Ervaren programmeur voor het Development Center GEMEENTEPOLITIE LEIDEN Heineken: software specialist uitzendbureau de koning receptioniste/telefoniste m/v PAES NEDERLAND b.v. BUITENDIENST MEDEWERKER SERVICE AFDELING m/v MEDEWERKER WERKVOORBEREIDING m/v KLINISCH CHEMISCH ANALIST M/V 80% TEIDEM B.V./ DONCAWEAR typiste/ MG Bij de afdeling Beheer kan m.i.v. 1 mei 1988 worden geplaatst een part-time voor 16 uur per week. De werkzaamheden bij de receptie/telefooninstallatie worden verricht op werkdagen van 08.00 tot 18.00 uur, op donderdagavonden en op zaterdagen van 09.00 tot 17.00 uur. De medewerkers hebben derhalve wisselende werktijden. Vereisten: - mavo-4 of daarmee gelijk te stellen opleiding; - kennis van moderne talen; - goede contactuele eigenschappen; - behoorlijke typevaardigheid; - goede mondelinge uitdrukkingsvaardigheid; - bekendheid met de bediening van een telefooninstallatie. Het salaris zal, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, liggen tussen f 877,89 en f 1.251,37 (max. schaal 5 bij 16 uur per week) per maand - bruto. De gemeente Leiden wil meer vrouwen en leden van etnische minderheidsgroepen in dienst nemen. Geïnteresseerden (m/v) die menen tot (één van) deze doelgroep(en) te behoren, wordt in het bijzonder verzocht te solliciteren. Bij het voldoen aan de gestel de eisen genieten zij de voorkeur. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen te zenden aan de Hoofdcommissaris van Poli tie te Leiden, postbus 9101, 2300 PC Leiden. Nederlands grootste bierbrouwerij. Maar ook de grote naam achter een aantal bekende merken frisdrank, vruchtesap, wijn en gedistilleerd. Een modern concern, zeker waar het gaat om organisatie, opzet en functioneren. Voor de afdeling Proces Automatisering, onderdeel van de Technische Dienst van onze brouwerij te Zoeterwoude, zoeken wij een Een interessante functie voor mensen met een HTS-opleiding (bij voorkeur Informatica). De belangrijkste werkzaamheden bestaan uit het, in teamverband, afhandelen van modificaties en projecten èn het in voorkomende gevallen oplossen van storin gen. Voor een goede vervulling van deze functie zijn noodzakelijk: - affiniteit tot procestechniek, - ervaring in zowel informatie-analyse als in het ontwerpen van besturingssystemen, - kennis van zowel hogere programmeerta len als van operating systems. Solliciteren: Belangstellenden kunnen hun sollici tatiebrief, binnen 10 dagen na het verschij nen van dit blad, sturen aan de heer A.TJW. van der Vlugt, Personeeldienst Heineken Nederlands Beheer B.V., Burgemeester Smeetsweg 1, 2382 PH Zoeterwoude. PAES NEDERLAND bv is importeur van hoogwaardige optische-medische in strumenten en laboratoriumapparatuur, zoals de Olympus endoscopen en micro scopen. Voor spoedige indiensttreding zoeken wij gegadigden voor de funktie van: De werkzaamheden zullen onder andere bestaan uit het ter plekke repareren van endoscopen en/of randapparatuur het transporteren van te repareren instrumen ten alsmede het zorgdragen voor afleveringen van gerepareerd instrumentarium binnen Nederland. ca) Rijbewijs B Representatief voorkomen Enige jaren ervaring strekt tot aanbeveling Voor deze funktie staat een bedrijfsauto tot uv Verder zoeken wij op korte termijn een: Tot de taken van deze medewerker behoren onder andere het doen van technisch voorbereidende werkzaamheden ten behoeve van grote reparaties aan medische apparatuur alsmede de administratieve verwerking hiervan en het telefonisch overleg hierover met de cliënt. Voor deze funktie zijn goede kontaktuele en administratieve vaardigheden van primair belang. Tevens dient een behoorlijk technisch inzicht (bij voorkeur fijnmechanisch) aanwezig te zijn. i zelfstandige funktie met goede secun- n 13e maand, premievrij pensioen etc. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten a< PAES NEDERLAND bv, Industrieweg Postadres: Postbus 18, 2380 AA Zoeterwoude-Rd. OLYMPUS Psychiatrisch ziekenhuis "Sancta Maria" te Noordwijk zoekt voor het laboratorium, dat onder leiding staat van een klinisch chemicus, wegens vertrek van één van de analisten, op korte termijn een in het bezit van een HBO-analisten diploma en relevante werkervaring. Kandidaten moeten in staat zijn voorkomende bepalingen zelfstan dig uit te voeren. Eveneens wordt van hen verwacht dat zij een bijdrage leveren aan de kwaliteits bewaking. Het laboratorium heeft een specifieke afdeling isotopen en HPLC. Arbeidsvoorwaarden Geregeld volgens de CAO-zieken- huiswezen, waarbij het salaris bin nenkort wordt vastgesteld volgens het FWG-systeem. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door ir. J.L.A. Hünteler, toestel 543. Sollicitaties Uitsluitend schriftelijk aan het hoofd van de dienst personeels zaken, de heer J.A. Swaalf, onder kodenummer R. crèche In Hazerswoude, nabij Leiden, is het produktiebedrijf van Fasson's Special Materials Division gevestigd. Hier werken 370 mensen aan de fabrikage van onze produkten. Nieuwe procestechnieken en de uitvoe ring van investeringsplannen (tot 15 miljoen gulden per jaar) staan hierbij centraal. Geheel volgens de 'Fasson-filosofie' neemt automatisering binnen deze divisie een belangrijke plaats in. In 1986 is Fasson Hazerswoude van start gegaan met het opbouwen van een afdeling Automation van hoog niveau. De afdeling Automation is dan ook sterk in ont wikkeling. Dat blijkt o.a. uit de automatiseringsplan nen voor de komende jaren (o.m. MRP II) met hardware van PC tot IBM S38. De afdeling bestaat uit een Information Center, een Production Center en een Development Center. Het Development Center adviseert over en defi nieert de te hanteren methoden en technieken c.q. de development tools (4GL). Daarnaast houdt men zich bezig met het ontwikkelen van toepassingen, onder houden van systemen, het dokumenteren en definië ren hiervan, informatie-analyse en het, op basis van gedefinieerde wensen en specifikaties, evalueren van standaardprodukten. Om de groei van de afdeling Automation te kunnen verzekeren komen wij graag in kontakt met een SENIOR PROGRAMMEUR MA/ FASSON EUROPA zijn goede kontaktuele eigenschappen onmisbaar en bezit u het vermogen als goede coach en kollega in teamverband te funktioneren. Ons aanbod Een unieke gelegenheid om bij te dragen aan de groei van een dynamische en boeiende afdeling Automa tion met een hoog ontwikkeld kwaliteitsbewustzijn, waarin ruime doorgroeimogelijkheden voor kandida ten met hoge aspiraties en een resultaatgerichte in stelling aanwezig zijn. Mede daarom hechten wij veel waarde aan verdere training en opleiding. Salaris en bijpassende secundaire voorzieningen zijn uitstekend, zoals: een eindejaarsuitkering van 8%, premievrije ziektekostenverzekering en vergoeding van studiekosten. Uw reaktie Voor meer informatie kunt u kontakt opnemen met de heer D.B. Petersen, telefoon (01714) 90 08. Uw schriftelijke sollicitatie met c.v. kunt u richten aan Fasson Nederland B.V., afdeling Personeelszaken (Rijndijk 86), Postbus 118, 2394 ZG Hazerswoude. Bij deze afdeling kunt u ook terecht voor het maken van een afspraak. die zich ook thuisvoelt in het begeleiden van junior programmeurs. De funktie omvat het schrijven, testen, koderen en onderhouden van meer komplexe programma's en het begeleiden van junior programmeurs in de praktijk van het werk. Voor deze funktie denken wij aan iemand met een P05£Q|-| middelbare schoolopleiding aangevuld met Ambi- modules. Ervaring met Cobol (Structured Programming) is ;ry international company onontbeerlijk. S38-kennis is een pré. Daarnaast Fasson is één van 's wereld toonaangevende produ centen van zelfklevend materiaal. Binnen Europa wordt geproduceerd in fabrieken die gevestigd zijn in Nederland, België, Frankrijk en Engeland. Fasson levert haar produkten aan druk kers, verwerkende bedrijven en eindgebruikers voor namelijk via, in praktisch alle Westeuropese landen gevestigde, eigen verkoopmaatschappijen en mid dels distributeurs en agenten. De koördinatie van alle Europese aktiviteiten vindt plaats vanuit het hoofdkantoor voor Europa in Leiden. Hier is ook de staf van de verschillende bedrijfsdivi- sies gevestigd. zoekt per direct: MEDEWERKERS M/V voor het schoonhouden van de KEUKEN en SPOELKEUKEN Reflectanten kunnen zich wenden tot Dhr. J. van Duin (Chef-kok) Telefoon 01719-19500* vraagt (m/v) Administratief medewerkster/sekretaresse Voor een opdrachtgever te Zoeterwoude. die zich be zighoudt met import en verkoop van automatiserings- onderdelen zijn wij op zoek naar een assistente, die een zeer gevarieerd takenpakket krijgt. Telex, telefoon, ty pen, orderverwerking, kontakten met de leveranciers in zowel binnen- als buitenland, bijhouden van de voor raadadministratie enz. enz. zijn een paar van de taken. Een goede kennis van de Franse taal en redelijke ken nis van Engels en Duits zijn vereist voor het goed ver vullen van deze taak. De baan biedt uitstekende toe komstmogelijkheden, is uiteraard fulltime en per direkt vakant. Ben je geïnteresseerd, bel ons dan even. Hoofd magazijn Voor een zeer dynamisch bedrijf in Zoeterwoude, dat zich bezighoudt met de fabrikage van sportkleding zoe ken wij een hoofd magazijn, dat bekend is met douane- formalititen i.v.m. het internationale karakter van deze onderneming. Gedacht wordt aan iemand van rond de 25 jaar, die stressbestendig is en een grote mate van verantwoordelijkheidsgevoel kent. Deze baan is per di rekt vakant en er zijn goede toekomstmogelijkheden. Informateurs/informatrices bij een reisorganisatie in Leiden kunnen wij medewerk (st)ers plaatsen op de afdeling telefonische verkoop. Deze baan is voor halve dagen gezien de druk, waaron der gewerkt wordt. Kandidaten met een toeristische achtergrond genieten de voorkeur. Kennis van de En gelse taal is gewenst. Ben je tussen de 20 en 30 en lijkt het je iets, aarzel dan niet langer, want er is nog maar plaats voor een paar mensen. Boekhouder MBA-nivo Bij een dynamische onderneming te Valkenburg heb ben wij plaats voor een ervaren kracht, die de gehele boekhouding onder zijn hoede krijgt. Men verwacht van de kandidaat een fleksibele instelling en men is altijd "in" voor goede ideeën. Deze baan is voor langere tijd en je kunt meteen aan de slag. Gedacht wordt aan kan didaten tot 35 jaar. Sekretaresse Een samenwerkingsverband voor een groot aantal me dische instellingen in de regio Den Haag, Delft, Gouda en Leiden heeft plaats voor een ervaren sekretaresse, die zelfstandig korrespondentie kan verzorgen voor een aantal medische speicialisten. Het notuleren van vergaderingen, het organiseren van wetenschappelijke avonden, symposia e.d. behoort eveneens tot de taken. Deze gaan is per direkt vakant en voor langere tijd. Zit er iets bij, dat je interesse gewekt heeft, bel ons dan even of kom langs. Wij zijn er dagelijks van half 9 tot half 6 en vrijdags tot 6 uur. Gespecialiseerd in administratieve funkties Importeur van baby- en kleuterkleiding, lingerie en breigoederen heeft ter assistentie van het in- en verkoopteam op korte termijn plaats voor ASSISTENT VERKOPER (M/V leeftijdindicatie 18-23 jaar met als taak: het behandelen van de showroomverkoop en het onderhouden van kontak ten met onze relaties. MAVO/HAVO-niveau en ervaring in de textiel branche is een vereiste. Doorgroeimogelijkhe den binnen het bedrijf zijn aanwezig. Voor inlichting/sollicitaties kunt U zich richten tot Teidem B.V./Doncawear, Postbus 180, 2350 AD Leiderdorp, t.a.v. onze heer P.M.L. Ikkers- heim (tel. 071-899245) Melsi Groep is met 27 ves Nederland een van de grotere orgonisaties 2© telefoniste van occoun,ancy- belastingen en auto De groep omvat: (leeftijd 22 - 25 jaor) de Tombe Melse i co, accountants, Melse co, belastingadviseurs, Vis Partners, organisatie-adviseurs, Additief, administratieve dienstverlening. In alle delen van ons land is TMG binnen d van ondernemers en managers uit handi dienstverlening en nan-profit organisaties. Voor ons kantoor te Leiden vragen wij een full-tim typiste/2e telefoniste voor het sekretarioat. Zij vei zorgt o.a. korrespondentie, typt rapporten voor onz kliënten en treedt daarnaast op als vervangster va onze telefoniste. Vereist is een opleiding op MAVO-HAVO-nivo. alsmede het bezit van een typediploma en een goede spreek vaardigheid. Ervaring op tekstverwerker strekt tot aanbeveling. Enige jaren kantoorerv< goede typevaardigheid zijn bovendi Goede kontaktuele eigenschappen zijn onmisbaar. Spoedige indiensttreding is gewenst. Wij bieden een uitstekend salaris en goede sekundaire arbeidsvoor waarden. Uw schriftelijke sollicitatie zien wij gaarne tegemoet aan ons adres: Zoeterwoudsesingel 50, Postbus 402, 2300 AK Leiden, t.a.v. de heer A. de Jong. de Tem be Melse co accountants de Tom be Mei se Groep ekt bereik I, industrie,

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 17