Hoop voor PSV en Koeman Lachende gezichten bij optimistisch Ajax SpoOrPtTV Rotterdam wint marathonstiijd Bosman hoeft niet naar Toulon Britse atletiekbond voor groot dilemma UEFA behandelt morgenochtend hoger beroep tegen schorsing Peter Houtman zoekt weer club DINSDAG 19 APRIL 1938 SPORT PAGINA 21 AMSTERDAM/ROTTERDAM (GPD) In de Amsterdamse Wa tergraafsmeer regeert twee dagen voor het verplichte nummer tegen Olympique Marseille de tevreden heid. De beschamende zeperds te gen RKC en PEC Zwolle hebben op het eerste gezicht geen enkel spoor nagelaten en sommigen sloe gen zich gisteren zelfs bijkans op de knieën van pret. Tot de feest gangers behoorden Ron Willems en Hans Werdekker, door Ajax van respectievelijk FC Twente en Wil lem II losgeweekt en tijdens een persconferentie officieel voorge steld, en vooral John Bosman. Het kort geding, door Toulon aangespannen tegen Bosman en diens zaakwaarnemer Lagendijk, liep met een sisser af, waardoor de door een vijftal clubs begeerde aanvaller een verplicht avontuur bij de Zuidfranse middenmoter be spaard blijft. De advocaten van Toulon en Bosman/Lagendijk kwamen zondagnacht reeds een schikking overeen. De presidente van de Rotterdamse rechtbank, mr. L. de Bruin, kon vervolgens, zonder een uitspraak te hoeven doen, een eind maken aan de schimmige juridische strijd. Tou lon claimt geen enkel recht meer op Bosman. Lagendijk, in opspraak gekomen toen het blad Nieuwe Revu meldde dat hij voor zijn activiteiten bemid- delingskosten in rekening zou heb ben gebracht, en Toulon-manager Courbis zullen de problemen bin nenkort definitief uit de wereld helpen. Mr. Jacobsen Jensen, na mens Toulon optredend als raads man, verklaarde gisteren dat de Franse club zich volledig distanti eert van de door het weekblad ge publiceerde 'indianenverhalen'. Bosman: „En dat zijn het ook. Ge lukkig is het allemaal goed afgelo pen. Ik zag het totaal niet zitten om in Frankrijk te gaan voetballen. Als zelfs een Franse topploeg als Olym pique Marseille op eigen veld van ons al een pak slaag krijgt, hoe slecht moeten de andere clubs dan wel niet zijn?" Belangstelling ken. Op het Amsterdamse verlang lijstje prijkt eveneens de naam van Stephan Petterson, spits van IFK Göteburg. De contacten met Mare Degryse van Club Brugge staan vanwege de hoge Belgische vraag prijs op een laag pitje. Schatkist Ajax aast, wellicht mede door het naderende vertrek van Bos man, vooral op een spits en heeft daarbij het voordeel dat de bodem van de schatkist nog niet in zicht is. Het aantrekken van verdediger Werdekker, die voor drie jaar te kende, en middenvelder Willems (twee jaar) kostte de club in totaal bijna f 2.350.000. Ajax zou, dank zij de verkoop van met name Silooy en Rijkaard en de inkomsten uit het Europa-Cuptoernooi, in totaal zo'n 8 miljoen gulden te besteden hebben om de selectie kwalitatief op peil te brengen. Bestaat er over de nieuwe selec tie veel onduidelijkheid, Barry Hulshoff weet eveneens nog niet waar hij aan toe is. Vast staat wel dat de interim-trainer volgend sei zoen betrokken blijft bij de A-se- lectie. Na het verwelkomen van de nieuwe roerganger Kurt Linder werd vijf weken geleden nog ge meld dat Hulshoff een stap terug zou moeten doen in de Meer. De succesvolle tournee en een drei gende muiterij van de spelers - die niet akkoord gingen met Spitz Kohn als tweede man - hebben het bestuur kennelijk op andere ge dachten gebracht. Directeur Arie van Eijden meldde gisteren dat er voor Hulshoff een 'zeer hanteer baar compromis' is uitgedacht. Hulshoff houdt morgenavond in het Olympisch Stadion rekening met een opponent die zichzelf geen tijd zal gunnen de kat uit de boom te kijken. „Voor Olympique wordt het alles of niks. We zullen ons daar op in moeten stellen". Hulshoff stelt zich voor dat het gepruts te gen RKC en PEC Ajax niet uit ba lans heeft gebracht: „Ik ben niet bang dat we, zoals de afgelopen twee duels gebeurde, in slaap zul len sukkelen. In een Europa-Cup wedstrijd is iedereen supergecon centreerd en supergemotiveerd. Dan staat iedereen wèl op scherp". Shampoo Ajax, dat Dick en Tiainen uit voorzorg de reis naar het trainings kamp in Wassenaar liet meemaken, zal wellicht geen beroep kunnen doen op Danny Blind. De verdedi ger heeft last van een oogontste king, mogelijk veroorzaakt door het wassen van zijn krullen met een andere shampoo. De afgelopen twee duels was Blind niet van de partij door een, inmiddels zo goed als genezen, lieskwetsuur. Over het meespelen van Bosman bestaat volgens Hulshoff slechts 1 procent twijfel. Hoewel Ajax, dank zij het mira kel van Marseille, zo goed als zeker is van een finaleplaats, wordt niet de moeite genomen een spion naar het duel tussen Atalanta Bergamo en KV Mechelen te sturen. „We hebben straks nog voldoende tijd om onze tegenstander te bekijken en te analyseren", gaf Hulshoff on bewust van zijn zelfverzekerdheid blijk. LONDEN (GPD) - Wat moet er ge beuren met Zola Budd, de 21-jarige Zuidafrikaanse atlete, die nu een Brits paspoort heeft en voor Groot- Brittannie wil deelnemen aan de Olympische Spelen van Seoul. De Internationale Amateur Atletiek Federatie (IAAF) heeft de Britse at letiekbond opgedragen om Zola Budd voor een jaar te schorsen we gens haar op z'n minst feestelijke betrokkenheid bij een verboden wedstrijd in haar geboorteland Zuidafrika. Aan die wedstrijd heeft zij, zo blijkt nu, niet actief deelgenomen. Maar de IAAF beschouwt haar aan wezigheid bij de controversiële ra ce in het Zuidafrikaanse Brakpan toch als een zonde tegen de gelden de boycotregels en heeft nu de Britse amateur-atletiekbond voor een levensgroot dilemma ge plaatst. Komende zondag wil de bond beslissen: erkennen dat Zola Budd alleen door haar aanwezigheid on der de toeschouwers bij de race de geldende regels heeft gebroken en haar niet selecteren voor de Britse ploeg aan de Olympische Spelen, of weigeren de verregaande hypo- AMSTERDAM (GPD) - Dank zij de media-oorlog in Frankrijk kan Ajax morgenavond 900.000 gulden tegemoet zien van het televisiestation RTF. Het Fran se station, dat afdwong dat de wedstrijd in het Olympisch Sta dion pas om 20.45 uur begint, troefde daarmee de talrijke concurrenten af. Voor het duel tussen Ajax en Olympique Marseille, in eigen huis met 3-0 afgetroefd, zijn vol gens directeur Van Eijden reeds 35.000 plaatsbewijzen over de toonbank gegaan. Slechts 100 daarvan zijn in Frankrijk verkocht. Van Eijden wilde gisteren niet zeggen bij hoeveel verkochte kaarten Ajax verdient aan televisie Ajax akkoord gaat met een rechtstreekse uitzending van PSV-Real Madrid. Het duel in het Olympisch Stadion zal morgenavond ten gerieve van RTF aan twee zij den van het veld worden opge nomen. Dit in verband met het plaatsen van Franse reclame borden. De Amsterdamse poli tie ging akkoord met het ver schuiven van het aanvangstijd- stip, noodzakelijk omdat in Frankrijk alle zendtijd in de vooravond wordt opgeslokt door de presidentsverkiezin gen. Het bestuur van Ajax zal pas donderdag beslissen of bij de KNVB hoger beroep wordt aangetekend. De tuchtcommis- sie veroordeelde de club vorige week maandag naar aanleiding van de rellen tijdens Ajax-PSV, tot het spelen van een wedstrijd zonder publiek en een boete van f 10.000. „Dit is voor ons een zeer principiële zaak", al dus Van Eijden. „We zetten mo menteel alle mogelijkheden op een rijtje. Je moet juridisch hoe dan ook erg sterk in je schoe- Voor de 23-jarige topschutter van Ajax, die dank zij een clausule in zijn contract weg kan voor f 1,2 miljoen, bestaat sinds kort ook be langstelling uit Westduitsland. Na EINDHOVEN (GPD) Dat een trainer voor een belangrij ke wedstrijd zijn opstelling niet graag prijsgeeft, is een be kend feit. Lichte blessures en andere smoesjes worden Ajax, Anderlecht en KV Mechelen aangevoerd om alles en iedereen en vooral de tegenstander Lrëvadm^enfde toekonfstige werk- in het ongewisse te laten. Guus Hiddink - -- doet wat dat betreft niet onder voor zijn collega s. gever van Rinus Michels, bij Bos man aan. Haast om de knoop door te hakken heeft Bosman niet, ook Gisteren had de PSV-trainer echter daar door het Ajax-bestuur meerdere malen op aangedrongen. „Ik wacht alles rustig en lachend af, waarschijnlijk zal ik pas eind de ze maand een beslissing nemen". gegronde reden. Na het be kend worden dat het hoger beroep in de 'affaire-Koeman' alsnog ont vankelijk is verklaard en mor genochtend (10 uur in het Movenpickhotel Zürich) wordt be- De geheimzinnigheid rondom handeld, weet Hiddink inderdaad een eventuele transfer roept herin- nog niet met welke formatie hij aan neringen op aan vorig jaar, toen de return tegen Real kan beginnen. Van Basten zich lange tijd van de Die zorg werd tijdens de pers- domme hield en vervolgens bij AC conferentie gistermiddag Milan tekende. Bestuur en techni sche staf van Ajax lijken ervan uit te gaan dat Bosman aan het eind kant geschoven door de hoop die plotseling weer is gerezen om de UEFA-schorsing van drie wedstrij- i het seizoen het hazepad kiest den ongedaan te maken. Een plot en oriënteren zich momenteel op de Scandinavische spelersmarkt. Namens Ajax volgen de ex-spelers Henk Groot en Tonnie Pronk mo menteel aanvallers van de Deense club Bróndby en Aarhus. In Zweden zal het duo de wed strijd Hammarby-Malmö bezoe- selinge opening, die na de opmer kingen van zondagavond uit de mond van de voorzitter van de be roepscommissie, de Zwitser Zorzi, niet meer voor mogelijk werd ge houden. De UEFA-functionaris be weerde toen namelijk dat de be roepscommissie voor het eerst BOSTON (SID) - De marathon van Rotterdam heeft voorlopig de slag om de beste tijd gewonnen. Na de indrukwekkende prestatie van de Ethiopiër Densimo in de Rotter damse binnenstad, waar hij met 2.06.50 (de tijd werd gisteren gecor rigeerd) de nieuwe wereldrecord houder werd, wachtte de mara thonwereld met spanning op de ge beurtenissen, die een dag later in Boston zouden plaatsvinden. De Kenyaan Ibrahim Hussein werd de eerste Afrikaan op de gentig r tellende erelijst. Met sleepten elkaar i Boston voelde Hussein zich schijn baar op zijn gemak. Zijn tijd (2.08.43) betekende een verbete ring van zijn persoonlijk record. Hussein en Ikangaa hadden tij dens hun race lange tijd gezelschap van de Ier John Treacy, die echter het hoge tempo in de slotfase niet meer kon volgen. De Ier eindigde tenslotte met 32 seconden achter stand als derde. Achter hem finish ten nog twee lopers binnen de twee uur en tien minuten. De Italianen Gelindo Bordin en Gianni Poli weer in mei bij elkaar zou komen en zich dan pas over de 'affaire- Koeman' zou buigen. Ontmoedigen PSV liet zich niet ontmoedigen en schakelde alles wat maar enigszins invloed zou kunnen uit oefenen in om de UEFA te bewe gen het hoger beroep te behande len voor de return tegen Real. „Dat is gelukt", stelde manager Kees Ploegsma tevreden vast. En over de lobby die vanuit Eindhoven in gang was gezet in de avond en nacht van zondag op maandag: „We hebben alles geprobeerd waar muziek in zit. Iedereen die ons op enigerlei wijze kon helpen hebben we benaderd. Zaterdag leek het nog een kansloze affaire, nu is er weer hoop". PSV-raadsman mr. Utermark heeft volgens Ploegsma per telefax een zaak bij de UEFA neergelegd, die goed onderbouwd is. „De as pecten zijn kennelijk zo belangrijk, dat er voldoende argumentatie was om ook de UEFA te pvertuigen. Verder wil ik niet op de zaak in gaan, omdat het verloop van de be handeling in hoger beroep zou kunnen worden beinvloed", aldus Ploegsma. Een en ander betekent dat Ro nald Koeman samen met voorzitter Jac. Ruts en raadsman Utermark morgenochtend met een Philips privé-jet naar Zürich afreist. Mocht de schorsing van de PSV-libero in hoger beroep vervallen, dan zal Koeman zich zo snel mogelijk weer bij de selectie voegen om de strijd met Real aan te gaan. „Zeker geen Van een rustige voorbereiding op het treffen met PSV was gistermiddag in Oisterwijk geen sprake voor Real Madrid. De belangstelling was zo groot dat trainer Beenhakker de training moest afbreken. Hugo Sanchez werd (foto ANP) opgehouden door handtekeningenjagers ideale voorbereiding", meende trainer Guus Hiddink, „maar onder de gegeven omstandigheden kan het niet anders. Ronald Koeman is een belangrijke speler voor PSV". In de krakkemikkige aanloop naar het belangrijkste duel uit dè historie van de landskampioen is Hiddink gisteren van twee scena rio's uitgegaan. „Als Ronald Koem an speelt, is de opstelling een dui delijke zaak. In het andere geval zoeken we een oplossing waardoor er binnen het elftal zo min mogelijk geschoven wordt". Met andere woorden: scenario-2 gaat uit van Addick Koot en Ivan Nielsen in het centrum van de ver dediging. In beide 'elftallen' heeft Guus Hiddink een plaats inge ruimd voor Frank Arnesen. „Mor gen (vandaag -red.) wordt er met de medische staf gekeken of Arnesen speelklaar is. Hij is goed vooruitge gaan en ik verwacht dat hij op tijd fit zal zijn. Datzelfde kan ik zeggen van Wim Kieft. Hij heeft nog wat last van zijn enkel, maar ook dat eu vel zal op tijd verholpen zijn". De bijna 27.000 toeschouwers, onder wie 1000 Madrilenen, zorgen morgenavond voor een toprecette van 8,5 ton. De totale opbrengst - PSV verkocht de tv-rechten voor 1 miljoen - zal bijna twee miljoen gul den bedragen. Voor de spelers, die 2.08.43 bleef hij evenwel bijna twee minuten boven de tijd. van Densi mo. Bij de vrouwen zegevierde vol gens verwachting de Portugese Rosa Mota in 2.24.30, tevens de bes te seizoensprestatie. De marathon van Boston kreeg gisteren een spannende ontkno ping. Ibrahim Hussein en Juma Ikangaa gaven elkaar ruim 42 kilo meter niets toe. De 30-jarige Hus sein bleek aan het einde over het beste eindschot te beschikken en werd daardoor 70.000 gulden rij ker. Ikangaa kwam een tel na hem over de streep. Voor Hussein was het zijn derde tijd, die net onder die grens lag. Bordin be sliste het onderlinge duel in zijn voordeel. De Tanzaniaan Zakariah Barie die halverwege de wedstrijd nog onder het schema van het we reldrecord zat, finishte uiteindelijk uitgeput als elfde. Hij bleef op 2.14.37 steken. Bij de vrouwen was Rosa Mota opnieuw een klasse apart. De 29-ja- rige Portugese controleerde de ra ce van start tot finish. Zonder de te genstand van haar rivale Ingrid Kristiansen, die een dag eerder in Londen op 2.25.41 was uitgeko- liep Mota naar een voortreffe- opeenvolgende zege. In november )jjke tijd. Met 2.24.30 zette de reldkampioene de beste sei zoensprestatie neer. Lange tijd leek ze op weg naar een verbete ring van het wereldrecord (met met 2.21.06 op naam van Kristiansen). In de laatste kilometers moest ze wekkende erelijst opgebouwd met eehter teveel op het schema toege- was hij met 2.11.04 de sterkste in de marathon van New York. Zes we ken later verscheen hij in Honolulu aan de start. Ook daar liet hij de concurrenten achter zich. De Ke nyaan heeft inmiddels een indruk- vjjf zeges i marathons. In ven. Krüzen lijkt te kiezen voor PSV EINDHOVEN (GPD) - Het ziet ernaar uit dat FC Den Bosch-speler Hendrie Krüzen uit de handvol aanbiedingen gekozen heeft voor PSV. Of schoon de 23-jarige middenvel der nog een gesprek heeft uit staan met Anderlecht, lijkt zqn voorkeur nu al uit te gaan naar PSV. „Over een week zal het bekend worden gemaakt", zegt Krüzen, die zelf nog geen naam wenst te noemen. PSV-manager Ploegsma en diens Den Bosch-collega Ad Zonderland zullen binnenkort rond de tafel gaan zitten om te bekijken of Krüzen nog een jaar op huurbasis bij zijn huidige werkgever zal blijven, of per 1 juli bij de PSV-selectie zal wor den gevoegd. PSV-manager Ploegsma bevestigde gisteren de definitieve contractverlen gingen van Berry van Aerle (tot 1992) en Edward Linskens, die twee jaar bijtekende. LISSABON (GPD) Peter Houtman is op zoek naar een Nederlandse of Belgische club. De voormalige spits van Feyenoord en FC Groningen heeft het niet naar zijn zin bij Sporting Lissabon. „Ik speel niet al te veel en als ik me oud zou voelen, dan koos ik wel voor het geld hier, maar ik voel me juist heel goed. Ik heb ei genlijk geen zin om hier nog een paar jaar op de bank door te brengen", zegt de spits, die de komende twee nog bij Sporting onder contract staat. Peter Houtman (30) heeft het vermoeden dat hij Por tugal voor een gering transferbedrag mag verlaten. „Sporting heeft op een gegeven ogenblik al eens laten doorschemeren dat men mij wilde uitlenen, maar daar ben ik natuurlijk zelf ook nog bij", aldus de spits, wiens vrouw liever vandaag dan morgen naar Neder land terugkeert. „De directeur van Sporting heeft al gezegd dat iedere club kan komen informeren. Daaruit leid ik min of meer af dat ik voor een gering bedrag wel weg kan". „Het kost Sporting ook een aardige duit als ik hier nog twee jaar blijf en voornamelijk op de bank zit", vervolgt Houtman. „Wanneer ik vertrek, kom ik aan m'n eigen portemonnee, want ik besef drommels goed dat ik in Nederland of België niet hetzelfde als hier kan verdienen. Dat moet dan maar. Bovendien heb ik ei genlijk nooit alleen voor het geld gekozen". crisie en zuiver door politieke mo tieven gevoede beslissing van de IAAF te aanvaarden. Met als ernsti ge consequentie dat daarmee de weg naar Seoul voor de andere Britse atleten kan worden afgeslo ten. Iedereen in Engeland is ervan overtuigd dat de Britse amateurat- letiekbond in een uiterst pijnlijke chantagepositie is gemanoeu vreerd. Met Zola Budd als een tra gisch offerstuk op het schaakbord van allerlei politieke intriges. En velen gaan zelfs zover met te stel len dat het besluit van de IAAF meer te maken heeft met massale Afrikaanse afkeer van premier Margareth Thatcher's anti-apart heidsstrategie, dan met de regels die deelname aan atletiekwedstrij den in Zuidafrika verbieden. Deze week zal er op regeringsni veau met de in het nauw gedreven leiding van de Britse amateuratle- tiekbond worden gepraat. Ieder een vindt dat Budd door haar regel matige contacten met het geboy cotte atletiekgebeuren in haar moederland, niet erg slim en zelfs provocerend gehandeld heeft. Maar als de geldende norm het ver bod op deelnemen aan atletiek wedstrijden in Zuidafrika is, dan domineert hier de opvatting dat zij de bestaande regel niet gebroken heeft en dus ook niet gestraft kan worden. Het gaat nu om het handhaven van een principe. En de prijs die daarvoor moet worden betaald, is bijzonder zwaar. Welke beslissing de bond ook neemt. Het mag dan waar zijn dat de geïsoleerde en iet wat in zichzelf gekeerde atlete uit Zuidafrika in Engeland niet erg ge zien is, het feit bestaat dat de Britse amateuratletiekfederatie toch maar van harte heeft meegeholpen om haar in ijltempo van een Brits paspoort te voorzien, zodat zij haar niet geringe talenten voor Groot- Brittannië zou kunnen inzetten. „Zij is een van ons en moet op steun van onze bond kunnen reke nen. Als de bond niet het schuldig over haar kan uitspreken omdat zij de boycotregels niet gebroken heeft, dan moet zij haar tot het ui terste verdedigen. Ook al kost dat onze deelname aan de Olympische Spelen", verklaarden de Britse ma rathonlopers Kevin Forster en Hugh Jones. delen in de recette, levert de halve finale ongeveer 12.000 per man op. „PSV is gebrand om het goede uit gangsresultaat te verdedigen", zei Guus Hiddink. De coach verwees vervolgens naar een uitspraak van Real-voor- zitter Ramon Mendoza. De grijze eminentie uit Madrid had zich in een interview laten ontvallen dat een finale tussen Benfica en PSV een schande zou zijn. „We zullen er met z'n allen een Zuideuropese heksenketel van maken. We zijn re alistisch genoeg om te beseffen dat Real gekke momenten kan heb ben, maar we moeten de volgende stap kunnen zetten". Australische voetballer mist Spelen SYDNEY (Reuter) - De Australische voetbalinternatio nal Gary McDowall is geschorst tot na de Olympische Spelen van Seoul, omdat hij in de kwa lificatiewedstrijd tegen Israël een geblesseerd op de grond liggende tegenstander op het hoofd heeft getrapt. De Australische voetbalbond nam die beslissing tegen de 29- jarige verdediger na het zien van de tv-beelden van de ru moerige wedstrijd in de Nieuw- zeelandse plaats Christchurch (0-0) en na het aanhoren van de publieke opinie, die er schande van sprak. McDowall werd wegens het incident uit het veld gestuurd en door de FIFA al geschorst voor drie wedstrijden. Boven dien kreeg hij een boete van teammanager Frank Arok. Australië, met onder anderen Feyenoord-spits Dave Mitchell in de gelederen, werd eerste in de Oceanië-groep waarin ook Israel uitkwam. De laatste tijd verschijnt Houtman in tegenstel ling tot de eerste seizoenhelft regelmatig in de hoofdmacht van Sporting. „In de kwartfinale 'van de Europa-Cup II, de return tegen Atalanta Bergamo, mocht ik ineens weer meedoen. Ik maakte een doel punt en de wedstrijd daarna tegen Guimaraes scoorde ik opnieuw, maar vervolgens stond ik er weer naast. En dan krijg je niet te horen waarom. Zo kabbelt het steeds een beetje door, terwijl ik soms goed loop te spelen. Dus je kunt je voorstellen dat ik niet zeg: tjon- gejonge, wat heb ik het hier naar m'n zin". Feyenoord praat morgen met de 23-jarige VW'er Stan Valckx, die op meer dan één plaats in het elftal bruikbaar is. Valckx wordt ook begeerd door Schalke '04 en Borussia Mönchengladbach. De trainers van de ze twee Bundesliga-clubs volgden hem vorige week woensdag in het bekerduel VVV-Feyenoord. De Westduitse international Lothar Matthaus te kent volgens mededelingen van zijn clubbestuur don derdag een driejarig contract bij Internazionale uit Milaan. Met de overgang van de 27-jarige middenvel der van Bayern München naar Italië is een bedrag van 8,2 miljoen gulden gemoeid. Matthaus gaat 1,1 miljoen per jaar verdienen. Inter heeft als buitenlanders al de Belg Scifo en de Argentijn Passarellé in dienst. DINSDAG 11.20-14 20 BBC 2: Snooker. 14.30-15.00 SKY: Motorsports News. 14.35-18.30 BBC 2: Snooker. 21.00-21.30 BBC 1A Question of Sport: sportquiz. 21.00-22.00 SCH: NBA-Basketball '87/'88. 22.00-22.30 BBC 2: Snooker. 22.00-23.00 SKY: Nederlands competi tievoetbal. 22.35-22.40 SCH: Voetbaluitslagen. 22.40-23.40 SCH: Motorraces 00.45-01.10 BBC 2: Snooker. WOENSDAG 11.20-14.20 BBC 2: Snooker. 14.35-15.00 BBC 2. Sport: met snooker en paarderennen in Cheltenham. 15.00-17.15 BRT 2: Wielrennen: Gent- Wevelgem-Gent (rechtstreeks). 15.05-16.00 BBC 2: Snooker. 15.15-17.15 Ned 3: Studio Sport. Wiel rennen: rechtstreeks verslag van de wie lerklassieker Gent-Wevelgem-Gent. 16.05-16.45 BBC 2: Sport: met snooker en paarderennen in Cheltenham. 16.40-17.30 BRT 1: Speel op Sport: met judo.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 21