EEN AANNEMER WAAROP U KUNT BOUWEN Kwaliteit uitzendkracht staat bovenaan ACCOUNTANTS EN BELASTINGADVISEURS MET EIGEN KARAKTER Kunststof en Merbau kozijnen -The Printer copyservice Kantoorvakhandel Vamko heeft alles wat u nodig hebt P. Dir-Verhoeven B.V. Glas- en afwerkingsbedrijf 35% subsidie LUBA Uitzend Buro's: Het komt in elk bedrijf voor: een plotselinge piek in het werk, een onmisbare kracht die door ziekte wordt geveld, de noodzaak om zwangerschapsverlof te verlenen in al die gevallen zijn er gelukkig uitzendbureaus die de klappen voor u kunnen opvangen. De LUBA- organisatie weet er alles van. De grote gele letters LUBA en de blauwe deursticker van de ABU (de Algemene Bond Uitzendbureaus) garanderen een perfekte afhandeling van uw vraag naar een tijdelijke werknemer. LUBA stemt vraag en aanbod optimaal op elkaar af door goed op de hoogte te zijn en te blijven van de ins en outs van het aanvragende bedrijf. Om de juiste man/vrouw op de juiste plaats te krijgen is kennis van opleidingsniveau en ervaring immers niet voldoende; een uitzendkracht moet ook passen in de werksfeer van het bedrijf. LUBA houdt dus geregeld contact met bedrijf en uitzendkracht en evalueert achteraf ook met het bedrijf de resultaten. Elk gebied LUBA levert goede uitzendkrachten op elk gebied: administratief, (para)medisch en industrieel/technisch personeel, van ongeschoold tot zeer hoog opgeleid voor elke functie heeft LUBA iemand in huis. De service verloopt snel en zonder problemen, doordat LUBA een typisch regionaal uitzendbureau is: achttien filialen in Zuid-Holland, die nauw samenwerken bij het zoeken naar de meest geschikte persoon. LUBA kan, als u dat wenst, eventueel een voorselectie maken, waaruit u zelf na een sollicitatiegesprek een keuze maakt. LUBA is een betrouwbare partner! De laatste vijf jaar is de LUBA- organisatie sterk gegroeid. De vraag naar goede tijdelijke krachten is enorm toegenomen. Om te zorgen dat er voldoende goed gekwalificeerde potentiële werknemers zijn geeft LUBA eigen cursussen op velerlei gebied, bijvoorbeeld tekstverwerking. Overigens kunt u ook uw vaste personeel zo'n cursus bij LUBA laten volgen. Bovendien kan LUBA u adviseren bij het invoeren van tekstverwerkende apparatuur in uw bedrijf. Tenslotte komen LUBA duizenden ervaringen van tijdelijk personeel ter ore, informatie uit de eerste hand. Voor elk bedrijf is er dus altijd wel een reden om LUBA in te schakelen: voor mensen, cursussen of adviezen. LUBA, mensen waar je wat aan hebt! Bel gerust één van de volgende nummers voor meer informatie. LUBA Leiden 071-140341 (techn./ind.) of 071-149745 adm./med Leiderdorp 071-415055. Ook voor grootverbruikers en voor full colour kopieën Onder de kleinverbruikers in Leiden en omgeving heeft The Printer in Leiden sinds jaren een grote bekendheid. Minder bekend, maar al net zo lang richt The Printer copyservice zich op de zakelijke fotokopieermarkt. Niet alleen om deze lagere graad van bekendheid bij deze doelgroep, maar ook door het in gebruik nemen van een zogenaamde full colour fotokopieermachine is The Printer copyservice aanwezig op de Leidse Bedrijven Kontakt Dagen, die op 23 en 24 maart in de Groenoordhallen worden gehouden. Deze full colour fotokopieermachine maakt in luttele sekonden een A4 of A3 afdruk op gewoon papier. Daarbij is het mogelijk de kleuren te beïnvloeden en zelfs te wijzigen. Verder kan de kopie vergroot of verkleind worden. The Printer copyservice nam enkele maanden geleden de eerste full colour fotokopieermachine in haar vestiging in Den Haag in gebruik en leerde daarvan dat de vraag voor deze kopie met name uit het bedrijfsleven kwam. Omdat de klanten een direkt klaar service verwachten, is er begin maart ook een machine in de vestiging aan de Morsstraat 2 in Leiden geplaatst. FOTOKOPIEERSERVICE VOOR BEDRIJVEN Als het om fotokopieën gaat komt The Printer copyservice nog vaak veel onwetendheid bij potentiële kliënten tegen. Boekwerken van vele tientallen tot honderden pagina's dik worden naar een drukkerij gebracht om enkele tot tientallen extra afdrukken te laten maken. De meeste drukkerijen weten er dan ook eigenlijk geen raad mee en verrichten dan deze, voor hen, noodklus om de klant maar te behouden. Daarbij wordt nog vaak gedacht dat een fotokopie de vergelijking met drukwerk niet kan doorstaan. Echter, met de uiterst professionele apparatuur worden brochures, prijslijsten, handleidingen, syllabi, mailingen, strooifolders etc. bij The Printer van enkele tot vele honderden pagina's dik in een Mc. Donalds-tempo (meer dan 7000 kopieën per uur) vermenigvuldigd, de oplage kan daarbij variëren van 1 tot meer dan 10.000 stuks. De prijs per kopie ligt afhankelijk van deze oplage veelal op een nivo tussen de 5 - 15 ct. per stuk. De nabewerkingsmogelijkheden zijn nagenoeg onbeperkt. De kopieën kunnen worden geniet of ingebonden met een plastic bindrug of gelijmde linnen rug. Wilt u ze gevouwen met een nietje in de rug? Het kan bij The Printer. En bovendien vaak vele malen sneller (meestal binnen 24 uur) dan bij een drukkerij en kwalitatief voor de meeste uiteindelijke gebruikers niet te onderscheiden van traditioneel drukwerk. In de vergelijking met drukwerk is er wel een onderscheiding als het de prijzen betreft. Fotokopieën zijn vaak de helft goedkoper. Het is niet voor niets dat er drukkerijen zijn, die het hun aangeboden werk soms bij The Printer copyservice laten verrichten. The Printer maakt fotokopieën op A4, A3 en ook op het A2 afficheformaat op tientallen kleuren papier en omslagkarton. Op de stand kunnen medewerkers van The Printer u er verder over informeren. Als u niet in de gelegenheid mocht zijn daar langs te lopen, dan kunt u natuurlijk ook één van de vier filialen van The Printer bellen. U vindt ze in Leiden, Den Haag en Delft. Ze hebben alle dezelfde uitgebreide fotokopieerservice voor bedrijven en grootverbruikers. De Leidse Printers zijn gevestigd op de: Morstraat 2, 071-149103 ook zat. tot 14.00 geopend en Hogewoerd 4b, 071-143393 ma-vr tot 21.00 geopend. Mooie aanbieding op Kontakt Dagen In de gezellig drukke Princestraat vlakbij de Katwijkse boulevard zetelt kantoorvakhandel Vamko. Op de begane grond vindt de gewone verkoop plaats, beneden is een ruime showroom. Want Vamko verkoopt niet alleen kantoorbenodigdheden, maar heeft ook machines, meubelen en computers. Vamko is dealer van Drentea kantoormeubilair en Interstuhl. U kunt er onder meer terecht voor elk mogelijk comfortabel type zitmeubel, van het kleine typistestoeltje tot de representatieve conferentiestoel. Goed en gezond zitten is een eerste voorwaarde voor prettig en produktief werken! Voor instellingen als verpleeghuizen levert Vamko kwaliteits projectmeubelen van Van der Sluis. Als TA business center mag Vamko het complete pakket van Triumph- Adler voeren, van kleine schrijfmachines tot en met de meest geavanceerde computers. Verder verkoopt Vamko een Nederlands fabrikaat computerlijn: G-2, een systeem van prima kwaliteit tegen een redelijke prijs, waarop u alle gebruikelijke software kunt toepassen. Die software wordt uiteraard ook door Vamko geleverd, compleet met uitgebreide advisering en begeleiding. Behalve kantoormeubelen en - machines (ook kopieerapparaten) heeft Vamko een groot assortiment aan kleinere kantoorbenodigdheden, zodat u in feite alles wat u nodig hebt in één huis aantreft. Beursaaribieding Tijdens de Kontakt Dagen heeft Vamko een schitterende aanbieding: voor 375,- (excl. BTW) kunt u een Smith Corona portable elektronische schrijfmachine aanschaffen. Het nieuwe model XL 1000 heeft een heleboel aantrekkelijke snufjes, zoals een correctietoets en een toets voor automatisch centreren. Een uitkomst voor onderweg, maar ook thuis goed te gebruiken. Alleen hiervoor is het al de moeite waard om even een kijkje te nemen in de stand. U kunt dan tegelijk, als u dat wilt, een afspraak maken voor een uitgebreide demonstratie van de computerlijnen TA en G-2. De heer Van Amstel van Vamko staat voor u klaar. Vamko is gevestigd aan Princestraat 38 in Katwijk aan Zee. Telefoon 01718- 72945. Arbouw Arenthals/ Chaudron- groep: Wie op de Lammenschansweg blikt naar de plaats, waar voorheen de Zuiderkerk stond, ontwaart opnieuw een opvallend gebouw. De aanduiding "Arenthals/Chaudron" geeft aan, dat in het gebouw accountants en belastingadviseurs huizen. Zij zijn door hun aanpak in harmonie met het gebouw: modern en tóch degelijk. Wij spreken met de heren L.W. Both A.A., en J. Booij A.A./FB en A.J.M. Murk R.A. van de Leidse vestiging van deze in de Randstad zo sterk vertegenwoordigde kantorengemeenschap. De heren praten enthousiast over hun vak, hun kantoor, hun formule. Op overtuigende wijze brengen onze gesprekspartners over dat zij in de dagelijkse praktijk een andere benadering kiezen dan de mammoet kantoren, waarin vele ondernemers zich niet meer thuis voelen. Men wenst de persoonlijke benadering, dus: korte communicatie-lijnen. Kwaliteit "De eindverantwoordelijkheid van ons werk ligt altijd in handen van gekwalificeerden", zo legt de registeraccountant Murk uit. "De technische kwaliteit is dus gegarandeerd". De accountant Both zegt: "Doordat wij een aantal disciplines in huis hebben, kunnen wij een compleet pakket aan diensten aanbieden: alles in één hand, alles onder één dak, met één vertrouwensman, nl. de accountant/belastingadviseur. Wij kennen accountants- administratieconsulenten, registeraccountants, belastingadviseurs, bedrijfsjuristen en automatiseringsdeskundigen. Wij hebben de controle-deskundige bij uitstek in huis (de registeraccountant) en kunnen ook beschikken over de deskundige op het grote gebied van het midden- en kleinbedrijf, de accountant-administratieconsulent. Iedere ondernemer is welkom: van de startende ondernemer tot het kloeke bedrijf". De belastingadviseur J. Booij voegt er aan toe: "De fiscus blijkt bij een eenmaal behaald positief resultaat de grootste winstgerechtigde te zijn. Met legale middelen zetten we de fiscus "op afstand". Ook particulieren kunnen erop rekenen, dat we hun fiscale belangen als "integere vechtjassen" behandelen. We doen alles met open vizier. Mild als het kan, pittig als het moet". Herkenningspunt Al die disciplines komen weer samen met één duidelijk herkenningspunt: de persoonlijke aandacht voor de ondernemer, diens wel en wee. "We spelen het spel, in economische of fiscale zin, alsof het ons eigen geld is. Wij willen naast en dichtbij de ondernemer staan; zeg maar een "supporter" van hem zijn". De groep Arenthals/Chaudron kent voor startende ondernemers en voor fiscale-hulp-zoekenden een speciaal- laag-eerste adviestarief. Het Leidse kantoor is telefonisch bereikbaar onder telefoon nr. 071-317171 en de overige zeven kantoren zijn te vinden in: Alphen aan den Rijn, Amsterdam, Gouda, Den Haag, Rotterdam, Woerden en Zoetermeer. Op vele bouwlokaties in de Leidse regio ziet u de borden van Aannemings- en Bouwbedrijf Arbouw. Ook de bedrijfsauto's van Arbouw zijn langzamerhand onderdeel gaan uitmaken van het straatbeeld in Leiden en omgeving. Al generaties lang is de naam "Arbouw" in Leiden en omgeving onlosmakelijk verbonden met het bouwvak. Eigenlijk wel voor de hand liggend, als het woord "bouw" zelfs in de naam verankerd ligt. Aannemings- en Bouwbedrijf J.J. Arbouw bv is in de huidige vorm ruim 40 jaar geleden opgericht. Aanvankelijk was het bedrijf aan de Uiterstegracht in Leiden gevestigd, maar gezien de typische binnenstadproblemen en de noodzakelijkheid voor het bedrijf om vanuit een ruimere en efficiëntere basis te opereren, werd in 1979 de sprong naar Leiderdorp gemaakt. Enkele jaren later maakten de werkomstandigheden het wenselijk een filiaal in Den Haag te vestigen. "Stilstaan is achteruitgaan". Dit gezegde heeft zeker voor wat betreft "Arbouw" de afgelopen decennia opgang gemaakt. Had het bedrijf een tiental jaren geleden een omzet van enkele miljoenen, anno 1988 zijn dat er tientallen geworden. Daar is natuurlijk wel. heel wat voor gebeurd, vanzelf gaat zo iets zeker niet. Een dergelijke groei is alleen mogelijk geweest door enerzijds de inspanningen van iedereen binnen het bedrijf en anderzijds door de consequent gevolgde visie van de directie, namelijk de wens om te allen tijde zaken te doen op basis van continuïteit. Met andere woorden, als het aan "Arbouw" ligt, eens een relatie, altijd een relatie. Beperkten de activiteiten van "Arbouw" zich vroeger voornamelijk tot Leiden en direkte omgeving, tegenwoordig beslaat het werkterrein de gehele randstad, en kunt u zelfs in Geheel geleverd met isolerende beglazing Merbau kozijnen geheel geschilderd. Kantoor Rijnsburg 01718-27629 Leiden 071-769755 Met mogelijkheden tot ook voor isolerende beglazing en glasbreuk voorkomende gevallen de "Arbouw" borden in het buitenland aantreffen. Onlangs nog werd bijvoorbeeld in opdracht van het Ministerie van Buitenlandse Zaken een project in Rome gerealiseerd. Aannemen is beslist veel meer dan snel wat stenen opstapelen. Voorafgaand aan de uitvoering van een project vindt een omvangrijk proces plaats van voorbereiding. Elk onderdeel van het te realiseren project wordt grondig en tot in details bekeken in zowel technisch als financieel opzicht. Dat hiervoor heden ten dage ook de computer wordt ingeschakeld ligt voor de hand. Echter, ondanks de intrede van de modernste automatiseringssystemen, blijft het ouderwetse handmatige vakmanschap binnen de bouw onontbeerlijk. Arbouw is een "all-round" bouwbedrijf, dat zich in vele sectoren van de branche manifesteert. Duizenden gerenoveerde en aan de eisen des tijds aangepaste woningen, zowel in Leiden, als onder andere in Den Haag en Rotterdam, getuigen inmiddels van de ervaring op het gebied van renovatie en groot- onderhoud. Ook in de sector nieuwbouw blaast Arbouw zijn partijtje mee. Voor de Leidse regio valt in dit verband te denken aan projecten in Leiden, Leiderdorp en Andere sectoren, waarin het bedrijf actief is, zijn utiliteitsbouw, verbouw, restauratie, onderhoudswerken en zeker niet in de laatste plaats het burgerwerk. Om aan de vraag naar een meer gespecialiseerde aanpak van in het bijzonder kleinere werkzaamheden béter tegemoet te komen, is Arbouw onlangs toegetreden tot de landelijke K.O. BUS (karwei-onderhoudsdienst) organisatie. Medio april zal de eerste K.O. BUS auto, in feite een mobiele werkplaats, de weg opgaan. Service van 8 uur 's morgens tot 8 uur 's avonds, en als het echt dringend is binnen 1 uur na uw oproep bij u op de stoep. Om binnenkort van de snelle effectieve service van "K.O. BUS Leiden-Den Haag" gebruik te kunnen maken is het wellicht handig het (gratis) telefoonnummer 06-022 0222 te noteren. Van een ding kunt u zeker zijn, uw klandizie wordt beslist gewaardeerd, want Arbouw, en hetzelfde geldt voor K.O. BUS, wil en zal echt niet vergeten, dat het juist met die "kleine klanten" allemaal begonnen is.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 28