HBO'ers met toekomstvisie bieden we een kansrijke start Rabobank 9 MARKET/INE OFFICE-MANAGER M/V (40 uur) VAKATURES VftKATURES VflKflTÜRES VflKflTURES WflKATURES VAKATURES VAKflTURES VAKATURES VflKflTURES VAKflTURES VAKATURES VflKflTURES VflKflTÜRES VAKATURES VflKflTÜRES ELKE ZATERDAG Siuitingsii|d voo' advertenties donderdagmiddag 15 30 uu' r Als je binnenkort je HBO-di- ploma behaalt, dan is het nu een uitgelezen moment om stappen te nemen naar een goede toekomst In september start bij de Rabobank ontvangt begint met een 2 maan den durende introductie. Daarin leer je de Rabobankorgani satie goed kennen. Vervolgens krijg je de gelegenheid om bij een aan- Rabobanken autonome, coöpera tieve verenigingen. En dat heeft plezierige consequenties voor het personeel: er is sprake van eigen verantwoordelijkheid en de ruimte een uniek opleidingsprogramma voor HBO schoolverlaters. HAS'ers, HTS'ers bedrijfskunde en HEAO'ers krijgen de gelegenheid om een jaar lang een gedegen interne opleiding te volgen. Na dat jaar zijn er ruime mogelijkheden voor een kader functie, bijvoorbeeld op beheers matig of commercieel gebied. Functies waarin we vanzelfsprekend graag vrouwen en mannen plaatsen. De opleiding gaat begin september 1988 van start in de regio's Arnhem, Eindhoven, Gronin gen, Haarlem en Rotterdam. Hoewel we mobiliteit verwachten, wordt er zo veel mogelijk getracht om de opleiding en uiteindelijke plaatsing in de regio naar keuze te laten plaatsvinden. Studeren èn verdienen Het eerste jaar, waarin je meteen al een aantrekkelijk salaris tal plaatselijke Rabobanken van de praktijk te proeven: je gaat werken in een aantal verschillende functies. In die periode, die 10 maan den duurt, kom je maandelijks samen met collega's en begelei ders. Tijdens deze bijeenkomsten wissel je ervaringen uit en word je verder geschoold. Bijvoorbeeld door middel van NIBE-cursussen en eigen Rabo-opleidingen. Natuurlijk wordt er op grond van behaalde resultaten rekening gehouden met vrijstellingen. Groeikansen Na een succesvolle afsluiting van het eerste jaar volgt een vaste aanstelling bij een van de plaatse lijke Rabobanken. Bovendien is er dan volop ruimte voor verdere individuele scholing. Rabobank Nederland en de plaatselijke Rabobanken vormen tezamen de Rabobankorganisatie. In deze structuur zijn de plaatselijke om die waar te maken. De Rabobankorganisatie is een grote en dynamische instelling met meer dan drieduizend vestig ingen die heel wat zekerheid en groeikansen te bieden heeft. Een betere start in het bankbedrijf is dan ook nauwelijks denkbaar. HBO'ers met toekomstvisie bieden we een kansrijke start voor een glansrijke toekomst. Als dit vooruitzicht je aanspreekt, kun je voor informatie bellen met de de heer J. Zewald, Hfd. Manage ment en Beheerstechnische Op leidingen (A.B.), tel. 040-344751. Solliciteren kun je door mid del van een schrijven met C.V. naar Rabobank Nederland, Personeelsdienst W.A.B., Postbus 221, 5600 MA Eindhoven, voor 1 april 1988, onder referentie nummer HBO-88. Een baan bij de Rabobank levert méér op dan alleen salaris. C Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest van de Gemeente Leiden Bij het team Sociotherapie, waar specifieke vervolgbehandelingen plaatsvinden, is een vacature voor vaste wacht (m/v) De vaste wacht werkt 1 week van 7 nachten per weken van 10 uur 's avonds tot 7 uur 's morgens. De wacht begeleidt patiënten bij het naar bed gaan, zet medicijnen uit en verzorgt de rapportage aan de collega's van de dagdienst. Ondersteuning vindt 's nachts plaats vanuit het team Weekend-, Avond-, en Nachthoofden. De wacht rouleert mee als Verantwoordelijke Wacht voor de sector en be geleidt dan de leerling-verpleegkundigen. Wij vragen een wacht die: beschikt over het diploma B-verplefegkundige en enige werkervaring zodat zelfstandig gewerkt kan worden binnen het afgesproken behandel- en nachtbeleid. Meer informatie kunt u krijgen van de teamcoördi nator mevrouw E. Blaakman, telefoon 071-179500. Inschaling vindt plaats volgens interne richtlijnen, waarbij rekening wordt gehouden met opgedane werkervaring. De gemeente Leiden wil meer vrouwen en leden van etnische minderheden in dienst nemen. Ge- interesseerden die menen tot (één van) deze doel groepen te behoren, wordt met name verzocht te solliciteren. Bij het voldoen aan de gestelde eisen genieten zij de voorkeur. Schriftelijke sollicitaties voor 2 april 1988 sturen aan psychiatrisch ziekenhuis Endegeest, team Per soneel, Organisatie en Opleidingen, postbus 1250, 2340 BG Oegstgeest. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (07117 99 11* BURO VOOR PLANMATIGE MARKTBENADERING Marketline is een dynamische, snel groeiende telemarketingorganisatie met een uitgebreid dienstenpakket en een geheel eigen, planmatige aanpak. De Marketline-aktiviteiten bestaan on dermeer uit het telefonisch benaderen van bedrijven en instellingen ten einde bezoekafspraken te maken voor de bui tendienst, het telefonisch enquêteren,en verstrekken van produktinformatie. Daarnaast is Marketline eveneens aktief op het gebied van onderzoek naar en training op efficiënt telefoongebruik. Ter versterking van de eigen interne organisatie zoeken wi] voor het hoofd kantoor te Leiderdorp kandidaten voor de funktie van: badmeester m/v Ten behoeve hiervan roept de commissie van beheer en exploitatie van het recreatie- en sportcentrum Wasbeek sollicitanten op. Vervulling van deze functie is mogelijk zowel in full time als in part-time dienstverband. Functie-Inhoud: - het toezicht houden op alle aanwezigen in het zwembad; - het geven van zwemonderwijs; - het verrichten van alle verdere voorkomende werkzaamheden. Functie-vereisten: - het bezit van het diploma zwemonderwijzer of ClOS-zwemmen; - het bezit van het diploma E.H.B.O.; - bereidheid in wisselende diensten te werken; - zelfstandig kunnen werken; - ervaring met soortgelijke werkzaamheden strekt tot aanbeveling. Arbeidsvoorwaarden: Het salaris zal afhankelijk van leeftijd en ervaring nader worden overeengekomen (max. f. 2.571,- bij een 38-urige werkweek). Nadere informatie: Nadere inlichtingen omtrent deze functie worden gaarne verstrekt door de chef-badmeester, de heer J.C. Vermeulen, tel.: 02522- 12981. Sollicitaties: Indien u geïnteresseerd bent in deze functie kunt u uw sollicitatie binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan bovengenoemde commissie, p/a gemeentehuis Sassenheim, afdeling personeels zaken, Wilhelminalaan 1,2171 CS Sassenheim. De office-manager wordt na een intensieve inwerkperiode zelfstan dig verantwoordelijk voor de dage lijkse leiding aan de telefoonteams en het sekretanaat. Zij, of hij natuurlijk, dient daarbij zorg te dragen voor een efficiënte plannmg van de werkzaamheden in kombinatie met een verantwoorde, bezettingsgraad, opdat de opdrach ten van derden optimaal gereali seerd kunnen worden. De office-manager is nauw betrok ken bij het (mede-)ontwikkelen en in stand houden van een doelmatige interne organisatie, waarbij de office-manager zelf de schakel vormt tussen opdrachtgevers, direk- tie en telefoonteams. Tot de werkzaamheden behoren tevens het voorbereiden van nieuwe opdrachten, het voeren van ge sprekken, het opstellen van tele foonscripts en het geven van instruk- ties en training aan de telefoonteams. Funktie-eisen: leeftijd vanaf 30 jaar relevante MBO/HBO-opleiding minimaal 4 jaar werkervaring, liefst opgedaan in de kommercië- le dienstverlening leidinggevende kapaciteiten een prettige telefoonstem kennis met betrekking tot auto matisering strekt tot aanbeveling. Marketline is voor deze funktie op zoek naar kandidaten met meerdere kwaliteiten: veelzijdigheid kenmerkt onze toekomstige office-manager. Een administratieve duizendpoot, een stressbestendige coördinator met talenten op het gebied van tele fonische verkoop. Uw schriftelijke sollicitatie, voor zien van een curriculum vitae kunt u voor 1 april a.s. rich ten aan: Marketline B.V., Postbus 110, 2350 AC Lei derdorp, t.a.v. mevrouw E. Joziasse. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektie- procedure.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 24