PROPER PROPER b.v. makelaardij o.g. b.v. makelaardij o.g. BEDRIJFS ONROEREND GOED ONROERENDGOEOONROERENDGÖEDONROERENDGOEO ONROERENOGOEDONROERENDGOEDONROERENDGOED ONROEREND GOED ONROERENDGOEO ONROEREND GOED ONROERENDGOEDONROERENDGOEDONROERENDGOED g 15.30 uur Inl bijonze advertentie-afdeling lelefooo (071) 144941 II II II II OED ONROERENDGOEO MAKELAARS IN ONROERENDE GOEDEREN Oegstgeest, Floralaan 57.4-Kamerappartement, leuk gelegen, op de 3e etage met bal kon op het zuiden en grote berging op de begane grond. In de nabijheid van winkelcentrum de Lange Voort. Ind.: woonkamer, keuken, balkon voorzijde, studeerkamer, 2e kamer, slaapkamer met wastafel, entree, gang, toilet, badkamer met zitbad en wastafel. Het ap partement wordt c.v.-gas verwarmd en de staat van onderhoud is goed. Aanvaarding di- 109.000,- k.k. rekt. Servicekosten 1100,- per jaar. Oegstgeest, Frans Halslaan 59. Nabij winkelcentra gesitueerd 4-kamerappartement op de 4e woonlaag. In direkte omgeving van wandelpark en sportakkommodaties. De flat ver keert in een redelijk goede staat van onderhoud en wordt c.v.-gas (bloksysteem) ver warmd. Ind.: entree, gang, woonkamer, 3 kamers, keuken, toilet, douche-ruimte met dou che en wastafel, veel kastruimte. Aanvaarding in overleg, kan spoedig. ƒ119.500,- k.k. Servicekosten 240,- p.m. inkl. verwarmingskosten. Oegstgeest, Van Assendelftstraat 39. Halfvrijstaand woonhuis met zijpad en stenen schuur, voor- en achtertuin (ZW, 20 m), begrensd door sloot. Het pand verkeert in goede staat van onderhoud, c.v.-gas moederhaardsysteem (1 jaar oud), dubbel glas woonkamer. Ind.: entree, gang, toilet, kelderkast, keuken, woonkamer. 1e Et.: grote overloop, voorka mer over de gehele breedte, 2 kamers aan de achterzijde. Aanvaarding in overleg. 140.000,- k.k. Oegstgeest, Wijttenbachweg 95. Woonhuis met voor- en diepe achtertuin (ca. 20 mtr.) op het westen. Houten schuur en achterom. Ind.: entree, gang, ruime woonkamer met open haard en parketvloer, moderne uitgebouwde keuken met apparatuur en plavuizen- vloer, toilet, bijkeuken. 1e Et.: overloop, 3 slaapkamers, waarvan 1 met kastenwand, dou che-cel met wastafel. Het huis is goed onderhouden en wordt c.v.-gas verwarmd. Aan vaarding in overleg. ƒ158.000,- k.k. Oegstgeest, Jan Campertlaan 24. Modern goed onderhouden woonhuis met voor- en zonnige achtertuin, parkeergelegenheid op eigen terrein, stenen schuur aan voorzijde en achterom. Rustige ligging in moderne wijk "Haaswijk" tegenover plantsoen met kinder speelplaats. Ind.: entree, gang, toilet, ruime woonkamer met open haard, open keuken, trapkast. Gehele parterre met parketvloer. 1e Et.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en wastafel. 2e Et.: vaste trap, overloop, 1 kamer met dakkapel. Het huis wordt c.v.-gas ver warmd en is geheel geïsoleerd. Oplevering in overleg. 195.000,- k.k. Oegstgeest, Van Cuycklaan 4. Rustig gelegen redelijk goed onderhouden hoekwoning (2 onder 1 kap) met voor-, zij- en achtertuin (12 mtr.), vrijstaande stenen schuur en achter om. Ind.: entree, gang, vernieuwd toilet, woonkamer met konvektorput, gemoderniseerde keuken, kelderkast. 1e Et.: overloop, 3 kamers, balkon, gemoderniseerde douche met wastafel en toilet. 2e Et.: zolder bereikbaar via een vlizotrap. Het pand wordt verwarmd d.m.v. c.v.-gas en is gedeeltelijk voorzien van dubbel glas. Aanvaarding in overleg. 198.000,- k.k. Oegstgeest, Karei Doormaniaan 1. Leuk gesitueerde hoekwoning met garage en schuur en rondom tuin, nabij winkelcentra en sportakkommodaties. Ind.: entree, toilet, woonkamer met open haard, keuken met inbouwapparatuur, kelderkast. 1e Et.: 2 grote en 1 kleinere slaapkamer, badkamer met douche, toilet en wastafel, veel vaste kastruimte. 2e Et.: ruime zolderkamer, zolderberging met aansluiting wasmachine en wastafel, c.v.-gas. Aanvaarding in overleg, evt. spoedig. ƒ210.000,- k.k. Oegstgeest, Schoutenburgstraat 7. Hoekwoning met aan 3 zijden tuin, achterom en vrijstaande stenen schuur. Ind.: entree, gang, vestibule, toilet met fontein, woonkamer met erker, keuken. 1e Et.: overloop, kamer en suite, voor-, zijkamer, badkamer met ligbad, wastafel en toilet (oorspronkelijke staat), vaste kasten, balkon over de gehele breedte. 2e Et.: vaste trap, kleine overloop, zolderruimte met dakramen, voorkamer met dakkapel, vliering. Aanvaarding direkt. ƒ215.000,- k.k. Oegstgeest, Deutzstraat 3. Bijzonder ingedeeld ruim woonhuis met voor- en achtertuin, inpandige berging. Het pand wordt verwarmd d.m.v. een c.v.-gasinstallatie. Ind.: entree, gang, keuken inkl. app., woonkamer met parketvloer (9.95x3.77), toilet. 1e Et.: 2 kamers voorzijde met balkon, badkamer met ligbad, aparte douche, wastafel en toilet, achterka mer met balkon. 2e Et.: grote zolderkamer voorzijde met wastafel, achterkamer, overloop met wastafel. Isolerende beglazing op de begane grond. Aanvaarding in overleg, evt. spoedig. 225.000,- k.k. Oegstgeest, Homeruslaan 7. Modern, ruim hoekhuis met voor-, zij- en achtertuin (W), stenen schuur en achterom. Parkeerplaats op eigen terrein. Ligging aan de rand van Oegstgeest in verkeersarme buurt. Ind.: entree, vestibule, gang, trapkast, toilet, woonka mer met open haard en parketvloer, ruime uitgebouwde en geheel gemoderniseerde woonkeuken inkl. app. 1e Et.: overloop, 4 slaapkamers, badkamer met zitbad, wastafel en toilet. 2e Et.: vaste trap, overloop, bergkamer, 1 grote kamer, groot dakterras. Het huis is goed onderhouden en wordt c.v.-gas verwarmd (nieuwe H.R.-ketel). Oplevering in over leg. 259.000,- k.k. Oegstgeest, M. K. Onneslaan 12. Bijzonder hoekhuis met voor- en zonnige brede ach tertuin (Z.O.). Aangebouwde garage met mogelijkheid om deze bij het woongedeelte te betrekken, stenen schuur en achterom. Ind.: entree, hal. toilet, ruime Z-vormige woonka mer (36 m2), keuken. 1e Et.: overloop, 3 slaapkamers (10,12 en 17 m2), badkamer met lig bad, toilet. 2e Et.: afsluitbare vaste trap, zolderruimte, 1 kamer (9 m2) met dakkapel (ver groting wordt toegestaan), stookruimte. Het huis is goed onderhouden en c.v.-gas ver warmd. Nieuwe energiezuinige ketel. Rustige ligging in verkeersarme straat. Oplevering in overleg. 274.000,- k.k. Oegstgeest, Laan van Oud Poelgeest 22. Ruim vooroorlogs herenhuis met voor- en achtertuin (W), stenen schuur, achteruitgang, c.v.-gas. Het pand is gedeeltelijk voorzien van isolerende beglazing. Ind.: vestibule, gang, toilet, kelderkast, grote woonkamer met open haard, nieuwe keuken. 1e Et.: 3 kamers, 2 balkons, badkamer met ligbad, 2e toilet. 2e Et.: 2 kamers achterzijde. 1 kamer voorzijde, vliering te bereiken met vlizotrap. Aan vaarding in overleg. 305.000,- k.k. Oegstgeest, Nassaulaan 32. Halfvrijstaand woonhuis met garage, voor-, zij- en tijdelijk door aanleg gemetseld hek open achtertuin. Rustig gelegen in "Oud Oegstgeest", nabij winkelcentra en uitvalswegen. Het pand wordt c.v.-gas verwarmd en is bijna geheel voor zien van dubbele beglazing alsmede spouw- en gedeeltelijk dakisolatie. Ind.: entree, ruime hal, voor-, zij-kamer, zeer ruime kamer en suite met open haard en fraaie parketvloer, keu ken incl. apparatuur, kelderkast, toilet. 1e Et.: 2 grote en 2 kleinere slaapkamers, badka mer met ligbad, toilet en wastafel, 2 balkons. 2e Et.: grote zolderruimte, 2 schitterende ka mers beide met dakkapel. 3e Et.: vliering. Totaal bewoonbaar oppervlak ca. 200 m2. alle leidingen zijn vernieuwd. Aanvaarding in overleg. ƒ535.000,- k.k. Oegstgeest, Piet Heinlaan 35. Ruime vrijstaande bungalow met grote garage, rondom fraai aangelegde tuin, terras (onderheid) en oprit naar de garage. Goed onderhouden en rustig gelegen nabij uitvalswegen in direkte omgeving van sportkomplexen en winkelcen tra. Ind.: ruime entree, hal met garderobe, toilet met fontein, bijkeuken, ruime woonkeuken, eetkamer, woonkamer met open haard voorzien van wengevloer, werkhoek, ouderslaap kamer met garderobe en badkamer met wastafel, aparte douche. Het huis wordt verwarmd d.m.v. hetelucht verwarming en is gedeeltelijk voorzien van dubbele beglazing. Totale grondoppervlakte bedraagt 803 m2. Aanvaarding in overleg. ƒ720.000,- k.k. Oud Ade, Boekhorsterweg 8. Nabij de Kagerplassen gelegen vrijstaande woning op 525 m2 eigen grond. De woning is in 1976 geheel gerenoveerd. Er zijn 2 eigen parkeer plaatsen aanwezig. Ind.: hal met toilet, kastruimte, L-vormige woonkamer met open haard, 50 m2 keuken inkl. app., ouderslaapkamer 4x4 m, schuifpui naar terras, badkamer met lig bad, douche en wastafel. 1e Et.: 2 slaapkamers, 2e badkamer met ligbad, douche en was tafel, overloop met kastruimte. Hardhouten kozijnen. Het pand wordt d.m.v. c.v.-gas ver warmd, badgeiser, tuin met diverse terrassen, veel privacy. Landelijke ligging echter niet ver van autowegen. Aanvaarding in overleg. 298.000,- k.k. Oegstgeest, Passage 9-12. Tel. 071-170741*. FAX 071-155608. TELEX 39320. 's Zaterdags geopend van 10.00-16.00 uur. Oud Ade, Boekhorsterweg 7A. Riant gelegen vrijstaand landhuis met garage, rondom tuin, overdekt terras en buitenterras. Gelegen nabij open vaanwater (Kagerplassen). Gun stige ligging t.o.v. snelwegen. Het pand verkeert in een goede staat van onderhoud, c.v.- gas, kap is geïsoleerd. Bouwjaar 1969, inhoud ca. 900 m Ind.: entree, hal, toilet, L-vormi ge living met open haard en leistenen vloer (ca. 70 m2), grote woonkeuken. 1e Et.: 4 slaap kamers, werkkamer, 2 badkamers beide met douche, toilet, overloop, 2 balkons. 2e Et.: grote zolder met t.v.-kamer en wasruimte. Aanvaarding in overleg. Prijs n.o.t.k. Warmond, Margrietstraat 2. Rustig gelegen hoekhuis met voor- en zonnige achtertuin, stenen schuur en achterom. Ind.: entree, gang, toilet, kelderkast, L-vormige woonkamer met open haard, luxe uitgebouwde keuken inkl. alle app. 1e Et.: overloop, 3 slaapkamers, moderne badkamer met ligbad, wastafel en aansl. wasapp. 2e Et.: vaste trap, overloop, 1 kamer met wentelraam (dakkapel mogelijk). Het huis is goed onderhouden en wordt c.v.- gas verwarmd (nieuwe ketel). Oplevering in overleg. 179.000,- k.k. Leiderdorp, Obool 17. Ruim 2-kamerappartement met berging onder het gebouw. Cen trale ligging boven overdekt winkelcentrum met alle voorzieningen. Ind.: entree, via ruime galerij, hal, woonkamer, ruim zonneterras, open keuken, portaal, toilet, badkamer met lig bad, wastafel en aansluitingen wasapparatuur, 1 grote slaapkamer. Het appartement is gelegen op de 1e etage van modern gebouw met lift. Oplevering in overleg. 94.500,- k.k. Leiderdorp, v.d. Valk Boumanweg 6. Ruim woonhuis met voor- en achtertuin, stenen schuur en achterom. Gelegen aan ventweg, nabij uitvalswegen. Ind.: entree, vestibule, gang. toilet, trapkast, ruime woonkamer (ca. 34 m2) met open haard, luxe open keuken met alle app. 1e Et.: overloop, toilet, 3 slaapkamers, balkon, badkamer met ligbad en wastafel. 2e Et.: vaste trap, werkkamertje, 1 grote slaapkamer met dakkapel, berging. Het huis is uitstekend onderhouden. De parterre is geheel voorzien van hardhouten kozijnen en ra men met isolerende beglazing. C.v.-gas verwarmd. Oplevering in overleg. 219.000,- k.k. Hazerswoude-Rijndijk, Guido Gezellestraat 47. Moderne vrijstaande bungalow met grote garage annex berging, rondom fraai aangelegde tuin, landelijk en toch nabij uitvals wegen gelegen. Bouwjaar 1968, grondoppervlak 789 m2. Ind.: entree met garderobe, toilet met fontein, woonkamer (55 m2) met open haard, woonkeuken (14,5 m2), 4 slaapkamers, badkamer met ligbad, douche, dubbele wastafel en aansluiting wasapparatuur. Opleve ring in overleg. 455.000,- k.k. Leiden, Oostdwarsgracht 6. Kleine middenwoning met binnenplaats, grondopp. 39 m\ Pand moet zowel in- als uitwendig opgeknapt worden. Ind.: entree, woonkamer 4.40x3.20, keuken met douche, resp. 2.60x1.85 en 2.00x1.05, apart toilet en binnenplaats. 1e Et.: 2 kamers, overloop, balkon, vliering. Oplevering kan spoedig. Vrije vestiging mogelijk. 57.500,- k.k. Leiden, Oranjestraat 17. Hoekhuis met kleine plaats. Ind.: entree, gang, L-vormige woonkamer met open haard, open keuken, moderne badkamer met douche, wastafel, toi let en aansluitingen wasapp. 1e Et.: woon-slaapzolder over het gehele huis met voor en achter nieuwe hardhouten dakkapel. Het huis is voorzien van een nieuw pannedak. Aan vaarding in overleg. Vrij vestiging mogelijk. 64.000,-k.k. Leiden, Sieboldstraat 17. Vooroorlogse middenwoning met plaats. Ind.: entree met pla- vuizenvloer, woonkamer, uitgebouwde keuken, douche/toiletkombinatie, trapkast. 1 e Et. 2 achterkamers, overloop met wastafel, grote voorkamer. 2e Et.: vliering. Verwarming d.m.v. gaskachels. Gas- en elektrische installatie 6 jaar geleden geheel vernieuwd. Ople vering in overleg. 78.000,- k.k. Leiden, Decimastraat 1a. Leuk gelegen hoekbovenwoning. Ind.: entree, berging, trap naar de 1e etage. 1e Et.: overloop, voorkamer en suite met achterkamer (8.35x4.98/4.05), ruime keuken (4.05x2.30). 2e Et.: vaste trap, overloop met wastafel, voorkamer met was tafel (3.95x3.70), 2 slaapkamers met dakkapellen. Het geheel bevindt zich in originele staat. Oplevering kan spoedig. ƒ80.000,- k.k. Leiden, Papiermolen 44. Luxe 2-kamerappartement met ruime hal en grote inpandige berging gelegen op de 1 e etage op de zonzijde, vrij uitzicht. Ind.: grote woonkamer, slaap kamer, keuken, badkamer met douche en toilet. Aanvaarding in overleg. ƒ80.000,- k.k. Servicekosten 225,- p.m. inkl. verwarming. Vrije vestiging mogelijk. Leiden, Mozartstraat 125. Geheel gemoderniseerd 4-kamer hoekappartement op de 1e etage met grote berging op de begane grond. Voorzien van c.v.-gas en goed onderhou den. Ind.: entree, hal met garderobe, gemoderniseerde keuken met RVS aanrechtblad, woonkamer, hal, moderne badkamer met zitbad en wastafel, toilet, voorzitkamer, ruime voorkamer met vaste kast, achterzijkamer met vaste kast, inpandig balkon aan voorzijde. Servicekosten 100,- p.m. Aanvaarding in overleg. 89.000,- k.k. Leiden, Schubertlaan 12*5. 4-Kamerflat op de 7e etage met inpandige berging en balkon (ZW). Staat van onderhoud is goed. De flat wordt d.m.v. c.v.-gas verwarmd. Ind.: entree, hal en woonkamer met parketvloer, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, apart toilet, keu ken met RVS-blad en dubbele spoelbakken. Aanvaarding in overleg. ƒ98.000,- k.k. Leiden, Driftstraat 30. Leuk gelegen redelijk goed onderhouden tussenwoning met plaats. Ind.: entree, gang, L-vormige woonkamer met parketvloer en gipsplaten plafond (8.50x3.90/2.95), uitgebouwd toilet, bijkeuken met aansl. wasapp. 1e Et.: overloop, ach terkamer met dakkapel over de gehele breedte, douchecel met wastafel, voorkamer over de gehele breedte. 2e Et.: luik naar bevloerde bergzolder. Het platte dak is in 1987 ver nieuwd. Oplevering in overleg. 98.000,- k.k. Leiden, Hogewoerd 35. Winke.l met bovengelegen woonruimte op druk punt in centrum Leiden. Ind. winkel: entree, winkelruimte ca. 55 m2, magazijn ca. 13 m2. Bovenwoning: ei gen entree. 1e Et.: voorkamer, keuken, douchegelegenheid, zolder. 2e Et.: voorkamer, kleine achterkamer. In de direkte nabijheid van parkeergarage. Oplevering in overleg. 115.000,-k.k. Leiden, Papiermolen 108. Luxe zeer ruime 3-kamer hoekflat met zonnig balkon, gelegen direkt nabij winkelcentrum. De flat heeft vrij uitzicht en ligt op de 4e etage (lift aanwezig). Ind.: hal, garderobe, inpandige grote berging, woonkamer in open verbinding met luxe keuken inkl. app., 2 grote slaapkamers, luxe badkamer met ligbad, toilet en wastafel. De flat wordt c.v.-gas verwarmd. Oplevering in overleg. ƒ138.000,- k.k. Leiden, Kapteynstraat 6. Middenwoning gelegen in de Professorenwijk met achtertuin en aangebouwde stenen schuur. Ind.: entree, woonkamer, trapkast, toilet met voorportaal, aangebouwde keuken. 1e Et.: overloop, achterkamer met wastafel, voorkamer met wasta fel, douchecel met toilet, voorkamer, balkon boven keukenuitbouw. 2e Et.: zolder met vas te trap en beschoten kap, geschikt voor het maken van 1 of 2 kamers. Het pand wordt ver warmd d.m.v. gaskachels. Oplevering in overleg. 138.000,-k.k. Leiden, Hartmanstraat 16. Rustig gelegen woonhuis met voor- en achtertuin, houten schuur en achterom. Ind.: entree, gang, toilet, L-vormige woonkamer, uitgebouwde gemo derniseerde keuken. 1e Et.: overloop, 2 achterkamers, balkon boven uitbouw, grote voor kamer met wastafel, douchecel. 2e Et.: vaste trap, overloop, 1 kamer met dakkapel, zol derruimte. Het huis wordt c.v.-gas verwarmd en beschikt over vernieuwde elektrische in stallatie. Oplevering in overleg. 138.000,- k.k. Leiden, Beppy Nooystraat 52. Modern, ruim woonhuis met zonnige achtertuin (Z), ste nen schuur en achterom. Ligging in recent gerealiseerde woonwijk "Stevenshof" in kind vriendelijke buurt. Ind.: entree, hal, toilet, ruime woonkamer, trapkast, open keuken. 1e Et.: overloop, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, douche, wastafel en toilet. 2e Et.: vaste trap, grote zolderruimte met wentelramen, geschikt voor het maken van kamer(s). Het huis is uitstekend onderhouden en wordt verwarmd d.m.v. stadsverwarming. Volledige isolatie. Erfpachtscanon is afgekocht voor 50 jaar. Aanvaarding in overleg. 169.000,- k.k. Leiden, Carneoolstraat 110. Rustig gelegen woonhuis met voor- en zonnige achtertuin (ZW), schuur en achterom. Ind.: uitgebouwde entree, L-vormige woonkamer met parket vloer, open keuken, toilet. 1e Et.: overloop, bergkast, 2 grote kamers, 1 kleinere kamer, grote kastenwand, badkamer met ligbad en wastafel. 2e Et.: vaste trap, grote zolderkamer met dakkapel en wentelraam, kastenwand. Het huis wordt verwarmd d.m.v. c.v.-gas, is zeer onderhoudsarm door aanwezigheid van aluminium kozijnen. Aanvaarding in overleg. Leiden, Pieterskerkhof 24-24a. Pal in het centrum van de stad gelegen bedrijfspand be bouwd oppervlak ca. 118 m2, onbebouwd oppen/lak t.w. tuin ca. 100 m]su2 met achteruit gang. Ind.: werkplaats, voorkamer, achterkamer, gang, toilet en tuinkamer. 1e Et.: over loop en 2 kamers, het overige deel van deze etage is een apart verhuurd bovenhuis met eigen toegang. Zolder: via 2 trappen bereikbare grote zolder onder beschoten kap. Het pand is uitstekend voor bewoning geschikt te maken. Aanvaarding in overleg.^^ Leiden, Cobetstraat 49a. Bijzonder vrij gelegen halfvrijstaand woonhuis (2 onder 1 kap) met voor-, zij- en diepe achtertuin. Oprit naar vrijstaande garage met aangebouwde tuinka mer of berging. De achtertuin grenst aan groot groen binnenterrein hetgeen veel privacy geeft. Ind.: entree, gang, kelderkast, toilet, gemoderniseerde keuken met apparatuur, woonkamer met open haard en erker. 1e Et.: overloop, achterkamer, moderne badkamer met ligbad, douche en wastafel, voorkamer. 2e Et.: vaste trap, overloop. 1 grote kamer (oorspronkelijk 2 kamers) met aan voor- en achterzijde een dakkapel. Het huis is c.v.-ver- warmd en indien gewenst op korte termijn te aanvaarden. 292.000,- k.k. MAKELAARS IN ONROERENDE GOEDEREN Leiden, Apothekersdijk 31Groot herenhuis, waarin separaat een gescheiden apparte ment. In uitmuntende staat van onderhoud. Geheel centraal verwarmd. Ind.entree, kamer en suite met open haard, binnenplaats, moderne keuken, tuinkamer met open haard, slaapkamer. 1e Et.: grote overloop, grote slaapkamer, badkamer met ligbad en 2e toilet. 1 e Et. voorhuis: gang. kamer en suite, keuken, studeerkamer, toilet. 2e Et.overloop, bad kamer, 2 slaapkamers, zeer ruime vliering. Zeer geschikt voor dubbele bewoning, praktijk- pand of kamerverhuur. In centrum stad met ommuurde achtertuin. Aanvaarding in overleg. 380.000,- k.k. Leiden, Damastroos 4. Uitstekend onderhouden woonhuis met achtertuin op het Zuiden en uitzicht op de Zijl. Ind.: grote hal, ruime L-vormige woonkamer (70 m2) met open haard, volledig ingerichte half-open keuken, bijkeuken en inpandige garage met vliering. 1e Et.: overloop, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, aparte douche, dubbele wastafel en toilet. 2e Et.: grote zolderkamer met dakterras, overloop met wastafel, bergruimte. C.v.-gasin stallatie met warmwatervoorziening, dubbele beglazing begane grond. Aanvaarding in overleg. 398.000,- k.k. Leiden, Rijnsburgerweg 11. Groot herenhuis met voor- en achtertuin en achterom. Het pand is bijzonder geschikt als woon-praktijkhuis c.q. meergezinshuis. Ind.entree, vestibu le, gang, toilet, grote keuken, bijkeuken, grote kamer en suite (13.50x4.35) met serre (3.40x3.50), stookkelder. 1e Et.: grote voorkamer met balkon, voorzijkamer, toilet, badka mer, grote achterkamer met balkon, badkamer met los ligbad en dubbele wastafel. 2e Et.: vaste trap, overloop, toilet met fontein, douche, achterzijkamec met wastafel, balkon, keu ken, voorzijkamer met wastafel, achterkamer, voorkarnfer. Het pand wordt c.v.-gas ver warmd. Oplevering in overleg. 450.000,- k.k. Leiden, Kanaalweg 43. Ruime, luxe gemoderniseerde bungalow met souterrain en gara ge, carport en fraai aangelegde tuinen rondom. Fietsenschuurtje. Ind.: vestibule, ruime hal, garderobe, toilet, brede trapopgang naar zonnige woonkamer (ca. 62 m2) met open haard, luxe open keuken met alle apparatuur, zonneterrassen. Op 'hal-niveau': gang, 2 in- eenlopende kamers (ca. 30 m2) met kastenwand, moderne badkamer met ligbad, wastafel en toilet, slaapkamer met kasten en wastafel. Souterrain bereikbaar via trap vanuit hal: grote studeerruimte, stookruimte, 1 slaapkamer, douchecel met wastafel, bijkeuken, in pandige verwarmde garage, grote hobby/werkruimte onder de terrassen. Het huis is re cent in- en uitwendig geschilderd (wit) en bevindt zich derhalve in een uitstekende staat van onderhoud. Verwarming c.v.-gas: geheel voorzien van isolerende beglazing en dak isolatie. Grotendeels elek. rolluiken. Leistenen vloeren in hal, woonkamer en keuken. Op levering in overleg, bij voorkeur zomer 1988. ƒ635.000,- k.k. Leiden, Papengracht 6. Zeer groot en goed onderhouden 17e eeuws patriciërshuis met een grote, afgesloten tuin, en achterhuis bestaande uit garage, geschikt voor 2 auto's en kleine bovenwoning. Het pand is gelegen in de Pieterswijk nabij station NS en uitvalswe gen naar grote steden. Het pand is gedeeltelijk te gebruiken als bedrijfspand. Aanvaarding in overleg. Nadere inlichtingen worden op aanvraag verstrekt. 650.000,- k.k. Mogelijkheid aanwezig om nog een grote aangrenzende garage te kopen met stalling voor 8 a 10 auto's. Oegstgeest. De Kempenaerstraat/Passage 7. Klein winkelpand, vloeroppervlak 50 m2 met kitchenette en toilet, inklusief verwarming via centrale vloerverwarming, 's Avonds en 's nachts beveiligd afgesloten. Huurprijs 1.500,- p.m. exd. B.T.W. Oegstgeest, De Kempenaerstraat 43. Verhuurde, nog in appartementsrecht te splitsen winkelruimte op de begane grond met toiletruimte, keukenblok ^n opslagruimte. Huidige huuropbrengst ca. 2185,- p.m. exkl. B.T.W. Pand is zeer centraal gelegen in aantrekkelij ke winkelstraat. 235.000,- k.k. Leiden, Breestraat 69. Gunstig gelegen modern klein winkelpand met bovenwoning in het centrum van de Breestraat. Winkel 27 m2, magazijnruimte 25 m2. Aanvaarding in over leg. C.v.-verwarmd. 245.000,- k.k. Huurprijs 2.400,- p.m. exkl. B.T.W. Leiden, Rijnsburgersingel 9. Goed gesitueerd kantoor e/o showroom-ruimte op de be gane grond ter grootte van ca. 200 mNabij station NS, centrum stad en uitvalswegen. Ind.: entree, hal, toilet, diverse kantoorruimten, archiefruimte, inpandige keuken. Aanvaar ding in overleg. Huurprijs 3.500,- p.m. Voorschoten, Prof. Einsteinlaan 50. Vlakbij jachthaven in de Vlietwijk. Perceel bouw grond met bebouwings mogelijkheid van een winkel met detail verkoop of van een dienst verlenend bedrijf. Oppervlakte ongeveer 115 m\ Koopprijs 250,- per m2 Zoeterwoude, Watertje 7-7a. Oorspronkelijk winkel/woonhuis, thans in gebruik als 2 af zonderlijke woningen met achtertuin. Centrale en toch landelijke ligging in de randstad. Opp. ca. 259 m2. Ind. woning 1entree, hal, woonkamer (oorspr. winkel), keuken (RVS), toilet, douche-cel met fontein, slaapkamer. 1e Et.: zolderberging, grote (geïsoleerde) voor zolder. Ind. woning 2: entree, hal, fietsenberging, toilet, woonkamer, slaapkamer, moder ne keuken inkl. app., moderne badkamer met ligbad, douche en wastafel, achterkamer in uitbouw, schuur, achtertuin. De woningen zijn ook om te bouwen tot 1 groot woonhuis. Aanvaarding direkt. 198.000,- k.k. Zoeterwoude, Watertje 8-9. Modern bedrijfsgebouw bestaande uit showroom/winkel, magazijn, werkplaats, alsmede het daarnaast liggende woonhuis. Totaal opp. ca. 504 m2. Showrpom/winkel/magazijn met de voorzijde gelegen aan het Watertje. Opp. ca. 213 m2, met een frontbreedte van 7.50 mtr. 80 m2 plavuizenvloer. Het magazijn grenst aan de Loethe en is daarvandaan ook goed bereikbaar. De werkplaats grenst eveneens aan de Loethe en is ook bereikbaar via een openbaar pad langs het gebouw. Opp. werkplaats ca. 83 m2. Daarbij een bergruimte van ca. 12 m2. Boven het gedeelte van de showroom/winkel bevindt zich een bergzolder ter grootte van ca. 35 m2. Het betreft een in steen opgetrokken gebouw met betonnen vloeren. Het geheel is c.v.-verwarmd en grotendeels geïsoleerd. Voorzien van krachtstroom en perslucht. Centrale ligging in de randstad met uitstekende verbindingen in alle richtingen. Uitstekend geschikt als b.v. regionaal distributiecentrum e.d. Ook eventueel te huur met of zonder mankracht. Het naastliggende woonhuis bevat: entree, gang, woonkamer, slaapkamer, woonkeuken, badgelegenheid, toilet. 1e Et.: 3 slaapkamers met dakterras. Het geheel bevindt zich in goede staat van onderhoud. Aan vaarding in overleg. 395.000,- k.k. Sassenheim. Winkelruimte te huur. Ruim winkelpand in het nieuwere gedeelte van Sas- senheim. Verkoopruimte 450 m2. Aanvaarding in overleg. Aanvang huurprijs 67.500,- per jaar exkl. B.T.W. gedurende 3 jaar. Hoofddorp, Graftermeerstraat 30-32 en 34. Bedrijfscomplex gelegen op het Industrie terrein 'Noord' met uitstekende verbindingen o.a. naar Schiphol. Het complex is geheel verhuurd en gelegen op circa 3.000 m2 eigen grond. Informatie met betrekking tot huurop brengsten e.d. op aanvraag verkrijgbaar. Prijs n.o.t.k. Oegstgeest, Passage 9-12. Tel. 071-170741*. FAX 071-155608. TELEX 39320. 's Zaterdags geopend van 10.00-16.00 uur.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 40