Bij Ajax kunnen ze wel janken Real neemt wraak op Atietico: 3-1 Willem II kan PSV niet verrassen: 3-1 Hulshoff: 'Marseille kan beter' Sterk debuut Rijkaard Alleen Everton kan Liverpool stoppen Hoofdrol voor Gullit Spanning in België 'Generale' onbeslist Nederlaag van Monaco PAGINA 14 MAANDAG 21 MAART 1988 Airestaties in Eindhoven EINDHOVEN (ANP) - Voor. tij dens en na de zaterdagavond in Eindhoven gespeelde voetbal wedstrijd PSV-Willem II heeft de politie elf aanhoudingen ver richt. Het gaat om zeven aanhan gers van de Tilburgse club en vier van PSV. De supporters werden ingerekend in verband met verboden wapenbezit, vechtpartijen en dergelijke. Een woordvoerder van de Eindho- vense politie heeft dit zaterdag avond na afloop van de wedstrijd meegedeeld. Twee aanhangers van PSV werden aangehouden bij de spoorbaan richting Tilburg. Ze waren kennelijk van plan de sup porterstrein te bekogelen met stenen Ze zijn ingesloten, even als een supporter die op de tribu ne een ander in elkaar sloeg. De overige verdachten zijn na ver hoor naar huis gestuurd. AMSTERDAM (GPD) - Barry Hulshoff heeft zaterdag slechts een half beeld kunnen krijgen van Olympique Marseille, de te genstander van Ajax in de halve finales van de Europa Cup voor bekerwinnaars. De Amsterdam se interim-trainer zag de miljoe nenploeg van sponsor Bernard Tapie en technisch directeur Mi chel Hidalgo met 3-1 verliezen bij het laaggeplaatste Nice. "Een harde wedstrijd", was de eerste reactie van Hulshoff. "Ni ce heeft geprofiteerd van de Eu ropa Cup-beslommeringen van Marseille. De ploeg werd fors aangepakt. De vijf belangrijkste spelers - Giresse, Genghini. Pa pin. Allofs en Forster - werden uitgeschakeld. Nee, ik ben er ze ker van dat ze beter kunnen. Daarom gaan we zeker volgende week weer heen. voor de thuis wedstrijd. Ze willen ons daar pakken, dus moeten we ze ook in eigen huis bekijken." Volgens Hulshoff bleken de Fransen zeer ingenomen met Ajax als tegenstander. "Die wed strijd leeft daar enorm. Ze gaan er vanuit dat als ze een kans heb ben tegen Ajax, dat dat nu het ge val is." Voor Olympique scoorde Pa pin uit een strafschop. Hulshoff vond de internationals Genhini tegenvallen ('gelaten') en Giresse ('erg belangrijk in de opbouw') sterk. Het grote gevaar schuilt volgens de trainer in de spelher vattingen, waarbij steeds de Westduitse international Klaus Allofs betrokken is. De spionagereis van Hulshoff kreeg een vervelend slot. Omdat het vliegtuig naar Schiphol gis termorgen vol zat, moest de trai ner op het volgende lijntoestel wachten. Hulshoff was gister middag nog net op tijd om zijn spelers te feliciteren met de 4-0 zege op Fortuna S. De tactische bespreking werd voor de 'laatko mer' overgenomen door Spitz Kohn. VALENCIA (GPD) - Frank Rijkaard had zich geen beter debuut bij zijn tijdelijke werk gever Zaragoza kunnen dro men. Zijn nieuwe club Zarago za won bij Valencia en Rijkaard ontpopte zich als de ster van het veld. Nadat Villaroya Zara goza op 0-1 had gebracht, scoor de Rijkaard zelf het tweede doelpunt door een terugsprin gende bal in te schieten. Nog voor rust verzilverde Senor een penalty, (0-3). Pas in de tweede helft bewees Giner, dat Valen cia niet tegelijk met de wereld beroemde "fallas", de torenho ge kartonnen poppen, in vlam men was opgegaan en bepaalde de eindstand op 1-3. Het meespelen van Rijkaard kwam als een volledige verras sing. Want nog donderdag had trainer Vilanova bepaald, dat hij pas komende zondag in ei gen huis zijn debuut zou maken tegen Athletic de Bilbao. Maar na een laatste trainingspartijtje veranderde Vilanova vrijdag plotseling van mening en be sloot Rijkaard mee te laten spe len tegen Valencia. Een besluit waar de Zaragoza-trainer ach teraf bepaald geen spijt van zal hebben gehad. Aan niets was te merken, dat Rijkaard een half jaar buiten spel had gestaan. Al le commentatoren loofden de inbreng van Rijkaard, die op het middenveld tussen heetge bakerde dravers als Senor en •Vizcaino zorgde voor de brood nodige rust en het Zaragoza- spel dicteerde. DEN HAAG (ANP) - De Europa cup-inspanningen hebben PSV geen punten in de competitie ge kost. De landskampioen pakte de draad op met een sterke wedstrijd tegen Willem II (3-1). Willem li-trainer De Visser ging naar Eindhoven met de overtui ging zijn slag te kunnen slaan. De Zeeuw verwachte een ploeg die door het zenuwslopende duel te gen Bordeaux vermoeid en onge concentreerd zou zijn. Bovendien miste zijn tegenstrever Hiddink de geblesseerden Lerby en Gillhaus en de geschorste Nielsen. De klasse en de ervaring van PSV gaf in het uitverkochte sta dion aan de Frederiklaan echter de doorslag tegen de moedig en ge durfd spelende Tilburgers. Na 53 minuten was de wedstrijd nog in evenwicht door treffers van Vanen burg en Mallien. Met twee doel punten binnen zes minuten verze kerde de thuisclub zich van de 21ste overwinning. Jansen haalde hard en zuiver uit en Heintze be kroonde een fraaie solo De strijd om het ontlopen van de degradatie leidde opnieuw tot ma tige, maar spannende wedstrijden. FC Den Haag leed in het Zuider park een kostbaar verlies tegen mede-degradatiekandidaat Volen- dam. De vernietigende kritiek van de eigen aanhang en de door voor zitter Stoop aangewakkerde onrust drijven de club uit de Residentie mogelijk de eerste divisie in. De in de tweede minuut verkregen voor sprong, via Rontberg. gaf de Hage naars geen rust. Het doelpunt leid de daarentegen tot een stijging van het niveau bij Volendam. dat Stam Ook de positie van AZ werd er niet beter op. De Alkmaarders kre gen tegen FC Den Bosch een uur en een kwartier de tijd de vroeg op gelopen achterstand ongedaan te maken. Eiikenbroek moest tot zijn teleurstelling constateren dat zijn ploeg daartoe niet in staat was. Bosschenaar Brood scoorde in de zestiende minuut. Daarmee moes ten de tweeduizend toeschouwers het doen. Ook Groningen slaagde er niet zich te verwijderen van de rode streep. De noorderlingen ver loren vrijdagavond al met 1-2 van Roda JC. De sensationele zege van Feye- noord op PSV (2-1) van het 25ste competitieweekeinde bleek een kortstondige opleving te zijn ge weest. De Rotterdammers vielen in tegen FC Twente in Enschede te rug naar het gebruikelijke, matige niveau. Ook het spel van de thuis club was een "duel om de derde plaats" onwaardig. De 11.000 toe schouwers wachtten tevergeefs op doelpunten. De treffers waren ook schaars op Spangen. Sparta behaalde in de derde wedstrijd onder zijn nieuwe trainer Baan zijn tweede overwin ning. Het doelpunt van debutant Sandell. die raak kopte in de 51e minuut, was daarvoor voldoende. De lamlendig spelende Haarlem mers namen zonder veel verzet ge noegen met het verlies. De wedstrijden DS'79 - PEC Zwolle en FC Utrecht - VVV wer den afgelast. Ondanks leuk aanvalsspel en 4-0 zege AMSTERDAM (GPD) - Het aarzelende applaus vanaf de tribunes werd overstemd door het geweeklaag vanuit de zie kenboeg. Er is ook altijd wat met Ajax. Eindelijk een wed strijd tegen Fortuna die het aankijken weer eens waard was, maar het verlies van eerst Danny Hesp (gebroken been), vervolgens Ronald Spelbos (in stabiele knie) en gistermiddag Peter Larsson (schouder uit de kom) hield de de gezichten op nieuw strak in de plooi. Vier goals (4-0), drie geblesseerde verdedigers: een overwinning die een veel groter verlies ople verde. Bij Ajax kunnen ze wel janken. De competitiezege op Fortuna Sit- tard was leuk, vooral voor het pu bliek dat zich vier dagen eerder er gerde aan de wanvertoning tegen Young Boys. zakelijk en sportief gezien is de komende halve finale tegen Olympique Marseille van veel groter belang. Hoe moet dat straks, zonder Spelbos, zonder Hesp? Ajax gaf daar gistermiddag tegen Fortuna een voorproefje van. Tegen de Limburgers hield de af weer met Wouters en Winter in het centrum stand, maar vijf 'dotten' van kansen gaven de kwetsbaar heid van deze tandem aan. Fortuna scoorde niet, maar aangenomen mag worden dat Olympique, met de spitsen Allofs en Papin, toch iets minder met de kansen r John Bosman schuift de bal langs Fortuna-doelman Ruud Hesp. De spits van Ajax scoorde tweemaal, (foto anp) Slachtoffer Ajax dreigt nu het slachtoffer te worden van de eigen levensfiloso fie. In de onuitputtelijke talenten- vijver werden alleen de aanvallers gevoerd. Die brengen bij de onaf wendbare transfers naar de grote Europese topclubs uiteindelijk ook meer geld op dan verdedigers. De defensie werd in de jaren onder Cruijff bemand door omgeschool de aanvallers (Witschge) of puur of fensief aangelegde spelers (Blind, Rijkaard). Het wegvallen van drie BOKSEN - De Nederlandse bok ser Arnold Vanderlijde heeft zater dag zijn wedstijd voor Leonberg in de Westduitse competitie gewon nen. De scheidsrecher achtte de Pool Wieslaw Dyla in de derde ron de niet meer in staat zich goed te verdedigen tegen de Europese kampioen. echte verdedigers brengt de Eu ropese bekerhouder kort voor de dubbel tegen Olympique in verle genheid. Hesp is voor de rest van het seizoen uitgeschakeld, Larsson de schouder schoot voor de der de keer uit de kom moet eigen lijk onder het mes, maar zijn opera tie is noodgedwongen opgescho ven naar het einde van het seizoen. De nood is nu zo hoog, dat het trai nerstrio Hulshoff-Kohn-Haarms Ronald Spelbos in de 'steigers' wil zetten om hem toch in Marseille aan de start te krijgen. Door de afvallers moest het hal ve Ajax-team voor het treffen tegen Fortuna worden omgebouwd. Jan Wouters en Aron Winter bezetten het centrum van de defensie, Peter Larsson dekte de flank. Op het middenveld moest Arnold Schol ten het 'vuile werk' opknappen voor Dennis Bergkamp. Spelers met oneigenlijke taken op vreemde plaatsen. "Het is voor Wouters en Winter ook moeilijk om van de ene op de andere dag om te schakelen". vond Spitz Kohn, die de honneurs waarnam voor Barry Hulshoff. "Ze zijn nu eenmaal gewend diep te gaan, aan te vallen. Daardoor ont stonden er wat gaatjes in de verde diging". Dat verkleinwoord was niet op zijn plaats. Fortuna kreeg gister middag vijf uitstekende mogelijk heden. Custers (alleen voor Men zo), Duut (op het nippertje gestuit door Larsson), Boessen (voor langs), Koevermans (kopbal) en Tol (naast) faalden. In alle vijf ge vallen werd de buitenspelval sim pel omzeild. De organisatie bij Ajax klopte dus niet. Aardig De minpuntjes konden tegen Fortuna worden weggestreept te gen het alleszins aardige offensieve spel van Ajax. Vooral in de beginfa se rolde de ene goede aanval na de andere over het veld. De Amster dammers kregen door met name de beide vleugelspitsen Bergkamp en Witschge weer iets van het oude, herkenbare spel terug. John Bos man profiteerde van een wel erg lange combinatie van beiden. De spits knalde in de 22ste minuut Ajax' eerste en zijn 99ste treffer te gen de touwen. Na rust gaven de Amsterdam mers Fortuna les in het afmaken der kansen. Een lobje van Wouters bracht de bal bij Winter en zijn lob je bracht de bal bij het einddoel van deze schitterende aanval. Nummer drie was het persoonlijke hoogte punt van John Bosman. De spits scoorde zijn honderdste treffer op zijn eigen, bekende, manier, met het hoofd. In schoonheid moest ook Bos man. die volgens directeur Arie van Eijden deze week beslist over zijn contract-aanbieding, onder doen voor de 'uitsmijter' van John van 't Schip. De aanvoerder speel de de zwakke Boessen tussen 'de stokken' en mikte vervolgens op doel. De bal sloeg in de uiterste bo venhoek in als een eranaat. Menotti zit op Me schopstoeF MADRID (GPD) - Real Madrid heeft wraak genomen voor de 0-4 nederlaag, die stadgenoot Atietico de Madrid de Koninklijke eerder dit seizoen in het Bernabeustadion toebracht. Gisteren vernederde Real op zijn beurt Atietico in eigen huis, 1-3. Maar zelden zal de altijd met veel emoties omgeven Ma- drileense derby zo sfeerloos ge weest zijn als die van gisteren. Vanwege de exorbitant hoge prijzen, die Atletico-voorzitter Jes us Gil y Gil voor de derby had vast gesteld, (variërend van 72 tot 135 gulden voor een zitplaats), liet het Real-legioen uit protest tegen die woekerprijzen verstek gaan. Het Vicente Calderon-stadion was met krap 35.000 toeschouwers amper half gevuld. Voor de Atletico-aan- hang viel er bitter weinig te jui chen, want de gehate aartsrivaal toonde zich na een aarzelend begin verreweg superieur aan de in ver val geraakte equipe van Cesar Luis Menotti. Was de vorige grote nederlaag van Real Madrid vooral toe te schrijven aan oververmoeidheid, nauwelijks 48 uur na het slopende EC-duel met FC Porto, dit keer was er van slijtage na de wedstrijd van woensdag tegen Bayern Munchen nauwelijks iets te merken. Het mo reel van de Madrilenen, na het hu zarenstukje tegen Bayern toch al danig gesterkt, kreeg bovendien in de eerste de beste minuut een aar dige opsteker. Terwijl nog geen Re- al-speler de bal beroerd had, wer velde Julio Salinas, gelanceerd door de Portugees Futre, langs zijn belager Tendillo, die zijn tegen stander lichtelijk uit evenwicht bracht. Maar Lopez Ufarte schoot de toegekende strafschop net langs de verkeerde kant van de paal. Real had ook nog het geluk weer te kun nen beschikken over Martin Va zquez, net van een spierblessure hersteld, en over een geheel fitte Gallego, die tegen Bayern na bijna een half jaar weer zijn eerste hele wedstrijd speelde. Beide midden velders namen de rest op sleep touw en namen autoritair bezit van het middenveld. El Soso Gallego stond ook aan de basis van de eerste treffer. Met een draai ende vrije trap bereikte "El Soso", (de Saaie) Gordillo. die met een fraaie kopstoot doelman Abel kansloos liet. Na die openingstref fer bleek hoe mentaal zwak Atieti co in deze fase van de competitie is geworden. Tot voor enkele weken nog een serieuze aspirant voor de titel, op vier punten van Real Ma drid, zakte de arbeidersclub van de Spaanse hoofdstad als een plum pudding ineen. Tien minuten later kon Butragueno ongehinderd doorgaan om vervolgens zijn ploeggenoot Hugo Sanchez in stel ling te brengen, (0-2). Na rust schakelde Real begrijpe lijk over van galop naar draf. Bij vlagen werd het voor Atietico zelfs een genante marteling. De witte Madrilenen benutten de rest van de wedstrijd als een nuttig trai ningspartijtje, waarbij de spelers van Atietico louter als "lummel" werden gebruikt. Bij een van die oogstrelende combinaties stuurde Gallego Butragueno de diepte in, waarna het Madrileense troetel kind de bal onder Abel doorschoof. De blamage en de ontreddering van Atietico kreeg uiteindelijk nog gestalte in een rode kaart voor Pau lo Futre. Nadat doelman Buyo een terugspeelbal van Tendillo voor de voeten van Futre had weggegrist, ontlaadde de Portugese internatio nal al zijn opgekropte frustraties m een infantiele geste. Alsof hij zich een basketballer waande, rukte hij de bal met zijn handen uit de ar men van Buyo en schoot juichend Pas in de slotfase, toen Real Ma drid zich nog slechts wandelend voortbewoog, slaagde Setien erin van de totale relax van Real te pro fiteren, (1-3). Voorzitter Gil ver woorde na afloop de totale desoriëntatie bij Atietico: "Het ex- periment-Menotti heeft gefaald en daarom krijgt hij volgend seizoen geen nieuw contract". Na de zege tegen Atietico, dat daardoor op een achterstand van elf punten raakte, is de positie van Real Madrid rooskleuriger dan ooit. Want ook naaste concurrent Real Sociedad liet een steek vallen. Tegen Mallorca kwamen de Bas- ken niet verder dan 1-1. De achter stand van Real Sociedad is daar mee opgelopen tot acht punten, al hebben zij nog wel een inhaalwed strijd tegoed. Barcelona tenslotte moet nog wonderen verrichten om in aan merking te komen voor een UEFA- plaats. Tegen Celta de Vigo verlo ren de Catalanen met 3-1. Noly scoorde tweemaal uit een penalty, net zoals Lineker. Camilo liet de derde treffer aantekenen. Roberto miste ook nog een strafschop voor Barcelona. Schuster was de grote afwezige. Zogenaamd vanwege een spierblessure, maar het be stuur had na de nederlaag van woensdag tegen Bayer Leverkusen van trainer Luis geëist Schuster buiten de ploeg te laten. LIVERPOOL (ANP/RTR/DPA) Everton is blijkbaar de enige club in Engeland die dit seizoen in staat is Liverpool te verslaan. Nadat de tweede ploeg uit de ha venstad de trotse lij staan voeder al uit het League Cup-toernooi had gestoten, maakte Everton gisteren ook een einde aan de reeks van 29 wedstrijden waarin de ploeg van Dalglish in de com petitie ongeslagen bleef. Het doelpunt viel al in de veertiende minuut. Clarke scoorde nadat een hoekschop door Grobbelaar niet goed was weggewerkt. De volgepakte tribunes in Li verpool zagen twee aanvallend ingestelde ploegen.. Het was een verademing voor de kijkers die in de eerdere duels tussen de twee teams slechts afwachtende spelers aan het werk hadden ge zien. De treffer van Clark viel na veertien minuten. Na een hoek schop van Trevor Steven werkte Liverpool-doelman Grobbelaar de bal niet genoeg weg. Het leer kwam voor de voeten van Clarke die tussen een paar verdedigers door raak schoot. Beide teams kregen daarna kansen. Everton-verdediger Har per haalde twee minuten later de bal van de lijn na een inzet van international McMahon. Aan de andere kant van het veld voor kwam Hansen een tweede goal van Everton door de geslagen Grobbelaar op de lijn te assiste- In de tweede helft zakte het spelpeil aanzienlijk. Het werd ook harder, de naderende neder laag zette bij de Liverpool-spe- lers kwaad bloed. Toch kregen de gasten nog twee goede kansen het record dat nu gedeeld moet worden met Leeds United, te verbeteren. Eerst redde doelman Southall op een inzet van Johnstone en even later schoot international Beardsley van dichtbij net voorlangs. ROME - Ruud Gullit speelde een hoofdrol bij de 2-0 overwinning van AC Milan in de thuiswedstrijd tegen Pescara. Gullit maakte het twee de doelpunt zelf en bereidde de andere treffer van Massaro voor. Toch blijft de achterstand van Milan op koploper Napoli vier punten. De ploeg van Maradona won simpel met 3-0 van degradatiekandidaat Co- Napoli maakte tegen Como een eind aan een negatieve serie. Na twee opeenvolgende thuisnederlagen en een doelpuntloos gelijkspel tegen hekkesluiter Empoli vorige week, opende de Braziliaan Careca tegen Como na tien minuten de score. Hij kopte een vrije trap van Ro mano in. Vlak voor rust verdubbelde de Italiaanse international De Napoli de score. Aanvoerder Diego Maradona speelde overtuigend en stond drie minuten na rust aan de basis van de derde treffer. Met een hakbal bereikte hij Bagni. die Careca in staat stelde te scoren. De Na- politaanse MaGiCa-voorhoede (Maradona, Giordano en Careca) bezet nu de eerste drie plaatsen op de topscorerslijst. Maradona is de beste schutter met twaalf treffers, Careca volgt met elf en Giordano staat op acht. Hij deelt de derde plaats met Ruud Gullit. BRUSSEL - De Belgische com petitie gaat een spannend slot te gemoet. Na de 26ste speeldag staan drie ploegen eerste met 39 punten: Club Brugge. KV Mechelen en Antwerp. Mechelen verspeelde de exclusiviteit op de koppositie door met 1-2 te verlie zen van Club Brugge. Antwerp bleef in de pas via een zege van 2- 0 bij Beerschot. Het treffen tussen de ploegen van de Nederlandse trainers Houwaart en De Mos in Brugge was het predikaat 'topper' waar dig. Voor 28.000 toeschouwers was duidelijk dat Mechelen nog niet geheel hersteld was van de trip naar Minsk. De Belgische ploeg plaatste zich daar via een gelijkspel tegen Dinamo (1-1) voor de halve finales van het Eu ropa Cup-toernooi voor beker winnaars. Vooral de spits Ohana maakte een vermoeide indruk. Ondertoeziend oog van bonds coach Thijs nam de thuisclub in de zeventiende minuut de lei ding door een kopbal van de voormalige PSV-er Brylle. Vijf minuten voor de rust leidde de getructe Den Boer de gelijkma ker in. Hij ging snel liggen in het strafschopgebied na een inzet van verdediger Van de Walle. De dubieus verkregen strafschop werd benut door de Westduitser Benfeld. Uitgerekend door een foutje van Clijsters, de uitblinker bij Mechelen, kreeg Brugge de overwinning. Hij werd door de benen gespeeld door Beijens, die zijn inzét ook voorbij doelamn Preud'homme zag gaan. BONN - Het eerste duel tussen Werder Bremen en Leverkusen binnen een tijdsbestek van iets meer dan maand, heeft zaterdag geen winnaar opgeleverd. In Bremen eindigde de "voorwedstrijd" van de duels in de strijd om een plaats in de eindstrijd van het Europa Cup 3 toernooi, in 3-3. Werder behield ondanks de remise toch twee punten voor sprong op de grootste concurrent voor de titel. Bayern Munchen kwam bij middenmoter "Èintracht Frankfurt niet verder dan 1-1. Nummer drie op de ranglijst, FC Köln, profiteerde wel van de misstap van de koplopers. In Keulen werd Borussia Dortmund met 2-0 verslagen. Rinus Michels blijkt steeds duidelijker de verrassende keuze voor Leverkusen niet zomaar te hebben genomen. De Westduitse ploeg heeft meer kwaliteiten dan menigeen heeft gedacht. Nadat afgelopen woensdag Barcelona werd uitgeschakeld in de halve finales van het Europa Cup 3-toernooi, zorgde de ploeg drie dagen later weer voor een opvallende prestatie. Bij lijstaanvoerder Werder Bremen haalde Leverkusen een volko men verdiend gelijk spel weg. De gasten begonnen sterk. Het team van de vertrekkende coach Ribbeek kwam door treffers van Schreier, in de 30ste en 37ste minuut, zelfs op 0-2. Werder leek lange tijd nauwe lijks in staat iets terug te doen. De reis naar Minsk leek zijn tol te eisen. Maar de pauze bleek voldoende om de thuisploeg weer op niveau te krijgen. Riedl zorgde in de 62ste minuut voor 1-2. Pas drie minuten voor tijd viel de gelijkmaker. Veteraan Burgsmüller zorgde voor de treffer. Het leek het einde van een spannend duel te zijn. Maar het hoogtepunt moest nog komen. In de 89ste minuut scoorde Riedl 3-2. De vreugde bij Werder was net zo groot als de teleurstelling bij de gasten. De laatste mogelijkheid zorgde zelfs op de bank van Leverkusen voor nauwelijks opwinding. Dat veranderde toen de vrije trap van de Brazi liaan Tita van bijna 30 meter doel trof. NICE - Naast Olympique Mar seille, tegenstander van Ajax in de strijd om een plaats in de fi nale van het Europese toernooi der bekerwinnaars, ging ook koploper Monaco in de Franse competitie onderuit. Bordeaux, uitgeschakeld in het toernooi van de landskam pioenen door PSV, bracht de spanning in de competitie te rug door de ploeg van de Engel sen Hoddle en Hateley met 3-1 te verslaan. Racing Matra van Sonny Silooy zakte door het op vallende verlies thuis tegen Montpellier naar de derde plaats.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 14