Gemeente Woubrugge technisch tekenaar Gemeente l§ Wassenaar uitzendbureau de koning Vekemans Berk Registeraccountants Duivenvoorde Electrotechniek 8.V. assistent accountant (m/v) a gediplomeerde pedicures ENTHOUSIASTE BUREAU-ASSISTENTE M/v ADVERTISING WORKSHOP VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES vAKATURES I telefoon (071)161400 I'H'.HlHilH Vekemons 8 Berk/ Registermcountanb mooki deel uit van de Berk Groep waarin multidisciplinair samenwerken: - Vekemans Berk/ Registeraccountants Ypenburg 8 Co/ Belastingadviseurs Hendriks, 'I Hooft 8 Co/ Accountants- administraliecansulenten Internationale samenwerking in Summit International Associates Inc. Vekemans Berk/Register accountants biedt aantrekkelijke mogelijkheden voor V.W.O.'ers. Bedrijf en werksfeer Vekemans Berk heeft dertien vestigingen in Nederland en is sterk regionaal georiënteerd. De omvang en de organisatie van de kantoren van Vekemans Berk maken persoonlijke en flexibele dienstverlening mogelijk. De cliëntenkring is gevarieerd en bestaat hoofdzakelijk uit onder nemingen in midden- en kleinbedrijf. Beroep en werk De accountancy heeft raakvlakken met alle onderdelen van de bedrijfs economie en administratie. De specifieke deskundigheid ligt op het terrein van de administratieve organisatie en controletechnieken. Automatisering speelt hierbij een belangrijke rol. Ook de adviesfunctie is zeer belangrijk. Begeleiding en carrière In de aanvangsperiode wordt een intensieve begeleiding verzorgd door ervaren collega's. Geleidelijk aan wordt steeds zelfstandiger gewerkt De interne opleiding geschiedt op het kantoor zelf en is individueel gericht Door deze aanpak kan men snel doorgroeien en in relatief korte tijd met een hoge mate van zelfstandig heid bij de cliënten werkzaam zijn. De uitgroeimogelijkheden zijn veel zijdig, mede door de ruime keus uit specialismen binnen de accountancy. Selectiecriteria Een V.W.O.-opleiding met goede cijfers voor wiskunde en economie strekt tot aanbeveling. Om in de accountancy echt goed te slagen zijn flair, enthousiasme, zelfstandigheid en doorzettingsvermogen van door slaggevend belang. Studie De Nivra-studie duurt 8 jaar. Het is een pittige studie die veel vrije tijd vergt. Voor colleges, op werkdagen gehouden, wordt vrij gegeven. Salaris Het salaris en de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn goed. De (hoge) studiekosten worden praktisch geheel vergoed. De geschikte man/vrouw verdient in een betrekkelijk korte tijd een aantrekkelijk salaris. Hiervoor moet wel worden gewerkt. Sollicitatieprocedure Ben je geïnteresseerd in een functie bij Vekemans Berk te Leiden, laat dit dan schriftelijk weten aan de heer D. van den Berg R.A., Plantage 20-22, 2311JD Leiden, telefoon 071-146946. Plantage 20-22,2311 JD Leiden. Heorenweg 1 PB 3022 2220 CA Katwijk Vraagt met spoed Electromonteurs m/v en Hulpelectromonteurs m/v Ervaring vereist. Moet ïn bezit zijn van een rijbewijs. Tel. 01718-25921 26481 na 17.00 uur 02523 - 76000. Wat mag verwachten van een cliëntgericht, dienstvaardig accountantskantoor? 'Kantoor' is in feite een erg statische aanduiding voor ons flexibele netwerk van accountancy-activiteiten. Vanuit de gespreide vestigingen wordt gewerkt voor onze cliënten, die in omvang en in branche een grote verscheidenheid vertonen, met adviezen op maat en een slagvaardig en deskundige begeleiding. Deze aanpak en benadering van dë accountancy leidt tot verdere uitbouw van onze relatiekring. Daarom zoeken wij contact met ambitieuze mensen voor de functie van Van u verwachten wij voor deze ambulante functie een gedegen vakkennis en taakopvatting, enkele jaren ervaring en een uitgesproken cliëntgerichte instelling. Van ons mag u verwachten: ruim baan voor uw persoonlijke inbreng, uw wensen en uw ambitie. Neem contact op Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Allard Van Leeuwen Van Herwijnen Co., Registeraccountants, Brigantijnwal 2, 2317 GL Leiden. Telefoon (071) 22 19 22. allard van riervriinen 00 Carrosseriebedrijf M. SNOEKS ZONEN t Van-uitvoering (grijs kenteken) opdrachtgevers zijn: auto importeurs dealers, taxibedrijven enz. ca. 50 medewerkers VERKOOP/MARKETING MEDEWERKER De baan: telefonische verkoop U start in een deels nieuwe funktie (mail systeem dealers), u ont wikkelt en beheerst uw eigen informatie systeem PR activiteiten (pers, overheid, fleetowners) marktstatistiek (automarkt, ombouw penetratie) ontvangen v i relatie Gevraagd wordt: U heeft een opleiding op Havo/Meao/Iva - Uw leeftijd is tussen 25 en 35 |aar commerciële en marktgerichte instelling goede kontaktuele vaardigheden mondeling- en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden enige ervaring in de autobranche, personen/bestelwagens bereidheid tot volgen van cursussen Geboden wordt: een zelfstandige funktie goede sekundaire arbeidsvoorwaarden interessante toekomst perspectieven een sterk groeiend bedrijf met enthousiaste medewerkers uw schriftelijke sollicitatie richten aan de heer P.D. Wurtz Carrosseriebedrijf M. Snoeks Zonen, Hanepoel 76, 2136 NK Zwaanshoek In het team van 10 buitendienst medewerkers bij de afdeling gemeentewerken kan geplaatst worden een medewerker/ster voor 38 uur per week. Funktie Informatie/eisen. Deze medewerker/ster kan worden aangesteld omdat de huidige medewerker per 1 mei a.s. gebruik is gaan maken van de zgn. VUT-regeling. Tot de taakinhoud van de nieuwe medewerker/ster kan in het algemeen gerekend worden de werkzaamheden op het gebied van: - wegenonderhoud - plantsoenen - reinigingsdienst - rioleringen Ervaring met deze werkzaamheden is gewenst en het bezit van het chauffeurs diploma strekt tot aanbeveling. Gelet op de verdeling van werkzaamheden bij de buitendienst wordt, bij gelijkwaardigheid van de kandidaten, de voorkeur gegeven aan een inwoner/ster van Hoogmade. Geboden wordt: Afhankelijk van opleiding en ervaring een aanstelling in nivo 3/4 waarvan de salarisgrenzen liggen tussen f. 2.041,-- (min.) en f. 2.972,- (max.) bruto per maand. Informatie over deze funktie kan worden ingewonnen bij de direkteur gemeentewerken, de heer ing. J.de Feij, tel. 01729 - 8540. Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad in te zenden aan het college van burgemeester en wethouders van Woubrugge, van Hemessenkade 7, 2481 BG Woubrugge. y Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest van de Gemeente Leiden Op korte termijn vragen wij verpleegassistenten m/v voor 32 uur per week Het gaat hierbij om functies bij uiteenlopende teams gericht op behandeling, begeleiding en verzorging van psychiatrische patiënten. Een en ander vergt de nodige zelfstandigheid in handelen en denken. Wij denken daarom aan kan didaten met bijvoorbeeld één twee jaar opleiding in de gezondheidszorg. Praktische werkervaring in een psychiatrisch zie kenhuis of verpleeghuis vinden wij hierbij erg be langrijk. Aanstelling vindt plaats op basis van een tijdelijke arbeidsovereenkomst. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Voor onregelmatige dienst geldt een extra toelage. De gemeente Leiden wil meer vrouwen en leden van etnische minderheden in dienst nemen. Geïn teresseerden die menen tot (één van) deze doel groepen te behoren, wordt met name verzocht te solliciteren. Bij het voldoen aan de gestelde eisen genieten zij de voorkeur. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer De Jong, telefoon 071-179256 of de heer Van Diepen, telefoon 071-179255. Wij verzoeken u om in uw sollicitatie op te nemen over welke werkervaring u beschikt en naar welke afdeling uw voorkeur uitgaat. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na ver schijnen van dit blad sturen aan Psychiatrisch Zie kenhuis Endegeest t.a.v. team Personeel, Organi satie en Opleidingen, postbus 1250, 2340 BG Oegstgeest. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 17 99 11* Bij de sectie civiele werken van de afdeling projectvoorbereiding van de hoofdafdeling Bestuurszaken en Ruimtelijke Ontwikkeling kan worden geplaatst een voor 38 uur per week Functie-Inhoud: - uitvoeren van al het voorkomend civiel tech nisch tekenwerk - civiel technische werken (voorbereiden, besteksklaar en uitvoeringsgereed maken) - het assisteren c.q. verrichten van landmeet kundige werkzaamheden - bijhouden kaartmateriaal - het zonodig toezicht houden bij de uitvoering van werken - het verrichten van overige op de afdeling voorkomende werkzaamheden. Functle-elsen: - M.T.S. weg- en waterbouwkunde - belangstelling voor c.q. ervaring met auto matisering - ervaring in genoemde werkzaamheden, met name opgedaan in overheidsdienst, strekt tot aanbeveling - rijbewijs. Functie-niveau: - aanstelling zal afhankelijk van opleiding èn ervaring geschieden in niveau 6 (maximaal f 3.284,— bruto per maand) of in niveau 7 (maximaal f 3.616,— bruto per maand). De bij de gemeentelijke overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. De gemeente Wassenaar streeft naar vergro ting van het aantal vrouwen in gemeentedienst. Vrouwen die aan de gestelde functie-eisen vol doen, wordt nadrukkelijk verzocht te sollicite ren. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer ing. K.T. Hoorn, chef sectie civiele werken, telefoon 01751-22244. Indien u belangstelling heeft voor deze functie kunt u uw sollicitatiebrief binnen 10 dagen zen den aan de directeur van de hoofdafdeling Inter ne-, Personeels- en Organisatiezaken, postbus 499, 2240 AL Wassenaar. eouweuRO ZEVENHOVEN eOUWIECHWCK Ons architektenburo ontwerpt naast woningen vooral bedrijfsge bouwen. winkels en kantoren in allerlei omvang en soort. Ook waar het gaat om de financiële en technische organisatie van de uitvoe ring van deze pro/ekten heeft ons buro in haar 10-jarig bestaan een uitstekende reputatie opgebouwd. Omdat steeds meer principalen de voordelen zien van de unieke werkwijze van ons buro. dienen wij onze organisatie verder te ver sterken en uit te breiden. Voor het uitwerken van het schetsontwerp van projekten van ca. 2 tot 10 miljoen gulden, en hel verder "bouwrijp" maken van deze pro jekten hebben wij plaats voor een BOUWKUNDIGE (HTS/b) die weliswaar nog aan het begin staat van zijn- carrière, maar toch - door tenminste enkele jaren ervaring - in staat is door vlot teken werk, bondig opgestelde werkomschrijvingen en representatief op- Met aantal en grootte van de projekten groeit ook de "drukte" op het sekretanaat en de omvang van administratie, korrespondentie. kommunikatie en boekhouding. In verband hiermee zoeken wij een ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER (b.v. MEAO) Sollicitaties richten aan: BOUWBURO ZEVENHOVEN Molenlaan 3, 2394 AR Hazerswoude-Rijndijk. Tel.: 01714-3500. DGB STICHTING DIENSTENCENTRUM VOOR GECOÖRDINEERD BEJAARDENWERK Hooglandsekerkgracht 32 2312 HV Leiden vraagt, in samenwerking met verzorgingshuizen, voor haar pedicuredienst met ruime ervaring De voetbehandelingen worden gegeven in behandelruim tes van verzorgingshuizen aan bewoners van die tehuzien en aan oudere wijkbewoners. Thuisbehandelingen bij men sen die niet naar de behandelruimte kunnen komen, zullen tot de taak behoren. H. vraagt (m/v) Sekretaresse Voor een van onze opdrachtgevers te Leiden zoeken wij een er varen sekretaresse die een aantal middagen wil werken. De werkzaamheden zullen bestaan uit het verzorgen van de post, te lefoon, het behandelen van korrespondentie en het af en toe no tuleren van vergaderingen. Ervaring met het tekstverwerkingsprogramma WordPerfekt is een vereiste. Deze opdracht zal langere tijd gaan duren. Commercieel medewerker We hebben voor een doortastend en ambitieuze kracht per direct een drukke, veelzijdige baan. Vind je het leuk om te organiseren, coördineren, heb je technisch inzicht en uitgesproken commerciële kwaliteiten dan is deze baan wat voor jou. Behalve technisch inzicht en een technisch/commerciële oplei ding (b.v. Meao-ce en/of MTS) wordt ervaring, inzet en creativiteit als heel belangrijk ervaren. Tevens dien je in het bezit te zijn van een auto. Voel je wat voor deze uitdaging bel ons dan even voor meer infor matie. De salariëring is afhankelijk van opleiding en ervaring. Zit er iets bij, dat je interesse gewekt heeft, bel ons dan even of kom langs. Wij zijn er dagelijks van half 9 tot half 6 en vrijdags tot 6 uur. Gespecialiseerd in administratieve funkties *1^^ Bijzondere startbaan op reclamebureau Advertising Workshop is een klein en dynamisch full-service reclamebureau in Leiden. Omdat we 't steeds drukker krijgen, moeten we er hoognodig iemand bij hebben. De van rond de 22 jaar die we zoeken krijgt een startbaan vol vaart, variatie en perspectief. Zowel op kantoor als op de studio. Zoals voorbereidend werk inzake prospects, typen, faxen, telefoneren, relaties ontvangen, meegaan naar klanten, assisteren bi) het maken van werktekeningen, dokawerk, etc. Dus heel afwisselend allemaal. En allesbehalve eenvoudig. Daarom is minimaal een HAVO-diploma noodzakelijk. Verder: een brede algemene belangstelling, ervaring met een tekst verwerker, uitstekende beheersing van het Nederlands, spreekvaardigheid in Engels en Duits, een rijbewijs, teamgeest en representativiteit. Studio- en/of doka-ervaring zou natuurlijk mooi meegenomen zijn. Aan het volgen van vakstudies wordt alle medewerking verleend. Zin in deze onalledaagse baan? Schrijf dan snel een sollicitatiebrief met vermelding van opleiding en ervaring naar onderstaand adres. Oude Vest 187, Postbus 2143,2301 CC Leiden.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 19