WJE\ HOI VLI M Hanegraaf: Ik zit weer in mijn hok' S3 'Oude Vier' weer de grote favoriet 'Gele kaart was rood waard' Hans Westgeest (39) overleden Brabander gepasseerd voor Goldrace Grote belangstelling voor renner Theunisse DAMESTRAINER ZATERDAG 23 APRIL 1988 SPORT PAGINA 15 (anonschieteni :red Visser /eede van lederiand LclINGE. Voor het eerstl |ld de KNSA, die 25.000 le- i telt, het Nederlands kam-J ischap kanonschieten. Kanonnenvlees Bovenstaand bericht troffen wij maandag aan in de Typhoon, het dagblad voor de Zaanstreek. Na van de inhoud kennis te hebben genomen, kregen wij onmiddel lijk visioenen over bloederige veldslagen in de Zeeuwse klei. In trainingspakken gehulde kanon niers die elkaar met zwaar ge schut bekampen over afstanden van 25 en 50 meter. Voetbal mag dan oorlog zijn, maar het is kin derspel vergeleken bij het ka nonschieten waarin het afgelo pen dus Nederlandse kampioen schappen zijn gehouden. Fred Buijze, secretaris van de organiserende vereniging De Schutterij uit Axel helpt ons ech ter uit de brand: "De schietsport op zich is al geen bloederige zaak en het ka nonschieten is helemaal een vre delievende bezigheid. Er wordt geschoten met miniatuurkanon nen van maximaal 80 centimeter hoog waarvan de loop niet lan ger mag zijn dan 75 centimeter. Het kaliber mag niet groter zijn dan 40 millimeter. Er wordt van afstanden van 25 en 50 meter ge schoten op internationale pistoolkaarten die een doel heb ben van 60 bij 60 centimeter Inderdaad, geen vuiltje aan de lucht, maar wie komt er nu zo gek om met zelfgebouwde ka nonnetjes in de aanval te gaan? "Schieten met nostalgische wa pens is de laatste tijd razend po pulair. Mensen die thuis een voor- of achterlader aan de wand hebben hangen, vinden het leuk om eens een keer echt met zo'n ding te gaan schieten. Zo zijn er ook mensen die het leuk vinden om een kanon na te bouwen en zo precies te werk gaan dat ze die precisie in de praktijk willen me ten. En het is echt ongelooflijk wat voor prestaties er worden be reikt. Op het NK behaalde ie mand vorige week 29 van het maximale aantal van 30 punten. Die heeft echt een stukje techniek van de grootste klasse geleverd. Het gaat dus niet zozeer om het schieten, maar de grootste pres taties worden geleverd tijdens de bouw van de kan redactie: Rob Onderwater, Fred Segaar, Jaap Visser vervolgt Buijze zijn college. Hoeveel schutters telt Neder land eigenlijk en waar komt dat kanonnenvlees zoal vandaan? Buijze: "Uit alle streken van het land. De Koninklijke Nederlandse Schutters Associatie kent onge veer 30.000 leden. Een heel klein gedeelte daarvan wordt ge vormd door kanonschieters, en kele tientallen. Aan het NK de den er 14 mee, maar die kwamen dan ook uit alle windstreken". Allemaal met hun eigen ge schut. Een bonte verzameling dus. Buijze: "Inderdaad, maar u moet niet denken dat je zomaar even thuis een kanon in elkaar kan knutse len. Dat is aan vergunningen en strenge technische voorwaarden verbonden. Bovendien moet ie dereen zijn zelfgemaakte kanon in Westduitsland laten keuren. Het is dus allemaal goed georga niseerd en de veiligheid staat voorop. Maar ik zou zeggen, komt u zelf eens een kijkje nemen. Bin nenkort organiseren wij hier in Zeeland weer een Western-week end.. We verwachten 600 gasten op ons schietcentrum De Staten- boom. Die komen uit allerlei lan den, in historische kleding en de Naatje Edele tweevoetersals aandachtige toeschouwers bij de competitiewed strijd PEC Zwolle-Ajax waarin de thuisclub de slaapwandelende Europa Cup-finalist vorige week het nakijken gaf: 2-0. (foto anp» meesten gaan dan hier kampe ren. Een geweldig spektakel". We slapen er nog nachtjes over. Cowboytje spelen lijkt ons wel leuk, maar dan lie ver met klapperpistooltjes dan met nostalgische wapens- Piet Gubler ergerde zich dins dagavond aan het promotiebe leid van de KNVB. of zou het na tionale elftal tot 18 jaar in Zeist niet echt meetellen? Feit was dat Leidenaar Gubler en zijn maten zich bekocht voelden op het ter rein van DHC in Delft waar de Oranje-jeugd zich ten koste van leeftijdgenoten uit Albanië (2-0) kwalificeerden voor de eindron de van het EK, net als het 'echte' Oranje dus. Gubler: "We moesten vier gulden entree betalen en dat vind ik natuurlijk best, maar dap, wil ik wel wat ser vice hebben. Maar er was geen programmaboekje, zelfs geen stenciltje met de opstellingen. Die werden wel door de speaker voor gelezen, maar die man was abso luut niet te verstaan. Dus je moest maar raden wie nu eigen lijk wie was en bij welke club hij speelt. De enige die wij herkeu- den was Brian Roy van Ajax. De volgende dag moest ik in de krant lezen dat een Leidenaar had meegedaan. Richard de Graaf van FC Den Haag". Volgens Gubler, trainer van de zaterdagtak van ZLC, werd er best aardig gevoetbald, reden voor de KNVB om wat meer aan dacht aan dit elftal te schenken. Gubler: "Wat op het veld gebeurde was heel onderhoudend, alleen de en tourage was 'naatje'. Er werden platen gedraaid van de volkslie deren. wat een gekraak... Alles bij elkaar waren er misschien 100 toeschouwers. Als ze zo'n wedstrijd bij Quick Boys in Kat wijk laten spelen en ze geven de jeugd vrij toegang, zitten er zo maar 5 of 6000 t Uitvaller (2) Twee weken nadat hij had aange kondigd voprlopig met voetbal len te stoppen, is Martin de Louw weer begonnen. Hij heeft de trai ning hervat bij 'zijn' Rijnsburgse Boys en niet bij Noordwijk of een andere zaterdagclub uit de regio. Het lag in de bedoeling van de oud-voetballer van Warmun- da om na afloop van dit seizoen elders zijn geluk te zoeken om dat hij bij RB door het leven ging als 'eeuwige reserve'. Zo nu en dan werd in het laatste kwartier gebruik ge maakt van zijn diensten om een beslissing te forceren. Daarin slaagde hij meestal en daarom noemde RB-trainer Arie Kurver hem ooit "de beste invaller van Nederland". Dus deed de zater dageersteklasser er alles aan om De Louw te behouden, benauwd als ze in Rijnsburg waren dat hij zich bij éen van de concurrenten zou melden. Wat ze er op Middel mors pre cies aan hebben gedaan, is niet helemaal duidelijk. Maar het heeft er alle schijn van dat er met man en macht is gewerkt aan de terugkeer van de 'verloren zoon', die wellicht vandaag bij wijze van uitzondering tegen Quick Boys in de basis staat. Dat is af hankelijk van het herstel van de blessure van Ron Carli. Waarom ik weer terug ben? Dat heeft met persoonlijke om standigheden te maken. Dat is zéér persoonlijk. hulde De Louw zich als toe schouwer bij de wedstrijd Oran- je-Nassau-RB nog in nevelen over zijn rentree. Later lichte hij alsnog een tipje van de sluier op. "Ik ben gestopt met avondwerk bij Albert Heijn. Daardoor heb ik meer tijd. Het heeft met persoon lijke omstandigheden te maken. Verder wil ik er niet teveel over zeggen. Hou het maar op privér- edenen. Ik had weer zin om te Uitsmijters "Wat ik denk van mijn ver plaatsing naar het midveld? De Indians betalen me niet om te denken. Cumputeranalisten den ken. Beurshandelaren denken. Honkballers niet". Louis Velleman in De Journa- "Robert Maxwell is zo'n aardi ge man dat veel 'mensen het ver velend vinden hem te moeten ha- Ronald Spelbos in het Parool: "Er is er maar één geweest die invloed op me heeft gehad: Johan Cruijff'. Hugo Sanchez in Panorama: "Misschien kan ik best zonder vrouw, maar zonder doelpunten? Nooit De moeder van Hugo Sanchez in Sport 90: Kees Fens in de VPRO Gids: "Een voetballer is anderhalj uur in de week interessant en al leen als voetballer". Kees Fens in de VPRO Gids: "Op paaszaterdag zag ik op de BBC de bootrace Oxford-Cam bridge. Ik vond er niets aan. De volgende da las ik in de zondags bladen van welke boeiende wed strijd ik getuige was geweest In een kadertje kreeg de coach van Cambridge het woord. Ox ford was te sterk, merkte hij op. Dat was het enige wat ik ook ge zien had en ik heb niet eens in Cambridge gestudeerd". Voor zege in Varsity LEIDEN - De Leidse studenten van Njord, de voorgaande vier afle veringen glorieus winnaar van de Varsity, beschouwen hun ploeg ook dit jaar weer als grote kansheb ber. Morgenmiddag om 16.00 uur gaat voor de 105e maal het hoofd nummer, de 'Oude Vier', van start. Wint Njord voor de vijfde achter eenvolgende keer, dan is dat een ongedeeld record. Niet alleen uit chauvinisme wor den in Leiden alle voorbereidingen getroffen om morgenavond de Ou de Vier als winnaar in te halen. Njord heeft namelijk een degelijke ploeg. Hans Marten Haselbag, die vorig jaar de boegplaats bezette, bezet nu de slagplaats. Achter hem zit Frits Bienfait. De twee nieuwe roeiers Dirk Knottenbelt en Jan Pieter Janze nemen de boegplaat sen in. Stuurman is de geroutineer de Dave Dijkhuis. Njord roeit al jarenlang in dezelf de stijl: volgens een duidelijk con cept, maar wat star en stug. De Njordroeiers wijken geen moment af van de ingestudeerde roeibewe ging. Improviseren gaat hen daar entegen minder goed af. Wel vormt het viertal van coach Ruud Wessel, zelf drievoudig Varsity-winnaar, een goede eenheid. Eenheid is het zwakke punt van de vier van Laga, al jaren op papier de grootste concurrent van Njord. Ajax in beroep AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft hoger beroep aangetekend tegen de uitspraak van de tuchtcommis- sie van de KNVB, dat het een wed strijd zonder publiek moet spelen. Dat gebeurde naar aanleiding van ongeregeldheden voor aanvang van de competitiewedstrijd tegen PSV. In een perscommuniqué mo tiveerde Ajax gisteren de beslis sing beroep aan te tekenen als volgt: "Voetbalvandalisme kan niet effectief bestreden worden als clubs volstrekt schuldeloos ge straft worden, terwijl zij, die er be wust op uit zijn die clubs econo misch te benadelen, daartoe door middel van tuchtrechterlijke uit spraken in staat worden gesteld. Ajax zal daarom op korte termijn met de andere clubs in het betaalde voetbal te rade gaan teneinde tot een zodanige redactionele aanvul ling van het bestaande tuchtregle- ment te komen, dat dit voorgoed onmogelijk wordt gemaakt". Van een serieuze bedreiging is de laatste tijd echter geen sprake. In dividueel zijn Boddeke, Kam, De Vries en Cohen stellig betere en Lagavier, die al jaren in nagenoeg dezelfde samenstelling roeit, wil maar geen eenheid worden. Dat bleek onlangs in het Belgische Se- neffe, waar Njord bij een tijdrace over tien kilometer Laga een pijn lijk zware nederlaag toebracht. Nereus, in het hoofdnummer van de Varsity samen met Laga lijst aanvoerder met 29 overwinningen, komt met de helft van de acht aan de start, die op de Head of the river enkele weken geleden verrassend tweede werd achter de scullers- acht. Dan valt de Groningse vier van Aegir, met de zeer ervaren Wim ten Have in de gelederen, wellicht meer te vrezen. Triton heeft Johan Leutscher uit de olympische stuur- manloze vier ingezet, waarvan ook Laga's Tjark de Vries deel uit maakt. Met het oog op Seoul heb ben zowel Laga als Triton hun olympische roeiers regelmatig moeten missen, waardoor de voor bereiding van de Oude Vieren op de Varsity gebrekkiger is geweest dan die van Njord. Het Leidse vier tal vertrekt dan ook als grootste kanshebber aan de 3000 meter lan ge race op het Amsterdam-Rijnka naal in de buurt van Houten. JAN KLERKS Jan Raas (foto) passeerde Hanegraaf voor de Goldrace. "Over zoiets praatje dan niet verder met hem", aldus Hanegraaf. (archieffoto» Arbiter Reygwart geeft strafcommissie gelijk ZAANDAM (GPD) - De Zaanse scheidsrechter Hans Reygwart heeft er geen problemen mee dat de tuchtcommissie van de KNVB Roda-speler Silvio Diliberto in staat van beschuldiging heeft ge steld. De rechtsprekers van de voetbalbond meenden te moeten ingrijpen na het zien van tv-beel- den, waarop de forse overtreding van Diliberto jegens Eric Viscaal van PSV overduidelijk was. De doldrieste manier waarop de verdediger van het in degrada tienood verkerende Roda zijn te genstander afgelopen zondag te lijf ging, werd feilloos door de came ra's van Studio Sport vastgelegd. Reygwart constateerde wel een overtreding en trok geel, maar was te ver van de plek des onheils ver wijderd om Diliberto zonder twij fel de op dat moment terechte rode kaart voor te houden. Ook Reyg wart zegt nu: "Mijn geel was rood waard". Hans Reygwart, scheidsrechter sinds 1975 en de afgelopen drie sei zoenen fluitend in het betaalde voetbal, betreurt de gang van za ken, die enigszins afbreuk doet aan zijn goede optreden in het seizoen tot nog toe. "Dat neemt niet weg, dat de tuchtcommissie terecht in grijpt. Ook ik heb de beelden op tv gezien en ik moet toegeven dat die LEIDEN - Op 39-jarige leeftijd is donderdagavond oud-Noord wij k-voetballer Hans Westgeest overleden. Westgeest overleed aan een hartstilstand tijdens een zaalvoetbalwedstrijd tussen oud-Noordwijk en oud-Ajax in het kader van de zogenaamde bollencompetitie. Het duel werd gespeeld in de'sporthal van FC Lisse. Pogingen van zijn ploeg genoten de speler te reanimeren, mochten niet baten. Bij aan komst in het Academisch Zie kenhuis in Leiden bleek West geest reeds overleden. In de Duin- en Bollenstreekeditie van deze krant werd gisteren al mel ding gemaakt van het overlijden van de oud-speler van Noord- wijk. Westgeest maakte deel uit van het elftal dat in de jaren zeventig grossierde in amateurtitels. Hij begon zijn loopbaan bij SJC, maar stapte nog voordat hij se nior werd over naar Noordwijk. In het begin van de jaren zeven tig veroverde hij een plaats in het eerste elftal. Als aanvallend inge stelde rechtsback verwierf West geest faam in het zaterdagvoet bal. Hij bouwde tevens een naam op als nemer van strafschoppen. Op die wijze bezorgde de Noord- wijker zijn ploeg een aantal be langrijke overwinningen in de diverse kampioenscompetities. Zes jaar geleden stapte West geest over naar FC Lisse, waar hij drie seizoenen actief bleef. Daarna legde hij zich toe op ma- rathonschaatsen en tourfietsen. Westgeest laat een vrouw en twee kinderen achter. SCHIJF (GPD) Donderdag reisde Jacques Hanegraaf nog vol verwachting naar Lim burg, om ter plekke wat te trainen voor de vandaag verreden Amstel Gold Race, om zich te laten masseren, om niets aan het toeval over te laten, 's Avonds zat hij al weer thuis in Schijf. Een illusie armer. De zoveelste in dit seizoen en in de twee daaraan voorafgaande. gele kaart een te lichte straf was. Diliberto kwam te ruw in. Viscaal speelde de wedstrijd trouwens zon der blessure uit. Ik moet nu een maal afgaan op eigen waarnemin gen en heb geen hulpmiddelen zoals het tonen van een herhaling". Het is niet de eerste keer dat de tuchtcommissie een scheidsrech ter terugfluit. Vlak voor de aanslag van Diliber to suste Reygwart aan de andere kant van het veld eeh uit de hand gelopen onderonsje tussen PSV'er Ivan Nielsen en Manuel Sanchez Torres. "Mede daardoor was ik niet tijdig ter plekke om Diliberto de straf te geven die hij wellicht ver diende. Misschien had ik het beter moeten zien, was ik niet alert ge noeg. Maar ik vind niet dat ik ge faald heb. Ik ben ook maar een mens. Het zijn dingen, die je zelf moet constateren. Waarbij je niet kunt afgaan op anderen. Als ie mand 'strafschop' brult, leg je de bal evenmin direct op de stip". Hans Reygwart heeft in ieder ge val een roerig weekje achter de rug. Waar hij ook kwam, werd hij met het geval geconfronteerd. En dat juist in een periode dat de 'zaak Koeman' veel stof voor gesprekken levert. "Iedereen ligt er ineens wakker van. Dat weet je. Als een voetballer een fout maakt, valt de schade meestal mee. Gaat een kee per in de fout, dan is het prompt een doelpunt en begaat een arbiter een vergissing dan valt de pers over hem heen. Als je daar niet te gen kunt, moetje stoppen". Hanegraaf had in Limburg te ho ren gekregen dat hij niet hoefde te rijden in de Gold Race. De West brabander had ook niet naar de re den gevraagd bijzijn ploegleider. "Raas heeft me verteld dat ik niet reed. Punt uit. Over zo iets praatje dan niet verder met hem. Ik ten minste niet. Met iemand anders in de begeleiding van de ploeg? Wie dan? Er is toch alleen Jan Raas?" Het is duidelijk dat er iets goed mis zit tussen Hanegraaf en Raas. Twee jaar zat de renner in de ver sukkeling, won slechts één scha mel prijsje en nu hij dan zegt qua vorm en lichamelijke gesteldheid weer helemaal terug te zijn, krijgt hij nauwelijks de kans om dat te bewijzen. Want Hanegraaf start niet alleen vandaag niet in Heerlen, hij werd ook gepasseerd voor Mil- aan-Sanremo, de Ronde van Vlaan deren, Parijs-Roubaix, de Waalse Pijl. Luik-Bastenaken-Luik. Terwijl er toch een aantal is om Jacques Hanegraaf juist wel op te stellen. Hij won vorige week de Omloop van het Leiedal, hij reed goed in Gent-Wevelgem, dus zijn vorm is er inderdaad, zo lijkt het. Het parkoers in de Limburgse heu vels ligt hem ook wel, zoals Hane graaf in het verleden meerdere ma len bewees door er, heel jong nog, twee keer Nederlands kampioen te worden en de Gold Race zelfs ook eenmaal te winnen. Hanegraaf wil zich zo graag weer in de picture rijden, maar krijgt de gelegenheid niet. Dat steekt hem, natuurlijk. Maar Hanegraaf wil geen problemen met zijn ploeglei der. Nu in elk geval nog niet. Van daar dat hij probeert zijn teleurstel ling en frustratie te verbergen. Het lukt hem nauwelijks. "Natuurlijk is dit frustrerend. Maar ik weet ook niet wat ik er mee aan moet. Ik zit nu toch wel in over mijn toekomst. Het enige dat ik nu kan doen is wachten op een kans en darj zo goed mogelijk presteren. Maar ik dacht dat ik dat de afgelo pen week wel had gedaan. En dan toch weer die domper. Schrijf maar dat ik in m'n hok zit, te wachten tot ik eruit mag". "Verwacht van mij nu geën bou de uitspraken. Ik moet oppassen wat ik zeg. Moeilijkheden wil ik niet. Dat is niet slim". Jacques Hanegraaf. 27 nu, wil nog langer mee. Waarschijnlijk met ingang van volgend seizoen bij een andere ploeg. Al zul je dat niet uit zijn ei gen mond horen. Slechts: "Ik zal ze niet de deur uit sturen als ze bij me komen voor contractbesprekin gen". Op die ene klassieke zege van Golz na, heeft ook de ploeg van Jan Raas dit vooijaar nog niet opval lend gepresteerd. Volgens Hane graaf zal dat ook vandaag in de Gold Race niet gebeuren. Afgaan de tenminste op zijn prognose: "Rooks en Van der Poel. Dat zijn voor mij de voornaamste kansheb bers. Van der Poel omdat hij nu rustig is na zijn overwinning in Luik-Bastenaken-Luik. Rooks om dat hij zo goed rijdt momenteel. Woensdag in Gent-Wevelgem zag ik het gezicht van Rooks toen die langs de kant stond met pech. Eén brok verslagenheid en verbeten heid. Scheldend zag ik 'm de streep over komen. Let maar op, die wil zich nog gaan revancheren. Wie in het spoor van Rooks de Cauberg oprijdt, die zit. naar mijn oordeel tenminste, goed". Is Jacques Hanegraaf één van de meest aansprekende slachtoffers van de door Hein Verbruggen om gewoelde wieler-stelregels, met ploegen van negen, acht of zelfs ze ven renners? Hij vindt zelf van niet "De ploegen die mee mogen doen aan de grote wedstrijden zijn wel kleiner, maar er zijn meer namen te noemen dan die van mij. Pak Ad Wijnands. pak Maarten Ducrot. Ik had van hun verwacht dat ze ook wel meer zouden kunnen rijden dan ze nu gedaan hebben". Het is misschien nog te vroeg om te stellen dat Raas nu al bezig is Jacques Hanegraaf uit te rangeren. Zijn contract loopt na dit seizoen, af. De Westbrabander zelf: "Ik ga daar ook nog maar niet van uit, dat Raas dat wil. Maar vreemd vind ik het wel. Real in De Kuip ROTTERDAM (ANP) - Real Ma drid heeft zijn deelneming toege zegd aan het internationale voet baltoernooi van Rotterdam, dat op 5 en 7 augustus in De Kuip wordt gehouden. Real, woensdag door PSV uitgeschakeld voor de finale van de Europa Cup, bereidt zich in augustus traditioneel in Nederland voor op het nieuwe seizoen. De organisatie van het toernooi, dat Feyenoord als vaste gastheer kent, heeft eerder Glasgow Ran gers, de Schotse miljoenenploeg, gecontracteerd. De vierde deelne mer wordt vrijwel zeker FC Ant werp, de Belgische kampioenskan didaat. ROTTERDAM (GPD) - Gert-Jan Theunisse is een fel begeerde cou reur in het internationale wielerpe- loton. Na zijn sterke optreden in de voorjaarsklassiekers heeft hij aan biedingen van acht verschillende formaties gekregen, voornamelijk uit Italië en Spanje. Alle belang stelling ten spijt blijft de Braban der het liefst bij PDM. "Ik kan in het buitenland het dubbele vangen van wat ik nu ver dien. Maar geld alleen is niet zalig makend. Als men bij PDM bereid is mijn contract aan te passen, blijf ik het liefst hier. Ik voel rpe thuis deze ploeg. De sfeer is uitstekend. Het is net een grote familie, van de ploegleider tot de buschauffeur. Jan Gisbers en Harry Jansen zijn heel menselijk in hun leiding. Dat spreekt mij erg aan. Ik wil graag met hen verder en ook met Rooks en Lemond. Greg Lemond is een ADVERTENTIE V.V. U.D.O. zoekt voor training dames senioren I en meisjes 12-15 jaar; begelei ding op zondag van dames I. Sollicitaties te richten aan de secretaris v.v. U.D.O., J. Campertlaan 22, 2343 DH Oegstgeest. wereldgozer. Zo vrolijk, zo open en eerlijk. Als hij mij zou vragen de komende vijfjaar zijn persoonlijke knecht te worden, zou ik het doen." "Nee, met Pedro Delgado zou ik nooit in zee gaan. Ik kon met hem mee naar Spanje, maar ik heb het niet gedaan. Het was vorig seizoen niet echt een genoegen om voor hem te werken. In de Tour heb ik me toch redelijk uitgesloofd voor hem. Nou, er kon na afloop net een schouderklopje af. En voor de rest niks, nul komma nul. Waar andere kopmannen hun premies en prij zengeld altijd verdelen onder de ploegmaats die hem terzijde heb ben gestaan, daar stak hij alles in zijn eigen zak. Zelfs het personeel liet hij met lege handen achter. On gelooflijk. Dat doen de minimum loners in de ploeg niet eens, maar meneer de miljonair dacht alleen aan zichzelf." Verlies Emmen tegen Damiani MILAAN (ANP) - Uitdager John Emmen heeft Francesco Damiani. de Europees bokskampioen in het zwaargewicht, gisteravond niet aan het wankelen gebracht. Em men verloor het gevecht tegen de Italiaan al in de derde ronde door een ingreep van scheidsrechter Coyle. De Nederlandse profbokser liep tegen twee harde klappen van Damiani aan, waarna de arbiter het duel staakte.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 15