Administratief-Logistiek Medewerker -arbvg conten i etzocwt UITZEND- CONSULENT M/V olivetti olivetti Verzekeringsgeneeskundige m/v techniek M V ten behoeve van de goederenadministratie. HOTEL ORRME ADMINISTRATEUR M/V i hotel Oranjf.'n Vorstelijk stukje noordwijk. NOORDWIJK Luba Uitzend Buro «SS^&ssss» VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES Voor onze afdeling Finance Administration zoeken wij op korte termijn een Olivetti Nederland B.V. is een dochteronderneming van Europa's grootste producent op het gebied van minicomputersystemen, personal computers en office products. Daarnaast biedt Olivetti de bijpassende software, service en opleidingen. De omzet in 1986 bedroeg world-wide 11,5 miljard gulden. Bij Olivetti Nederland wer ken momenteel 350 mensen. Het hoofdkantoor van Olivetti Nederland B.V. is gevestigd te Leiden. FUNCTIE-INHOUD: - het toewijzen van geavan ceerde systeemapparatuur voor afleveringen - het middels de computer ver werken van afleveropdrachten - het beheren van het order bestand - het verstrekken van informatie betreffende de voorraad. Geschikte kandidaten bieden wij een boeiende werkkring in een zich snel ontwikkelende en groeiende organisatie. FUNCTIE-EISEN: - opleiding HAVO/MEAO - enige jaren ervaring in de bovengenoemde werkzaam heden - kennis van de Engelse taal - interesse in automatisering - leeftijd 25 - 35 jaar. PEOPLE USINESS-TECHNOLOGY SOLLICITATIE PROCEDURE Sollicitatiebrieven kunt u richten aan: Olivetti Nederland B.V., afdeling Personeelszaken, Verbeekstraat 19-21, 2332 CA Leiden. Telefoon (071) 319615. Het nieuwe litxe hotel aan de Noordwijkse kust biedt de verwende hotelgast tal rijke mogelijkheden voor ontspanning en zakendoenzoals een beauty en fitness centre, 3 restaurants, 2 bars, een golfslagbad, vergader- en conferentiezalen, 200 hotelkamers etc. In het bedrijf werken 100 personen. Wij zoeken voor het financiële en administratieve gebeuren in het hotel een voor de financiële afdeling, bestaande uit 4 personen. M.B.A./P.D. opleiding is een vereiste, ervaring met hoteladministratie en/of geautomatiseerde systemen is gewenst. Wij bieden goede salariëring, prettig werkklimaat t plooiing. ogelijkheden i Wij nodigen u gaarne uit uw sollicitatiebrief te sturen aan: Hotel Oranje, afd. P.Z., Koningin Wilhelminaboulevard, 2200 BA Noordwijk (tel.: 01719-19340). Kon. Wilhelminaboulevard20,2202 GV Noordwijk lè/efoon 01719-19340 gemeente Bloemenbadplaa ts Met ingang van het komende schooljaar gaat een derde openbare school in het Vinkeveld van start met de groepen 12 en een combinatiegroep 3, 4 en 5. Bij deze school is, i.v.m. taakverlichting van de direkteur en invulling van ATV verlof, een vakature voor een part-time leraar m/v waarschijnlijk voor 3 dagdelen per week. Voor deze funktie gelden de volgende eisen: - onderwijsbevoegdheid en -ervaring - voorstander van openbaar onderwijs - motivatie en bereidheid om in teamverband gestalte te geven aan de opbouw en verdere uitbouw van de school. Desgewenst kunt U nadere informatie inwinnen bij de direkteur van de school, mevrouw J.F.M. Prins, na 19.00 uur bereikbaar onder tel. nr. 02522-10267. Sollicitaties, gericht aan het college van burgemeester en wethouders, kunnen vóór 26 maart a.s. worden ingezonden aan de afdeling personeelszaken, Postbus 298, 2200 AG te Noordwijk. Gelieve linksboven op de enveloppe te vermelden "sollicitatie". Voor ons rayonkantoor in Haarlem zoeken wij contact met belangstellenden voor de functie van: I De B VG-is een slagvaardige en cliëntgerichte bedrijfsvereniging, die de belangen behartigt van werkgevers en werknemers uit de gesubsidieerde dienstverlening. Centraal geleid vanuit het moderne hoofdkantoor in Zeist verzorgen 15 rayonkantoren de uitkeringen in het kader van de sociale verzekeringswetten. Bij de BVG zijn 35.000 werkgevers aangesloten, die in totaal zo'n 600.000 werknemers in dienst hebben. De inning van sociale premies en de jaarlijkse stroom van ruim 1 miljoen aanvragen om uitkering worden efficiënt en marktgericht afgehandeld door onze 1.700 medewerkers. Met veel aandacht voor de problema tiek van werkloze, zieke en arbeidsongeschikte werknemers en met een open oog voor de positie van werkgevers. Van kandidaten verwachten wij dat zij in het bezit zijn van het arts diploma. Inschrijving in het register van sociaalgeneeskundigen, tak verzekeringsgenees- l kunde, strekt tot aanbeve ling. Belangstelling voor bedrijfsgeneeskundige problematiek is een vanzelf sprekendheid. Kandidaten beschikken over goede contactuele eigen schappen en kunnen zich zowel mondeling als schrifte lijk goed uitdrukken. Leef tijdsindicatie 30-40 jaar. Hoewel enige ervaring in de verzekeringsgeneeskunde bedrijfsgeneeskunde of huis- l artsengeneeskunde een pré is, kunnen ook pas afgestu deerde artsen reageren. Een verzekeringsgeneeskun dige heeft als primaire taak het beoordelencontroleren l en begeleiden van zieke en langdurig arbeidsongeschikte verzekerden, in nauwe samenwerking met de buiten-1 dienst en de wetstechnische medewerker. Hij houdt zich verder bezig met verzuimbe strijding en kent in zijn werk een groot aantal multidiscipli naire contacten. Zoals met behandelende artsen, de Gemeenschappelijke Medi sche dienst, werkgevers, personeelsfunctionarissen en ook het maatschappelijk werk. l Afhankelijk van opleiding en ervaring verdient de verzeke ringsgeneeskundige maxi maal 8.921,- bruto per maand (excl. 8% vakantie toeslag en 7.33% eindejaars uitkering), en een prima studiekostenregeling. Kandidaten voor deze funktie dienen in de regio Haarlem woonachtig te zijn of bereid te zijn naar deze regio te verhuizen. l Telefonische informatie kan worden ingewonnen bij de Medisch Adviseur, de heer M.W.J.P. Pompe, arts, onder nummer 03404 - 4 95 05. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectie procedure. Geïnteresseerden worden verzocht binnen 14 dagen hun schriftelijke sollicitatie te sturen naar: BVG, afdeling Personeelszaken, Postbus 276,3700 EA Zeist, onder vermelding van de functie en de code VG-TH-3. MV Bij een luchtvaartbedrijf in het centrum van Leiden ligt een interessante taak te wachten voor een technisch commercieel medewerk(st)er die in een klein team zal komen te werken in een verder zelfstandige functie. Het gaat hier vooral om de vertegenwoor diging van de produkten van buitenland se firma's in Nederland. De werkzaamheden zullen bestaan uit o.a. het volgende: - het onderhouden van contacten met cliënten, zowel telefonisch als persoon lijk - het opstellen van offertes - het voeren van onderhandelingen En in het algemeen pende projekten in de brede zin van het woord. Voor deze full-time functie denken we aan iemand die een technische opleiding achter de rug heeft (MTS of HTS) of een administratieve opleiding (HEAO CE) met technische achtergrond. Enige jaren ervaring in een soortgelijke functie strekt uiteraard tot aanbeveling. Bovendien is kennis van de moderne ta len (Engels Frans) van belang gezien de buitenlandse contacten. Deze baan zal zeker een aantal maanden duren en de mogelijkheid bestaat om mee te solliciteren naar een vaste functie. Bent u geïnteresseerd? Neemt u dan even contact met ons op of komt u -even langs op onderstaand adres, zodat we u persoonlijk nog verdere informatie kun nen geven. We zijn pas content als u het bent uitzendbureau content LEIDEN, BREESTRAAT 1,071-125745 ••••••••••••••••••••••••A Luba Uitzend Buro is een all-round dienstverlener op het gebied van tijdelijk werk. De aktiviteiten zijn geconcentreerd in het westen van het land. De organisatie kenmerkt zich door professionaliteit, creativiteit, enthousiaste inzet en korte lijnen. De ontwikkeling van de aktiviteiten maakt versterking wenselijk van onze vestiging in de veiling Flora te Rijnsburg. Daartoe komen wij graag in kontakt met gegadigden voor de funktie van (25-40 uur per week) Door zijn achtergrond en ervaring moet hij in staat zijn om de kwaliteit-plus te leveren in het bemidde lingsproces tussen vraag naar en aanbod van tijdelijk werk. Hij herkent elke vakature en vertaalt deze in een specifieke wervings- en selectieprocedure, gericht op de aard van het bedrijf en de te verrichten werk zaamheden. De opleiding, vaardigheden en persoon lijkheid van de sollicitanten toetst hij zorgvuldig aan de gestelde eisen. Dankzij zijn inzicht en kennis van zaken kan hij de ongewone kombinatie maken en een voor de hand liggende andere oplossingen als ongewenst beoordelen. De toekomstige uitzend-consulent(e) wacht bepaald geen passieve funktie. Voor uitzendkrachten die werk zoeken raadpleegt hij niet alleen de bekende'plaat- singsmogelijkheden van dat moment. Zijn kennis van de „Markt" stelt hem in staat om op efficiënte wijze kontakten te leggen met bedrijven en instellingen die behoefte hebben of krijgen aan de betreffende kandi daten. Die marktkennis bouwt hij op door bestaande relaties te bezoeken en potentiële te benaderen; door de media van zijn werkgebied te volgen en door te participeren in gebeurtenissen van lokaal en regionaal belang. Om uitzendkrachten te werven is hij aktief betrokken bij het geven van voorlichting, de plaatsing van advertenties en gerichte akties. Maar hij zorgt er vooral voor, dat de wijze waarop hij werkzoekenden van dienst is, een aanbeveling vormt om juist naar Luba Uitzend Buro te komen. Informatieverstrekking over de arbeidsvoorwaarden, belastingen, sociale wetten, lonen en tarieven en dergelijke, alsook de omvangrijke en nauwkeurige administratieve begeleiding van opdrachten en uitzendingen, vormen een belangrijk taakonderdeel. De kennis die daarvan in de organisatie aanwezig is moet hij zich snel eigen maken. Daartoe dienen een interne opleiding en de cursus die de Stichting Beroepsopleiding Uitzendbranche verzorgt. Van sollicitanten vragen wij een VWO-opleiding, tenminste vijfjaar werkervaring, bij voorkeur in de commerciële dienstverlening, uitgesproken sterke kontaktuele eigenschappen en de ambitie om zich een eigen plaatste verwerven binnen onze organisatie. Kennis van en affiniteit met de „bloemen"wereld en het veilinggebeuren zijn voor dit filiaal onontbeerlijk. Het rijbewijs B is noodzakelijk; een eigen auto wenselijk. Behalve een uitdagende funktie, waarvoor dames nadrukkelijk ook in aanmerking komen, bieden wij een goed salaris, een dertiende maand, 8% vakantie geld en 25 vakantiedagen. Daarnaast regelingen voor reis-, representatie- en studiekosten. Uw schriftelijke reaktie, met relevante gegevens over opleiding en ervaring, een motivatie van de sollicitatie en bij voorkeur ook een pasfoto, kunt u zenden aan Luba Beheer B.V., t.a.v. mevr. L. Hoogenboom, postbus 327, 2300 AH leiden. Wij bevestigen u de ontvangst van uw brief. Luba Uitzend Buro neemt met 18 vestigingen in de regio een vooraanstaande positie in bij de dienst verlening op het gebied van tijdelijk werk. Luba is aktief in de administratieve, de (para-)- medische, de industriële, de agrarische en de technische sektor. Luba Uitzend Buro is aangesloten bij de Algemene Bond Uitzendbureaus/ABU. 3 3 3 3 3 3 aüi*sVtalie pover,"'»10 Welöe doch Veno«iroee'de mooi een ,aat aenoee'w<,aJW' Ms Mrto^oW6 diieM»» 2352 BZ

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 26