De Postbank introduceert de Oriëntatiehypotheek. SO stationsweg 26 2312 av leiden telefoon 071-121645 5,8% De Postbank maakt het kopen van een huis minder ingewikkeld. woonhuizen makelaardij bv NVM Goed nieuws voor huizenkopers: POSTBANK ELKE ZATERDAG Sluitingstijd voor advertenties: donderdagmiddag 15.30 uur. Int. bi) onze advertentie-afdeling: telefoon (071)161400 ra™ ME data verhoeven NIEUWBOUW AAN DE RIJNDIJK/STEVENSHOF Exclusief herenhuis (2 onder 1 kap) aan de Rijn gelegen. Rpim 1100 m3. Gelegen op 350 mz ei gen grond. Dokumentatie en in formatie op aanvraag. Prijs 550.000,- v.o.n. Cobetstraat 7 In de Burgemeesterswijk gelegen royaal hoekherenhuis in perfekte staat van onderhoud. Flinke, zon nige tuin met achterom. Voorzien van centrale verwarming en dub bele beglazing op de 1e etage. Ind. beg. gr.: L-vormige ka- (10.50x3.70/6.00 m) met serre, keuken, toilet, zij-entree, kelder kast. 1e Etage: 2 kamers (voor heen 3), badkamer met ligbad, apart toilet, overloop, balkon over de gehele breedte van de wo ning. 2e Etage- kamer en grote zolderberging. Aanvaarding: ul timo 1988. Vraagprijs 320.000,- k.k. Lammenschansweg 121 Royaal herenhuis voorzien van het westen. In directe nabijheid van NS-station Lammenschans en aan de uitvalsweg naar de rijksweg Amsterdam-Den Haag. Tevens voorzien van dakisolatie. Ind. beg.gr.: kamer en suite (10.50x3.65) met parketvloer, keuken, vestibule, gang en toilet. 1e etage: 3 kamers, badkamer met zitbad, overloop, 2e toilet, balkon. 2e etage: 3 kamers met 2 dakkapellen, losse trap naar 3e etage: kamer met zolderberging. Vraagprijs ƒ235.000,- k.k. Nieuwbouw Middelstegracht/ hoek Groenesteeg Het objekt bestaat uit vier 4-ka* merwoningen en drie 3-kamerwo- nmgen en zijn maisonnettes. Alle woningen zijn voorzien van een balkon/terras en hebben een ge zamenlijke tuin. Optimale isolatie. De grond is in erfpacht uitgege ven. De erfpachtcanon is echter voor 30 jaar afgekocht en is in de koopsom begrepen. Koopsom men 161.900,- v.o.n. Eenmalige belastingvrije rijksbijdrage van 20.000,-. Luchtmansplein 34 Aantrekkelijk gesitueerde hoek woning met tuin op het zuidwes ten. Zowel aan de voor- als aan de achterzijde vrij uitzicht. In keu rige staat van onderhoud met mo dern. licht interieur. Voorzien van dubbele beglazing op de parterre en dak- en muurisolatie. Begane grond met plavuizen vloer. Ind. beg. gr.: L-vormige woonkamer, luxe eiken keuken met inbouwap- paratuur, hal en toilet. 1e Etage- 2 kamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, overloop. 2e Etage: ka mer en zolder met parketvloer. Erfpachtcanon ƒ1.102,- per half jaar (aftrekbaar). Vraagprijs 158.000,- k.k. Kerksteeg 2 Centraal gelegen moderne stads woning met zonneterras. Met overdraagbare subsidiregelmg (1e jaar ƒ4.500,-). Voorzien van heteluchtverwarming. Tevens voorzien van dubbele beglazing en dak/muur/vloerisolatie. De erf pachtcanon voor de grond is voor 25 jaar afgekocht. Ind. beg.gr.: eetkeuken, fietsenberging, toilet en entree. 1e etage: woonkamer met balkon. 2e etage: slaapka mer en douche met toilet. 3e eta ge: extra kamer met terras. Vraagprijs 149.000,- Middelstegracht 75a Komfortabele stadswoning in aantrekkelijke, praktisch geheel gerenoveerde, omgeving. In 1981 opnieuw opgetrokken, dus in uitstekende staat van onder houd. Voorzien van centrale ver- warmings/warmwater-installatie en dakisolatie. Tevens voorzien van een klein plaatsje. Ind. beg. gr.: werk/studeer/slaapkamer, berging, bergkast, toilet en en tree. 1e Etage: gezellige woonka mer en eetkeuken. 2e Etage: slaapkamer, badkamer met dou che, 2e toilet en aansl. wasm., c.v.-kast en berging. Vraagprijs 137.000,- k.k. Moderne hoekbenedenwoning op rustige stand in Koppelstein. De woning verkeert in uitsteken de staat van onderhoud. Voor centrale verwarmings-warmwa- tercombinatie. Royale tuin met goede zonmogelijkheden. Voor de belasting aftrekbare erf pachtscanon 3.408,52 per jaar. Ind.: royale woonkamer, keuken met diverse inbouwapparatuur, 3 slaapkamers, badkamer met lig bad. hal en toilet Tevens voor zien van muurisolatie, vloerisola- Vraagprijs 125.000,- 78 Aantrekkelijk gelegen woning op rustige stand in direkte nabijheid van het centrum. De woning is in goede staat van onderhoud en heeft Merbau kozijnen, dubbele beglazing op de parterre en keu ken met inbouwapparatuur. Zon nige tuin op het westen. Ind. beg. gr.: L-vormige woonkamer (9.6x3.6/2.6 mtr.), keuken, badka mer met ligbad, toilet en entree. 1e etage: 3 kamers, overloop. 2e etage: vliering. Vraagprijs 118.000,- k.k. Morssingel 199 Keurig onderhouden 2-kamer- hoekappartement. Centraal gele gen t.a.v. het station, het Acade misch Ziekenhuis en het centrum van Leiden. Gunstige ligging op de begane grond, dus goede zon- mogelijkheid. Voorzien van eigen centrale verwarmingsinstallatie. Ind.: L-vormige woonkamer, slaapkamer, keuken, badkamer met douche, hal en toilet. Ser vicekosten voor onderhoud, ver zekering enz. ƒ110,- per maand. Erfpachtscanon 1.380,- per jaar (aftrekbaar). Vraagprijs 99.000,- k.k. Ambonstraat 13 Aantrekkelijk gelegen eengezins woning op rustige stand. Voorzien van tuin op het zuiden met stenen berging en achterom. De verwar ming heeft plaats d.m.v. gaska chels. Leuk aanbod voor starters op de woningmarkt. Ind.: beg.gr.: kamer en suite, keuken, douche, toilet en entree. 1e etage: 3 ka mers, overloop, balkon, vaste trap naar: 2e etage, vliering. Vraagprijs 98.000,- k.k. Neeltje van Zuytbrouckhof 20 2-Kamerappartement met tuin op het zuiden. Gelegen in het cen trum. Uitstekend onderhouden. Indeling: woonkamer, open keu ken, slaapkamer, badkamer met douche, toilet en wasmachine per maand. Overdraagbare premie-B-sub- Mogelijkheid tot het huren van een plaats in de parkeergarage. Vraagprijs 95.000,- k.k. Floresstraat 10 Goed onderhouden eengezins woning in Oudhollandse stijl. Voorzien van zonnige plaats op In goede staat van beg. gr.: (9.00x3.50/4.20 m) met schouw, keuken, douche met toilet, gang, open trap in woonkamer naar: 1e etage: 3 slaapkamers, ruime be vloerde bergvliering. De verwar ming heeft plaats d.m.v. gaska- Gortestraat 45 Aantrekkelijlk gelegen wevers huisje in goede staat van onder houd. In 1980 geheel gereno veerd. Voorzien van een klem plaatsje. Tevens voorzien van dakisolatie en gedeeltelijk muur isolatie. Leuk aanbod voor star ters op de woningmarkt. Ind. beg. gr.: woonkamer met open keu- Etage: slaapvertrek 26 Smaakvol gemoderniseerde 4-ka- mermaisonnette op de 1e woon laag. Aantrekkelijk uitzicht naar de voorzijde. Voorzien van c.v.-blok- verwarrning. Tevens voorzien van nieuwe keuken en badkamer. Licht interieur. Indeling: woonkamer (5.00x3.80 m), 3 slaapkamers (4.00x2.00 m, 5.00x2.00 m, 4.20x3.20 m). badkamer met lig bad, toilet, entree en balkon. Bij drage aan de Vereniging van Eige naars 255,- per maand (onder houd, verwarming, verzekering enz.). Vraagprijs 87.000.- k.k. De Genestetstraat 3 Gezellige woning in goede staat van onderhoud. Gelegen op loop afstand van het centrum, buurt- winkels in direkte omgeving en in nabijheid van de uitvalsweg naar de rijksweg Amsterdam-Den Haag. De verwarming heeft plaats d.m.v. gaskachels. Voor zien van klem plaatsje. Ind.: beg. gr,: woonkamer, keuken, douche en toilet, entree. Etage: 2 kamers, voorziening voor wasmachine aansluiting. Vliering. -Tevens voorzien van muurisolatie. Vraagprijs 79.500,- k.k. Joseph Haydnlaan 21 3- (voorheen 4) kamerapparte- ment op de 2e woonlaag met ber ging op de parterre en balkon aan voor- en achterzijde, dus ruime zonmogelijkheden. Voorzien van cv. Gelegen in de componisten- buurt, in Leiden-zuidwest. Inde ling: hal, toilet, L-vormige woon kamer. 2 slaapkamers, keuken, douche. Service- en verwar- mingskosten 250.- per maand. Vraagprijs 77.000,- k.k. Joseph Haydnlaan 41 4-kamerappartement op de 3e woonlaag met berging op de parterre en balkon aan voor- en achterzijde, dus ruime zonmo gelijkheden. Voorzien van c.v. Gelegen in de Componisten- buurt, in Leiden-Zuidwest. Inde ling: hal, toilet, woonkamer, 3 slaapkamers, keuken, douche. Service- en verwarmingskosten 250,- per maand. Vraagprijs 77.000,- k.k. houten berging, zonnige plaats. Zeer geschikt voor alleenwonenden. Enig ach terstallig onderhoud t.a.v. het schilderwerk. Indeling: entree, toilet, 2 kamers, keuken, douche. De verwarming vindt plaats d.m.v. een gashaard. Vraagprijs 65.000,- k.k. ante prijs koopwo- op het zuidwesten. Voorzien van gekombineerde cv-/warmwaterin- stallatie en van nieuwe riolering. Aantrekkelijk gelegen in de direkte nabijheid van de uitvalsweg naar de rijksweg Amsterdam-Den Haag. Indeling- entree, woonka mer, 2 slaapkamers, keuken, dou che, toilet. De woning heel opgeknapt! Interesj voor beginners op de ningmarkt. Vraagprijs 62.000,- k.k. LEIDERDORP Ereprijskamp 20 Bijzonder ruim uitgevoerde prak- tijkwoning in uitstekende staat van onderhoud. Voorzien van centrale verwarming. Geïsoleerd i tuin en als extra dakterras. Gunstige ligging t.a.v. de rijksweg Amsterdam-Den Haag. Ind.: beg. gr.: 2 kamers, toilet, berging en entree. 1e Eta ge: woonkamer, slaapkamer, keuken, badkamer met ligbad en apart 2e toilet. 2e Etage: 3 ka mers. badkamer met ligbad en 3e toilet, wasruimte, groot zonneter ras. 3e Etage: royale zolderruim te met c.v./w.w.-aansluiting en loggia. Vraagprijs ƒ360.000,- k.k. Pluimzeggekreek 15 Moderne eengezinswoning met carport en tuin op het zuiden. Gunstig gelegen t.o.v. winkelcen trum "Winkelhor en de uitvals wegen naar de rijksweg Amster dam-Den Haag. Aan de voorzijde met een wandelpad gesitueerd aan een singel. Ind. beg.gr woonkamer, keuken, hal en toilet. 1e etage: 3 kamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, overloop, balkon. 2e etage: kamer en zol derberging. Voorzien van centra le verwarming en dak- en muur isolatie. Vraagprijs ƒ215.000,- k.k. Hoofdstraat 111 Keurig onderhouden hoekheren huis met garage en diepe, zonni ge tuin Voorzien van praktisch nieuwe centrale verwarmingsin stallatie. Royale inhoud, doordat de keuken is uitgebouwd. Voor zien van dubbele beglazing op de MAKELAAR Wpendooeo Pnve: Hr. J. Verhoeven 071-175095, mevr. C. Boehlee 071-313437. Op zaterdag is ons kantoor geopend van 11.00-15.00 parterre aan de vc beg. gr.: L-vormige met parketvloer, keuken, toilet en entree. 1e Etage: 3 kamers, bad kamer met douche, apart toilet, overloop. 2e Etage: zolderkamer met dakkapel, berging. Vraagprijs 210.000,- k.k. Loevestein 25 Op gezellige stand gelegen een gezinswoning voorzien van cen trale verwarming. Aparte garage op enkele tientallen meters af stand. De woning is in uitsteken de staat van onderhoud en is ge deeltelijk voorzien van dubbele beglazing. C.V./warm-waterap- paratuur is 3 jaar oud. Ind. beg.gr.: woonkamer met open haard, keuken, bijkeuken, hal en toilet. 1e etage: 3 kamers, badka mer met douche, apart toilet, overloop en balkon, vaste trap naar 2e etage: 2 kamers, zolder berging. Vraagprijs woning ƒ210.000,- k.k. Vraagprijs garage 15.000,- k.k. Godfried Bomanssfraat 1 Moderne hoekeengezinswoning op prettige stand met tuin op het Zuidwesten. Voorzien van cen trale verwarmings/warmwater-in- stallatie. Vloerverwarming op de parterre. Moderne plavuizen in de woonkamer. Tevens voorzien van dak- en spouwmuurisolatie en dubbele beglazing op de be gane grond. Ind. beg. gr.: woon kamer. keuken, hal en toilet. 1e Etage: 3 kamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e Etage: ka- Splinteriaan 54 3-kamerappartement (voorheen 4 kamers) op de 3e woonlaag (top-etage). Voorzien van centra le verwarming en 2 balkons, waarvan een zeer royaal op de zon. Ruime berging op de bega ne gronjJ. Ind.: woonkamer 10.80x3.80/3.00m) met parket vloer, 2 slaapkamers, keuken, douche, hal en toilet. Smaakvol wit interieur. Maandelijks bijdrage aan de Vereniging van Eigenaars 69.-. Netto maandlast bij volle dige financiering 550 -. Vraagprijs 99.000,- k.k. Obool 14 Goed onderhouden 2-kamerap- partement met lift op de 1e etage. Extra aantrekkelijk door de com binatie van een groot terras en de hoekligging waardoor een lange re zonmogelijkheid t.a.v. andere appartementen. Voorzien van een eigen centrale verwarmings- LD 28-05-'88 keergarage. Overdekt winkelcen trum naast de deur. Ind.: L-vormi- ge woonkamer met houten vloer delen op de betonnen vloer, half- met ligbad, t gang. jige fi nanciering 480.-. Bijdrage aan de Vereniging van Eigenaars enz. 106,- per maand. Vraagprijs 98.000.- k.k. Soeverein 35 Modern 2-kamerappartement op de 2e woonlaag met royaal ter ras. Voorzien van eigen centrale verwarmingsinstallatie. Gesitu eerd in het winkelcentrum "Win kelhof". In goede staat van on derhoud. Maandelijkse bijdrage aan de vereniging van eigenaars voor onderhoud, verzekering enz. 95.-. Ind L-vormige woon kamer. halfopen keuken, slaap kamer. badkamer met ligbad en aansl.wasm., toilet en hal. Netio maandlast bij volledige financie- ring ca. ƒ450,-. Vraagprijs 89.000,- k.k. de 3e etage (top). Balkons zowel rekte nabijheid van het winkelcen trum. Maandelijkse bijdrage aan de vereniging van eigenaars 127,- (groot onderhoud, verzeke ring enz.). Ind.: woon- en eetka mer, 2 slaapkamers, eiken keuken met inbouwapparatuur, douche, Aan Oegstgeester gegadigden kan bij het verkrijgen van een woonvergunning voorrang worden verleend boven andere gegadig- RUNSBURG Rijnsburgerweg 140 Goed onderhouden vrijstaande woning op uitstekende lokatie. Enorme privacy achter de wonigg (totale grondoppervlakte 815 mc).. Voorzien van opslag/c.q. werk plaats/garage van 7x10 m (2 ver- Tevens voorzien van diepingen] centrale v (9.00x3.60 m). keuken, hal en toilet. Etage: 3 slaapkamers, badkamer met ring. Vraagprijs 325.000,- k.k. Het kiezen van de juiste hypotheek is niet eenvoudig. Bovendien moet het vaak snel gebeuren, omdat het koopcontract al is getekend. In korte tijd moet u beslissen hoe lang u de hypotheekrente vast wilt zetten en welke rente u dus gaat betalen. Als de rentestand laag is, wilt u daar zo lang mogelijk van profiteren en kiest u voor een lange rentevaste periode. En als de rente hoog is, zult u in de meeste gevallen een korte rente vaste periode kiezen. Dat is niet zo moeilijk. Maar wat te doen als de rente dalende of stijgende is? Moet u dan kiezen voor een korte rentevaste periode of juist niet? Aan dit probleem komt nu gelukkig een einde. Want de Postbank introdu ceert de Oriëntatiehypotheek. De Oriëntatiehypotheek. De Oriëntatiehypotheek is een nieuwe Postbankhypotheek, die een oplossing biedt voor het rentekeuzeprobleem. Na het sluiten van een Oriëntatiehypotheek heeft u name lijk twee jaar de tijd om u te oriënteren over de keuze van de juiste rentevaste periode. En dus over de hoogte van uw hypotheekrente. Op het moment dat dat wilt - en dat is natuurlijk het moment waarop de rente het gunstigst is - stapt u over naar 'n andere rente vaste periode. Geheel kosteloos. Twee jaar lang extra lage rente. De Oriëntatiehypotheek heeft een vaste lage rente. Tijdelijk is de rente zelfs extra verlaagd, want tot 1 juli 1988 han teren wij voor nieuwe aanvragen een speciaal tarief: vanaf 6,0% - 0,2% Die rente staat 2 jaar vast. Tenzij anders beslist. Als de rente daalt, dan kunt u op het door u gewenste moment overstappen. Gaat de rente echter stijgen, dan is het verstandig om niet de twee jaar af te wach ten maar eerder op een nieuwe rentevaste periode over te stappen. Als u overstapt op een nieuwe rente vaste periode kan dat weer 2 jaar zijn (dan zonder oriëntatiemogelijkheid), maar ook 5, 7 of zelfs 12 jaar. Zo heeft u de mogelijkheid optimaal te profiteren van 2 jaar Oriëntatie hypotheek met een lage vaste rente. De Oriëntatiehypotheek. Voor wie? Iedereen die een nieuwe Postbank hypotheek wil sluiten, kan kiezen voor de Oriëntatiehypotheek. Om vervolgens gedu rende twee jaar zelf te kunnen bepalen welke rentevaste periode en welke hypotheekrente het aantrekkelijkst zijn. Als u bij uw overstap kiest voor een 7- ofl2-jaarshypotheek, heeft u gedurende de laatste twee jaar rentebedenktijd. Dan kunt u weer rustig de situatie bekijken, en op het gun stigste moment overstappen op een volgende rentevaste periode. Kortom, een unieke manier om in te spelen op rente-ontwikkelingen. Meer informatie. Voor het aanvragen van documentatie over de Oriëntatiehypotheek en de andere Postbankhypotheken kunt u gratis 06-0400 bellen. Dat kan op werkdagen tot 21.00 uur en op zaterdag tot 12.00 uur. U krijgt dan onze documentatie thuisgestuurd. Onze brochures zijn ook verkrijgbaar op het postkantoor. Voor het aanvragen van een Oriëntatiehypotheek kunt u terecht bij onze hypotheekadviseur op de postkantoren, bij uw makelaar of bij uw verzekeringsadviseur.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 40