Jansen staat model voor strijdwijze UVS Lendl veegt baan aan met Cane SP°o£TV Sprintzege helpt Kelly geen meter Jan Peters kondigt einde loopbaan aan Oppermachtig Ter Leede paid: titel Tsjechische tenniscrack ook volgend jaar naar Ede VRIJDAG 6 MEI 1988 SPORT PAGINA 21 Spanjaarden blijven in het wiel VALDEZCARAY (ANP) - De aan komst in het bergstation Valdezca- ray na de elfde etappe van de Ron de van Spanje heeft Kelly een 'lege' overwinning opgeleverd. Op de hellend^ meters meldde zich na melijk een groep van een kleine 25 renners voor een massasprint. Bij die 25 waren, met uitzondering van Joakim Mujika, alle renners uit de top van het klassement. Mujika verspeelde meer dan drie minuten en zakte uit de top van het klassement naar de veertiende plaats. De nederlaag van de Bask op zijn terrein, de bergen, betekent dat de positie van Mathieu Her mans in de ploeg versterkt is. Nu er geen rijder meer op steun behoeft te rekenen voor een hoge plaats in de eindklassering, lijkt de totale steun aan de duivelse sprinter een vanzelfsprekendheid. Hermans overigens heeft de etappe van gis teren, in gezelschap van zijn Ne derlandse maten Beuker en Nij^ boer, als laatste afgesloten. Hij zal zich de komende dagen in de ber gen geen illusies maken over zijn vijfde ritoverwinning in de 43e Ronde van Spanje. De rit van Santander naar het op bijna 1600 meter gelegen bergsta tion, over 217 km, kende een vroe ge breuk in het peloton. Een groep van ongeveer twintig renners ont snapte en bij die twintig waren Suykerbuyk en Nijboer. Op de stij gende wegen, na vijftig kilometer moest ook een pas van de eerste ca tegorie worden genomen, bleven slechts drie renners voorin over, Sanchez, Sarrapio en Suykerbuyk, die bij de beklimming van de Puer to de El Escudo gepasseerd wer den door Martinez. Suykerbuyk als eerste, Sanchez als laatste. Voor Suykerbuyk en een groot deel van het peloton dat het ge maakte gat niet meer kon dichten, waren de kansen op een dagsucces verkeken. Sanchez echter bleef voortdurend voorin. De Spanjaard deed vijf kilometer voor de eindstreep van Valdezcaray, irï ge zelschap van de Colombiaan Chiza- bas, een laatste poging loon naar werken te krijgen. Hij bleef alleen over, maar zag honderd meter voor het einde het eerste peloton over zich heenvallen. Kelly won de sprint" voor Van Brabant, Dietzen en Cubino. Duel Randstad Sport gestaald LEIDEN - In de eerste klasse van de afdeling Leiden (zondag) zyn gisteravond drie wedstrijden ge speeld. De wedstrijd Randstad Sport - MM O kreeg na 16 minuten (bij de stand 0-1) een vroegtijdig einde. Nadat Cees van Rijn MMO op voorsprong had gezet (volgens de thuisclub in buitenspelpositie), kreeg arbiter Gerard Vermeulen een heftig protesterend Randstad Sport om zich heen. De Leider- dorpse scheidsrechter voelde zich bedreigd en vertrok richting kleed kamer. Pogingen van de beide aan voerders om de wedstrijd te vervol gen mislukten. YVarmunda - VNA 2-2 Beide elftallen speelden met veel invallers. Toch was het spel het aanzien zeker waard. Na een 0-0 ruststand brak VNA de wedstrijd open door doelpunten van Henk van Berkel en Edwin de Roo (0-2). Maar de mannen van trainer Ferry van Haver legden zich niet neer bij een nederlaag. Door doelpunten van Leon Kortekaas en Leo van Reisen werd de buit toch nog ge deeld (2-2). Bernardus - ASC 4-1 ASC kreeg in Hazerswoude een gevoelige nederlaag te slikken. Vooral Peter Oudshoorn was bij Bernardus in topvorm. Driemaal wist hij de Leidse doelman te pas seren. Richard Lenderink was de maker van het vierde doelpunt. Leo Bolle redde voor ASC de eer (4-1). Eric Vanderaerden heeft door winst in de vierde etappe van de Vierdaagse van Duinkerken zijn achterstand op de nummer één in het algemeen klassement, de Fransman Pascal Poisson, met acht seconden teruggebracht. Het verschil tussen het tweetal be draagt nu nog anderhalve minuut. De Belg uit de ploeg van Post was de snelste sprinter in een kop- groepje van negen renners. Van het pelotonnetje maakte ook Poisson deel uit. De Fransman maakte zich niet druk in de eindsprint. De Bel gen Frison en Devos pikten ook nog een paar seconden tijdvergoe- ding mee. In de rit van 168 kilometer van Saint-Quentin naar Denain, viel de eerste beslissing na 58 kilometer. De aanval van de Fransen Abadie en Garnier werd beloond met een voorsprong van maximaal zes mi nuten. De tegenaanval van de groep Vanderaerden, de Australiër Peiper en Poisson kwam na 65 kilo meter. In de laatste fase werd het peloton op iets minder dan een mi nuut gehouden. Toni Rominger heeft de twee de etappe van de drie-daagse Ron de van Trente, in het noorden van Italië, gewonnen. De Zwitser kwam na de rit over 183 km van Ar- co naar Bellamonte alleen aan de streep met een voorsprong van meer dan een halve minuut op zijn naaste concurrenten. Rominger klom naar de tweede plaats in het algemeen klassement, op zeven se conden van zijn landgenoot Urs Zimmermann. De uitslag van de tweede etappe is: 1. Rominger (Zwi), 183 km van Arco naar Bellamonte in 5 uur 1 mi nuut en 3 seconden, gemiddelde 36,340 km/u, 2. Wechselberger (Oos) op 31 seconden, 3. Bugno (Ita) 0.34, 4. Contini (Ita), 5. Baron- chelli (Ita) zelfde tijd. De top van het algemeen klasse ment is: 1. Zimmermann (Zwi) 10 uur 11 minuten en 59 seconden, 2. Rominger op 7 seconden, 3. Wech selberger 0.46,4. Vandelli (Ita) 0.53, 5. Baronchelli 0.54. Leidenaars kloppen EDO met 3-0 HAARLEM - De applauswissel die Gerry Jansen vlak voor tijd van zijn trainer Arie Lagendijk kreeg was volkomen terecht. Want niet alleen had de volledig leeggespeelde spits met twee treffers een groot aandeel in de even verrassende als belangrijke 0-3 overwinning die UVS gis teravond op EDO behaalde, maar tevens stond de geblokte spits model voor de wijze waarop de Leidenaars nu serieus de strijd tegen de degradatie hebben opgevat. Dat is, kort samenge vat, door keihard te werken voor een positief resultaat en het mooie voetbal maar even te verge ten. Dat laatste kost technisch begaaf de spelers als Mario Faber, Hans de Kruijs, Henri Pouw en in mindere mate ook Hans van Leeuwen nog altijd zichtbaar moeite, maar voor zover zij nog niet z(jn overtuigd van de noodzaak daarvan, konden zij zich gisteren in het 'vier punten duel' met EDO nog eens spiegelen aan de betrekkelijke nieuwkomer die Gerry Jansen in de blauwwitte hoofdmacht is. Hij gaf er blijk van de boodschap die aanvoerder Fred Fillipo al maanden loopt te verkon digen donders goed te begrijpen. Voor hem geldt dat de snelste weg naar het doel nog altijd de kortste is, en naar dat motto handelde de spits ook. Jansen, levensgevaarlijk als hij 'rechtdoor' op snelheid is, voelde SCHIEDAM De vrouwen van Ter Leede zijn gisteravond door een 0-2 overwinning bij HBSS kampioen geworden van de interregionale klasse (zaterdag). Een kampioenschap met groot over macht, want door een zege op HBSS bleven de Sassenheimse vrouwen ongeslagen. 40 punten uit 21 wedstrijden en slechts tien tegendoelpunten bewijzen de overmacht van de pupillen van de scheidende trainer Albert van der Berg. Een be slissingswedstrijd tegen de zondag-kampioen KFC (Delft) moet gaan uitmaken wie West II gaat vertegenwoordigen bij het Kampioenschap van Nederland (18 juni). De wedstrijd zelf was niet de beste van het sei zoen. Doordat HBSS zijn sportieve plicht deed, kwam het zenuwachtige Ter Leede maar moei lijk in de wedstrijd. Toch had Ter Leede met gro te voorsprong de rust kunnen bereiken, als niet steeds het Schiedamse houtwerk zou zijn ge raakt. Nu wist alleen Sandra Bakker de Schie damse goalie te passeren (0-1). In de tweede helf leek de ban gebroken en ging het Ter Leede wat makkelijker af. Topscoorder Jenny van der Mark (43 doelpunten) zorgde er voor dat de aanhang van Ter Leede wat zekerder langs de lijn kon lopen (0-2). De feeststemming zat er helemaal in, maar gescoord werd er niet Een goed jaar voor trainer Van der Berg. Het tweede elftal is ook kampioen en UDO, dat hij ook traint, kan het nog worden. De wedstrijd tussen Lugdunum en HOV ging niet door omdat yde Rotterdamse verstek lieten gaan. zich in de Haarlemse knollentuin als een vis in het water. Een combi natie aangaan, een mannetje uit kappen of een bal eens rustig 'dood' leggen was er absoluut niet bij, daarvoor leende het veld achter het Haarlem-stadion zich gewoon weg niet. Los daarvan verkeert UVS al lang niet meer in de positie om eens rustig een balletje rond te spelen, nu alleen de punten nog tel len. Dat geldt inmiddels ook voor EDO, maar daar kwamen de Haar lemmers pas achter toen het te laat Aanvalsdrang Dat moment viel vijf minuten na de pauze, toen Mario Faber zich in een oprisping van aanvalsdrang voor het eerst in het gewoel stortte. Hij passeerde twee man, maar zag op de rand van het strafschopge bied de bal van zijn voet geplukt door teamgenoot Jansen die als een duveltje uit een doosje ten to nele verscheen. Hij keek niet waar hij stond, zag uit zijn ooghoek het doel, bedacht zich geen moment en haalde met links snoeihard uit voor 0-1. Die even onverwachte als rake treffer bleek achteraf meteen het breekpunt in de wedstrijd. Want EDO, net als UVS beslist geen liefhebber van het spelen van degradatie-voetbal, kon daarna niet de veerkracht opbrengen om nog wat zinnigs te bedenken. De ploeg had tevergeefs geprobeerd om voor rust al voetballend afstand te nemen, maar die pogingen smoorden in de kluiten of liepen stuk op de stevige muur die UVS voor doelman De Graaf had opge trokken. Het enige gevaar kwam EDE (GPD) „Paul Dogger? Van hem had ik tot op vandaag nog nooit gehoord. Ik heb begrepen dat hij van Tulasne en Schapers heeft gewonnen en dat hij een goede dropshot heeft. Het is leuk voor de jongen. Ik merk het zelf wel". Dat was de wat laconieke reactie van Ivan Lendl, nadat hij gisteravond in zijn eerste optreden in het Audi-tennistoernooi in Ede simpel Paolo Cane in twee sets van het centre court had gezet. De of ficieuze wereldkampioen ontmoet vandaag de 16-jarige Dog ger, die dé verrassing van het invitatietoernooi is. Lendl, de 28-jarige r de wereld, kwam pas gistermiddag in Ede aan. Met Madrid als tussen station, kwam hij uit Atlanta gevlo gen en werd hij in Brussel opge haald door toernooidirecteur Gies Pluim. Tijdens de uiterst nuttige autorit richting het Veluwse dorp, werd een nieuwe deal gemaakt voor 1989. Pluim deelde dat mee tijdens een persconferentie, waarin tevens officieel werd bekendge maakt dat Audi in de komende twee jaar hoofdsponsor zal blijven. Communicatiemanager Stad van de Duitse autogigant motiveerde de beslissing van zijn bedrijf. „De belangstelling is groeiende voor het toernooi. En het is goed tennis- minded Nederland een uitstekend toernooi aan te bieden. Er moeten nog wat details worden ingevuld in het nieuwe contract". Pluim liet weten dat hij onder weg vanuit Brussel naar Ede met Lendl een principe-overeenkomst had afgesloten voor 1989. En ook NIJMEGEN (GPD) - Jan Peters (33) stopt aan het einde van dit sei zoen met betaald voetbal. De voor malige international zegt te veel' hinder te ondervinden van allerlei kleine blessures. Peters speelt nu nog bij NEC, de club waar hij ze ventien jaar geleden begon. De middenvelder noemt zijn aan staande afscheid vrijwel vast staand. „Die blessures zijn niet echt ern stig, maar wel lastig. Ik lig er door spierverrekkingen iedere keer een week of vijf uit. Dat gaat zich op den duur wreken", zegt Peters. „En, het is zoals ze zeggen, er is toch een tijd van gaan". Jan Peters speelde zes jaar voor NEC, alvorens hij door het ambi tieuze AZ'67 werd weggekocht. Vijf jaar later werd de middenvel der voor 1,4 miljoen verkocht aan het Italiaanse Genua. Daar bleef hij twee jaar. Atalanta Bergamo werd zijn tweede Italiaanse club. De cir kel werd weer gesloten door zijn te rugkeer bij NEC, nu twee jaar gele den. Peters kwam 31 keer uit voor het Nederlands elftal. Peters heeft nog geen concrete toekomstplannen, maar wil graag „op de een of andere manier bij het voetbal betrokken blijven". De Westduitse international Olaf Thon vertrekt bij Schalke '04 en voetbalt volgend seizoen voor Bayern München. Dat heeft de pre sident van Bayern München, Fritz Scherer, gisteren gezegd. Schalke, dat vrijwel zeker degra deert uit de Bundesliga, vraagt voor de 22-jarige middenvelder bij na vijf miljoen gulden. Thon. die dinsdag tegen Borussia Mön- chengladbach een dijbeenspier scheurde, ontvangt ongeveer een derde van dat bedrag. De eredivisieclub Willem II heeft zich voor het komende sei zoen versterkt met doelman Frank Brugel van RBC en voorstopper Wilco van Buuren van PEC Zwolle. Eerder hadden de Tilburgers zich voor drie seizoenen verzekerd van de diensten van spits Willem van der Ark (SC Cambuur). met Yannick Noah. „Dat is één van de details", aldus de toernooidirec teur, die in Brussel met een verte genwoordiger van ProServ de komst van de Fransman naar het 'lentefeest' regelde. Overigens wil Pluim ook John McEnroe contrac teren voor het toernooi, dat vol gendjaar vermoedelijk van 8. tot en met 14 mei wordt gehouden. „Een week later, omdat ik moet kiezen om tegenover of Hamburg of Rome te gaan zitten. En dat zal Rome worden, omdat ons toernooi dan veertien dagen voor de Franse kampioenschappen zit. En dan is het gemakkelijker om spelers te vinden. Zij willen zich graag voor bereiden op Parijs. We hebben ech ter nog niks besloten. Wel is het ze ker dat er in 1989 ook middag- en avondwedstrijden zijn", aldus Pluim, die niet wilde vertellen hoe veel geld is gemoeid met de nieuwe overeenkomst met Audi. Ook kon hij niet vertellen hoeveel Lendl en Noah kosten. „Daarover moet deze week nog worden onderhandeld". Lendl bleek gisteravond zijn startgeld (90.000 dollar) dubbel en dwars waard. De sinds vier jaar on gekroonde koning van de tennis wereld, die bovendien sinds 1981 tot de drie beste spelers ter wereld behoort, sloeg binnen één uur de arme Paolo Cane van de baan. Het deerde Lendl niet, dat hij slechts een half uurtje met Tom Okker had kunnen trainen. In 24 minuten werd in de eerste set een 6-0 stand bereikt. Niet alleen miste Cane el ke overtuiging, maar ook leek bij voorbeeld zijn tweede service ner gens op. Lendl hoefde zich niet in te spannen. De Tsjech kon zich zelfs een dubbele fout permitteren en hoefde maar één ace te slaan. Moeilijker ging het in de tweede set. Niet omdat Cane beter gingen spelen. Verre van dat. Toch kon de Italiaan uiteindelijk zijn armen jui chend omhoog steken. De finalist van vorig jaar had ook een punt en nog wel op de service van Lendl. Afgetroefd werd deze slechts een maal, nadat hij vlot op 3-1 was ge komen en Cane zijn tweede punt scoorde. Lendl kon zich veroorlo ven om het rustig aan te doen. Lendl won dan ook op zijn sloffen de tweede set met 6-3 en zal van daag wel meer moeite hebben met Dogger. Die laat zich niet zo gewil lig naar de slachtbank leiden. Moeite Kent Carlsson, de 20-jarige Zweed die sinds de finale op het Ivan Lendl: Paul Dogger? Nooit van gehoord Hilversumse Melkhuisje in 1985 niet meer in Nederland had ge speeld, had alleen in de eerste set enige moeite met zijn even oude landgenoot Christiaan Bergström. De in augustus vorig jaar aan zijn linkerknie geopereerde Carlsson prijkt heel wat hoger op de rang lijst (11e) dan zijn tegenstander, die 85e staat, maar dat was niet te mer ken. Beide spelers produceerden vele missers en pakten elkaar in de eerste set om beurten de opslag af. Het voordeel van de service viel in dit geval in het niet. De schuld werd aan de te zachte baan gegeven. Bergström wisselde goede met slechte momenten af, sloeg wel acht winners in de eerste set, maar durfde op het beslissende moment niet. Hij verloor daardoor de eerste set met 7-5 en was in de tweede niet bij de les. Het opval lendst was de poging van Carlsson om een bal te halen die over de hor ding vloog. Hij blesseerde daarbij zijn hand, maar won de tweede set met 6-2. Carlsson speelde met een ge zwachtelde knie. Hij won na zijn operatie het Grand Prix-toernooi van Madrid, vloog er in Monte Car lo bij de achtste finale ten voordele van Leconte uit, maar versloeg de zelfde speler in Hamburg. „Ik ben tevreden over deze wedstrijd en speelde ontspannen", merkte de Zweed nadien op. „Van m'n knie heb ik totaal geen last. Wel heeft m'n arts geadviseerd om uitslui tend op gravel te spelen. En dat doe ik ook tot het einde van dit jaar in wat kleine toernooien. Het is mis schien niet goed voor de lijst, maar wel voor m'n gezondheid. Want ik kan me na de operatie veel gemak kelijker bewegen". Het programma van vandaag: 13.00 uur: Mansdorf (Isr) - Mezzadri (Zwi), 15.00: Lendl (Tsj) - Dogger (Ned), 19.00: Woodforde (Aus) - Carlsson (Zwe), 21.00: Bates (GBr) - Frawley (Aus). Monsterscore basketballers Den Bosch AMSTERDAM (ANP) - Den Bosch heeft gisteravond heel simpel ook de tweede wedstrijd in de halve finales van de play offs om de Nederlandse basket- baltitel van Canadians gewon nen. Na veertig minuten een richtingsverkeer stond de on waarschijnlijk hoge stand van 99-144 op het scorebord. Canadians was tijdens het duel weliswaar gehandicapt door de afwezigheid van Euge ne Richardson, maar Den Bosch maakte zo'n sterke in druk dat de spoorloos verdwe nen Amerikaan vermoedelijk ook geen potten had kunnen breken. Halverwege de van Bossche kant in aanvallend op zicht subliem gespeelde wed strijd, was al duidelijk dat Ca nadians zich vast kan richten op volgend seizoen. De derde wedstrijd, zaterdag in Den Bosch, zal niet meer zijn dan een formaliteit. De eerste ploeg die drie duels heeft gewonnen, plaatst zich voor de finale. De twee andere ploegen in de hal ve finales. Weert en Den Hel der, spelen vandaag in Den Hel der. Weert won het eerste duel. Basketbalclub Canadians moet het restant van de play offs verder zonder de Ameri kaan Richardson. De twee me ter lange voorspeler verdween afgelopen woensdag spoorloos. Dinsdag speelde de 33-jarige Richardson met Canadians nog mee in en tegen Den Bosch. Woensdagavond leverde Ri- chardsons Amsterdamse vrien din de sleutels van zijn apparte ment in bij coach Edwin van de Hart. Het bestuur van Canadi ans zal Richardsons contract breuk aankaarten bij de inter nationale basketbalfederatie (FIBA). De FIBA legt in dit soort gevallen de betrokken speler gewoonlijk een speelver bod op in Europa. voort uit 'dode' momenten. Vooral van links lanceerde Rene Valent een serie vrije trappen die af en toe flinke paniek veroorzaakten. Piro- van en Van Berkel misten maar op een haar na het doel. Vrije trappen bepaalden trou wens toch het beeld van de wed strijd, want ook UVS kreeg daaruit op zijn beurt wat mogelijkheden. Leon Meijs kopte tot tweemaal toe rakelings naast en de inzet van Ma rio Faber scheerde de lat. Op die momenten w^s het evenwel druk in het Haarlemse strafschopge bied, maar dat werd na de geme moreerde 0-1 van Jansen wel an ders. Een kwartier na diens voltreffer en luttele minuten na de volgende waarschuwing die Hans de Kruijs uitdeelde (uit de loop keihard op de lat) mocht Hans van Leeuwen op nieuw een vrije trap nemen. Ter af wisseling van Meijs toog ditmaal Fred Filippo naar voren en al net over de middenlijn duidde hij met woord en gebaar op 'het gat' dat was gevallen in de totaal ontred- 'derde EDO-defensie. Doodgemoe dereerd legde de zaal-international de bal panklaar op het hoofd van de opgestoomde voorstopper. Onge hinderd kopte die vervolgens raak: 0-2. Daarmee leek de wedstrijd ge speeld. Lagendijk wisselde de ge noteerde Ronald Bremmer voor Marcel Valk en dirigeerde Meijs te rug naar de verdediging. Rustig uitspelen was van toen af aan het devies. Daar evenwel wilde Gerry Jansen zich niet bij neerleggen, hij had het toch al zo naar zijn zin. Vliegend van hot naar her blufte hij prompt de hopeloos in verwarring geraakte EDO-verdediging af en in balbezit geraakt ging hij wederom in sneltreinvaart recht op zijn doel af. Na zijn tweede treffer mocht hij het veld ruimen. Zondag immers wacht DWV. Het zal opnieuw niet mooi worden. Maar daar zal Jansen lak aan hebben. Sterker nog, zo wil hij het blijkbaar graag. AD VAN KAAM VRUDAG 15.20-16.00 BBC 2: Golf: de Epson Matchplay vanuit St. Pierre in Chepstow. 16.05-16.50 BBC 2: Golf: vervolg. 17.00-18.25 BBC 2: Golf: vervolg. 18.00-18.25 Ned 2: Sport. 20 20-20.50 BRT 1: Extra Time. 21.00-22.00 Super: NBA-Basketball •67m. 21.50-22.30 Ned 1: Brandpunt: met o.a. beelden van de voetbalwedstrijd Veendam-Emmen. 22.10-23.08 SKY: The 1988 Audi Tournement: internationaal heren-ten nistoernooi vanuit Ede. 22.35-22.40 Super: Voetbaluitslagen. 22.40-23.40 Super: Sportsworld: hoogtepunten uit het heden en het verle den. 23.00-23.30 Did 1: Sporlschau: met o.a. Bundesliga-voetbal. 00.10-00.57 SKY: Nederlands compe titievoetbal. ZATERDAG 10.03-10.35 Did 1: Sportschau. 13.00-17 30 SKY: The 1988 Audi Tournement: live reportage van de halve finales in het internationaal mannen-ten nistoernooi in Ede. WIELRENNEN - De Ronde van Capitol voor Liefhebbers en Vete ranen is gisteravond gewonnen door Gerrit Pronk uit Schevenin- gen. De regiorijders Pieter Eveleijn (5) en Piet Kralt (9) pakten een plaatsje bü de eerste tien. Kampioenschap voor B-junioren van Roodenburg LEIDEN De B-junioren van Roodenburg zijn terug op het hoogste niveau. Dankzij een 4-1 overwinning bij Nieuwerkerk be haalden de Leidenaars gisteren het kampioenschap van de interregio nale B2-klasse. Ed Nieuwekerk, Michael Verver, Dick Straathof en Harro Zandtingh maakten voor Roodenburg de doelpunten. Bij de landelijke A-junioren verloor Roodenburg het streekdu- el tegen Quick Boys. Artjan van Duivenbode en Huig Hoek zetten de Katwijkers op eigen terrein bin nen een half uur op een 2-0 voor sprong. Pas een kwartier voor tijd kon Roodenburg iets terugdoen (2- 1). Peter Barnhom van Quick Boys liep een boeking op. UVS leed thuis tegen Elinkwijk een verdiende 0-2 nederlaag. De Leidse ploeg, waarvoor Alex Leef- lang een strafschop miste, hield tot vijf minuten voor tijd gelijke tred met Elinkwijk. Binnen drie minu ten slaagden de gasten er vervol gens in twee doelpunten te maken. FC Lisse hield dinsdagavond koploper Ajax A2 verdienstelijk op Het Leidse elftal onder 14 jaar won gisteren in Zandvoort met 3-0 van de Noordhollandse selectie. De doelpunten kwamen van Erik van Maanen (Roodenburg), Koos Bave- laar (UVS) en Johan Hulzebos (SJC). Maandag ontvangt het Leid se team Utrecht op het terrein van Alphia.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 21