AVP afdelingshoofd uitzendbureau de koning tLt dëWilbert BOEKHOUDER (M/VR) conrector PRAKTIJKASSISTENTE leerling zieken verzorgende m/v POOT, BUYS LADRAK advocaten PART-TSME SECRETARESSE h— CHAUFFEURS— Aan de Rembrandt-scholengemeenschap voor atheneum, h.a.v.o. en m.a.v.o. wordt met in gang van 1 september 1988 gevraagd een voorshands in een halve normbetrekking. De vacature ontstaat, omdat een van de twee con rectoren met ingang van die datum gebruik maakt van de V.U.T.-regeling. De school is gelegen in Leiden Z-W telt ca. 550 leer lingen en 60 medewerkers en is gevestigd in een nieuw gebouw. Van de conrector wordt verwacht dat zij: - bereid is zich in te zetten overeenkomstig de be ginselen van het openbaar onderwijs; - beschikt over aanwijsbare organisatorische kwaliteiten; - op democratische wijze wil en kan samenwer ken met alle geledingen van de school; - beschikt over goede contactuele eigenschap- pen; - belangstelling heeft voor ontwikkelingen in het onderwijs; - bereid is tot het geven van enige lessen. De taakverdeling binnen de schoolleiding wordt in overleg vastgesteld. Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Aangezien vrouwen in functies als deze ondervertegenwoordigd zijn, no digen wij uitsluitend vrouwen uit te solliciteren naar deze functie. In het kader van eerlijke verdeling van werkgelegen heid en vanuit onderwijskundig belang is het voorts belangrijk dat meer leden van etnische minder heidsgroepen werkzaam zijn in het onderwijs. Ook geschikte kandidaten vanuit deze groepen wordt derhalve verzocht te solliciteren. Vertegenwoordigers van de schoolleiding, de me dezeggenschapsraad en het bevoegd gezag maken deel" uit van de commissie die Burgemeester en Wethouders zal adviseren over de voor te dragen kandidaten. Inlichtingen worden verstrekt door de rector, de heer J.B.L. Geerts, tel.: 071 - 76 82 02 (school) en de onderwijsadviseur van de Directie Onderwijs, mevrouw E.Q. Hesselink, tel.: 071 - 25 43 14. Informatie kan, op aanvraag, door de school wor den toegezonden. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer OND 961, binnen twee weken na ver schijnen van dit blad te zenden aan de Directie Onderwijs van de aftmnnntp I pirfpn nncthiiQ Q10f) rvV GEVRAAGD (bij voorkeur gediplomeerd) Per 1 juni '88. Eigenhandig geschreven sollicitaties richten aan: H.M.Hueting, huisarts, Rijnstraat 42, 2223 ED Katwijk. vraagt (m/v) Typiste Bij een opdrachtgever te Leiden kunnen wij een snelle en en thousiaste typiste plaatsen die met WordPerfekt kan omgaan. De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het corrigeren van rapporten en schema's. De baan is voor hele dagen en zal ongeveer een week gaan duren. Administratief medewerkster Bij een transportbedrijf te Zoeterwoude kunnen wij een admini stratief medewerkster plaatsen die de vrachtbriefgegevens gaat verwerken en daarnaast allerlei voorkomende licht admi nistratieve werkzaamheden gaat verrichten. Het gaat hier om een leuke job voor hele dagen die langere tijd gaat duren. Ge zien de samenstelling van het team zoeken wij iemand rond de 18 jaar. Typiste/tekstverwerkster Voor een opdrachtgever in het hartje van Leiden zoeken wij een ervaren typiste/tekstverwerkster die voor ongeveer 15 uur per week rapporten en korrespondentie wil verwerken. Werk tijden zijn eventueel zelf in te delen. Ervaring met een tekstver werker is vereist. Informateurs/informatrices Bij een reisorganisatie in Leiden kunnen wij medewerk(st)ers plaatsen op de afdeling telefonische verkoop. Deze baan is voor halve dagen gezien de druk, waaronder gewerkt wordt. Kandidaten met een toeristische achtergrond genieten de voorkeur. Kennis van de Engelse taal is gewenst. Ben je tus sen de 20 en 30 en lijkt het je iets, aarzel dan niet langer, want er is nog maar plaats voor een paar mensen. Boekhouder MBA-nivo Bij een dynamische onderneming te Valkenburg hebben wij plaats voor een ervaren kracht, die de gehele boekhouding on der zijn hoede krijgt. Men verwacht van de kandidaat een flek- sibele instelling en men is altijd "in" voor goede ideeën. Deze baan is voor langere tijd en je kunt meteen aan de slag. Ge dacht wordt aan kandidaten tot 35 jaar. Zit er iets bij, dat je interesse gewekt heeft, bel ons dan even of kom langs. Wij zijn er dagelijks van half 9 tot half 6 en vrijdags tot 6 uur. Gespecialiseerd in administratieve funkties Korevaarstraat 51, 2311 JT Leiden Telefoon 071-144143. In DE WILBERT, een verpleeghuis waar - verdeeld over 8 afde lingen - 110 somatisch zieke en 120 psycho-geriatrische bewoners worden verpleegd en gereaktiveerd, vaceert de funktie van (m/v) op full-time basis. Wij zoeken een leidinggevend funktionaris t.b.v. een afdeling met 30 psycho geriatrische bewoners. Naast verzorging, verpleging en behande ling, wordt sterk de nadruk gelegd op begeleiding van de bejaarde mens en het in stand houden van een optimaal woon- en leefklimaat. Taken: het leiden van de afdeling, zorgdragen voor een goede behande ling en verzorging van de bewoners, bevorderen van de teamgeest bij de medewerk (st)ers van de afdeling, begeleiden van leerling-ziekenver zorgenden, deelnemen aan diverse overleg organen. Vereisten: diploma Ziekenverpleging A, A B, A Zv of HBO-V, goede kontaktuele eigenschappen, organisatorische en leidinggevende kwaliteiten, ervaring in soortgelijke funktie strekt tot aanbeveling. Salariëring conform de CAO voor het Ziekenhuiswezen in F.W.G.-groep 50. Nadere inlichtingen worden graag ver strekt door de heer G.E.A. Linssen, hoofd Verplegingsdienst, telefoon (01718) 7.29.51, aan wie u ook uw schriftelijke sollicitatie kunt richten. VERPLEEGHUIS EN REAKTIVERINGSCENTRUM OVERRUN 7 - POSTBUS 592 - 2220 AN KATWIJK (Z.H.) Katholieke Stichting Huize st*bernardus IHnrailaB i HH verP,ee9huis li1 reactiveringscentrum bejaardenverzorgingstehuis hoofdstraat 82, 2171 AV Sassenheim, tel. (02522) 19004 in ons 114 bedden tellende somatische verpleeghuis vindt de opleiding plaats voor welke per 5 september 1988 weer van start Voor deze opleiding kunnen wij nog een aantal jonge mensen van minimaal 16 jaar en 8 maanden plaatsen, die minstens een LH.N.O. opleiding, waarvan 2 vakken op C-niveau en de andere vakken op B-niveau, met goed gevolg hebben afgelegd. De opleiding begint met een beroepsvoor bereidende periode van 30 weken theore tische basisopleiding. Tijdens deze be roepsvoorbereidende periode ontvangt u een zakgeld van f 395,- per maand en kunt u eventueel aanspraak maken op kinder bijslag. Het volgen van de beroepsvoor bereidende periode is onder bepaalde voor waarden mogelijk met behoud van de (n)WW-uitkering. Daarna wordt de opleiding 2 jaar voortgezet in de vorm van het z.g. inservice-systeem. In deze periode gelden salariëring en secundaire arbeidsvoorwaar den volgens de C.A.O.-Ziekenhuiswezen. Mogelijkheid tot interne huisvesting is aanwezig. Nadere inlichtingen over deze opleiding kunnen worden ingewonnen bij de oplei- dingskoördinatrice mevrouw A.B. Wildoër- van der Werf. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties richten aan de heer P.H.J.M.ter Linde, koördinerend hoofd verplegingsdienst. TECHNICUM vraagt met spoed voor div. projecten omg. Leiden, Haai constr. bankwerkers etektro monteurs plaatwerkers co7el. lassers Bel of kom langs voor meer informatie: I TECHNICUM UITZENDBURO j Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest van de Gemeente Leiden Voor het team Verpleging van de sector Wo nen vragen wij een ziekenverzorgende m/v voor 32/36 uur per week Binnen de sector Wonen heeft Verpleging een Zorg- en Woonfunctie voor oudere psychiatrische patiënten. Naast de verzorging en begeleiding hechten wij veel waarde aan een plezierige woonomgeving. Waar mogelijk wordt gestreefd naar het instand houden van de zelfstandigheid en eigenwaarde van onze bewoners. Wat wij bieden is een baan met veel zelfstandig heid en verantwoordelijkheid in een team met een goede werksfeer. Wij zijn op zoek naar een ziekenverzorgende met: - een praktische instelling en yverkwijze, - een creatieve kijk op de organisatie van de af deling, - de bereidheid om een bijdrage te leveren aan het begeleiden van leerlingen. Kandidaten die zich hiertoe aangetrokken voelen, nodigen wij vooral uit om te solliciteren. Meer informatie over deze functie kunt u krijgen van de teamcoördinator Verpleging, Coby ter Beest, telefoon 071-179557 of 071-179911 via de pieper. Gemeente Leiden wil meer vrouwen en leden van etnische minderheden in dienst nemen. Geïnteres seerden die menen tot (één van) deze doelgroepen te behoren, wordt met name verzocht te sollicite ren. Bij het voldoen aan de gestelde eisen genieten zij de voorkeur. Schriftelijke sollicitaties binnen tien dagen na het verschijnen van dit blad sturen aan Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest, team Personeel, Organisa tie en Opleidingen, postbus 1250, 2340 BG Oegst- geest. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 17 99 11* vragen op korte termijn een (20 uur) die in staat zal moeten zijn zelfstandig secretaresse werkzaamheden te verrichten in een klein team. Een goede beheersing van de Nederlandse taal en kennis van en ervaring met tekstverwerking zijn noodzakelijk. De werktijden kunnen in overleg worden bepaald. Het kantoor is gevestigd aan de Boerhaavelaan 43 te Leiden. (Tel. 071-173424' Schriftelijke sollicitaties gaarne vóór 25 april a.s. te richten aan Postbus 2331, 2301 CH Leiden. Gerenommeerde artsenbezoekers, die hun toekomstig succes willen delen met M.S.D. Onze relatie Merck, Sharp Dohme (MSD) geniet een uitstekende reputatie in de medische wereld. Door het toonaangevende blad 'Fortune' werd het concern voor de tweede maal in successie gekozen tot het best functionerende Amerikaanse bedrijf. Deze titel dankt men onder meer aan de voortreffelijke prestaties op het gebied van research, management en innovatie. De organisatie telt wereldwijd 32.000 medewerkers, realiseert een jaaromzet van ca. 4 miljard dollar en beschikt over een researchbudget, dat elk jaar groeiende is. De ruim 550 medewerkers van M.S.D. BV Haarlem houden zich binnen het concern bezig met de produktie, verkoop en export van humane en veterinaire geneesmiddelen. Ten behoeve van het team, dat zich richt op de promotie van vaccins en antibiotica, willen wij in verband met een tweetal vacatures graag in contact komen met kandidaten voor de functie van Specialistenbezoeker MSO MERCK SHARPS DOHME5 Takenpakket na een gedegen professionele opleiding en in terne training bent u, mede op basis van uw er varing, in staat zelfstandig contacten te leggen met specialisten en beleidscommissies in zie kenhuizen u geeft op effectieve wijze vorm en inhoud aan territory-businessmanagement u verzorgt regelmatig groepspresentaties over produkten en medische onderwerpen u houdt zich, d.m.v. vakliteratuur, op de hoog te van relevante ontwikkelingen in de bran che, zodat u voor uw relaties een 'up-to-date' gesprekspartner bent u werkt geheel zelfstandig, rapporteert aan uw Salesmanager en bent verantwoordelijk voor de resultaten in uw rayon Beloning. Uiteraard kunt u rekenen op een goed salaris, aangevuld met dito emolumenten. Uw reactie. Een handgeschreven brief met c.v. kunt u binnen 14 dagen richten aan het A.V.P., t.a.v. de heer drs. P. Herfst. Een beknopt psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de voorselectie. Het A.V.P., lid van het N.I.P., maakt deel uit van Content Beheer N.V. Profiel opleiding minimaal VWO met een exact vak kenpakket, evt. gevolgd door een HBO-oplei- ding een actievezelfstandige werkhouding in com binatie met durf, tact en overredingskracht een uitstekend analytisch en strategisch in zicht leeftijd 25 tot 35 jaar minimaal 3 jaar ervaring als artsenbezoeker, liefst opgedaan in de ziekenhuissector bereidheid tot verhuizen Werving Selectie: Hogehilweg 10 1101 CC Amsterdam 020912121 Lid van de Orde van Adviseurs voor Werving en Selectie 0AWS. In verband met uitbreiding werkzaamheden voor di- rekt gevraagd - binnenland - distributiewerk - in bezit van chauffeursdiploma - leeftijd van 25 jaar Tuinwijk b.v., v/h v. Zaal Katwijk, Postbus 3030, Katwijk. Te!. 01718-22011. KASTELEYN IMPORT BY R BANKETBAKKERIJEN E SPECIALITEITEN WÊÊMÊÊÊÈÊÊÊÈm Wegens toenemende werkzaamheden zoeken wij een voor ca. 8 uur per week in overleg, als assistent(e) voor onze administrateur en tevens als vervanger tijdens zijn 3*weekse vakantie. Wij zijn een modern, klein handelsbedrijf op het industrie terrein 't Heen te Katwijk. Vereisten: praktijkdiploma boekhouden of MEAO; bekendheid met computers. Sollicitaties aan Kasteleyn Import B.V., Ambachtsweg 7, Postbus 3130, 2220 CC KATWIJK. Tel. 01718-31370. IJKE TECHNISCHE SCHOOL „ICatwijk HOOFD ADMINISTRATIE M/V Taakinhoud het leiding geven aan de afdeling administratie (3 per sonen), waarbij hij/zij verantwoordelijk is voor, en bij draagt tot een goed funktionerende ondersteuning t.b.v. bestuur, direktie en overige geledingen, (financiële taken/verslaggeving, rechtspositie, perso neels-, salaris- en onderwijsadministratie). Funktie-eisen: organisatorische en leidinggevende kwaliteiten ruime boekhoudkundige ervaring middelbare opleiding, aangevuld met tenminste MBA-diploma o.d. leeftijd boven 28 jaar Inlichtingen verstrekt de direkteur J. van 't Veld, tel. 01718-13128 school of 27259 (privé).

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 22