Explosie van geweld op IRA-kerkhof VS niet rijp voor zwarte president Staatsgreep tegen Noriega mislukt 3 doden en 60 gewonden Aanklachten tegen vier hoofdrolspelers Irangate Ras» SieMatic Keukenplein Leiderdorp DONDERDAG 17 MAART 1988 BUITENLAND PAGINA 5 DUBLIN (GPD/AFP/Rtr/UPI) De Noordierse autoritei ten vrezen een verheviging van het geweld tussen de pro testantse en rooms-katholieke gemeenschap na de geweld explosie die zich gisteren heeft voorgedaan tijdens de be grafenis van drie van de vier IRA-leden, die een week gele den door de Britse veiligheidsdienst in Gibraltar werden gedood. Een jongeman wierp granaten en schoot in het wilde weg op de menigte van ongeveer 10.000 rouwenden. ATHENE - Het vijfdaagse be zoek dat de nieuwe Cyprische president Vasiliou aan Athene heeft gebracht was een staatsbe zoek in de ware zin van het woord. De manier waarop Vasi liou werd behandeld, deed niet onder voor die, welke een bezoe kende Amerikaanse of Franse president ten deel zal vallen. door Frans van Hasselt Het enige verschil was dat bij aankomst niet twee, maar slechts één volkslied werd gespeeld - het Griekse, dat nog steeds tevens dat van Cyprus is. Daarentegen heeft men nooit zoveel Cypri sche vlaggen - een oranje vorm van het eiland op een witte ach tergrond - in de Atheense straten zien wapperen als deze week. Eén van de vele tegenstrijdighe den waaraan de Cyprus-kwestie Hoop op nieuwe ontwikkeling kenmerkt bezoek president Cyprus nog steeds zo rijk is. Is Cyprus nu Grieks of is het onafhankelijk? "Beide", krijgt men hier te horen als men dat vraagt. Cyprus is en blijft de grootste uitdaging, de grootste bedrei ging van de 'geest van Davos' waar de Griekse en Turkse pre miers eind januari hun eerste topontmoeting hielden, maar waar de netelige kwestie nauwe lijks is aangeroerd. Gezien zijn aanvankelijke uitlatingen hoop te men dat Vasiliou zich elasti scher zou opstellen tegenover de Turks-Cyprioten. Inderdaad verschilden de din gen die Vasiliou deze week in Athene zei niet bijster van wat Kyprianou elf jaar lang te berde heeft gebracht. Het was veel le vendiger, flamboyanter, humo- ristischer. "U hebt de lente gebracht", zei premier Papandreou tegen Vasi liou toen deze bij lang verwacht lenteweer in Athene aankwam. "Samen kunnen wij de lente brengen voor Cyprus", ant woordde deze. Maar Griekse kranten herinneren eraan dat ge wacht moet worden op de zomer, of in ieder geval de junimaand, waarin de Griekse hoofdstad zal worden bezocht door Özal. Daar van moet meer worden verwacht dan het praalbezoek van de Cy prische president, die vooral door zijn eigen oorspronkelijk optreden de hoop e ontwikkeling verpersoonlijkt. Precies op het moment dat de kis ten van de drie in Gibraltar dood geschoten IRA-leden op het voor de IRA gereserveerde deel van het Milltown-kerkhof in de graven zak ten, begon de man te schieten en handgranaten te gooien naar de rouwende sympathisanten en be langstellenden. In de daarop vol gende chaos en paniek vielen drie doden en ongeveer zestig gewon den. Aanvankelijk ontstond de in druk dat er sprake was van een soort Rambo-achtige solo-actie van een ongeveer 30-jarige man, die wild om zich heen schoot en zich behangen had met trossen hand granaten. In het pandemonium van gillende, duwende en over elkaar heen vallende mensen, bleef de man, ogenschijnlijk in alle rust, ge woon doorschieten. Terwijl leiders van de begrafenis, zoals de Sinn Fein-president Adams de aanwezi gen toeschreeuwde dat zij dekking moesten zoeken, begon de aanval ler aan zijn terugtocht. De bestuurder van een gepar keerde witte bestelauto, kennelijk een handlanger, wilde niet langer wachten reed ineens snel weg. Dat bracht de man in grote moeilijkhe den. Hij werd door een hele groep razende IRA-aanhangers achterna gezeten. Er volgde een korte scher mutseling, waarin de man vreselijk werd toegetakeld en daarna in een auto werd gesmeten. Die werd even later bij een wegversperring aangehouden en zo kon de politie de aanvaller inrekenen. De IRA verdenkt een verboden groep pro testantse extremisten, de zoge naamde Ulster Volunteers Force van de aanslag. Op het kerkhof heersten na de aanval onbeschrijflijke tonelen. Tal van gewonden zaten of lagen op de grond tussen de grafzerken. De meesten werden in de lijkwa- Buitenland kort Heizelproces Het proces tegen de Britse voetbal supporters die ervan zijn beschul digd een belangrijke rol te hebben gespeeld bij het Heizeldrama, wordt mogelijk uitgesteld. Het pro ces zou op 18 april voor de recht bank te Brussel beginnen, maar in dien de verdediging vraagt om ver daging, zal het Openbaar Ministe rie dartegen geen bezwaar maken, aldus de Brusselse justitie. Palestijnen De sji'itische Amal-beweging heeft 15 Palestijnen opgepakt in het vluchtelingenkamp Al-Bass bij Ty- rus in het zuiden van Libanon. De Palestijnen werden aangehouden tijdens een zoekactie van Amal naar de moordenaars van twee in woners van het kamp die maandag werden doodgeschoten. De Amal- militie, die het gebied rond Tyrus beheerst, leeft al jaren in onmin met de Palestijnse guerrilla-organi saties aldaar. Kim Dae-Jung De leider van de Zuidkoreaanse oppositiepartij PPD, Kim Dae- Jung, is vanmorgen afgetreden om eenheid binnen de oppositie te be reiken voor de komende parle mentsverkiezingen. De andere op positieleider, Kim Young-Sam van de PDP, trok zich al eerder terug. Een vete tussen de beide Kim's stond samenwerking tussen de twee partijen in de weg en kostte de oppositie de overwinning in de presidentsverkiezingen. Sovjetunie Een aantal beperkingen op het rei zen van Sovjetburgers naar het bui tenland is opgeheven. De vragen lijst die iedere aspirant-tourist moet invullen is gehalveerd. Bo vendien heeft een buitenlandreizi ger geen verklaring meer nodig van partijfunctionarissen, collega's en vakbondsbestuurders. Helikopterongeluk Een helikopterongeluk in Laos heeft aan 25 inzittenden, onder vyie een onderminister van defensie, het leven gekost. Dc helikopter stortte maandag midden in een dorp neer op de. terugvlucht naar de hoofdstad Vientiane. Er brak een ruim tien uur durende felle brand uit. Het ongeluk is veroor zaakt door motorproblemen of doordat het toestel teveel passa giers aan boord had. gens gedragen en naar ziekenhui zen afgevoerd. Ook werden de taxi's ingeschakeld, waarmee be- grafenisgangers naar Milltown wa ren gekomen. Toen eindelijk de eerste ambulance arriveerde, was onder leiding van Adams de begra fenisplechtigheid alweer hervat. Onmiddellijk na het bloedbad spraken premier Thatcher in Lon den, premier Haughey van de Ierse Republiek, de speciale Noordierse minister King en politici van alle partijen hun afschuw over het ge beuren uit. Er wordt nu rekening gehouden met nieuwe excessen. De eerste woede-explosies en de roep om wraak, lieten niet lang op zich wachten. In de katholieke wij ken van West-Belfast kwam het al gauw tot straatoproer. Bussen en auto's werden in brand gestoken. Het leger werd in opperste staat van paraatheid gebracht. De poli tie, die zich verdedigde tegen de beschuldiging dat zij door haar af wezigheid op het kerkhof de pro testantse terreuraanval in de hand werkte, nam tevens uitgebreide voorzorgsmaatregelen. Er heerste grote paniek toen een 30-jarige man in het wilde weg begon te schieten op de aam grafenis van drie van de vier IRA-leden die tijdens een actie van de Britse veiligheidsdienst in doodgeschoten. De IRA verdenkt protestantse extremisten van de aanslag op de rouwenden op vezigen van de be- Gibraltar werden het Milltown-kerk- (foto ANP) MEXICO (GPD/Rtr/AFP) De Pa namese strijdkrachten hebben gis teren bevestigd dat troepen, die trouw zijn aan generaal Noriega, een poging tot een staatsgreep heb ben verijdeld. De samenzweerders, volgens de militairen het hoofd van de nationale politie en nog drie an dere officieren, zijn inmiddels ge arresteerd. Het volk trok echter woedend de straten op, verbrandde auto's en plunderde winkels. Vannacht werd bekend dat op het militaire vliegveld van Tucuman, een paar kilometer buiten de hoofdstad Pa nama, een Boeing-727 klaar staat voor vertrek. Het is het vliegtuig waar Noriega mee pleegt te reizen. Officiële woordvoerders ontken den echter dat Noriega zou willen vertrekken. Na het vallen van de duisternis namen elite- troepen van het Panamese leger met veel machtsvertoon strategische posi ties in op straat. Het zou om het zogenoemde ba taljon 2000 gaan. Eerder op de dag werd verondersteld dat deze elite troepen zich tegen Noriega hadden gekeerd. Nu is het echter duidelijk dat het bataljon 2000 een doorslag gevende rol heeft gespeeld bij het neerslaan van de militaire opstand. Gisterochtend werden in het hoofdkwartier van de Panamese strijdkrachten, waar Noriega zijn kantoor heeft, schoten gehoord. Eerst sporadisch, maar even later leek er een ware veldslag aan de gang. Het schieten duurde bijna een uur. Vervolgens gingen er in Pana ma geruchten dat Noriega was ge arresteerd en dat een groep jonge officieren met de legerleiding on derhandelingen voerden over het vertrek van de generaal. Verteld werd, dat ook de luchtmacht zich tegen Noriega had gekeerd. Aan al le speculaties kwam een eind, toen de generaal anderhalf uur later op één van de trappen buiten het hoofdkwartier verscheen. Geflan keerd door zijn naaste medewer kers en met een brede glimlach op het pokdalige gezicht, vertelde No riega dat er niets was gebeurd. Ge vraagd naar de schoten, antwoorde hij dat het 'zoenen' waren geweest. Volgens een later uitgegeven communiqué zou de couppoging onder leiding hebben gestaan van kolonel Macias, de chef van de Pa namese politie. Hij en nog drie ho ge officieren werden gearresteerd. De officiële versie meldde dat er tij dens de schietpartij geen gewon den of doden waren gevallen. Oog getuigen hadden het echter over vier soldaten die door de aan Norie ga trouw gebleven troepen zouden zijn geëxecuteerd. Ook al was Noriega dan zijn ei gen manschappen de baas geble ven, de situatie bleef de hele dag onzeker. Duizenden Panamezen trokken buiten zich zelf de straten op en veroorzaakten een enorme chaos. Auto's werden omgekiept en in de brand gestoken. Hongeri ge jongeren begonnen met het plunderen van winkels. Een super markt ging in vlammen op. De 'Dobbermans', de gevreesde op roerpolitie was in geen velden of wegen te zien. Pas in de loop van de middag kwamen ze in actie, maar het bleef onrustig totdat de elite troepen van het bataljon 2000 op straat verschenen. WASHINGTON - Als dominee Jesse Jackson blij is met één resul taat uit de reeks overwinningen en bijna-overwinningen van de laatste weken, dan is het wel dat hij de meeste Democratische stemmen in het kille Alaska kreeg. Hij schept er behoorlijk over op in de vele toe spraakjes die hij houdt op zijn cam pagne-zwerftocht door het land. door Henk Dam De resultaten van de afgelopen voorverkiezingen bewijzen dat Jackson niet alleen bij zwarten wint, maar ook bij andere groepen. Dat hij de Democratische voorver kiezing in zuidelijke staten als Alabama, Georgia, Louisiana, Mis sissippi, Virginia en Zuid-Carolina won, is op zichzelf indrukwekkend maar verklaarbaar. In al die staten bevindt zich een zeer substantieel percentage aan zwarte kiezers. Maar dat hij in Alaska won, en tweede werd in de 'blanke'staten Idaho, Florida, Minnesota, Ver mont, Maine en afgelopen dinsdag nog Illinois, dat is minder voor de hand liggend. Het bewijst dat zijn steun breder is dan alle experts hadden voorspeld. Dat laatste blijkt ook uit een aantal cijfers. Tot dusver heeft zo ongeveer de helft van de Amerikaanse kiezers de ge legenheid gehad op presidentskan didaten te stemmen. Dat leverde Jackson in totaal bijna 3 miljoen stemmen op. De nummer twee van de Democraten, zo geteld, is gou verneur Dukakis die iets meer dan 2,8 miljoen stemmen vergaarde. In gedelegeerden voor de nationale conventie gerekend, is het beeld slechts iets anders: Dukakis heeft nu 464,5 gedelegeerden, Jackson zit hem dicht op de hielen met 460,55 gedelegeerden. Dat betekent dat Jackson het be ter doet dan zelfs zijn fans hadden durven voorspellen. Het betekent dat hij, in deze fase van de strijd, een serieuze gegadigde voor de De mocratische nominatie is. Zouden we het gaan beleven? Jackson for president? Hoe komt het dat Jack- Jesse Jackson. son de politieke koffiedikkijkers heeft verbijsterd door zulke hoge ogen te gooien? Dat heeft hij in de eerste piaats aan zichzelf te dan ken. De Jackson die in 1988 campag ne voert, is een hele andere man dan de Jackson die dat in 1984 deed. Vier jaar geleden was zijn campagne in de eerste plaats be doeld als een vorm van protest te gen het Democratische partij-esta- blishment. In die positie kon Jack son zich elke wilde uitspraak ver oorloven die hem maar in gedach ten kwam. En dat deed hij ook. Wat hij bijvoorbeeld op het gebied van de buitenlandse politiek zei, was zo extreem dat hij zich alleen daar door al buiten spel zette. De nieuwe Jackson is vol- wassener, rijper, wijzer. Voorbij is het gekoketteer met radikalinski's. Voorbij het zich afzetten tegen de rest van de Democratische partij. Hij is voorzichtiger geworden, min der polariserend. Dat bleek op bij na koddige wijze tijdens de laatste tv-debatten tussen de Democrati sche presidentskandidaten. Ter wijl alle andere mannen ruzie zaten te maken en elkaar ook de kleinste vliegjes zaten af te vangen, pleitte Jackson zalvend voor vrede in de Democratische gelederen, en on derling begrip. Dit is dus één reden waarom Jackson hoog scoort: hij is een beter politicus geworden. De tweede reden vloeit voort uit de uniek brede samenstelling van de huidige lichting Democratische presidentskandidaten. Behalve Jackson doen nog mee: Dukakis, Gore, Gephardt en Si mon. Al deze mannen hebben ten minste één staat op hun naam ge schreven. Geen van dit viertal heeft, landelijk gezien, meer dan een kwart van de Democratische stemmen gekregen. Dukakis is sterk in het noordoosten, waar hij vandaan komt. Gore scoorde lek ker in het Zuiden, zijn thuisbasis. Gephardt heeft veel in de melk te brokkelen in het midden-westen, zijn vaderland. En Simon won dinsdag dik in zijn thuis-staat Illi nois en heeft wellicht kansen in ook andere noordelijke industrie staten, waar de verkiezings kara vaan nog naar toe moet. En zolang die blanke heren maar ruziën over de buit, gaat de spreek woordelijke derde (in dit geval vijf de) ermee heen. Op basis van niet meer dan steeds 5 tot 10 procent van de blanke stemmen (de door slaggevende verbreding van zijn kiezersbasis sinds 1984), aangevuld door zeker 90 procent van de zwar te stemmen, is Jackson daarom nu koploper. De laatste voorverkiezing, die van afgelopen dinsdag in Illinois, bevestigde dit beeld. Op de korte termijn gerekend, liep die verkie zing voor Jackson niet zo goed af. Hij werd, na Simon, tweede, terwijl de peilingen in de richting van een overwinning voor de dominee had den gewezen. Maar op de lange ter mijn gezien, was het voor Jackson prima nieuws. De uitslag beteken de, dat senator Simon in de race bleef, en dat nu ook tot de Demo cratische conventie van juli wil blijven doen. Dat betekent dat de kans dat met name Dukakis bij de voorverkie zingen voldoende gedelegeerden wint om van tevoren de nominatie te winnen, kleiner is geworden. Voor Jackson is dat een prachtig scenario. Nog even naar de cijfers WASHINGTON - Vier van de hoofdrolspelers uit het Iran-Con- tra-schandaal zijn gisteren officieel in staat van beschuldiging gesteld.' Het gaat om Oliver North, John Poindexter, Richard Secord en Al- bert Hakim. door Henk Dam De beschuldigingen zijn het re sultaat van een 14 maanden durend justitieel onderzoek onder leiding van de speciale aanklager Lawren ce Walsh. De vier mannen zijn op in totaal 23 punten in staat van be schuldiging gesteld. Alle verdach ten worden van in ieder geval twee belangrijke wandaden beschul digd: samenzwering, leidend tot bezwendeling van de regering en diefstal van overheidsbezittingen. Op die hoofdaanklachten staat een totale maximale gevangenisstraf van 25 jaar en een boete van 250.000 dollar per aanklacht. De verschillende hoofdpersonen worden daarnaast ook nog eens in dividueel van misdrijven beschul digd. Zo wordt Oliver North be schuldigd van: het tegenwerken van het Congres, het tegenwerken van de presidentiële commissie die de Iran-affaire uitzocht, en het ver valsen en vernietigen van over heidsdocumenten. Sovjetunie pleit voor bevriezing militaire vloot Middellandse Zee MOSKOU/BELGRADO (AFP- Tass) - Sovjetleider Michail Gor- batsjov heeft tijdens zijn bezoek aan Joegoslavië voorgesteld de mi litaire aanwezigheid van de super- mogendheden in de Middellandse Zee per 1 juli te bevriezen. In een toespraak tot het federale parle ment in Belgrado stelde dc partij leider gisteren voor limieten vast te stellen voor de Sovjet- en Ameri kaanse zeestrijdkrachten in dat ge bied. Dit heeft het Russische pers bureau Tass bekendgemaakt. Moskou en Washington moeten elkaar en alle landen rondom de Middellandse Zee op de hoogte brengen van militaire bewegingen en marine-oefeningen in het ge bied, waarbij waarnemers een rol kunnen spelen, aldus Gorbatsjov. In zijn toespraak toonde Gor batsjov zich „voorzichtig optimis tisch" over de vooruitzichten voor het afremmen van de wapenwed loop. Hij wees erop dat bij het re cente bezoek van de Amerikaanse minister van buitenlandse zaken, Shultz, aan Moskou bepaalde re sultaten waren bereikt bij de voor bereiding van een akkoord over de vermindering met vijftig procent van de strategische bewapening. Er waren echter nog een aantal pro blemen op te lossen alvorens zo'n akkoord kan worden ondertekend, voegde hij eraan toe. North wordt bovendien beschul digd van het zich toeëigenen van overheidsgeld. Het gaat daarbij on der meer om een ruim 14.000 dollar kostend hek dat hij om zijn huis liet aanleggen van geld. dat bestemd was voor de Contra's. In een reactie noemde North gisteren het uit brengen van de aanklacht „triest voor het land. het volk en mijn ge zin". North zei dat hij zijn land al tijd trouw heeft gediend en dat hij nu in een conflict tussen de presi dent en het Congres is terechtgeko- De luitenant-kolonel noemde het een schande dat dat conflict nu in een rechtszaal zal worden voortge zet. „Ik heb geen misdaden be gaan. Ik zal alle beschuldigingen zo lang als dat nodig is bevechten", zo zei hij. Met gebroken stem voegde hij daaraan toe: „Het zal niet mak kelijk worden om te vechten tegen een aanklager met een ongelimi teerd budget. De komende maan den zullen moeilijk en vaak een zaam worden. Maar we zullen wm- Ook Poindexter heeft een aantal individuele beschuldigingen op zijn naam. Daarbij horen onder meer het afleggen van valse verkla ringen en het tegenwerken van een Congres-onderzoek. Op elk van die aanklachten staat ook nog eens maximaal vijf jaar cel. Met de in staat van beschuldiging stelling van North, Poindexter, Hakim en Secord heeft Walsh zijn aanklacht tegen de voornaamste figuren uit de gecómpliceerde Iran-Contra's affaire rond. Luitenant-kolonel Oliver North was in die affaire de centrale man. Als medewerker van de nationale veiligheidsraad organiseerde hij hulp aan de Contra's in de tijd dat dat van het Congres niet mocht. Hij was ook de uitvoerder van de po gingen in Iran wapens tegen Ame rikaanse gijzelaars te ruilen. John Poindexter was daarbij, als natio naal veiligheidsadviseur, zijn baas. Hij wist van het doen en laten van North af, maar zei daarover, naar eigen zeggen, niets tegen de presi dent. Ook het Congres hield hij ver van North's acties terwille van de Contra's en de Amerikaanse gijze laars in Libanon. Richard Secord, een gepensio neerde luchtmacht-generaal, trad op als naaste medewerker van Nor th. Hij speelde, samen met zijn za kenvriend Albert Hakim, een vitale rol bij zowel de wapenzendingen naar Iran als de hulpverlening aan de Contra's. De aanklachten zullen uiteindelijk moeten leiden tot pro cessen, maar zover is het voorlopig nog niet. De advocaten van de vier mannen zullen ongetwijfeld grote aantallen 'moties' bij de rechter in dienen waarin ze bezwaar maken tegen onder meer de manier waar op Walsh zijn onderzoek heeft ver richt. Als het tot een proces komt, dan zou de belangrijkste getuige wel eens Robert McFarlane, de voor ganger van Poindexter als natio naal veiligheidsadviseur, kunnen zijn. McFarlane verklaarde vorige week schuldig te zijn aan een aan tal relatief weinig voorstellende aanklachten, in ruil voor zijn mede werking aan Walsh. ADVERTENTIE kijken om een en ander te illustre ren. Zoals we al zagen heeft Duka kis nu, nadat de helft van het land heeft gestemd, 464,5 gedelegeer den, Jackson 460,55. Gore heeft er 354,8, Simon 171,5 en Gephardt 145. Voor de nominatie zijn 2082 gedelegeerden nodig; het beeld is evident. Als geen van de kandidaten aan die 2082 gedelegeerden komt, dan zal de Democratische conventie moeten beslissen. De kandidaten zullen onderling moeten onder handelen, partijbestuurders krij gen een belangrijke inbreng. Stel nu, dat Jackson na alle voorverkie zingen net iets hoger staat dan zijn concurrenten. Moet de conventie hem dan de nominatie geven? Nee, dat hoeft niet en het is ook niet zo erg waarschijnlijk dat dat gebeurt. Toegegeven, het zou eerlijk zijn als Jackson wèl de Democratische koningsmantel om kreeg. Maar de eerste zorg van de conventie zal moeten zijn: heeft onze presidents kandidaat een goede kans om te winnen van de Republikeinse kan didaat, vrijwel zeker George Bush? De peilingen zijn dan voor Jack son vernietigend, en bevestigen de veelgehoorde wijsheid dat Ameri ka niet rijp is voor een zwarte presi dent, of zelfs maar presidentskan didaat. Éénderde deel van de tradi tionele Democratische kiezers stemt liever op een Republikein dan op Jackson, zo zeggen die pei lingen onder meer. In 1984 haalde de Democratische presidentskan didaat, Walter Mondale, een waag- stukje uit door een vrouw als zijn beoogde vice-president te kiezen, in plaats van de traditionele blanke man. Hij werd door Reagan wegge vaagd. Dat zijn de Democraten nog niet vergeten. Het is mede daarom dat Jacksons kansen op de nominatie uiteindelijk niet zo groot zijn. De Democratische partijregels zijn bo vendien wel zo opgesteld, dat de partij-bonzen redelijk ruime moge lijkheden tot manipuleren hebben, bijvoorbeeld dank zij 700, niet-ge- kozen zogenaamde 'super-gedele geerden'. Jackson for president? Sluit er maar geen weddenschap op af. Hoe komt het dat sommige keukens verdacht goedkoop zjjn? Elke keuken is zo goed als z'n prijskaartje doet vermoeden. Toch hoeft u geen miljonair te zijn om het rijke gevoel te hebben het beste en mooiste te bezitten Dat kost wel minstens 6.000 gulden, maar dan bent u ook de trotse eigenaar van een echte Sie Matic keuken Vergelijk gerust de SieMatic kwaliteit in onze showroom met keukens die er op lijken. Dan is er maar één conclusie... 't Liefst een SieMatic. Binnen 5 dagen kookklaar! rhc inkl HDDDD' inkl tegelwerk SieMatic keukenplein Leiderdorp kan uw nieuwe keu ken kookklaar leveren. Hoeft u niet te zorgen voor loodgieter elektricien tegelzetter en overige vak mensen. En als u zelf uw nieuwe keuken wilt plaatsen, kunt u rekenen op onze instrukties en adviezen. Zonodig bij u thuis!

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 5