'Het lijkt waarachtig wel een huwelijk' Boitano pakt ook wereldtitel SpoorptTV Pé Mühren: al een halve eeuw de stem van de RKFC Volendam Thomas achtervolgt Witt Veteraan Connors blijft verbazen ZATERDAG 26 MAART 1988 SPORT PAGINA 15 VOLENDAM (GPD) - „Een in terview? Dinsdag om half drie?" Even valt er een stilte. Dan in on vervalst Volendams: „An je ver dommenis. Ik mot eerst op tuk". Pé Mühren, 72 jaar, wil best pra ten over zijn inmiddels 50 jaar durende, buitenechtelijke ver houding met de betaalde voet balclub Volendam. Maar niet voordat hij zijn dagelijkse mid dagdutje heeft genoten. „Ik ben tenslotte geen achttien meer". Wie kent hem niet? Pé Mühren, de bekendste opperstal meester van het Nederlandse voetbal. Zijn frivole omgang met de Nederlandse taal is vermaard. Opstellingen klinken anders als Pé ze oplepelt. Grappen en grol len zijn zijn wapens. Menigmaal blust hij vanuit zijn commentaar positie opstootjes tussen suppor- tersgroepen. Pé Mühren over een halve eeuw Volendam. Een te rugblik. „Nee, er gebeurt bij Volendam nooit iets echt ernstigs", zegt hij later in de middag. „Natuurlijk speel je daar als speaker een rol in". Nippend aan een jonkie doet hij zijn relaas in hotel Spaander. „Ja, waar anders. Dit is toch de mooiste plek voor een praatje". Achter zijn brilleglazen twinke len pretlichtjes. „Jongen, waar moeten we beginnen? Het is me nogal een tijd. Vijftig jaar. Niet niks. Het lijkt waarachtig wel een huwelijk". „Ik ben in dat baantje gerold door mijn vader. Die heeft ook al tijd bemoeienis met het voetbal gehad. Hij was hoofd van de school. Op het dorp een autori teit. In 1938 zat Volendam voor de zQveelste keer in de finale van de katholieke voetbalbond. Zegt mijn vader 'Pé, jij moest daar maar eens de microfoon hante ren'. Afijn, ik met de installatie langs het veld. Een bereik van twintig meter. Alleen mijn naas-_ te buren waren getuige van mijn debuut". Spreeuwenhok Volendam verhuisde naar het huidige terrein, Pé verhuisde mee. Er werd een heus commen- taarhok gebouwd. Alles pais en vree. Tenminste zo leek het. Schone schijn bedriegt, ook in Volendam. „Het spreeuwenhok noemden wij het nieuwe onderkomen. De bekendste spreekstalmeester uit het betaalde voetbal in Nederland Pé Mühren in hotel Spaander ("De mooiste plek voor een praatje"): "Dit duurt al vijftig jaar en ik stop er nog niet mee" (toto gpi» Tussen het plafond en het dak za ten tientallen nesten. Allemaal spreeuwen. Zomers was het niet te harden van de stank. Wij hiel den iedereen angstvallig buiten de deur. Behalve als er een onge doopte kwam. Dan zeiden we, kom er in, kom er in". Niet alléén het voetbal heeft zijn belangstelling. Zijn optre den als speaker ligt in het ver lengde van zijn tweede passie, het toneel. „Ik ben een echte to neelvogel. Regisseren, zelf stuk ken schrijven. Schrijven en pra ten gaan me makkelijk af. Samen met Jan de Cler heb ik teksten geschreven voor het radiopro gramma 'Negen heit de klok'. Eens in de veertien dagen heb ik een eigen column hier in de re gionale krant. Die draag ik dan ook nog voor op de plaatselijke televisie. En ik eindig altijd met de woorden 'Blijf braaf'. Terug naar de geluidscabine, naar de FC. „Ik heb er altijd iets extra's van willen maken. Het is me zelfs een keer gelukt Zwart kruis, toen nog bondscoach van Oranje, zo ver te krijgen de op stelling van het Nederlands elftal prijs te geven. De pers wist nog van niks. Je moet ook reageren op dingen die uit de hand drei gen te lopen. Bij een avondwed strijd staken een stelletje suppor ters een vlag in de fik. Ik zeg 'Jongens, het licht brandt al, doe die extra verlichting maar uit'. Je moet de zaak bespelen. We hebben een wedstrijd moeten onderbreken, omdat de scheids rechter niet lekker werd. Dus ik vraag of er iemand is die het over wil nemen. Na twintig minuten meldde zich Jaap van der Niet. Toen nog een onbekend scheidrechtertje bij de amateurs. Nu fluit-ie betaald. 'We hebben een andere scheidsrechter', zeg ik. 'Hij heet Van der Niet maar hij doet het wél". Toneel Pé Mühren bekleedde diverse bestuursfuncties binnen de vere niging. De laatste jaren zorgde hij voor het contact tussen pers en club. Al die nevenfuncties heeft hij afgestoten. „Daar ben ik mee gestopt. Ik heb twee toneel clubs. Dat betekent ook veel re petities. Zelf op de planken? Nee, dat doe ik niet. Ik houd me bezig met de regie". „Weet je dat de naam Heen en Weer ook van mij is? Het eerste jaar dat Volendam promoveerde naar de eredivisie ben ik op dat idee gekomen. Dat was in 1958 tegen Limburgia in Geleen. Voorheen, als we kampioen wer den, ging de ploeg op een brand weerauto door het dorp. Ik zeg tegen aannemer Hem bchilder 'Daar moet een botter voor ko men'. Het mooie was dat Dick Tol, de Knoest, weigerde in die botter plaats te nemen. Die naam vond-ie maar niks. Ik zeg 'Geloof mij maar. Je raakt nog gehecht aan die naam'. En verdomd, het jaar erop kegelden we weer uit de eredivisie. In die tijd ben ik met anderen het clubblad begon nen. 'In de thuishaven', zo heet het nog". Huldiging Pé Mühren blijft een uur lang een spraakwaterval. Dan zegt hij plotseling: „Ik heb lang genoeg geluld. Stel jij nu eens een vraag". „Het absolute hoogte punt?". Lang hoeft hij over die vraag niet na te denken. „Dat was de eerste keer dat we promo veerden naar de eredivisie. Ik deed via de telefoon verslag van die wedstrijd. Hier op Volendam zaten duizenden mensen in ver schillende zalen te luisteren. Wat een klus, die reportage. Je moest constant aan het woord blijven. Ook in de rust. Ik werd er niet goed van. Op de terugweg had ik tussen Utrecht en Amsterdam een vlieg tuigje gecharterd met de felicita ties eracher. De leut, de gezellig heid. Man, ik kwam lam in Vo lendam aan. Dronk onderweg cognac uit bierglazen. Prachtig. Mijn huldiging, toen ik veertig jaar speaker was, dat was ook schitterend". „Ik heb de heren trouwens al vast gewaarschuwd dat ik deze keer niet meedoe. Morgen tegen Ajax willen ze me op de midden stip hebben. Dat verdom ik. Ik heb ruimtevrees. Echt. dat is geen gein. Zie je mij al op de mid denstip staan? Voor geen prijs. Als ik op toneel sta moet ik altlid al een steuntje hebben. En ik wil niet als een ouwelui op een stoel op die middenstip zitten. Ik kom niet uit mijn hokkie. Dan hangen ze daar maar een paar slingers aan. In al die jaren heeft broer Jan één wedstrijd in moeten val len. Een ongeluk met mijn brom mer. Een vrije val, maar mijn pa rachute ging niet open". Lachen Plannen om te stoppen heeft Pé Mühren niet. Of de gezond heid moet te wensen over laten. Maar andersNee, ik blijf door gaan. Dit duurt al vijftig jaar en ik stop er nog niet mee. Natuur lijk houd je mensen die vinden dat ik op moet stappen. Jaloezie kom je overal en altijd tegen. Ik treed veel in de openbaarheid. Sommigen kunnen daar niet te gen". Hij haalt zijn schouders op. „Jaloerse mensen zetten zich in feite aftegen hun eigen onmacht. Ik lig daar niet wakker van". Nog even iets over uw ruimte vrees. Hoe houdt u het vol voor een groot publiek? „De enige plaatsen waar ik niet op de voorgrond durf te treden is op het voetbalveld én in de kerk. Zingen in het koor gaat goed, maar een solo. verschrikkelijk. We hebben een dirigent gehad die willekeurig iemand aanwees voor een solo. Ook ik kwam aan de beurt. Al zingende roep ik 'Neem over, neem over'. Alle mensen zaten andersom in de bank. Gierend van het lachen. Als ik morgen een liedje in een vol Carré moet zingen, geen cent je pijn. Uiteraard met een stoel of een stokkie". Lachen en lol trappen. Daar draait het bij Pé Mühren om. Dat is slechts de oppervlakte. Jaren lang werken onder jongeren aan de Levensschool is daar een be wijs van. En altijd lachen. Maar onder dat scherm van humor schuilt echter een man vol emo ties. „Ik heb een tijdje geleden een goede vriend verloren. Veertien dagen erna stond ik op toneel. Stampvolle zaal. Die vriend sloeg geen voorstelling over. Daar begon ik mijn ope ningspraatje mee. Dat duurde niet lang. Ik kon niet verder. De zaal werd steeds stiller en ik stond daar maar als een verdom de Lowietje. Echt ik kon geen woord meer uitbrengen". Ook nu weer valt Pé Mühren stil. Een traantje glinstert achter zijn brilleglas. „Verdomme man, moet je dat nu allemaal weten". En dan: „Ach, wat geeft het. Waarom zou iemand zijn emoties niet mogen tonen?" Voordat hij opstapt zegt de jubilaris. „Ik heb een rijk leven gehad". Bij de deur draait-ie zich nog een keer om. De pretoogjes zijn er weer. „Ta bee, en denk erom, blijf braaf'. BUDAPEST (SID) Brian Boitano heeft gisteren in Bud apest aangetoond in 1988 's werelds beste allround kunstrijder te zijn. De Amerikaan veroverde vier weken na zijn Olympische titel ook de wereldtitel. Net als in Calgary was de Canadees Brian Orser zijn voornaamste rivaal. Boitano legde de basis voor de titel bij de verplichte figuren en de kor te kür. In het afsluitende onderdeel van de strijd was hij dit keer niet opgewassen tegen de Canadees. Ging Orser namelijk in Calgary nog aan de zenuwen ten onder, in Budapest liet hij zich in de lange kür eindelijk van zijn beste zijde zien. Hij kreeg voor zijn optreden drie keer de maximale notering, 6,0. Het was echter niet voldoende de hoofdprijzen van dit jaar eerlijk te verdelen. Voor opwinding op de tribunes in de Hongaarse hoofdstad zorgde de Canadees Kurt Browning. Wat Orser al enige tijd aankondigde, deed Browning vrijdag. Als eerste man ter wereld liet hij in een offi ciële wedstrijd een viervoudige sprong, de toeloop, zien. De bij het toernooi aanwezig deskundigen van de internationale schaatsunie bevestigden dat er inderdaad spra ke was geweest van een viervoudi ge sprong. Het leverde Browning echter niet meer dan de zesde plaats op. Daar waren zijn verplich te figuren te slecht voor. Vrouwen De strijd om de wereldtitel bij de vrouwen spitst zich weer toe op het duel Katarina Witt - Debi Thomas. Nadat de Oostduitse Olympisch en Europees kampioene voor het eerst in haar internationale loop baan de verplichte figuren win nend had afgesloten en haar Ame rikaanse opponente slechts derde werd, leek er nauwelijks meer sprake te zullen zijn van een twee strijd tussen dat duo. Vooral omdat Thomas nog steeds niet over de teleurstellende derde plaats bij de Spelen in Cal gary heen is. In Budapest verklaar de ze bij voortduring zo snel moge lijk naar huis te willen. Maar de korte kür veranderde veel. Thomas won waardoor de lange kür van za terdag alsnog de beslissing moet gaan brengen. De winnares van het laatste onderdeel wordt hoogst- Voor de Canadese Elizabeth Man- waarschijnlijk wereldkampioen, ley eindigde de kür van vrijdag in diepe teleurstelling. De zilve- i-medaillewinnares van Calgary i combinatie totaal misluk- KEY BISCAYNE (SID/Reuter) - dusdanig onder druk dat de span- Jimmy Connors heeft zich gisteren nmgen hen vaak te veel worden. Vandaag geen amateurvoetbal ZEIST (ANP) De KNVB heeft alle voor vandaag in het amateurvoetbal vastgestelde wedstrijden afgelast. Ook de wedstrijden in de landelijke jeugdcompetitie gaan niet door. Behalve de afdelingen Amsterdam en Nijmegen heb ben ook alle afdelingen van de KNVB de voor vandaag in het amateurvoetbal vastgestelde wedstrijden afgelast. De afde lingen Drente, Groningen en Zwolle hebben bovendien de voor morgen vastgestelde wed strijden afgelast. verrassend gekwalificeerd voor de eindstrijd van het met 2,1 miljoen dollar gedoteerde toernooi in Key Biscayne. De 34-jarige Amerikaan versloeg in de halve finales de Tsjechoslowaakse titelverdediger Miloslav Mecir in vier sets: 6-3, 2-6, 7-5. 6-3. De prestaties van Connors verba zen in de stad in Florida iedereen, niet in het minst de Amerikaan zelf. Nadat hij in februari bij het toernooi in Milaan een spier scheurde in zijn rug, leek er voorlo- Die flegmatieke houding liet Connors in het duel even varen. Na de winst van de eerste reeks, een doorbraak van de opslag van Me cir, stapte hij in de tweede bijna van de baan. Op 3-5 en 30-40 kreeg hij ruzie met de Amerikaanse be roepsarbiter Kaufmann. De man op de stoel deelde eerst een waar schuwing uit nadat Connors de bal in het publiek had geslagen. Daar was de nummer drie op de plaat- singlijst het helemaal niet mee eens. Hij maakte wegwerp gebaren naar de man op de stoel en ging bo- '«"•SÉ* Lezers schrijven Sportcolumnisten pig weinig rekening meer te hoe- wendien ook nog eens met Kauf- mann jn discussie. Die strafte dat af met het verlies van een punt en dus de set. Voor Connors was dat een maat regel teveel. Hij stapte van de baan en pakte zijn rackets in. Slechts na dat hoofdscheidrechter Alar. Mills worden gehouden met Con nors. Dat bleek een enorme vergis sing. In Key Biscayne levert de ve teraan de ene na de andere opval lend goede partij af. Hij heeft voor zijn sterke optreden een simpele verklaring: „Ik speel alleen nog maar voor mijn plezier". De jonge- op Connors had ingepraat, bleef de ren staan volgens de Amerikaan Amerikaan op de baan. Ook in het verdere verloop van de wedstrijd bleef Connors ageren tegen de veelvoudige fouten van de lijnrech ters en Kaufmann. Maar zoals zo vaak had de herriemaker het min ste last van de moeilijkheden. Me cir bleef verre van zijn topvorm en ging eigenlijk kansloos ten onder. Het lijkt al weer vele miljarden km geleden datWie deze onzin wil lezen móet zich verdiepen in de ge schriften van sportcolumnisten en verslaggevers. Enige jaren geleden trof ik een zin aan van de hr. R. Paauw, welke als volgt begon: "Het lijkt alweer vele lichtjaren ge leden dat" .Ik dacht toen, nou ja, een foutje? (hoewel?) Ik was echter ten zeerste verwonderd toen ik in een sportverslag van de Telegraaf las, "enige lichtjaren geleden enz. Mijn verbazing steeg echter ten top toen ik in een provinciaal dagblad de lichtjaren in eenzelfde verband tegen kwam. Toen dan ook de hr. Bakker colums ging schrijven in ons Leidsch Dagblad, besloot ik. Flor- ondanks de sombere blik waarmee to ad hij ons aanstaart op de vrijdag avond, zijn artikelen te lezen, om te weten te komen of hij uit het goede hout gesneden was. En jawel hoor, daar stond het: "lichtjaren geleden Eerste divisie: MW - De Graafschap 1-1 (1-1). 11 Arts 1-0,14 Uitman 1-1. Scheidsrechter Van der Niet. toe schouwers: 3500. Gele kaart Van Eek (De Graaf- Stand RKC MW Veendam Graafschap kop: 27 25 25 15 25 14 28 12 51 79-20 36 51-23 36 46-28 34 43-30 TAFELTENNIS EK Parijs Vrouwen enkelspel: Tweede ronde: Keen - Urban (Hon) 19-21 21-13 17-21 21-18 21-14. Kloppenburg - Salgado (Por) 21-10 21-5 21-9; Bakker - Fazlic (Joe) 16-21 18-21 20-22. Derde ronde: Kloppenburg - Olah (Hon) 24-22, 21-16, 21-13; Keen - Zampili (Ita) 19-21, 21-14. 21-14, 21-14; Vriesekoop Ojstersek (Tsj) 21-10. 21-10, 21-11. Dubbelspel, tweede ronde: Vriesekoop/Kloppenburg - Monteux/Fouquet (Fra) 14-21 21-13 19-21; Bakker/De Groot - Wiktorsson/Svensson (Zwe) 17-21 12-21. Mannen enkelspel: Tweede ronde: Turk - Mazunov (Sov) 8-21, 13- 21, 16-21; Haldan - Di Napoli (Ita) 21-15, 21-10. 21-14. Derde ronde: Haldan (Ned) - Kriston (Hon) 21-19. 21-18, 21-16. Dubbelspel, tweede ronde Haldan/Henk van Spanje - Nemeth (Hon)/Fraczyk (Oos) 21-19 21-17; Bongim (lta)/Ron van Spanie - Gatien/Bi- rocheau (Fra) 21-23 16-21 Gemengd dubbelspel Achtste finales: Van Spanje/Kloppenburg - lupu- lescu/Fazlic (Joe) 14-21, 11-21; Grubba (Pol)/Vriesekoop - Fetzner/Nemes (WDI) 23-21. Ierland - Westduitsland 2-1. om de vijfde plaats Nederland - Frankrijk 3-0. om de negende plaats Spanje - Italië 1-2, Oostenrijk - Belgie 3-0 Mannen Halve finales- Engeland - Wales 5-0 om de ne gende plaats: Frankrijk - Oostenrijk 3-2, Spanje - Zwitserland 3-2, Noorwegen - Italië 3-2. KUNSTRIJDEN WK in Budapest Eindstand mannen: 1. Boitano (VSt) 4.2. 2. Or ser (Can) 4,8, 3. Viktor Petrenko (Sov) 9,8, 4. Fi- lipowski (Pol) 9.8.5. Bowman (VSt) 11,8,6. Brow- Vrouwen winnen op EK squash van Frankrijk WARMOND (ANP) - Het Neder landse vrouwenteam heeft gisteren tijdens de strijd om de Europese squashtitel in Warmond gewonnen van Frankrijk. Barbette Hoogen- doorn, Nicole Beumer en Marjolein Houtsma wonnen hun partijen. Het betrof een wedstrijd in de strijd om de achtste plaats. De vijf de plaats, een plaats hoger dan bij het vorige EK, ligt binnen het be reik van de Nederlandse vrouwen. Bij de vrouwen plaatsten de fa vorieten Engeland en Ierland, zich voor de eindstrijd. Engeland ver sloeg Wales met 3-0, Ierland liet een punt liggen tegen Westduitsland. Bij de mannen bereikten de Engel sen eveneens de finale. Wales werd in Warmond met 5-0 verslagen. VOETBAL De bondschcoaches van de KNVB hebben twintig spe lers geselecteerd voor het Neder lands Olympisch Elftal, Snelders (Twente), Hesp (Fortuna), Barend- se (Feyenoord), Rutten (Twente), Van Herpen (Feyenoord), Boek- weg (Groningen), Monkou (Feye noord), Snoei (Sparta), Beltman (Groningen), Vandebroeck (MW), Roossien (Groningen), Schmidt (Sparta), Krommendijk (AZ), Boe- re (Graafschap), Sturing (Vitesse), Mulder (Volendam), Suvrijn (Roda JC), Blattler (Roda JC), Peeper (Haarlem) en Booy (Groningen). Uitslag reuzeslalom in Saalbach: 1Hangi (Zwi) 2 24,53 (1.06,60-115,93), 2. Girar- delli (Lux) 2.24,65 (1.08.71-1.15,94), 3. Zurbrig- gen (Zwi) 2.25.40 (1.09,10-1.16,30), 4. Strolz (Oos) 2.25,51 (1.09,01-1.16,50), 5. Stenmark (Zwe) 2.26,02 (1.10,00-1.16,02), 6. Mader (Oos) 2.26,17 (1.09,64-1.16,53), 7. Enn (Oos) 2,26,88 (1.10,41-1.16,47), 8. Hinterseer (Oos) 2 26,95 (1.10,36-1.16,59), 9. Cizman (Joe) 2.27,22 (1.10,73-1.16,49), 10. Wórndl (WDI) 2.27,31 (1.10,25-1.17,06). Eindstand wereldbeker reuzeslalom: 1. Tom- ba (Ita) 82 punten, 2. Strolz 69,3. Maler (Oos) 67, 4. Zurbriggen 65. 5. Mader 57. Tussenstand al gemene wereldbeker na 27 van de 28 wed strijden: 1. Zurbriggen 298 punten, 2. Tomba (Ita) 281,3. Maier 183 Wat bewijst dat nu, zult u vragen Een paar dingen. In de eerste plaats dat deze heren van de foute veronderstelling uitgaan, dat het lichtjaar een soort overtreffende trap van tijd is. Ten tweede hebben zij bij het onderwerp natuurkunde in hun schooltijd niet opgelet en hebben zij ijverig ping-pong-, voet en andere balletjes zitten tekenen, iets waar zij getuige hun latere be roep zeer bedreven in moeten zijn geweest. Het bewijst ook dat zij el- kaars artikelen uitpluizen om er krenten uit te pikken. Nu is het lezen van de hr. Bakker geen genoegen. Het is alles in mi neur en grote ellende wat de klok slagt, sport tv, o.a. voetbal, schaat sen, wielrennen, noem maar op. Er deugt niets van en men krijgt de in druk dat de totale Nederlandse sportwereld radicaal onderstebo ven moet. Een lichtjaar geeft de afstand aan welke het licht in 1 jaar aflegt. Het licht beweegt zich met een snel heid van 300.000 km per sec. Der halve legt het licht 60x60x24x365x300.000 km per jaar af. Om een indruk te geven, de maan staat l'A sec. van ons af. Ik wil eindigen met een citaat van de hr. Smeets: "Het moge u dui delijk zijn". J. Heuzen Lage Rijndijk 176 Leiden ZATERDAG 12.30-13.30 Did 1 ARD-Sport extra: Worldcup skiën (slalom voor heren). 13.15-18.05 BBC 1 Grandstand: met o.a. paarderennen in Newbury, de WK cross country, de WK kunstrijden in Boedapest en ijshockey 14.25-14.30 SCH: Gillette Soccer Scene. 14.30-18.30 BRT 2: Sport-Extra Wiel rennen: rechtstreeks verslag van de wie lerwedstrijd om de E-3 prijs Harelbeke en WK kunstrijden op de schaats: recht streeks verslag van de vrije kür voor da- 15.30-17.30 SCH Super Sport: met in 15.45-16 30 SKY Sk. Report: met de World Cup vrije stijl In het Meiringen, het Holmenkollen Ski Festival in Oslo, en de finale van de World Cup-afdaling in het 16.30-17.30 SKY: International Motor Sports: reportage van de Weston-Super- Mare Beach Race in Engeland en ver slag van de tiende ronde van de EK Ral lycross 1987 in het Engelse Lydden Hill. 16.45-17.25 Did 1 ARD-Sport extra* W 18.00-18.55 Did 1Sportschau: met o.a. Bundesliga-voetbal. 18.15-18.20 BBC 1 Sport. 19.30-20.00 Did 3: Sport im Westen. 19.55-21.45 BRT 2 Voetbal: recht streeks verslag van de vriendschappelij ke interland België-Hongarije. 20.30-23.35 SCH. Live Tennis uit Florida: internationale Lipton-kampioenschap pen. 21.45-22.00 BBC 1 Sport. 21.55-22.30 Ned 2 Sport met EK- squash, motorcross in Berghem en voet bal: Willem ll-FC Twente 21.55-23.10 Did 2 Das aktuelle Sport- Studio. 22.20-22 35 BRT 1 Sport op Zaterdag. 22.30-23 30 SKY Transworld of Sport: historische, dramatische en humoristi sche momenten uit de sportwereld. 22.40-23.10 Ned 2 Studio Sport 23 43-00.15 Ned 1Studio Sport. Met bil jarten: EK bandstoten in Groningen. ZONDAG 14.15-15.15 SKY Transworld of Sport: historische, dramatische en humoristi sche momenten uit de sportwereld. 14 30-17.00 SCH: Super sport met in het laatste uur American College Football. 15.00-16.00 BBC 2* Rugby Special: Wasps-Harlequms. 15.00-17 00 Did 1 ARD-Sport extra: WK kunstrijden op de schaats tn Boedapest (showrijden van de winnaars). 15.00-18.00 BRT 2 Stadion met o.a. wielrennen (de Brabantse Pijl) en EK ta feltennis vanuit Parijs. 15.30-17.00 Ned 2 Studio Sport, met bil jarten (EK bandstoten in Groningen) en EK tafeltennis in Parijs. 17.10-18.10 Old 2* Die sport-Reportage: met o.a. motorraces (Grand Prix van Ja pan), ijshockey (play-off-ronde) en voet bal (2e liga). 17.45-18.25 BBC 1 WK kunstri|den: re portage uit Boedapest. 18.10-18 40 Did 1 Sportschau 19.00-19.55 Ned 2 Studio Sport 19.30-19.45 Did 3: Sport im Westen. 19.50-19.58 Did 1 Sportschau-Tele- gramm. 20.05-20,40 BRT 1Sportweekend.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 15