sb (Junior) Assurantie-Buitendienstmedewerker District West (m/v). BOLLENPELLERS/STERS to bod Rabobank bijstandsmaatschappelijk werkers m/v OIL ABN Bank 't Vogelnest PEUTERLEID(ST)ER Hoe lijkt 't u om elke dag voor 250 gasten de lunch te verzorgen? sf-bernardus zieken verzorgende v/m leiden VERTEGENWOORDIGER VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES «AKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES 1 telefoon (071)181400 3 06 9 De Algemene Bank Nederland is, met ruim 700 kantoren in Nederland en met vestigingen in 42 landen over de gehele wereld, de grootste bank van ons land. Het district West, onderdeel van het binnenlands bedrijf, rekent tot zijn werkgebied het westelijk gedeelte van Noord-Holland en een gedeelte van Zuid-Holland. 1 n de regio Leiden bestaat op dit moment de behoefte aan een (junior) Assurantie-Buitendienstmedewerker. De aan te stellen functionaris krijgt de volgende boeiende taken: - het adviseren van (potentiële) relaties en kantoordirecties met betrekking tot het totale dienstenpakket 'Assurantie' - het uitbrengen van offertes en het afsluiten van verzekerin gen; - het begeleiden van de afhandeling van schades. De geschikte kandidaat is tussen de 25 en 30 jaar oudheeft een opleiding op HBO-niveauis in bezit van het Assurantie B- diploma en is studerende voor het Assurantie A-diploma. Daarnaast beschikt de kandidaat over uitstekende commerciële eigenschappen en een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollici tatieprocedure. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer P.C.R.W. van de Velde, Districtsfunctionaris Assurantiën, telefoon 023-177314. Sollicitaties kunt u richten aan: Algemene Bank Nederland N. V. Afdeling Personeelzaken District West t.a.v. dhrN.M. Rem Zijlstraat 70-74 2011TK Haarlem. Het A BN-beleid is erop gericht hel aantal vrouwen in middenkaderfuncties te vergroten. Indien zij aan de gestelde eisen voldoen, wordt hun uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Kindercentrum vraagt een voor 26 uur, 5 ochtenden, v.a. 1 sept. (zwangerschapsverlof), 't Vogelnest biedt een gecombineerde 5 en 3 urige opvang voor peuters vanaf 27.2 jaar. De instelling is gelegen aan de Nachte gaallaan te Leiden. Zij/hij komt te werken naast een vaste leidster Opleiding: MBO i.w., k.w„ s.d. ol een vergelijkbare opleiding. Affiniteit met kinderopvang strekt tol aanbeveling. Rechtspositie en salariëring volgens CAO welzijn. Voor nadere inlichtingen kunl u terecht bij 't Kindercentrum, tel. 170712 (9.00-11.30 uur). Schriftelijke readies vóór 27 juni richten aan hel bestuur van de slichting. p/a Leeuwerikstraat 14. 2333 VZ Leiden. Timmer- en metselbedrijf J. Barendse vraagt met spoed een jonge vakbekwame TIMMERMAN voor burgerwerk U kunt kontakt opnemen met dhr. Cornelisse tussen 5 en 6 uur. Tel. 415525. GEVRAAGD Voor vervoer vanaf station Leiden wordt gezorgd. Jac. Uittenbogaard Zn. b.v. Robijnslaan 23 Noordwijkerhout. Tel. 02523 - 73762 b.g.g 75486. Waarschijnlijk kent u ons van naam, in elk geval komt u ons dagelijks tegen: 3M. Een bedrijf dat sterk groeit dankzij innovatie en een sterke produkt- en marktfilosofie. Onder bekende namen als 3M en Scotch wordt een zeer uit gebreid assortiment produkten, waar onder zelfklevende tapes, microfilm- apparatuur, medische produkten en schuurmaterialen op de markt gebracht. Kenmerkend voor de aard van het bedrijf is de vrijheid van handelen die elke 3M-er heeft binnen zijn verant woordelijkheden. Voor ons kantoor te Zoeterwoude zoeken wij een kok bedrijfsrestaurant m/v De functie: In deze functie krijgt u elke dag 250 medewerkers op bezoek, die een verzorgde lunch op prijs stellen. Daar naast worden er dagelijks lunches en diners verzorgd in ons gastenres- taurant. U zult zich in teamverband gaan bezighouden met het bereiden van snacks en maaltijden, het verzorgen van de opslag van levensmiddelen en het onderhoud van de koel- en vrieskasten. Wij zoeken: Een enthousiaste medewerk(st)er die: - Horeca Vakschool heeft gevolgd. - In het bezit is van het diploma restaurantkok. - Bekendheid heeft met de Franse keuken. - Enige jaren ervaring heeft in eerste klas restaurants. - Een leeftijd heeft tussen de 23 en 35 jaar. - Goede contactuele eigenschappen bezit. Wij bieden: - Een verantwoordelijke, afwisselende funktie bij een gezond bedrijf. - Een aantrekkelijk salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. - Regelmatige werktijden. Geïnteresseerd? Schrijf dan een brief met curriculum vitae onder vermelding van vacature code LAD 88107. Stuur hem naar onder staand adres t.a.v. de heer M. Schenk. 3M Nederland B.V. Afdeling Personeelszaken Postbus 193 2300 AD Leiden 3M GEEFT GOEDE MENSEN DE RUIMTE Katholieke Stichting Huize verpleeghuis reactiveringscentrum bejaardenverzorgingstehuis I hoofdstraat 82, 2171 AV Sassenheim. tel. (02522) 19004 De direktie van bovengenoemd verpleeg huis en reaktiveringscentrum roept sollici tanten op voor de funktie van Het verpleeghuis is verdeeld in 3 afdelingen met elk 38 bedden. Tot haar of zijn taak behoren: het verplegen van patiënten in samen werking met verpleegkundigen en ziekenverzorgenden; een belangrijke inbreng hebben bij het begeleiden van leerling-ziekenverzorgen den; het bevorderen van een goede sfeer op de afdeling, waarbij de begeleiding en de persoonlijke benadering van onze patiënten voorop staat. De QA.O.-Ziekenhuiswezen is van toe passing. Inlichtingen over deze funktie kunnen worden ingewonnen bij het koördinerend hoofd verplegingsdienst, de heer P.H.J.M. ter Linden, aan wie ook de schrifte lijke sollicitaties kunnen worden gericht. kliëntgerichtheid en deskundigheid zijn kernbegrippen bij de wijze waarop de Gemeentelijke Sociale Dienst Leiden haar Sociale Zekerheidstaken wil uitvoeren. Wij vragen voor een aantal teams die deze werkwijze aanspreekt die een dienstverlenende houding kunnen combineren met een za kelijke instelling die affiniteit hebben met het uitvoeren van wetten en regels. Functie-eisen betrokkenheid bij de situatie van uitkeringsgerechtigden, juridische, administratieve en sociale vaardigheid, zelfstandigheid en incasseringsvermogen, kunnen omgaan met de geautomatiseerde uitkeringsadministratie, rapportagevaardigheid. Kandidaten met ervaring in deze of soortgelijke functies met ten minste een afgeronde relevante MBO-opleiding, kunnen als regel aan deze eisen vol doen. In afwachting van de bestandsontwikkeling, zal de aanstelling vooralsnog tij delijk zijn voor de periode van een jaar. Aanstelling is mogelijk voor ten minste 24 en maximaal 36 uur per week. Het salaris bedraagt maximaal f 4.115,— bruto bij 38 uur per week (schaal Procedure De procedure voorziet in twee gesprekken met de selectiecommissie. Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de procedure en wordt gehouden voorafgaand aan het tweede gesprek. De gemeente Leiden wil meer vrouwen en leden van etnische minderheids groepen in dienst nemen. Geïnteresseerden die menen tot deze doel- groep(en) te behoren, wordt met name ver zocht te solliciteren. Bij het voldoen aan de ge stelde eisen genieten zij de voorkeur. Informatie Informatie over de functie wordt verstrekt door G. Jue, tel. 071-251240 teamchef en door C. Driessen, tel. 071-251210 hoofd van de Af deling Uitkeringen en Dienstverlening. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na verschijning aan de directie Personeel en Or ganisatie, postbus 9100, 2300 PC Leiden, m.v.v. vacaturenummer 88.133. Kroon-Oil B.V. gevestigd te Almelo, is producent van een breed assorti ment hoogwaardige smeermiddelen en onderhoudsprodukten voor het wegverkeer, de industrie, de landbouw etc. Deze produkten worden via eigen vestigingen en dealers in het binnen- en buitenland verkocht. Ter versterking van onze commerciële buitendienst in het gebied ruim onder en boven de lijn A'dam-Haarlem hebben wij plaats voor een die in deze zelfstandige functie verantwoordelijk is voor de resultaten in zijn gebied. Opleiding: minimaal middelbaar onderwijs met gevoel voor techniek. Leeftijd: 23 tot 40 jaar. Ervaring: enige tijd in een commerciële buitendienst. Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitaties met pasfoto te richten aan Kroon-Oil B.V., Postbus 149, 7600 AC Almelo t.a.v. dhr. H. A. H. Slot. RABOBANK NOORDWIJK Verleent op persoonlijke wijze uiteenlopende bankdien sten aan bedrijven, particulieren en instellingen. Wij maken deel uit van de landelijke Rabobankorganisatie met ruim 3000 vestigingen. Wij zoeken voor de afd. Commerciële Zaken een Algemeen De Rabobank "Noordwijk" behoort met 3 vestigingen en een personeelsbe stand van 35 personen tot de middel grote banken van de Rabobankorgani satie. Binnen de afdeling Commerciële zaken zal na verloop van tijd een scheiding worden aangebracht tussen gelddien- sten en adviesdiensten. De functionaris die we zoeken zal deel uit gaan maken van het team adviseurs, dat zich bezig houdt met het adviseren en afzetten van produkten en diensten aan particuliere clie'nten. Functie-omschrijving De gevraagde functionaris zal na een inwerkperiode als assistent bankadvi- seur binnen de afdeling particulieren, te zijner tijd een zelfstandige functie als bankadviseur sparen, particuliere fi nancieringen, verzekeringen en ove rige diensten moeten kunnen vervul len. De voornaamste taken zullen zijn het (mede) organiseren van de dagelijkse werkzaamheden binnen de afdeling Particulieren en het operationeel leiding geven aan een aantal medewerkers. Tevens wordt van de medewerker ver wacht dat hij/zij functioneel leiding zal geven ten aanzien van de spaarproduk- ten die de Rabo-organisatie voert. Functie-eisen Gevraagd wordt een actieve, enthou siaste jonge man of vrouw met - minimaal HAVO/MEAO opleiding - NIBE diploma's - ruime bankervaring op het gebied van paticuliere bankdiensten - commerciële kwaliteiten - representatief voorkomen - goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift - flexibele en creatieve instelling - affektie tot samenwerking in teamver band - bereidheid tot het volgen van verdere vakstudies - leeftijd vanaf 22 jaar. Inlichtingen: bij dhr. M.A. Smits, hoofd Commerciële Zaken, tel: 01719-19312 Sollicitaties: binnen 14 dagen Rabobank Noordwijk, Postbus 18, 2200 AA Noordwijk t.a.v. de directeur dhr. H.H. Keizer.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 19