prince Hl cladding De Koning vraagt: Verzekerings adviseur m/v aktiviteiten-begeleider m/v Vekemans Berk Registeraccountants ASSISTENT MONTEUR PRINCE CLADDING B.V. Aktiviteiten-centrum voor lichamelijk gehandicapte volwassenen te Leiderdorp zoekt een voor 40 uur per week. In "Gading" vinden 45 lichamelijk gehandicapte volwassenen over dag mogelijkheden tot velerlei vormen van aktiviteiten als zinvolle dagbesteding. De aktiviteiten zijn gericht op persoonlijke en sociale ontplooiing van de deelnemers en hun (re)integratie in de maatschappij. Taken: - het opzetten en begeleiden van vormend/lerende aktiviteiten, zoals taal, algemene ontwikkeling, engels, zelfstandigheids training, computer en gespreksgroepen; - hulp bieden bij andere aktiviteiten en bezigheden zoals verzorging en hulp bij het eten; - deelnemen in diverse overlegorganen en het leveren van een aktieve bijdrage op het gebied van organisatie en beleid Vereisten: - aantoonbare didaktische en methodische kwaliteiten blijkend uit ervaring ën/of opleiding naast inzicht in groepsprocessen; - het kunnen onderkennen en hanteren van eigen en andermans gevoelens; - bij voorkeur kennis van computergebruik of bereidheid tot het opdoen van die kennis; - beschikken over improvisatie-talent, organisatievermogen en geduld; - een afgeronde HBO-opleiding (IW, CW, PA of vergelijkbaar) dan- wel een agogisch gerichte MBO-opleiding en ervaring in de lichamelijk gehandicaptenzorg; - een minimum aanstellingsleeftijd van 21 jaar. Saiarisindikatie: Afhankelijk van opleiding en ervaring vindt inschaling plaats volgens de CAO Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicapten (maximaal 1 3.557,17 bruto per maand). Overige informatie: Meer informatie over deze funktie kunt u op werkdagen telefonisch inwinnen tussen 09.00 - 16.00 uur bij Nico Pronk (hoofd) of Gerti van Vree (waarnemend hoofd), telefoon 071 - 41 04 44. Gading is een voorziening die wordt beheerd door de Stichting Voor zieningen Gehandicapten Noordelijk Zuid-Holland. Onder deze Stichting vallen nog een twaalftal voorzieningen in de regio waar ongeveer 350 mensen werken. Sollicitatie: Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen richten aan de afdeling PZ van het Centraal Bureau, Rijnsburgerweg 140, 2333 AH LEIDEN (m/v) Receptioniste/telefoniste Op zeer korte termijn kunnen we een enthousiaste telefo niste/receptioniste plaatsen bij een bedrijf in het centrum van Leiden. Enige jaren werkervaring is onontbeerlijk voor deze zelfstandige funktie evenals een passende opleiding. De werkzaamheden bestaan uit het bedienen van een kleine drukke telefooncentrale, typewerkzaamheden en het infor meren/ontvangen van kiiënten. Deze full-time baan is voor langere tijd. Boekhouder-PD Met spoed zijn wij op zoek naar een boekhouder, die halve dagen bij een klein bedrijf in Leiden de crediteuren-admini stratie gaat verzorgen. Na een korte inwerkperiode wordt ook de debiteurenboekhouding aan hem/haar overgelaten. Deze baan zal langere tijd gaan duren, en gaat evt. over in een full-time funktie. Declarant Voor een internationaal bedrijf in de direkte omgeving van Leiden zoeken we een aankomend declarant die te werk ge steld gaat worden op een nieuw op te starten afdeling bin nen dit bedrijf. Deze leuke uitdagende funktie is full-time en voor langere tijd. Ervaring met im- en export is gewenst. Sekretaresses Voor een all-round sekretaresse hebben we een heel veelzij dige baan op direktie-niveau. Het betreft een automatise ringsbedrijf in Leiden. Enige jaren ervaring in een dergelijke funktie is een vereiste. Tot het takenpakket zullen gaan be horen tekstverwerken, archiveren, verzorgen van de service kontakten, het boeken van reizen/hotels, personeelsadmini stratie, faxen, telexen korrespondentie verzorgen, postbe- handeling etc. Tevens zoeken we een commercieel ingestelde sekretaresse voor een internationaal werkend bedrijf in Voorhout, die de moderne talen vloeiend spreekt. Ook deze baan gaat lange re tijd duren en voor 40 uur per week. -j- Vanzelfsprekend geldt deze oproep voor vrouwen en mannen. Neem s.v.p. snel kontakt met ons op. Wij zijn elke werkdag open van 8.30 uur tot 17.30 uur. Vrijdags tot 18.00 uur. uitzendbureau de koning Specialisten in administratieve funkties. Korevaarstraat 33, 2311JT Leiden. Telefoon 071-144143. Vekemans Berk/ Registeraccountants maakt deel uit van de Berk Groep waarin multidisciplinair samenwerken: - Vekemans Berk/ Registeraccountants - Ypenburg Co/ Belastingadviseurs - Hendriks, 't Hooft Co/ Accountants- administratieconsulenten Internationale samenwerking in Summit International Associates Inc. Vekemans Berk/Register accountants biedt aantrekkelijke mogelijkheden voor V.W.O.'ers. Bedrijf en werksfeer Vekemans Berk heeft dertien vestigingen in Nederland en is sterk regionaal georiënteerd. De omvang en de organisatie van de kantoren van Vekemans Berk maken persoonlijke en flexibele dienstverlening mogelijk. De cliëntenkring is gevarieerd en bestaat hoofdzakelijk uit onder nemingen in midden- en kleinbedrijf. Beroep en werk De accountancy heeft raakvlakken met alle onderdelen van de bedrijfs economie en administratie. De specifieke deskundigheid ligt op het terrein van de administratieve organisatie en controletechnieken. Automatisering speelt hierbij een belangrijke rol. Ook de adviesfunctie is zeer belangrijk. Begeleiding en carrière In de aanvangsperiode wordt een intensieve begeleiding verzorgd door ervaren collega's. Geleidelijk aan wordt steeds zelfstandiger gewerkt. De interne opleiding geschiedt op het kantoor zelf en is individueel gericht. Door deze aanpak kan men snel doorgroeien en in relatief korte tijd met een hoge mate van zelfstandig heid bij de cliënten werkzaam zijn. De uitgroeimogelijkheden zijn veel zijdig, mede door de ruime keus uit specialismen binnen de accountancy. Selectiecriteria Een V.W.O.-opleiding met goede cijfers voor wiskunde en economie strekt tot aanbeveling. Om in de accountancy echt goed te slagen zijn flair, enthousiasme, zelfstandigheid en doorzettingsvermogen van door slaggevend belang. Studie De Nivra-studie duurt 8 jaar. Het is een pittige studie die veel vrije tijd vergt. Voor goIleges, op werkdagen gehouden, wordt vrij gegeven. Salaris Het salaris en de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn goed. De (hoge) studiekosten worden praktisch geheel vergoed. De geschikte man/vrouw verdient in een betrekkelijk korte tijd een aantrekkelijk salaris. Hiervoor moet wel worden gewerkt. Sollicitatieprocedure Ben je geïnteresseerd in een functie bij Vekemans Berk te Leiden, laat dit dan schriftelijk weten aan de heer D. van den Berg R.A., Plantage 20-22, 2311JD Leiden, .telefoon 071 -146946. Plantage 20-22, 2311 JD Leiden. DeCentrale duidelijk in verzekeringen. De Centrale is een middelgroot verzekerings concern op het gebied van levens- en schade verzekeringen zowel werkzaam in de indivi duele als in de kollectieve sektor met een omzet van ca. 400 miljoen en met een personeels bestand van 750 medewerkers. BUITENDIENST kunnen wij plaatsen voor rayon LELDEN/LEIDERDORP Het betreft gevarieerd en interessant werk dat voornamelijk bestaat uit het adviseren van de relaties in verzekeringsaangelegenheden en het bemiddelen bij transacties op verzekerings- gebied. De eerste twee jaar bieden wij een gegarandeerd minimum inkomen van 37.524,- bruto per jaar met verdere doorgroeimogelijkheden. Daarnaast bieden wij o.a. 10% vakantietoeslag, 2% gratificatie, 26 vakantiedagen en een onkostenvergoeding van 4.416,- per jaar. Kandidaten dienen in bovengenoemde regio woonachtig te zijn of bereid te verhuizen. Indien uw leeftijd ligt tussen de 21 en 35 jaar, een MULO/MAVO- diploma heeft en beschikt over goede contactuele eigenschappen, nodigen wij u uit uw schriftelijke sollicitaties te richten aan De Centrale Levensverzekering N.V.. t.a.v. het Servicekantoor. Postbus 30501, 2500 GM 's-Gravenhage. Mocht u vooraf nadere informatie wensen dan kunt u telefonisch kontakt opnemen met de s-Gravenhage, Rijnstraat 28. Tel, (070) 710710. Stromag Stromag Nödorland N.V. is de Nederlandse vestiging van het Duitse Stromag concern. De activiteiten van Stromag hebben voornamelijk betrekking op verkeers- en aandrijfstechniek. De onderneming offreert, engineert, produceert en installeert verkeerstechnische installaties, waarbij maritieme systemen een belangrijke plaats innemen. Daarnaast neemt ook de import en verkoop van aandrijfssystemen een belangrijke plaats in. Door sterke groei van de activiteiten komen wij graag op korte termijn in contact met kandidaten voor de functie van DIRECTIE-SECRETARESSE Tot haar taken zal behoren: het coördineren en plannen van de afspraken van de directeur het verzorgen van zijn correspondentie het optreden als intermediair tussen directeur en de kantoorunctionarissen tijdens zijn veelvuldige afwezigheid op termijn zal zij worden bijgestaan door één of enkele administratieve me dewerkers Functie-eisen: secretaresse-opleiding een aantal jaren praktijkervaring als secretaresse krachtige persoonlijkheid niet jonger dan 25 jaar uitstekende beheersing in woord en geschrift van de Nederlandse, Duitse en Engelse taal. Geboden wordt een goede honorering, prima secundaire arbeidsvoorwaarden en een boeiende en afwisselende functie waarbij een grote mate van flexibiliteit en improvisatie vermogen een voorwaarde is. Belangstellenden voor deze functie worden verzocht vóór 15 juli 1988 hun solli citatie te richten aan: Stromag N.V., t.a.v. mevr. C. Oosterlee, Postbus 524, 2220 AM Katwijk. Voor nadere informatie tel. 01718-23711. Privé tel. 01720-38344. Bernard Schulte BV. Voorhout vraagt met spoed: Verwarmings/L.B. Technicus Welke door zijn reeds opgedane ervaring geheel zelfstandig installaties kan ontwerpen en in de uitvoering begeleiden. Voor deze interessante functie zoeken wij een technicus met een opleiding op M.T.S. niveau met een aanvullende vakoplei ding op het gebied van klimaatinstallaties, A.C.I. of gelijk waardig. Toekomstperspectief aanwezig. Salaris en overige arbeidsvoorwaarden geheel overeenkom stig de functie. Sollicitaties, handgeschrevente richten aan: Bernard Schutte B.V. Herenstraat 126 2215 KL Voorhout. T.a.v. de heer B.J.H. Schutte. duurzame metalen bouwkonstruklies Voor ons uitvoerig programma op het gebied van Duurzame Me talen Dak-, Gevel-en Vloerkonstrukties zoeken wij ter versterking van onze montageafdeling schoolverlaters met een technische opleiding als Heeft u interesse, dan zien wij uw sollicitatie met belangstelling tegemoet. Postbus 15, 2380 AA Zoeterwoude, Telefoon 071-899223. gemeente NOORDWIJK Bloemenbadplaats Burgemeester en wethouders van Noordwijk roepen sollicitanten op voor de functie van parkeercontroleur m/v Functie-inhoud: - controle en toezicht op het parkeren - het opmaken van processen-verbaal - het repareren en onderhouden van parkeermeters - het legen van parkeermeters. Van kandidaten wordt verwacht dat men buiten het zomerseizoen andere werkzaamheden bij de gemeente verricht. Functie-eisen: - Mavo of opleiding op gelijkwaardig niveau - het vermogen om zelfstandig te kunnen werken - incasseringsvermogen en tact - bezit van opsporingsbevoegdheid - enig technisch inzicht strekt tot aanbeveling Functie-niveau: Aanloopschaal 4, maximaal f. 2.736,-- bruto per maand. Functieschaal 5, maximaal f. 2.972,-- bruto per maand. Voor onregelmatige diensten wordt een toelage verleend. Nadere inlichtingen worden desgewenst verstrekt door de heer C. Kwakernaak, waarnemend chef van de beheersdienst van de gemeentepolitie, telefoon 01719-11100, toestel 218. Sollicitaties, gericht aan het college van burgemeester en wethouders, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad, te zenden aan de afdeling personeelszaken, Postbus 298, 2200 AG Noordwijk. Gelieve in de linkerbovenhoek van de enveloppe te vermelden "sollicitatie".

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 24