spo0Rrrv 'Real moet tot de bodem gaan' Olympique Marseille wil zijn lichtgewichten kwijt Vakantie ver weg voor Feyenoord 'Kraay past in harmoniemodel' Ploeg van Beenhakker waakt voor onderschatting Roche: van kampioen tot kneus WOENSDAG 20 APRIL 1988 SPORT PAGINA 19 Nacompetitie dreigt na nieuw verlies ROTTERDAM (GPD) - Toni Roth heeft bij Feyenoord al zo veel ellende meegemaakt en is na zijn zware knie-operatie op zo'n bewonderenswaardige wijze teruggekomen, dat men moeilijk kwaad op hem kan worden. Na de wedstrijd tegen Volendam, waarin hij eerst een opgelegde kans miste en ver volgens de fout maakte die tot Feyenoords ondergang leidde, was er niemand die een beschuldigende vinger in zijn richting durfde te steken. Zijn missers werden met de mantel der lief de bedekt. gen PSV, FC Twente, FC Den Haag en Fortuna Sittard zeven punten haalde", stelde Rinus Israel gister avond vast. „Waardoor de meesten nu plotseling de kluts kwijt zijn, is mij een raadsel. Het zelfvertrou wen is volkomen zoek. Somhtige jongens kunnen blijkbaar de druk niet aan. Ze kunnen geen bal meer plaatsen of voorzetten". Treurspel Feyenoord nam de draad uit het Maar ook aan het krediet voor een schlemiel komt een einde. Roth speelde gisteravond tegen FC Utrecht een hoogst ongelukkige wedstrijd. Opnieuw miste hij twee dotten van kansen en vijf minuten voor het einde ontnam hij Feye noord de laatste illusie op een ge lijkspel door te zacht op Hiele terug te koppen, waardoor de fel doorzet tende John van Loen FC Utrecht naar 1-3 kon schieten. Tussen de bedrijven door scoor- E'jSïïSSES niet op tegen al zijn minpunten^ keek^rsta^ionploel^ente^o'l waaraan ook nog een gele kaart achterstand aan. Plomp schoof de V™ f orntn^deS en zag na een half uur ook Dave Passeren' Mitchell trekkebenend naar' de Israel op zijn bekende cynische kant gaan, maar dat alles mag geen toon: „Onze drie spitsen stonden 3 zijn voor de vijfde thuisne- vrolijk fluitend te kijken hoe Utrecht die vrije schop nam. Daar door kwamen we achterin mensen te kort. Bij balbezit waren het prachtige aanspeelpunten ge weest, maar je moet die bal natuur lijk wel eerst1 Rinus Israël als symbool van de doffe ellende bij Feyenoord AMSTERDAM (GPD) - Het speel goed van Bernard Tapie hangt een ingrijpende reorganisatie boven het hoofd. Technisch directeur Mi chel Hidalgo, trainer Gérard Bani- de en de puissant rijke suikeroom van Olympique Marseille hebben onlangs de koppen bij elkaar gesto ken en een nieuwe marsroute naar een Europese troon uitgestippeld. De baan van een aantal spelers staat daardoor op de tocht. De ver nedering door Ajax in het 'Stade Velodrome', plus de allesbehalve florissante positie op de Franse competitieladder, hebben het management van de even koopzie ke als ambitieuze club aan het den ken gezet en tot het besef gebracht dat het samenbrengen van louter verfijnde technici niet garant staat voor spectaculaire successen. De grote schoonmaak werpt van avond reeds zijn schaduw vooruit. De technische staf heeft de vedet- tenploeg in vergelijking met de eerste wedstrijd op vijf plaatsen ge wijzigd. Banide gooide gister avond na de training in het Olym pisch stadion de knuppel in het hoenderhok door bekend te maken dat doelman Bell (vervangen door Stambouli), Fall (Cauet) de gebles seerde Le Roux (Passi), Genghini (Diallo) en de geschorste Domer- que (Eyraud) in alle rust hun zon den mogen overdenken. Even daarvoor sprak Banide de voornaamste slotsom van de tus sentijdse evaluatie uit: „We moeten op zoek gaan naar fysiek sterkere spelers. Verdedigers mogen op be slissende momenten geen duels verliezen, zoals twee weken gele den gebeurde toen Fall tegen Wit- schge tweemaal knullig in de fout ging. We hebben gewoon te veel lichtgewichten, te veel spelers die het alleen van hun techniek moe ten hebben. Daarnaast is er in men taal opzicht heel wat te verbeteren. Er haken te veel spelers af als het ons tegenzit". Onrust t i De grote schoonmaak waar Ta pie cum suis voorzichtig van rep pen, heeft de onrust in de spelers groep van OM, toch al geen een heid, aangewakkerd. Bell, de doel man uit Cameroun. schermt met contacten met Toulon, verdediger Domerque bereidt een vlucht naar Paris Saint Germain. Saint Etienne of Nice voor en ook Karl Heinz För- ster waant zich momenteel niet in een voetbalparadijs. dit „In grote trekken is dit hetzelfde elftal dat uit de vier wedstrijden te- Thatcher trekt zich het lot van Zola Budd aan LONDEN (ANP) - Margaret That cher heeft gisteren in het Lager huis een aanval gedaan op de Inter nationale Atletiek Federatie. Me vrouw Thatcher veroordeelde de pogingen van de IAAF om de in Zuidafrika geboren atlete Zola Budd door de Britse bond te laten schorsen. De Engelse premier herhaalde, dat de regering nog steeds instemt met het akkoord van Gleneagles uit 1977,. waarin de landen uit het Gemenebest afspraken de sportie ve relaties met Zuidafrika te beper ken. „Maar", stelde zij, „velen van ons ervaren het als hoogst stuitend dat er pogingen worden onderno men een jonge sportvrouw uit te sluiten van de internationale atle tiek." Een honderdtal, voor het meren deel conservatieve, leden van het Lagerhuis heeft gisteren een motie ingediend, waarin de Britse Atle tiek Bond gevraagd werd het ver zoek van de IAAF Budd te schor sen niet te honoreren. Een verge lijkbaar aantal leden van de oppo sitie diende een motie in, waarin de regering werd gevraagd druk uit te oefenen op de atletiekbond om het verzoek van de IAAF in te willigen. „Dit soort chantage in de inter- onaTnvaardbaa^temee^o^dathet OISTERWIJK (GPD) - Het eiken meubilair uit Oisterwijk waarmee het Brabantse provincie slachtoffer volstrekt onschuldig stadje nationale bekendheid kreeg, moet wel van een oerdegelijke kwaliteit zijn. Getergd door is," was de reactie van John Carlis- de verdachtmaking dat het Real Madrid van Leo Beenhakker een verklikkersrol zou hebben gespeeld in de affaire-Koeman, beukt de Nederlander woest op tafel. „De Spaanse pers heeft er seafletiekboiidzaTopzijn*vergade- °ver geschreven. Daarom was ik veertien dagen geleden een beetje bang, dat het pu- ring van 24 april bepalen welk bliek zich zou afreageren op PSV. Want wat dat betreft hebben we onze prijs betaald. Het is standpunt ten opzichte van de echter een pertinente leugen, dat Real de zaak bij de UEFA aan het rollen heeft gebracht". IAAF zal worden ingenomen. Het doelpunt was dodelijk voor het moreel van de Feyenoord- ploeg. In de 22e minuut scheelde het maar een haartje of Utrecht was op 0-2 gekomen. Monkou beoor deelde een lange pass uit het Utrechtse achterland verkeerd, maar de lob van De Koek ver dween net naast en over het doel van Hiele. Toen Mitchell na een halfuur ge blesseerd uitviel, stuurde Israel verrassenderwijs niet Ed Roos het veld in, maar Barendse en posteer de hij Kenneth Monkou in de spits van de aanval. Een wanhoops- greep, die kenmerkend was voor het weinige geloof in eigen kun nen. Monkou volbracht zijn taak van 'breekijzer' zeker niet slecht, maar het combinatievermogen van de Feyenoord-aanval werd er niet beter door. Been, die in de beginfa se een paar goede dieptepasses op Hoekstra en Mitchell gaf, ging nu voornamelijk het hoofd van Mon kou zoeken. Midden in een Feyenoord-offen- sief, dat de 2590 toeschouwers (een nieuw dieptepunt) even tot enthou siasme bracht, scoorde FC Utrecht uit een counter 0-2, Ben Wijnste kers werd op snelheid geklopt door Verschoor, probeerde vergeefs zijn tegenstander onderuit te schoppen en moest vervolgens machteloos toezien, hoe diens voorzet door de nog maar net ingevallen Croden werd verzilverd. De hoop leefde bij Feyenoord nog even op, toen Roth een vrije schop van Been fraai inkopte, maar vijf minuten voor tijd bezegelde de Hongaar het lot van zijn eigen ploeg door te zacht terug te kop pen. En dat moet je niet doen als Van Loen in de buurt is. Die zette fel door en scoorde ten koste van een pijnlijke botsing met Joop Hie le. Conclusie: de spelers van Feye noord moeten hun vakantie nog maar niet boeken. Het zit er dik in dat ze straks aan de nacompetitie moeten gaan deelnemen, want hoe willen ze de derde plaats heroveren als ze thuis van Volendam en FC Utrecht verliezen? ROTTERDAM (GPD) Feye noord en Hans Kraay hebbben gistermiddag op het kantoor van Gerard Kerkum, de voor zitter van het stichtingsbe stuur, een gesprek gehad, dat na afloop door beide partijen als 'zeer openhartig' werd beti teld. Des te merkwaardiger is het daarom dat Kraay ondanks een herhaald verzoek van Kerkum geen antwoord wilde geven op de vraag welk salaris hij als al gemeen directeur van Feye noord wil gaan verdienen. Daarvoor verwees hij naar Jo- rien van den Herik, de voorzit ter van de beheersstichting, met wie hij eerder twee ge sprekken heeft gehad. Kerkum was dus genoodzaakt om Van den Herik daar gisteravond na de wedstrijd tegen FC Utrecht over aan te schieten. Omdat de beheersstichting het noodzakelijk vindt dat er een algemeen directeur komt en de meerderheid van het stichtingsbestuur voor Kraay geporteerd is, is het aanneme lijk dat diens aanstelling bin nen een paar dagen een feit wordt, maar van harte gaat het allemaal niet. Op de vraag of er eenstem migheid binnen het stichtings bestuur heerst over de terug keer van Kraay antwoordde se cretaris mr. Cees Ultee: „Die eenstemmigheid is niet van be lang. Het belang van Feye noord is dat er iets moet gebeu ren, want zo gaat het niet lan ger. De ideeën, die Kraay bij ons heeft neergelegd, stroken aardig met onze eigen opvat tingen. We streven naar een harmoniemodel, waarin de be staande overeenkomsten met Rinus Israel en Jim Vermeulen niet alleen worden nageleefd, maar ook worden gerespec teerd, want dat zijn twee ver schillende dingen". Kerkum met name lijkt be vreesd dat er ondanks scherpe afspraken toch conflicten tus sen Israel en Kraay zullen ont staan, omdat er bij hun functies altijd raakvlakken zullen zijn. „Ik heb de stemming in het be stuur nog niet gepeild", zei hij. „Ik acht de kans groot dat Kraay als algemeen directeur ingepast kan worden in onze organisatie. Er is een heleboel werk te doen bij Feyenoord, maar een ding moet voorop staan: er moet voor allen een werkbare situatie worden ge creëerd". Bij het gesprek met Kraay, dat bijna drie uur duurde, was het voltallige stichtingsbe stuur aanwezig. Nu drs. Van Rooyen heeft bedankt voor de functie van vice-voorzitter zal de beheersstichting moeten beslissen of er een zevende man aan het stichtingsbestuur wordt toegevoegd. Groningen-PSV dag vervroegd ZEIST (ANP) - Het competitiedu el tussen FC Groningen en lands kampioen PSV zal niet op zondag maar op zaterdagavond worden af gewerkt. De aftrap in het Ooster park-stadion is om 19.30 uur. Het duel DS'79 - PEC Zwolle was al vervroegd naar vrijdag. Ook het programma in de eerste divisie is enigszins gewijzigd. RKC ontvangt Wageningen zaterdag al in Waal wijk. Competitieleider Jan Huijbregts heeft de eredivisiewedstrijd tussen Sparta en het al gedegradeerde DS'79 vervroegd naar maandag 25 april. Het duel stond aanvankelijk voor dinsdag 3 mei op het program ma, maar Sparta maakte bezwaar tegen deze datum. Het zou beteke nen dat de honderdjarige club uit Rotterdam drie weken geen com petitieverplichtingen zou hebben. In overleg werd besloten dan aan staande maandag maar te spelen. De aftrap is om 19.30 uur. De Ronald Koeman-story houdt de gemoederen meer bezig dan de wedstrijd zelf, waarin het gaat om een plaats in de finale van het be langrijkste Europa Cup-toernooi. „Als ik Koeman niet mag opstel len", weet PSV-trainer Guus Hid- dink al op voorhand, „zal dat ten koste gaan van de aanval. Met hem erbij ben je verzekerd van een rus tige en subtiele opbouw. Datzelfde kan ik van een ander niet verwach ten". Hoe belangrijk de inbreng van de libero is, bewees de door Ju- ventus begeerde Groninger in het Bernabeu-stadion, waar PSV twee dagen na Pasen middels een puike remise (1-1) een optie nam op de fi nale in Stuttgart. „Het tactisch plan", hinkte Hiddink gisteravond nog op twee gedachten, „zal niet ongelegen dat de voetbalrech ters in Ztirich de voorbereiding van PSV aardig in de soep hebben gedraaid. Dat is mooi meegeno men, evenals de mogelijkheid die hij afgelopen zondag in Vigo aan greep om - op Camacho en Gallego na - het elftal te sparen. Beenhak ker hoeft de ploeg daarnaast niet meer uit te leggen wat er vanavond op het spel staat. In Madrid heeft het momenteel beste clubelftal van Europa voldoende leergeld be taald. Gespannen „Ze weten stuk voor stuk", vertaalt Beenhakker de gespannen sfeer, „dat ze vanavond tot op de bodem Koeman in de ploeg. Daar houd ik rekening mee, al hoop ik in stilte dat het toch nog goed zal aflopen". In Oisterwijk, waar de Ma- drileense voetbal-multinational tij delijk de tenten heeft opgeslagen, lacht Beenhakker in zijn vuistje, al zal hij dat nooit openlijk toegeven. Het komt hem vanzelfsprekend zichzelf te wijten. Normaal ben je al vanaf de loting met zo'n wed strijd bezig en niet vanaf maandag. Met Napoli, Porto en Bayern had den ze drie groten uitgeschakeld, PSV zouden ze er wel even achter aan doen. Die sfeer heerste er twee weken geleden. Nu weten ze, dat wij ons die wedstrijd veel te ge makkelijk hebben voorgesteld. DUSSELDORF (SID/ANP) - De Ierse beroeps- wielrenner Stephen Roche is gisteren tijdens het ijsgala in Düsseldorf door journalisten uit 33 lan den, die zijn verenigd in de Europese sportpers- bond (UEPS), uitgeroepen tot sportman van het jaar 1987. Roche, die dit seizoen door een knie-ope ratie nog weinig heeft laten zien, werd vorig jaar we reldkampioen en won zowel de Ronde van Italië als de Ronde van Frankrijk. Hij werd verkozen boven ski-wereldkampioen Pirmin Zurbriggen en tennis ser Ivan Lendl, de nummer één van de wereldrang lijst. Bij de vrouwen werden de prestaties van de Westduitse tennisster Steffi Graf het hoogst ge schat. Graf werd verkozen boven de Oostduitse sprintster Silke Möller Gladisch en de de Bulgaar se hoogspringster Stefka Kostodinova. In 1986 wer den Boris Becker en Heike Drechsler Europees sportman en -vrouw van het jaar. Met gepaste trots presenteerden de organisato ren van de Amstel Goldrace gisteren in Amsterdam het deelnemersveld voor de 23e editie. Daar ston den de winnaars van de vijf voorjaarsklassiekers achter elkaar: Fignon (Milaan-Sanremo), Planckaert (Ronde van Vlaanderen), De Mol (Pa- rij s-Roubaix), Gölz (Waalse Pijl) en Van der Poel (Luik-Bastenaken-Luik). Of wereldkampioen Roche en ex-Tourwinnaar Fignon daadwerkelijk aan de start zullen komen, was gisteren niet bekend. Beiden zijn geblesseerd en beslissen later deze week over hun start. De Ier laat in Barcelona zijn knie nogmaals onderzoeken. Mogelijk is voor hem een nieuwe operatie noodza kelijk en zal hij de rest van het seizoen niet meer in actie komen. Fignon viel zondag in Luik-Bastena ken-Luik op zijn pols. De vrees voor een breuk bleek ongegrond. De pols was wel danig gekneusd. De 23e Amstel Goldrace wordt zaterdag op het traditionele parcours in Zuid-Limburg over 242 ki lometer tussen Heerlen en Meerssen verreden. De laatste 65 kilometer worden door de NOS van half drie op Nederland 3 rechtstreeks op de televisie ge bracht. Anders is het altijd 'hij, de bal of de scheidsrechter' die de schuld krijgt, maar nu trokken ze massaal het boetekleed aan. Voor Real Ma drid is dat heel opmerkelijk". Desondanks zal het i voudige winnaar van Cup I - de laatste keer i heksentoer worden om gooi te kunnen doen r 'met de grote c 'Don Leo' niet te vertellen. Ooit door Ajax afgeschreven omdat tiij „onvoldoende zelfstandig was om een topelftal met vedetten te kun nen leiden" zou het hem een ver mogen waard zijn om uitgerekend in zijn geboorteland de 'Koninklij ke' de finale binnen te loodsen. „De uitgangspositie is niet erg posi tief', geeft hij toe, „maar de ploeg heeft genoeg ervaring om de zaak alsnog recht te trekken. Ik kan al leen maar hopen, dat wij hier niet de rekening moeten betalen voor de misstap in Madrid". Toch is het maar zeer de vraag, of de ervaring doorslaggevend zal zijn in deze botsing van louter interna tionals. Veertien dagen "geleden in Madrid was de PSV'er Edward Linskens, de maker van de 'gou den' gelijkmaker, de enige speler, die nooit het nationale shirt droeg. Dat was hem echter nauwelijks aan te zien. De volwassen manier waar op PSV en zijn trainer-coach zich voor 100.000 Spanjaarden presen teerden, kwam ook voor Beenhak ker als een volslagen verrassing. „PSV heeft het perfect gedaan", herhaalt Beenhakker, die er tevo ren nog heilig van overtuigd was, Imposant Liever verwijst de rossige trainer- coach naar de imposante reeks aan successen in de loop der jaren van Real Madrid, dat zondag aan een gelijk spel voldoende heeft om voor de derde achtereenvolgende keer kampioen van Spanje te wor den. Eenzelfde aantal als PSV, dat Europees bezien echter niet in de Spelen of niet spelen, dat is de vraag die Ronald Koeman (half verscho len achter de bal) en de rest van PSV bezighoudt. Wim Kieft (links) denkt er het zijne van (foto anp) schaduw kan staan van het Spaan se voetbalbolwerk, en dat nog nooit de finale bereikte van het hoogst gedoteerde Europese be kertoernooi. Real Madrid verover de in de jaren tachtig al twee keer de UEFA Cup, „maar daar doen ze het in Madrid niet voor", weet Beenhakker, die ook pas de vol gende maand van president Ramon Mendoza uitsluitsel krijgt of zijn contract zal worden ver lengd. Na 22 jaar is het ontbreken van de belangrijkste Europese voetbal scalp in de prijzenkast van Real uit gegroeid tot een ware obsessie. Leo Beenhakker houdt echter stug vol, dat hem dat geen zier interesseert en dat hij zich daardoor niet laat opjagen. Hij wordt er echter wel op De Westduitser, geschrokken van de geluiden dat Olympique naar buitenlandse verdedigers speurt, heeft naar eigen zeggen van Xamax Neuchatel een aanbieding op zak om aldaar zijn landgenoot Uli Stielike op te volgen. Voor trai ner Banide ten slotte, door Hidalgo voor veel geld losgeweekt bij de Franse bond, zou een vorstelijke aanbieding klaar liggen bij Paris Saint Germain. Behalve Förster heeft ook de Ghanese pingelaar Abédi Pelé, de gedoodverfde opvolger van stylist Alain Giresse, zijn ongenoegen uit gesproken. Pelé, door zijn egoïsti sche spel tegen Ajax twee weken geleden een plaag voor zijn team genoten, komt als derde buitenlan der achter de Westduitse tandem Allofs/Förster in de Franse compe titie nauwelijks aan spelen toe en mag zijn onrendabele kunstjes dit seizoen alleen in Europa Cup-duels vertonen. Heimwee Als het aan Klaus Allofs had ge legen, had Olympique Marseille de Ghanees nimmer gecontracteerd. „Drie buitenlanders voor twee plaatsen geeft een ongezonde con currentie. Zoiets veroorzaakt on herroepelijk spanningen. De kwa liteiten van Pelé staan hier overi gens los van. Het gaat mij om de onrust die hierdoor ontstaan is". De Westduitse international, al maandenlang gepijnigd door een knieblessure en bij Marseille in de aanval steeds gekoppeld aan Pa pin, denkt soms met heimwee te rug aan de Bundesliga: „Maar het komt zelden voor dat ik ergens spijt van heb. Natuurlijk, er zijn problemen bij Marseille, maar die waren er bij FC Köln soms ook en daar heb ik zes jaar gespeeld. Ik ben ervan overtuigd dat we met Marseille geen wedstrijd zouden verliezen als we een eenheid zou den a Allofs is momenteel op stap met een, noodgedwongen, sterk ver jongde Franse selectie. De spijker harde Leroux en Ayache zijn met blessures in Marseille achtergeble ven en gistermiddag stapte een viertal neo-profs, afgelopen zater dag tegen Lens (4-1 winst) ook al van de partij, uit het vliegtuig. Al lofs: „Gek genoeg gaat het na het inzetten van de jongeren steeds be ter. Dat is een geluk bij een onge luk: in de competitie draaien we momenteel gelukkig wel op volle toeren. Dat kan voor ons het sei zoen nog enigszins goedmaken". Allofs noch Banide wenst over Ajax, dat vanavond toch over Blind, geplaagd door een oogont steking, kan beschikken, het ach terste van zijn tong te laten zien. De Westduitser, die voor het eerste du el nog hoogmoedig meldde dat hij nimmer een belangrijke wedstrijd van een Nederlandse ploeg had verloren, merkt slechts op dat „Ajax zeer goed kon spelen door dat wij collectief faalden". En Banide: „Ik heb genoeg problemen bij m'n eigen ploeg. Méér dan ge noeg". Voor de voetbalwedstrijd PSV- Real Madrid, die vanavond in het kader van de Eurapo Cup I ge speeld wordt, is zeer grote be langstelling getoond door de bui tenlandse televisiestations. De wedstrijd wordt door de NOS, via het Eurovisienet, aan 32 sta tions aangeboden. PSV-Real Madrid wordt niet alleen overgenomen door een groot aantal Europese stations (de BRT zendt de wedstrijd niet uit, maar de Franstalige Belgi sche zender, de RTBf wel), maar ook door een aantal Latijns- Amerikaanse landen (Mexico, Venezuela, Columbia, Hondur as, Equador, Guatemala en Costa Rica) en door het Amerikaanse station Univison. De wedstrijd Ajax-Olympique Marseille wordt door overgeno men door het eerste Franse net TF1 en door de Joegoslavische televisie. 18.15-18.55 Ned 2 De Heilige Koe auto- beoordeeld. Niet alleen door Ramon Mendoza, maar vooral door de ruim 100 Spaanse journalisten die in het kielzog van Real zijn meegereisd naar Eindhoven. De vermoedelijke opstellingen met tussen haakjes leeftijd en aan tal interlands: PSV: Van Breukelen (31/34); Ge- rets (33/70), Koeman (25/22) of Koot (24/1), Nielsen (31/41), Heintze (24/3); Vanenburg (24/21), Van Aer ie (25/5), Lerby (30/63), Arnesen (31/52); Kieft (25/14), Gillhaus (24/2). Real Madrid: Buyo (30/6); Chen- do (26/12), Tendillo (27/25), Sanchis (22/10), Camacho (32/77); Michel (25/22), Jankovic (28/8), Martin Va zquez (22/2), Gordillo (31/68); Butragueno (24/28), Hugo Sanchez (29/98). 19.00-20.00 BBC 2: Snooker 19.30-22.30 Ned 3: Rechtstreeks verslag van de Europa-Cupvoetbalwedslri|den PSV-Real Madrid en Ajax-Olympique Marseille (schakelprogramma - onder voorbehoud). 20.00-23.00 BRT 2: Rechtstreeks ver slag van de voetbalwedstrijd Atalanta Bergamo-KV Mechelen en Espanol-Club Brugge (onder voorbehoud). 20.10-22.30 Did 1: ARD-Sport extra: rechtstreeks verslag van de voetbalwed strijd Werder Bremen-Bayer Leverkusen in de halve finale van het Europa-Cup-3- toernooi. 22.00-22.30 BBC 2: Snooker. 22.35-22.40 SCH: Golfnieuws 22.40-23.40 SCH: Super Sport. 23.10-23.15 SKY: Snow Report: sneeuwberichten voor skiërs. 23.15-00.15 SKY: International Motor Sports '88: met o.m. een reportage van de tweede ronde van de WK motorrace 1988 voor 250 en 500 cc. 23.30-01.00 BBC 1: Sportsnight: met snooker, windhondenrennen. de elfde fi nale van het Britse amateurbokskam- pioenschap en een terugblik op 20 jaar open tennistoernooien. 23.40-23.45 SCH: Voetbaluitslagen.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 19