LDWS en ARC azen op LD-Cup Goed begin van Oranje-judoka's 'Droomcontract' Van der Poel S^TV Broodrenner kiest waarschijnlijk voor Belgische ploeg Pernix organiseert Pinkstertoernooi VRIJDAG 20 MEI 1988 ASC en Lugdunum nitgebekerd OEGSTGEEST Zondag derdeklasser LDWS en zaterdag eersteklasser ARC gaan volgende week zaterdag op Sport park Middelmors in Rijnsburg uitmaken wie de LD-Cup voor een jaar in zijn prijzenkast mag zetten. LDWS was een maatje te groot voor afdelings eersteklasser ASC en won met 2-1. ARC dacht tegen Lugdunum de zege al binnen te hebben. Op de valreep kwamen de 'kikkers' echter langszij (1-1). ARC was vanaf de penaltystip toch de beste. ASC - LDWS 1-2 stand 2-2 miste Ruud van Es voor Vanaf de aftrap liet LDWS mer- ARC. waarna Lugdunum in een ken dat het was gekomen om een gunstige positie kwam. Maar op finaleplaats te bemachtigen. Gerrie zijn beurt schoot Jeroen Brussee de Leidenaars naast. ARC-ju- nior Frank Bloemheuvel zette zijn ploeg toen op een 4-3 voorsprong. Prook stopte daarna de elf-meter van Robert de Roo en hielp ARC daarmee in de finale. Op EK in Pamplona Theo Luykx (links) en Wim Meutstege (midden) i LDWS-spelfirs in hun voordeel te beslissen. t ASC doen er alles a Van Loen hoopt op Standard Nachtegeller liet uit een vrije trap al in de eerste minuut de bal achter ASC-goalie Charles Robert ver dwijnen. Appie Colak, Piet Ouwe hand en weer Nachtegeller waren in de eerste helft dicht bij nog een doelpunt. ASC, met Wim Meutste ge in de aanval, kon daar weinig te gen uitrichten. Alleen Peter Heu- kelom brak een keer gevaarlijk door, maar doelman John Eradus redde met de voet. Na de thee kreeg de thuisclub wat meer grip op de wedstrijd. Toch was er te weinig stootkracht om de LDWS-verdediging te doen wankelen. Het doelpunt kwam aan de andere kant toen Wim de Roo de bal wat gelukkig voor de voeten van Nachtegeller speelde. Deze wist met dit buitenkansje wel raad (0-2). De spanning kwam nog even terug toen Meutstege een indirecte vrije trap fabuleus verlengde (2-1). Daarna werd het duel grimmiger omdat Meutstege het constant aan de stok had met Cees de Roode en John Eradus, terwijl arbiter Troost dit vanaf de middenstip allemaal rustig aanzag. Toen beide ploegen weer aan voetbal dachten, kopte Tjeerd Langerhorst (ASC) de bal nog een keer net over het LDWS- doel. ARC - Lugdunum: 1-1, ARC Voor driehonderd toeschouwers plaatste ARC zich in zijn eerste thuiswedstrijd voor de LD-Cup verdiend voor de eindstrijd. In een matige wedstrijd was de Alphense Racing vooral na rust beduidend sterker dan Lugdunum, dat zich nauwelijks kansen wist te creëren. Alleen de na een half uur in het veld gekomen Gijs Collé onder scheidde zich twee keer in aanval lend opzicht. ARC-doelman Cor Prook liet zich echter niet verras sen. Aan de andere kant toonde de thuisclub over meer aanvalsdrang te beschikken. Na een half uur leek WilcoTaVn0Leeuwen doe°man Rob ROTTERDAM (GPD) - Adrie van der Poel beslist morgen over zijn nabije wielertoekomst. De Plu koppend passeerde. Het doel- 28-jarige Brabander gaat 'nog één keer' rond de tafel met zijn werkgever van 1987 en 1988, punt werd evenwel terecht wegens PDM, en zal de uitkomst van dat gesprek leggen naast de drie zeer lucratieve aanbiedingen uit buitenspel afgekeurd. De eerste België van Domex, Sigma en Roland, helft kende verder weinig hoogte punten, zodat de 0-0 tot aan de rust Van der Poel: „Ik intact bleef. Daarna ging een veel sterker ARC op zoek naar de winst. De Alphena- ren verstonden de kunst van het af maken echter onvoldoende. Het i luchtduel te midden i PAMPLONA (GPD) De Neder landsejudoploeg heeft geen gek fi guur geslagen op de eerste dag van het Europees kampioenschap. De halve-finale-plaatsen van Ben Spij kers, Antoni Wurth, Irene de Kok en Angelique Seriese stemmen de bondscoaches Chris de Korte (mannen) en Karei Gietelink (vrou wen) tot tevredenheid. Via de her kansingen kunnen Hans Buiting en Belinda Stoeltjes ook nog door dringen tot de halve eindstrijd. Al leen Chita Gross verdween giste ren uit het toernooi in Pamplona. •Vandaag komen nog zeven judo ka's van de dertien man sterke Oranje-afvaardiging op de mat. Gu- no Berenstein, René van Ooyen en Jessica Gal zijn kanshebbers voor UTRECHT (GPD) John van Loen gaat ervan uit dat hij het volgende seizoen de clubkleu ren van Standard Luik verde digt. De 23-jarige aanvaller van FC Utrecht is persoonlijk nage noeg rond met de Belgische middenmoter, die samen met Anderlecht is doorgedrongen tot de finale van de nationale beker. Van Loen: „De laatste jaren is mijn naam in verband gebracht met heel wat clubs, maar voor mijn gevoel ben ik nu toch weg bij FC Utrecht. Ik denk dat ook de vraagprijs geen probleem is voor Standard, zeker nu ik ver moed dat die zal zakken tot on der de miljoen. Ik wil per se weg bij FC Utrecht en FC Utrecht kan pas kopen als ze mij hebben verkocht. Dan moeten er zo zachtjes aan toch zaken worden gedaan". Volgens John van Loen slaat Standard Luik met ingang van het nieuwe seizoen een nieuwe weg in. „De oud-international Jef Vliers wordt de nieuwe trai ner en hij wil de bezem door het elftal halen. Er wordt verjongd en een aantal Joegoslaven zal verdwijnen". In Luik, waar in het verleden Simon Tahamata en Eric Gerets furore maakten totdat een om koopschandaal de club terug wierp, spelen geen Nederlan ders. Michel Renquin, Guy Van- derSmissen en doelman Bodar zijn de bekende namen van dit ogenblik. Van Loen: „Standard zal een huis voor me regelen in Tongeren. Net over de grens en dicht bij waar Henk Fraser gaat wonen. Ik zie het wel zitten". TURIJN (AFP) Sampdoria uit Genua heeft zich gisteravond ge plaatst voor het Europa-Cuptoer nooi voor bekerwinnaars. De ploeg van de topinternational Vi- alli en de buitenlanders Briegel en Cerezo verloor in Turijn het tweede finaleduel tegen Torino met 1-2. De thuiswedstrijd was echter met 2-0 gewonnen door de ploeg uit Genua. Het succes van Sampdoria zorgt voor een extra duel tussen Torino en stadgenoot Juventus voor één plaats in het toernooi om de UEFA-beker. Beide ploe gen waren in de nationale com petitie op 31 punten geëindigd, goed voor de gedeelde zesde plaats. Door de plaatsing van Sampdoria voor het tweede Eu ropese bekertoernooi is Juven tus nu ook van een herkansing verzekerd. Sampdoria had voor de beker winst, de tweede na 1985, een verlenging nodig. Na de regie- Sampdoria pakt beker in verlenging mentaire speeltijd leidde Torino, vorig jaar nog de club van Wim Kieft, op curieuze wijze met 2-0. Dat kwam door eigen doelpun ten van Vierchowod, al in de tweede minuut, en van Fusi, na ruim een half uur. In de verlen ging zorgde invaller Salsano, in de 112e minuut, voor de beslis sing. Als derde Sampdoria-spe- ler trof hij doel, maar nu het juis te. Ruud Gullit heeft de Itali aanse kampioen AC Milan aan de prestigieuze overwinning op Re- al Madrid geholpen. Drie minu ten voor tijd bracht de Neder landse international de 75.000 Milanezen in het Meazza-stadion tot grote vreugde door doelman Buyo te kloppen: 2-1. Bij rust was de stand op het door de overvloedige regen spek glad geworden veld nog gelijk (0- 0). Michel zorgde kort na de pau ze voor de voorsprong van Real. Borghi, de van Como gekomen Argentijn, schoot in de 77e mi nuut de gelijkmaker in de tou wen. Tien minuten later tekende Gullit voor de tweede aanspre kende zege in drie dagen tijd. Dinsdag werd Manchester Uni ted al door AC Milan verslagen (3-2). i ieder ge- dus, net als nu bij Gisbers. Klassie ke garantie kan ik niet geven, wél ora, teKe- T1T i het wk. Wegkopen het Pinksterweekeinde w beslissing. Het zal niet anders zijn 20(fpercent inzet", dan een mondeling akkoord, teke nen mag uiteraard pas - Nu twee jaar geleden begon r ik zal op dat woord niet meer o_o duurde dan ook nog zeker dertig terugkomen. Alle ploegen willen PDM pogingen te ondernemen minuten voordat Lugdunum moest zwichten. Bij een afgeslagen serieus te onderhandelen Hoewel PDM nog niet uit de race is, lijkt van alle ploegen die mo menteel naar de Nederlandse num- aanval kwam de bal voor de voeten van Kees Boonefaas, die de goed keepende Plu van 25 meter kans loos liet: 1-0. ARC leek die voor sprong vervolgens met gemak over de streep te brengen. Edwin Ver hoogt verstoorde die illusie na een minuut in de blessuretijd op het nippertje. Prook was kansloos bij de ultieme inzet van de Leidenaar: al weten waar ze voor volgend Van der Poel weg te kopen bij de seizoen aan toe zijn, dus is het zaak toenmalige Kwantum-ploeg van Jan Raas. Van der Poel kon veel meer gaan verdienen dan Raas hem kon/wilde betalen; gesproken werd van een contract van vijf ton mer drie in het FICP-klassement per jaar. Raas adviseerde Van der dingen de nieuw op te zetten Poel toen voor het geld te kiezen. i de situatie nu Domex-formatie van Walter Go- Zo ongeveer ligt defroot de beste papieren te heb- opnieuw, ben. De naam van Van der Poel 1-1. dat verband reeds gevallen op de Daar zeg ik op: zover willen wij niet De arbiter liet niet meer aftrappen, dag dat hij Luik-Bastenaken-Luik gaan. Wij hebben vandaag het PDM-ploegleider Jan Gisbers: „Ik weet wat Adrie is geboden. zodat strafschoppen andermaal de we hem alle kanten van zo'n voor stel willen laten zien. Je moet alle bedragen steeds van de nettokant bekijken: wat houd je wérkelijk over? Hij weet nu in wat voor een ploeg hij zit, wat er gezamenlijk wordt verdiend. Maar als de nullen inderdaad waar zijn, zal ik hem net als Raas twee jaar terug eveneens adviseren de stap te nemen. Hoe graag ik hem er ook bij wil houden, hoe lang en hoe goed ik hem al ken". Volgens Gisbers is er morgen nog geen sprake van een 'finale-ge sprek', volgens Van der Poel zelf echter wel. De nummer drie van de wereldranglijst, die volgens ge ruchten acht ton zou gaan verdie nen: „Godefroot wil een ploeg rond mij bouwen, dus die heeft haast, beslissing moesten brengen. Bij de werd toen nadrukkelijk gerela teerd aan Raymond Poulidor, zijn toekomstige schoonvader, die pr- werk voor de nieuwe ploeg gaat verrichten. Van der Poel: „Maar dat geeft niet de doorslag. Wat wel? De fi nanciën én een aantal sportieve voorwaarden. Sigma (ploeg-Kui- per, red.) en Domex verschillen niet veel in geld, maar voor Sigma voel ik iets minder, omdat ik daar in een grote, bestaande ploeg zou komen, die een dubbel programma rijdt. Domex is nieuw, wordt niet groter dan veertien man, wat ten goede komt aan de onderlinge ver standhouding, ik kan zelf de ren ners uitkiezen, mijn eigen pro gramma maken. De enige garantie die ik nog wil is, dat ik niet onnodig onder druk word gezet, word opge jaagd als de overwinningen eens even uitblijven. Net als bij Raas Zijn kandidatuur als kopman sprek nog met Van der Poel omdat wiï vastigheid. Wat mij betreft kan x hij die krijgen. Als het verschil tus sen PDM en Domex zo groot blijft, dan bel ik vandaag Godefroot dat hij op me kan rekenen. PDM heeft een maand kunnen nadenken, dat ga ik niet nog eens rekken". Mocht Van der Poel vertrekken, dan neemt hij in ieder geval zijn Sportspektakel op VNA-terrein LEIDEN Op het veld van afde- trouwe Belgische helper Mare Die- lingsclub VNA wordt morgen een rickx mee groot sportspektakel gehouden. Er der Poel wordt ondermeer gestreden om de Hanegraaf. Dirk van der Neut-Bokaal. De voet balclubs Lugdunum, De Sleutels en FC Lisse hebben hun medewer king toegezegd, net als een groot aantal bekende Leidenaars wondo- Als omlijsting Perspectief Van der Poels 'transfer' zou meteen nieuwe perspectieven bie den aan Johan van der Velde. De Leidse trainers. Ook zijn er taek- 31-jarige Rijsbergenaar in Italiaan- karatedemonstraties. se dienst (GIS) wil volgend s optreden definitief terug naar Nederland. Hij Anton Heiden naar De Zijl i de Show and Marchingband K heeft drie kleine kinderen, Adrie van der Poel: volgend jaa gesprekken geweest, en die zulle worden voortgezet. Jan Gisbers: „Van der Velde i kend, gelijk John Talen dat heeft gedaan bij Panasonic. G. Het evenement aan de Leidse wordt telkens overmand door natuurlijk geen echte opvolger LEIDEN - De Zijl/LGB heeft zich na het vertrek van international Hans Nieuwenburg versterkt met Anton Heiden. Hij is afomstig van het Haagse HZ Zian. Deze links handige oud-international was vo rig jaar al van plan om naar de Leidse hoofdklasser te komen, maar privé-omstandigheden ver hinderden toen een overschrijving naar De Zijl. Verder weet de ploeg van trai ner/coach Frits Welling zich ver sterkt met Wiggert Deelen van DZV Martens. Deelen kon vorig jaar wegens een elleboogblessure slechts één competitiewedstrijd af werken, uitgerekend die tegen zijn nieuwe vereniging, De Zijl/LGB. Het eventuele vertrek van Edwin Redegeld naar het Veenendaalse VZC is na een verhelderend ge sprek met Welling van de baan. Bij de andere Leidse hoofdklas ser, LZ'86, zal Wim Helmsing ook volgend seizoen het doel verdedi gen. Van een transfer naar het Zaanse Nereus is geen sprake meer nu LZ zijn plaats in de hoofdklasse heeft veiliggesteld. Jong geleerd MACGSATA (SID) Bij ongere geldheden voorafgaande aan de jeugdvoetbalwedstrijd tussen Ascoli en Sanbenedettesse in Ita lië, zijn woensdag drie spelers ge wond geraakt. Eén van hen moest naar het ziekenhuis wor den overgebracht. Tijdens de warming-up sloegen eveneens jeugdige toeschouwers met honkbalknuppels en kettingen in op spelers van beide teams. Drie vandalen werden gearres teerd. Voetbalscheidsrechter Tsuro uit Zimbabwe is overleden aan de gevolgen van een klap met een steen, die een speler hem in de tweede divisiewed strijd tussen Cranborne Bullets en Arcturus had toegebracht. De arbiter had in het duel, dat op 8 mei werd gespeeld, de voetballer na een grove overtreding het veld uit gestuurd. Deze wond zich hierover zo op, dat hij Tsuru met een steen op het hoofd sloeg. De scheidsrechter lag sindsdien in coma. De dader wordt ver volgd wegens doodslag. Boshuizerkade begint om half twaalf. Bij De Sleutels komt morgen, op Sportpark De Vliet, de jeugd aan bod. De B-junioren spelen van af 13.00 uur om de Harry Pen-Bo kaal en de D-junioren bijten het spits om 9.00 uur af voor de De Wits-Trofee. Aan dit toernooi ne men onder andere RCL, Docos, Lugdunum, ARC, Katwijk, Noord- wijk, HDV en De Sleutels deel. Overige jeugdtoernooien op za terdag 21 mei: Stompwijkse Boys, Meerburg, Wassenaar, Ter Leede, SJZ, Valken '68, Randstad Sport, Lugdunum, WSB, Rijnsburgse Boys, VTL, ASC, Hazerswoudse Boys, Roodenburg en FC Lisse. Op tweede pinksterdag (23 mei) organiseren Leiden, Foreholte, Teylingen, De Sleutels (vrouwen), Bernardus (vrouwen), Randstad Sport (vrouwen) en Leidsche Boys (senioren) een toernooi. Beslissingsduel LEIDEN Het veld van Rijns burgse Boys vormt zaterdag het de cor voor het beslissingsduel om de gradatie tussen Teylingen en Uni- tas Leiden. Om 19.00 uur gaan de ploegen uitmaken wie in de vierde klasse blijft en wie moet afzakken naar de Afdeling leiden. heimwee. Bovendien laten de Itali aanse betalingen nogal eens te wensen over, en komen de Italia nen hun toezeggingen jegens Van der Veldes broer Theo niet na. Van der Velde wordt begeerd door de TVM-ploeg van Cees Priem (een eventueel Tour-optre den bij die equipe is om meerdere redenen kansloos), maar zijn voor keur gaat uit naar PDM. Er zijn al van Van der Poel, hij i ander type renner, maar is meer dan bruikbaar. Het enige probleem is eigenlijk dat we volgend jaar te rug willen van 19 naar 15 renners, dat betekent dat er dus menssen zullen moeten worden afgevoerd. En dan kun je moeilijk nu al nieu we renners gaan vastleggen". Bij PDM heeft Gertjan Theunis- se inmiddels voor twee jaar bijgete- LEIDEN Op Tweede Pinksterdag organiseert korf balclub Pernix voor de vijftiende maal haar traditione le Pinkstertoernooi. Op het sportpark De Kikkerpol der zullen dan ruim negentig acht- en twaalftallen in al le leeftijdsklassen strijden om de prijzen. Het deelnemersaantal is daarmee opnieuw lager dan vorig jaar, toen het toernooi voor het eerst in de j i de regio. „Tempo, DES, Hou Stand TOP's jubileumtoernooi. De afdeling zou het aantal nog eens drie plaatsen in de halve eindstrijd. Spijkers heeft met het bereiken van de laatste vier in de categorie tot 86 kilo deelname aan de Spelen van Seoul afgedwongen. Wurth (tot 78 kilo) doet er goed aan om zater dag nog een partij te winnen. Met een medaille in de knip kan ook hij moeilijk gepasseerd worden voor de Zomerspelen. Als Berenstein vandaag de hoge verwachtingen waarmaakt, stapt De Korte in sep tember met vier man in het vlieg tuig naar Zuidkorea. De nog ge blesseerde Theo Meijer kwalifi ceerde zich al in november voor de Spelen door op het WK in Essen tweede te worden. Tot het rijtje van kandidaten voor Seoul behoort ook Buiting. De zwaargewicht moet vormbe houd kunnen aantonen voor uit zending. De herkansing biedt hem die gelegenheid. Wim Visser, leraar van Spijkers en Buiting, is er nog niet van overtuigd dat De Korte straks met vier of vijf judoka's de olympische arena zal betreden. „Er wordt wel gezegd dat plaat sing bij de eerste acht of eerste vier voor bepaalde judoka's deelname aan de Spelen garandeert, maar ik moet dat nog zien. De limieten staan niet zwart op wit. Zekerheid heb je pas als je hier kampioen wordt. In alle andere gevallen ben je afhankelijk van het humeur bij de mensen met beslissingsbe voegdheid". Dat met name Visser zijn beden kingen koestert als Seoul ter spra ke komt, heeft zijn reden. De Nij meegse judoleraar lag in de aan loop naar het afgelopen WK over hoop met De Korte. Visser meende dat zijn pupillen Spijkers en Bui ting zich het beste konden voorbe reiden op het wereldtoernooi op zijn school in plaats van op de cen trale trainingen Ook Spijkers en Buiting vonden de centrale bijeen komsten in Nieuwegein slecht pas sen in de oefencampagne. „De problemen zijn nu de wereld uit", zegt Spijkers, die doorgaat voor een van de grootste Neder landse judotalenten van de laatste jaren. „Er is hier en daar wat water bij de wijn gedaan. De voorberei ding op het EK verschilt ook enorm met die op het WK van 1987. Ik heb me goed kunnen concentre ren op dit kampioenschap. Er was weinig dat me afleidde van de mat. Het is nu maar te hopen dat er ner gens oud zeer is blijven hangen". Vormbehoud Buiting heeft in de achterliggen de maanden ook een aardige ere lijst opgebouwd, niettemin hangt zijn deelname aan de Spelen ook af van vormbehoud, in Pamplona ge toond. Nu hij gisteren in de tweede ronde sneuvelde, verkeert hij in on zekerheid over zijn kansen. „Ik moet nu de herkansing zien door te komen, geen gemakkelijke opga ve. Als ik het niet red, ben ik aan een zekere willekeur overgeleverd. Heb ik dan ineens niet bewezen in vorm te zijn? Nu niemand precies weet waar-ie aan toe is, spelen de zenuwen een grote rol. Ik vind dat dit toernooi voor sommige judo ka's, en tot die judoka's reken ik me, geen laatste test mag zijn. De gedachte aan Seoul is toch van in vloed op je prestaties". Kleine nederlaag Leidse jeugdselectie ZOETERWOUDE Het Leidse elftal van spelers tot 14 jaar heeft tegen Amsterdam een kleine ne derlaag geleden. Een doelpunt in de eerste helft van Tokari Oulida (Ajax) was voor de gasten op het SJZ-terrein in Zoeterwoude gister avond voldoende voor de overwin ning: 0-1. Onder de toeschouwers bevond zich Barcelona-trainer Jo han Cruijff, wiens zoon Jordi in het hoofdstedelijke elftal meespeelde. Amsterdam leidt na vier wedstrij den voor Utrecht, Noord-Holland, Leiden en Haarlem. schien toch eens nadenken over de toekomst van het toernooi". Niettemin denkt de toernooi-commissie dit jaar nog redelijk in haar taak geslaagd te zijn. In klasse IA ko men uit Crescendo, Pernix, VES en VEO 2, terwijl in 1B De Algemene, Fiks, VEO en Pernix 2 ingedeeld zijn. De winnaars van deze beide eerste klassen strij- schiedenis wegens regen moest worden afgelast. „In den om 17.00 uur om de 'Van der Haak' wisseltrofee. In drie jaar zijn we van honderdvijftig naar negentig de lagere afdelingen doen daarnaast teams mee van re- teams gezakt" licht Flip van der Kooy, voorzitter van gioclubs KNS, Ons Eiland en Velocitas. Pernix' toernooicommissie, toe. Hij ziet de oorzaak in de afnemende belangstelling -p. i bij de clubs om na het seizoen nog te korfballen, maar UriCKcUTip ook in de toemende concurrentie van andere toernooi- Het dit jaar het zestig jarig jubileum vierende TOP ook organiseert op Pinkstermaandag een driekamp. Hier- i naast de jubilaris Fides Pacta en hoofdklas- toernooien moeten beperken om de zaak niet teveel te ser Die Haghe deel. Vanaf 13.00 uur komen op het ter- versnipperen. Het wordt nu steeds moeilijker om nog een poule-indeling te maken die veel leuke wedstrij den garandeert. Als dat niet i de Menneweg in Sassenheim zowel de eerste twaalftallen als de sterkste junioren, aspiranten en pu- lukt moet je mis- pillenteams in actie. VRIJDAG 18 00-18.25 Ned 2: Sport: met een por tret van hockeyster Lisanne Leieune, beelden van de Europa-Cup Hockey in Bloemendaal, atletiek met Nellie Cooman en een onderwerp over de dartssport. 20.20-20.50 BRT 1: Extra Time 21.00-22.00 Super: NBA Basketball '87/'88. 22.35-22.40 Super: Voetbaluitslagen. 22 40-23.40 Super: Sportswortd: hoogte punten uit het verleden en het heden 22.45-23.30 Ned 1Brandpunt: met o.a. twee samenvattingen van de voetbal wedstrijden Twente-Willem II en Gronin- gen-VW (nacompetitie). 23.00-23.30 Did 1Sportschau. ZATERDAG 10 03-10.35 Did 1: Sportschau. 11 40-18 05 BBC 1: Grandstand: met o.a paarderennen uit Ungfield Park, mo torracen m Camaby en cncket (interna tionale selectie tegen Westmdiè, 1e test vanuit Headingly). 13.00-17.00 Did 3: Tennis: World Team Cup 1988 in Düsseldorf. 14.25-14.30 Super: Voetbaluitslagen.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 17