De buit is binnen voor Haagse Henk Groningen houdt grote schoonmaak Wasiman kan Idezen nUUn znwtr 'N AUTO Basketbalvrouwen terug op niveau Schalke en Homburg doen een stap terug Mitchell raakt gewond Weer verlies van Benfica De 'dubbel' voor Celtic PAGINA 14 SPORT MAANDAG 16 MEI 1988 GRONINGEN (GPD) - Het bizar- n FC Groningen, het maandenlang tegen de gradatie moest knokken om ver volgens pardoes in de nacompeti- tie te belanden, kreeg zaterdag in het Oosterparkstadion een krank zinnig vervolg. De 2-0 nederlaag te gen FC Twente was nog niet zo ongewoon, maar wat er daarna gebeurde was veel spectaculairder. Terwijl Twente's trainer Theo Vonk van een pilsje genoot, ver klaarde Groningens manager Mar tin Koeman tussen neus en lippen door dat zijn aanvoerder Mark Ver- kuyl diezelfde dag aan Ajax was verkocht. De hoofdpersoon zelf wist van niets en de spelersgroep stond per plex. Kan het nog gekker? Ajax-di- recteur Arie van Eijden ontkende overigens dat de transfer rond was en dat de nu voor Telstar spelende Erik Regtop al was verhuurd aan Groningen. De Amsterdammer sloot echter niet uit dat de beide transfers op korte termijn zouden worden beslecht. Verder vertrekt vandaag trumspits Foeke Booy naar het Belgische Kortrijk om zijn per soonlijke eisen kenbaar te maken nadat de beide clubs het eens zijn geworden over de transfersom. Voeg daar nog eens bij dat Garry Brooke en Jurrie Koolhof de Marti- nistad eveneens zullen verlaten en dat Frans Thijssen reeds heeft ge tekend bij Vitesse als jeugdtrainer, dan is het duidelijk dat de club van varkenshandelaar Renze de Vries bezig is aan een uitverkoop als ge volg van een desastreus verlopen seizoen. Voor René Eykelkamp zou er nog belangstelling zijn vanuit het Italiaanse Bari. Terwijl FC Twente al weer lang en breed in de spelersbus vertoef de, gaven de transferperikelen in de wandelgangen van het Ooster parkstadion volop stof tot discus sies. John de Wolf: „Wat hier ge beurt weet ik niet meer. Zo'n me dedeling van Koeman zorgt in de spelersgroep natuurlijk wel voor onrust. Wie moet Verkuyl vervan gen? Ik ben hier een paar jaar gele den gekomen om bovenin de eredi visie te spelen en niet onderin". En reserve-goalie Johan Tukker: „Er heerst een beetje de stemming van wie weg wil, mag vertrekken. Mij kan niets gebeuren. Ik heb nog een contract voor twee jaar VW: zege met Piet Keur (rechts) tikt de bal langs doelman Sjaak Storm. Daar kan Mark Verkuyl midden) niets aan verande- De beroerde start van de nacom- petitie tegen FC Twente maakte de club van Koeman in eén klap vrij wel kansloos. Na een tweede ne derlaag. morgen in Tilburg tegen Willem II, kan de penningmeester de verwachte extra's uit de naron- de ook wel vergeten. Voor FC Twente liggen de kaarten beter, maar ook de Enschedeers moesten na de door Ajax verloren Europa cupfinale een domper verwerken. Door het verlies van de Amster dammers waren de Twentenaren niet rechtstreeks voor het Europe se voetbal geplaatst. Vonk: „Na tuurlijk was dat een teleurstelling, maar met ons trainingsprogramma hadden we wel steeds rekening ge houden met de nacompetitie. En ROTTERDAM (GPD) - Andre Wasiman gaat ervan uit, dat hij zijn laatste wedstrijd voor Excelsior heeft gespeeld. De donkere mid denvelder van de Kralingers voert deze week besprekingen met drie eredivisieclubs: FC Utrecht, Haar lem en Veendam. Gisteren zaten scouts van Haarlem en Veendam en Han Berger namens FC Utrecht op de tribune bij Excelsior—Cam- buur. Wasiman: „Ik ben door alle drie de clubs benaderd. Deze week ga ik voor het eerst met ze om de tafel zitten. Ik heb een nieuwe aanbie ding van Excelsior op zak, maar ik heb er veel voor over om volgend seizoen weer in de eredivisie te spe len." Het naar de eredivisie gepromo veerde Veendam heeft de 18-jarige doelman van de amateur tweede klasser Achilles 94 uit Assen voor een jaar vastgelegd. FC Groningen haalde de 20-jari- ge Marco Koorman, die was uitge leend aan Heerenveen, terug. De middenvelder kreeg een nieuwe verbintenis voor een jaar. zo'n overwinning in Groningen heeft ons er weer bovenop gehol pen". Eén ongelukkig momentje deed Groningen de das om. Balm speel de de bal in het strafschopgebied waar Lipponen voor verwarring zorgde door over het speeltuig heen te stappen. Olde Riekerink. De Wolf en Keur schrokken zich rot, maar Keur was zo alert om zijn voet in beweging te zetten, waar door de bal door de benen van de wanhopige doelman Storm in het doel rolde. In de slotfase nam Gro ningen de nodige risico's. Koolhof kwam in het veld voor Thijssen en Booy poeierde de bal een keertje tegen de kruising. Twee maal richtte Koolhof op Snelders, die zich beide malen goed opstelde. Bij een corner in de slotminuut stoof doelman Storm naar het vijandelijke doelgebied. Hij kreeg de bal inderdaad voor zijn voeten, leed balverlies waar door Lipponen het projectiel vanaf zo'n vijftig meter in het verlaten Groninger doel kon mikken: 0-2. Daarmee keerde de ellende terug in het Oosterpark. pijn en moeite VENLO (GPD) - Een dik uur na het thuisduel tegen Willem II toog trainer Jan Reker van FC VW met zijn manschappen naar de Venlose binnenstad voor een gezamenlijk etentje als extra premie voor de eerste volle winst in de nacompeti tie. Dat die overwinning niet zon der pijn en moeite tot stand was ge komen geven de cijfers (1-0) wel aan. Het 'moeten winnen' met twee uitwedstrijden in het vooruitzicht drukte loodzwaar op de thuisclub, die bovendien nog werd opgeza deld met een vroege openingstref- A1 na elf minuten had Raymond Libregts alleen nog de Willem II- doelman voor zich en schoot VVV aan de leiding. Met nog ongeveer tachtig minuten voor de boeg stel de deze marge de Venlonaren voor een dilemma: doorgaan met alle ri- in dien naar 2-0, ofwel deze voorsprong consolideren. Zowel het een als het ander was levensgevaarlijk. Willem II kreeg steeds meer grip op het spel maar tot levensgrote kansen leidde dat overwicht niet. Defensief had VW de zaakjes bovendien keurig op een rijtje staan. Wel moest VVV heel wat energie aanwenden om het langdurige combinatiespel van de Tilburgers te ontregelen. Jan Reker: „Beide teams kunnen goed voetbal spelen. Toch was Wil lem II na onze voorsprong domi nanter en moesten we het initiatief een tijd lang uit handen geven. On ze organisatie moest in tact blijven en dat is in defensief opzicht prima gelukt. We hebben weinig kansen weggegeven; alleen aanvallend liet het te wensen over. Maar wat wil je. je kiest in deze nacompetitie voor resultaat en niet voor een schoon heidsprijs". Ondanks de sobere speelstijl kreeg VW in het slotkwartier, toen het tempo aan weerskanten werd opgevoerd, nog mogelijkhe den om de strijd definitief te beslis sen. Met name Jos Luhukay liet een unieke kans onbenut en Rene Eijer trof de deklat. Voordien was Willem II dicht bij de gelijkmaker geweest toen Farrington op aange ven van Frank van Straalen par does tegen doelman John Roox had opgeschoten. In de slotfase ging Willem II alles-of-niets spelen met de boomlange Hans Werdek- ker in de frontlijn. LONDEN (Reuter) - Wimbledon, pas elf jaar opgenomen in de league heeft op Wembley aangetoond dat Liverpool, su perieur in de competitie, niet onkwetsbaar is. De kleinste club uit Londen, nooit eerder finalist in de strijd om de FA- cup, versloeg op Wembley de 'grote' landskampioen met 1- 0. Wimbledon, dat op de ranglijst de zevende plaats inneemt, voor kwam met deze stunt dat Liver pool als eerste Engelse club voor de tweede keer de dubbel (titel en beker) won. Lemaire 23ste bij EK-turnen AVIGNON (ANP) - Oost-Europa heeft, volgens traditie, de strijd om de Europese jeugdtiteis in Avignon beheerst. Bij de meisjes zegevierde de veertien-jarige Russin Svetlana Ivanova met een score van 39,425 punten vóór de Roemeensen Ga- briela Potorac (39,350) en Cristina Bontas (39,050). De twee Neder landse vertegenwoordigsters de den het goed in het veld van 62 deelneemsters. Mireille Lemaire eindigde als 23ste met 36,625 pun ten en Jani Martodrono bezette de 29e plaats met een score van 36,275. Svetlana Ivanova veroverde in de toestelfinales nog drie titels door de sprong, de brug ongelijk en de vloeroefening te winnen. Op het laatste onderdeel behaalde zij de enige „tien" van het toernooi. Potorac won de balkoefening. ADVERTENTIE TEGEN EEN BI ||F% SCHERP TARIE |^J VOOR EEN DAG PERSONENAUTO, BESTEL OF EEN VERHUISWAGEN Dave Beasant was de eerste doel man, die als aanvoerder de Engelse beker in ontvangst mocht nemen. De zeer onorthodoxe doelman speelde ook de hoofdrol in de wed strijd. Ruim een kwartier na rust, op het moment dat Wimbledon boog onder de druk van Liverpool, stopte Beasant een strafschop van Aldridge, die bij elf eerdere straf schoppen dit seizoen er er nog niet één had gemist. Het doelpunt viel in de 36e mi nuut. Een vrije trap van Phelan werd door Sanchez met een boog achter Liverpools doelman Grob- belaar gekopt. De voorsprong van Wimbledon was op dat moment enigszins geflatteerd. Vlak daar voor had scheidsrechter Brian Hill de landskampioenen duidelijk be nadeeld. Beardsley, de gevaarlijk ste Liverpool-aanvaller, werd bij een doorbraak aan zijn shirt vast gehouden. Hij rukte zich los en tik te de bal bekwaam achter Beasant in het doel. De arbiter paste echter de voordeelregel niet toe en gaf Li verpool een vrije trap in plaats van een treffer. Van twintig meter schoot Barnes ver naast. Na de rust zette de ploeg van manager Kenny Dalglish de tegen stander onder druk, maar het aan tal kansen dat hieruit voortvloeide was minimaal. De beste werd bo vendien, in de zeventiende minuut, gemist. Na een overtreding van verdediger Goodyear tegen Aldrid ge gaf Hill Liverpool een straf schop. De topscorer, die dit seizoen de naar Juventus vertrokken aan valler Ian Rush met veel doelpun ten deed vergeten, kon zijn dozijn uit league en beker niet voltooien. Hij schoot te zacht, Beasant koos de goede hoek en Wimbledon door stond zijn moeilijkste moment uit de wedstrijd. Aldridge werd onmiddellijk na zijn misser door manager Dalglish naar de kant gehaald. De Ierse in ternational had een unieke presta tie geleverd, aangezien nog nooit in een Cupfinal een strafschap was gemist. De laatste, die werd toege- VOETBAL - Foeke Booy, aanval ler bij FC Groningen, mag naar KV Kortrijk. Beide clubs zijn al tot overeenstemming gekomen over een transfer. De 26-jarige spits, vo rig jaar van PEC gekomen, drukte te zwaar op de begroting van de noordelijke club. HANDBAL - CSKA Moskou (Sov) heeft de eerste wedstrijd van de Europa Cup-finale handbal voor landskampioenen tegen Tusem Es sen (WD1) gewonnen, 18-15. Bij de rust hadden de Sovjets al een voor sprong van 10-8. De tweede wed strijd is op 23 mei in Essen. Lawrie Sanchez (10) wordt door zijn ploeggnoten bejubeld nadat hij Wimbledon op 1-0 heeft gezet. (fot kend, dateerde uit 1983, toen Ar nold Mühren voor Manchester Ui- nited tegen Brighton scoorde. Bij een botsing tussen de politie en fans van Liverpool vielen kort voor het begin van de wedstrijd 40 ge wonden. Tien toeschouwers moes ten naar het ziekenhuis worden vervoerd. De politie verrichtte 78 arrestaties. De ongeregeldheden ontstonden, toen 300 fans uit Liver pool probeerden zonder toegangs kaarten het stadion binnen te ko men. Den Bosch van start met winst DEN BOSCH (ANP) - Titelverde diger Den Bosch heeft in de eerste wedstrijd van de finale om de na tionale basketbaltitel het thuis voordeel vastgehouden door uitda ger Weert met 93-82 (44-48) te ver slaan. De tweede wedstrijd is mor- genin Limburg. De eerste ploeg die drie duels wint, mag zich kam pioen van Nederland noemen. Het kostte topfavoriet Den Bosch zaterdagavond trouwens bedui dend meer moeite Weert onder de duim te houden dan de eindstand aangeeft. Tot diep in de tweede helft bleef het taaie Weert onder aanvoering van de ex-Den Bosch spelers Esveldt en Van Dinten heel fraai in het spoor van de thuis ploeg. Toen de beste speler van de Nederlandse competitie, Mike Reddick, losbarstte, was er echter voor hen ook niets meer aan te doen. De door de Limburgse fans op handen gedragen Keith Willi ams kwam er toen ook niet meer aan te pas. Voor de pauze had Williams nog de toon aangegeven in het meer spannende dan fraaie duel tussen de twee zuidelijke clubs. Zijn be wakers Bottse en Stansbury kre gen geen vat op hem. Na de pauze zou Raymond Bottse de wispelturi ge Amerikaan wel stevig aan de ketting leggen en Terence Stans bury het Bossche tegenoffensief leiden. WIELRENNEN - Claude Criquie- lion heeft gisteren de omloop van Yvoir gewonnen. Hij reed de 196 km in 4 uur en 54 minuten en was 1.26 sneller dan Michel Dernies, die als tweede eindigde. CATANZARO (ANP) - De natio nale vrouwen basketbalploeg is weer terug in de hoogste klas. De equipe van coach Meindert van Veen plaatste zich voor de A-strijd op Europees niveau door in het kwalificatietoernooi van Catanzaro tweede te worden achter Italië. Door die klassering mag de ploeg zich in juni 1989 in Bulgarije meten met de groten van Europa: Sov jetunie, Hongarije, Bulgarije. Joe goslavië, Tsjechoslowakije, Frank rijk en Italië. De promotie naar de A-liga werd gisteren een feit door de afgeteken de overwinning op Israel (82-53). De Israëlische ploeg betekende door overwinningen op Polen en Zweden een direct gevaar voor de kwalificatie van Oranje, maar het lengteverschil gaf de doorslag. De drie centers van Van Veen heer sten onder beide baskets. Blangé en Wender in de verdediging met elk 13 rebounds en Keur onder het vijandelijke bord, waar ze met 33 punten topscorer werd. „Vooraf schatte ik onze kans op dertig procent", verklaarde de op getogen coach Van Veen na de overwinning, „maar gaandeweg het toernooi gingen ik en de ploeg er steeds meer in geloven". De Ne derlandse ploeg kende een uitste kende start met overwinningen op Polen en Roemenië. „Vooral de ze ge op Polen was buitengewoon be langrijk. Dat gaf ons de rust en het zelfvertrouwen door te gaan." Het derde duel, tegen gastland Italië, liet de ploeg lopen. „Italië was in eigen land te sterk voor ons. Bovendien konden we een rustdag goed gebruiken. Er liepen er bij ons een paar met de tong op de schoenen", aldus Van Veen. Zater dag tegen Zweden was het team weer bij de les (58-44). „In die wed strijd hebben wij de draad weer op gepakt" De ploeg had een zwakke start, 2-11 na drie minuten, maar via 14-14 werd de rust bereikt bij 28-21. De stand werd bepaald door een driepunter van Jolanda Hool- boom. De beslissing viel tussen de achtste en vijftiende minuut van de tweede helft, toen Nederland uit liep van 37-31 naar 52-31. Zonder de aan de pols gebles seerde spelverdeelster Berends, die slechts enkele minuten ingezet kon worden, ving Nederland op de slotdag Israel op met een zone-ver dediging om de gevaarlijke Drai- gor lam te leggen. Die tactiek werk te goed. De schutter uit Israel kwam tot 20 punten, maar ving bij na geen terugkaatsers. Die waren vrijwel allemaal voor Nederland (44-18). Dat verschil was doorslag gevend voor de wedstrijd. De Is raëlische verdediging concentreer de haar aandacht op de door Vicen- za aangekochte Blangé, die in Ca tanzaro grillig voor de dag kwam. Keur (33) en Wender (16) profiteer den daarvan en met Blangé teken den de lange meiden voor 59 van de 82 punten. BRUGGE (ANP/GPD) - Club Brugge heeft voor de zevende keer de Belgische voetbaltitel veroverd. Het was het tweede grote succes van de Haagse trai ner met Brugge, twee jaar gele den werd de Belgische beker veroverd. Club speelde dit sei zoen de halve finales van het toernooi om de UEFA-beker en werd in Barcelona na verlenging door Espanol uitgeschakeld. FC Antwerp, twee punten min der dan de kampioen, zou Brug ge in de slotronde nog wel kun nen achterhalen, maar in Belgie is bij gelijk aantal punten het aantal gewonnen wedstrijden doorslaggevend. Brugge heeft drie duels meer winnend afgeslo ten dan Antwerp. In de staartgroep is de eerste beslissing gevallen. Racing Jet uit Brussel degradeert na een ge lijkspel in de thuiswedstrijd te gen Cerkel Brugge. Er zijn nog vijf kandidaten om een stapje la ger te voetballen, namelijk: Be- veren, RWD Molenbeek, Loke ren. Winterslag en AA Gent. Brugge, dat Jan Ceulemans weer in de ploeg had, heeft het laatste stapje naar de titel ge makkelijk gezet. Het verzet van Winterslag werd al in de tiende minuut gebroken door een straf schop. Mare de Grijse verzilver de die kans en verdubbelde de voorsprong twaalf minuten later. Vlak daarop stond hij ook aan de basis van het derde doelpunt, ge maakt door Brylle. Twee minu ten voor het einde stormden al honderden toeschouwers het speelveld op om de eerste titel na acht jaar te vieren. Scheidsrech ter Thirion en de spelers verdwe nen, om niet meer terug te ko- KV Mechelen heeft de feest vreugde niet doorgetrokken tot de thuiswedstrijd tegen An- derlecht. De ploeg had nog iets recht te zetten na de uitschake ling in de halve finales van het bekertoernooi door de Brusselse club. Mechelen speelde aanvan kelijk vrij mat, maar een doel punt kort voor rust, van Mare Emmers, leidde het herstel in. In de tweede helft maakten Hof- kens en Ohana nog doelpunten voor de winnaar van het Europe se toernooi van de bekerwin- HAMBURG Schalke '04 en Homburg moeten de Bundesliga verla ten. Schalke werd in Keulen met 1-3 verslagen, Homburg had aan een punt in de thuiswedstrijd tegen Bochum niet voldoende. Voor de der de degradatieplaats, die na promotie-degradatiewedstrijden nog red ding kan betekenen, komen zes ploegen in aanmerking: Borussia Dortmund en Bayer Uerdingen die op 29 punten staan, Bochum en Kaiserslautern, die éen punt minder hebben en Kaiserslautern en Waldhof Mannheim, die twee punten achter liggen. Kampioen Werder Bremen liet zich na de feestweek op eigen veld door Hamburger SV verslaan. De overwinning helpt Hamburg nau welijks, want FC Kóln, Bayern München, Stuttgart en Nurnberg zijn zeker van de vier plaatsen in het UEFA-bekertoernooi van het volgen de Schalke's hoop op lijfsbehoud verdween in de tweede helft in Keu len. Na een Schalker doelpunt van Gotz, kwam ruim een kwartier voor tijd de gelijkmaker van Hassler en de ontgoochelde ploeg moest in de laatste minuten ook nog doelpunten van Littbarski (strafschop) en Janssen toestaan. Waldhof Mannheim en Bayer Uerdingen speelden een zenuwslo pend degradatieduel. Door Cvetkovic en Trieb kwam Waldhof voor rust op 2-0, Witeczek bracht Uerdingen dichterbij en zes minuten voor tijd maakte Edvaldsson de gelijkmaker, die Uerdingen vrijwel in vei ligheid bracht en Waldhofs zorgen vergrootte. MADRID Hoewel de competi tie in Spanje al weken beslist is, weigerde Real Madrid dit week einde alleen maar voor de galerij te spelen. Terwijl er niet meer dan prestige op het spel stond, en misschien een beetje wraak voor de uitschakeling in de beker, zet ten de Madrilenen tegen de num mer twee, Real Sociedad, een van de beste wedstrijden van het seizoen neer. De Basken werkten dapper mee aan het spektakel, om aan te tonen, dat de beker winst van 0-4 destijds in Madrid geen incident was geweest. Real Sociedad opende al na een kwartier de score, toen jeugdinternational Loren inval ler-doelman Ochotorena kans loos passeerde. Real Madrid trof het. dat Emilio Butragueno, al weken uit vorm, San Sebastian had uitgekozen voor zijn weder opstanding.' Met twee.schitteren- de treffers bracht El Buitre de Madrileense Koninklijke nog voor rust op winst. 1-2. Pas kort voor tijd kwam Real Sociedad via Iturrino toch nog naast Ma drid, waarin Buyo, Sanchis en Hugo Sanchez ontbraken. De enige dissonant vormde de blessure van Michel, die geraakt werd door een fles van een ver hitte Baskische supporter en met een vrij ernstige kuitbeenblessu re moest uitvallen. Het is de tweede keer, dat Real Madrid schade oploopt bij wedstrijden in Baskenland. Enige maanden geleden kreeg Hugo Sanchez een fles op het hoofd bij de beker wedstrijd tegen tweede divisie club Sestao. Barcelona nam rn stijl afscheid in eigen huis van trainer Luis Aragones. De Barca-spelers be dachten hun scheidende trainer, die door zijn pupillen op handen wordt gedragen-,, een waardig af scheid tegen Zaragoza, 4-2. Cal- dere, Urbano en Lineker, twee maal uit een penalty, scoorden voor Barcelona. Bij Zaragoza, waar Rijkaard demonstreerde dat zijn vorm stijgende is, namen Pardeza en Ruben Sosa de doel punten voor hun rekening. Het publiek liet voor de zoveelste keer verstek gaan. De 15000 toe schouwers vielen in se Nou Camp-stadion, met capaciteit van 120.000 amper op. LISSABON Anderhalve week voor de EC-finale tegen PSV durfde Benfica-trainer Toni het nog steeds niet aan het gros van zijn gebles seerde basisspelers in te zetten. In de hoofdstedelijke derby tegen Be- lenenses (het 'Excelsior van Lissabon') hield Toni opnieuw Alvaro, Diamantino, Chalana, Rui Aguas en de Braziliaan Elzo buiten het veld. Alleen de Zweed Mats Magnusson mocht het na weken weer eens proberen, maar deed het uiterst voorzichtig aan. Tegen het middelmatige Belenenses ging Benfica opnieuw onder uit, 2-1. Na 10 minuten zette invaller Augusto Benfica nog wel op voor sprong. Maar amper drie minuten later bracht de Mozambikaan Chi- quinho, geen familie van de Braziliaan van Benfica met dezelfde naam, Belenenses op gelijke hoogte. Na 21 minuten bepaalde Chico Faria de eindstand op 2-1. GLASGOW - Celtic heeft na de landstitel ook de Schotse beker veroverd. De ploeg uit Glasgow versloeg zaterdag in Hampden Park Dundee United met 2-1. Bij de rust was de stand nog 0-0. Dundee United, dat in de compe titie op de vijfde plaats eindigde, opende in de 48e minuut de score door Kevin Gallacher. Frank McAvennie maakte in de 75e mi nuut gelijk. Dezelfde speler be sliste het duel in de laatste mi nuut. Er i 74.000 toeschou- Chelsea heeft gisteren een eerste stap gezet naar klasse-be houd. De Londense ploeg, acht tiende in de competitie en daar door net ontkomen aan recht streekse degradatie, versloeg in eerste halve-finalewedstrijd van de nacompetitie Blackburn Ro vers met 2-0. In het tweede halve- finaleduel was Bradford net iets sterker dan Middlesbrough, 2-1. Monaco moet nog wachten PARIJS Monaco moet ten minste nog een week wachten op het Franse voetbalkampioen schap. Drie speelronden voor het einde van de competitie heeft Monaco een voorsprong van vijf punten op Bordeaux. De straf schop van international Jose Toure in de 73e minuut bracht Boredaux langs Matra Racing: 1- 0. Daags tevoren had Moncao met dezelfde cijfers Nice terug gewezen.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 14