Promotie toerisme in streek gebundeld Mulder verwijt Van Mook grove onzorgvuldigheid Jaar cel voor valsemunters G. Noorlander koopt MareFs Bouwbedrijf Aanleg S-4 begonnen RUIMBAAN Katwijk investeert 2,3 miljoen in 't Heen PAGINA 14 DINSDAG 10 MEI 1988 Bollenstreek samen met Leidse en Alphense regio DUIN- EN BOLLENSTREEK Het 'toeristisch overleg' in de duin- en bollenstreek be gint v/eer handen en voeten te krijgen. Nadat gemeenten in deze regio een jaar geleden be sloten de geldkraan dicht te draaien, is de samenwerking nieuw leven ingeblazen met steun van de Kamer van Koophandel en Fabrieken van Rijnland. Voorwaarde daarbij is wel geweest ook de Leidse en Alphense regio in dat overleg zouden worden betrokken. door Adriaan Brandenburg Het economisch belang van het toerisme voor de streek was een van de drijfveren voor de Kamer van Koophandel om in overleg met de VW's een nieuw platform op te richten. "Ook al moet je jezelf daar- bij zeker niet rijk rekenen", waar schuwt secretaris C. Broeksma die uit dien hoofde ook zitting heeft in de nieuwe werkgroep. Daarbij achtte ook de Kamer het zinvol om bepaalde projecten en activiteiten te bundelen of op el kaar af te stemmen. Broeksma: "De toeristische sector in deze re gio is te vergelijken met een esta fette. Normaal wordt bij een 400- meter loop na elke honderd meter het stokje overgedragen aan een andere loper, in deze streek loopt iedereen nog zelf de volle 400 me ter". Samenwerking In het gemeentehuis van Lis^e was tot voor een jaar geleden een vaste medewerkster gehuisvest die zich met de coördinatie van bepaal de activiteiten in de streek bezig hield. Een groot aantal gemeente bestuurders twijfelde evenwel aan het nut van een dergelijke vaste kracht. Verondersteld werd dat voor het werk geen afzonderlijk se cretariaat nodig was. De subsidie werd daarop stopgezet. Dat de samenwerking destijds niet volledig van de grond is geko men betreurt Broeksma, het ver- Bewonerscomité 'Onderzoek stort te vaag' ALPHEN AAN DEN RIJN Het bewonerscomité dat meepraat over de maatregelen die moeten worden genomen tegen de ver meende gifbelt in de Coupépolder, heeft het voorstel van Geo-Logic en Iwaco over het vervolgonder zoek afgewezen. Het comité noemt het voorstel van beide onderzoek bureaus 'te vaag en niet onder bouwd'. De bewoners zijn van mening dat er in deze kwestie onafhankelijke deskundigen moeten worden ge raadpleegd. Een afvaardiging van het bewonerscomité zal daarop vanavond aandringen in een verga dering van de projectgroep. Volgens de bewoners moeten de onafhankelijke deskundigen het al gedane onderzoek en het vervolg onderzoek toetsen aan hun eigen opvattingen. Alvorens het vervolg onderzoek begint, zouden de des kundigen hun mening moeten ge ven over het enkele weken geleden afgeronde onderzoek. Zo'n onder zoek kan en moet binnen drie tot vier weken worden gehouden, al dus het comité. Het bewonerscomité vindt dat hierbij deskundigen van Grond mechanica Delft, de Technische Universiteit Delft, TNO Delft, de vakgroep geofisica van de universi teit van Utrecht en de Heidemij moeten worden ingeschakeld. DEN HAAG/REGIO Een inwo ner van Noordwijk en een van Haarlemmermeer zijn door de Haagse rechtbank veroordeeld tot anderhalf jaar gevangenisstraf, waarvan zes maanden voorwaarde lijk, voor het vervalsen van briefjes van 250 gulden. Bovendien moeten ze ieder een schadevergoeding van 25.000 gulden betalen aan het be drijf waar een laserprinter werd ge stolen die nodig was voor het ver valsen van de bankbiljetten. De straf is conform de eis van de offi cier van justitie. De twee mannen lazen in een re clamefolder dat kopiëren met meer kleuren goed mogelijk was. Zij kwamen daardoor op het idee bankbiljetten te vermenigvuldigen en stalen een zogenoemde laser printer met een waarde van 100.000 gulden. Toen er 1800 briefjes van 250 gulden (450.000 jgulden aan vals geld) waren gekopieerd, begaf de printer het. baast hem evenwel niet. "Met alle respect", zegt de secretaris van de Kamer van Koophandel, "maar de meeste wethouders hebben na tuurlijk nauwelijks weet van wat er zich allemaal in het toerisme af speelt. Ik pretendeer dat ook niet te hebben. Dat moet je vooral overla ten aan deskundigen zoals WV-di- recteuren. Maar die zijn ook weer aan statuten gebonden en moeten dus in eerste instantie promotie maken voor de eigen gemeente. Bovendien wordt in de gemeenten lang niet altijd hetzelfde over toe risme gedacht. Noordwijk is een heel andere plaats dan Katwijk en wat heeft Voorhout aan een toeris tisch beleid? Er zal dan ook nog heel wat water door de Rijn moeten stromen, alvorens de samenwer king volledig van de grond is geko- Wegenstructuur Broeksma stelt niettemin vast dat in het nieuwe platform wel de gelijk al zaken worden gedaan. De werkgroep bestaat uit directeuren van de vijf grote WV's in de regio (Katwijk, Leiden, Noordwijk, Lis- se en Alphen aan den Rijn), een aantal leden van de Kamer van Koophandel en een vertegenwoor diger van de NZH. "Ons uitgangs punt is voorlopig om elke keer dat wij bijeenkomen een nieuw project op poten te zetten", zegt Broeks ma. Die projecten variëren mo menteel van het samenstellen van bepaalde arrangementen, het uit zetten van fiets- en kanoroutes tot het gezamenlijk uitbrengen van folders. Er is inmiddels een lijst sa mengesteld van 250 van dergelijke initiatieven die gezamenlijk op po ten zouden kunnen worden gezet. Broeksma: "Die worden één voor één bestudeerd op de haalbaarheid en of ze elkaar niet overlappen". De secretaris beklemtoont dat de groep ook zeker niet van plan is te hard van stapel te lopen. "Maar dat er in een aantal zaken enige stroomlijn moet worden aange bracht, wordt door iedereen onder schreven. Er wordt daarbij vooral creativiteit en soepelheid ver langd". Het streven om de 'weg van de geleidelijkheid' te kiezen weer houdt de werkgroep er niet van binnenkort ook 'grootschaliger' onderwerpen bij de kop te paKken. Er moet in dat licht onder meer worden gedacht aan kwesties als wegenstructuur, bewegwijzering, inschakelen van bedrijfsleven en een gezamenlijk promotioneel be leid. Het is de bedoeling dat over enige tijd een beleidsplan op tafel ligt waarin een en ander is ver woord. Kracht D'e secretaris van de Kamer meent dat de verscheidenheid van het gebied tot dusverre vaak een reden is geweest waardoor samen werking op een laag pitje heeft ge staan. "Pas sinds korte tijd wordt ingezien dat dit juist de kracht van het gebied kan zijn, maar dan moet daarop wel op een verstandige wij ze worden ingespeeld. Om een voorbeeld te geven: bij de promo tie van het gebied zou bijvoorbeeld Secretaris C. Broeksma van de Kamer van Koophandel en Fabrieken in Rijnland: "Je kunt denken aan één drijvend corso, dat begint in Alphen, vervolgens door Leiden trekt en naar de kust gaat". (foto wim Dijkman) KATWIJK Het in financiële pro blemen verkerende Marel's Bouw bedrijf uit Katwijk wordt vrijwel zeker overgenomen door G. Noor lander. De Leidse ondernemer die onder meer eigenaar is van het hotel Huis ter Duin in Noordwijk wil het bedrijf onder de eigen naam laten voortbestaan. Een woordvoerder van Marei verwacht dat het personeel volgende week maandag al weer op de verschillen de bouwplaatsen aan de slag zal kunnen. Het is overigens nog niet bekend of alle 70 personeelsleden van Ma rel's Bouwbedrijf door de nieuwe eigenaar zullen worden overgeno men. Daarover heeft vanmiddag een gesprek plaats met de vakbon den. De overname heeft zijn beslag kunnen krijgen nadat de grootste crediteuren van het Katwijkse aan nemingsbedrijf gisteravond ak koord gingen met het intrekken van een deel van hun vorderingen. Volgens woordvoerder Th. de Laat van Marel's Bouwbedrijf ging het om 3,2 miljoen gulden, 50 procent van het bedrag dat de schuldeisers hadden uitstaan. "Uit dit offer is gebleken dat de crediteuren ver trouwen hebben in de overlevings kansen van het bedrijf. Dat wijst er ook op dat Marei de afgelopen pe riode een bijzonder goede reputa tie heeft opgebouwd", aldus De Laat. In de nieuwe opzet met G. Noor lander als eigenaar, zal de huidige directeur W. van Beelen van Ma rel's Bouwbedrijf de bouwkundige en technische zaken blijven behar tigen. Het andere directielid, H. van der Marei jr., trekt zich terug uit het bedrijf. De Laat: "Marel's bouwbedrijf had vooral te maken met een management-probleem op het financiële vlak. In Noorlander is nu een kandidaat gevonden voor de overname van dat financiële ge deelte". Noorlander maakt deel uit van de familie die het grote aanneme- ningsbedrijf Noorlander Bouw uit Leiderdorp exploiteert, maar heeft het Katwijkse aannemingsbedrijf op persoonlijke titel overgenomen. "Het bloed kruipt kennelijk toch waar het niet gaan kan", aldus De Laat. Noorlander is wegens een verblijf in het buitenland niet voor commentaar bereikbaar. De financiële problemen bjj Ma rel's Bouwbedrijf kwamen vorige week woensdag naar buiten toen bleek dat de huisbankier van het bedrijf, de ABN, de geldkraan had dichtgedraaid. De slechte resulta ten van de onderneming, die vorig jaar een verlies van een miljoen gulden'leed, waren daarvoor de di recte aanleiding. Directeur W. van Beelen van Marel's Bouwbedrijf zegde het voltallige personeel afge lopen vrijdag ontslag aan. steevast van een terugkerend beeldmerk gebruik kunnen wor den gemaakt. Denk aan New York met zijn appel. Wij zou kunnen denken aan water, een museum, tulp en een vis", oppert Broeksma. Ook bij het organiseren van be paalde activiteiten zou die samen werking in de ogen van Broeksma nog veel meer gestalte kunnen krij gen. Hardop denkend: "Er is een aantal corso's in de streek. Je zou er bij voorbeeld een paar in elkaar kunnen schuiven en er een drij vend corso van kunnen maken, die begint in Alphen, vervolgens door Leiden trekt en dan naar de kust gaat". Om als gehele regio gebruik te maken van de mogelijkheden die er zijn, zou volgens Broeksma een 'ambassadeur' moeten worden aangesteld. "Een schaap met vijf poten. Iemand die overleg kan voe ren met het bedrijfsleven, de over heid, bepaalde arrangenten kan sa menstellen en als contactpersoon voor de streek kan optreden", licht Broeksma toe Geld hoeft volgens hem zeker niet het struikelblok te zijn. Vol gens de secretaris is ook het be drijfsleven best bereid in bepaalde gevallen een duit in het zakje te doen. Broeksma: "Maar dan moet het nut van een bepaalde activiteit natuurlijk wel duidelijk zijn". VALKENBURG - De aanleg de provinciale weg S-4 tussen Kat wijk en Leiden is een feit. Gisteren is de eerste graafmachine begon nen met het talud voor het viaduct bij de Achterweg in Valkenburg. Het eerste deel van de omleidings- weg, tot de Voorschoterweg, wordt eind 1989 opengesteld. Daarna moet nog het viaduct en de brug over de Rijn worden gebouwd. Het Vinkenveense betonbedrijf VOBI heeft van de provincie de op dracht gekregen voor de bouw van de zogeheten kunstwerken. Overigens wordt op 7 juni pas het officiële startschot voor de weg gegeven. Na de zomer wordt vanuit Katwijk begonnen met de aanleg van de weg. Over anderhalf jaar moet de weg tot de Voorschoter weg gereed zijn, zodat het dorp Valkenburg dan al verlost is van het doorgaande verkeer tussen Lei den en Katwijk. Volgend jaar wordt dan tevens begonnen met de bouw van het viaduct en de be weegbare brug, net als in Leiden een schuine brug, over de Rijn. Pas daarna sluit de weg aan op de Ples- manlaan in Leiden. Boskoops bedrijf eist getuigenverhoor over overname ALPHEN AAN DEN RIJN - Leden van de Alphense atletiekvereniging AAV'36 verrichten momenteel het nodi ge voorwerk aan de atletiekbaan op het sportcomplex De Bijlen. Het huidige ovaal wordt vervangen door een kunststofbaan en om de kosten te drukken hebben de leden van de vereniging alvast de betonnen randen rond de baan verwijderd. Volgende week begint de aannemer met de aanleg van de nieuwe. Tegelijkertijd wordt begonnen met de aanleg van een kwistgras hockeyveld op het nabij gelegen sportcomplex Zegersloot. Het streven is het hockeyveld begin september (voor het nieuwe seizoen) en de atletiekbaan half september klaar te hebben. De vernieuwingen aan beide sportlocaties kosten in totaal 1,7 miljoen gulden. (foto Ben de Bruijn) KATWIJK - Op het Katwijkse industrieterrein 't Heen wordt ruim 2,3 miljoen gulden gëinves- teerd in de aanleg van nieuwe wegen en andere voorzieningen voor toekomstige bedrijven. De werkzaamheden hebben plaats in het noordelijk deel van het in dustrieterrein en moeten op kor te termijn worden uitgevoerd. De investering is noodzakelijk in verband met recente grondver- kopen op 't Heen, waar nu nog braakliggende percelen in hoog tempo zullen worden bebouwd. Het bedrag van 2,3 miljoen gul den zal onder meer worden be steed aan de aanleg van de ont brekende schakel in de Lageweg en een definitieve verbinding tussen deze weg en de Manden makerstraat. Enkele bestaande wegen moeten verder worden voorzien van een asfaltverhar- ding, de nodige uitritten en trot toirs. Ook zullen de parkeerha vens opnieuw worden bestraat. Aan de oost- en noordzijde van de Lageweg zal een fietspad wor den aangelegd dat in twee rich tingen is te berijden. Hiervoor is het noodzakeljk dat een rij popu lieren moet verdwijnen. Volgens de gemeentelijke dienst openba re werken blijft er langs de Lage weg echter nog genoeg groen over omdat aan de west- en zuid zijde geen fietspad wordt aange legd. De sloot die loopt vanaf de La geweg tot de Noordwijkervaart zal worden verbreed tot vier me ter om de waterafvoer in het ge bied te verbeteren. Ook zal een oeververdediging moeten wor den aangelegd. De specie die bij het verbreden van de sloot be schikbaar komt, wordt gebruikt voor het ophogen van toekom stig bouwterrein. De investering van 2,3 miljoen gulden is ruim een miljoen hoger dan aanvankelijk is geraamd. De gemeente verwacht dit bedrag terug te verdienen door een ho gere opbrengst van de grondver- kopen. De raadscommissie voor ruimtelijke ordening, grondbe drijf en openbare werken spreekt zich morgenmiddag over de investering uit. DEN HAAG/BOSKOOP - Mulder Boskoop blijft zich ver zetten tegen de overname van het bedrijf door Van Mook Be heer uit Oosterhout. Volgens Mulder Boskoop heeft Van Mook het bedrijf 'in de rug aan gevallen'. Van Mook heeft in middels de meerderheid van de aandelen van Mulder Bos koop in het bezit. Volgens Mul der Boskoop zijn de aandelen op onrechtmatige wijze verkre gen. Het Boskoopse bedrijf heeft een klacht ingediend tegen Van Mook Beheer bij de fusiecommissie van de Sociaal Economische Raad orn op die manier de overname te voor komen. Bovendien overweegt de Raad van Commissarissen van Mulder nieuwe aandelen uit te ge ven, waardoor Van Mook Beheer de meerderheid weer kwijt is. Te gen die aandelenemissie heeft Van Mook Beheer grote bezwaren. Daarom diende gisteren voor de Haagse rechtbank een kort geding waarin een verbod van die emissie werd geëist. Van Mook Beheer meent dat de Raad van Commissarissen niet tot een aandelenuitgifte kan besluiten omdat er maar twee commissaris sen zijn. Volgens de statuten moe ten er tenminste drie commissaris sen zijn om rechtsgeldige besluiten te kunnen nemen. De advocaat van Van Mook Be heer, mr. J. Schiffeleers, stelde ver der dat Mulder Boskoop zelf maar maatregelen had moeten nemen ter bescherming tegen overnames. Nu dat achterwege is gebleven, kan de overname niet worden te gengegaan. Mr. P. Wakkie, raadsman van Mulder Boskoop, wees de eis van Van Mook Beheer volledig van de hand. Hij verweet het Oosterhout- se bedrijf grove onzorgvuldigheid, waardoor de aandelen onrechtma tig zijn verkregen en Van Mook dus geen recht van spreken heeft. "Zelden heeft een overval zo on verhoeds en meedogenloos plaats gevonden als deze", meende mr. Wakkie. Hij benadrukte dat een groot deel van de aandelen op 11 april rond één uur door Van Mook waren gekocht. Dezelfde dag ver stuurde dat bedrijf nog een aange tekende brief met daarin de eis dat de zittende commissarissen zou den aftreden ten gunste van vijf le den van de familie Van Mook. Advocaat Wakkie concludeerde uit de snelheid van handelen dat er vooroverleg moest zijn geweest tussen de vorige eigenaar van de aandelen en Van Mook. Het Oos- terhoutse bedrijf ontkent dat. Is er namelijk sprake van een dergelijk grote aandelentransactie waarbij de meerderheid van het aandelen pakket wordt verworven, dan moet de koper vooraf overleg plegen met het te kopen bedrijf en het perso neel. Het Boskoopse bedrijf heeft de Haagse rechtbank inmiddels ver zocht om een voorlopig getuigen verhoor te houden, waarbij de be trokkenen onder ede kunnen wor den verhoord. Op die manier wordt gehoopt duidelijkheid te krijgen over de aandelentransactie. Als over de aandelenverkoop duide lijkheid bestaat, zal Mulder Bos koop een kort geding aanspannen tegen Van Mook Beheer,- zo kon digde Wakkie vast aan. In dat kort geding zal worden gevraagd Van Mook te verbieden het stemrecht op de aandelen uit te oefenen. Mulder Boskoop verzet zich met hand en tand tegen de overname omdat het bang is door Van Mook te worden uitgekleed. Ook meer dan negentig procent van het per soneel (de helft was gisteren aan wezig bij het kort geding) wil dat het bedrijf zelfstandig blijft. Overi gens is Mulder Boskoop wel in on derhandeling met een Engels be drijf over samenwerking. Alle procedures rond de overna me van Mulder Boskjoop door Van Mook Beheer moeten snel worden afgerond, want voor eind juni moet de jaarlijkse aandeelhoudersverga dering van het Boskoopse bedrijf worden gehouden. Eigenlijk stond die voor 31 mei gepland, maar dan is het onderzoek door de fusiecom missie nog niet gereed en waar schijnlijk is.dan ook het getuigen verhoor nog niet gehouden. Van Mook zou dan de macht kunnen grijpen. De Raad van Commissaris sen overweegt de vergadering daarom uit te stellen tot eind juni. Later kan echter niet. Volgende week dinsdag zal dui delijk worden of Mulder Boskoop nieuwe aandelen mag uitgeven om zichzelf te beschermen tegen de overname door Van Mook Beheer. Rechtbankprésident mr. J. Brink hof doet dan uitspraak. Advocatenruzie sleept zich voort maatschap met De Kort ontbon den. Sinsdien vliegen de beschul digingen over en weer. Het Hof bepaalde voorts dat er getuigen zullen worden gehoord in verband met de rol van mr. H. Uter- mark, de advocaat van Berntsen en Goedkoop. Deze zou volgens De Kort bij de behandeling van het conflict misbruik hebben gemaakt van zijn voorkennis als voormalig lid van de Raad van Toezicht in Den Haag. ALPHEN AAN DEN RIJN - De Goudse ex-advocaat mr. A. De Kort krijgt de gelegenheid te be wijzen dat de Alphense advocaten •,M. Goekoop en A. Berntsen twee journalisten hebben uitgenodigd om een kort geding bij te wonen dat in april 1985 heeft gediend. De bij die gelegenheid geuite beschul digingen aan het adres van De Kort, opgetekend door de journa listen, moeten door de Alphense advocaten worden gestaafd. Dat heeft het Hof van Discipline giste ren bepaald in de reeds jaren sle pende ruzie tussen de advocaten, die in het verleden samen een maatschap vormden. Bij eerdere confrontaties tussen het drietal werd van De Kort be weerd dat hij zich schuldig zou hebben gemaakt aan ongeoorloof de financiële transacties met een aantal cliënten. De moeilijkheden begonnen een jaar of drie geleden toen Berntsen en Goedkoop hun ^DUIVENBERICHTEN^ Gelost 7 mei-uit Doornik LPV De Vriendenclub F.J. Compier (1). Comb. v.d. Kooy/Werkho- ven (2-5-8-9). W. Vijtprief 3, A.W.P Ligtvoet (4- 7). W. Siera jr Wz. (6), J.M. Turk (10). Uit St. Quintin LPV De Rijnmonders Katwijk 1en 6.W. Geyteman; 2. A. Sip; 3 Combina tie Duin-Vreugd; 4. R. Varkevisser; 5. en 10. K. van Beelen; 7. W. Kuyt en zonen; 8. C. Hus en 9. K. Geyteman. DINSDAG 10 MEI Leiden discussie-avond in het Gulden Vlies aan de Breestraat 125 met als thema: 'het verzet tegen kern proeven en kernwapens in de Stil le Oceaan', aanvang 20.00 uur. oecumenisch avondgebed in de Oud-Katholieke kerk aan de Zoeterwoudsesingel. van 19.00 tot 19.30 uur. solo-toneel 'Gilles!' van Hugo Claus, door Jan Decleir, aanvang 20.15 uur m de Leidse Schouw burg. Leiderdorp contact-avond klaverjassen; aanvang 20.00 uur in het Zijlkwar- tier, Van der Marckstraat. thema-avond 'Mensenrechten, democratie en ontspanning m Oost-Europa', door IKV, in sa menwerking met Leiderdorp voor vrede, aanvang 20.15 uur in Sjel- ter, Heemraadlaan. lezing door Mies Bouhuys, aan vang 20.15 uur in de Hollandsche Tuyn, Hoofdstraat. WOENSDAG 11 MEI Alphen voorlichtingsmiddag kruisvere nigingen, aanvang 14.30 uur in dienstencentrum Driehoorne, Sterrenlaan. Leiden spreekuur verkeersveiligheid, van 10.30 tot 12.00 uur in het Stadsbouwhuis aan de Lange gracht. tentoonstelling, posters, fol ders en video's, aandacht voor het Frans Malschaert van Theater Zir- kel, aanvang 14.30 uur in de Leid se Schouwburg. nen, Gerei Antilliaanse Feestnacht in de Stadsgehoorzaal, van 22.00 tot 05.00 uur. Leiderdorp grote rommelmarkt voor .4 tot 15-jarlgen, van 10 .00 tot 12.00 uur in Sjelter, Heemraadlaan. DONDERDAG 12 MEI Alkemade Hanepoelloop over 5 en 10 km, Alphen fietstocht voor het Rode Kruis, 20 tot 150 km, vertrek bij Avanti in Katwijk zeilwedstrijd Skuytevaert, start om 11.00 uur, strand Katwijk. Leiden opening van de manifestatie 'Binnenpret '88'. om 9.30 uur door minister Brinkman, diverse optre- dene, tevens sport en spel, Groenoordhallen. voorstelling 'Ondine' door Stichting Strooker, aanvang 20.30- uur in het Lak-theater, Cleve- ringaplaats. voorstelling 'Volwassen orgas me ontsnapt uit Amerikaans cir cus', door Imperium, aanvang 21.00 uur in Microtheater, Oude Vest. provinciale fietsdag over 35, 70 of 105 km, start vanaf 9.00 uur bij clubhuis Swift, Roomburgerweg. Voorschoten rondleidingen in Kasteel Dui venvoorde, Veurseweg, om 14.00 Warmond open Warmondse Jeugdkam pioenschappen (t/m 17 jaar), Ta feltennisvereniging Steeds Voor uit, aanvang 18.30 uur in sport zaal Klim Op. VRIJDAG 13 MEI Alphen hobbymarkt voor ouderen in de Koningin Julianaschool. Jong- kindt Coninckstraat 102, van 19.00 tot 22.00 uur. Boskoop vlooienmarkt in de Beurshal, A.P. van Neslaan, van 17.00 tot 22.00 uur. Leiden optreden van Liesbeth List met haar nieuwe solo-programma, 20.15 u., Leidse Schouwburg.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 14