De koprol van de Kid Siemens kiest 8 mm-systeem camcorder Positie voorzitter IA AF onder druk PC-projector oplossing beelden uit computer ELEKTRONICA- DBase lil Plus Virus vernietigt in een klap programma's DINSDAG 29 MAART 1988 PAGINA 19 De zaak 'Evangelisti' ROME (Reuter) - Luciano Barra, de algemeen secretaris van de Itali aanse atletiekbond (FIDAL), heeft ontslag genomen. Barra was ver antwoordelijk voor de vergeefse pogingen om de zaak 'Evangelisti' in de doofpot te stoppen. Door het ontslag van Barre staat ook de posi tie van Primo Nebiolo onder zware druk. Nebiolo is voorzitter van de Internationale Amateur Atletiek Federatie (IAAF.) en de Italiaanse bond. Het Italiaans Olympisch Comité heeft aangedrongen op disciplinai re maatregelen tegen Barra en zes andere officials. Grootscheeps be drog leverde de Italiaanse ver springer Giovanni Evangelisti tij dens de wereldtitelstrijd vorig jaar in Rome de derde plaats op. De naam van Nebiolo, sinds 1983 voorzitter van de IAAF, wordt niet genoemd in het onderzoek, dat het Olympisch comité heeft verricht. Van dat college is de 64-jarige ad vocaat vice-voorzitter. Tot het on- Schapers al boven de ton ARLINGTON (RTR) - De goe de prestaties van tennisser Mi- chiel Schapers in het eerste kwartaal van 1988 hebben de Rotterdammer behoorlijk geld opgeleverd. Hij sloeg aan prij zengeld al 54.916 dollar bij el kaar, iets meer dan een ton in Nederlands geld. Schapers staat daarmee op de zeventien de plaats in het geldklassement van het eerste kwartaal. De Zweed Mats Wilander is, mede dankzij zijn toernooi- overwinning in Key Biscayne, koploper in de rangschikking. Wilander verdiende 221.915 dollar, ruim vier ton. Daar komt voorlopig niets bij, want Wilander trok zich op het laatste moment terug voor het met één miljoen gulden ge doteerde WCT-tennistoernooi in Dallas. De 23-jarige Zweed hep in de finale van het toer nooi in Key Biscayne een en kelblessure op. De Argentijn Martin Jaite, veertiende op de wereldranglijst, vervangt de winnaar de van open Australi sche kampioenschappen. In Dallas ontbreekt ook Ivan Lendl. De nummer één van de wereld heeft last van een voet blessure. derzoek werd besloten nadat de IAAF had geconstateerd dat het vervalsen van de uitskag niet te be wijzen was. De gezaghebbende sportkrant La Gazzetto dello Sport komt tot de slotsom dat de bestuurlijke top zijn geloofwaardigheid heeft verlo ren. ..De ernst van de zaak en de noodzaak tot wijzigingen binnen FIDAL moeten wel leiden tot dras tische en radicale maatregelen." De krant betwijfelt of Nebiolo in staat is de schoonmaakaktie te lei den. Nebiolo, zelf een voormalig ver springer, is sinds 1969 voorzitter van FIDAL. Ruimschoots voor de wereldkampioenschappen was er al sprake van algehele onvrede bin nen de Italiaanse atletiek wereld. Meer dan 500 trainers spraken dit weekeinde hun afschuw uit over de manier waarop de huidige lei ders de sport trachten te bevorde ren. De trainers beschuldigden de FIDAL-top van verregaande arro gantie. Het Romeinse dagblad II Messaggero is van mening dat „het tijdperk-Nebiolo ten einde is, en niet alleen vanwege de verspring- affaire." Nebiolo was gisteren niet voor commentaar bereikbaar. Een woordvoerder van de bond beves tigde dat Barra, Nebiolos rechter hand, dit weekeinde zijn ontslag had ingediend. Of het bestuur dat aanvaardt, is nog de vraag. De eerstvolgende vergadering wordt op 10 april gehouden. Barra was verantwoordelijk voor het verzamelen van bewijzen in het IAAF-onderzoek. Barra en de zes andere officials, chef-coach Enzo Rossi inbegrepen, hebben alles ontkend. Volgens Barra moet zijn ontslag worden gezien als een po ging de rust in de Italiaanse atle- tiekwereld te doen terugkeren. De Gazzetta dello Sport meldde giste ren dat ook twee anderen. Paolo Giannone en Francesco Bertolotti, hun functie beschikbaar hebben gesold. Het FIDAL-hoofdkwartier wilde dat niet bevestigen. ZAALVOETBAL EERSTE KLASSE: Hanepoel-Odesssa 3-3 kampioen van Nederland. Tailor, bij het bokspubliek geliefd om zijn clownerieén in de ring, haalde zijn tegenstander John van Elteren met zijn tweede rechtse hoek naar het canvas. Van Elteren was bij de achtste tel van scheids rechter Klijnoot weliswaar over eind, maar de Limburger was nog zo groggy dat hij het 'tien en out' niet hoorde. Dat bleek ook kort na afloop toen Van Elteren zich be klaagde over het'feit dat hij niet was uitgeteld. Toen had Tailor zijn gebruikelijke koprol bij een over winning, tot groot vermaak van de uitverkochte zaal (600 toeschou wers) allang gemaakt. De staande ovatie, die Jan Lefe- ber na afloop van zijn partij tegen de Franse halfzwaargewicht Serge Bolivar kreeg, deed de Rotterdam mer duidelijk goed. Na een afwe zigheid van ruim een jaar maakte Lefeber zijn rentree. Het oude rit me was er dan nog niet helemaal maar aan spektakel heeft het bok sen van de blonde Rotterdammer niets ingeboet. Lefeber gaf zich acht ronden volledig tegen de ge- tructe Fransman, die in Nederland ook al tegen Pedro van Raams- donk en John Held in de ring heeft gestaan en beide duels op punten verloor. Lefeber had zijn fans waarschijn lijk liever een overwinning op knock out willen bieden maar daarvoor kreeg hij van de Bolivar, die met zijn lange rechtse hoek ui termate gevaarlijk bleek en zijn te genstander daarmee in de zesde ronde op de rand van een knock down bracht, geen kans. Bolivar moest veel incasseren, vooral door de combinaties van de Nederlan der, maar deed dat schijnbaar moeiteloos. Acht ronden lang was het een uitermate boeiend duel, dat na elke drie minuten een klaterend applaus opleverde. Lefeber won duidelijk op punten: 79-76,79-74 en 80-73. Middengewicht Lucas van Geffen, die ook een jaar niet in de ring was geweest dacht Michel Si meon te kunnen verrrassen met een snel openingsoffensief. De rechtsvoorstaande Belg liet zijn te genstander uitrazen en sloeg hal verwege de tweede ronde meteen toe. Na een lange linkse hoek kreeg Van Geffen eerst acht tellen staan de rust. De Rotterdammer was nauwelijks weer enigszins bij zijn positieven toen opnieuw een linkse hoek vol doorkwam. Nadat hij tot acht had geteld stuurde arbiter Klijnoot Van Geffen naar zijn hoek en bespaarde hem daarmee een ze kere en zware knock out. Na de pauze bracht geen van de Ne derlandse profs zijn partij tot winst. De Vlaardingse halfzwaar gewicht John Held had zijn han den vol aan Eric Nicoletta, een Fransman die voortdurend het midden van de ring hield, geen stap onnodig maakte en keurig zijn puntjes meepakte. Na acht ronden zegevierde Nicoletta dan ook ver diend op punten. Middengewicht Rob Nieuwen- huizen uit Alphen aan de Rijn stond nog geen twee ronden in de ring tegen de kaal geschoren Jean Roger Tsidjo, die de partij met een rechtse hoek op de kaak besliste. MEDO 17-25 Oong Boys 16-16 Eigeman 17-25 Wally sp. 16-11 Odessa 17-23 de Amstel 16-11 RGC 18-19 LB/Verbaan 18-11 KRV 16-18 de Hanepoel 16- 7 Martin 17-18 Nederlaag voor Alphenaar Nieuwenliuizeii ROTTERDAM (ANP) - Kid Tailor is de nieuwe Nederlandse bokskampioen bij de profs in het zwaar- weltergewicht. In de strijd om de vakante titel had de 27-jarige Rotterdammer van Surinaamse af komst gisteravond in gebouw Palace in Rotterdam minder dan twee minuten nodig om de erfenis van Romeo Kensmill over te nemen. Vier Amerikaanse steden kandidaat voor Spelen 1996 WASHINGTON (Reuter) - De Verenigde Staten willen in 1996 opnieuw de Olympische Spe len organiseren. Over een maand kiest USOC, het Ameri kaanse Olympische comité, uit vier kandidaat-steden: Minnea polis (Minnesota), Atlanta (Ge orgia), Nashville (Tennessee) en San Francisco (Californië). Minneapolis en Atlanta schij nen de meeste kans te maken. Bij het Internationaal Olym pisch Comité hebben zich voor 1996 pas twee kandidaten offi cieel aangemeld: Athene en Toronto. TWEEDE KLASSE A: vd Geest sp.-McDonald s 4-3, A Heemskerk-Stomp. Boys 2-7 Stomp. Boys 16-25 McDonald's 16-14 Hoogkamer 17-25 Tav/AAB Boys 19-14 Ouweh. Vis 16-22 A. Heemskerk 17-13 Jipi's 16-19 de Heulboys 16-10 Paoloni 17-18 vd Geest sp. 16- 5 Warmunda 18-17 de Sleutels 18-26 Madonna 16-16 Nehpla Muda 17-22 de Rolleman 17-16 v. Goozen 16-20 Grasshoppers 17-12 Unitas L. 15-28 ZVVC/de Wolf 16-14 Gr.Rest. Ol. 17-23 Leidsch D. 16-13 Arbouw 16-20 Genie 17-11 Woubrugge 17-18 A-Team 17- 7 Migor 18-30 SCGW/AVVC 19-19 the Pro's 17-24 vd Poel 18-16 Cha Cha 20-22 den Heyer 19- 8 Alphia 18-20 Dosr 17- 3 fc Pieca 17-29 Kraan Sal. 19-18 EBR 18-28 West End 18-15 Koudekerk 19-23 Cronestem 18-11 Burg Utd 19-19 Kasteel J. 18-1 VIERDE KLASSE B: Ceres-Inter Jo 3-2, Simon.z B.-Du Prie gest. bij 5-1, Querelle-TIB de Boer 2-4 Hoogvliet 20-34 du Prie 17-13 TIB de 8oer 19-29 Ceres 18-13 Inter Jo 20-28 Simoniz B. 17-10 Querelle 19-20 Kooi 17- 0 Voorschoten 17-17 Lotto 12: Eerste prijs geen winnaar. Tweede priis 4 winnaars, d.e elk bruto f 75.000.00 ont vangen. Derde prijs: 99 winnaars, die elk bruto l. 2.260.30 ontvangen. Vierde prijs: 5.355 deelne mers, die elk f. 41,70 ontvangen. Vijfde prijs 76.513 deelnemers, die elk f. 5,00 ontvangen Cijferspel (vaste prijzen): Zes cijfers goed 1 winnaar. Vijf cijfers goed: 1 winnaar Vier cijfers goed: 26 deelnemers. Drie cijfers goed' 240 deel nemers Twee cijfers goed' 2.278 deelnemers. Toto 12: Eerste prijs: 7 winnaars, die elk bruto t. 4.439,30 ontvangen. Tweede pnjs 126 deelne mers, die elk f. 123,30 ontvangen Derde prijs 1.361 deelnemers, die elk f. 28.50 ontvangen. Toto-gelijk: Eerste prijs 1 winnaar, die brutö f. 9.855.20 ontvangt. Tweede prijs: 6 deelnemers, die elk 58,30 ontvangen. Derde prijs: 53 deelne mers, die elk f. 33,00 ontvangen. Vierde prijs: 966 deelnemers, die elk f. 2,90 ontvangen WIELRENNEN RONDE GRIEKENLAND Derde etappe: 1. Romanov (Sov) 172 km in 4 45.47,2. Jagt (Ned), 3. Dimel (Oos), 4. Harme- ling (Ned), 5. Lino (Fra), 6. Zanoli (Ned), 7, Si- korski (Pol), 8. Vouyouklakis (Gri), 9. Farandan- kos (Grie), 10. Dobrev (Bul) allen zelfde tijd Algemene rangschikking. 1. Oemaras (Sov) 7.26.30, 2. Zanoli (Ned) op 22 sec., 3. Radtke (ODI) op 26 sec., 4. Slansjev (Bul) op 39 sec., 5. Lino (Fra) op 2.016 Cordes (Ned) op 2.02, 7. Si- Clerc - Van Leeuwen 1-1, Schotanus - Van d Zee 1-1, Stokkel - Van der Wal 1-1, Vermin - Wes- Stand: 1. Sijbrands 4, 2. Van Aalten 3. 3. Clerc, Jansen, Van Leeuwen, Scholma, Schotanus. Stokkel, Vermin. Wesselink, Van der Wal, Van der Zee allen 2, 13. Van den Borst 1, 14. Heus- Spanje 2-1 (1-0). Westduitsland 2 2 0 0 4 4-1 Australië 3 2 0 1 4 4-2 Pakistan 2 1 1 0 3 5-1 Sovjetunie 3 1113 5-1 Spanje 3 1 0 2 2 3-7 Gr.-Brittannié 3 0 0 3 0 2-7 Van Boeckel uitgeschakeld POINTE-A-PITRE (AFP) - Huub van Boeckel heeft de eerste ronde van het tennistoernooi in Pointre- a-Pitre (Guadeloupe) niet over leefd. De Nederlander verloor maandag in drie sets van de West duitser Michael Westphal: 4-6, 6-2, 4-6. De als eerste geplaatste Chris tian Sacuanu, zestigste op de we reldranglijst, bereikte de tweede ronde van het mager bezette evene ment door een eenvoudige over winning op de Fransman Alex Ste- panec: 6-3 en 6-4. Onderscheiding voor compacte VHS-recorder van Panasonic Panasonic is buitengewoon gelukkig met het ontwikkelen van nieuwe camera/recorders. Op basis van VHS-systeem gaat de fabriek aan kop waar het om nieuwe ontwikkelingen gaat, al of niet in samenwerking met JVC. door Hugo van der Heem Hoewel er een vrij nauw contact is tussen Panasonic en JVC brengt men toch vaak eigen modellen uit. Een daarvan is de VHS-C-movie camcorder NV-MC10E, die zeer veel mogelijkheden heeft. Het apparaat heeft een Nederlandse onderscheiding gekregen en mag hier nu camera van het jaar heten. Panasonic en Technics zijn twee merken van de Japanse Masushita fabriek. De prijswinnende camera werd door het tijdschrift 'Video, Uit en Thuis' onderscheiden. Het is een apparaat van ongeveer 4200 gulden met acht videokoppen. Het apparaat heeft een 'vliegende wis- kop', het HQ-beeldsysteem, een piezo auto focus systeem, auto tra ce white balance en een high speed shutter. Met al deze voorzieningen weegt het apparaat 1300 gram, ex clusief de batterijen. Dank zij de 8 videokoppen - 4 voor de normale snelheid en 4 voor long play met een dubbele opna metijd - heb je een optimaal beeld. De vliegende wiskop is net als de videoregistratie koppen op de cy- linderkop gemonteerd. Door toe passing van deze vliegende wiskop worden mooi in elkaar overvloei ende beelden verwezenlijkt na starten en stoppen. Ook inserts, in een reeds bestaande video-opna me, zijn daardoor vlekkeloos. De VHS-C movie camcorder is een high speed shut ter (hoge snelheids sluiter). Daar door kunnen snelle acties extra scherp worden opgenomen. Bij sport en analyse van bewegingen of spelacties ziet men niet de ge bruikelijke bewegingsonscherpte. Zeker bij vertraagd afspelen van zeer snelle bewegingen, wint men enorm aan scherpte. De high speed shutter vraagt wel om gunstige lichtomstandigheden. Snelheden zijn naar verkiezing 1/500 of 1/1000 seconde. Acht mm-concept De bekroonde machine is een VHS-C-camera/recorder, dat wil zeggen te gebruiken met de com pact VHS-cassette, die in de ge bruikelijke huis-VHS-machines al leen met een adapter zijn af te spe len. Siemens heeft een soortgelijke camcorder geïntroduceerd, echter volgens het 8 mm-concept. Dit ap paraat staat op de 8 mm cassette maximaal 90 minuten video-opna me toe. Hij kan wel direct in de (8 mm) huiskamerrecorder worden afgespeeld. Het zogeheten 'Computervirus' is al herhaaldelijk in Nederland ge signaleerd. In 'Commodore Hot News' waarschuwt de Stichting Computerhobbyisten Nederland (SCN) er nog eens voor. Het virus is namelijk gesignaleerd op public domain diskjes en wie die diskjes kopieert haalt het computervirus in huis. De diskjes waar het hier om gaat zijn voor de Commodore Ami ga, maar 'virus-programma's' zijn voor alle mogelijke computers ge schreven. Een 'computer-virus' is vaak een slim opgebouwd programma dat twee lelijke eigenschappen heeft: 1. het is in staat zich 'voort te plan ten' en 2. het vernielt vroeg of laat iets in de software: de programma tuur die gebruikt wordt. Sommige programma's worden (verborgen) op een disk aangetroffen, andere haalt men uit software-databan- ken. Daar staan ze - in het kader van programma-uitwisseling on der hobbyisten en vakmensen - on der een onschuldig ogende naam opgeslagen. Iedereen die'het pro gramma binnenhaalt loopt kans op 'infectie' als hij het programma ge bruiken wil. De Commodore-groep SCN ver telt een Zwitser het Amiga-virus heeft bedacht. Het bevindt zich in de Boot-blokken van diskjes, waar van het vrij staat ze te kopieeren. De Boot-blokken zijn die stukken (machinetaal) op diskette die de computer nodig heeft om te kun nen starten. Zet men de computer aan met zo'n disk, dan 'slurpt' de computer het 'virus' binnen. Op de meest onverwachte momenten verschijnt dan plotseling de bood schap: "Something wonderful has happened. Your Amiga is alive. Your disk is infected by a virus". Het gevaar bestaat dat het virus zich verspreidt als men na het op starten van de computer met de 'besmette' disk van diskette wis selt en met een ander programma aan de gang gaat. Ook deze disk wordt dan opnieuw beschreven door het programma en zal' voortaan 'besmet' zijn. SCN be veelt een reddings-diskette aan waarmee men dit virus kan opspo ren en onschadelijk maken. De kans dat men een virus 'op loopt' is niet zo groot in het alge meen. Het risisco is groter als men regelmatig de vele software-ban- ken in Nederland per telefoon en modem raadpleegt. Men loopt dan het risico dat het hele software be stand op harddisk wordt gewist. Een tijdje geleden circuleerde er zo'n programmaatje binnen de Fido-databanken van de Hobby Computer Club en aanverwante or ganisaties. Dat programma heette SPEED.COM en deed niets anders dan de totale harddisk wissen, met alle gevolgen van dien. Het werd al spoedig onschadelijk gemaakt om dat de bazen van verschillende HCC databanken (in het jargon de Sysops geheten) klachten kregen. Men zocht uit wie het programma had geplaatst. De jongeman die het deed kreeg daarop al spoedig ner gens meer toegang en een slechte naam bij collega's hobbyisten. Wie niet ten slachtoffer wil val len aan een virus kan twee dingen doen. Geen onbekende program ma's aanpakken of geen program ma's executeren die niet voorzien zijn van een behoorlijke documen tatie over waar ze precies voor be doeld zijn. Verder kan men altijd eerst een programma 'listen' dat wil zeggen bekijken van wat het doet, voordat men het in gebruik neemt. Hiervoor is wel tamelijk wat programmeerkennis nodig. Het gewicht van de Siemens is ook vrijwel gelijk: 1300 gram zon der batterijen, dus direct vergelijk baar met de VHS-C. Omdat de ma chine maar op een (standaard) snel heid loopt kan hij toe met drie kop pen. Daarmee is een vrijwel perfect stilstaand beeld mogelijk, terwijl ook slow-motion tot de mogelijk heden behoort. Ook hier een high speed shutter (snelle sluiter) zelfs tot een 1/1500 seconde voor strakke beelden van snelle acties. De Sie mens FA 1083 met zoomlens kost ongeveer 3500 gulden. Panasonic brengt ook nog een grotere camera, een echte VHS- movie, de NV-M7E op de markt. De VHS-movie, die standaard VHS- cassettes gebruikt, kan natuurlijk niet zo compact zijn. Het is, als ge bruikelijk bij dit type, een schou dercamera geworden met een ge wicht van 2300 gram exclusief de (oplaadbare) batterij. Ook deze camcorder heeft een High speed shutter van 1/500 of 1/1000. Voorts een automatische fade-in en -out. Andere mogelijkheden De VHS-movie beschikt ook over de andere, bijna standaard ge worden mogelijkheden als: infor matie in de zoeker, een 300.000 pixels (beeldpunten) CCD-opna- mechip en tal van informatieve ge gevens in het zoekerbeeld. Er is een 6x zoomlens aan boord. Deze gegevens gelden ook voor de Sie mens en de eerder genoemde, be kroonde Panasonic. Ook het ver bruik, rond de 7 tot 7,5 Watt is vrij wel identiek aan dat van de andere machines. De prijs van de Panaso nic VHS-movie ligt rond de 4500 gulden. De bekroonde VHS-C movie camcor Er zijn maar een paar verschillen tussen de Panasonics en 8 mm-ca- mera. Siemens claimt met de FA 1083 een betere geluidsweergave bij een vergelijkbare beeldkwali teit. Ook zorgt de digitale auto-fo cus schakeling van de Siemens au tomatisch voor scherpe beelden, ook als men door glas filmt. De Pie- zo-schakeling laat het dan afweten Data-base is niet langer alleen maar voor gebruikers van grote en dure computersystemen. Ashton Tate heeft de materie ook geschikt gemaakt voor de personal compu ter. Want ook daarop kan uitste kend gebruikt worden gemaakt van dit hulpmiddel bij het opslaan, bewerken en beheren van grote hoeveelheden zakelijke en admini stratieve informatie. Het handboek voor dBase III Plus dat George Tsu-der Chou, in de VS een expert bij uitstek, schreef, vervangt beslist niet de be geleidende teksten bij de schijven. Maar de talloze facetten worden zo uitputtend belicht, dat je je wel eens afvraagt in hoeverre beide boeken elkaar overlappen. Volgens kenners is dat slechts zelden het geval. Daaruit kan wor den geconcludeerd dat de experts nog meer uit zo'n programma we ten te halen dan de makers dachten er in te hebben gestopt. In de eerste hoofdstukken wordt geleerd hoe een programma voor een specifieke taak moet worden geschreven. In het laatste hoofd stuk wordt een geïntegreerde toe passing van database volledig ont rafeld. Via batch-verwerking kun nen dan mooi afgewerkte, menuge- stuurde programma's worden ge maakt. DBase III Plus handboek/Geor- ge Tsu-der Chou/Academic Servi- ve Schoonhoven. ISBN 90.6233.253.6. Prijs f.78,-. GUUS LEEUW De NV ME van Panasonic is een gewone camera/recorder die werkt met standaard VHS-cassettes. Het aparaat kent een sluiter met hoge snelheid voor het scherp, vastleggen van snelle bewegingen. (foto gpd» Een nieuwe vindig maakt groot beeldprojectie direct uit de compu ter mogelijk, zij het niet in kleur. Manudax in Heeswijk introduceert in Nederland de EGA PC-projector waarmee een computerscherm in groot formaat en met hoge resolu tie op de wand of een filmdoek kan worden geprojecteerd. De nieuwe PC-projector geeft beelden weer met een resolutie van 640 bij 400 beeldpunten. Hij is in staat te communiceren met diverse beeldscherm besturingssystemen: de EGA (enhanced graphics adap ter) en CGA (color graphics adap ter) kleurenkaarten en de mono chrome MDA (monochrome dis play adapter) of zogeheten Hercu- les-adapaters. Zowel tekst als graphics worden met de PC-projector haarscherp af gebeeld. Het apparaat bestaat uit een plat LCD-scherm van 39 bij 38 cm dat op een overheadprojector moet worden gelegd. Iedere over headprojector, waarbij de belich ting vanaf de onderzijde plaats heeft, kan worden toegepast. Kleu ren worden door de LCD-projector in verschillende grijstinten weer gegeven. Dit is vooral belangrijk bij de presentatie van grafieken waar de verschillen door middel van kleuren zichtbaar worden ge maakt. Vergeleken met overhead presentaties met transparanten biedt de EGA PC-projector het voordeel dat de computer-informa tie onmiddellijk voor vertoning ge reed is. Met de aanschaf is een bedrag van ongeveer 5500 gulden gemoeid (exclusief btw). De 'projector' werkt met alle PC's en compatibe- len. Adres projector: Manudax, 5473 ZG Heeswijk-Dinther, post bus 25, tel:04139-8911.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 19