MAGAZIJNBEHEERDER"/ H QUALITY INSPECTOR administrateur tempo-team uitzendbureau r CBS GRAMMOFOONPLATEN B.V. BOEKHANDEL DE KLER B.V. MEDEWERKER RIJNSBURG INVALKRACHTEN M/V AANKOMEND FILIAALBEHEERDERS m/v Ascon bv is de Nederlandse dochter van de grootste platenmaatschappij ter wereld: CBS Records International in New Vork, vertegenwoordigt een enorm aantal internationaal bekende artiesten. De Nederlandse CBS-vestiging in Haarlem is daarin een belangrijke schakel omdat hier elpees, singles, muziekcassettes en compact discs gefabriceerd c.q. geassembleerd worden van deze artiesten en groepen voor een groot deel van Europa. Dat betekent dat er dagelijks vele tienduizenden geluidsdragers geleverd moeten worden. In verband met promotie van een onzer werknemers zoeken wij voor de afdeling drukkerij in twee ploegendienst een voor de controle van ons kwaliteitsdrukwerk. De werkzaamheden worden door middel van steekproeven uitgevoerd in alle fases van het produktie- proces. Het behoort ook tot zijn/haar taak om in nauwe samenwerking met alle betrokkenen te komen tot een nog hoger kwaliteitsbesef of alle afdelingen. Leeftijd tussen 20 en 30 jaar. Kandidaten dienen of een grafische opleiding op MTS-niveau of langere ervaring in een soortgelijke funktie te hebben. Ervaring op het gebied van kwaliteitskontrole strekt tot aanbeveling. Voor inlichtingen over de funktie kunt u tijdens kantooruren bellen met Karin Brugman, tel. 023-182431. Uw sollicitaitebrief kunt u sturen naar de afdeling personeelszaken binnen 14 dagen na verschijnen van deze advertentie. CBS Grammofoonplaten B.V. Nijverheidsweg 30-40 2031 CP Haarlem Postbus 9999 2003 LZ Haarlem Tel. 023-182838 zoekt met spoed voor het filiaal te LEIDERDORP (winkelcentrum Winkelhof) een (-ster) - met middelbare schoolopleiding - interesse voor het boekenvak - leeftijd tot 20 jaar Schriftelijke sollicitaties richten aan: Boekhandel De Kier b.v., t.a.v. dhr. B. de Jonge, Nieuwe Rijn 45-46, 2312 JG LEIDEN. Het bestuur van de Ver. voor Prot. Chr. Basisonder wijs vraagt, voor de onder haar beheer staande zes basisscholen, diverse die bij afwezigheid van leerkrachten, b.v. van ziekte, direkt oproepbaar zijn. Wij zoeken personen die: Bewust kiezen voor het Chr. Onderwijs. Meelevend lid zijn van één van de Prot. Chr. Ker ken. Inlichtingen in te winnen, a.u.b. tijdens kantooruren, bij de heer G. Paauw, administrateur van de school vereniging, telefoon 01718-26159. Sollicitaties voor 31 maart 1988 aan het bureau van de vereniging, Kerkstraat 13, 2231 CX Rijnsburg. WELKE mts-er/hts -er (m/v) WIL IN DE ZOMERMAANDEN WERK-ERVARING OPDOEN? Wij bieden: - de maanden juni, juli en augustus full time, aaneengesloten werk, - een aantrekkelijke salariëring, een grote mate van zelfstandigheid, - een inwerkperiode van 6 weken. Wij vragen: - inzet en motivate, - bereidheid om in ploegendienst te werken, - inzicht in de te verrichten werkzaam heden. d, neem dan vóór 1 april a.s. contact op met Monique de Lusenet, afd. industriepersoneel, tel. 071-126443, of kom langs. Stationsplein 212, Leiden Curium te Oegstgeest Curium, Academisch Centrum Kinder- en Jeugdpsychiatrie heeft een polikliniek waar jaarlijks ongeveer 200 kinderen worden onderzocht en/of behandeld. Daarnaast is er een kliniek waar 54 kinderen in 6 groepen zijn opgenomen voor observatie, kortdurende of langer- durende, intensieve behandeling. In Curium zijn ongeveer 110 mensen werkzaam. Wij zoeken een: DIREKTIE/ SEKRETARESSE (m/v) Zij draagt zorg voor het sekretariaat van de direktie (medisch en algemeen direkteur). Naast het typen van verslagen notuleert zij enkele vergaderingen. Een deel van haar taak is de afhandeling van met personeelszaken samenhangende administratieve werkzaamheden. Zij is voor velen vraagbaak en wegwijzer. Zij wordt ingewerkt door de huidige direktiesekretaresse die minder uren gaat werken en andere taken zal gaan vervullen. Ervaring in een soortgelijke funktie en bekendheid met tekstverwerking zijn sterke aanbevelingen. Leeftijd: vanaf 25 jaar. Het salaris bedraagt, afhankelijk van de ervaring, maximaal 3.332,-, F.W.G. funktiegroep 40. Sollicitaties schriftelijk binnen 10 dagen te richten aan de Algemeen Direkteur, Endegeesterstraatweg 27, 2342 AK Oegstgeest. furium De Binckhorst Handelmaatschappij B.V. te Voorschoten, is een handelsonderneming in veegmachines, schrobautomaten en de daarbij behorende chemische middelen. Voor haar magazijn zoekt de Binckhorst een: Uw funktie: Na een inwerkperiode bent u onder de chef van het magazijn alleen verantwoordelijk voor de inkoop en de verkoop van de onderdelen voor de machines. U verzorgt zelfstandig de administratie en houdt de voorraad op peil. Daartoe heeft u dagelijks telefonisch contact met onze klanten en met leveranciers in binnen- en buitenland. De Binckhorst vraagt: Voor deze zelfstandige functie zoeken wij een man of vrouw met voldoende technische ervaring en begrip van de magazijnadministratie. Een redelijke beheersing van de Engelse en Duitse taal is noodzakelijk in verband met leveranciers in het buitenland. De Binckhorst biedt: Een aantrekkelijke positie in een snelgroeiend bedrijf met een duidelijke inbreng bij het inkoop- en verkoop beleid. De opleiding daarvoor kunt u intern volgen. Uiteraard hoort bij deze interessante functie een even interessant salaris. Bel voor meer informatie, de heer H. Anthony, chef magazijn, tel. 071-600240. Meteen solliciteren kan ook en wel schriftelijk t.a.v. de Directie van de Binckhorst Handelmaatschappij B.V., Postbus 184,2250AD VOORSCHOTEN. Wijnhandel Gall Gall B.V is een dochteronderneming van Bols Nederland BV Met zo'n 150 slijterijen, verspreid over het hele land, zijn wij Nederlands grootste slijterijketen. Het succes van onze slijterijen wordt vooral bepaald door het uit gebreide assortiment, de kwaliteit van de produkten en de bediening van ons personeel. Ten einde steeds beter in te kunnen spelen op de wensen van onze klanten, kermen wij voor ons personeel uitgebreide opleidingsmogelijkheden. Naast de bereidheid om de opleidingen te volgen, verwachten wij van ons personeel een servicegerichte instelling en capaciteiten om zelfstandig te kunnen werken. Ter versterking van ons personeelsbestand hebben we thans plaatsingsmogelijkheden voor: in het rayon Amsterdam. Voor deze functie is een afgeronde opleiding op MDS-niveau een vereiste. Leeftijdsindicatie: 25 jaar. Vanzelfsprekend kent onze onderneming uitstekende arbeidsvoor waarden, waaronder een reiskostenregeling en een premievrij pensioen. Heeft u interesse in bovenstaande functie Schrijf dan een sollicitatiebrief of vraag een sollicitatieformulier aan. Wijnhandel Gall Gall BV, Postbus 345,3340 AH Hendrik Ido Ambacht. T.a.v. de heer R. Klaus. Telefoon: 01858 -172 88. Ascon bv is gespecialiseerd in het ontwerpen, vervaardigen, renoveren en onderhouden van liften voor elke toepassing. Wegens gezondheids redenen stopt onze administrateur met zijn werkzaamheden, hierdoor ontstaat de vacature voor een m/v Functie-inhoud - het zelfstandig uitvoeren van de financiële en technische administratie - verantwoording voor financiële verslaggeving - assisteren van dè direktie op sekretariaatsnivo Functie-eisen - grote mate van zelfstandigheid - opleiding MEAO-A of gelijkwaardig - ervaring met kleine computersystemen - bij voorkeur ervaring in een soortgelijke functie Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatie procedure Schriftelijke sollicitaties, vergezeld van curriculum vitae, kunnen binnen 14 dagen worden gericht aan Postbus 65, 2396 ZH Koudekerk aan den Rijn GEMEENTE VOORHOUT De gemeente Voorhout is een aantrekkelijke woongemeente, gelegen in het bloembollengebiednabij de grote steden, duinen en strand. De gemeente telt ruim 9.200inwoners. Dit aantal zal gelet op de in uitvoering zijnde bouwplan nen de komende jaren stijgen naar ongeveer 12.000 inwoners. Op de afdeling Algemene Zaken c.a. bestaat een vacature voor een ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (m/v) Functie-informatie De te benoemen functionaris zal in hoofdzaak worden belast met de volgende werkzaamheden: - het uitvoeren van bijzondere wetten; - het uitvoeren van de Algemene Politie Verordening; - het uitvoeren van de Hinderwet en de Wet Geluidhinder; - het toetsen van (eenvoudige) aanvragen om bouwvergunning; en zal voorts worden ingeschakeld bij overige op de afdeling voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen Aan de kandidaten worden de volgende eisen gesteld: - enige jaren praktische ervaring met de vermelde werkzaamheden; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - goede contactuele eigenschappen; - het bezit van het diploma B.A. en/of M.E.A.O.; - de bereidheid om zich door middel van cursussen verder te ontwikkelen (voortgezette studie voor het diploma H.B.A. en/of H.E.A.O. of specialisatie milieuwetgeving strekt tot aanbeveling). Salaris Afhankelijk van leeftijd en ervaring zal aanstelling plaatsvinden in niveau 7 (maximum salaris 3.616,- per maand) of niveau 8 (maximum salaris 4.115,- per maand). Overige informatie - gewerkt wordt volgens het systeem van variabele werktijden; - de bij de overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing; - woonruimte (huur of koop) kan op redelijke termijn in het vooruitzicht worden gesteld. Inlichtingen en sollicitaties Nadere informatie kan worden verkregen bij de waarnemend chef van de afdeling Algemene Zaken c.a., de heerj. W. M. van Wiehngen, telefoon 02522-19006, toestel 21. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan het college van burgemeester en wethouder van Voorhout, Postbus 149,2215 ZG Voorhout. de binckhorst handelmaatschappij b.v., postbus 184,2250 ad voorschoten, tel. 071-600200

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 18