SH Randstad heeft een baan in uw beroep 2e elektromonteur oproepkrachten zweminstructeur m/v oproepkrachten kassier/schoonmaker m/v GEZOCHT: JONGEMAN hoofd verkoop binnendienst Nieuwbouw Timmerlieden ZELFSTANDIGE VERTEGEN WOORDIGERS leiden 260 een snelle EIECElD Rijnsburg kantoor Verkoopster Telefonisch verkoper Voor een bedrijf in Leiden. Enige ervaring in de reiswereld en tele fonische verkoop is een pre. Het betreft een part-time baan voor de middagen voor zeer lange tijd, m.i.v 1 mei a.s. Informatie bg Annemarie de Groot of Nkoline Gieskes, tel. 071-14 95 41, Leiden, Kort Rapenburg 6. Receptioniste/telefoniste Voor een internationaal bedrijf in Leiden. Werkzaamheden: tele foon (5 lijnen), receptiewerk en typen. Functie-eisen: goede be heersing van de Franse en Engelse taal in woord en geschrift Leef tijd: ca. 20 jaar. De baan gaat in op 25 april a.s. en is voor zeer lange Informatie bij Annemarie de Groot of Nicoline Gieskes, tel. 071-14 95 41, Leiden, Kort Rapenburg 6. Administratief medewerker Voor een bedrijf in het centrum van Leiden. Voor deze functie zijn wij op zoek naar een kandidaat op HAVO/VWO-niveau, die in de periode 25 april t/m eind juni full-time beschikbaar is. Eveneens kunnen wij binnen dit bedrijf iemand plaatsen voor de periode 9 mei t/m eind juni. Informatie bij Annemarie de Groot of Nicoline Gieskes, tel. 071-14 95 41, Leiden, Kort Rapenburg 6. Voorlichter Voor een opleidingsinstituut in Leiden zijn wij op zoek naar een student die aan de hand van het nieuwe studieprogramma telefo nisch voorlichting gaat geven over de desbetreffende cursus. Het betreft een part-time baan voor de middagen waar een training van 1 week aan voorafgaat Periode: 2 mei t/m 30 september. Informatie bij Annemarie de Groot of Nicoline Gieskes, tel. 071-14 95 41. Leiden, Kort Rapenburg 6. Administratief medewerkster Voor een jong bedrijf in Leiderdorp zoeken wij een administratief medewerkster van ca. 25-40 jaar. Tot de werkzaamheden behoren het voeren van de administratie en het correct onderhouden van veelvuldige telefonische contacten met medewerkers. Voor de baan zoeken wij een zelfstandig iemand op HAVO-niveau met uit gebreide administratieve ervaring. De baan gaat per direct in en is voor zeer lange tijd. Informatie bij Henrike van Enthoven of Saskia Görtz, tel. 071-14 95 41, Leiden, Kort Rapenburg 6. Vooreen groentezaak in Leiderdorp. Werktijden: 08.30-18.00 uur. Op zaterdag wordt er ook gewerkt maar 's woensdags ben je vrij. Duur: ca. 2 weken. Informatie bij Inge Horsman of Meta Dijkstra, tel. 071-14 65 46, Leiden, Boommarkt 3A. Kwekerijmedewerker Voor een kwekerij in Hazerswoude zoeken wij een jonge stevige medewerker die van aanpakken weet. De baan gaat per direct in en is voor ongeveer 6 weken. Informatie bij Inge Horsman of Meta Dijkstra, tel. 071-14 65 46, Leiden, Boommarkt 3A. Magazijnmedewerker Voor een bedrijf in Roelofarendsveen. Werkzaamheden: het uit pakken van apparatuur en deze verzendklaar maken. Het betreft een full-time baan voor zeer lange tijd. Informatie bij Inge Horsman of Meta Dijkstra, tel. 071-14 65 46, Leiden, Boommarkt 3A. schoonmaak Huishoudelijke hulp Receptioniste Voor een jong snelgroeiend bedrijf in Leiden. Beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift evenals het programma Word- Tpf hniri Perfectzijn vereisten. De baan gaat in op 21 april a.s. Duur: enkele v maanden. Leeftijd: 18-25 jaar. Informatie bij Henrike van Enthoven of Saskia Görtz, tel. 071-14 95 41, Leiden, Kort Rapenburg 6. Voor een bejaardenhuis in de directe omgeving van Leiden zijn wij op zoek naar een huishoudelijke hulp die lange tijd beschikbaar is voor halve dagen. Werktijden08.00-12.00 uur of 08.30-12.30 uur. Informatie bij Ingrid Mazurel of Regina de Vreede, tel. 071-14 65 46, Leiden, Boommarkt 3A. Schoonmaker week. Informatie bij Inge Horsman of Meta Dijkstra, tel. 071-14 65 46, Leiden, Boommarkt 3A. HTS'er Technische Computerkunde Voor een automatiseringsdeskundig bedrijf in Leiden. Gedegen kennis van MS-DOS, aanstoringen van laserprinters, tekstverwer kingspakketten en grafische pakketten is vereist. Verder moet men goed zijn in contacten en klantgericht kunnen denken. Deze baan gaat per direct in en is voor zeer lange tijd. Informatie bij Paul Hoogreef of Marise Ladage, tel. 071-12 15 41, Leiden, Boommarkt 3A. secretariaat Directiesecretaresse Voor een klein bedrijf in Leiderdorp. Perfecte beheersing van de Nederlandse, Franse, Duitse en Engelse taal in woord en geschrift is vereist Wij denken aan een accuraat iemand met HAVO- en se cretaresse-opleiding. Werkzaamheden: fïlen, faxen, tekstverwer ken met de Ph3500, werken met dictafoon, notuleren, post ver zorgen, personeelszaken beheren en actief meedenken in direc tie-aangelegenheden. Gezien de samenstelling van het team gaat de voorkeur uit naar iemand van 25-40 jaar. De baan gaat per di rect in en is voor zeer lange tijd. Informatie bij Henrike van Enthoven of Saskia Görtz, tel. 071-14 95 41, Leiden, Kort Rapenburg 6. industrie Meewerkend produktiechef Voor een vleesverwerkend bedrijf in Zoeterwoude zoeken wij een produktiechef met aantoonbare leidinggevende ervaring, die be reid is in ploegendienst te werken. Informatie bij Ingrid Mazurel of Regina de Vreede, tel. 071-14 65 46, Leiden, Boommarkt 3A. Laders/lossers Regelmatig zoeken wij mensen die bereid zijn om op onregelmati ge tijden vrachtwagens te laden en te lossen. In deze baan wordt in wisseldiensten gewerkt Informatie bij Ingrid Mazurel of Regina de Vreede, tel. 071-14 65 46, Leiden, Boommarkt 3A. Produktiemedewerkers Voor een bedrijf in Zoeterwoude zijn wij op zoek naar gemotiveer de krachten die full-time beschikbaar zijn. Informatie bij Ingrid Mazurel of Regina de Vreede, tel. 071-14 65 46, Leiden, Boommarkt 3A. Produktiemedewerkers Voor 1 week zijn wij op zoek naar 2 produktiekrachten die hand-en spandiensten kunnen verrichten voor een bedrijf dat elektronische apparatuur maakt Informatie bij Ingrid Mazurel of Regina de Vreede, tel. 071-14 65 46, Leiden, Boommarkt 3A. Heb je een technische opleiding en doe je dit jaat examen, kom dan langs voor een baan. Mensen die doorleren kunnen in de va kantie ook bij ons terecht Informatie bij Paul Hoogreef of Marise Ladage, tel. 071-12 15 41. Leiden, Boommarkt 3A. metaal LTS'er Metaal Voor een bedrijf in Voorschoten. Het is een baan waarbij een oplei ding binnen het bedrijf verzorgd wordt Men gaat zich uiteindelijk bezighouden met het vervaardigen van verpakkingsmachines. De baan gaat per direct in en is voor zeer lange tijd. Informatie bij Paul Hoogreef of Marise Ladage, tel. 071-12 15 41, Leiden, Boommarkt 3A. gezondheidszorg Medisch analist Voor een laboratorium in Leiden. Vereiste richting: Histologie, Cy tologie. Ervaring met DNA-metingen en weefsel- onderzoek is vereist Deze functie is voor 20 uur per week; werktijden zijn in overleg. Informatie bij Jeanny Grevelink, tel. 071-14 94 46, Leiden, Kort Rapenburg 6. Groepsleider Voor een instelling in Leiden. Ervaring met de kinderpsychiatrie is vereist Het betreft een full-time baan met wisselende diensten voor ca. 2 maanden. Informatie bij Jeanny Grevelink, tel. 071-14 94 46, Leiden, Kort Rapenburg 6. Doktersassistente Ruime ervaring in een huisartsenpraktijk is vereist Werktijden: 08.00-13.00 uur. Deze functie is voor zeer lange tijd. Informatie bij Jeanny Grevelink, tel. 071-14 94 46, Leiden, Kort Rapenburg 6. Ziekenverzorgende Voor een bejaardenhuis in de omgeving van Leiden. Het gaat om 5 nachten per 2 weken en af en toe de bereidheid om overdag of 's avonds te kunnen invallen. Deze functie is voor zeer lange tijd. Informatie bij Jeanny Grevelink, tel. 071-14 94 46, Leiden, Kort Rapenburg 6. horeca Keukenhulp Grafeerhulp Voor een grafeerbedrijf in Leiden. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het insteken van dunne ijzeren platen in machines en het aan elkaar lijmen van houten plankjes. De baan gaat per direct in en is voor zeer lange tijd. Informatie bij Inge Horsman of Meta Dijkstra, tel. 071-14 65 46, Leiden, Boommarkt 3A. Verkoopmedewerker Voor een doe-het-zelf zaak zoeken wij een verkoopmedewerker die na een korte inwerkperiode de verantwoording krijgt afdeling. Opleidingsniveau: MDS. Informatie bij Inge Horsman of Meta Dijkstra, tel. 071-14 65 46, Leiden, Boommarkt 3A. Voor een serviceflat in Voorschoten zoeken wij een full-time keu kenhulp. Alle voorkomende werkzaamheden dienen te worden verricht, zoals afwassen, maaltijden ronddelen en schoonmaken. Informatie bij Ingrid Mazurel of Regina de Vreede, tel. 071-14 65 46, Leiden, Boommarkt 3A. Kelner Voor een Frans specialiteitenrestaurant zijn wij op zoek naar een ervaren kelner die 6 avonden per week (ook de weekenden) be schikbaar is. Informatie bij Ingrid Mazurel of Regina de Vreede, tel. 071-14 65 46, Leiden, Boommarkt 3A. Keukenhulp Pompbediende Bij een garagebedrijf in Leiderdorp kunnen wij per direct voor 6 weken een pompbediende plaatsen. Werktijden: ma t/m vr van 08.00-18.00 uur. I.v.m. het verplaatsen van auto's is een rijbewijs vereist Informatie bij Inge Horsman of Meta Dijkstra, tel. 071-14 65 46, Leiden, Boommarkt 3A. Heftruckchauffeur Voor een vervoersbedrijf zoeken wij ervaren vorkheftruckchauf feurs. Er wordt gewerkt in wisseldiensten. De voorkeur gaat uit naar mensen met het EVO-diploma. Informatie bij Inge Horsman of Meta Dijkstra, tel. 071-14 65 46, Leiden, Boommarkt 3A. Voor een instelling in de omgeving van Leiden zoeken wij iemand die bereid is te werken van 13.30-19.30 uur. De werkzaamheden bestaan uit het afwassen en het reinigen van de keuken. Informatie bij Inge Horsman of Meta Dijkstra, tel. 071-14 65 46, Leiden, Boommarkt 3A. kantine Kantinedames Voor verschillende bedrijfskantines zoeken wij full-time kantine dames. Enige ervaring is vereist Kledingeis: zwarte rok/witte blouse en zwarte lage schoenen. Informatie bij Ingrid Mazurel of Regina de Vreede, tel. 071-14 65 46, Leiden, Boommarkt 3A. Natuurlijk zijn n i èn welkom. -\r randstad uitzendbureau Onze opdrachtgever is een in de omgeving van Amsterdam gevestigde handelsonderneming in chemicaliën en halffabrikaten voor o.a. de verfindustrie middelgroot, sterk internationaal gericht en uitstekend renderend. De direktie heeft ons gevraagd kandidaten (m/v) te zoeken voor de funktie van Het betreft hier een spilfunktie, waarvoor zowel een uitgesproken commerciële instelling als een goed administratief-organisatorisch inzicht noodzakelijk is. Naast het onderhouden van telefonische en schriftelijke kontakten met leveranciers en afnemers vormen vooral de geautomatiseerde orderverwerking en het voorraadbeheer belangrijke onderdelen van het takenpakket. De man of vrouw die wij zoeken is ca. 35-45 jaar oud, heeft een middelbare of hogere opleiding, beheerst de moderne talen in woord en geschrift, en beschikt bij voorkeur over een chemische achtergrond, maar in ieder geval over ervaring in de verkoop van grondstoffen of halffabrikaten voor de industrie. Deze verantwoordelijke en goed gehonoreerde funktie zou met name vervuld kunnen worden door een ervaren verkoper uit de chemische sektor die, aansluitend op een karrière in de buitendienst, ambities heeft voor een leidinggevende funktie in de binnendienst. Uw sollicitatie of aanvraag voor een oriënterend onderhoud kunt U - onder vermelding van'nr. 6996 - richten aan: ADVIESBUREAU SLIKBOER, TEN HAGEN CO. PRINSEN BOLWERK 5 - 2011 MA HAARLEM - (TEL. 023 - 320550). Voor diverse projecten in Noord- Holland zoeken wij Ervaring in de nieuwbouw is vereist. Sollicitaties telefonisch of schriftelijk te richten aan de afdeling personeelszaken. Parallelweg 8, 1948 NM Beverwijk, tel. 02510-29041. Mevrouw C.C. Beentjes, na 19.00 uur tel. 02550-33637. a Tl gj mm mtmm SMITS BOUWBEDRIJF BLIJFT BOUWEN GEPENSIONEERDE BOEKHOUDER Gezocht door Zopa Diva b.v. Die de salaris-administratie, crediteuren-administratie en inkoop-administratie van twee winkels wil bijhouden op één ochtend of middag per week. Mocht u geïnteresseerd zijn, schrijf dan een briefje naar: BELL. SIERADEN - ZONA DIVA B.V. Haarlemmerstraat 119, 2312 DN Leiden. SNACK-BOERTJE vraagt voor de verkoop van diep- vriesprodukten aan de con sument in de provincie Zuid-Holland. Wij bieden u: 1. een prettige werksfeer in een goed werkende 2. hoge verdiensten naar mate van prestatie 3. auto van de zaak 4. grote mate van zelfstan digheid 5. beschermd rayon Functie eisen: 1representatief voorko men 2. pioniersgeest 3. verantwoordelijkheids gevoel 4. min. opleiding L.E.A.O. of daaraan gelijk 5. goede contactuele ei genschappen SNACK-BOERTJE BV Dieselstraat 12 8263 AE KAMPEN tel.: 05202-26888 Bij de directie Sport Recreatie van de gemeente Leiden worden ge vraagd voor de functie van vacaturenummer 88.121 Een seizoenbetrekking behoort eventueel tot de mogelijkheden. Functie-inhoud - geven van klassikaal zwemonderricht in de overdekte zwembaden; - toezicht houden tijdens het recreatiezwemmen; - verrichten van schoonmaakwerkzaamheden. Functie-eisen - diploma C.I.O.S. (met aantekening zwemmen) of diploma zwemonder wijzer KNZB; - ervaring in het geven van elementair (klassikaal) zwemonderricht; - flexibel in het omgaan met mensen. Het salaris bedraagt maximaal f 2.972,— bruto per maand (schaal 5) bij een 38-urige werkweek. Betaling geschiedt op basis van uurloon. Tevens worden bij de directie Sport Recreatie gevraagd voor de functie van vacaturenummer 88.122 Functie-inhoud - verrichten van kassawerkzaamheden; - verschaffen van informatie; - verrichten van schoonmaakwerkzaamheden. Het salaris bedraagt maximaal f 2.571 bruto per maand (schaal 3) bij een 38- urige werkweek. Betaling geschiedt op basis van uurloon. De zwembaden zijn meer dan 40 uur per week geopend, ook 's avonds en in de weekends. Hierdoor vindt het werk ook op onregelmatige tijden plaats. De gemeente Leiden wil meer vrouwen en le den van etnische minderheidsgroepen in dienst nemen. Geïnteresseerden die menen tot (één van) deze doelgroep(en) te behoren wordt met name verzocht te solliciteren. Bij het voldoen aan de gestelde eisen genieten zij de voorkeur. Schriftelijke sollicitaties binnen twee weken richten aan de directie Personeel Organisa tie, postbus 9100, 2300 PC LEIDEN, onder vermelding van het vacaturenummer, binnen twee weken na verschijning van dit blad. Voor onze vestiging Hoge Rijnd Voor afwisselende bezigheden in en om onze werkplaats voor masii houtbewerking. V\C^.V,A kl - crt\\" Maak snel een telefonische afspraak: W 9 071-410608 Voor onze installatie-afdeling zoeken wij op korte termijn een Voor nadere informatie en/of afspraak voor een sollicitatiegesprek kunt u bellen 01718-29210; dhr. N. van der Hoogt of dhr. Th. Horz. Technisch centrum kvunill Langevaart 56 DrDIlHC Tel. 01718-29210

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 24