Cinevideogroep groeit als'n gek! Rabobank S3 tempo-team uitzendbureau ENTHOUSIASTE MACHINISTEN dutch air bv Loodsmedewerkersoti/v) Twee aankomende exportmedewerkers mi Importmedewerkers mi Administratieve medewerker urn V VERKOOPSTER itijsterman Beeld- en cameratechnici (min. MTS-E) (Leerling-) Camera-en lichtoperators Marktbewerkers bedrijfsleven (ac.niveau) Business Unit Manager (HBO) Belangstelling? DUTCH AIR B. V. is de grootste zelfstandige luchtvracht expediteur op de luchthaven Schiphol. Behalve lucht vracht bieden wij in ons dienstenpakket ook andere vor men van vervoer zoals o.a. zeevracht en autotranspor- Deze afdeling houdt zich bezig met de fysieke afhandeling van onze inkomende en uitgaan de goederenstroom De werkzaamheden bestaan uit diverse voor komende loodswerkzaamheden, zoals split sen van zendingen, laden/lossen van auto's, vrijmaken van zendingen en de administratie ve afhandeling van zendingen. Door het sterk stijgend aanbod van werkzaam heden dient het huidige team uitgebreid te wor den met twee medewerkers. Kandidaten wor den binnen het bedrijf opgeleid tot export-me dewerker voor de afdeling General Cargo en Cosolidatie. Profielschets: - schoolverlaters van Havo/Mavo/Meao - leeftijd ca. 18 jaar. Om het huidige service-niveau te handhaven dient de afdeling import op korte termijn uitge breid te worden. De werkzaamheden bestaan uit het verzorgen van douane-documenten middels een modern computersysteem. Profielschets: - middelbare opleiding - leeftijd 22-25 jaar - enige jaren ervaring op importgebied Ter assistentie van de administrateur zoeken wij op korte termijn een medewerker welke zich in hoofdzaak bezig zal houden met relatie beheer (debiteuren/crediteuren). Daarnaast zal tot zijn taken behoren: ass. systeembe heerder, begeleiding van collega's bij automa tiseringsvraagstukken en overige voorkomen de adm. werkzaamheden. Profielschets: - middelbare opleiding, aangevuld met P.D. boekhouden en studerende voor MBA - leeftijd ca. 25 jaar - enige jaren ervaring in een soortgelijke functie Voor de genoemde funkties zoeken wij, gezien de sa menstelling van ons team, jonge en energieke personen met goede contactuele eigenschappen en in het bezit van een rijbewijs B/E is noodzakelijk alsmede het wonen in de omgeving van de luchthaven Schiphol. Sollicitaties kunnen worden gericht aan Dhr. Sjaak van heeswijk van onze afdeling Personeelszaken DUTCH AIR B.V. Vrachtstation 1, kamer 800-810. Tel. 020-143255. Postbus 75580, 118 ZP, Luchthaven Schiphol. Schoolverlaters/ studenten opgelet! Wil je werken in de horeca? Tempo Team Uitzendbureau verzorgt op zaterdag 2 juli a.s. een spoedcursus Voor inschrijving ol vrijblijvende in formatie ben je welkom maandag a.s. tussen 16.00 en 19.00 uur. Vraag naar Mariël Janssen, tel. 071 -126443. Stationsplein 212, Leiden Wij zoeken een T verkoopster voor één van onze filialen Eisen: Leeftijd ca. 20 jaar Moet leiding kunnen geven Ervaring in winkelwerk Schriftelijke sollicitaties naar: langewaart 30 2231 GD Rij De Rabobank Leiden en Oegstgeest zoekt: Een baliemedewerk(st)er Hij/zij adviseert de cliënten en realiseert de verkoop van het particuliere produktenpakket. Wij denken aan een medewerk(st)er met goede contactuele eigenschappen en een middelbare schoolopleiding (HAVO/MEAO/MDS). Wij bieden: - een gevarieerde werkkring - goede ontplooi ingskansen - uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden Voor informatie kunt U terecht bij Dhr. J. van den Berg Hoofd Particulieren (tel. 071-160860) Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van c.v, kunt u richten aan de directie van: Rabobank Leiden en Oegstgeest b.a. Postbus 2041 2301 CA Leiden. Door de aanschaf van zgn. "All-loaders", d.w.z. een kombinatie van een shovel/terreinvork heftruck, vragen wij enkele jonge Het werk bestaat uit het bedienen van deze All-loader met daarmee verband houdende werk zaamheden, welke hoofdzakelijk worden uitgevoerd in de bouw. Belangstellenden moeten zelfstandig kunnen werken en minimaal in het bezit zijn van rijbewijs B/E. Degenen die ervaring hebben met een vorkheftruck, shovel of traktor genieten de voor keur. Indien U geïnteresseerd bent. maak dan telefonisch een afspraak, dagelijks (van ma. t/m vrij.) lussen 8.00 - 17.00 uur. _te\ VAN MARWIJK KRAANVERHUUR Produktieweg 36 2382 PC ZOETERWOUDE Telefoon 071-899344 voor het onderhoud en de operationele bediening van onze technische apparatuur zoals camera's, recorders en mobiele studio's. De aard van dit werk brengt nogal eens onregelmatige werktijden met zich mee. Standplaats is Almere, alhoewel veel op locatie wordt gewerkt. Leeftijd: 20-23 jaar. Opleiding: tenminste MTS-Elektronica en bij voorkeur enige ervaring in het vakgebied. ter versterking van onze camera- en lichtploeg. Je begint met een praktijkopleiding in ons eigen bedrijf. Belangrijk ste vereiste is een sterke belangstelling voor het vak en gevoel voor het soort werk. Leeftijd: 18-22 jaar. Opleiding: minimaal middelbare school en bij voorkeur enige ervaring. De CINEVIDEOGROEP is een toon aangevend audiovisueel bedrijf dat een sterke groei doormaakt. Wij zijn gespecialiseerd in produkties voor omroepen in binnen- en buitenland, bedrijfsleven en overheid. Zo maken wij elke week Toppop, Count down, SportStudio en Schoof-TV Weekjournaal. Regel matig maken wij sportversiagen en muziek- en evene mentenregistraties. Daarnaast verzorgen wij voor een aantal grote ondernemingen audio-visuele bedrijfscom municatie en presentaties in onze studio's, zoals o.m. de Sportlife-club (met NSF). Via de sector Moderne Kom- munikatie Nederland worden cursussen en workshops verzorgd. Onze hoofdvestiging staat in Almere, voor de bouw van decors hebben wij onlangs een vesti ging in Breukelen geopend. In verband met de toenemende opdrach- tenstroom zoeken wij een aantal jonge medewerkers voor verschillende afdelingen. Zoals wij het succes van ons bedrijf in de eerste..plaats te danken hebben aan onze inzet en enthousiasme, zo verwachten wij van onze nieuwe collega's ook in de allereerste plaats zo'n instel ling. voor de analyse en het concipiëren van produkten in deze sector. Het bedrijfsleven past in sterk toenemende mate communicatie toe met audiovisuele technieken, zowel voor in- en externe informatie als voor opleidingen. Als kandidaat voor deze fünctie dient u georiënteerd te zijn op het vakgebied communicatie en een daartoe relevante opleiding te hebben. Omdat wij echter streven naar een variatie aan en combi natie van invalshoeken, denken wij ook aan mensen die afkomstig zijn uit vakgebieden als bedrijfskunde, onder wijskunde en marketing. Leeftijd: 24-28 jaar. Opleiding: wetenschappelijk of vergelijkbaar onderwijs, aangevuld met enige jaren ervaring op communicatief terrein. voor de afdeling Decor en Standbouw. U rapporteert aan de Algemeen Directeur van de Cine videogroep en bent verantwoordelijk voor de totale bedrijfsvoering en uitbouw van de organisatie. Daartoe onderhoudt u contacten met ontwerpbureaus. Leeftijd: circa 25-30 jaar. facilitaire bedrijven en directe opdrachtgevers enerzijds Opleiding: op HBO-niveau, met een bedrijfservaring U dient in staat te zijn om met een vakbekwaam, enthou siast team een snel en efficiënt functionerende, servicege- richte organisatie op te bouwen. Standplaats is Breukelen. en leveranciers van diensten en materialen anderzijds. circa 5 jaar. Schrijf dan een sollicitatiebrief, met curriculum vitae, naar: Cinevideogroep, postbus 125, 1300 AC Almere, t.a.v. Tiny Akkerman, directiesecretaresse. WERKTOPALLE FRONTEN KEIHARD NET NEDIA.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 20