jü%r noordwïjk opuimsmnuM mimi Ladbroke Hotel Noordzee Daar werkje op internationaal niveau SOUS-CHEF ZELFSTANDIG WERKEND KOK A LEERGIERIGE LEERLING-KOK, zejaar assistent accountant [m/v] leraar m/v Receptioniste Reproduktie fotograaf medewerker m/v MEDEWERKER ONTWIKKELINGSBUREAU m/v bon VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES 1 ELKE ZATERDAG Sluitingstijd voot advene donderdagmiddag 15 3t Ini M| onze adveneniie afdeling leleloon(071)14 49 41 Ladbroke Hotel Noordzee is een 4-sterrenhotel. direkt gelegen aan de boulevard in Noordwïjk aan Zee. Het maakt deel uit van de internationale Ladbroke Group met meer dan 60 hotels in Europa. Sinds kort valt ook de wereldwijde Hilton International Group binnen de Ladbroke keten. Het sfeervolle Ladbroke Hotel Noordzee beschikt over 88 kamers, restaurant, bar. zwembad en diverse voorzieningen. Verder zijn er 7 vergaderzalen die voor talrijke doeleinden kunnen worden benut. Door deze uitgebreide akkommodatie richt Ladbroke Hotel Noordzee zich niet alleen op de toeristische maar vooral ook op de sterk groeiende zakelijke markt. Tevens is hel hotel sterk gericht op het verzorgen van bruiloften, recepties, buffetten en diners. Service is een van de belangrijkste peilers waarop ons hotel rust. Omdat wij de huidige toename in gasten uiteraard optimaal willen opvangen, bestaat momenteel behoefte aan personeelsuitbreiding. Vanzelfsprekend zijn ook vrouwen bij ons welkom. In verband met het vertrek van de huidige werknemer zoeken wij op korte termijn een enthousiaste U hebt oog voor detail en bent gewend om grootschalig te werken. Daarnaast beschikt u over een flinke dosis organisatietalent en bent u kreatief op het gebied van produktontwikkeling. Overige funktievoorwaarden: leeftijd ca. 25 jaar - opleiding overeenkomstig de funktie - minimaal 3 jaar ervaring in gerenommeerde bedrijven Tevens is er in onze keuken plaats voor enkele enthousiaste medewerkers met enig kreatief talent: Funktievoorwaarden: - leeftijd ca 22 jaar - gerichte vakopleiding minimaal 2 jaar ervaring in gerenommeerde bedrijven Iemand met een veelbelovend kulinair talent die nu al graag wat ervaring in onze keuken wil op doen, maar per 1 augustus 1988 een kontrakt aangaat via het SVH-leerlingstelsel. Voor alle funktie bieden wij: - een salaris overeenkomstig de zwaarte van de funktie - een prettige werkklimaat - voor full-time krachten een 3-daagse werkweek van 40 uur, waarbij ook in de weekenden gewerkt wordt - doorgroeimogelijkheden binnen een internationale hotelketen. Indien u belangstelling voor een van de genoemde funkties hebt, zien uw schriftelijke reaktie graag binnen 14 dagen na publikatie gericht a de direktie van ons hotel. Kon. Wilhelmina Boulevard 8, 2202 GS Noordwijk a Telefoon 01719-19205. Telex 39206. Hollandsche Beton Groep nv [HBGJ, internationaal werkend, is in staat iedere bouwopdracht te realiseren. De Groep bestaat uit zelfstandig opererende werkmaat schappijen, elk weer met eigen dochterondernemingen én eigen specialismen. Voor de Interne Accountantsdienst zoeken wij een die groeikansen wenst, op basis van zijn/haar eigen vermogen. Onze Interne Accountantsdienst De Interne Accountantsdienst van HBG is belast met de controle van de jaarrekeningen in binnen- en buitenland, de budgettering, automatisering en de interne verslag geving. Ook heeft de Interne Accountantsdienst een duidelijke beleidsadviserende inbreng bij tal van bedrijfs economische- en administratief-organisatorische vraag stukken van de tot het concern behorende onder nemingen. In totaal werken bij deze afdeling 20 mede werkers, waaronder 4 registeraccountants. Er wordt gewerkt met controlegroepen van wisselende samen stelling, die onder de verantwoordelijkheid van een registeraccountant de controles verrichten. Uw taak als assistent-accountant Binnen onze organisatie wordt u als een [en/aren] assistent-accountant ingedeeld in enkele controle groepen en controleert u ondernemingen in Nederland en het [verre] buitenland. Naast deze controlewerkzaam heden krijgt u ook te maken met advieswerkzaamheden Uw achtergrond Wij zoeken mensen op VWO- en/of HEAO-niveau. Van onze assistent-accountants verwachten wij, dat zij de NIVRA-studie reeds volgen of daarmee binnenkort gaan starten. De leeftijd kan variëren van 20-26 jaar. Nadere informatie Voor wie aan de slag wil bij een internationaal bedrijf, liggen hier goede kansen. Op wat langere termijn zijn er voldoende doorgroeimogelijkheden binnen HBG of bij één van de werkmaatschappijen. Indien u nadere informatie over deze functie wilt kunt u tijdens kantooruren telefonisch contact opnemen met de heer M. van der Meij, directeur Interne Accountantsdienst, telefoon [070] 152)29. Uw sollicitatie kunt u richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken van Hollandsche Beton Groep nv, Generaal Spoorlaan 489,2285 TA Rijswijk. gemeente Bloemenbadplaats Aan de openbare basisschool "Klaverweide" aan de Stakman Bossestraat te Noordwijk ontstaat per 1 juni a.s. een full-time vakature voor een Voor de funktie gelden de volgende eisen: - volledige bevoegdheid voor het basisonderwijs; - ervaring met het zelfstandig werken in de onderbouw; - voorstander van openbaar onderwijs. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de direkteur van de school, de heer H. Brinkert (tel. 01719 - 10089 na 15.45 uur of donderdags). Sollicitaties, gericht aan het college van burgemeester en wethouders van Noordwijk, kunnen vóór 1 april worden ingezonden aan de afdeling personeelszaken, postbus 298, 2200 AG te Noordwijk. Gelieve linksboven op de enveloppe te vermelden "sollicitatie". JetZet fotozetters is een jong, dynamisch bedrijf in Alphen aan den Rijn, dat fotozetsel vervaardigt voor een groot aantal klanten. Snel, korrekt en volgens afspraak. In verband met de explosieve groei heeft JetZet onlangs een nieuw kantoor pand en de meest moderne Berthold-zetapparatuur aangekocht. Door deze uitbreiding is er nu plaats voor een representatieve Wij denken aan iemand van ongeveer 20 jaar, die snel en nauwkeurig overweg kan met tekstverwerkers, klanten op de juiste manier ontvangt en te woord staat èn ook nog een lekkere pot koffie zet. Ben je zo'n 'pietje precies' en heb je ook nog je rijbewijs, dan is deze baan misschien een uitdaging voor jou. En, omdat wij onze werkzaamheden gaan uitbreiden en door willen groeien tot een grafisch produktiebureau, zijn wij verder op zoek naar een Hij of zij weet alles van drukwerkvoorbereiding en micro/macro-montage. Ook is het maken van een puike werktekening geen enkel probleem. Onze eisen zijn: grafische school met sukses afgerond; enige jaren praktijkervaring, ongeveer 25 jaar jong. Voor beide funkties geldt: Voldoe je aan onze wensen reageer dan snel door een sollicitatiebrief te sturen naar: JetZet fotozetters bv, postbus I34, 2400 AC Alphen a/d Rijn, t.a.v. Pim Hopman. Wij bieden je dan een passend salaris, goede sekundaire arbeids voorwaarden, een toekomst met uitstekende mogelijkheden en een prettig team om mee samen te werken. Bij het PAZ-team Wonen, onderdeel van de afdeling Post- en Archief zaken van de directie Interne Zaken, gevestigd in het Stadsbouw- huis, vragen wij een voor 36 uur per week, voor de duur van één jaar. Functie-inhoud: - postbehandeling; - dossiervorming en ordening; - andere voorkomende archiefwerkzaamheden. Functie-eisen: - opleiding op MAVO-niveau; - diploma Archiefverzorging I; - ervaring in genoemde werkzaamheden is gewenst. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal f 3.284,— bruto per maand (schaal 6) bij een 38-urige werkweek. Vervulling van de functie in deeltijd is mogelijk. De gemeente Leiden wil meer vrouwen en leden groepen in dienst nemen. Geïnteresseerden die doelgroep(en) te behoren wordt met name verzocht te solliciteren. Bij het voldoen aan de gestelde eisen genieten zij de voorkeur. Nadere inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij de heer A. Koren, chef PAZ-team Wonen, telefoon 071-254448. Schriftelijke sollicitaties dienen gericht te wor- den aan de directie Personeel Organisatie, postbus 9100, 2300 PC Leiden, met vermel ding van vacaturenummer 88.113, binnen twee weken na verschijning van dit blad. van etnische minderheids menen tot (één van) deze Coöperatieve Bloemenveilingvereniging "Flora'' b.a. bloemenveiling "flora" Veiling Flora is qua grootte de derde bloemenveiling van ons land. Bij de vereniging zijn bijna 1900 leden aangesloten. Dagelijks wordt op een efficiënte en effectieve wijze de afzet van sierteeltprodukten voor de aangesloten leden verzorgd. Het beleid is gericht op een kwaliteit- en marktgerichte aanpak. Voor onze sector Techniek zoeken wij een: Organisatorisch is de sector techniek opgebouwd uit de eenheden ontwikkeling, be drijfsbureau en technische dienst. Momenteel zijn bij deze sector 13 medewerkers werkzaam. Onderwerpen als nieuw- en verbouw, de ontwikkeling van produktiemidde- len, energiebeheer en technisch onderhoud zijn de belangrijke activiteiten van onze sector techniek. Wat zullen uw taken zijn? U zult een actieve rol vervullen bij de ontwikkeling van technische produktie- en hulp middelen. Ook bij de ontwikkeling van arbeidstechnische systemen verwachten wij van u initiatieven en actieplannen. U zult uw werkzaamheden veelal in projectvorm verrich ten, waarbij van u een grote inbreng wordt verwacht in de begeleiding van uit te voeren projecten. Wat verwachten wij van u? U beschikt over een goed ontwikkeld denk- en werkniveau, wat ondermeer blijkt uit uw studie HTS. werktuigbouwkunde of bedrijfskunde. U bent creatief en ondernemend en bent in staat uw ideeën om te zetten in acties. U heeft een brede belangstelling voor techniek en arbeid en bent bij voorkeur niet ouder dan 35 jaar. Wat bieden wij u? Een functie waarin u uw creativiteit en uw vermogen tot praktisch handelen kunt combi neren, bij een boeiende en solide onderneming. Een goed pakket arbeidsvoorwaarden. Heeft u interesse? Solliciteer dan schriftelijk naar: Veiling Flora Postbus 10 2230 AA Rijnsburg T.a.v. de afdeling Personeelszaken. Mensen zijn geen machines Wie goed om zich heen kijkt, ziet nogal wat mensen die geestelijk in de knoop zijn ge raakt. Stress, sleur, frustraties. Verschijn selen van deze tijd, waardoor sommigen van ons aangewezen zijn op hulp en verzorging van anderen. Ook van B-verpleegkundigen. Dat word je natuurlijk niet omdat zo'n baan je "best wel aardig lijkt". Daar is meer voor nodig. Geduld en mensenkennis bijvoor beeld. En een goede opleiding. Endegeest kan je die geven. Je hoeft niet bang te zijn voor een eentoni ge job. Elke dag, elke patiënt en elke baan is anders. Aantrekkelijk voor ieder die zelf evenmin een machine wil zijn. En kiest voor zekerheid omdat er nu en straks volop ba nen zijn in de gezondheidszorg. Informatiebijeenkomsten 19, 21 en 27 april organiseert Ende geest informatiebijeenkomsten waarop je het fijne kunt verne men over de opleiding tot B-ver pleegkundige. De nieuwe oplei ding start op 5 september a.s. De voorbereidende periode duurt 30 weken (23 weken theorie, 4 weken stage en 3 weken vakan tie). Daarna zijn er 3 leer/werkperio den van 12, 12 en 9 maanden, waarin praktijk en theorie elkaar afwisselen. Tijdens de voorbereidende periode'geldt een zakgeldregeling. Daarna krijg je een stijgend salaris. Wat leerlingen zo bij Endegeest waarderen Allereerst de opleiding zelf. Die is modern en goed. Theorie en praktijk worden in eigen huis gegeven, in een aantrekkelijke accommodatie. Maar ook andere dingen tel len mee. Endegeest is niet het enige psychiatrische ziekenhuis dat op een mooi landgoed is ge legen. Wel uniek is, dat het vlak bij Leiden ligt, de gezellige universiteitsstad met z'n vele studentenfaciliteiten. Ontdek de vele facetten van Endegeest Wat de opleiding precies inhoudt, is niet in een paar regels te vertellen. Daarom nodi gen wij je graag uit voor een informatiebij eenkomst. Ga wel eerst even na of je aan de gestelde inschrijvingseise.n voldoet: je moet bij de start van de opleiding minstens 17 jaar zijn (een paar jaar ouder mag ook). Je papieren: MAVO-4 (D-niveau), een over- gangsbewijs HAVO-4 naar -5, MBO of een opleiding op gelijkwaardig niveau. Knip nu de bon uit en stuur 'm ons toe. Je kunt ook gewoon schriftelijk solliciteren. In beide gevallen hoor je snel van ons. Stuur mij een uitnodiging voor een informatie- naam:- m/v adres: postcode/plaats: telefoon: leeftijd: opleiding: Endegeest, Psychiatrisch Zieken huis van de gemeente Leiden, t.a.v. team POO. Postbus 1250, 2340 BG Oegstgeest. Tel. 071-17 93 00 of 179911.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 22