SEÖD3SED3 De krant kunt u niet missen, geen dag! KONINGSVELD LEIDEN GRAFISCHE SPECIALISTEN OP DE BEDRIJVEN KONTAKT DAGEN Bij-de-tijdse reclamemakers introduceren nieuw omlijstings systeem De Kort Van Veen: 'Met Quick Sign Systems maak je de mooiste aandachttrekkers!' Bredere aanpak bleek succesformule... KONINGSVELD ZOON aan de Jacob van Campenlaan te Leiden, is een grafisch reproduktiebedrijf. Leverancier van reprofilms en drukvormen aan drukkers die daarmee ontwerpen, tekeningen, foto's en kleurendia's in grote oplagen vermenigvuldigen. Reprofilms en drukvormen voor posters, kalenders, tijdschriften, boeken, folders, reisprogramma's, draagtassen, verpakkingen en uiteenlopende soorten reclamedrukwerk worden met elektronische, computergestuurde apparatuur geproduceerd voor offsetdruk, diepdruk, zeefdruk en flexodruk. Verschillende druktechnieken die elk een speciale verwerking van het te reproduceren, originele materiaal verlangen. KONINGSVELD-LEIDEN geeft bovendien gerichte adviezen en technische begeleiding bij voorbereiding en uitvoering inzake vormgeving, werktekeningen, zetten, BIJ KONINGSVELD hebben ervaren, gespecialiseerde vakmensen aandacht voor de specifieke wensen van de individuele opdrachtgever. Nieuwe technieken en sterk verbeterde produktiematerialen hebben het reproduceren van beeld en tekst verfijnd en er een hoge kwaliteit aan gegeven. SERVICE, VAKMANSCHAP en nieuwe ontwikkelingen in de techniek van het reproduceren stellen KONINGSVELD- LEIDEN in staat belangrijke afnemersgroepen in de grafische en aanverwante industrie optimaal te bedienen. Voor drukkers, reclamemakers, vormgevers, uitgevers en een ieder die van het grafische produkt gebruik maakt is Koningsveld een vertrouwde leverancier. KONINGSVELD-LEIDEN behoort tot de Neroc-groep van 18 grafische reproduktiebedrijven in Nederland. Op de BEDRIJVEN KONTAKT DAGEN die 23 en 24 maart a.s. in de Groenoordhallen worden gehouden geeft KONINGSVELD informatie over haar bedrijf en produkt. Het is voor elk bedrijf van levensbelang om gezien te worden. Positief opvallen, zorgen dat het kooplustige publiek je kent en weet wat je te bieden hebt. Behalve advertenties zijn er nog veel meer creatieve manieren om dat doel te bereiken. Wat dacht u van reclameborden? Of van bedrijfsauto's met uw eigen logo erop? Lichtbakken? Recamemakers De Kort Van Veen weten er alles van. Van Veen: 'Soms komen er mensen die zeggen: ik zit in een prachtig nieuw pand, maar de klanten lopen er voorbij, ze herkennen ons niet. Dan gaan wij aan de slag. Gevelreclame maken, met losse letters, een lichtbak of reclameborden'. De Kort Van Veen past al jaren Quick Lettering toe: met behulp van een computer kunnen teksten en logo's op papier razendsnel worden omgezet in kunststof en kant en klaar worden opgeplakt. Een enorme tijdsbesparing vergeleken met vroeger, toen alle reclameborden nog van hout waren. Kunststof is bovendien veel duurzamer, en ook makkelijk te veranderen: moet er een nieuwe tekst op het bord komen, dan zijn de letters snel verwisseld. Auto's en gevels Een belangrijke tak van het bedrijf is de auto-belettering. De Kort Van Veen zijn experts op het gebied van 'pakkende' bedrijfsauto's. Niet alleen voeren ze uw eigen ontwerp perfect uit, ook kunnen ze uw idee voor een decoratie zelf uitwerken tot een mooi plaatje. Zo kunt u de wereld heel makkelijk uw mooiste gezicht laten Uw gevel is ook een belangrijk herkenningspunt voor de klant. De Kort Van Veen kan er alles aan doen om uw gevel opvallend en aantrekkelijk te maken. Raambelettering, airbrushwerk, penseeltechniek, zeefdruk, speciale decoraties het hoort bij hun dagelijks werk. Van haarscherpe letters tot subtiele verlooptinten in kleurvlakken; alle technieken hebben ze in huis., Quick Sign Systems Op de Bedrijven Kontakt Dagen wordt een nieuw Amerikaans omlijstingssysteem geïntroduceerd: Quick Sign Systems. Hiermee kunnen de prachtigste dingen gemaakt worden. Met behulp van losse aluminium elementen worden in een handomdraai uiteenlopende vormen gecreëerd, precies in de maat die u wenst. Niet alleen lijsten met of zonder lichtbak, ook kubussen of displaykasten kunnen met Quick Sign Systems gemaakt worden. Het materiaal is licht, duurzaam en mooi om te zien. In combinatie met Quick Lettering zijn de mogelijkheden haast onbeperkt. In de stand op de Kontakt Dagen kunt u een paar sprekende voorbeelden zien. De showroom, studio en -werkplaats van reclamemakers De Kort Van Veen vindt u op Oegstgeesterweg 241 in Rijnsburg. Telefoon: 01718-25416. Toen... J. van Duyvenbode in oktober 1986 van start ging met zijn, zeg maar, assurantie- en administratiekantoor, had hij een heilig vertrouwen in een gunstige ontwikkeling. Mede dank zij de persoonlijke filosofie, dat een dergelijk dertien-in-een-dozijn bureau door het verbreden van de gebruikelijke basis best eens in een grote behoefte zou kunnen voorzien. En dat heeft hij geweten... De Wegwijzer zoekt het straks zelf verderop.... Nu, na een vrij turbulent jaar 1987, is hij al genoodzaakt zijn verhuizing naar een groter pand voor te bereiden. Hij hoopt uiterlijk mei van dit jaar naar Katwijk te gaan. Daar wacht hem in het kantoorcentrum Rijnpoort Noord ('t Heen) een ruimte van circa 100m2, waar hij dan met 5 medewerkers (prognose ultimo '88, thans "2V2") de broodnodige armslag zal krijgen. Hij is daar behoorlijk gelukkig mee, want omdat hij nu eenmaal niet bepaald regionaal gebonden is, ligt die locatie erg gunstig ten aanzien van zijn mobiliteit. DE WEGWIJZER geet ook hem wijdere horizonten Assurantiën en Fiskale Adviezen Marsstraat 5 Postbus 197 2170 AD SASSENHEIM tel. 02522-31621 EIM U Geen dure vaste krachten, maar een snel aanspeelbaar team van deskundigen, die op afroep voor elke problematiek en dus met name binnen hun eigen expertise ingeschakeld kunnen worden. Essentieel voor een dergelijke operatie is het besef, dat de klant maar een keer aan een vertrouwensman en briefing hoeft te geven. Hij kan er daarna verzekerd van zijn dat de beste mogelijkheden worden geselecteerd, waarna hij een afgerond geheel krijgt voorgeschoteld, waarbij terdege rekening is gehouden met alle bedrijfsaspecten. DE WEGWIJZER is daarom dan ook een volledig onafhankelijk intermediair, niet gebonden aan een bepaalde verzekerings- of financieringsmaatschappij. Om maar een paar voorbeelden te r Gezien het veronderstelde "gat-in-de- markt" heeft dit jonge bedrijf zich sedert het begin toegelegd op een zo totaal mogelijk pakket van bedrijfsadviezen. Bedrijfsadministratie, de accountancy, en ook het goed beheren van een assurantie- portefeuille is uiteraard een goede basis voor een breder advies voor tal van bedrijven. DE WEGWIJZER heeft in z'n vrij korte aanloopperiode ontdekt dat de gekozen formule goede aanknopingspunten biedt voor een totaal advies, ook als het om minder voor de hand liggende terreinen gaat. Specialismen onder handbereik... Om op optimale wijze dit stuk van de markt te kunnen bedienen en tegelijkertijd de kosten binnen redelijke grenzen te kunnen houden, heeft men hier gekozen voor een vorm van, zeg maar, impresariaat. Misschien is de instelling ouderwets te noemen... De heer van Duijvenbode, die de zaak zo overzichtelijk wil houden dat hij deel is van alles wat zich afspeelt, noemt zijn zienswijze mogelijk wat van de oude stempel: als dienstverlener wil hij een perfecte service geven. Hij telt zich flexibel op en huldigt daarbij het inderdaad momenteel vaak schaarse beginsel van "de klant is koning". Zoals reeds gezegd vormt de sector administratie en verzekeringen zeker geen onbelangrijk deel van de activiteiten van deze dienstverlener. Maar ook op het gebied van fiscale en juridische adviezen heeft men tijdens het vrij korte bestaan reeds tal van effectieve begeleidingen achter de rug. Deze vorm van optimale inzet omvatte verder ook het aspect van financiering, iets wat met name bij startende ondernemingen van het grootste belang kan zijn. Het beste bewijs voor de levensvatbaarheid van zijn filosofie heeft van Duijvenbode nu al ervaren: "Je komt binnen voor een uitwerking van een administratieve opzet en er blijkt op dat moment net een andere cirsis te zijn. Een netelige fiscale zaak, een ontslagprocedure die zorgvuldig en correct afgehandeld moet worden, ...noem maar op. In al die gevallen geeft het veel voldoening, dat je dan kunt aanbieden ook dat op te lossen. En dat nog waar te maken ook..." Basis in de regio... maar veelvuldig uitzwermend Gestart als min of meer regionale operatie, is het de Wegwijzer gelukt ook verder in het land een relatiekring op te bouwen. Amsterdam, Utrecht, de Kop van Noord-Holland... overal heeft de Wegwijzer reeds zijn tevreden klanten. Dat is ook het gevolg van de public-relations activiteiten, zoals een bridgetoernooi en de geruchtmakende Whitbread zeilrace rond de wereld. Het succesvolle schip "Philips Innovator" is intussen door Equity Law aangekocht en zal met een aantal verbeteringen aan de eerstkomende race deelnemen. Alweer een uiting van flexibiliteit, doorzettingsvermogen en deskundigheid... Automatiseren... oplossing of wanhoop Van Duijvenbode komt zelf uit deze wereld, hij kan er zeer goed over meepraten. En meedoen... zoals dit afgelopen jaar al duidelijk is gebleken. Te vaak bleven potente computersystemen voor een groot deel ongebruikt. Intensieve studie van de bedrijfsproblematiek, aanpassing van en vertrouwd maken met de aanwezige configuratie heeft al veel soelaas gebracht. U vindt DE WEGWIJZER overigens ook op de Bedrijven Kontakt Dagen en wel op stand E9 Het is weliswaar een platgetreden pad, maar we zeggen het toch nóg maar een keer: de krant kunt u niet missen, geen dag. Een stelling die, alle supermoderne kommunikatiemiddelen ten spijt, ook vandaag de dag nog steeds opgaat. Dat staat als een paal boven water. Maar ja, wélke krant kunt u niet missen? Want het aanbod van dagbladen is enorm en de keuze is niet zómaar gemaakt. Maar dat doen wij niet, wij nodigen u nu uit om een proef c.q. vast abonnement te nemen door middel van invulling van de abonnee-bon, zodat u zelf kunt konstateren wat u mist als u nog geen Leidsch Dagblad leest. Wist u trouwens dat een bedrijfsabonnement u een fiscaal voordeel biedt? Stuur vandaag nog de antwoordbon in en u ontvangt omgaand het Leidsch Dagblad. Hoewelwe zouden hier flink wat redenen kunnen opsommen, waarom u zich juist op het Leidsch Dagblad, de sleutel tot de'Sleutelstad zou moeten abonneren.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 35