Alecto voldoet met titel aan alle verwachtingen Doodschop' ontsiert Ter Leede - Sleutels MVKV met opgeheven hoofd ten onder Koploopsters aan elkaar gewaagd Bernardus brengt SJZ in problemen Jeugd UVS handhaaft zich in eerste klasse LEIDEN Dankzij een 1-1 gelijk spel tegen DWV heeft UVS zich als laatste club uit de Leidse regio ver zekerd van nog een jaar in de eerste klasse A van de Landelijke Jeugd. Eerder hadden Roodenburg en FC Lisse zich al veilig gesteld. FC Lis- se behaalde nog een extra punt door het sterke DWS op 1-1 te hou den. Roodenburg verloor bij AFC'34 met 2-1. UVS - DWV 1-1 Frans van der Zeeuw redde met een doeltreffende kopstoot het eer steklasserschap voor de Leide- naars. Hierbij werd hij geholpen door Arjan Schild, die de bal loep zuiver op zijn hoofd legde. Nog voor rust kwam DWV op gelijke hoogte, toen een solorende Am sterdammer niet kon worden afge stopt. Na rust werd de sfeer wat on vriendelijk waardoor een DWV'er voortijdig het veld moest ruimen. FC Lisse - DWS 1-1 Een foute terugspeelbal van Lis- senaar Robert Timmer op zijn doel man Frits van Duin hielp DWS aan 0-1. Toch was Lisse over het alge meen sterker dan de Amsterdamse bezoekers. Gelukkig werd het Lis- ser ego wat opgepoetst door Michel ter Wolbeek, die van afstand knap raak kogelde. Edwin van der Put ten, Ter Wolbeek en Ringo Brem- mer konden daarna het krachtsver schil niet verder tot uitdrukking brengen. AFC'34 - Roodenburg 2-1 In de eerste helft speelden de Leidenaars nog een redelijke partij en namen ze terecht een voor sprong. Een lange combinatie tus sen Marcel Prins, Maurice Barend- se en Ronald Mink rondde Jeffrey van As vanaf de rand van het straf schopgebied af. In de tweede rond gang was het totaal anders en liep Roodenburg achter de feiten aan. Tegen twee afstandsschoten had de Leidse doelman Marcel IJzen- doorn geen verweer. Werelds nummer vier Pam Shriver heeft gisteren de met 300.000 dollar gedoteerde open Ja panse tenniskampioenschappen op haar naam gebracht. Ze ver sloeg in de finale de van een blessu re herstelde Helena Sukova met 7- 5,6-1. De twee opponenten vorm den in het dubbelspel een succes vol duo. in de finale wonnen zij met 4-6,6-2,7-6(7-5) van de Amerikaanse meisjes Gigi Fernandez en Robin White. - Michiel Blans van Alecto scoorde het enige doelpunt LEIDEN De hockeyers van Alecto zijn gistermiddag volgens verwachting kampioen in de twee de klasse A geworden. Dat gebeur de door de 0-1 overwinning op het onderaanstaande Zoetermeer. De Leiderdorpers zijn daardoor auto matisch gepromoveerd naar de eer ste klasse. De vrouwen van Leidse Studs wonnen wel met 2-4 van Ber- kel Rodenrijs, maar moeten in de laatste wedstrijd rond de twintig doelpunten maken om medekoplo per Dopie van de eerste plaats in de vierde klasse A te verdrijven. In een zeer matige wedstrijd won LMHC op eigen veld van hekke- sluiter Concordia met 2-1. De thuis- Teylingen en UDO kunnen geen beslissing forceren LEIDEN In de hoofdklasse van het vrou- wenvoetbal verloor De Sleutels van Stolwijk en hielden SJZ en Altior elkaar in evenwicht: 2-2. Eerste klasse-ploegen Teylingen en UDO, die beiden aan de kop van het klassement staan, besloten de wedstrijd ook met een ge lijkspel (1-1). In dezelfde klasse won SJC met 5-2 van Foreholte. Sleutels gaf het thuisspelende Stolwijk goed partij. De Leidse vrouwen openden voortvarend met een treffer van Mariélle Ba- velaar. De Stolwijkse formatie kwam echter weer langszij doordat Kitty Boers de bal tus sen de palen bracht. Nog voor de rust kwa men de gasten weer op voorsprong, ditmaal door een doelpunt van Mariska van Oosten. In de tweede helft wist De Sleutels de voor sprong aanvankelijk te handhaven, maar Boers bracht Stolwijk weer op gelijke hoogte. De winstpunten gingen uiteindelijk naar de thuisploeg doordat Wil van Wijngaarden uit een penalty raak schoot. De strafschop werd toegekend nadat de Leidse Willeke van der Scheer tegenstandster Monique van Gaas binnen de 16-meter lijnen met een lichte schouderduw van de bal had afgebracht. SJZ miste veel kansen tegen Altior. De Ter Aarse José Bader opende de score uit een strafschop, die werd gegeven na een hands bal. De Zoeterwoudse ploeg scoorde nog voor de pauze de gelijkmaker via de voet van Co- rinne van der Krogt. In de tweede helft speel de SJZ feller, wat al snel resulteerde in de tweede treffer van Van der Krogt. Maar Altior gaf niet op en de treffer van Marja Bouw meester zorgde voor de puntendeling. Randstad Sport bezorgde kampioen RVC'33 het tweede puntverlies van dit sei zoen: 0-0. De beide ploegen hielden elkaar in evenwicht en de wedstrijd speelde zich voor al af op het middenveld. Randstad Sport be zet voorlopig de derde plaats in de rangschik king. UDO en Teylingen, de nummers één en twee op de ranglijst in de eerste klasse, heb ben in hun wedstrijd tegen elkaar nog steeds geen definitieve beslissing over het kam pioenschap kunnen forceren. Vooral het eer ste kwartier speelde thuisploeg Teylingen goed. Dorien van Nobelen kreeg een mooie kans, die de Oegstgeestse keepster Paula van Reeuwijk uit het doel hield. Daarna ging de strijd gelijk op. UDO kreeg nog een mogelijk heid via Franka de Boer, maar de stand bleef gelijk. Vlak voor rust namen de gasten de lei ding door een treffer van Corry van Trigt, na een pass van Helène Zandbergen. In de tweede helft weer kansen voor de Sas- senheimse Van Nobelen en de Oegstgeestse De Boer. Eén minuut voor het einde van de wedstrijd scoorde Teylingen de gelijkmaker via de voet van Linda Beuling. UDO moet nu nog één wedstrijd spelen en heeft aan een ge lijkspel genoeg om het kampioenschap te be halen. Verliest de Oegstgeestse formatie het duel, dan kunnen de Sassenheimse vrouwen door hün laatste wedstrijden te winnen nog op gelijke hoogte komen. Foreholte begon voortvarend tegen SJC. De Voorhoutse vrouwen kwamen op voor sprong door doelpunten van Maria Kersten en Josefien van Kampen. Daarna kregen zij zelfs nog de kans om verder afstand te ne men. Er werd een strafschop toegekend om dat de Noordwijkse Els Jansen hands maak te, maar de Voorhoutse Ellen van Schoten miste de penalty. Daarna nam SJC de wed strijd in handen. Helène van der Weijden (tweemaal), Tonny Cockheyt, Jacqueline Sat- ter en Jolanda van Werkhoven maakten de doelpunten. SVLV behaalde een 1-0 overwinning tegen FC Lisse. Al voor de pauze werd de eindstand bereikt, toen Marjolein Kraan op aangeven van Ilse Mens de bal in het doel bracht. De Lisser formatie had daarna wel een veldover- wicht, maar verzuimde van de kansen ge bruik te maken. UVS en LFC deelden de punten: 2-2. De 'Kanaries' speelden met tien vrouwen, maar kwamen toch via de voeten van Diana van Putten en Natasja Kruts op een 2-0 voor sprong. UVS liet dat niet op zich zitten en be reikte de gelijke stand door treffers van Ca- rola Onderwater en Joke de Graaf (penalty wegens hands). ploeg maakte al snel de openings treffer, nadat Friso van Deursen met omgekeerde stick Onno te Rijdt had bediend, die op zijn beurt de vrijstaande Maurits Eikenhout in staat stelde raak te schieten in het lege doel. Drie minuten later werd het evenwicht weer hersteld na slecht uitverdedigen, waarvan Concordia goed profiteerde: 1-1. Een kwartier na rust greep LMH- C er Jeroen Dubbeld zijn kans tij dens een rebound om de uiteinde lijke eindstand te bepalen: 2-1. Het tweede mannenteam redde zich in de hoogste reserveklasse door SCHC met 8-0 te verslaan. De vrouwen van Leiden speel den hun thuiswedstrijd tegen Strawberries, die in het teken stond van de gemiste kansen. Zo'n twintig strafcorners en vijf moge lijkheden voor open doel hadden geen enkel effect op de score van de thuisploeg, die veel mooiere aanvallen opzette dan de opponent die op de counter speelde. Het team uit Velsen evenwel benutte een rebound (0-1) en nog een uit braak om de definitieve 0-2 te laten aantekenen. In de eerste klasse A verloor Roomburg de uitwedstrijd van het Schiedamse Asvion met 5-4. Oskar Snijders en invaller Peter van Nieuwenburg waren de uitblinkers in de Leidse ploeg, waar ook Rut- ger van Schaik opviel door vier maal te scoren. Asvion maakte uit het veld en via een korte corner al 2-0 voordat Van Schaik, nog voor de pauze, Roomburg terugbracht in de wedstrijd: 2-1. De Schiedam mers kregen met geluk enkele strafcorners toegewezen, die leid den tot 4-1. Daarna zette Room burg de achtervolging in, hoewel het eerst nog 5-2 werd in het tech nisch hoogstaande duel, waarna de Roomburgers de inhaalrace net niet konden voltooien. De vrouwen van Roomburg wonnen ruim van Pollux (4-1). Al vroeg scoorde Pauline Huijgens 1- 0. Zij bediende na rust met een stfafcornervariatie Manon van Et- te: 2-0. De constante druk op het Vlaardingse doel leidde nog tot 3-0 (Huijgens) voordat de tegengoal viel die echter werd genivelleerd door een verzilverde strafbal van de succesvolle Huijgens. Alecto behaalde na elf minute* de volle winst (1-0) uit een strafcor- SASSENHEIM De Rotterdamse scheidsrechter Van 't Wout heeft in het duel Ter Leede-De Sleutels (1-1) een kans voor open doel laten liggen. Tijdens het duel haalde Sassenheimer John van Leeuwen zijn tegenstander Ronald Labordus op zeer grove wijze onderuit, waarbij het. been van de Leidenaar op twee plaatsen brak. Jammer van de wedstrijd die, zoals het een top per betaamt, spannend was. Jammer ook voor de strijd tegen spelverruwing, want Van Leeu wen kwam er slechts met en boeking vanaf. Had Van Leeuwen niet de rode kaart moeten krijgen? Toegege ven, vlak voordat de Sassenheimer de fatale schop uitdeelde, had La bordus het shirt van zijn opponent op trekkracht getest. Maar staat dat in verhouding met de 'doodschop' van de robuuste Sassenheimse ver- LEIDEN Na de halve misstap van SJZ tegen Bernardus (2-2) is de spanning in de eerste klasse van de afdeling Leiden (zondag) weer vol ledig terug. Kickers '69, dat met 3-1 van ZLC won, heeft nu met nog twee wedstrijden te spelen twee punten achterstand op de Zoeter- woudenaren. Het niet spelende Oranje Groen staat op drie punten van de koploper. SJZ - Bernardus 2-2 Lang heeft het er naar uit gezien dat SJZ tegen Bernardus met lege. handen zou blijven staan. Vooral in de eerste helft had Bernardus de koploper volledig in de tang. Het betere spel werd dan ook door Robbert Valk in een doelpunt om gezet (0-1). Nog was de koek niet op voor de Rijndijkers. Valk stond ook nu aan de basis van een ver diende 0-2 voorsprong. De gezich ten bij SJZ stonden op onweer en niemand gaf de thuisclub nog eni ge kans. Totdat na 25 minuten in de tweede helft een Bernardus-verde- diger de bal met de hand beroerde. Marco Rotteveel nam dankbaar ge bruik van dit presentje en scoorde vanaf de penaltystip. Toen was het gedaan met de bezoekers. Met nog een kwartier te spelen was het weer Rob Retèl, die zijn 25e treffer van dit seizoen, tevens de gelijkmaker voor SJZ scoorde. Daar bleef het bij al scheelde het maar een haartje of Joost Vink had SJZ alsnog de volle winst bezorgd. Kickers '69 - ZLC 3-1 In Leimuiden hebben ze nog hoop na de halve misstap van con current SJZ. Peter van der Hoek gaf in de beginfase Kickers een voorsprong na een uitgemeten voorzet van Nico Waasdorp (1-0). Maar toen Janus van der Linden van grote afstand ZLC weer naast Kickers bracht, schrok de thuis club pas echt wakker. Uit een groot aantal kansen schoten Peter van der Hoek en Hein Visser het condi tioneel sterkere Kickers toch nog naar een ruime overwinning. MMO - Warmunda 0-2 In de eerste helft leek het er niet op dat MMO met lege handen zou blijven staan. Het voetbal van de thuisclub was redelijk, maar de kansen werden niet benut. Na een half uur ging MMO-doelman Jan van Leeuwen in de fout en Ruud Slingerland (Warmunda) strafte dit met een doelpunt direct af. Daarna sloeg de wedstrijd om in een war boel met slecht voetbal. Uit dit fou- tenfestival bracht Sjaak de Boer de zege definitief bij Warmunda (0-2). VNL - Alkmania 0-0 Na lange tijd haalde VNL weer eens een punt binnen. Beide ploe gen wisten geen raad met de gebo den kansen. Toen Alkmania uitein delijk wel scoorde, vond dit doel punt (terecht) geen genade in de ogen van arbiter Voorn. Het laatste gedeelte van de wedstrijd was ver velend omdat de irritaties onder de spelers hoog opliepen. Drie spelers van Alkmania en één van VNL werden geboekt. ASC - VN A 2-1 De jeugdige Bart Laurijsen was in de spits een waardig invaller voor de afwezige Benno Schoon- water. In de eerste helft passeerde hij VNA-doelman Bey tweemaal. Daarna kreeg de ploeg van de scheidende trainer Boudewijn de Geer pap in de benen en nam VNA de aanval over. Van dit veldover- wicht profiteerde alleen Henk van Berkel: 2-1. dediger? Van 't Wout wilde van geen wijken weten en bleef achter zijn eerder genomen beslissing staan: slechts een boeking. „Het was een duel om de bal en dan is het in mijn ogen gewoon een waar schuwing", was de wat lacherige constatering van de leidsman. Dat tikje' zoals Van 't Wout het eufemistisch omschreef had maar op één manier moeten worden be straft: met uitsluiting. De falende fluitist zou eens wat video-beelden over spelverruwing bij Leo van der Kroft moeten opvragen. Had de hoofdman van het arbitrale korps niet een week geleden nog het waarschuwende vingertje opgesto ken? De obstructie van Van Leeu wen stond overigens in de door Ter Leede sterk gespeelde wedstrijd vrijwel op zichzelf. Het was dan ook erg jammer voor Ter Leede, want het beheerste het grootste deel van de wedstrijd en eindigde toch slechts op 1-1. „Vandaag ben ik een jaar ouder ge worden", steunde de 40-jarige Sas senheimse trainer Dick Blijleven na afloop. Vooral in de eerste helft toonden de Sassenheimers een sur plus aan techniek en met name Hans Oudshoorn was een plaag voor de Leidse verdediging. Daar kwam nog de volle medewerking van de Leidse doelman Rob Groe nendijk bij, die er vooral bij laag in komende ballen flink naast zat. Eric Grosman, Leon van Leeu wen en John Kroese hadden de ploeg uit de Bollenstreek al op ro zen moeten laten zitten. Dat ge beurde dus niet en De Sleutels kwam volledig tegen de verhou ding in op 0-1. Klaas Dekker, de za terdag falende centrumspits van de Leidenaars, verrichtte zijn enige goede daad door zich eindelijk eens los te maken van de Sassen heimse aanvoerder Johan Verloop en Leo Compeer aan te spelen. Compeer, aan Leidse kant de abso lute uitblinker, brak op links door en plaatste de bal uitgekiend langs doelman Gert van der Luit. De laatste tik van Afrim van Es was al niet meer nodig; Compeer mocht de treffer op zijn conto schrijven: 0- 1. Groenendijk na een hoekschop de bal voor de voeten van Ronald Vonk, die met veel geluk maar niet minder terecht raak prikte (1-1). Leon van Leeuwen en Grosman hadden nog mogelijkheden om Ter Leede op voorsprong te zetten, maar faalden in het zicht van de eindstreep, die met pijn en moeite werd gehaald. Want de schop van John van Leeuwen wierp een scha duw over de wedstrijd en na afloop was er in het publiek ook nog een kloppartijtje. Van 't Wout mag nu zelf de rode kaart krijgen... RUUD PATTIAPON ner die eigenlijk niet goed werd aangeslagen, maar de Leiderdor per bleven toch in balbezit. Peter- Willem Hoekstra stelde Michiel Blans in staat de Zoetermeerse go alie te passeren, wat de enige tref fer bleef in het bikkelharde duel. Eric Brabander trof een keer de paal. Het gevaar van Zoetermeer, dat met Capelle en VCL in aanmer king komt voor degradatie naar de derde klasse, bestond uit spaarza me uitvallen. Mooie combinaties en prachtige kansen waren niet aan de vrouwen- ploeg van Alecto besteed. Het afronden lukte niet tegen het Bre dase Zwart Wit dat het punt (het bleef 0-0) hard nodig had in de strijd om zich in de eerste klasse te handhaven. Groen Geel ontving Forescate met een snel openingsdoelpunt, maar zag de gasten via Eric Kruysmulder met een strafcorner- goal langszij komen (1-1) in het eer ste deel, waarin Groen Geel het overwicht had. Na de rust greep Forescate het initiatief en liet dat gepaard gaan met twee treffers van Eric Cornelissen: 1-3. Verder dan 2- 3 kwam het op de vierde plek Groen Geel niet. De Voorschotense hockeysters renden aanvankelijk achter de speelsters van het snel maar rom melig spelende Hudito aan. De eni ge treffer in het tweede-klasseduel kwam van de stick van Sjamke de Voogd die direct na de afslag na rust werd bediend door Emilie Krijger. Nathalie van Grieken on derscheidde zich door goede on derscheppingen bij zo'n acht Delft- se strafcorners. Noordwijk hield tot rust goed stand in de uitwedstrijd bij de vroegtijdige kampioen Castricum. Het eerste gedeelte werd afgeslo ten met een gelijk stand. De Noord- wijk kwam uit een strafbal van Fred Beuk op voorsprong, maar die werd teniet gedaan: 1-1. Wil lem-Jan van Veen hielp de Noord- wijkers nog een keer aan de lei ding, maar Castricum had de lang ste adem in de goede wedstrijd: 4-2. De buitenspelval als nieuwste truc van de Noordwijkse hockey- vrouwen tijdens de strafcorner gaf een averechts resultaat in de uit wedstrijd tegen Rosmalen. De scheidsrechter had het gewoon niet gezien dat Nicole de Brouwer als lijnstopster ongebruikelijk ach ter de lijn stond. Dat leverde twee buitenspeltreffers op voor de thuis ploeg die het eerste-klasseduel met 3-2 winnend afsloot. Alexandra van Kan en Renate van der Bent scoor den voor Noordwijk. Berkel en Rodenrijs kreeg zowel het vrouwen- als het mannenteam van de Leidse Studs op bezoek en verloor -op beide fronten. Bij de mannen was de eindscore 0-2 in het voordeel van de bezoekers door treffers van Robert Beerents en Remco van der Pol. De Leidse stu dentes kwamen eerst met 2-1 ach ter, voordat de definitieve 2-4 stand voor de Leidse ploeg werd bereikt. Anhie Verheul schoot driemaal raak; het vierde doelpunt kwam van de stick van Josien van der Feltz. De mannen van Catwijck kwa men met een 2-3 overwinning terug van de hockeyclub Reeuwijk. In een goed duel scoorde Nico Guyt tweemaal en Kees Zwaan de win nende treffer. De Katwijkse vrou- wenploeg verloor de uitwedstrijd tegen VCL na een 2-1 ruststand met 4-1. Cherry Nienkemper redde de Katwijkse eer met haar tegen treffer. Kikkers (Nieuw Vennep) moest thuis winnen van Hisalis om kam pioen in de vierde klasse B te wor den. Dat lukte pok met 2-1. Hisalis kon echter terugkijken op een goe de wedstrijd, waarin Frank Eeken de bollenstreekploeg na twintig minuten op voorsprong bracht. Een snelle vrije slag was de basis van de gelijkmaker. Een overtalsi- tuatie werd door Kikkers in de tweede helft uitgebuit om de volle winst en het kampioenschap te pakken. De vrouwen van Hisalis le den met veel invalsters een 1-0 ne derlaag in de uitwedstrijd tegen Uitgeest. NI EK FAAS MVKV - Floreant 2-7 Na één jaar in de vierde klasse is het voorbij: MVKV daalt weer af naar de rijen van afdelingsclubs. Toch zijn de Kat- wijkers daar niet rouwig om. Met een sterk wisselend team was het moeilijk om constante prestaties te leveren. „We zijn een echt regio-team en bovendien een nog ook een poli tieploeg", schetste voorzitter Menkveld het probleem van de Katwijkers. „Ronald Maenhout en Henk Langemaat bij voorbeeld, die beide agent zijn, kunnen niet altijd aanwezig zijn". MVKV speelde de degradatiewedstrijd, zeker in de eerste helft, die met 2-2 werd afgesloten, met elan. Na rust was Flo reant alles wat de Idok sloeg en zo werd de degradatie een feit (2-7). Tegenover de treffers van de Katwijkers Rick Curfs en Hans Brussee stonden die van Kees Franssen, Cock de Bruin, Frits van der Heide (2x), William Koster, John Franssen en John de Bruin voor Floreant. Oegstgeest - Rohda'76 1-1 In deze enerverende wedstrijd was Rohda de betere ploeg. Oegstgeest heeft vrijwel constant onder druk gestaan en kon vrijwel geen kansen creëren. In de eerste tien minu ten kregen de bezoekers maar liefst vijf opgelegde kansen. Paul Kooistra, Freek Kastelein (2x), Karei van Hanswijk en Dick de Jong misten echter de precisie. Vlak voor rust nam de ploeg uit Bodegraven terecht de leiding na een vrije trap van De Jong. Hij speelde de bal in de voeten van Van Hans- wijk, die in de Oegstgeester muur knalde waarop Kooistra de bal binnengleed (0-1). Nadat de Oegstgeestenaren Erik van Grieken en Ton Naafs op de doellijn de reeds gepasseer de doelman Kees Star moesten bijstaan kreeg de thuisclub een strafschop cadeau. Rohda-doelman Ronald Kalkman was zo dom om in het straschopgebied de binnengedrongen Willem Jan Pott Hofstede bij de benen te grijpen. Gert Ou- wersloot pakte vanaf elf meter het geschenk netjes uit (1-1). Linschoten - Voorschoten 3-1 Een regelrechte wanprestatie van de volgelingen van trai ner Pieter Donath. De degradant behaalde één van de mak kelijkste zeges uit de competitie, die er voor Linschoten er eigenlijk al op zat en nu ook voor Voorschoten over is. Slechts eenmaal kon Voorschoten bogen op een mogelijk heid die werd gecreëerd door een hakballetje van aanvoer der Hein de Graaf. Doelman Jos Koppers liet zich echter niet verschalken. In de 30e en 35e minuut legden de gasthe ren de basis voor de zege toen Henk Bak en Hans Vermeu len de stand naar 2-0 tilden. In de tweede helft voegde Jan Kraan daar nog een derde treffer aan toe voordat Voorscho ten via nota bene de benjamin van het team, Damon van Luyk, de eer redde. Blauw Zwart - Maasdijk 1-4 (vierde klasse A) Door het verlies tegen Maasdijk is Blauw Zwart g deerd. Oefenmeester Tinus Wesselman heeft het al lang zien aankomen. „Ze geloofden er al niet meer in", mopperde hij. „Er is voetbalkwaliteit zat maar de laatste weken was het hopeloos. Je kan er van alles aan doen maar het helpt niet". Wesselman is aan handen en voeten gebonden want aanvul ling voor zijn (oude) team is er niet. De treffer van de Was- senaarders werd gescoord door Hans Grundeken. IJFC - SMS 1-1 (West I) Eric Polman opende op een pass van Arie Jaap van Rijn de score tegen het hooggenoteerde IJFC. De gasten kregen zelfs nog meer kansen, maar dat was na de doelwisseling over. Toen kwam de thuisclub terug dankzij een strafschop na een fout van Ton Witte. DSC'74 - SIZO (West I). De wedstrijd was van een zeer matig gehalte. DSC voet balde vanuit een gesloten verdediging en mikte daarbij op de counter. Eerst nam de thuisclub via een strafschop de lei ding en na een uitval werd de (geflatteerde) eindstand be paald op 2-0.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 16