Wm HU VLI df Dogger toont geen angst Yates ontsnapt aan peloton spooRrrv U.V.S. - D.W.V. Het Motorhuis ZATERDAG 7 MEI 1988 SPORT PAGINA 15 Noodschop (1) Sinds het geruchtmakende inter view in Sport International waart de geest van Ronald Koeman over de Nederlandse voetbalvelden. De naam van de international die de "doodschop" van collega Hans Gillhaus aan het adres van Jean Tigana "klas se" noemde, ligt op ieders lippen wanneer er weer eens ergens aan de noodrem wordt getrokken. Of het nu om een wedstrijd uit het betaalde voetbal gaat of om een potje uit de Leidse 'onderbond', een verwijzing naar de uitspraak van Koeman geldt algemeen als verontschuldiging voor een sme rige overtreding. In deze krant stond gisteren een ingezonden brief van het be stuur van Ter Leede waarin wordt opgemerkt dat de term 'doodschop' een modewoord is geworden in de sportwereld. Bij de Sassenheimse zaterdagvier deklasser is met afschuw kennis genomen van het verslag van de wedstrijd tegen De Sleutels in de krant van maandag. Boven het verslag van de top per stond namelijk de kop: Doodschopontsiert Ter Leede- De Sleutels' en dat is de Sassen- heimers kennelijk in het verkeer de keelgat geschoten. Volgens tijdelijk secretaris Verbeek "gaat het heel ver iemand van een doodschop te beschuldigen". Toch is dat gebeurd, want na mens De Sleutels-speler Ronald Labordus is bij de Sassenheimse politie een aanklacht wegens mishandeling ingediend tegen John van Leeuwen, verdediger van Ter Leede 1. Vlak voor het einde van Ter Leede-De Sleutels (uitslag 1-1) werd invaller Labor dus onderuitgeschopt door Van Leeuwen, waardoor de Leide- naar zowel zijn scheen- als kuit been brak. Scheidsrechter Van 't Wout uit Rotterdam stond er bij en keek er naar. Pas toen hij de ernst van de blessure opmerkte gaf hij Van Leeuwen alsnog een boeking. Na afloop verklaarde Van 't Wout dat er in zijn ogen slechts sprake was geweest van een duel om de bal. wat op zich al belachelijk is. Want als dat inderdaad het geval zou zijn geweest, had hij natuur lijk ook geen waarschuwing hoe ven te geven. Maar dit terzijde. Noodschop (2) vechtpartij tussen supporters van beide clubs, was ook volgens bestuursleden van Ter Leede slechts het ongelukkige gevolg van een onschuldige tackle. De club zag geen aanleiding om John van Leeuwen te schorsen. Integendeel, de eerste elftalspe ler is in bescherming genomen tegen de boze buitenwereld. Ter Leede-trainer Dick Blijleven treedt op als woordvoerder van de "aangeslagen" Sassenhei- mer. De oefenmeester: "John heeft door dit incident nachten niet kunnen slapen. Die jongen is er kapot van en daarom hebben wij besloten hem voorlo pig af te schermen. Maandag hebben wij uitgebreid met hem over het voorval gepraat en wij zijn er van overtuigd dat het zijn bedoeling is geweest de bal te spe len". Maar die was volgens oogge tuigen al buiten bereik van Van Leeuwen. Vandaar ook de ver ontwaardiging bij de Leidse voetballers, begeleiders en sup porters. Een neutrale toeschou wer kan zich die opwinding wel voorstellen: "Want het u treding. dom e de kaart waa\ "Hier was duidelijk sprake van opzet. Er was dan wel het no dige aan vooraf gegaanwant die speler van De Sleutels had zijn tegenstander bij het shirtje vastgepakt, maar dat mag na tuurlijk nooit aanleiding zijn om iemand uit de wedstrijd te schop pen. Ik kon me dan ook wel vin den in het harde oordeel dat in de krant van maandag werd ge veld". In tegenstelling tot Dick Blijle ven die voor het bewuste wed strijdverslag van LD-medewer- ker Ruud Pattiapon geen goed woord over heeft. De trainer waarop dit inci dent is gebrachtriekt naar sen satiezucht. Er was geen sprake van objectieve verslaggeving meer en dat komt de voetbalsport niet ten goede". Het brute optreden van John van Leeuwen kennelijk wel. Trainers hebben liever te maken met een verdediger van het type redactie: Rob Onderwater, Fred Segaar, Jaap Visser Ronald Labordus aan bed gekluisterd in het Academisch Ziekenhuis waar zijn moeder zich over hem ont fermt en zijn ploeggenoten Afrim van Es (links) en Hans vanEijgen belangstelling tonen, (foto wim Dijkman) 'over mijn lijk' dan met een ver slaggever die de spelverruwing aan de kaak stelt. Blijleven geeft toe dat de ingreep van "karakter- voetballer" Van Leeuwen stevig was. maar vindt de kwalificatie doodschop "belachelijk". Blijle- "Ter Leede heeft die zogenaam de doodschoppen niet nodig. Er zit genoeg voetbal in het elftal om problemen op een creatieve ma nier op te lossen. John van Leeu wen is wel iemand met een ver schrikkelijk hard schot in zijn be nen. Hij kan van dertig meter af stand zo hard op het doel schieten dat de keeper de bal niet eens ziet aankomen. Dus als zo'n speler een tegenstander raakt...". "Nu heb ik begrepen dat die Labordus door allerlei blessures een tijd niet had gevoetbald, dus vraag ik me af of het wel zo ver standig is geweest van de trainer van de Sleutels om hem vlak voor tijd in te zetten". Hoezo? Blijleven: "Er werd zeker in de slotfase op het scherpst van de snede ge speeld". Dus viel een doodschop dan wel professionele overtreding te verwachten. Blijleven: "Er gebeurde wel het e der. Zo liep een speler Leede door gescheurde wenkbrauw op werd een ander bij een door braak door een speler van De Sleutels ten koste van een boe king neergelegd. Dat soort din gen gebeuren nu eenmaal in een topper en dat geldt ook voor de overtreding van Van leeuwen op Labordushoe triest we de afloop daar ook van vinden. Maar nog maals, van enige opzet was abso luut geen sprake, daar is John van Leeuwen de persoon niet Noodschop (3) Ronald Labordus denkt daar dus iets anders over. Het slachtoffer heeft Van Leeuwen laten weten dat hij geen prijs stelt op bezoek van zijn belager. Labordus: "Ik hoef hem niet I orlopig t het i lijk onzin om te beweren dat er sprake was van een duel om de bal. Ik was h'em al plentyvoor bij en werd gewoon bruut van achter neergeschopt. Ik had trou wens meteen in de gaten dat het mis was. want m'n rechterbeen hing helemaal slap". Dus bleef het optreden van tweede elftalspeler Labordus in de hoofdmacht van de Leidse za terdagvierdeklasser tot een handvol minuten beperkt. De linker spits: "Het kon onmogelijk een of an dere wraakactie van die Van Leeuwen zijn, want ik was als in valler voor Marcel Groenendijk nog maar net in het veld. Ik kwam hem eigenlijk voor de eer ste keer tegen. We grepen eikaars shirtje vast. Ik rukte mij los en ging er vandoor. Hij heeft me toen opzettelijk geraakt en daar om heb ik geen interesse in zijn komst. Als hij m'n been had ge broken met een gewone sliding of tackle was het wat anders ge weest". Vandaar de aanklacht wegens mishandeling bij de Sassen heimse politie die overigens maandag in behandeling zal wor den genomen. Noodschop (4) Zeer te spreken is Labordus over de belangstelling die het bestuur van Ter Leede heeft getoond. Za terdagavond onderging hij in het Academisch Ziekenhuis een operatie van twee uur, maandag avond stond een delegatie van Ter Leede aan zijn ziekbed. La bordus: "Dat vond ik toch klasse van die mensen en datzelfde geldt voor de manier waarop ze mij bij De Sleutels hebben opgevangen. Ze hebben van alles geregeld en me eigenlijk geen moment alleen gelaten. Echt. de club heeft ontie gelijk goed zijn best voor me ge daan". Uiteraard is de bijna 25 jarige glazenwasser Ronald Labordus voorlopig uitgeschakeld. Zijn kuit- en scheenbeen worden met vier pennen bij elkaar gehouden en dat ijzerwerk zal pas op zijn vroegst over vijf weken worden verwijderd. De gisteren uit het ziekenhuis ontslagen Labordus: "Da's natuurlijk vervelend voor mijn baas, want ik zal toch gauw een paar maanden uit de roulatie zijn. Maar het is ook ver velend voor m'n vriendin Ilse, want we gaan over twee maan den trouwen. Alles is geregeld en je kan zo'n feest natuurlijk niet verschuiven. Afzeggen gaat ook niet. want dan gooi je toch gauw een bedrag van 10.000 gulden weg. Ik hoop in elk geval dal ik legen die tijd weer een gewone broek aankan. Hossen kan ik na tuurlijk wel vergeten, maar dal geeft niet. Als ik maar een lekker biertje kan drinken". Uitsmijters je Kansas City-speler Danny Tar- tabul in USA Today nadat zijn ploeg voor de twintigste neder laag op rij van Baltimore had ge zorgd: "Als je tegen Baltimore speelt doe je natuurlijk extra je best. Je wilt tenslotte niet de eerste zijn die van die knapen verliest". Assistent-trainer Gerard van der Lem van Haarlem in de rust van Ajax-Haarlem tegen scheids rechter Bannet: "Johan weet echt vrij veel, hij leest veel kranten en tijdschrif ten. De wereldrecords schaatsen kent hij uit zijn hoofd. En lullen'. God, wat kan die man lullen. Ik kan er ook wat van, maar toen ik eens bij hem thuis was en om twee uur 's nachts wegging, was ik nog niet aan het woord geweest". Freek de Jonge in Het Parool: Jongens, oppassen voor die Kraay. Die slaat zichzelf iets te graag op zijn eigen borst. Geen wonder dat-ie last heeft van hy perventilatie". Strijdend met open vizier tenonder tegen Ivan Lendl EDE (GPD - Paul Dogger, het 16- jarige tennistalent uit Amsterdam, kan rekenen op een uitnodiging voor het vierde Audi-toernooi, dat in 1989 op de banen van het Edese Tesqua wordt gehouden. "Het moet al gek gaan, wil ik dat niet doen", liet toernooi-directeur Gies Pluim na de spectaculaire kwart finale van de jongeling tegen nu- mer één Ivan Lendl weten. De grootmeester won dan wel in twee sets (6-4, 6-4), maar moest er alles aan doen om de zich professioneel en brutaal verwerende publiekslie veling in twee sets te verslaan. Lendl had, nadat Dogger even eer der verzuimde om een wellicht be slissende voorsprong te nemen, er zelfs vijf matchpoints voor nodig. Ivan Lendl zelf kon er na afloop van de door een kleine 4000 toe schouwers bekeken kwartfinale niet onderuit om toe te geven, dat Paul Dogger schiiterende dingen doet. "Hij moet nog aan vee! din gen werken, maar dat moet ik ook", reageerde de Tsjech. "Zijn spel is heel goed; hij beweegt voor al erg goed. Dogger had niets te verliezen in deze omgeving. Ieder een is opgewonden, er zijn fotogra- .fen, de televisie is er ei. ze zijn alle maal op zijn hand. En het lukte .hem goed". De officieuze wereldkampioen kreeg een op en top gemotiveerde Paul Dogger tegenover zich. Al bij het betreden van het centre court liet de 1,80 meter kleine Amster dammer zien, dat hij lak had aan de naam Lendl. Brutaal betrad hij als eerste de baan en ook later, toen de bank werd opgezocht, glipte hij net even eerder langs de stoel van scheidsrechter Ene Savalle. Toch verloor Dogger zijn eerste opslag, terwijl Lendl onderwijl mopperde over de camera's van een filmploeg van het NOS journaal, die volgens hem hinderlijk stonden opgesteld. En ook in de derde game brak de drievoudige toernooiwinnaar door de service van zijn jeugdige tegen stander. Dogger liep zich te pletter, maar kwam wel met 4-0 achter. Het deerde hem niet. Eindelijk lukte de dropshot, zijn sterke wa pen en werd het 4-1. En Dogger pakte Lendl mede door een paar uitstekende returns een game af. De Tsjech moest voor het eerst lo pen. Er volgde zelfs een tweede op love gewonnen game (4-3), waar door twaalf punten op rij werden gepakt. En bij 5-4 voor Lendl leek Dogger even voor een sensatie te gaan zorgen toen hij opnieuw via een dropshot op 30-30 kwam. Uit eindelijk won de Tsjech toch de set. In de tweede set werd het Lendl niet eenvoudig gemaakt. Het moet voor hem bijna vervelend zijn ge weest, dat hij steeds met het sterke wapen van de Amsterdammer werd afgetroefd, al moest Dogger wel weer meteen zijn opslag aan de tegenstander laten. Lendl slaagde er niet in om echt vat te krijgen op de als een natuurtalent bestempel- bondscoach Stanley de pupil Franker. Verbazend knap bleef Dogger met veel durf en lef vechten. Bij 3-4 voor Lendl produceerde die twee missers en de jongeling pakte zijn kans. En Dogger kreeg op eigen service, na een 0-30 achterstand, zelfs twee mogelijkheden om een voorsprong te nemen. Lendl won toch, maar kreeg het m de tiende game opnieuw moeilijk. Gewoon omdat Dogger de vele fouten van zijn tegenstander bleef afstraffen, terwijl bovendien de tweede ser vice van de Tsjech af en toe ner gens op leek. Niet omdat Lendl het te gemakkelijk opnam. Wel omdat Dogger hem daar toe dwong. Zelfs sloeg de nummer een een dubbel- fout, waardoor hij zijn opslag dreigde te verliezen. En Dogger kreeg nog een tweede breakpoint, voordat Lendl met een eindelijk gelukte dropshot de partij kon uit maken. "Hij slaat verschrikkelijk hard", vond Paul Dogger later van zijn te genstander. "Maar daar had ik niet zo zeer moeite mee. Het lukte ech ter enkele malen niet zo goed. En hij kan er natuurlijk wat van. Hij maakt op de goede momenten de punten. Maar ik was al lang blij dat ik tegen Lendl mocht spelen. Toen ik met 4-0 achterstond was ik blij dat ik scoorde. Dat was goed voor m'n zelfvertrouwen1', aldus Dogger die zich gisteren met een flinke looptraining op de partij had voor bereid. "Ik had niet verwacht tegen spelers uit de top-100 wat te kun nen maken. Het is geen afgang ge worden. Deze drie wedstrijden ge ven me hoop voor de toekomst. En ik ga dan ook heel serieus door. Tenminste als er geen mooi meisje op m'n weg komt. Dan kan het zijn, dat ik ook zo weer stop. Maar ik ben opgehouden met m'n studie, dus moet ik wel door". "Hij weet wat hij doet", merkte Tom Okker gisteren op over het ta lent Paul Dogger. "En het beste wat hij kan doen is zo snel mogelijk een contract met een management bureau afsluiten. Alleen geen lang contract. Want misschien draait hij over twee jaar al bij de top mee. Wel zal Paul en ook zijn begeleiders het hoofd er bij moeten houden. En hij zal zelf hard moeten werken. Ik denk niet dat hij dan last hoeft te hebben van alle aandacht". Vol gens bondscoach Stanley Franker, die de familie Dogger adviseert, zijn er bij een aantal managements- bureau's eisen op tafel gelegd rond de aanbiedingen die 'zijn gedaan. "Zo'n contract is goed, mits ze maar meedenken in zijn ontwikke ling. Tot nu toe biedt ProServ de beste voorwaarden. Of met hen een contract wordt getekend, weet ik ook niet". Franker denkt dat de prestatie in Ede Paul Dogger misschien stimu leert. "Hij staat nu op de 396ste plaats op de wereldranglijst. En je ziet, Schapers verliest les mag in tennis. Ik hoop niet dat hetgeen hij in Ede heeft gedaan te vroeg komt. Maar het is mijn taak te zorgen, dat alles goed wordt op gevangen. En Paul moet zich con stant realiseren, dat hij de school heeft opgegeven. Hij zal moeten blijven werken. En op de baan zijn de dingen vaak gelijk. Lendl heeft zich toch ook bijna twee uur moe ten inspannen. Hij schatte Dogger verkeerd in en verloor een eigen game. Die jongen kon meer dan hij dacht. De tempowisselingen van Paul waren dan ook goed. En hij heeft opnieuw goed geknokt. En geloof maar niet, dat als er straks een mooi meisje komt. het over is. We hebben een goede verstand houding. Zij gaat gewoon mee. Ze komt echter niet aan zijn carrière". Afremmen De bondscoach gaf toe. dat hij zijn pupil heeft moeten afremmen. "Soms deed hij wat stoute dingen. Hij is ondeugend. Ook op de baan. Brutaal zijn mag van mij tegen Lendl. Als hij het maar niet tegen mij is. En hij stapte toch maar voor Lendl de baan op en ook later voor hem langs. Kijk, dat heeft ook met huisje proberen" die ondeugendheid te maken. Maar je moetje op zulke toernooien goed gedragen", aldus Stanley Franker, die niet verwacht dat Paul Dogger onder de druk van de vele belang stelling zal bezwijken. "Wat deze week is gebeurd is gemakkelijk. Straks wordt het moeilijker. Als het op dat baantje ergens in het land, waar de mensen in dikke rij en langs de kant staan, fout gaat, moet je er ook bij blijven. Ook dat is een rijpingsproces", vindt de bondscoach, die Dogger wel wat gaat omvormen. "Ik ga hem een goede volley le ren en hem helemaal klaar stomen voor het gravel. Zijn service en net- spel zijn in verhouding te zwak. En daarom denk ik dat we moeten uit gaan van hetgeen hij wel goed doet. Daar kan hij toch ook de wereldtop mee bereiken. Dat is ook Carlsson, Roldan-Perez en Gildemeister ge lukt. Ze staan bij de eerste twintig en zijn allemaal gravelspelers. Er komt zeker wat mij betreft geen stroomversnelling in zijn carrière. Wel gaat Paul naar het jeugdtoer- Parijs en ook het Melk- Paul Dogger likt zijn vingers afbij de gedachte Ivan Lendl te verslaan. De brutale Amsterdammer gaf goed partij, maar verloor desondanks met 4-6. 4-6. (foto anp) JACA (ANP) De twaalfde etappe van de Ronde van Spanje, die werd gewonnen door de Brit Sean Yates, is tussen Logrono en Jaca een zaak van de grote groep geweest. Het pe loton bekommerde zich nauwe lijks om de ontsnapping van Jose del Ramo, die in zijn eenzame po ging een grootste winst van 12 mi nuten bereikte. Het was duidelijk, de andere 150 renners hadden geen behoefte aan opmerkelijke inspanningen. In de slotfase veranderde dat beeld enigszins. Mathieu Hermans en zijn ploegmaten zagen een kans op een vijfde dagsucces. Die gedachte bracht het tempo omhoog en dat Suleymanoglii wacht op IOC ANKARA (Reuter) De Bulgaar se gewichtheffer Nairn Suleyma- noglu, die zijn land in 1986 om poli tieke redenen de rug toekeerde, mag voor Turkije uitkomen op de Olympische spelen in Seoul. Vol gens het persbureau Anatolia heb ben de Bulgaren ingestemd met een eventueel Olympisch optreden van de naar Turkije gevluchte Su- leymanoglu. Het Internationaal Olympisch Comité moet de Bul- hem. Al- gaar echter nog toestemming verle- ior Turkije uit te komen. De ploeg van Hermans bezat echter niet voldoende macht om het peloton onder controle te hou den en daarvan profiteerde de En gelsman Sean Yates, die onmiddel lijk zijn landgenoot Dano Davis achter zich aan kreeg. Yates en Da- vis rijden voor verschillende ploe gen, maar besloten toch samen te werken en de beslissing tot de laatste meters uit te stellen. Yates al zeven jaar professional en dit seizoen ook winnaar van de eerste etappe in Parijs - Nice had in de laatste meters geen enkel pro bleem met de nieuweling in het professionele milieu. De twee Brit ten, die in de laatste twintig kilo meter een grootste winst hadden gekend van een halve minuut, moesten in de laatste meters benen maken om buiten de greep van het peloton te blijven. Het lukte net. Davis verloor twee seconden op Yates en bleef Hermans, de snelste sprinter uit de groep van meer dan honderd renners maar net een tien tal meters voor. Duinkerken Eric Vanderaerden is gisteren op herhaling geweest in de vierdaagse van Duinkerken. Net als donder dag werd de Belg uit de ploeg van Post sprintwinnaar. De rit over 203 kilometer van De- nain naar Armentieres ontwikkel de zich in het voordeel van de sprinters. Eerste verantwoordelijk daarvoor was Pascal Poisson, de leider in het algemeen klassement, die de beslissing in de ronde graag nog wilde uitstellen tot de slotdag. Poisson en zijn ploegmaten contro leerden de koers en stonden slechts een incidentele ontsnap ping toe. Maar ook dan werden de verschillen klein gehouden. Alleen Janus Kuum nam een voorsprong die de minuut benaderde. De Noor werd ruim voor de eindstreep weer door de groep teruggehaald. Van deraerden won de sprint op kracht. Zijn vroege aanzet verraste Liec- kens en alle anderen. Urs Zimmermann heeft zijn eer ste grote triomf van dit seizoen bin nen. De Zwitser won gisteren de ronde van Trente, een driedaagse etappekoers in Italïe. Zimmer mann nam woensdag de leiding door zijn zege in de eerste etappe. De coureur uit de ploeg van Davide Boifava verdedigde in de laatste rit de kleine voorsprong van zeven se conden op zijn landgenoot Tony Rominger met succes. De laatste rit, van Pedrazzo naar Riva del Gar- da over 216 kilometer, werd ge wonnen door de Italiaan Roberto Gaggioli. Johan van der Velde werd in de massasprint vierde. ADVERTENTIE Sportcomplex "Kikkerpolder" Zondag a.s. aanvang 14.30 uur HOOFDKLASSE VONDELLAAN 80. 2332 AH LEIDEN. TELEFOON 071-769313 Sportief Aktief ZATERDAG 13.00-17.30 SKY The 1988 Audi Tour- nement live reportage van de halve fina les in het internationaal mannen-tennis toernooi in Ede 13.30-18.05 BBC 1 Grandstand met rugby, paardesport, motorsport, boksen en golf 14 25-14 30 Super Voetbaluitslagen 15.30-16.30 Super: Super Sport 16 30-17.30 Super: Amerikaans College Basketbal 17.35-18 25 BBC 2: Rugby Union: live re portage van de tweede halve finales in Middlesex. 18.00-19.00 Did 1 Sportschau: met o.a. Bundesliga-voetbal. 18 15-18.20 BBC 1. Sport 18 25-19 20 BBC 2 Badminton Horse Trials verslag van het springconcours - de 4,5 mijl cross country. 19 00-19 25 Ned 2 Veronica Sport 19 20-20.00 BBC 2 Rugby Union repor tage van de finale in Middlesex. 19 30-20.00 Did 3 Sport im Westen 21 44-22.30 Ned 3 Studio Sport Met zaalhandbal: Aalsmeer-Blauw Wit, bas ketbal Weert-Den Helder, surfen in Schevenmgen, tennis in Ede en wielren nen: Ronde van Spanje. 21 55-22 10 BBC 1 Sport 22.00-22.58 SKY The 1988 Audi Tour- nement hoogtepunten van de vanmid dag gespeelde halve finales van het in ternationale mannen-tennistoernooi in Ede 22.10-23.25 Did 2 Das aktuelle Sport- Studio. 22.30-22.45 BRT 1Sport op Zaterdag. 23.00-23.50 BBC 1: Basketbal: hoogte punten van de play-offs van American Professional Basketball 23.00-00.00 SKY Transworld of Sport historische, dramatische en humoristi sche momenten uit de sportwereld ZONDAG 13 00-17.30 SKY The 1988 Audi Tour- nement rechtstreeks verslag van de fina le van het internationale mannen-tenms- toernooi in Ede. 15.00-15.30 Super- Formule I Grand Prix van San Marino 15.00-16.00 BBC 2 Rugby Special hoogtepunten van de finale van de Rug by Union in Middlesex en de wedstri|d Neath-Llanelli. 15.00-18 00 BRT 2: Stadion 15.30-16 00 Super: Super Sport 16.00-17 00 Super: American College Football: verslagen van de beste wed- strijden. 16.00-19 40 BBC 2 Sunday Grandstand: met badminton, paardesport, golf en cricket. 16.45-17.15 Ned 3 Studio Sport Met ta feltennis. Grand Prix Ladies 17 35-17 45 Ned 3: Sportuitslagen 17 55-19.58 Did 1 Sportschau 19.00-20.00 Ned 3: Studio Sport Met voetbal, atletiek marathon van Amster dam. wielrennen Ronde van Spanie. en de tenms-fmale m Ede (onder voorbe houd) 19 30-19 45 Did 3: Sport im Westen 20 10-20.45 BRT 1 Sportweekend 20.30-20.35 Super: Voetbaluitslagen 21.45-22.25 Did 2: Sport am Sonntag. 23.00-00.00 SKY Transworld of Sport: historische, dramatische en humoristi sche momenten uit de sportwereld 00.00-00.30 SKY The 1988 Audi Tour- nement: hoogtepunten van de vandaag in Ede gespeelde finale van het interna tionale mannen-tennistoernooi

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 15