Si Günther Netzer: 'Der Kaiser is teamchef zonder een team' Diliberto vier duels geschorst Het Motorhuis Tuchtcommissie stelt Noordwijk in ongelijk U.V.S.-fl.F.C. '34 Afrikaanse sportraad zet IAAF onder druk JJUHUJAl JU APRIL IU0j. SPORT PAGINA 15 Westduitse voetballiefliebbers in mineur Spelbederf (1) Vlug, Trouw en Lenig, voorheen Verenigde Touwfabrieken Lei den, heeft een roerig weekje ach- tvr de rug. De Leidse zondagvier deklasser, die aan de Vliet een rustig bestaan leidt, zorgde na melijk tot twee keer toe voor op merkelijk nieuws. Zondag werd de competitiewedstrijd tegen Cromvliet in Den Haag vlak voor tijd gestaakt omdat arbiter Sil- vius het aan de vlaggestok kreeg met grensrechter/verzorger/tra i- ner Wil Henskens. Pas na bemid deling van voorzitter Bernard Heshusius kon het verplichte competitienummer worden her vat. Twee dagen later echter werd een wedstrijd van VTL de finitief gestaakt en wel het be- kertreffen voor de Leidsch Dag blad-Cup met Lugdunum. Op zienbarende incidenten die aan leiding vormen voor een poging tot reconstructie. Getuige nummer één, Wil Henskens, over affaire nummer één, de afgang bij Cromvliet (7-2 nederlaag): "De competitie is in onze klasse eigenlijk al afgelopen. De kam pioen en de degradant, DSO en HW, zijn al een tijdje bekend. Er werd dus lekker vrijuit gevoet bald in Den Haag en het was aanvankelijk een gelijkopgaan- de wedstrijd. Maar in de tweede helft ging het mis en dat was de schuld van de scheidsrechter, een vreselijk irritant mannetje. Die Silvius is een patser eersteklas, iemand die de hele tijd reageert op opmerkingen uit het publiek en tegen de voetballers verschrik kelijk arrogant doet". "Door omstandigheden had den we geen grensrechter bij ons, dus een wisselspeler stond te vlaggen. In de rust wisselde ik twee man en omdat die jongens ook al een wedstrijd in het tweede hadden gespeeld, heb ik gezegd: 'Gaan jullie maar lekker dou chen, ik neem dat vlaggetje wel over'. Op een gegeven moment werd een speler van ons grof on deruit gehaald, terwijl de scheidsrechter niets deed. Toen ik het veld in wilde lopen om te kij ken hoe het met hem was, begon die Silvius me uit te schelden. 'Lazer op jij' en meer van dat soort fraais kreeg ik naar mijn hoofd geslingerd". "Vanaf dat moment was het bij ons één en al irritatie. Fred van Haarlem kreeg het aan de stok met een tegenstander. Dat liep nogal hoog op en Fred probeerde die speler tijdens het spel zo hard mogelijk met de bal te raken. Maar wat gebeurt er? Hij mist die speler en schiet keihard in zijn eigen doel. Gaat die scheids rechter heel uitdagend staan ap- plaudiseren. Dat vond ik zo bene den peil dat ik naar hem ben toe gelopen om te zeggen dat hij dat echt niet kon maken". "Toen waren de rapen pas echt gaar, want hij ging toch tegen me tekeer. Ik moest onmiddellijk 'op- donderstralen' en die vlag neer leggen. Omdat er niet zo snel ie mand in de buurt was om mijn taak over te nemen, wilde hij er mee kappen. Pas toen de voorzit ter, Bernard Heshtisius, aanbod om te gaan vlagen, was hij bereid de wedstrijd uit te laten spelen. Maar de lol was er toen voor bei de teams wel af'. Getuigde nummer twee, scheidsrechter Silvius uit Voor burg, geeft niet thuis. Letterlijk en figuurlijk niet. Het in het adresboek van de KNVB vermel de adres blijkt hij al meer dan een jaar geleden te hebben verla ten. meldt scheidsrechtersbaas Aalbrecht uit Hoek van Holland. Aalbrecht, lid van de districts- scheidsrechterscommissie, be schikt als één van de weinigen over het telefoonnummer van ar biter Silvius. "En dat nummer kan ik u niet geven omdat de heer Silvius daar geen prijs op stelt. Hij wil voor derden onbereikbaar blijven". Spelbederf (2) Tot zover affaire i 'zaak' nummer twee is volgens Wil Henskens "een heel ander verhaal". Aan het staken van de LD Cup-wedstrijd tegen Lugdu num, één minuut voor het einde van de officiële speeltijd heeft VTL namelijk absoluut geen schuld. Henskens: "Dat is een kwestie tussen Lug dunum en de scheidsrechter. Die ging niet in op een vlagsignaal van Chris van Tongeren, de grensrechter van Lugdunum. Chris begon daarop tegen de scheidsrechter te ouwehoeren en moest zijn vlag neerleggen. Wim redactie: Rob Onderwater. Fred Segaar, Jaap Visser Eradus nam de vlag over, maar dat vond die scheidsrechter niet goed. Die wilde de wedstrijd zon der grensrechter uitspelen, maar vanuit de dug-out werden aller lei opmerkingen tegen 'm ge maakt. Ik moet zeggen dat die man het allemaal een beetje te zwaar opnam, maar op een gege ven moment werd het hem knap moeilijk gemaakt. Ik zou het eer lijk gezegd een beetje vreemd vin den als wij hier de dupe van wor den en Lugdunum verder mag bekeren. Het stond weilswaar 0- 1maar wij waren net lekker aan het drukken en er waren nog ze ker vier minuten te spelen". Lugdunum-trainer Sjaak Rijs- terborgh is het niet met zijn col lega eens. De Amsterdammer zegt "het enige echte verhaal" te kunnen vertellen, "omdat ik er met mijn neus bovenop stond". De partijdige kroongetuige wijst scheidsrechter Leen van Kreu ningen. uit Alphen aan den Rijn als schuldige aan: "De irritatie in het veld was hoog opgelopen omdat die scheidsrechter nogal wat onge lukkige beslissingen had geno men in het nadeel van Lugdu num. Zo had hij al in de beginfa se geweigerd een strafschop te ge ven toen Cees Schouten in het strafschopgebied keihard werd neergemaaid, een zuivere penal ty. In de 89ste minuut vlagde Chris van Tongeren terecht voor een verkeerde ingooi. Ik stond er met mijn neus bovenop en zag duidelijk dat die speler van VTL zijn been optilde. Maar de scheidsrechter liet doorspelen waarop Chris zich hardop af vroeg of hij soms voor niets langs de lijn stond. Daarop zei die scheidsrechter: 'Als je het er niet mee eens bent dan leg je toch lek ker die vlag weg', wat Chris dus deed". "De licht geblesseerde doelman Wim Eradus wilde daarop de honneurs waarnemen, maar dat zag de scheids niet zitten. Hij zei: 'Leg m'n vlag neer', waarop één van onze wisselspelers zei: 'Ach man, die vlag is helemaal niet van jou, die is van VTL'. Die jon gen had natuurlijk nog gelijk ook, maar de scheidsrechter kon echt allemaal aan zichzelf te wij len. Hij liet duidelijk blijken dat hij het leuk vond dat een vierde klasser zich kon meten met een tweedeklasser. Omdat hij mar chandeerde ontstond er irritatie op het veld. Toen hij echt in moei lijkheden dreigde te komen, ge droeg hij zich vreselijk overspan nen. Natuurlijk, VTL kan er hele maal niets aan doen, maar Lug dunum ook niet. Ik zou het dan ook heel erg vinden als wij als schuldigen worden aangewezen. Als Lugdunum niet mag verder bekeren, sta ik op m'n achterste benen". Dat stond Leen van Kreunin gen dinsdagavond dus ook. De arbiter uit Alphen aan den Rijn: "Ze waren de hele tweede helft al bezig op die bank van Lugdu num. Voortdurend van die hate lijke lachjes. Ik werd echt uitge lachen. Ze gedroegen zich buiten gewoon kinderachtig met de be doeling mij belachelijk te maken. Ik heb me inderdaad heel formeel opgesteld, bewust, omdat ik vind dat ze het maar eens moeten voe len. Ik had natuurlijk best dat ene minuutje kunnen laten uit spelen, maar dan was er voor Lugdunum niets aan de hand ge weest". Of dat nu het wel het geval is zal de tuchtcommissie van de af deling Leiden van de KNVB moeten bepalen. Dit college heeft inmiddels een schriftelijke verklaring van Van Kreuningen ontvangen en zal zich op verzoek van het organisatiecomité van de LD-Cup "versneld" over de kwestie beraden. Wordt ver volgd dus. Kleurloos Of hij had een pestbui, of hij heeft de boel in de maling lopen nemen, of Rob de Boer van SJZ is een beetje een saaie jongen. Enkele passages uit een inter view met de speler van het twee de zaterdagelftal in het clubblad van de Zoeterwoudse voetbal club: *"Trainer, haal mij het leven dan voetbal". de wedstrijd LDWS-WSE) er niet om lachen. Die stond met een mond vol tanden en wilde de spelersbank ontruimen. We moes ten allemaal achter de afraste ring en toen het hem niet snel ge noeg ging, staakte hij de wed strijd". "Die scheidsrechter heeft het Hoe gaat het er "Het gaat wel". Beste film? Rob: •Rob: "Met 1-0 verlieze Heb ik met Uitsmijters Lei Clijsters van KV Mechelen in Sport '90: "Als ik sommige spelers hoor klagen over een blessure dan denk ïk: je zou eens kanker moe ten hebben". Boris Becker in Sport '90: "Ik krijg steeds meer de indruk dat ik met een Westduitse vlag speel in plaats van met een racket". John McEnroe in Sport '90: "Ik zou het niet kunnen slikken om met Ivan Lendl in dezelfde Davis-cupploeg te moeten spe len". Ivan Lendl in Sport '90: "Dat iemand met een grote mond als McEnroe iets niet zou kunnen slikken, lijkt me hoogst onwaarschijnlijk". Bennie Muller, vriend en vor- malig ploeggenoot van Johan Cruijff in Panorama: "Nee, Johan is helemaal niet gierig, maar ken je het joodse woord voor bedelen? Dat is snor ren. Nou, Johan neemt wel graag een snorita, een bedelsigaretje. Welk merk sigaret maakt niet uit, 't is altijd zijn merk". Barry Hulshoff in Haagse Post: "Ik ben geen trainer die langs de kant gaat staan schreeuwen, dat zit niet in me. Maar ik reali seme wel dat een voetbaltrai ner een zeer autoritair persoon moet zijn, haast een dictator. Spelers willen dat. Voetbal is een puur rechtse sport wat dat be treft. In het dagelijks leven moet ik daar niets van hebben, maar in de voetballerij heb ik me erbij neergelegd". ZEIST - De commissie van beroep van de KNVB vindt dat UVS en Noordwijk hebben gehandeld in strijd met de amateurbepalingen door de spelers van het eerste elftal de mogelijkheid te bieden tegen een verlaagd tarief auto's te leasen. De tuchtcommissie van de KNVB kwam eerder tot dezelfde uitspraak, maar UVS en Noord wijk gingen tegen die uitspraak in beroep. Het bestuur van de Leidse hoofdklasser zag echter op het laatste moment van het beroep af waarop de spelers hun lease-auto's inleverden. Het bestuur van Noordwijk zette het beroep door. De commissie van beroep ver klaarde gisteren spelers, trainers, begeleiders en verzorgers van de zaterdageersteklasser schuldig, maar legde hen geen straf op. De betrokken bestuursleden kregen wegens laakbaar gedrag een voor waardelijke schorsing opgelegd van drie maanden met een proef tijd, die eindigt op 15 februari 1990. De straf aan de vereniging Noord wijk van 1000 gulden werd omge; zet in een voorwaardelijke geld boete van 1000 gulden. Dit ook met een proeftijd die eindigt op 15 fe bruari 1990. UVS kreeg eenzelfde straf opge legd. De bestuursleden kregen een voorwaardelijke schorsing van drie maanden en de vereniging een voorwaardelijke boete van 1000 gulden. Omdat UVS het beroep in trok, blijft de straf van de Leidse voetballers, die eerder van de tuchtcommissie een voorwaarde lijke schorsing van een jaar kregen opgelegd, gehandhaafd. Voor de voetballers van Noord wijk verandert er door de uitspraak van de commissie van beroep niets. Secretaris Honsbeek: "Na de uitspraak van de tuchtcommissie zijn de spelers tegen de normale prijs gaan leasen. Dat blijven ze ui teraard gewoon doen. Aan de ene kant vinden we de uitslag van het hoger beroep natuurlijk jammer, maar aan de andere kant schept die een hoop duidelijkheid. In tegen stelling tot de tuchtcommissie heeft de commissie van beroep haar uitspraak uitgebreid gemoti veerd en nu weet iedereen dus waar hij aan toe is, wat wel en niet kan". Bekerfinale PSV-Roda JC in Tilburg ZEIST (ANP/GPD) - De tuchtcom missie van de KNVB heeft Roda- speler Silvio Diliberto alsnog voor vier duels geschorst. Op grond van verklaringen van de grensrechter en twee waarnemers werd Diliber to aangepakt voor-de schop, waar mee hij bij het duel Roda JC-PSV van 17 april de Eindhovense aan valler Viscaal op de tartanbaan deed belanden. Diliberto kreeg voor die actie slechts geel van scheidsrechter Reygwart. De tuchtcommissie vond het noodza- kelijk de overtreding van de ex- Spartaan aan een nader onderzoek te onderleggen. Volgens secretaris Jo de Min I hebben video-beelden geen enkele rol gespeeld in de aanpak van de tuchtcommissie betaald voetbal. De straf van vier bindende wed strijden, waardoor Diliberto onder meer de bekerfinale mist, geeft aan dat de overtreding rijp was voor rood. De beschuldiging aan het adres van de import-Limburger was ernstig gemeen spel, bestaan- i de uit het met gestrekt been inko men op een tegenspeler, waarbij deze werd geraakt. Diliberto, die ook nog 250 gulden boete kreeg, gaf vorige week te kennen zich slachtoffer te voelen I van de drukte die is ontstaan over I de uitspraken van Ronald Koeman I over bewust gemeen spel in de voetbalsport. De tuchtcommissie legde ook de trainer van FC Utrecht, Han Ber- ger, een onvoorwaardelijke straf I van vier wedstrijden op. Berger haalde bij de wedstrijd Utrecht- PEC Zwolle zijn spelers van het veld na een incident rond de zwaar gewonde Kevin Young, die rood kreeg. De Utrechtse coach is vöor vier wedstrijden naar dé tribune verbannen en kreeg bovendien 10Ö0 gulden boete. De tuchtcommissie schorste ook nog vijf spelers op grond van een surplus aan waarschuwingen voor één wedstrijd. Het vijftal bestaat uit de NEC'er Paymans (3e gele kaart), de Feyenoorder Barendse (7e), de Heracles-speler Poell (3e), de Heerenvener Bijl (3e) en de Den Haag-spits Boere (2 x geel). Bekerfinale „De eerste winst hebben wij bin nen", lachte PSV-manager Kees Ploegsma, nadat hij gistermiddag in Eindhoven met zijn Kerkraadse collega Hans Coerver 'kop of munt' had laten beslissen over het sta dion waarin op 12 mei de bekerfi nale moet worden afgewerkt. „De onderhandelingen verliepen zon der problemen. Alleen wilde Roda het liefst naar de Sittardse Baan dert en wij naar Willem II in Til burg. Om een keuze te maken, heb ben wij voor de verandering een gulden opgegooid. En dat viel in ons voordeel uit". De KNVB ging onmiddellijk ak koord met de Tilburgse locatie en gaf Willem II, dat zich daarop reeds had voorbereid, gisteren nog de op dracht het duel in het Gemeente lijk Sportpark aan de Goirleseweg (capaciteit 19.000 toeschouwers) te organiseren. Wat betreft de nood zakelijke veiligheidsmaatregelen krijgt de Tilburgse politie assisten tie van de korpsen uit Kerkrade en Eindhoven. Deze zijn voornemens de grote supportersschare uit bei de kampen naar Tilburg te begelei den. „Jammer dat we niet in Sittard spelen, maar het lot besliste an ders", reageerde Hans Coerver. „Wij moesten voor vier uur onze beslissing aan de KNVB doorge ven en hadden dus niet de tijd om urenlang te gaan touwtrekken. Dat had ook weinig zin, omdat beide partijen bij hun voorkeur bleven. Zowel Willem II als Sittard hadden zich geprepareerd op het ontvan gen van de finale. Nu Limburg de eerste slag heeft verloren, is de tweede misschien voor dns. PSV heeft al genoeg prijzen in de kof fers". Met het vervroegen van het aan- vangstijdstip van half acht naar half zeven, spelen KNVB, PSV en Roda JC in op de wens van de NOS. „De televisie heeft interesse getoond in een rechtstreekse uit zending. Het is nog niet definitief, maar als het zover komt, dan wordt half zeven als het meest geschikte tijdstip gezien. Een live-uitzending is natuurlijk ook afhankelijk van de kaartverkoop. Begin volgende week wordt in overleg met de KNVB geregeld hoeveel kaarten PSV en Roda ieder krijgen". VW heeft onmiddellijk een vervanger voor de naar PSV ver trokken Stan Valckx gecontrac teerd. De Venlose cluib kwam tot overeenstemming met Gerrie Slag- wat hij wil, maar zijn 'Mannschaft' boom, de 23-jarige aanvallende middenvelder van het naar de eer ste divisie gedegradeerde DS '79. Slagboom, dit seizoen de Dordtse topscorer met dertien treffers, te kende voor twee jaar. WIELRENNEN - De Vredes- koers van volgend jaar krijgt een spectaculair routeschema. De start wordt gegeven op 7 mei in Parijs, de finish is achttien etappes later in Moskou. De belangrijkste etappe wedstrijd wordt voor deze gelegen heid ook opengesteld voor profs. De ritten voeren door Frankrijk, West-Duitsland, Tsjechoslowakije, Oost-Duitsland, Polen en de Sov jetunie. Parijs-Moskou wordt 3000 kilometer lang. Er worden 23 ploe gen van zeven renners toegelaten. Aanleiding tot de koers dwars door Europa is de viering van de 200e verjaardag van de Franse revolutie. De contracten voor Parijs-Moskou werden vrijdag in Parijs getekend. BONN (GPD) - „Gaat het Duits voetbal kapot?". „De besten gaan naar het buitenland", „Vertrekt Beckenbauer ook?". „Steeds min der toeschouwers en geen goede trainers", „Onze elf koploos'V Zes weken voor het begin van het Europees kampioenschap hou den alle media zich uitvoerig bezig met de toestand van het voetbal in het algemeen en van de 'Mannschaft' in het bijzonder. Voorop de boulevardpers. Algeme ne teneur: we zitten in een diepe crisis, de wedstrijden zijn niet meer om aan te zien, de toeschou wers blijven terecht weg en de spe lers denken meer aan geld dan aan de bal. De nationale coach Franz Bec kenbauer uitte enkele dagen gele den scherpe kritiek op de instelling van de spelers. „De Bundesliga heeft geen spirit meer. Een job als trainer in Italië zou mij fascineren. Een Duitse club komt beslist niet in aanmerking. Het voetbal in Ita lië is technisch beter dan het Duit- Beckenbauer: „De huidige spe lers doen te weinig voor hun geld. Ook de. internationals. Het is toch droevig als je ze steeds moet vertel len waarom ze hun geld verdie- Voor de wedstrijd tegen Zwitser land, die de nationale trots.met pijn en moeite met 1-0 won, zei hij: „Daar moeten ze zich bewijzen. Wie niet weet waarom het gaat, kan beter thuis blijven". De Duitsers liepen zich het vuur uit de sloffen, maar tot opbou wend, creatief spel kwamen ze op nieuw niet. Boerenkoolvoetbal, schreven sommige kranten. Bec kenbauer: „Met de instelling kun je tevreden zijn, de selectie vocht en rende. Ze speelde met het hart en de ziel, maar zonder hersens". Zijn vroegere medespeler Günther Netzer, tegenwoordig een geslaagd zakenman, sloeg de spij ker op de kop met zijn analyse dat er beweging was, maar geen har monie. .„We hebben geen spelbepa ler en die zullen we ook voor het Europees kampioenschap niet meer vinden. Beckenbauer is teamchef zonder team. Er blijft 'der Kaiser' weinig anders over dan terug te grijpen op de in Mexico ge praktiseerde Teutoonse ramtac- tiek". Beckenbauer, die gruwt van dat werkvoetbal, heeft zijn droom van een offensief, technisch en creatief elftal al lang begraven. Het gebrek aan werkelijke klassespelers dwingt hem terug te grijpen op houwdegens om een kans te heb ben tegen de creatieve elftallen uit Italië, Denemarken en Spanje. Net als in Mexico moet hij in de verde diging keiharde schoffelaars neer zetten. Toen waren het Eder en Ja- kobs, nu komen Pflügler en Au- genthaler in aanmerking. Op het STOCKHOLM (RTR) - De Interna tionale atletiek federatie over weegt de bestaande reglemente ring te wijzigen om in de toekomst niet opnieuw te worden geconfron teerd met een geval Zola-Budd. Volgens de Zweedse vice-voorzit- ter van de IAAF Arne Ljungqvist is er een wijziging in gedachten, die het Zuidafrikaanse atleten, zoals Zola Budd, moeilijker moet maken voor een ander land uit te komen. Doordat Zuid-Afrika geen deel uitmaakt van de IAAF zijn Zuid afrikaanse atleten niet gehouden aan de 'overschrijvingsbepalin gen', die bij verandering van natio naliteit over het algemeen een pe riode van drie jaar vergen. Budd bijvoorbeeld was enkele weken na dat zij een Brits paspoort had ge kregen, startgerechtigd in interna tionale atletiekwedstrijden. In het plan dat volgens ljungq vist mogelijk eind volgende maand al op een bijzondere bestuursver gadering van de IAAF zou kunnen worden behandeld, zijn vroegere Zuidafrikaanse atleten pas gerech tigd voor een ander land uit te ko men nadat zij twee of drie jaar daadwerkelijk in dat andere land woonachtig zijn geweest. De overkoepelende Afrikaanse sportraad legt zware druk op de IAAF om oud-Zuidafrikanen uit te sluiten en heeft zelfs gedreigd dat de Afrikaanse landen zich ver zul len houden van Seoul wanneer geen maatregelen worden geno men. Lamine Ba, de secretaris van de Afrikaanse raad, stelde: „Wij zijn tegenstander van iedere vorm van paspoortverlening die het Zuidafrikanen mogelijk maakt in ternationaal sport te bedrijven". Hij verwees daarmee naar de Ame rikanen Sydney Maree en Mark middenveld is geen plaats voor technici, maar voor marathonlo pers als Dörfner en Rolff. Spelers als Matthaeus en Olav Thon vallen elke keer door de mand. Voor de aanval heeft hij ook wei nig toppers. Klaus Allofs is gebles seerd, Pierre Littbarski is ook ver verwijderd van zijn normale vorm en Rudi Voller kan ook geen potten breken. Alleen de Stuttgarter Jur- gen Klinsmann is een aanwinst. Maar Franz Beckenbauer put moed uit de geschiedenis: „Als het om de worst ging, was ons team al tijd vooraan". Maar in dit land be staat ook nog de carnavalshit van Mike Kruger: „Alles heeft een ein de...". Plaatjies en de Zwitserse Cornelia Bürki. „Ons standpunt is duide lijk", voegde hij eraan toe. „Geen Zuidafrikaans atleet kan deelne men aan de Olympische Spelen of internationale wedstrijden. Wij vragen de IAAF slechts zijn eigen regels na te leven". Amerikaanse turncoach beschuldigt juryleden LOS ANGELES (AFP) - Tijdens de wereldtitelstrijd turnen van vorig jaar in Rotterdam zou met de jury- cijfers gemanipuleerd zijn. Dat heeft de voormalige Amerikaanse bondstrainer bij de vrouwen, Greg Marsden, in een gisteren versche nen interview met de Los Angeles Times beweerd. Volgens Marsden bestond er een akkoord met de Roemeense trainer Adrian Goreac. Beiden hadden een wensenlijstje opgesteld van cyfers, die de turn sters uit beide kampen zouden moeten krijgen. Marsden zegt dat die cijfers vervolgens circuleerden onder de officials. In een eerste re actie hebben de twee Amerikaanse juryleden van Rotterdam ontkend iets 'geregeld' te hebben met de cij fers. Ook de Amerikaanse Turn Fe deratie, bij monde van directeur Mike Jacki, nam stelling tegen de beweringen van Marsden. De ex- bondscoach verklaarde tot zijn ont boezemingen te zijn gekomen om de aandacht te vestigen op de zijns inziens vaak voorkomende afspra ken tussen de juryleden. ADVERTENTIE Sportcomplex VI Zondag a.s. "Kikkerpolder" y aanvang 14.00 uur HOOFDKLASSE VONDELLAAN 00, 2332 AH LEIDEN. TELEFOON: 071-769313 Sportief SOU Aktief

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 15