De crossers rukken op Dubbelslag van Hermans DIOKlaat bekerwinst nog glippen Prost moet ploeggenoot voor laten Zijspanduo opent goed JEREZ DE LA FRONTERA (ANP) - Met een knipoog naar de weergoden hebben Egbert Streuer en Bernhard Schnieders hun seizoen geopend met de tweede plaats in de zijspan- race om de Grote Prijs van Portugal. De wedstrijden werden gereden op het circuit van Jerez de la Frontera in het zuiden van Spanje, omdat het circuit van Estoril door de we reldfederatie werd afgekeurd. Knecht Demies wint semi-klassieker LEON (ANP) Matthieu Hermans heeft na de dubbelslag in dit weekeinde de groene trui in de Ronde van Spanje stevig om de schouders. De 25-jarige renner uit Goirle was beide dagen de absolu te snelste in de karavaan en won zaterdag de zesde en zondag de zevende etappe. Daarmee bracht hij zijn ritzeges in de Vuelta op drie en zijn overwinningen in dit seizoen op dertien. In het klassement behield de Spanjaard Cubino de leiderstrui. De regen heeft Streuer/Schnieders in Jerez zondag aan de aantrekke lijke klassering geholpen. Het duo startte slecht en lag na drie ronden op de zevende plaats, anderhalve seconde achter de leiders Biland en Waltisperg. Toen viel de regen met bakken uit de hemel en namen de coureurs eigenhandig de beslis sing de race af te breken. De jury, die de rode vlag niet hanteerde, nam het besluit de race te splitsen in delen van drie en negentien ron den. De totaaltijd over beide man ches was doorslaggevend voor de definitieve uitslag. De herstart verliep vlotter voor de Assense combinatie. Biland- /Waltisperg waren wederom het BOXTEL - DIOK is er niet in ge slaagd om voor de tweede keer be slag te leggen op de Nederlandse rugbybeker. In een meer spannen de dan fraaie wedstrijd bleek de Haagsche Rugby Club net te sterk, 19-17. DIOK kan het verlies van giste ren geheel aan zichzelf wijten. De Leidse ploeg kwam slecht voorbe reid het veld in, omdat ze te laat op het sportcompex in Boxtel arri veerde. Daarbij kwam nog dat steunpilaar Kees Koemans, die op eigen gelegenheid naar de wed strijd was gekomen, de weg was kwijtgeraakt en dus niet in de be ginopstelling voorkwam. Dit had duidelijk zijn weerslag op het team. De Leidenaars kwa men na een snelle 3-0 achterstand nog terug tot 3-3, maar daarna was HRC duidelijk de betere ploeg. So lide en fanatiek spelend wisten de Hagenaars de score tot 15-3 uit te breiden met bij de rust. Een kwestie van agressie", meende DIOK trainer Theo Snijders na af loop. „Wij lieten ons als lammeren naar de slachtbank leiden en deden niets tegen het sterke spel van HRC". De tweede helft gaf een herboren DIOK te zien. Met de inmiddels in de ploeg gekomen Koemans wer den de gevechten om de bal in de voorwaartsen gewonnen, en ook in de line-outs bleken de Leidenaars veel sterker dan hun Haagse oppo nent. Door dit balbezit kon ook de Leidse driekwartlijn aan het werk en het duurde niet lang voordat Diederik Renardel, na een fraaie uitgespeelde aanval, DIOK terug bracht in de wedstrijd, 15-7. De Leidenaars bleven hierna ook oppermachtig en lieten HRC alle hoeken van het veld zien. Dick Al- tink wist uit een line-out vlak voor de Haagse tryline de bal te bemach tigen en kon ongehinderd doorlo pen, 15-11. Hierna ging HRC echter beter spelen. De gemotiveerde ploeg wilde zich niet bij het drei gende verlies neerleggen en vocht voor wat het waard was. Het was echter toch DIOK dat de wedstrijd leek te gaan beslissen. Enkele mi nuten voor tijd was het Mark Mi- chielse die uit een onoverzichtelij ke situatie de bal wist te bemachti gen en via de korte kant van het veld wist te scoren, -en de ploegen op gelijke hoogte bracht, 15-15. Diezelfde speler benutte de moei lijke conversie en bracht de Leide naars voor het eerst in de wedstrijd op een 15-17 voorsprong. Op dat moment dacht iedereen dat de beker naar de Leidenaars zou gaan omdat de ploeg de gehele tweede helft de wedstrijd domi neerde. HRC wilde zich echter niet bij de nederlaag neerleggen en wist in hun laatste alles of niets offen sief handig gebruik te maken van een serie fouten in de Leidse verde diging en vlak voor tijd de winnen de try te scoren, 19-17. „Een verdiende overwinning voor HRC", vond DIOK-speler Ri chard Huisman na afloop van de wedstrijd. "Als een ploeg als DIOK de eerste helft zo slecht speelt, ver dienen ze het niet om te winnen". Trainer Theo Snijders kon dit slechts, zij het met moeite, be- GOLF - De Australiër Mike Har- wood heeft zondag in Quinta do Lago het golftoernooi om de open Portugese titel gewonnen. In vier ronden van achttien holes kwam Harwood, die een bedrag van 62.000 dollar (circa 110.000 gulden) ontving, tot een totaal van 280 sla gen. De Ier Eamonn Darcy kwam één slag tekort. WIELRENNEN - Bij een pro- wielerwedstrijd over 212 km met de finish in het Belgische Hoboken is Jacq van der Poel tweede gewor den achter de Belg Jan Bogaert. Wiebren Veenstra werd derde en Anjo van Loon zesde. HANDBAL - De handbalsters van Spartak Kiev hebben de eerste wedstrijd van de finale om de Eu ropese beker voor landskampioe nen tegen Südstadt uit Oostenrijk met 16-14 gewonnen. Bij rust was het 9-6 in het voordeel van de Sov jet-speelsters. Spartak eiste de voornaamste beker al elf keer op. snelst weg, maar Streuer en Sch nieders bleven dicht in de buurt. Het tweetal, dat een week in Estoril trainde, deed enkele vergeefse po gingen de Zwitsers van de leiding te verdringen. De slimme en erva ren Biland sneed de oud-wereld kampioenen voortdurend de pas af. In de slotfase nam Streuer geen risico meer. Hij had zijn achter stand in de eerste manche op de overige concurrenten meer dan ge compenseerd en nam genoegen met de tweede plaats. In de 500 cc, de koningsklasse, leken Rainey en Magee op weg naar een dubbelslag voor Yamaha. Rainey spoot als een raket weg en nam vier a vijf seconden voor sprong op de rest van het veld. Het was een onbezonnen actie. Net als die van zijn stalgenoot Magee, die halverwege aan een inhaalrace be gon. Hun banden sleten zo hard, dat ze in de slotfase snelheid tekort kwamen. Eddie Lawson, de ge wiekste Amerikaan, maakte zijn achterstand meer dan goed. Hij reed een uitgekiende race, passeer de beide al te haastige coureurs twee ronden voor het einde en won met groot gemak. Door de zege nam hij de leiding in het klasse ment. Na vier van de zestien races heeft hij twaalf punten voorsprong op titelverdediger Gardner, die dit seizoen nog op zijn eerste overwin ning wacht. Strijbos Dave Strijbos is in zijn pogingen om de wereldtitel motocross in de 125cc-klasse te heroveren in Oos tenrijk door een diep dal gegaan. De Nederlandse motorcoureur leek op de steile hellingen van Schwanenstadt kansloos tegen de Fransman Jean-Marie Bayle. De training, waarin de rondetijd van Strijbos vijf seconden langzamer was dan die van Bayle, onder streepte het probleem, dat in de eerste manche nog eens aangestipt werd. Bayle won met twintig se conden voorsprong op Strijbos. In de tweede reeks waren de rollen vooral door een slechte start van Bayle omgekeerd en won de Ne derlander, die ook de Grote Prijs van Oostenrijk achter zijn naam mocht schrijven. In de strijd om het wereldkam pioenschap van Van den Berk (overgestapt naar de kwart liter klasse), dat op een tweemansge vecht tussen de Franse Honda-fa- brieksrijder en de Nederlandse Ca- Eddie Lawson (foto ANP) giva-coureur is uitgedraaid, heeft Bayle na vier Grote Prijzen nog steeds twee punten voorsprong. Strijbos won twee Grote Prijzen, Bayle kwam tot een zelfde score. De geringste pech kan, omdat geen andere coureur het duo kan schei den, een forse kloof in de competi tie geven. Van den Berk John van den Berk leert snel. De wereldkampioen motocross in de 125cc heeft de twee keer zo zware klasse van de kwartliters na drie Grote prijzen al in zijn greep. Van den Berk won gisteren in Arsago Seprio met de Grote Prijs van Italië zijn eerste wedstrijd uit de wereld titelstrijd in de 250cc. De coureur uit Oss triomfeerde met overmacht en overzicht in beide manches en leidt het klassement van de strijd om het wereldkampioenschap, met nu al negentien punten voor sprong op de Brit Jim Whatley. De twee vlakke etappes zorgden in de Vuelta voor veel beroering. Door de verraderlijke wind werden beide ritten in vliegende vaart afge legd. Beide dagen hadden de ren ners in de beginfase de wind stevig tegen en werden kanshebbers uit de waaiers geblazen. De winnaar van het vorig jaar, de Colombiaan Luis Herrera, verloor zaterdag vier en een halve minuut en zondag bij na een kwartier. De favoriet en winnaar van twee jaar geleden, Al- varo Pino, werd zondag al na vijf tien kilometer verrast. Hij kwam in de tweede waaier terecht en zag de kopgroep nooit meer terug. Zijn achterstand liep op naar meer dan zeven minuten. Beide dagen was Sean Kelly de aanrichter van de ravage. De Ier schroefde het tempo enorm op en wie uit de waaier wegviel, was ver slagen. Matthieu Hermans was za terdag in de rit naar Valladolid over 202 kilometer en zondag naar Leon over 160 kilometer bijzonder at tent. Hij was voortdurend in de kop van het peloton te vinden en hand haafde zich met steun van zijn Spaanse ploeggenoot Lejarreta ge makkelijk. Hermans richtte zich dit seizoen speciaal op de Vuelta en de Tour. Door een in het najaar van 1987 op gelopen blessure moest hij het veldrijden laten schieten. Boven dien liet hij zich niet op de winter- banen zien. Door die gedwongen absentie concentreerde hij zich op het wegseizoen. De in San Sebas tian gehuisveste Brabander open de sterk met vier ritzeges in de Ronde van Murcia. twee in de Ron de van Valencia en twee in de Cata laanse Week. De Brabander bleek over meer inhoud te beschikken. Op de Cana- rische eilanden hield hij zich ver der rustig. De eerste rit op het vas teland greep hij aan om zijn sprin terskwaliteiten te tonen. Uit vrij wel verslagen positie drukte hij in de vierde etappe zijn voorwiel een fractie eerder over de lijn dan de Spanjaard Dominguez. Met de rit- zege verdween de nervositeit. Za terdag en zondag verliep de sprint een stuk vlotter, Op beide dagen werd hij gelanceerd door Lejarreta. Zijn zelfvertrouwen was zo groot dat hij tien meter voor de streep al recht op ging zitten en beide han den in de hoogte stak. De Vuelta wordt gekenmerkt door een groot aantal valpartijen. Zaterdag werd de Italiaan Rossig- noli het slachtoffer. Hij belandde in het ziekenhuis met letsel aan de schedel. Ook Pino kwam ten val en reed zondag met vier hechtingen in de rechter knie. Hij voerde het niet als excuus voor zijn nederlaag. Zondag werden de Fransman Bou- vatier en de Joegoslaaf Cerin in het ziekenhuis opgenomen. Beide ren ners tuimelden over het wegdek en liepen een herschudding op. Frankfurt De grote mannen zijn gisteren in de Grote Prijs van Frankfurt, Rund um den Hennigerturm. opnieuw in een klassieker buiten beeld geble ven. Michel Dernies, tweede in Luik-Bastenaken-Luik achter Adri van der Poel, veroverde de hoofd prijs in de enige ééndaagse wed strijd in West-Duitsland van enige betekenis. In de vrij zware rit over 280 kilo meter, meetellend voor de wereld beker, was het parkoers gedeelte lijk omgekeerd om het de renners wat moeilijker te maken. Het bete kende slechts uitstel van de beslis sing, die pas anderhalf uur voor het einde zijn gezicht kreeg. Zeven man maakten zich los uit een kop groep van 22 renners, Dernies en Vandenbrande (Bel), Sörensen en Veggerby (Den), Mantovani (Ita), Ducrot (Ned) en Zimmermann (Zwi). In voortreffelijke samenwer king nam het zevental definitief af stand van de anderen. Bij afwezigheid voorin van zijn kopman Rolf Gölz probeerde Maarten Ducrot in de slotfase zijn ploeg toch aan de winst te helpen. De aanval van de sterke tijdrijder werd echter geneutraliseerd door Michel Dernies. De Belg zelf imi teerde vijftien kilometer voor het einde, met nog twee beklimmingen van de „Turm" voor de wielen, de poging van de Zeeuw. De zes ande ren uit de kopgroep keken elkaar even aan om te ontdekken dat nie mand bereid was te werken ten voordele van een ander. Dernies, 27 en een erelijst zonder grote over winningen. was dus weg en bleef weg, ondanks een uiterste poging van Rolf Sörensen. De Deen pakte een halve minuut terug, maar dat leverde niet meer op dan de tweede plaats Jagt De Nederlandse ploeg heeft in de amateurwedstrijd van de Henni gerturm zijn successen uit de Ron de van Luxemburg van vorige week voortgezet. Michel Zanoli werd bij Frankfurt een eenzame winnaar, Arjan Jagt won de sprint van de volggroep en eindigde als tweede. Zanoli toonde zich in uitsteken de vorm op het zware parkoers. Zijn demarrage in de slotfase slaag de en aan de streep bedroeg zijn winst bijna een minuut. Woubrug- genaar Jagt, groot kandidaat voor de winst bij een sprint van de kop groep, dekte de vlucht .van zijn ploeggenoot. IMOLA (RTR/SID) - McLaren be heerst het net begonnen seizoen in de formule 1. Na de winst van oud wereldkampioen Alain Prost bij de opening in Rio de Janeiro, volgde zondag op het circuit van Imola bij de Grote Prijs van San Marino zelfs een dubbele triomf. Prost moest dit keer genoegen nemen met de tweede plaats op iets meer dan twee seconden van winnaar Ayrton Senna. Voor de Braziliaan was het de zevende overwinning in een Grand Prix. In de strijd om de we reldtitel leidt Prost met vijftien punten voor Senna die er negen heeft verzameld. Het verschil met de concurrentie nam in Imola verontrustende vor men aan. Titelverdediger Nelson Piquet volgde op meer dan een ronde van zijn Braziliaanse landge noot. Senna had zich in de trainin gen al de snelste getoond. Hij be nutte de pole-positie optimaal. Niet alleen was zijn start de beste van het veld, hij stond zijn leidende po sitie in de loop van de wedstrijd ook niet meer af. Senna kreeg alleen in het slot van de race concurrentie. Die kwam van de Fransman Prost. De tweevoudig wereldkampioen, 1984 en 1986, kende een abominabele start. Gaande weg de race passeer de hij met opmerkelijk gemak de ene na de andere voorligger. In de slotfase leverde hij andermaal een bewijs van zijn kracht door de snel ste ronde af te leveren. Echt dicht in de buurt van zijn ploeggenoot kwam hij echter niet. De aanvallen hielden voor Senna weinig gevaar in. Regerend wereld kampioen Nelson Piquet toonde zich de beste van het resterende veld. Hij besliste het duel om de derde plaats met de Belg Boutsen en de Oostenrijker Berger in zijn voordeel. WIELRENNEN - Pierre Duin heeft zaterdag zijn tweede plaats in het klassement van de Ruban Gra- nitier Breton behouden. Duin ein digde in de vierde etappe in de kop groep. Klassementsleider bleef de Fransman Vincent La Cressoniere. VLASIM - "De logica in de sport is vaak ver te zoeken. Dat zeggen voetballers in ons land, maar het gaat kennelijk ook op voor tafel tennis. Werkelijk niemand bij ons heeft serieus rekening mee ge houden met een overwinning op Avanti. Dat we nu met 5-0 win nen is voor ons echt een droom- succes", schetste de winnende Spartak-coach Zdenec Svab (44) de uiterst verrassende en voor het favoriet geachte DextrolAvanti bijzonder pijnlijke uitkomst van de Europa Cup-finale. De Ha- zerswoud.se vrouwen, die zater dag de continentale beker der landskampioenen in het Tsjechi sche Vlasim moesten verdedigen, waren totaal niet bij de les en werden kansloos afgedroogd. Vooral omdat Avanti-troef Betti- ne Vriesekoop het volledig liet af weten, smaakten de druiven bij zonder zuur voor de tweevoudige Cup-winnares. De Europese topper Vriesekoop moest in tegenstelling tot haar gewoonte behoorlijke nederlagen slikken tegen de materiaalspeel sters Masarikova en Davidkova, die in eigen land slechts als sub toppers gekwalificeerd worden. En daardoor liep voor Avanti de jacht op een derde Cup behoor lijk spaak. Er kon zelfs geen ga me gewonnen worden. "Ik voel me echt in mijn hemd gezet", ver klaarde de Seoul-gang ster kort na haar ongoochelende optreden zelf. Zij kon samen met haar ploeggenoten Mirjam Kloppen burg en Ellen Bakker, die op het laatste moment de voorkeur kreeg boven Yang Ying omdat coach Gerard Bakker vreesde dat de Chinese snelheid tekort zou ko men, geen moment de indruk wekken 'voluit' te spelen. "We hebben eigenlijk helemaal niet naar deze finale toegeleefd. Dat heeft ons aardig opgebroken", onderging de Hazerswoudse ve dette de afgang bijna apatisch. Het gebrek aan concentratie was in de aanloop al te bespeuren ge weest. Monter Vrijdagochtend om 7.20 uur zette Avanti nog monter koers naar de 10.000 inwoners tellende provin cieplaats in Centraal Bohemen. Met een tweetal voorbeeldige vluchten werd Praag en vervol gens per auto Vlasim bereikt. De omnivereniging Spartak, die veertien sportafdelingen telt, blijkt bij aankomst tafeltennis zeer hoog in het vaandel te heb ben staan. Onder Svab maakt de club gebruik van de faciliteiten van het aldaar gevestigde mo dernste taféltenniscentrum - een van de vier - van Tsjechoslowa- kije. De Hazerswoudse delegatie raakt onder de indruk van de werkelijk prachtige speelzaal, sauna, fysiotherapie- en massa geruimte, solarium, krachthonk, zwembad, sporthotel (52 bedden) en nog veel meer. "Alles staat hier in de eerste plaats ter beschik king van de tafeltennissers in ons land. Dit sportcentrum is er sinds 1975 en samen met mijn vrouw heb ik de technische leiding. Onze afdeling in Vlasim bestaat uit honderd leden, waarvan vooral de jeugd succesvol is. Maar ons vrouwenteam is het meest be kend. Ook wij spelen, net als Avanti, morgen onze derde EC-fi- nale", luidt de introductie van Svab. Terwijl het Hazerswoudse kwar tet 's avonds (redelijk) ontspan nen traint en ook oog heeft voor de camera van een meegereisde ploeg van Avro's Sportpanora- ma, toont Svab ontzag voor Avanti. "Het team is sterker dan vorig jaar, toen we de finale met 5-3 verloren. Met de Chinese Yang Ying voegen ze bovendien iets extra's aan het team toe. Avanti is bovendien de enige ver eniging in Europa waar de beste speelsters van het land samen in spelen. Bij ons is dat niet het ge val. De top-drie (Hrachova, Kasalova, Safarova, WvW) speelt bij andere clubs. Wij heb ben drie speelsters van een gelijk niveau en dat is onze kracht. Maar onze beste speelster, Koco- va, staat 26e op de Europese ranglijst. Vriesekoop en Klop penburg staan bij de eerste tien. Wij kunnen morgen alleen maar dromen van een succesje". Moe De ochtend voor de eindstrijd legt Gerard Bakker inJxet aan grenzende Mezackym-park ten overstaan van Avro-v er slag ge ver Alje Kamphuis een verkla ring af waarom hij na Seoul als bondscoach stopt. De Leidenaar is 'moe' en 'opgebrand' na zovele jaren toptafeltennis. Hij vertoont niet meer de trekjes van de gedre ven, welhaast bezeten coach van weleer. De reeks botsingen met de NTTB en de daaruit voortvloei ende conflicten, al of niet door hem zelf gezocht, hebben zijn spo ren achtergelaten. "Er zijn ge noeg momenten geweest, waar door je ontgoocheld bent geraakt. We hebben steeds moeten opbok sen tegen het in Nederland heer sende onbegrip voor topsporters. Je wordt dan voor gek verklaard en je blijft voor altijd die gek. Het gaat niet allemaal ongemerkt aan je voorbij. Maar er zijn na tuurlijk ook mooie momenten ge weest, zoals de eerste Top Twaalf winst in Nantes en het Europees kampioenschap in Boedapest. Daardoor kijk ik tevreden terug. Maar ik ben uitgeblust, een an der moet het nu maar doen". On dertussen werken zijn speelsters een tweede training af en begint de op eigen kosten aanwezige Avanti-voorzitter Leon van der Wer ff de spanning te voelen, "Ik ben er toch niet gerust op. Ieder een zegt wel dat wij de favoriet zijn, maar we spelen hier wel uit. Die 5-3 van vorig jaar biedt geen enkele garantie dat we hier kun- Twijfel 's Middags is om kwart over vier het uur van de waarheid aange broken. Driehonderd supporters bevolken de speelarena in af wachting van de dingen die ko men gaan. Ellen Bakker (21) opent evenals vorig jaar tegen Daniela Davidkova (18). Toen won Bakker verrassend, nu heeft de vrouwelijke 'linkmichel' van de Tsjechische ploeg aan twintig minuten genoeg om de Leidse stu dente onderuit te halen. Vader Bakker reageert boos en teleurge steld. "Op zo'n moment ga je al een beetje twijfelen. In plaats van met 1-0 voor, sta je nu met 1-0 achter. En het was vorig jaar al spannend", dacht Vriesekoop la ter terug aan dat moment. Bij de tweede partij tussen Masarikova (20) en Vriesekoop (26) werden de rollen ook al in het nadeel van Avanti omgedraaid. De derde speelster van Spartak kwam tot groot enthousiasme van de Spar- tak-aanhang met liefst 21-14 en 17-8 voor, waarna de te laat inge zette inhaalrace van Vriesekoop net strandde: 22-20. Toen zat Avanti er eigenlijk al doorheen. "Want Bettine en Mirjam zullen het moeten doen. Als Ellen één partij wint hebben we een kans om te winnen", had Gerard Bak ker iedereen voorgehouden. Dat Mirjam Kloppenburg (22) ver volgens opnieuw het onderspit moest delven tegen de penhouder- greepspeelster Miluse Kocova (23), wekte geen verwondering, maar betekende wel 3-0. Vriese koop (tegen Davidkova) en Bak ker (tegen Kocova) maakten in die al vrijwel verloren stelling de twee uur durende partij bijna plichtmatig vol. Kater 's Avonds vecht Vriesekoop op de afscheidsborrel tegen de kater. "Op de training gaat het momen teel hartstikke goed met me. Te gen materiaalspeelsters heb ik het altijd wel moeilijk, maar nu verlies ik er van omdat ik er niet op ingesteld was. Ik ben op de training met andere dingen be zig. Dat is geen excuus. Als we thuis zouden hebbben gespeeld, zou ik waarschijnlijk net even gemotiveerder zijn geweest. Dat thuisvoordeel woog nu zwaar in het voordeel van Spartak. We hebben met Avanti nog nooit in Tsjechoslowakije kunnen win nen". Op hetzelfde moment stor ten de Tsjechischen zich jubelend in het disco-gewoel. "We zijn heel blij. Niemand van ons geloofde erin. Pas de laatste week hebben we samen keihard kunnen trai nen omdat Kocova en Davidkova in Praag moesten studeren", ge niet de apetrotse Masarikova na. Svab, die evenals collega Bakker na de Olympisch Spelen een punt ('ook ik ben moe, er moet nieuw bloed komen') achter zijn carriè re als vrouwenbondscoach zet, lacht breeduit. "We waren echt in topvorm en gebrand op de zege. Die gretigheid miste ik bij Avan ti, dat natuurlijk veel beter kan". En de in verlegenheid gebrachte Bakker kon dat alleen maar be amen. "Je houdt rekening met verlies, maar een nederlaag van 5-0 verwacht je gewoon niet. Je kunt alleen maar stellen dat we - Bettine zelfs belabberd - slecht ge speeld hebben en als club inder daad niet naar deze finale toe- geleefd hebben. Het moest er even tussendoor, hoe vreemd dat ook klinkt. De logica is soms inder daad ver te zoeken WIM VAN WANROOY

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 21