was het wel een schoolvoorbeeld van hyper- journalistiek en geluk". Dieptepunt Als dieptepunt in zijn carrière als presentator van 'Het Oog' noemt Bosboom een gepland interview met Dolf Coppes, dat uiteindelijk niet doorging. "Ik wilde met hem spreken over een onderdeel uit het jaarverslag van de ontwikkelings instantie waaraan hij verbonden was. Daarin stond onder meer dat een componistencollectief uit De venter 20.000 gulden had gekregen om strijdliederen te ontwikkelen voor de derde wereld. Dat is na tuurlijk droeve flauwekul. Kijk, daar heb je het weer: de waan van de dag, de nieuwe kleren van de keizer. Daarover wilde ik met hem spreken, maar tijdens het voorge sprek bleek dat Dolf dat absoluut niet wilde. Ik zei toen: nou, dan wil ik dat hele gesprek niet. Waarop Dolf giftig wegliep en ik hem giftig zat na te kijken". De muziek, die in 'Het Oog' ge draaid wordt, komt zoveel moge lijk overeen met de smaak en de sfeer van de presentator van die avond. Herman van der Velden en Hanneke Derboven zijn verant woordelijk voor de keuze. Bos boom: "Ik wil niet van die harde rot-muziek, dat monotone disco- gejank. Zulke muziek past ook niet in zo'n uitzending tussen elf en twaalf uur 's avonds. Bij mij hoort het 'evergreen-idee': Sinatra, As- trud Gilberto". Lachend: "Ik hoop zelf ook een evergreen te zijn". Ik wil geen paniek zaaien, dat is ook nergens voor nodig, maar aan de andere kant zou het niet van wijs beleid getuigen de ogen voor de werkelijkheid te sluiten: na zaterdag vallen we in een diep zwart gaat, en het zal veel gees teskracht en besef voor betrek kelijkheid vergen om daar weer bovenuit te krabbelen. Geen voetbal meer! Gelukkig is sport op de televi sie net zoiets als het weer. Na re gen komt zonneschijn, na zonne schijn komt een bewolkte hemel, na die bewolkte hemel een windstil dagje, enzovoort. Er is altijd weer! Sinds de mensheid bestaat is nog nooit iemand 's ochtends wakker geworden, om daarna, uit het raam kijkend, verrast uit te roepen: „Kom eens gauw kij ken, er is vandaag geen weer!" Zo zal er ook na zaterdag nog altijd volop sport te zien zijn op de TV. Eerst Wimbledon (dat is maar vast begonnen). Daarna de Tour de France. Daarna de Olympische Spelen in Seoul. En daarna begint de voetbal competitie weer! Ik ken mensen in mijn directe omgeving die vinden dat er te veel sport op de televisie is,- ter wijl ik ze nooit hoor klagen over te veel weer. Zij leven in de ver onderstelling dat vooral de Ne derlandse televisie het op dat ge bied erg bont maakt. Zij vergis sen zich. De Engelse televisie is nog veel erger, of zal ik zeggen: stringenter in dat opzicht. Ik wijs op de urenlange beeldverslagen van golf- en cricketwedstrijden. Op de onstuimige aandacht voor snooker, darts en bowling. Je kunt Hilversum toch niet verwij ten dat men daar urenlang stil staat bij het kaatsen in Friesland, of het klootschieten in Twente. Of laat ik een ander voorbeeld geven. Ook de Nederlandse televisie besteedt natuurlijk aandacht aan Wimbledon. Maar in betrekke lijk bescheiden mate. Pas op maandag krijgen we via Neder land 3 het eerste rechtstreekse verslag te zien. Laten we hopen dat Michiel Schapers van Ivan Lendl heeft gewonnen, anders gaat het net zo als vroeger met Tom Okker, die wel de kwartfi nale haalde maar nooit de Neder landse televisie, omdat die pas bij de halve finales begon te kij ken. Daardoor zijn wij ook het enige land ter wereld (samen met Burkina Faso) dat Tom Okker nooit op Wimbledon in aktie heeft gezien! Ik overdrijf? Toegegeven, maar feit is dat de Engelsen, die in feite geen enkel belang bij Wimbledon hebben omdat al hun landgenoten er al in de eerste of tweede ronde uit worden gemept, ons op donder dag al via BBC 1 en 2 vergastten op 8 uur en 40 minuten Wimble don. Daar heb je tenminste pak an! Op een gegeven moment scha kelde BBC 2 tussen twee partijen door zelfs even over naar BBC 1, waarop weer een andere partij werd uitgezonden. Beviel de ene partij op BBC 1 je niet, dan kon je dus overschakelen naar een an dere partij op BBC 2. Dat noem ik pas service aan het publiek! Maar nu weer even over het voetbal. En over het commentaar daarbij. Je moet er toch niet aan denken dat je in het stadion naast Eddy Poelmann of Evert ten Napel zou komen te zitten, die aan een stuk door je kop suf zitten te lullen met informatie die niets met het spel van dat mo ment te maken heeft! Het is me, om de waarheid te zeggen, wel eens gebeurd, in het Olympisch Stadion. Toen zaten ze achter me, broederlijk naast elkaar, zon der een verslag voor radio en TV te hoeven geven. Het praten aan een stuk door bleek toen hun tweede natuur te zijn,- ik ben ho rendol in de rust ergens anders gaan zitten. Je moet ze nageven dat ze zich tot in de puntjes op el ke wedstrijd voorbereiden, en honderd maal zoveel feiten en weetjes weten en in hun geheu gen hebben opgeslagen dan ik, die me toch ook wel eens sport journalist noem, ooit zou kunnen opspuien. Ze weten alles! Maar ik wil tijdens zo'n wed strijd niet alles weten, en zou het gegeven dat de vrouw van de kapper van Marco van Basten een steenpuist heeft graag heb ben ingeruild voor maar een h i n t tijdens al die keren dat Wim Kiefts doelpunt tegen Ierland ge toond werd, dat Marcootje toen uit buitenspelpositie terugliep. Want dat was relevanter dan die door mij nu even verzonnen steenpuist. Niet dat ik het commentaar zou willen afschaffen, want het vervult wel degelijk een nuttige functie. Je zit tenslotte thuis maar in je dooie eentje, of hoog uit met een man of wat, in een al te rustige omgeving te kijken, en hebt als toeschouwer emotioneel gezien dus een achterstand op de kijkers op de tribune, die zich op genomen voelen in het grote ge heel (juichen, boeroepen, the wa ve). De commentator kan als in termediair dienen bij het com penseren van dat emotionele ver lies. Maar dan gaat het dus echt om emotie, en niet om informa tie, want er is immers geen infor matieverlies, alleen maar emotie- verlies ten opzichte van de sta dionbezoekers! Kryptogram 2 5 i e> 9 9 /O '2 '5 !S '9 ■20 2! i2 '25 79 is V spreken we het dier bij de vier. 7. Zou het helpen als je daarop op een pony rijdt? 10. Asbakje. 12. Achteraan de bruid heeft het nog een staartje. 13. Arm dier. 17. Een doos met vracht is erg moeilijk te behandelen. 19. Spinnekop- pen! 20. Dit moet je er maar eens drastisch in zetten... 22. ...maar niet teveel... 23. ...dus weinig, meisje. 1. Vieze mop hoort hierin thuis. 4. Vooraan een dier zit een zwam. 8. Blik van verstand-,, houding? 9. Veel kleuren op een gladde strook. 11Dit is een ijsbreker als hij bezig is. 14. Voortzetting van de fuif. 15. Voor het gewichtige, houd je daaraan. 16. Hen voor de beste uit met je koker. 18. Is vaak een onweersslag. 21. Het doen van de kurk op de fles is het einde. 24. Het waren houdingen die, anders benadrukt, uiteenzet tingen behoeven. 25. Tocht voor wie door eigenmachtig optreden zijn air verliest. 26. Ligt in Beigië middenin het spoorwegbedrijf. Wat een oe nen, hè? 27. Als je het eet, zet dan je kraagje maar op. Vertikaal: 1. Daar kun je de kriebels van krijgen als je goed kijkt. 2. Een rustplaats voor een meisje tus sen de anderen. 3. Daar kwam nogal eens wat turf binnen. 5. Gemeten met de twijg. 6. Daar De prijs van 25,werd toege kend aan: J. van Tuijn, Schelpen kade 51, 2313 ZX Leiden. Oplossingen onder vermelding van 'Puzzel' voor donderdag op briefkaart of in een enveloppe zen den aan: Redactie Leidsch Dag blad, Postbus 54, 2300 AB Leiden. ZATERDAG Radio 1 na 18 uur TROS: 18.06 Coulissen. NOS: 19.02 NOS Homonos - extra. 20.02 Langs de lijn. 22.02 Metro's music. 23.07 Met het oog op morgen. KRO: 0.02 Oogluik. 1.02-7.00 Nie mandsland. Radio 2 na 18 uur KRO: 18.03 Echo. 18.15 Levenslief en levensleed. 19.00-7.00 Zie radio Radio 3 na 18 uur NOS: 18.03 Driespoor. NCRV: 19.04-00.00 Midzomerradio. Radio 4 na 18 uur NOS: 18.00 Nws. VOO: 18.02 Avondstemming. Werken van Bliss. Ysaye, Fauré. Koechlin. Sch- mttke en Mendelssohn. NOS: 20.00 Nws. KRO: 20.02 KRO Klassiek op de zaterdagavond: 1. Philidor Trio. Werken van Chausson en Franck.- 2. 21.20 Werken van De Machault. Loevendie, Trad./Van der Sangen Radio 5 na 18 uur NOS 18.00 Nws. EO: 18.10 lyi Ha- berter (Goed nieuws). 18.25 Kayen Rasia (Er is hoop). IOS 18.40 Ara bisch progr. NOS: 19.00 Progr. buitenl. werknemers. EO: 20.30 Laat ons de rustdag wijden. 21.20 Metterdaad hulpverlening. 21.15 Reflector. 21.35 Deze week. 22.00-22.15 Gouden orgelklanken.' en Erkin/Van Bewurden. 22.00 Or gelrubriek. 22.20 Laudate. 23.00- 00.00 Trippe. OMROEP RIJNLAND 12.00-13.00 Hindostaans/Suri- naams programma 13.00-15.00 Noordwijk Lokaal 15.00-19.00 Vandaag de dag op zaterdag 19.00-20.00 Voorhout Lokaal VLOK KATWIJK 09.00-10.00 Warm draaien', muziekprogramma 10.00-11.00 'Informatief', nieuws en actualiteiten 11.00-13.00 'Jongerensoos'. jongerenprogramma 13.00-14.00 'Groeten en ver zoeken'. populair verzoekplaten- programma 14.00-15.00 'Het blijft Hollands', muziekprogramma 15.00-17.00 'Sport', o.a. voet bal 17.00-18.00 'Vooruit met de geit', muziekprogramma ZONDAG Radio 1 na 18 uur VPRO: 18.05 Het Spoor. AVRO: 19.02 Leuterkoek en zandgebak. 19.10 Sssssst. 19.30 De her sengymnastiek. 20.02 Toppers van toen. 21.02 Play it again.... 22.02 Radio 1 voor 18 uur NOS: elk heel uur nieuws. KRO: 7.02 KRO's Ontbijtshow. 7.53 Ter overweging. EO: 8.05 Groot Nieuws met om 8.25 Overdenking. VOO: 9.02 Veronica Sport. TROS: 10.02 Wegwezen. VARA: 11.02 Now is the t-me. NOS: 23.07 Met het oog op morgen. TROS 00.02 De Nachtwacht. 4 02 Afiossmg van de nachtwacht. 5.02-7.00 Krieken Adje. o 2 voor 18 uur NOS: elk heel uur nieuws. VARA: 13.02 Vroege Vogels. 10.02 Tony van Verre ontmoette Jan Blaaser (6). AVRO: 10.30 Muziekmozaiek. 12.02 Nederlands op AVRO 2. 13.02 AVRO-magazine. 14.02 AVRO-Phone. 16.02 Guitar spe cial. 16.30 Kom 'ns langs op Stil- Radio 2 na 18 uur 18.02 Swing low. 19.00-7.00 Zie ra dio 1. Radio 3 voor 18 uur NOS: elk heel uur nieuws. KRO: 8.02 Hurrie-up. 9.02 Zin in pop. 10.02 De wakkere wereld. 12.02 KRO-miniparade. 13.02 Het wees huis van de hits. 15.02 Tijd voor toen. 16.02 KRO's Zalige Liefdes- eye. 20.02 Radio Thuisland 21 02 Oe krijsende tafel. 22.02-00.00 Op Slag van Maandag. Radio 4 voor 18 uur NOS: 8.00 Nws. 8.02 H-Vier. 9.00 Musica Religiosa et Profana. 9.55 Progr.overz. KRO/RKK: 10.00 Eu charistieviering. NOS: 11.00 Ne- derl. Mozartweek Zeist 1988: Ne derlands Mozart Trio. 13.00 Nws. 13.02 Holland Festival Journ. 13.10 Opera Matinee. 14.00 Onder de Groene Linde. 14.15 Concert op de zondagmiddag: Concertgebouw- ork. olv Bernard Haitink. Symfonie nr.7 in E gr.t., Bruckner, (ca. 15.35 Praten over muziek). 16.30 Disko- tabel. 22.00 Kamerconcert: Van Barok tot heden in kleine be zetting. Paul Tortelier, cello en Ma ria de la Pau, piano. Werken van Debussy, Brahms en Tortelier. 23.00-00.00 Finale, cult, magazine. Radio 5 voor 18 uur NOS: 6.30-6.49 Scheepv.- en marktber en uitgebreid weerbe richt. 9.00 Nws. NCRV: 9.02 Woord op zondag. 9.30 Te Deum Laudamus. NOS: 9.55 Waterstan den. IKON: 10.00 Om het recht lief te hebben. Herh. 10.10 Kerkdienst. 10.58 Wilde Ganzen. 11.00 De an dere wereld van zondagmorgen. NOS: 12.00 Nws. VOO: 12.05 Het zwarte gat. (NOS: 13.00 Nws.) 14.00 Radio Romantica. NOS: 16.55 Meded. en schippersberich ten. IKON: 17.00 Kerkdienst. 17.58 Wilde Ganzen. Radio 5 na 18 uur NOS: 18.00 Nws. IKON: 18.10 Mensen. 18.25 Liturgie kerkmuz. IOS: 18.40 De onbekende islam. NOS: 19.00 Progr. voor buitenl. wërknemers. 19.20 Suara Maluku. 19.55 Tambu. 20.30 Zorg en Hoop. 21.20 NOS Cultuur Special. 22.00 Dichter bij de dichter. 22.10 Jazz uit het historisch archief. 22.40-23.00 Hobbyscoop. LOKALE OMROEP ALPHEN 20.00-21.00 Alphens Nieuw- smagazme 21.00-22.00 Sportcarrousel MAANDAG Radio 1 voor 18 uur NOS: elk heel uur nieuws. NCRV: 7.03 Hier en nu. 7.15 Het Levende Woord. 7.22 Lichte muziek. 7.30 Nws. 7.33 Hier en nu. 8.30 Maan dagmorgen Magazine. (9.30,10.30 en 11.30 Nieuwsoverz. Hier en nu.). 12.05 Boer en tuinder. 12.32 Over kopen gesproken zomeredi- tie. 12.50 Moment. NOS: 12.56 Me- voor land- en tuinbouw. NCRV: 13.08 Hier en nu. NOS: 4.05 Veronica Nieuwsradio. Radio 2 voor iö uur NOS: elk heel uur nieuws. TROS: 7.03 TROS Continu Muziek. (8.03- 1.15 TROS-Aktua) 9.03 TROS Gouden Uren. 11.03 Op Volle Toe- 12.03 André van Duin. 13.06 TROS Aktua- 13.15 Tijd voor Tets- 14.03 Muziek uit duizenden EO: 15.03 Met muziek het hele land 16.03 Open huis ontmoeting. 16.58 EO-Metterdaad Hulpverle ning. 17.03 Ronduit Radiokrant. Radio 3 voor 18 uur NOS: elk heel uur nieuws. AVRO: 7.03 De Baas van de week. 9.03 Ar beidsvitaminen. 12.03 Hollands Glorie. 14.03 Toppop Radio. 16.03 Toppop twintig. Radio 4 voor 18 uur KRO: 7.00 Nws. 7.02 Aubade (8.00 Nws). 9.30 Daar word ik stil Journ.) 13.50 Over kunst en kui tuur. 14.00 KRO-Klassiek op maan dagmiddag. 16.00 In antwoord op uw schrijven. 16.50 KRO-Literair: over poèzie. VARA: 17.00 Ralph Vaughan Williams. Radio 5 voor 18 uur NOS: 6.30-6.49 Scheepv- en marktber. en uitgebreid weerbe richt. 9 00 Nws. 9.02 NOS Sportief 9.25 Waterstanden. RVU 9.30 Derde Wereld Kinderfestival VARA 10-00 Factor 5. met om .00 Berichten van en over oude- n. NOS: 12.00 Nws. HUM.VER- BOND: 12.05 Het voordeel van de vijfel. NOS: 13.00 Nws. VARA 13.10 Faktor 5, met Bericht van bui ten. AVRO: 14.00 Moet je horen. VARA: 14.05 Kids. 14.25 China. f.45 Chips die je niet kunt eten. 15.00 Bericht uit het Koninkrijk. NOS: 16.30 NOS Kindermagazine. 17.00 Wat een taal. 17.30 NOS Cultuurmagazine. 17.55 Meded. en schippersberichten. RADIO WEST 7.15-8.00 ochtendmagazine, met nieuws, aktualiteiten, weers- berichten en verkeersinformatie 12.00-13.00 Lunch-uur, met nwsoverzicht, progr.aank., ser- vicerubr., weerber., verkeersinf., land- en tuinbouwinf., de kwis Hebbes en de voorstelling van de dag.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 38