Personele problemen bij Ajax 2519.- Belangrijke winst van Feyenoord Ajax wil vijf nieuwe spelers Amateur Rebsch loodst RKC eredivisie binnen Van Basten viert rentree met treffer 'Makkie' voor Real Wimbledon in finale Werder is zuinig: 1-0 Brugge nieuwe leider PAGINA 14 MAANDAG 11 APRIL 1988 AMSTERDAM (GPD) - Het neef je van Piet Keizer illustreerde gis termiddag onbewust dat Ajax er dit seizoen in sommige opzichten een chaos van heeft gemaakt. Mar cel Keizer mocht, door een liesbles sure van vleugelverdediger Danny Blind, tegen Willem II halverwege de tweede helft opdraven en werd aldus, veelzeggend genoeg, speler nummer zevenentwintig waarop de technische leiding van Ajax in de door PSV geregeerde voetbal jaargang 1987-'88 een beroep deed. Ook met tweede elftal-speler Kei zer, één van de weinige verdedi gers die in de Watergraafsmeer is opgeleid, schudde Ajax het dit maal slome Willem II moeiteloos van zich af (3-1). Bleef de rust dit seizoen in kam- pioenstad Eindhoven redelijk be waard, Amsterdam was van meet af aan een bron van onrust. Veel van het onderlinge geruzie en ge krakeel is terug te voeren op het aankoopbeleid van Johan Cruijff, die begin januari de grootste rel veroorzaakte door zijn contract te verscheuren. Het plan van de tech nisch directeur om iedere positie in het elftal dubbel te bezetten leidde tot frustraties bij veel spelers. Tegenover de massale uittocht staat alleen de komst van de Zweed Larsson, bij Cruijff overigens aan bevolen door Hulshoff. Van de jon geren, door Cruijff veelvuldig voor de leeuwen geworpen, braken al leen Hesp en, in mindere mate, Bergkamp definitief door. De grootste talenten in de Amster damse kweekvijver, Roy en Ri chard Witschge, beiden 17 jaar, hebben zich nog niet kunnen be wijzen. Met Roy en Witschge, de gedoodverfde opvolger van Mühren, lijkt Ajax echter twee (linksbenige) vedettes-in-spe in huis te hebben. Het gevolg van de vele mutaties is dat Ajax het PSV dit seizoen nau welijks lastig heeft kunnen maken. De Amsterdammers werden door FC Den Bosch uitgeschakeld in de bekercompetitie maar krijgen woensdag tegen RKC dank zij het tweede elftal een herkansing en konden steeds minder toeschou wers verwelkomen. Voor een belangrijk deel dank zij Barry Hulshoff, de man die Ajax te rug op de rails wist te krijgen en die als aanvoerder van de trainerstroi- ka nog steeds kibbelt met het be stuur. De interim-trainer heeft door de prestaties in het Europa Cup-toernooi nogal wat ijzers in het vuur en weet zich bovendien gesterkt door de spelers. De spe lersgroep liet weten niet akkoord te gaan met Spitz Kohn, door het bestuur en de nieuwe man Linder naar voren geschoven, als assis tent-trainer en koos openlijk partij voor Hulshoff. De grootste verdienste van Huls hoff, ooit een verdediger van we reldfaam, is geweest dat hij Ajax in defensief opzicht meer gevoel voor realiteit heeft bijgebracht. De bles- SITTARD (ANP) Feyenoord blijft goede vooruit zichten behouden op de derde plaats van de rang lijst. Gistermiddag zegevierde de Rotterdamse ploeg met 2-1 in Sittard over Fortuna en blijft er daardoor, met vier verliespunten minder dan FC Twente, het beste voor staan voor de plaats die eventueel rechtstreeks recht geeft op Europees voetbal. Het feit dat Feyenoord de laatste drie jaar niet meer gewonnen had (twee gelijke spelen en één ne derlaag) in Sittard en de eindstand van 1-2, doen vermoeden dat Feyenoord het bijzonder moeilijk gehad heeft. Maar niets is minder waar. Fortuna, dat Eleveld, Griffith, Boessen en Lens miste en met twee debutanten moest aantreden, kon geen mo ment aanspraken rnaken op een punt. Feyenoord moest Blinker en (op het laatste mo ment) Mitchell missen terwijl daarnaast ook Wijn stekers weer naast Israel op de bank mocht plaats nemen. Met Been, zeer rijverig op het middenveld, en Hoekstra als echte gelegenheidsspits, heerste Feyenoord op de helft van de tegenstander, terwijl aan de andere kant Monkou in de defensie nage noeg alle kopduels won. Na 28 minuten mocht Hof man van Elstrup de score openen. Fortuna-voor- stopper Liesdek ging zwaar in de fout en verloor in eigen doelgebied de bal aan Hoekstra. Elstrup pro fiteerde en schoof de bal in de voeten van Hofman, dichtbij het verlaten doel Fortuna kon daar niets tegenover stellen en het pleit dan ook niet voor Feyenoord dat het zich de laatste tien minuten voor rust ,,gek" liet maken door de fel aandringende Sittardse debutant Meijer. De bemoeienissen van de Fortunees brachten Troost op de rand van een gele kaart, maar de zeer warrig leidende Engbertzen hield die op zak. Ook de laatste tien minuten van de tweede helft gaf Feyenoord geheel onnodig de teugels uit han den. Nadat Elstrup, al één minuut na rust, voor 0-2 had gezorgd, was daar geen enkele aanleiding toe. Maar kennelijk had de Rotterdamse defensie in de tachtigste minuut meer aandacht voor een lollige Feyenoord-supporter, die met de achtergehouden wedstrijdbal een solo afrondde met een schot in het doel van Fortuna, dan voor Fortuna. Na een diepte pass van Mordang belandde de bal precies in de voeten van de hard lopend rechter verdediger Maessen, die dankbaar profiteerde en Hiele geen kans gaf, 1-2. Fortuna putte zowaar nog moed uit dat tegen doelpunt, maar dat verontrustte Feyenoord nauwe lijks. Sterker nog, de Rotterdammers kregen via Hoekstra twee kansen de score te verhogen. De eer ste keer bereikte zijn dieptepass invaller Roos net niet en de tweede keer schoot Roos in vrijstaande positie over het doel. sures van Spelbos en Hesp ten spijt incasseerde Ajax sinds de promo tie van Hulshoff in januari in zes tien wedstrijden, inclusief vijf duels tegen FC Porto (Supercup), Young Boys en Olympique Mar seille, slechts zeven tegentreffers. Zijn gram op de critici haalde Huls hoff afgelopen woensdag in Mar seille, waar Ajax de plaatselijke verzameling vedettes in tactisch en technisch opzicht op alle fronten aftroefde, een resultaat waarschijn lijk goed voor een plaats in de fina le van het toernooi der Europese bekerwinnaars. Ondanks het feit dat Ajax het sei zoen van start ging met een A-se lectie van vijfentwintig spelers, hangen de Amsterdammers pro blemen in personeel opzicht boven het hoofd. Omdat verdedigers in ei gen kring niet te vinden zijn en Hesp en Spelbos al in een eerder stadium afhaakten, komt de lies blessure van Blind zeer ongelegen. Tegen Willem II moest ook Bos man, die na afloop niet wenste in te gaan op het juridische gevecht tus sen zijn zaakwaarnemer Lagendijk en Toulon-manager Courbis, met een (dijbeen)kwetsuur het veld rui- Willem II, dit seizoen alom ge prezen maar desalniettemin tegen PSV, Ajax en Feyenoord telkens de verliezende partij, slaagde er gistermiddag niet in een vuist te AMSTERDAM (GPD) - Ajax wil de smalle en jonge selectie op vijf plaatsen versterken, zo liet interim- trainer Hulshoff zich na de 3-1 zege op Willem II ontvallen. Gedacht wordt aan twee verdedigers, een middenvelder en twee aanvallers. In beeld voor een contract zijn on der meer Krüzen (FC Den Bosch), Valckx (FC VW), beiden staan ook op het verlanglijstje van PSV, Troost (Feyenoord) en Degryse, spits van Club Brugge. Een delega tie van Ajax reist bovendien bin nenkort naar Zweden om Stephan Pettersson, aanvaller van IFK Gö- teburg, aan het werk te zien. Aron Winter maken bij het van zelfvertrouwen overlopende Ajax. De Tilburgers haalden, doordat Bosman, Witsch ge, Mühren, Van 't Schip, Verlaat en Wouters op doelman Verkerk een week geleden tegen FC VW al produktief, Winter en Witschge, wisten in het eerste kwartier na de pauze wel raad met de kansen (3-0). Aan Willem II bleken twee uitge lezen mogelijkheden niet besteed. Eerst mikte Godee, die later zijn gram haalde met een prachtig schot van afstand (3-1), een straf schop op de vuisten van Menzo en vervolgens maakte Stafleu er een potje van door oog in oog met de al op de grond liggende Ajax-doel- man over te schieten. SCHERMEN - Erik van der Ham en Rob den Hartog van zaal Van der Berg uit Hoorn hebben giste ren in Harderwijk de sabel/degen combi-trofee gewonnen. Van der Ham (sabel) en Den Hartog (degen) zegevierden in 29 partijen. Leo Sannen en Cees Heemskerk, die deel uitmaken van de militaire ploeg (CISM), kwamen tot 27 over winningen. Zaal Kardolus uit Zoe- termeer werd derde. De individue le prijzen gingen naar Oscar Kard olus van Zaal Kardolus (sabel) en Ruud Koele van Zaal Hazes uit Haarlem. MAASSLUIS (GPD) - Geen dure hotelsuites voor de publiekstrek kers, geen fonkelnieuwe auto voor de winnaar, geen met duizenden dranghekken afgezet parcours en geen officiële persconferentie in een van alle technische gemakken voorzien kantoorgebouw. De inter nationale marathon van het West- land is zo ongeveer de tegenpool van die van Rotterdam. In Maas sluis worden de buitenlandse deel nemers ondergebracht bij gastge zinnen, krijgt de winnaar een bo nus als hij heel hard heeft gelopen, duikt de SRV-man een uurtje de berm in als het lopersvolk voorbij trekt en geven de 'grote jongens' na afloop tekst en uitleg in het kleu terklasje van juffrouw Rina. Het huiselijke karakter heeft de Westland marathon mateloos po pulair gemaakt bij de lange af standlopers die 'allergisch zijn' voor de zakelijke uitstraling van grote voorjaarsklassiekers als Rot terdam, Londen en Boston. Alleen al om die reden zal de ruim 42 kilo meter lange loop, die begint en ein digt in Maassluis, altijd een om vangrijk legioen Belgen blijven trekken. Zaterdag liep de negen tiende editie van de Westland-ma- rathon zelfs uit op een Vlaams on deronsje omdat de smalle Neder landse top verstek liet gaan. Marti ten Kate en John Vermeule lopen zondag in Rotterdam, terwijl Ge rard Nijboer en waarschijnlijk ook Cor Lambregts de keuze hebben laten vallen op Amsterdam als jachterrein voor de olympische marathonlimiet (2 uur 12). Bij gebrek aan 'namen' liet het publiek het zaterdag massaal afwe ten in het Westland, althans langs de route door de 'glazen stad, want in het kader van een promotie-actie van de glastuinbouwers was het in de kassen een drukte van belang. Overigens hadden de wegblijvers groot gelijk, want in de gure bui tenlucht (er stond een flinke bries, terwijl de temperatuur op vijf gra den bleef steken) viel bitter weinig te beleven. Van een boeiende strijd was nau welijks sprake, want na de passage van het 25 kilometerpunt kon al leen Cor Saelmans het tempo van "de haas van dienst" Jos Sasse vól gen. Alex Hagelsteens en Johan Geirnaert, die beslag legden op de tweede en derde plaats, moesten lijdzaam toezien hoe hun landge noot langzaam van hen wegliep en bleef. Hoewel zijn overwinning nauwe lijks tot de verbeelding sprak was de triomftocht van de 28-jarige Sealmans wel opmerkelijk. De Vlaamse specialist op de halve ma rathon is twee jaar uit de roulatie geweest als gevolg van een gecom pliceerde hernia. In het Westland liep hij pas weer zijn eerste hele marathon. Dat hij daarin met een winnende tijd van 2 uur 13.12 zijn hoger aangeslagen landgenoten Hagelsteens en Geinaert aftroefde verbaasde de programmeur uit Maaseik evenzeer als de verbete ring van zijn persoonlijke record met maar liefst twee volle minuten. De rol van favoriet was Alex Ha gelsteens, winnaar van de West- landmarathon in '86, slecht beval len. „Er werd van mij een snelle tijd verwacht en daar heb ik onderweg de hele tijd aan lopen denken. Ik ben eigenlijk geen moment in de wedstrijd geweest", aldus de be roepsmilitair die ruim twee minu- ADVERTENTIE Negen seconde later werd hij ge volg door Johan Geirnaert, die zich tijdens de persconferentie in een houten schoolgebouwtje de meest spraaklustige van het drietal toon de. De Belgische 'vlieggewicht' is volgende maand ook van de partij in Amsterdam en laat evenals Ha gelsteens de nationale kampioen schappen in Huy, waar de Belgen zich kunnen kwalificeren voor de Spelen van Seoul, schieten. Geir naert: „De olympische selectiepro cedure is zo ondoorzichtig dat ei genlijk niemand in België weet waar hij aan toe is. Bovendien heb ben Alex en ik de Spelen al eens meegemaakt, dus hoeven we niet meer zo nodig". Vandaar dat de twee Belgische toppers zaterdag hun opwachting maakten in Maassluis, waar Hagel steens zich thuis voelt op het "schone parcourske" en Geirnaert vooral gecharmeerd is van de ge moedelijke sfeer. „Ik heb hier on dergedoken gezeten bij een hele vriendelijke familie en dat vind ik toch heel wat plesanter dan het ver blijf in een groot hotel". Voor 'atletenmakelaar' Jos Ver beek een prettige wetenschap, want de 25-jarige medewerker van het organisatiecomité kan op die manier aardig bezuinigen op de post verblijfkosten. Dat komt de inhoud van de prijzenpot ten goe de. Verbeek, die jaarlijks zo'n twee ton heeft te besteden en zich dank zij de overeenkomst met een Ame rikaanse computerfirma de ko mende twee jaar geen al te grote fi nanciële zorgen hoeft te maken, kan daardoor nog enigszins con curreren met onder meer Rotter dam. Verbeek: „Wij smijten niet met auto's, maar hanteren wel een bonussyteem waardoor de atleten een hoop geld kunnen verdienen als ze een bepaalde tijd lopen. Dat voorkomt dat er wordt geboemeld en het wekt strijdlust op". Maar een felle strijd bleef zater dag dus uit en dat had alles te ma ken met de magere kwaliteit van het deelnemersveld. „Maar dat valt ons niet aan te rekenen", ging Ver beek na de saaie monstertocht on middellijk in de verdediging, "want er worden op dit moment overal olympische kwalificatie wedstrijden gehouden. Volgend jaar hopen we in elk geval weer een belangrijk deel van de Nederland se top aan de start te krijgen, want de kans is groot dat de Westland- marathon weer de status van open Nederlands kampioenschap krijgt". JAAP VISSER WAALWIJK (ANP) - Norbert Rebsch, de enige amateur in de A- selectie van eerste divisie-koploper RKC, heeft de Waalwijkse ploeg zondagmiddag de eredivisie bin nengeloodst. Met een treffer en een versierde strafschop had de 22-jari- ge Tilburger een belangrijk aan deel in de 2-1 zege op Emmen. Door die overwinning is RKC onbereik baar voor de nummer drie MW. De Waalwijkers hebben bovendien nog maar twee punten nodig om ook de kampioensvlag te kunnen hijsen. Ondanks vijf invallers slaagde Emmen er bijna in het promotie feest uit te stellen. De vroege ope ningstreffer van Norbert Rebsch (vervanger van de ziek thuisgeble ven Gerrie Kleton) werd gepareerd door de gelijkmaker na een half uur van Ernst Sölner. De slechts 2800 toeschouwers moesten ver volgens tot zeven minuten voor tijd op de verlossende treffer wachten. Rebsch slalomde toen door de Drentse defensie, speelde twee ver dedigers uit en mikte de bal op de hand van de duikende Söllner. Cees Schapendonk verzilverde de strafschop. De matige betrokkenheid van het Waalwijkse publiek werd ver volgens schrijnend duidelijk. Van de al mager opgekomen aanhang bestormde slechts een honderdtal jeugdige fans het veld, nadat ze een hek hadden gekraakt. Het restant van de zich als bioscoopgangers gedragende toeschouwers keerde heel rap huiswaarts. Een ereronde bleef uit en het feest op het veld had meer weg van een onderonsje tussen spelers, familieleden en een handjevol jonge supporters. De gematigde manier waarop RKC's promotie zondag door Waal wijk werd begroet, stond model voor dit seizoen. Ondanks de serie van 22 gewonnen wedstrijden, de regen aan doelpunten en de toch vaak aardige thuiswedstrijden moest RKC steeds genoegen ne men met een handvol kijkers. MILAAN (ANP) - Marco van Basten heeft zijn rentree in de Italiaanse serie A gevierd met een wonderschone treffer. De 23- jarige Utrechter kwam na de rust van het duel AC Milan tegen Em- poli als vervanger van Virdis op het veld. Een kwartier later was hij de meest bejubelde speler van het met"70.000 tifosi gevulde San Siro. Met een schitterende schot van achttien meter schoot hij zijn club naar de zege (1-0). De overwinning bracht AC Milan niet dichter bij koploper Napoli. De Napolitanen wonnen met dezelfde cijfers van Inter Milan. Het winnende doelpunt kwam van de voet van Diego Maradona, zijn dertiende. Marco van Basten lijkt voor die klassieker op voetbalgebied precies op tijd weer fit. De oud- Ajacied speelde tien wedstrijden voor AC Milan, waarvan vijf voor de beker, alvorens hij op 13 no vember in Amsterdam door de Zwitserse chirurg Marty aan de zwaar gekwetste rechterenkel werd geopereerd. Bijna zes maanden stond de international buitenspel en in Milaan werd al misprijzend gesproken van de dure miskoop van vier miljard li res. Terwijl Ruud Gullit de voor pagina's van alle Italiaanse dag bladen haalde, verdween Van Basten in de vergetelheid. Tot gisteren. Spits Virdis stond wel in de basis, maar viel in de rust uit. Van Basten rook zijn kans. De spits was gretig en door zijn beweeglijkheid makkelijk aanspeelbaar. In de 60ste minuut kreeg hij de bal in de voeten aan gespeeld. Met een schijnbewe ging zette hij zichzelf vrij en schoot van de rechterkant van het veld raak. Het was zijn twee de treffer in de Italiaanse compe titie. Van Basten heeft zijn hele. pro gramma afgestemd op de eind ronde om het Europees kam pioenschap, in juni in West- Duitsland. Real Madrid trof gisteren in Lpgroho de ideale tegenstander om zich te herstellen van de tegenvallende Europacup-wedstrijd tegen PSV. De ploeg van Leo Beenhakker ondervond weinig tegenstand van het laag geklasseerde Logrono en won met 2-0. Binnen enkele weken kan de „Koninklijke", in navolging van zijn tegenstander uit Eindhoven, het kampioensfeest gaan vieren. Beenhakker had consequenties verbonden aan het gelijkspel (1-1) tegen PSV in de eerste wedstrijd van de halve finales in het Europese bekertoernooi voor landskampioenen. De Joegoslavische middenvel der Jankovic en Camacho kregen rust voorgeschreven. Zij waren van af de tribune getuige van een briljant doelpunt van Hugo Sanchez. De Mexicaanse aanvaller, die tegen PSV een strafschop versierde en deze vervolgens benutte, ontving de bal na een lange trap van Gordillo. De spits zette de keeper met een schaarbeweging op het verkeerde been en liet de bal daarna in het doel rollen. De score werd kort na rust ver dubbeld door Gonzalez. In de ogen van Liverpools aan hang kan John Aldridge zijn voorganger Ian Rush nooit doen vergeten. Zaterdag was Rush' plaatsbekleder nochtans goud waard. De Ier kanonneerde de aanstaande landskampioen de Cupfinal in. Nottingham Forest werd door twee treffers van Al dridge met 2-1 verslagen. Liver pool staat daardoor voor de twee de dubbel in drie jaar. Tegenstander in de bekerfina le op 14 mei werd zaterdag ver rassenderwijs Wimbledon. De Londense club versloeg Luton Town, maar kon dat alleen met de hulp van de stuntelende inval ler Dibble in het doel van de te genstander. Op het veld van Sheffield Wed nesday nam Liverpool revanche voor de nederlaag met 2-1 tegen Nottingham Forest vorige zater dag in de competitie. De lands kampioen lag vanaf het beginsig- naal tien minuten lang onder vuur. Forest zocht manmoedig een snelle treffer. Grobbelaar bleek in vorm. In de twaalfde mi nuut nam Liverpool de leiding bij de eerste de beste aanval. Chettle vloerde Barnes en 'Al dridge benutte de strafschop. Al dridge bracht zijn doelpunten- totaal van dit seizoen op 25 in de 52ste minuut, toen hij met een volley het voorbereidende werk van Barnes en Beardsley afrond de. Liverpool had op dat mo ment totale controle over de wedstrijd. Bij een wanhoops-te- genoffensief scoorde Nigel Clough toch nog 1-2 na een mis ser van Grobbelaar bij een lange pass van Wilkinson. In de slotfa se werd Liverpool niet meer ern stig bedreigd. Liverpools tegenstander Wim bledon speelde vijf jaar geleden nog in de vierde divisie en is nu een gedegen eerste-divisieclub. De halve finale tegen Luton was een merkwaardig duel. Wimble don was het eerste half uur op permachtig, maar kwam niet tot een doelpunt, ondanks gestuntel van Dibble in Lutons doel. Dib ble speelde pas zijn derde wed strijd in de hoofdploeg geduren de twee seizoenen. Drie minuten na rust zette Har- ford Luton op voorsprong. Zes minuten later werd het gelijk door een strafschop van Fasha- nu. De penalty was toegekend, nadat Dibble na een misgreep op een hoekschop-van Wise alleen een doelpunt kon voorkomen door Gibson te torpederen. De gelijkmaker gaf Wimbledon de inspiratie het tempo nog eens op te voeren. Ti-en minuten voor tijd maakte Wise het winnende doel punt toen Dibble opnieuw te traag uitkwam bij een hoek schop. Werder Bremen deed het zuinig, Bayern München deed het royaal. Beide ploegen zonderden zich zeven speeldagen voor het einde van de competitie af van de rest in de Bundesliga. Het voetbalkampioen schap van de Duitse Bondsrepubliek gaat alleen nog tussen Werder en Bayern. De eerste ploeg, ook nog kansrijk in nationale beker en het UEFA-bekertoernooi, is met vier punten voorsprong favoriet. De Noordduitse ploeg heeft het overladen programma tegen. Bayern München, uitgeschakeld voor nationale en Europese beker, lijkt juist op tijd op schot gekomen voor een flonkerend einde. Zater dag walste de titelverdediger over Schalke '04 heen met de grootste score van dit seizoen: 8-1. Toni Schumacher, eens een gevierde Duitse sportheld, stond voor joker in het doel. De ballen vlogen hem langs al le kanten om de oren. Schalke was nochtans veelbelovend begonnen. Schipper passeerde Pfaff in de elfde minuut. Een door Matthaus inge schoten strafschop bracht de ommekeer. Matthaus werd topscorer met drie treffers, de andere vijf kwamen op naam van Wegmann (2), Rummenigge, Dörfner en Augenthaler. Werder Bremen werd in Mannheim op de proef gesteld door Wald- hof. De lijstaanvoerder nam in de eerste minuut na de rust de leiding door Borowka. Dit was het enige doelpunt in een duel, waarin beide ploegen uiterst voorzichtig te werk gingen. Bremen wist nooit bij Waldhof te winnen. Waldhof kwam door de vijfde nederlaag op eigen veld opnieuw in degradatiegevaar. Club Brugge is de nieuwe leider in de Belgische eerste divisie. Brugge heeft evenveel punten (42) als FC Antwerp, maar twee wedstrijden meer gewonnen. Club Brugge passeerde de ploeg van Kessler door de moeizame overwinning (2-1) op St. Truiden. De Antwerpse club speelde ge lijk bij AA Gent (1-1). KV Meche- len blijft op de loer door de zege (0-1) bij Beerschot. Club Brugge speelde gister middag voor 13.000 toeschou wers in de eerste helft onherken baar. Moe, uitgeblust, opge brand, het elftal draaide niet en St. Truiden profiteerde door toedoen van Cvjetkovic (0-1). Na de rust was Club Brugge ouder wets op dreef. Snel, gevaarlijk en vechtlustig. De Gryse maakte onmiddellijk gelijk (1-1), uitblinker Brylle in de 70ste mi nuut voor de winst tekende (2-1). Bij Beerschot, dat met 0-1 van Mechelen verloor, woedt een uit slaande brand. Iedereen ligt met iedereen overhoop. Bestuur met spelers, bestuur met trainers en bestuursleden onderling. Inte rim-trainer Smolders wil liever vandaag dan morgen weg. Desayere heeft een getekend contract in zijn bezit, waarmee hij het komende seizoen als trai ner van de club aan de slag denkt te gaan. Maar er staat de verkeer de handtekening onder, van een bestuurslid die buiten zijn boek je is gegaan. Lachende derde wordt hoogst waarschijnlijk Bar ry Hughes. Hij staat nummer één op de kandidatenlijst. Vooral omdat hij een geldschieter zegt mee te brengen. Herenoverhemd Pol./katoen. Div. streepdessins. 38 t/m 45. Ook in uni met lange mouw

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 14