De Murmik heeft twee ijzers in vuur Ontnuchtering voor BY Lisse Geld van het koninkrijk Van der Veer in de schaduw van favorieten Unicum raakt punt achterop Regen spelbreker bij Dekker en Voorhout Fluks terug naar afdeling Carlsson langs Henri Leconte BEVERWIJK/ZEVENAAR - Dit keer geen dramatische taferelen en geen protesten. Voor Lisse restte gisteravond in Beverwijk de nuch tere constatering dat de thuisploeg in het beslissende duel uit de eerste divisie een maatje te groot was. De eindstand (74-70) doet een span nende strijd vermoeden, maar Ra cing Beverwijk dicteerde in de ei gen sporthal vanaf het beginsig- naal het spel. "We hebben de hele wedstrijd achter de feiten aangelopen", oor deelde Lisse-coach Frans Broek hof, die met zijn ploeg nu in een barrage met Rowic (zaterdag) en Tekon Arriba (een week later) moet uitmaken wie van de drie nog een jaartje op landelijk niveau mag ac teren. Broekhof geeft zijn ploeg on danks de nederlaag een goede kans, maar dan zal met name de verdedigingsrebound beter ver zorgd moeten zijn dan gisteren. "Beverwijk kon makkelijk sco ren", constateerde Broekhof gela ten. In de eerste helft liepen de Noordhollanders al uit naar een 37- 26 voorsprong. De marge werd na de pauze nog vergroot tot 55-35, al vorens Lisse, dat duidelijk ook in de afwerking kansen liet liggen (Van Zelm miste zelfs drie inleg gers) aan een opmerkelijke opmars begon. Beverwijk, dat in Gerrit Slagter zijn beste afmaker had, ver gat te basketballen en bij het in gaan van de laatste minuut was de voorsprong geslonken tot twee punten: 72-70. Dat luidde nog een spannende slotfase in. Geen nieuwe ontwikke ling gezien het feit dat in drie van de vier voorgaande ontmoetingen tussen beide ploegen het verschil minimaal was geweest (68-67, 78- 76, 98-95), en geheel in die lijn trok Beverwijk ook nu weer aan het langste eind. Guus Schuyt bepaal de de eindstand op 74-70, waardoor Beverwijk aan de degradatiedans ontsnapte. Paul Ruigrok (22), de te leurstellende Erik van Zelm (16) en Jeroèn Koot waren de topscorers voor Lisse. "We hebben een unieke kans la ten liggen", wist Broekhof, "maar dit verlies kan ik accepteren". De wedstrijd werd begin vorige week op last van de Topsportliga op nieuw vastgesteld nadat Lisse met succes had geprotesteerd tegen on regelmatigheden achter de juryta fel bij de eerdere uitvoering in april. Ook toen stond de bezetting van de zevende plaats, die ver plicht tot de eindronde met Rowic en Tekon Arriba, op het spel. De regionale jeugd van Leider dorp is na het afgelopen weekein de een illusie armer. In de play-off om het rayonkampioenschap bleek Rotterdam Zuid een klasse beter dan Leiderdorp, dat gesterkt door de fraaie resultaten bij de in ternationale toernooien van vorige maand dacht een serieuze kans te maken op verlenging van de titel. RZ zette Leiderdorp in Den Haag al direct op een kansloze achter stand (14-0) en daarna is het nooit meer goed gekomen. In de eredivisie is pas op de laatste speeldag de beslissing over de bezetting van de degradatie- plaatsen gevallen. DAS ontsnapte dankzij een 79-74 zege op Red Giants, Donar deed hetzelfde door met 62-72 van Akrides te winnen. Akrides en Haaksbergen degrade- In Zevenaar organiseerde Peli- kan Basketiers voor de tweede maal het Gala van de promotiedi visie.» Noordwijker Bart Driessen, vorig jaar nog in het rayon uitko mend voor MSV, vervulde een hoofdrol in de door het West-team SCHIPHOL In de schaduw van de cracks liepen gisteren enkele streekatleten een zeer goede 'Schiphol-run'. Theo van der Veer bemachtigde in het zeer sterke deelnemersveld een twintigste stek en legde de 10 kilometer af in 30.50. De AV-Holland atleet startte niet te snel en kwam in de tweede groep achter de favorieten. In het laatste deel lukte het hem nog nog enkele atleten in te halen zodat hij als tiende Nederlander op de 20e plaats eindigde. Ook Kees van Klink van De Ba taven liep een sterke race. Hij werd 24e in 31.16. Zijn clubgenoot Harry Versteegen eindigde op het stoffi ge en winderige parcours als 31e in 32.04. Theo Alkemade van de Noordwijkerhoudse NSL finishte vlak achter hem in 31.11. Bij de Vrouwen veteranen pakte Joke van Gerwen de bloemen. De NSL-atlete legde de 10 kilometer af in 36.28. Snelwandelaar Dirk Maassen van den Brink is vrijdagavond als derde geëindigd in een snelwan delwedstrijd die gehouden werd in Zaandam. De 39-jarige Leidenaar liep in één uur tijd 12271 meter wat 65 meter minder was dan de af stand die winnaar Harold van Beek aflegde. Tweede werd Hans van der Knaap met een afstand van 12317 meter. Kogelslingeraar Peter van Noort kwam het afgelopen, week einde tot een worp van bijna 60 me ter. De Nederlands kampioen van De Spartaan uit Lisse reikte tot 59,78 meter. gewonnen exhibitiewedstrijd te gen Oost (132-117). Driessen, door de coaches uitgeroepen tot meest waardevolle speler van Voorburg, maakte vooral indruk met snoei harde dunks en fraaie shotblocks. Na afloop van het bijna vier uur durende festijn werden de seizoen- prijzen toegekend. Philip Schafte- naar (Utrecht) was beste reboun- der, de solide Amerikaan Tom Gussen (Zaandam) was beste vrije worpnemer en tevens MVP van de wedstrijd, Al Capers (Gunco) top scorer en MVP van het seizoen. Steve Deul (BVO Alphen) kwam bij de verkiezing van 'rookie van het jaar' op de tweede plaats achter Erwin Hageman van Zaandam. In de categorie 'meest spectacu laire speler' finishte Deul als derde, na de Amerikanen Tom Lockhart (Eindhoven) en Al Capers. Deul werd door de acht coaches wel uit gekozen tot MVP van BVO, ge volgd door Jeff Robinson. Kintor Ouwens van kampioen Gunco werd coach van het jaar. De drie- punts-wedstrijd in Zevenaar werd gewonnen door Ron Bornet (Gun co). Sjors Haverkamp (BVO) reikte niet verder dan de eerste ronde. Geert Hammink (Basketiers) bleef Chris Jonker (Voorburg) net voor in de dunkwedstrijd. HANS JACOBS Freek van der Capellen in actie voor De Merenwijk. Van der Capellen won drie partijen, maar kon niet voorkomen dat de eindzege met 3-5 naar Heerenduin ging. (foto Loek zuyderduin» LEIDEN Unicum moet het karwei tegen Joy Mo- zaïk, bij een 4-2 voorsprong, op een nader te bepalen datum afmaken. De Leidse vertegenwoordiger in de hoofdklasse raakt in ieder geval één puntje ver der achter op koploper Leeuwenbergh, dat met 7-1 van Cream Crackers won. De beide vrouwen van Unicum incaseerden evenals vorige week een ne derlaag: Evelien Hamers lijkt nog niet in topvorm te steken en verloor van Suzanne Gadroen: 2-6, 4-6. Margot van Overloop kon het Yvonne Nijhuis voornamelijk op vechtlust lange tijd lastig maken. De eerste set wist de niet geheel fitte Leiderdorpse zelfs door middel van een tie-break in haar voordeel te beslissen. In het vervolg van de strijd kwam Nij huis sterk terug. De Amsterdamse won de tweede set (3-6) en bleek ook in de beslissende spelreeks over de langste adem te beschikken: 4-6. Jan Siemerink en Jacco Eltingh kwamen beter voor de dag. Siemerink boekte een zwaar bevoch ten overwinning op Frank Bitter. Beide spelers wa ren zeker in de eerste twee sets zeer aan elkaar ge waagd. In de derde spelreeks leek de Rijnsburger op een snelle zege af te stevenen, maar moest toe zien hoe Bitter de 2-.5 achterstand verkleinde tot 4-5. Op het juiste momént pakte Siemerink toch weer de punten en won met 6-4. Jacco Eltingh bleef in een hele regelmatige partij de baas over Frans Grimbergen: 6-3, 6-4. De beide dubbelspelen werden over drie sets uit gevochten. Zowel in het mannen- als in het 1 wendubbel verloor Unicum de eerste spelreeks. El tingh en Siemerink waren vervolgens oppermach tig (5-7, 6-0, 6-3), maar de vrouwen hadden eer gere weg te gaan. Van Overloop en Hamers hielden het tot 5-5 spannend om daarna te bewijzen als duo ondertussen beter op elkaar ingespeeld te zijn: 4-6, 6-3, 7-5. Ook in de gemengddubbels bleken de beide teams aan elkaar gewaagd te zijn. Siemerink en Ha mers keken tegen een 0-2 achterstand in de derde set aan alvorens de regen verder spelen onmogelijk maakte. Eltingh en Van Overloop stonden op een 3- 2 voorsprong in de beslissende spelreeks toen die zelfde neerslag ook hun belette de wedstrijd te vol tooien. JETSKE GOUDSMIT ADVERTENTIE LEIDEN De regen bemoeilijkte een soepel verloop van de derde dag van de tenniscom- petitie. De meeste teams slaagden, sommigen met enige vertraging, er wel in hun wed strijd te voltooien. Alleen de eerste teams van Dekker (5-1 voorsprong tegen Beekhuizen) en Voorhout, bij een 4-3 achterstand tegen Monster, moesten hun partijen staken. /PRIVÉ NMB BANK/ D E N M DENKT MET U MEE Eerste klasse Het eerste team van Beekhuizen mag nog een keer afreizen naar Warmond om de wedstrijd tegen Dekker af te ronden. De nederlaag zal het viertal uit Velp niet meer kunnen ontlopen, de schade mini maliseren is het hoogst haalbare. Vier maal winst in het enkelspel en een overwinning in het mannen- dubbel zette het vlaggeschip van Dekker gisteren reeds op een zeke re voorsprong. Freek Tanis en He- leen van den Berg waren overtui gend de sterkste in hun single. Stefan Faas en Brigitte Pardoel hadden het beduidend moeilijker. Beiden hadden een derde set nodig om de partij in hun voordeel te be slissen. Het mannendubbel lever de eveneens een punt op voor het goed op elkaar ingespeelde War- mondse duo. Alleen het vrouwen- dubbel eindigde in een zege voor Beekhuizen. Overgangsklasse A De competitie krijgt voor Hille- gom nog een heel spannend ver loop. Na de puntendeling met Mar- kendaal (4-4) blijven beide teams op gelijke voet in de race om de ti tel. In het team uit Breda is duide lijk geen sprake van een evenwich tige krachtsverdeling. De vrouwen van Markendaal zijn namelijk be duidend sterker dan hun mannelij ke teamgenoten. Marcel van Rijn en Marco van Trigt zorgden dan ook voor drie punten voor Hille- gom na zes partijen. De gemengd- dubbelspelen moesten dus de be slissing brengen. Rosemarie Ver- degaal en Marcel van Rijn wonnen na drie spannende sets, maar Ma deion Verdegaal en Marco an Trigt moesten na even zoveel sets het hoofd buigen voor hun Bredase te genstanders. Unicum 2 boekte een klinkende zege op Topspinners. Geen enkel punt hoefde het Leidse viertal af te staan (8-0) en blijft daardoor kandi daat voor het kampioenschap. Overgangsklasse B Het standaardteam van Casino lijkt na de overtuigende 8-0 zege op Theseus zeker van handhaving. De Noordwijkers hebben nu elf pun ten voorsprong op de nummer laatst en gezien de overmacht waarmee Theseus aan de kant werd gezet, moet dat voldoende zijn. Casino trad aan met Anton-Wil van Zoelen in de gelederen voor de aan zijn enkel geblesseerde Alfred Gelevert. Dat was geen beletsel om alle partijen eenvoudig in twee sets te winnen. Vooral in de gemengd- dubbelspelen, die beide met twee maal 6-0 gewonnen werden, bleek de superioriteit van Casino. OLTC ging tegen Soest met 3-5 ten onder. Jasper van Marwijk en Nancy Thoole wonnen hun enkel spel, maar van alle dubbelspelen wist OLTC er nog slechts één in ei gen voordeel te beslissen. Dat was het gemengddubbel van Marco Visser en Nancy Thoole. Het Oegst- geestse koppel slaagde er in drie match-points tegen weg te werken en in de tie-break van de derde set de winst naar zich toe te trekken: 6- 2, 5-7, 7-6. "Het was gewoon weer hetzelfde als de andere competitiedagen. We hebben steeds een aantal partijen die net zo goed andersom zouden kunnen uitvallen", sprak Freek LEIDEN Het angstige voorge voel van coach Kees van Vliet ("We staan al met anderhalf been in de afdeling") werd bewaarheid. De Noordwijkse korfballers redden het niet tegen titelkandidaat ON- DO(sGr) (5-3) en vallen na de twee de opeenvolgende degradatie weg naar de anonimiteit van de afde lingscompetitie. De vele aderlatingen die de se lectie van Fluks de laatste seizoe nen onderging, eisten hun tol. Bo vendien bleken daarnaast velen van de resterende spelers dit sei zoen niet volledig beschikbaar. "We hebben deze week voor het eerst compleet gespeeld", lichtte coach Kees van Vliet toe, "deze de gradatie is grotendeels te wijten aan het te weinig compleet kunnen trainen en spelen". De lage score was hier eveneens een weerspiegeling van. Het tegen spel dat Fluks bood oogde beslist niet slecht, maar het schortte in de afwerking. Paul Witteman wist in de eerste helft een 2-0 achterstand weg te werken en ook Anne Pas- schier had na de hervatting nog een antwoord op 3-2. In de laatste tien, chaotisch ver lopende minuten liep de ploeg uit 's Gravenzande echter weg naar 5-3 en kon Fluks niet meer volgen. Bram Koppenael maakte de slotfa se niet meer mee, want een kwar tier voor tijd moest hij zich wegens een knieblessure laten vervangen door Wim Dekker. van der Capellen van De Meren wijk enigszins teleurgesteld na de 3-5 nederlaag tegen Heerenduin. Met die uitspraak doelde Van der Capellen gisteren specifiek op het enkelspel van Irma van Seeters en het gemengddubbel van Pascal Jongmans en Herman van der Ca pellen. Van Seeters kon drie match-points in haar voordeel niet omzetten in de eindzege en verloor uiteindelijk alsnog: 3-6,7-6,6-3. Het gemengdubbel van Herman van der Capellen en Pascal Jongmans, in de regen gespeeld, leverde na drie spannende sets ook een over winning voor de bezoekers op. In de poule van Nieuw Vennep is de strijd bijzonder boeiend. Drie teams volgen elkaar op de voet in het gevecht om het kampioen schap. Nummer vier Amstelland was gisteren de kansloze tegen stander van Nieuw Vennep. Het vrouwendubbel van Natalie van Lint en Marijke Outshoorn, die dit seizoen nog geen enkel optreden succesvol konden afronden, be zorgde Amstelland het enige punt. Door de regen moesten de ge mengddubbels in de hal worden verspeeld, maar ook daar bleken de Nieuw Vennepse koppels een maatje te sterk: 7-1. "Dit waren echt de sterksten uit de poule en daarom zien we on danks de nederlaag toch nog wel kansen op handhaving", zo luidde het commentaar van Peter Grim bergen van Lisse na de wedstrijd tegen Stobblek (2-6). Maija Kui pers gaf de nederlaag een draaglijk aanzien door zowel haar enkelspel als het gemengddubbel met Peter Grimbergen te winnen. De Boekhorst kwam er tegen koploper Racketeers niet aan te pas. "Het was wel heel gezellig, maar wat het tennis betreft waren ze gewoon te sterk", erkende Onno van Paridon na afloop. Van Parid on had met partner Pieter van Meel nog wel mogelijkheden om het mannendubbel te winnen, maar kwam met 6-4 in de derde set net te kort. De Munnik heeft nog twee kans hebbers voor een kampioenschap in de Overgangsklasse B. Het eer ste team versloeg Volley met 7-1. Een ongelukkige val van Bionda Zonderop had concentratieverlies bij haar mannelijke teamgenoten tot gevolg. Die waren net aan een spannende derde spelreeks bezig, maar konden door alle consterna tie de gedachten niet bij het spel houden en verloren het duel. Zon derop zelf was gelukkig voor de Leiderdorpers snel hersteld en vol doende in staat om een postieve bijdrage te leveren in de resterende partijen. Het tweede team van De Munnik stuurde Lunteren met een 6-2 ne derlaag terug naar huis. Na de en kelspelen was de stand nog in evenwicht (2-2). In de vier dubbel spelen kwamen de Leiderdorpers echter beter tot hun recht. "Deze tegenstanders waren echt te sterk, vooral tegen die mannen hadden we weinig in te brengen", concludeerde Waldo Jansen van De Leidse Hout na het verlies te gen BTC: 7-1. Een taktische zet, Henny Fehling en Antoinette Kroon hadden de volgorde van de enkelspelen omgedraaid, resul teerde in het enige puntje van het Leidse viertal. Fehling versloeg haar tegenstandster uit Sint Anna- parochie in drie sets: 6-2, 5-7, 6-1. Het tweede team van Dekker volgt de weg, die moet leiden naar het kampioenschap, zonder veel omwegen. Weliswaar viel gisteren het tweede verliespunt in drie com petitiedagen te noteren, maar de voorsprong op de nummer twee in de rangschikking bedraagt nu al acht punten. CC Zeeland moest na de 7-1 nederlaag, alleen Mark Fleischeuer verloor zijn enkelspel, enigszins gedesillusioneerd het veld i zwakt aan tegen Thor RW. Wil den Hollander moest wegens een en kelblessure verstek laten gaan. Maureen Meyer speelde op haar plaats en smaakte dus het genoe gen samen met dochter Fleur in één team te opereren. Het leidde niet tot de overwinning, want Thor won van de Leidenaars met 5-3. Tweede klasse Roomburg kon koploper Mer- lenhove niet in gevaar brengen: 2-6. Joost van Leeuwen verzuimde in zijn enkelspel voor een extra puntje te zorgen. De Roomburger verwierf drie match-points, maar eindigde door concentratiegebrek op de beslissende momenten als nog aan de verkeerde kant van de score: 4-6,7-6,6-1. Het mannendub bel van Van Leeuwen en Rob van Marwijk en het gemengddubbel van Van Marwijk en Ilonka van Riet leverden een overwinning op voor de Leidenaars. Forescate kwam op het kunst gras van Kontakt niet slecht uit de voeten. Vooral Martin Hoekstra, die bij afwezigheid van Dick Hulse- bos drie maal in actie kwam, was in zijn element op de snelle onder grond. Liselotte van der Bijl ver loor haar enkelspel en was daar mee verantwoordelijk voor het eni ge verliespunt van Forescate: 7-1. Zoeterwoude zal alle zeilen bij moeten zetten om handhaving in de tweede klasse te bewerkstelli gen. De bekendheid met het spelen op mateco-banen leverde het Zoe- terwoudse viertal gisteren tegen Waddinxveen geen merkbaar voor deel op: 1-7. Florike Westerhof en Karin van Veen redden de eer door het vrouwendubbel met twee maal 6-3 te Derde klasse "Zij gaan waarschijnlijk degra deren, maar als je kampioen wil worden is het toch heel belangrijk dat je alle punten pakt", wist Jan- Willem Lugthart van Zee en Duin na de overtuigende 8-0 winst op ABC. Vooral Leon Damen kende een sterke dag. In drie partijen kreeg Damen slechts drie games te gen. Sassenheim kijkt na de 5-3 zege tegen Lucky Strike nog steeds hoopvol naar de bovenste plaats. Jelle Renzema had met drie over winningen een belangrijk aandeel in het positieve eindresultaat van Sassenheim. KLTV heeft zich na de 6-2 winst op concurrent Oranje TC met drie punten voorsprong aan kop genes teld. Het enkelspel van Janny Lisp en het vrouwendubbel gingen ver loren, maar in alle overige partijen bleven de Katwijkers de baas over hun opponenten. Voorhout moet nog een keer te rug naar Monster om de derde set van de laatste partij af te maken. Jan Baan en broer Mark wonnen zowel hun enkelspelen als het man nendubbel. Winst in de laatste wedstrijd zou dus een gelijkspel tot gevolg hebben. JETSKE GOUDSMIT Hillegom 2 moest haar meerdere erkennen in Z'67: 1-7. Het verlies heeft niet direkt desatreuze gevol gen voor de Hillegommers omdat de nummer vier van de poule ook tegen een ruime nederlaag aanliep. Unicum 3 trad enigszins ver- HAMBURG (SID) - Dertig jaarna Sven Davidson heeft weer een Zweed het Open tenniskampioen schap van Westduitsland gewon nen. Kent Carlsson uit Eskilstuna zegevierde in een eenzijdige finale met 6-2, 6-1, 6-4 over Henri Lecon te, die na de thriller van de vorige dag geen fut meer over had. Lecon te schreef in die halve finales ge schiedenis met een overwinning van 3-6, 7-6 (7-3), 7-6 (7-2) op de als eerste geplaatste Boris Becker. "Ik had hem in het vizier, maar vergat de trekker over te halen", betreurde Becker de niet benutte kansen. Bij 6-5 in de tweede set ser veerde de Westduitser voor de par tij, terwijl hij in de derde meer dan een dozijn breekpunten kreeg. Echtparen Mijn bewondering gaat uit naar echtparen die in goede verstand houding regelmatig een balletje slaan. In het verleden heb ik ook wel met mijn vrouw op de baan gestaan. Bij die gelegenheden was dan vaak het volgende te Plok, ik heb 'em. Via een sprintje heb ik de bal net uit de linkerhoek van het speelveld kunnen terug slaan. Plok, ja hoor, ik heb 'em weer. Vanuit de uiterste rechter hoek, het kreng was al dik uit, heb ik het ronde ding met een snoek- duik nog juist over het net kun nen werken. Hij is alleen een beetje hoog. Ze moet even sprin gen. En dat doet ze niet. "Waar om niet gewoon rustig een balle tje op mijn forehand", klinkt 't verongelijkt vanachter het net, "waarom steeds van die hóge ballen Het was elke keer wat en boos wa ren we altijd op elkaar. Vandaar dat we er maar mee gestopt zijn. En enig in ons soort zijn we niet, want heden ten dage zie ik nog regelmatig echtparen dergelijke toneelstukjes opvoeren. Volgens mij is dat samen tennissen ook een van de oorzaken van het hoge scheidingspercentage bij beoefe naars van onze edele sport. Want wees nou eerlijk, wie haalt het nog in zijn hoofd na een lange winter op de tennisclub iemand naar de gezondheid van zijn af wezige partner te vragen? Ikke niet, te vaak mijn kop gestoten. Een en ander overdenkend stel ik de clubs voor het afhangsysteem enigszins aan te passen aan de eisen des tijds. Een half uur sin- gelen mag van mij blijven. Drie kwartier of een uur dubbelen ook. Alleen het spelen tussen ech telieden dient beperkt te worden tot tien minuten. Komt de sfeer binnen de vereni ging ten goede, let maar op. CHRIS HARTMAN RUILEN? U opent een spaarrekening bij de NMB en de NMB geeft u in ruil daarvoor een schitterend boek over geld cadeau. Dat lijkt ons een ruil om volmondig ja tegen te zeggen. U kiest één van de aantrekke lijke NMB spaarvormen en u bent meteen al een prachtig kijk- en lees boek over geld van het Koninkrijk der Nederlanden rijker. Met onder meer boeiende ver halen over ons geld in de tijd dat de Fransen ons land binnenvielen. Over onze dalende zilvervoor- raad door verschepingen naar Indië. Over de -mysterieuze verdwij ning in 1769 van stuivers voor het voor die tijd gigantische bedrag van twaalfduizend gulden. Over het feit dat onze toenma lige koningin Juliana eigenlijk de andere kant zou moeten uitkijken op de eerst geslagen munten. En over nog veel meer dat de moeite waard is om te weten. Dit historische boek, met vele kleurenfoto's en illustraties, krijgt u als u nü een NMB spaarrekening opent met een minimum inleg van f 100,- Of als u minimaal f 25,- per maand automatisch gaat sparen bij de NMB. Voor welke NMB spaarvorm u ook kiest, u kunt er in ieder geval zeker van zijn dat uw spaarbedrag én uw kennis over ons geld flink zullen toenemen. Deze actie loopt tot 18 juni 1988, zolang de voorraad strekt Een schitterend boek over geld cadeau, als u nü een NMB spaarrekening opent OPEN EEN NMB SPAARREKENING EN U KRIJGT DIT FRAAIE BOEK CADEAU

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 19