mm w 7 aal berg data verhoeven huis verkopen? ijs met prqjekt AqwwMphcn praat éérst met ons! KiiHwi nnsnnnnsm menno smitsloo bedrijfsmakelaardij bv In alle huizen thuis LEIDEN OEGSTGEEST woonhuizen makelaardij bv /f\ [■XflKSBiiiiiiiMiiLiii'i^ vv<r:;j^ HiljiIili'^]j;fj!lifliljiJ Sluitingstijd voor advertenties: donderdagmiddag 15.30 uur. Inl bij onze advertentie-afdeling: telefoon (071) 14 49 41 GEVERSSTRAAT 63 OEGSTGEEST #2 LEIDEN Marienpoelstraat 27 Ruim herenhuis met voor- en diepe achtertuin, schuur en achterom. Ind.: entree, ruime hal. toilet met wastafel, royale woonkamer afm.: 10 x 4.2 met open haard en schuifdeuren, keuken. 1e et.: overloop. 2e toilet. 3 rui me slaapkamers waarvan 1 met balkon en vaste wasta fel. 1 kleinere slaapkamer. 2e et.: overloop. 4 slaapka mers waarvan 2 met dakkapel, douchecabine. Het ge heel is verwarmd d.m.v. CV-gas, veel bergruimte aan wezig. Vraagprijs 180.000,- k.k. Zijlsingel 69 Fraai aan Singel gelegen, goed onderhouden woonhuis met tuin. Ind.: entree, woonkamer, keuken met bijkeu ken, geheel betegelde badkamer met douche en toilet, plaats met tuin. 1e et.: overloop, voor- en achterslaap kamer met deur naar groot dakterras. Vraagprijs 140.000,- k.k. Oude Rijn In hartje van de stad gelegen grachtenpand. Ind.: en tree. hal. ruime voor- en achterkamer (type doorzon) keuken, badkamer met douche en toilet, plaats. 1e et.: overloop, keuken, grote voor- en achterkamer. 2e et.: overloop, keuken, grote voor- en achterkamer. Bijz.: Gas en elektra zijn recentelijk vernieuwd. Vraagprijs 138.000,- k.k. Hoefstraat 62 In centrum van de stad gelegen geheel gerenoveerd woonhuis. Ind.: hal, woonkamer v.z.v. thermopane be glazing en hardhouten kozijnen, uitgebouwde keuken, toilet en binnenplaats. 1e et.: overloop, voor en achter slaapkamer, geheel betegelde badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e et.studeervertrek met dakkapel. Bijz.Gas 1 en elektra recentelijk vernieuwd. Vraagprijs 118.000,- k.k. Koningstraat 17/17A Groot woonhuis bestaande uit boven en benedenwo ning met aparte opgangen. Benedenwoning bevat: en tree. gang, voor en achterkamer, uitgebouwde keuken, toilet, tuin met schuur. Bovenwoning bevat: trapop- gang, overloop met toilet, voor en achterkamer, keu ken. betegelde badkamer met douche en aansluiting wasautomaat. 2e et.: overloop, ruime zolderkamer, voorslaapkamer. Vraagprijs 85.000,- k.k. Papiermolen Op 1e woonlaag op het zuiden gelegen, ruim 2 kamer appartement v.z.v. CV en nabij winkelcentrum Ind.: hal, woonkamer afm.: 7.00 x 3.80 met groot zonnig bal kon. slaapkamer, keuken, badkamer met douche, toilet en wastafel. Ruime berging in gebouw aanwezig. Vraagprijs 93.000,- k.k. Bachstraat 34-58-134 Goed onderhouden 1 kamerappartementen met lift en CV/gas, met leuk uitzicht over de stad Leiden. Ind.: en tree. woon/slaapkamer met zonnig balkon, semi open keuken met RVS-aanrecht, badkamer met douche en toilet. Vraagprijs vanaf 42.000,- k.k. LEIDERDORP Fraai gelegen herenhuis met voor- en achtertuin met schuur en achtertuin. Ind.: hal. betegeld toilet met fon tein. kelderkast, woonkamer met open haard, semi open keuken. 1e et.: overloop. 3 slaapkamers, badka mer met douche en wastafel, aansluiting wasautomaat en 2e toilet. 2e et.: overloop, slaapkamer met dakkapel, 1 kleinere slaapkamer met veel kastruimte. Vraagprijs 235.000,- k.k. BOSKOOP Burg. Colijnstraat 179 Vrijstaand woonhuis bouwjaar 1980 met tuin gelegen aan de Gouwe. Ind.: hal, toilet, woonkamer met open slaande tuindeuren, open haard, fraaie keuken. 1e et.: overloop. 2 ruime slaapkamers, betegelde badkamer met ligbad. 2e et.: overloop, 1 slaapkamer met groot dakterras. Bijz.: Het huis is geheel geïsoleerd, begane grond v.z.v. thermopane beglazing, CV-gas verwarmd. Vraagprijs 212.000,- k.k. HAZERSWOUDE J.P. Heyestraat Modern hoekherenhuis met voor- zij en flinke zonnige achtertuin met achterom, garage. De woning is rustig gelegen, nabij scholen, winkels en goede verbindingen in de direkte omgeving. Ind.: entree, gang, betegeld toi let met fontein, woonkamer afm.: 7.75 x 3.60, keuken. 1e et.: overloop. 2 ruime slaapkamers, kinderkamer, betegelde badkamer met douche en wastafel. 2e et. vaste trap naar zolderverdieping met grote kamer en dakkapel. Biiz.: Het huis is verwarmd d.m.v. hetelucht, verkeert in zeer goede staat van onderhoud Vraagprijs 164.000,- k.k. Korevaarstraat 35 M tel. 071-149147. •KANTOREN FLEVOWEG 11 - LEIDEN 125 Ma KANTOORRUIMTE De zelfstandige kantoorruimte maakt onderdeel uit van een bedrijfsgebouw, gelegen op de kop van het in dustrieterrein "de Merenwijk". Deze moderne kantoorruimte wordt turn-key opgele verd. Huurprijs f 175,- per m,2 per jaar exclusief BTW Stationsweg 26, 2312 AV Lelden. Telex 39302 majsb-nl tel. 071-125041 Akeleilaan 49. f 95.000.- Gunstig gel. parterre-hoekflat met berging en mooi uit zicht in het groen. Winkelcentrum op loop afstand. In- del.: Entree, hal, toilet, woonkam. met zijkam. en balkon (Z), slaapkam., douchecel met wastafel, moderne keu ken met balkon, achterzijkam. Oegstgeester gegadigden genieten de voorkeur. Floralaan 39. f 105.000,- Prima onderh. 3 kamerflat (2e et.), voorz.v. C.V.-gas, dubbel glas, berging en grote gemeenschap, tuin. Indel.: Gang, woonkam. met flink balkon (W), 2 sl.kamers, keuken met werkbalkon, badkam. met douche en wasmachineaansl., apart toilet. Prima ligging vlakbij win kels en overige voorzieningen. Oegstgeester gegadigden genieten de voorkeur. Willem de Mereodelaan 20. f 185.000,— Modern hoekhuis ('84) met voor/achtert., schuur (gesch. voor motorstalling). Gunstig gel. in royale, groene wijk vlakbij alle voorz. en ruim uitzicht over watertje. Indel.: Gang, toilet, z-vorm. woonkam. met open keu ken en tuindeur. 1e et.: 3 kamers en ruime badkam. met douche en 2e toilet. 2e et.: grote zolder geschikt voor ex tra kamelen opstelling v.d. C.V. en wasmachines. Voorz.v. volledige isolatie. Brahmslaan 34. f 85.000,— Eersteklas onderh. 4 kamerflat (1e et.) met berging en C.V.-blok. Rustig gel. vlakbij winkels, scholen, uitvalswe gen etc. Indel.: Gang, toilet, garderobe, moderne keu ken, woonkam. met balkon (W), 3 sl.kamers, kasten en douche met wasmachineaansl. Hoge Rijndijk 39. f 169.000,— Groot, prima onderh. herenhuis met voor- en zonnige, vrije achtert., gaskachels, nieuwe elektra, riolering enz. Indel.: Gang, royale woonkam. met parket en open haard, nieuw toilet, moderne uitgeb. keuken, schuur. 1e et.: 2 gro.te sl.kamers, douche, garderobekast, 2e toilet. 2e et.: Grote zolder, geschikt voor 2 extra kamers. Maredijk 7. f 97.000.- Geheel verb., prima onderh. woon/bedrijfspand, voor veel doeleinden geschikt. (Zowel woon als bedrijfs/kan- toordoeleind., kapsalon etc.) Voorz. v. C.V.-gas, be knopte, zonnige achtert. en vernieuwde elektra/gaslei dingen. Indel.: royale ruimte met aangeb. serre, keuken, toilet en douche. Deze ruimte kan geheel apart gebruikt worden. 1e et.: Aparte opgang, royale woonzolder met aparte badkam., toilet, keukenblok en slaapvide. Vrije vestiging Paramaribostraat 31. f 89.500,— Origineel verbouwde 3-(oorsp.4| kamerflat, zeer fraai gel. op de 2e woonl. met uitzicht over de Zijl. Voorz.v. eigen C.V., 2 balkons, berging en veel kastruimte. Indel.: Ro yale woonkam. (oorspr. 2 kam.), vernieuwde keuken, toi let, 2 sl.kamers, flinke douche met wastafelkombinatie. Uw riante woning direkt aan het water gesitueerd beschikt over een eigen ligplaats voor uw boot. Via de Heimanswetering ontstaat een open verbinding met het Braassemermeer en het plassengebied van Midden Nederland. U woont in het groene hart van Nederland. Naast de aantrekkelijke watersportmogelijkheden biedt Alphen aan den Rijn een ideale kombinatie van wonen, werken en rekreatie. videophone deurbelinstallatie lift royale living keuken voorzien van apparatuur badkamer met ligbad en douche berging parkeergarage terras met riant uitzicht geluids- en warmte-isolatie. Verkoop en informatie: Makelaarskantoor Deerenberg van Leeuwen Prins Hendrikstraat 90, 2405 AL Alphen a.d. Rijn Telefoon: 01720-72651 •Van de Meent Makelaardij Van Nesstraat I, 2404 AV Alphen a.d. Rijn Telefoon: 01720-72602 Stationsweg 26, 2312 AV Leiden telefoon 071-121645 b.g.g. 071-175095 tVP Appartementen v.a. f 212.000,- v.o.n. De appartementen beschikken elk over een eigen ligplaats in de jachthaven en bieden de volgende faciliteiten: drie- c.q. vierkamerappartementen' Schakelvilla's v.a. f 383.500,-v.o.n. De schakelvilla's (inh. 875 m3) worden gekenmerkt door luxe, komfort en uitstekende isolatie: royale living keuken voorzien van apparatuur gehele villa onderkelderd vier slaapkamers/zolder badkamer met ligbad en douche inpandige garage terras aan voor- en achterzijde riant uitzicht. De mensen achter data verhoeven woonhuizen- makelaardij. 1Birgitte Beer Receptioniste - telefoniste 2. Monique Looijestijn Administratief medewerkster 3. Désirée van de Veen Assistent makelaar 4. Jan Verhoeven Makelaar in onroerende goederen en taxateur 5. Nïcolette Boelen Assistent makelaar 6. Corrie Boehlee Assistent makelaar - deskundig - enthousiast -jong - betrouwbaar De beste garantie voor een uitstekend resultaat.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 29