mm MENS S stationsweg 26 2312 av leiden telefoon 071-121645 VOORHAM woonhuizen makelaardij bv KOUDEKERK AAN DEN RIJN Nieuwbouw plan "Weidedreef" JE DRIEMAN iprann makelaars iieü3iiii taxateurs o.g. MAKELAARDIJ BV MAKELAARS wmmmrnn LEIDEN Strobloem 7 KV :fw:t:iT»iJ Sluitingstijd voor advertenties, donderdagmiddag 15.30 uur. Int. bij onze advertentie-afdeling: telefoon (071) 14 49 41 makelaardij b.v. Heereweg 231, 2161 BG Lisse, Telefoon 02521-19135* LISSE MESDAGSTRAAT 29 Tussenwoning met stenen berging, gelegen aan plant soen, bouwjaar 1969 op 153 m2 eigen grond. Ind.: en tree, bergkast onder de trap, toilet, woonkamer met mo gelijkheid voor open haard, stucplafonds, open keuken met eetbar, deur naar tuin, luxaflex aan voorzijde en ge deeltelijk dubbel glas. 1e Etage: overloop, 3 slaapka mers waarvan 2 grote met inbouwkasten, badkamer met douche, wastafel en 2e toilet. Vaste trap naar... 2e etage: overloop met c.v.-ketel, ruime berging, royale slaapkamer met dakkapel. Vraagprijs: f 177.000,- k.k. SASSENHEIM TER LEEDELAAN 42 Prima verzorgde, zonnig gelegen half vrijstaande semi bungalow met aparte ruime garage. Gelegen op goede rustige lokatie. Indeling: entree met meter-bergkast, toi let met fontein, luxe keuken met div. inbouwapparatuur, woonkamer met aangrenzend betegeld terras, eetka mer, ruime slaapkamer met openslaande deuren naar terras, badkamer met bad en wastafel, 2e slaapkamer met wastafel, vliering over het gehele huis, hier zijn eventueel 2 kamers te creëren. In de apart gelegen ga rage is een wasmachineaansluiting, electriciteit en ver warming aanwezig, hier is tevens de c.v.-ketel van 1986 geplaatst. Vraagprijs: 419.000,- k.k. NOORDWIJK ZUIDDUINEN Witte villa, schitterend vrijstaand en in landhuisstijl ge bouwd. Gelegen op meest unieke lokatie in de Noord- wijkse Zuidduinen, op ruim 1.200 m2 eigen grond. Deze met de meest exclusieve en kostbare materialen ge bouwde villa is gereedgekomen aan het eind van 1986 en is derhalve fonkelnieuw. Totale inhoud ca. 900 m3. Uitstekende raam-, muur-, vloer- en dakisolatie en v.v. zware rieten kap. Ind.: uitgebreide zeer luxe keuken, 2 marmeren badkamers met luxe sanitair en vergulde kranen, living ca. 65 m2 met open haard, 4 slaapka mers, studeer- of hobbykamer, bijkeuken. Vraagprijs: 1.400.000,- k.k. NOORDWIJK AAN ZEE BEYAERT 60 Luxe 3-kamer-hoekappartement met land- en zeezicht i op de 6e etage van het Heemborgh complex. Indeling: hal, royale woonkamer, luxe open eikenhou ten keuken met oven, electrische kookplaat, afzuigkap, vaatwasser, koelkast en aparte wasruimte, 2 slaapka mers met balkon, badkamer met ligbad, douche en vas te wastafel, apart toilet. Royale balkons aan zee- en landzijde, garageplaats en berging, gebruik van zwem bad en sauna, tevens is er een huismeester aanwezig. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs: 355.000,- k.k. LISSE CHOPINSTRAAT 13 l Moderne drive-in woning met uitzicht over de ringvaart en jachthaven, zonnige achtertuin (zuid-oost). Indeling beg. grond: entree, garage (10 m) en tuin- c.q. hobby kamer. 1e Etage: overloop met toilet, grote woonkamer met balkon, witte keuken met r.v.s. aanrecht en dubbe le spoelbak. 2e Etage: 3 ruime slaapkamers, ruime badkamer met ligbad en 2e toilet, c.v.-ruimte. Vraagprijs: f205.000,- I Aanvaarding per direkt. ACL is gestart met de bouw van 16 vrijstaande villa's met garage op kavels eigen grond van ca. 500m2. Indeling: De villa's hebben eqn royale entree, een grote living (50m") met hardhouten schuifpui aan de grote tuin, waarvan een aantal aan het water. Luxe keuken met bijkeuken, een grote garage met aparte berging. Op de verdieping drie royale slaapkamers één of twee badkamers met bad en douchegelegenheid. Op de zol derverdieping een hobbyruimte. Afwerking De villa's worden gebouwd met eerste klas materialen. De kozijnen worden uit gevoerd in hardhout. Ten aanzien van keuken, sanitair en tegels zijn stelposten opgenomen. De koopsommen variëren v.a. ƒ406.000,- v.o.n. Inlichtingen en verkoop: Aannemings Combinatie Leiderdorp b.v. Telefoon 071-890100. 's-avonds 071-896473. ALPHEN A/O RIJN, Koraalzwam 53 Royale eengezinswoning met rustige ligging aan woonerf en fraai aangelegde tuin. Ind.: toilet, keu ken v.v. div. inb.app., aan tuinzijde gelegen woon kamer met hoekopenhaard. 1e Etage: 3 slaapka mers, badkamer met ligbad, 2e toilet. 2e Verd.: aparte overloop met dakraam, c.v.-apparatuur, 4e slaapkamer met toegang naar dakterras, vaste was tafel en ingebouwde kasten. Bijz.spouwmuur- en dakisolatie, gedeeltelijk dubbele beglazing. VRAAGPRIJS: 159.500,- k.k. I)fi •o» makelaardij o.g. Ridder van Catsweg 71 2803 NA Gouda Tel. 01820-33411 m TECH E LEIDERDORP PARK Binnenkort wordt gestart met de bouw van 11.300 m2 commerciële ruimten verdeeld over 3 futuristische gebouwen van 3 verdiepingen elk. Units te huur vanaf 300m2 Huurprijs 195,- per m2 p.j. De locatie is uitstekend. Gelegen aan de op- en afritten van de Rijksweg A4 (Amsterdam/Schiphol - Den Haag - Rotterdam bereikbaar binnen 15 minuten). Gelegen naast het Meubelplein en Hotel Ibis. Interesse? Bel voor een brochure een van de onder staande makelaars: NIEBOER&VAN KUIJEN Badhuisweg95 2587CE DEN HAAG 070-514141 ZOETERMEER Oranielaan7 27I2GA 079-168111 HEEREWEG 282, LISSE. 02521 -19120 NVM Telefoon 01719-19219 lelefax: 01719-20348 NIEUW NIEUW NIEUW hzh Zonovergoten, schitterende witte villa met garage, gele gen op de top van een duin met weids uitzicht. Het huis ligt nabij het centrum van het dorp op loopafstand van het strand en winkels. Totale perceelgrootte 1635 m2 (eigen grond). De indeling van deze goed onderhouden villa is als volgt. Begane grond: entree, hal met toilet, eetkeuken met bij- keuken, toilet, provisieruimte en tweede bijkeuken, woonkamer en suite met open haard, studeerkamer, slaapkamer met wastafel. 1e Etage: 3 slaapkamers met wastafel, badkamer met douche en toilet, ouderslaapkamer met badkamer met ligbad en toilet. 2e Etage: zolderkamer met berging, badkamer met dou che, bergruimte. Onder het huis is een wijnkelder. Het pand heeft spouw muur en gedeeltelijk dubbel glas. Verwarming en warm watervoorziening geschiedt d.m.v. een combi-ketel (1987). Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 695.000,- k.k. Bijzonder fraai gelegen eengezinswoning met zonnige-, aan singel gelegen tuin en terras. Bouw- jr. 1975. Ind.: woonkamer van 40 m2 met openhaard, schoonmetselwerk, plavuizenvloer en schuifpui naar terras en tuin. Bijna nieuwe eiken-keuken met alle apparatuur. Totaal 4/5 slaapkam. Volledig uitgeruste badka mer met ligbad, aparte douche, 2e toilet. Nieuwe aardgas boiler. Het gehele pand is perfekt onderhouden. Ligging op 180 m2 eigen grond. Gevr. verk. prijs: 230.000,- k.k. Vrije vestiging. Hoge hypotheek is beschik baar. Oplevering ca. juli a.s. data verhoeven LD 16-04-'88 Kanaalweg 161 Aan de rand van Leiden gesitu eerde vrijstande villa op ca. 3000 m eigen grond. Prachtig aange legde tuin met nivoverschil en vruchtbomen. In de direkte nabij heid van de uitvalsweg naar de rijksweg Amsterdam-Den Haag met uitzicht op het Rijn-Schieka- naal. Uitermate geschikt voor een woon/werkcombinatie i.v.m. de enorme inhoud van ongeveer 1400 m Ind. souterrain: royale wijn/provisiekelder/stookkelders. Beg.gr woonkamer mei open haard/eetkamer, (65 m dienka mer, keuken, bijkeuken, speelka mer, 2 toiletten, vestibule, hal. Etage: 7 kamers waarvan er 2 als een suite in elkaar overgaan, badkamer met ligbad, badkamer met douche, keuken, 2 toiletten, balkon. Geïsoleerd dak, Het ge hele objekt is voorzien van dub bele beglazing en centrale ver warming. Terrassen aan de voor- en achterzijde. Tevens voorzien van een dubbele garage met bergruimte. Vraagprijs 875.000,- k.k. Cobetstraat 7 In de Burgemeesterswijk gelegen royaal hoekherenhuis in perfekte staat van onderhoud. Flinke, zon nige tuin met achterom. Voorzien van centrale verwarming en dub bele beglazing op de 1e etage. Ind. beg. gr.: L-vormige ka mer/annex werkruimte (10.50x3.70/6.00 m) met serre, keuken, toilet, zij-entree, kelder kast. 1e Etage: 2 kamers (voor heen 3), badkamer met ligbad, apart toilet, overloop, balkon over de gehele breedte van de wo ning. 2e Etage: kamer en grote zolderberging. Aanvaarding: ul timo 1988. Vraagprijs 320.000,k.k. Zwanenzijde 15 Royaal herenhuis met inpandige n diepe zonnige tuin. Op schitterende lokatie aan de rand van Leiden met uitzicht op de ri vier en polderlandschap. Keurige staat van onderhoud. Met vele extra's. Voorzien van centrale verwarmings/warmwater-instal- latie. De woning omvat: woonka mer met open haard en vloerver warming, apart eetgedeelte, ro yale keuken, 2/3 slaapkamers, souterrainkamer/fitnessruimte met sauna, badkamer met ligbad, douche en toilet, apart toilet, en tree. Tevens voorzien van dak isolatie. Vraagprijs ƒ310.000,- k.k. Lammenschansweg 121 Royaal herenhuis voorzien van centrale verwarming en tuin op het westen. In direkte nabijheid van NS-station Lammenschans en aan de uitvalsweg naar de rijksweg Amsterdam-Den Haag. Tevens voorzien van dakisolatie. Ind. beg.gr.: kamer en suite (10.50x3.65 m) met parketvloer, keuken, vestibule, gang en toilet. 1e etage: 3 kamers, badkamer met zitbad, overloop, 2e toilet, balkon. 2e etage: 3 kamers met 2 dakkapellen, losse trap naar 3e etage: kamer met zolderberging. Vraagprijs 235.000,- k.k. Scarlattlstraat 4 In de componistenbuurt gesitu eerde eengezinswoning in goede staat van onderhoud op rustige stand. Losse garage op enkele meters afstand. Flinke tuin met stenen berging en achterom. Voorzien van dubbele beglazing op de partene en op de 1 e etage aan de voorzijde, Tevens voor zien van centrale verwarming en balkon aan de voorzijde. Ind. beg.gr.: woonkamer met konvek- torput en schuifpui naar de tuin, keuken, hal en toilet. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met lig bad en 2e toilet, overloop. 2e eta ge; kamer (verbouwd tot studeer ruimte met 60 m boekenplank) met 2 dakkapellen, zotderber- ging. Winkels, scholen en een zwembad in de direkte omgeving. Vraagprijs 208.000,- k.k. Nieuwbouw Middelstegracht/ hoek Groenesteeg Het objekt bestaat uit vier 4-ka- merwoningen en drie 3-kamerwo- ningen en zijn maisonnettes. Alle woningen zijn voorzien van een balkon/terras en hebben een ge zamenlijke tuin. Optimale isolatie. De grond is in erfpacht uitgege ven. De erfpachtcanon is echter voor 30 jaar afgekocht en is in de koopsom begrepen. Koopsom men ƒ161.900,- v.o.n. Eenmalige belastingvrije rijksbijdrage van 20.000,- Luchtmansplein 34 ten. Zowel aan de voor- als aan de achterzijde vrij uitzicht. In keu rige staat van onderhoud met mo dern, licht interieur. Voorzien van i dak-1 Ind. woonkamer, luxe eiken keuken met inbouwap paratuur, hal en toilet. 1e Etage: 2 kamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, overloop. 2e Etage: ka mer en zolder met parketvloer. Erfpachtcanon ƒ1.102,- per half jaar (aftrekbaar). Vraagprijs 158.000,- k.k. Ravelstraat 12 In de componistenbuurt gesitu eerde hoekwoning. Voorzien van cv/ww-combi-apparaat. Door de hoekligging een zeer royale tuin. Ind. beg. gr.: L-vormige woonka mer met open haard, keuken met diverse inbouwapparatuur, bijkeu ken, entree en toilet. Etage: 4 ka mers. douche en overloop. Het elektra is voorzien van een aard- lekschakelaar. De woning van een beveiligingsinstallatie. Vraagprijs 155.000,- k.k. Kerksteeg 2 Centraal gelegen moderne stads woning met zonneterras. Met overdraagbare subsidieregeling (1e jaar ƒ4.500,-). Voorzien van heteluchtverwarming. Tevens voorzien van dubbele beglazing en dak/muur/vloerisolatie. De erf pachtcanon voor de grond is voor 25 jaar afgekocht. Ind. beg. gr.: eetkeuken, fietsenberging, toilet en entree. 1e etage: woonkamer met balkon. 2e etage: slaapkamer en douche met toilet. 3e etage: ex tra kamer met terras. Vraagprijs 149.000,- k.k. Middelstegracht 75a Komfortabele stadswoning in aantrekkelijke, praktisch geheel gerenoveerde, omgeving. In 1981 opnieuw opgetrokken, dus in uitstekende staat van onder houd. Vóórzien van centrale ver- warmings/warmwater-installatie en dakisolatie. Tevens voorzien van een klein plaatsje. Ind. beg. gr.: werk/studeer/slaapkamer, berging, bergkast, toilet en en tree. 1e Etage: gezellige woonka mer en eetkeuken. 2e Etage: slaapkamer, badkamer met dou che, 2e toilet en aansl. wasm., c.v.-kast en berging. Vraagprijs 137.000.- k.k. Tasmanstraat 98 Goed onderhouden woning op prettige stand. Zonnige tuin op het westen. Voorzien van centrale verwarming. Tevens gedeeltelijk voorzien van dubbele beglazing en dakisolatie. Ind. beg. gr.: woon kamer (8x3,1 mtr.), keuken, en tree, toilet. 1e etage: 3 kamers, douche en balkon. 2e etage: vlie ring. Vraagprijs 129.000,- k.k. Coornhertstraat 52 In het Morskwartier gelegen hoekwoning met tuin op het zuid westen. Enkele jaren geleden voor een groot deel gerenoveerd- /gemoderniseerd. Voorzien van centale verwarming en dubbele beglazing op de begane grond de tuinzijde. Ind. beg. gr.: che, overloop en balkon, vaste trap naar: 2e etage: zolderruimte (mogelijkheid voor een kamer) met dakkapel. Vraagprijs 129.000,- k.k. Munnikenstraat 78 Aantrekkelijk gelegen woning op rustige stand in direkte nabijheid van het centrum. De woning is in goede staat van onderhoud en heeft Merbau kozijnen, dubbele beglazing op de parterre en keu ken met inbouwapparatuur. Zon nige tuin op het westen. Ind. beg. gr.: L-vormige woonkamer (9,6x3,6/2,6 mtr.), keuken, badka mer met ligbad, toilet en entree. 1e etage: 3 kamers, overloop. 2e etage: vliering. Vraagprijs ƒ118.000,- k.k. Morssingel 61 Modern 3-kamerappartement met lift en balkon op het zuiden. Voorzien van eigen c.v.-installa- tie en berging op de parterre. Ge legen op de 1e etage met uitzicht over singel. In de direkte nabij heid van het station, Academisch Ziekenhuis en het centrum. Ind.: woonkamer, 2 slaapkamers, keu ken (met raam), badkamer met douche, hal en toilet. Bijdrage aan de vereniging van Eigenaars voor onderhoud en verzekering enz. ƒ120,- per maand. Erf pachtscanon ƒ1.841,92 per jaar (aftrekbaar). Vraagprijs 115.000,- k.k. WHIemshof 3 Gezellig gelegen hofjeswoning, in 1981 geheel gerenoveerd. In uitstekende staat van onderhoud. Perfekte zonmogelijkheden, grenzend aan gemeenschappe lijke binnentuin. Voorzien van een gecombineerde cv/warmwa terinstallatie. Ind.: beg. gr.: woon kamer met plavuizen vloer, keu ken en entree. Etage: slaapka mer, badkamer met douche en toilet, berging, cv/ruimte. Separa te fietsenberging bij de ingang van het hofje. Vraagprijs 105.000,- k.k. 5 Meiplein 126 4-kamertopappartement (oor spronkelijk 5 kamers) met zonnig balkon. Gezellig boven winkels gelegen. In uitstekende staat van onderhoud. De verwarming heeft plaats d.m.v. gashaard en gevel kachel. Servicekosten 110,- per maand. Voorzien van dubbele be glazing. Indeling: royale woonka mer (9,5x3,65 mtr.), 3 slaapka mers, keuken en douche, gang en toilet. Berging op de begane grond. Vraagprijs 89.000,- k.k. Brahmslaan 115 Uitstekend onderhouden 3-ka merappartement op de 2e woon laag met berging op de begane grond. Praktisch geheel voorzien van dubbele beglazing en parket vloer. Aktieve vereniging van ei genaars (2 jaar geleden buiten geschilderd, dit jaar het trappen huis, in 1987 voorzien van nieuw dak). Ind.: woonkamer (7.40x3.60 m), 2 slaapkamers, keuken, douche, toilet en gang. Balkon zowel aan de voor- als aan de achterzijde. Netto maand last bij volledige financiering ca. 400,-. Servicekosten 83,- per maand. Vraagprijs 80.000,- k.k. Joseph Haydnlaan 41 4-kamerappartement op de 3e woonlaag met berging op de parterre en balkon aan voor- en achterzijde, dus ruime zonmo gelijkheden. Voorzien van c.v. Gelegen in de Componisten buurt, in Leiden-Zuidwest. In deling: hal, toilet, woonkamer, 3 slaapkamers, keuken, douche. Service- en verwarmingskos- ten 250,- per maand. Vraagprijs 77.000,- k.k. Joseph Haydnlaan 9 3-kamerappartement (voorheen 4) op de 2e woonlaag met berging op de parterre en balkon aan voor- en achterzijde, dus ruime zonmo gelijkheden. Voorzien van cv. Ge legen in de componistenbuurt, in Leiden zgid-west. Indeling: hal, toilet, L-vormige woonkamer. 2 slaapkamers, keuken, douche. Service- en verwarmingskosten 250,- per maand. Vraagprijs 77.000,- k.k. Privé: Hr. J. Verhoeven 071-175095, mevr. C. Boehlee 071-313437, Openingstijden op zaterdag van 11.00 tot 15.00 uur. Morsweg 168 Benedenwoning met tuin op het zuidwesten. Voorzien van gekombineer'de cv-/warmwaterin- stallatie en van nieuwe riolering. Aantrekkelijk gelegen in de direkte nabijheid van de uitvalsweg naar de rijksweg Amsterdam-Der» Haag. Indeling: entree, woonka mer, 2 slaapkamers, keuken, dou che, toilet. De woning wordt ge heel opgeknapt! Interessante prijs voor beginners op de koopwo ningmarkt. Vraagprijs 62.000,- k.k. Bachstraat 80 1-Kamerappartement op de 3e etage gesitueerd in de Rijnland flat. Gedeeltelijk voorzien van dubbele beglazing. Fietsenber ging op de begane grond. Balkon op het oosten. Indeling: L-vormi ge woon/slaapkamer, keuken, douche, toilet, entree en balkon. Netto maandlast bij volledige fi nanciering ƒ200,-. Service- en verwarmingskosten ƒ290,- per maand. Vraagprijs 37.000.- k.k. LEIDERDORP Pluimzeggekreek 15 Moderne eengezinswoning met carport en tuin op het zuiden. Gunstig gelegen t.o.v. winkelcen trum "Winkelhof" en de uitvals wegen naar de rijksweg Amster dam-Den Haag. Aan de voorzijde met een wandelpad gesitueerd aan een singel. Ind. beg.gr.: woonkamer, keuken, hal en toilet. 1e etage: 3 kamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, overloop, balkon. 2e etage: kamer en zol derberging. Voorzien van centra le verwarming en dak- en muur- Vraagprijs 228.000,- k.k. Loevestein 25 Op gezellige stand gelegen een gezinswoning voorzien van cen trale verwarming. Aparte garage op enkele tientallen meters af stand. De woning is in uitsteken de staat van onderhoud en is ge deeltelijk voorzien van dubbele beglazing. C.v./warm-waterap- paratuur is 3 jaar oud. Ind. beg.gr.: woonkamer mei open haard, keuken, bijkeuken, hal en toilet. 1e etage: 3 kamers, badka mer met douche, apart toilet, overloop en balkon, vaste trap naar 2e etage: 2 kamers, zolder berging. Vraagprijs 235.000,- k.k. Godfried Bomansstraat 1 Moderne hoekeengezinswoning op prettige stand met tuin op het Zuidwesten. Voorzien van cen trale verwarmings/warmwater-in- stallatie. Vloerverwarming op de parterre. Moderne plavuizen in de woonkamer. Tevens voorzien van dak- en spouwmuurisolatie eh dubbele beglazing op de be gane grond. Ind. beg. gr.: woon- hal Etage:-3 kamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e Etage: ka mer met dakkapel, zolderberging. Vraagprijs 198.000,- k.k. Splinterlaan 54 3-kamerappartement (voorheen 4 kamers) op de 3e woonlaag (to- petage). Voorzien van centrale verwarming en 2 balkons, waar van een zeer royaal op de zon. Ruime berging op de begane grond. Ind.: woonkamer (10.80x3.80/3.00m) met parket vloer, 2 slaapkamers, keuken, douche, hal en toilet. Smaakvol wit interieur. Maandelijkse bijdra ge aan de Vereniging van Eige naars 69,-. Netto maandlast bij volledige financiering 550,-, Vraagprijs ƒ99.000,- k.k. Soeverein 35 Modern 2-kamerappartement op de 2e woonlaag met royaal ter ras. Voorzien van eigen centrale verwarmingsinstallatie. Gesitu eerd in het winkelcentrum "Win kelhof". In goede staat van on derhoud. Maandelijkse bijdrage aan de vereniging van eigenaars voor onderhoud, verzekering enz, 95,-. Ind.: L-vormige woon kamer, halfopen keuken, slaap kamer, badkamer met ligbad en aansl.wasm., toilet en hal. Netto maandlast bij volledige financie ring ca. 450,-. Vraagprijs 89.000,- k.k. RUNSBURG Oegstgeesterweg 180 Royale eengezinswoning (helft van dubbel) uit de jaren '20 met kleine zonnige tuin. Achterstallig onderhoud t.a.v. elektra, schilder- /behangwerk en begane grond balklaag. Aantrekkelijk aanbod voordoe-het-zelver. Ind. beg. gr.: kamer en suite (9.00x4.00 m), ex tra zijkamer, keuken, gang en toi let. Etage: 3 kamers, royale bad kamer met ligbad en 2e toilet, overloop, baJkon. Vraagprijs 125.000,- k.k.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 36