'Constructie bij Ajax is fout' SpoorptTV 'Britse instelling' bestraft Waterdrager Yates neemt toppositie in Roche durft het niet aan Ronald Spelbos mist hand van Cruijff nu al Winter klaargestoomd voor cupduel WOENSDAG 9 MAART 1988 PAGINA 17 David Loggie: 'Thuis houd ik van gezelligheid' ALKMAAR (GPD) Geboren op 31 mei 1957 behoort David Loggie al ruim dertig jaar tot het sterrebeeld Tweelingen. De horoscoop in het weekblad Libelle zei daarover deze week letter lijk 'Beheers u tweeling, u kunt niet altijd zo driftig reageren. Het weekeinde begint zo erg ver velend etcetera, etcetera'. Toevallig of niet, Loggie wordt er pas nu mee geconfronteerd. Op een moment waarop hij zijn vierde rode kaart aan het verwerken is. David Loggie is kapot van wat er zaterdagavond gebeurde tijdens AZ-Haarlem. Koud in het veld 'ver greep' hij zich aan Rob Matthaei en mocht van scheidsrechter Van der Laar naar de kleedkamer. De Brit heeft de video-beelden van de wed strijd nog niet gezien, maar beluis terde links en rechts wel felle kri tiek aan zijn adres. Ziek is hij van de bijnaam 'het beest', die hij steeds nadrukkelijker krijgt opge speld. „Onterecht", volgens de man in kwestie, „want het valt alle maal wel mee." Zestien gele kaarten in acht jaar en vier rode kaarten 'twee onte recht' noemt de Brit helemaal niet zo verschrikkelijk veel. „Er zijn er die veel meer straf hebben gehad dan ik. Misschien heb ik mijn reputatie wel tegen, mis schien zijn er ook wel scheidsrech ters, niet allemaal, die makkelijker rood laten zien aan Loggie dan aan een ander". Terwijl sommige voetballiefheb bers zich met afschuw afwenden als Loggie weer eens bezig is, vraagt de al wat kalende dertiger zich af of het wel zo erg is als wordt voorgesteld. Of er geen extra aan dacht aan deze zaak wordt ge schonken omdat het uitgerekend David Loggie betreft. „Ik ben een Brit, ik heb de Britse instelling. De Britse geestdrift. Brenda Schultz stuit op Nathalie Tauziat BOCA RATON (AFP) - Brenda Schultz is er niet in geslaagd de derde ronde van het met 600.000 gulden gedoteerde tennistoernooi in Boca Raton (Verenigde Staten) te bereiken. De ongeplaatste Ne derlandse, die door haar fina leplaats in Oklahoma van de orga nisatoren een wild-card had gekre gen, verloor van de als negende ge rangschikte Nathalie Tauziat uit Frankrijk. De setstanden waren twee keer 2-6. De Westduitse Steffi Graf won moeiteloos van de Ame rikaanse Lisa Bonder: 6-1, 6-1. Guimaraes aast op Co Adiïaanse ZWOLLE (GPD) Vitoria Guima raes heeft het oog laten vallen op Co Adriaanse. De onlangs bij PEC Zwolle opgestapte oefenmeester heeft al vier maal contact gehad met de Portugese topclub. „Ze wil len een Nederlandse trainer, die aanvallend voetbal speelt", aldus Adriaanse, die zeer geïnteresseerd is in de functie. „Het is een club waar wekelijks 40.000 toeschouwers komen. Ze zijn nu afgezakt naar een tiende plaats, maar normaal is Guimareas jaarlijks goed voor Europees voet bal". Portugese clubs hebben ove rigens wel de gewoonte pas fegen het einde van het seizoen definitief tot overeenstemming te komen met een nieuwe oefenmeester. Adriaanse heeft op dit moment geen contacten met Nederlandse clubs. Groningen doet bod op Berghuis EINDHOVEN (GPD) - FC Gro ningen heeft een bod van 2,5 ton uitgebracht op Frank Berghuis. De linkerspits, momenteel uitkomend op huurbasis voor VW, is eigen dom van PSV. PSV-manager Kees Ploegsma heeft in een eerder stadi um al te kennen gegeven niet met Berghuis verder te gaan, vandaar dat de overgang naar FC Gronin gen weinig in de weg staat. VW zal naast Berghuis ook zijn tweede PSV-huurling, Bert Verhagen, naar alle waarschijnlijkheid zien vertrekken. De verdediger wordt komend seizoen weer aan de PSV- selectie toegevoegd. Bochum sterk in bekerstrijd BOCHUM (SID) - De prestaties van VF1 Bochum in de competitie staan in schril contrast met de ver richtingen in de Westduitse be kerstrijd. De in degradatiegevaar verkerende ploeg bereikte gisteren de halve eindstrijd van de DFB- Pokal door Fortuna Köln met 4-1 te verslaan. Bochum werkte in de tweede helft de snel opgelopen achterstand weg. De Hongaarse in ternational Lajos Detari voerde zijn ploeg Eintracht Frankfurt naar de bekerwinst (4-2) op Uerdingen. De Braziliaan Tita blijft zich in competitieverband onderscheiden bij Leverkusen. De 29-jarige aan valler, die pas in oktober naar Le verkusen kwam en in de Europa Cup-wedstrijden tegen Feyenoord nog niet speelgerechtigd was, scoorde gisteren twee keer voor de komende club van bondscoach Ri- nus Michels tegen Borussia Mön- chengladbach. Tita bracht daar mee zijn doelpuntentotaal in de Bundesliga op acht. Voor Borussia was het de derde opeenvolgende competitienederlaag. Verdediger Bruns bepaalde de eindstand vlak voor tijd op 2-1. Winnen, dat is het enige wat telt. In het veld wil ik winnen, daar sta ik voor. Ik heb honderd procent inzet, altijd. Niet meer en niet minder. Maar ik zal nooit iemand bewust in elkaar trappen. Ik weet van mezelf dat ik rustig ben, thuis houd ik van gezelligheid, in mijn werk, het voetballen, wil ik winnen. Dat heb ik al vanaf mijn zestiende". „Zaterdag ging het ook zo", blikt Loggie terug. „Ik viel in, de wed strijd dreigde ons na een 2-0 voor sprong toch nog te ontglippen en na een paar acties zat ik er goed in. Dat gaf me een kick, dan word ik nog enthousiaster. Ja, en dan komt zoiets. Ik weet nog niet precies hoe het ging. Ik trapte, maar of het te hoog was, ik weet het niet. Opeens lag ik op de grond, ik werd zelf ook getrapt, ik heb de blutsen nog op mijn enkels. Door wie? Ik weet het niet, dat maakt ook niet uit. Ik zeur niet, ik loop gewoon weg." AZ wil verder met Eykenbroek ALKMAAR (ANP) - Als het aan het bestuur van AZ ligt, is Hans Ey kenbroek ook volgend seizoen nog hoofdtrainer in Alkmaar. Tijdens een gesprek gisteravond heeft het bestuur zijn oefenmeester een con tractverlenging van een jaar voor gelegd. „Wij zijn tevreden over het werk van Eykenbroek, stelde be stuurslid Vermeulen. „Het is de be doeling dat Hans voor volgende week maandagavond reageert". Mocht AZ degraderen, dan zal dat geen gevolgen hebben voor de ver bintenis. „Dan volgt er geen aan passing of een aanstelling als part timer. AZ gaat gewoon verder met een oefenmeester in volledige dienst". Loggie heeft geen idee hoe hoog de schorsing zal uitvallen. Kenners denken aan vier, misschien wel vijf duels. Loggie kan alleen maar af wachten. Het zullen een paar nieu we slapeloze nachten worden. Net als zaterdag na de 'rampwedstrijd' tegen Haarlem. „Ik moet nu af wachten wat anderen over mij be slissen. Dat zijn gewoon de feiten. Maar ik laat m'n kop niet hangen. Ik moet door, ik verschuil me voor niemand. Ik weet dat ik nog waar de heb als voetballer. Waarde voor AZ. waarde voor elke andere club." Gistermiddag kreeg Loggie eni ge morele steun van de clubleiding die geen disciplinaire maatregelen zal nemen. Loggie kreeg zelfs een nieuw contract aangeboden, maar kreeg ook te horen dat hij indien hij zou willen morgen mag ver trekken. Loggie: „Daar ga ik me nu maar over beraden. De club die me nu neemt moet AZ een ton betalen, dat is mijn prijs. Ik moet maar eens kijken in het buitenland, want in Nederland kan ik dit seizoen niet meer voor een andere club spelen. Maar als je in mijn hart kijkt, AZ is mijn club. Het liefst blijf ik in Alk- Niet iedere supporter die zater dag de wedstrijd bezocht zal het daar mee eens zijn. Maar daar heeft David Loggie al mee leren leven. Koud begin Parijs-Nice Sean Yates soleert SAINT-ETIENNE (ANP) - Sean Yates is de eerste Engelsman, na Tom Simpson, die de leiderstrui in Parijs - Nice heeft veroverd. Tus sen de truien van Simpson en Ya tes gaapt een gat van 21 jaar. De meesterknecht Yates bezet de top- plaats in de rangschikking na een solo van ruim zeventig kilometer in de eerste rit, tussen Villefranche en St. Etienne, die hem een winst van ruim twee minuten opleverde. Het begin van de 'Rit naar de Zon' heeft de renners heel weinig zon, maar weel kou en enkele sneeuwbuitjes gebracht. Een start dus die niet echt stimuleerde, maar er waren een paar renners, die geen boodschap hadden aan het lijden van de anderen. Robert Forest en Luc Leblanc bijvoorbeeld. De aanval van het tweetal lever de niets op, maar zorgde er wel voor dat de rust in het peloton voorgoed verbroken was. Het veld versplinterde op de hellingen. De ploeg van Walter Planckaert, die in Frankrijk de honneurs van Peter Post waarneemt, moest hard aan het werk om een misstap te corri geren. „Een extra belasting", consta teerde Peter Winnen. „Het was al moeilijk genoeg. De hellingen vroegen meer inspanningen dan verwacht, de kou maakte het alleen maar zwaarder. Maar je kunt het niet over je kant laten gaan als je op afstand wordt gereden. Ook al ligt het doel verder in het seizoen, Pa rijs - Nice is meer dan een trai- ST. ETIENNE (ANP) - Stephen Roche heeft het laten afweten in Parijs - Nice. De Ierse wereld kampioen begon niet aan de kou de eerste etappe omdat hij nog steeds niet hersteld is van zijn knieblessure. Zondag reed hij met zijn ploeg wel in Parijs de tijdrit om de baard van de keizer. Die inspan ning is hem, bij ook toen een wei- nig aantrekkelijke temperatuur, opgebroken. Aan de ene kant kon Roche, winnaar van de drie „duurste" truien in het afgelopen seizoen, het zich ook in een niet- belangrijke wedstrijd niet ver oorloven slecht te rijden, aan de andere kant was hij nog niet klaar. Zijn eerste poging dit sei zoen, in de Ronde van Valencia, was al mislukt. Zijn arts had ge adviseerd niet te rijden, Roche zelf wilde graag en probeerde het toch. Hij reisde met zijn ploeg van Parijs naar de echte vertrek plaats Villefranche, trainde op maandag nog een uur of twee en wist toen zeker dat hij niemand een dienst zou bewijzen met zijn vertrek. Zeker zichzelf niet. De terugkeer van Roche in het pelo ton is voorlopig een kleine twee weken uitgesteld, hij gaat trai nen in het zuiden van Frankrijk. BERN GPD) De knuppel wordt met een ferme knal in het hoenderhok gegooid. „Waar is de bezieling?", vraagt Ronald Spelbos zich halverwege zijn monoloog plotseling af met een ge zicht waar het onbegrip vanaf straalt. „Dit is een tijd waarin contracten worden verdeeld, waar in spelers door goede prestaties hun marktwaarde kunnen verhogen. Merk jij daar wat van? Ik niet". Hij dopt het voor Ajax, v.oegt hij er onmiddellijk aan toe. De tijd is rijp voor kritische kanttekeningen bij de mentaliteit van een groot aantal van zijn collega's. Ajax balanceert momenteel op een door motten aangevreten slap koord, zo luidt de boodschap van de 33-jarige profes sional. „Ik doe alles voor een beter resultaat, dus ik heb ook het recht om kritiek te hebben. We zitten met Ajax in een dal. Niet rampzalig hoor, maar je moet er dan wel alles aan doen om eruit te komen. En dat gebeurt dus niet. Het is effe trai nen, wedstrijdje spelen en naar huis". „Dat zie je terug in het veld. Er staan elf spelers, maar een team- Er wordt door sommigen al weken lang verstoppertje gespeeld. Je kunt toch moeilijk blijven volhou den dat we steeds maar pech heb ben. Dan neem je jezelf in de ma ling. FC Utrecht, FC Twente, FC Den Haag, er straalde niks van Ajax uit. Ik betwijfel eerlijk gezegd of de groep zich dat realiseert". Plichtmatig Zestien jaar betaald voetbal, uit gesmeerd over Velox, SC Amers foort, AZ, Club Brugge en Ajax, hebben Spelbos geleerd dat ook profvoetballers keihard moeten werken voor de kost. „Niks naden ken, dan gaat het toch maar fout. Gewoon, een scheppie er bovenop en blijven gaan. Niet dat plichtma tige rondhobbelen. Zelden zie je op een training een speler een halfuur tje langer blijven om bijvoorbeeld zijn koptechniek wat bij te scha ven. Ik mis bij Ajax momenteel de beleving die echte profs moeten hebben. Zelfs een trainingspartij tje moetje koste wat het kost, des noods door iemand op z'n bek te slaan, willen winnen. Jan Wouters en ik hebben soms de grootste bon je, maar naderhand in de kleedka mer weten we precies wat we be doeld hebben. Ik zou graag willen dat anderen dat oppikken, maar eerlijk gezegd betwijfel ik of de vonk zal overslaan". „Misschien wordt het wel tijd dat we elkaar wat harder aanpakken", oppert Spelbos. „Je kan niet ieder een maar over z'n bol blijven aaien. De groep moet met de wedstrijden tegen Young Boys voor de deur dringend wakker geschud worden. Om een zakelijke term te gebrui ken: we verkopen ons produkt niet goed. Neem Bosman. Als hij er kei hard voor zou werken kan-ie van mij iedere wedstrijd een kus op z'n voorhoofd krijgen, ook al schiet-ie iedere bal hoog over of ver naast. Maar nee, hij staat alleen maar in het veld. Meer niet". Het vergeetproces van de perio- de-Cruijff blijkt meer tijd in beslag te nemen dan voorzien. Ook andere Ajacieden zoals Winter, Wouters en Van 't Schip hebben de afgelopen dagen vraagtekens geplaatst bij de aanpak van het technisch trio Hulshoff/Kohn/Haarms. Het onge noegen neemt toe, de heimwee naar Cruijff eveneens. Het uitlek ken van een geheim rapport, waar in het drietal meldt dat Meijer, Reg- top, Stapleton, Tiainen, Dick en Scholten volgend seizoen overbo dig zijn, gekibbel over de taktiek en de onzekerheid over de nieuwe trainer regeren Ajax momenteel meer dan de dubbele strijd tegen Young Boys. Eigenwijs „Tja, het blijven jonge jongens hè", stelt Spelbos vast. „Ze hebben kennelijk behoefte aan zekerheid. Daarnaast zijn ze soms nogal eigen wijs. Als je in het veld iemand drie keer verrot scheldt omdat-ie z'n man laat lopen, trekt-ie zich er de vierde keer niks meer van aan. Maar ik blijf toch maar praten, mis schien tegen beter weten in". Onder de voormalige technisch directeur zou het nooit zover geko men zijn, zo meent Cruijff-adept Spelbos. „Ach, Cruijff heeft zo ver schrikkelijk veel kwaliteiten. Die zag alles en die wist alles. Nu moe ten we het allemaal zelf doen. Vorig jaar had iedereen plezier, was het lekker om bij Ajax te voetballen. Nu is de sfeer wat kriegelig en weet niemand nog waar hij aan toe is". Ronald Spelbos, terug van weg geweest „Ik ben weer volledig fit. Michels zou me dus voor het EK goed kunnen gebruiken" na een knieblessure in december, wijst de beschuldigende vinger vooral in de richting van de spelersgroep. Het waarnemend technisch trio komt er met een wat minder felle verbale schrobbering vanaf: „Drie man aan de top, dat werkt niet. Bestaat ge woon niet. Onder Cruijff zou er al lang wat zijn gebeurd, die had de bevoegdheden en de kennis. Drie trainers bepalen nu het beleid, maar hebben die wel bevoegdhe den? Ik zou het niet weten. Zo functioneert het in ieder geval niet, nu niet en twee maanden geleden niet. Nee, er is geen ruzie of zo. Ik trek alleen conclusies naar aanlei ding van de tegenvallende presta ties. Die kan je het trio eigenlijk nauwelijks kwalijk nemen. Het is de constructie die fout is". „En de instelling van sommige spelers natuurlijk. Onzekerheid over de contracten voor volgend seizoen doen de zaak inderdaad geen goed, maar wat moetje dan? Spelers alleen nog maar een tienja rig contract aanbieden? Mijn con tract loopt dit seizoen ook af, maar ik probeer ten koste van alles te presteren. Als Ajax dan aan het eind van het seizoen toch zegt 'Spelbos, bedankt, je kunt wel gaan', weet ik in ieder geval dat ik er alles aan gedaan heb". ningswedstrijd. Als je de kans heb er iets te halen, moet je dat zeker doen. Wij moesten beginnen ande ren terug te halen omdat wij alleen Van Lancker in de eerste groep hadden". Ploegmaat Eric Breukink kwam nog slechter uit dan Winnen, die in St. Etienne met de eerste groep thuis kwam. „Wij hebben nog wei nig echt zware competitie gehad en dan kost het een massa inspanning met weinig hulp een gat dicht te rij den. Dat heb ik gemerkt bij de laatste beklimmingen, ik moest de groep laten gaan". Yates, in dit seizoen niet veel meer dan de hoofd- waterdrager voor Roche en Millar en in het bezit van een redelijke reputatie als tijd- rijder, redde het gezicht van de ploeg, die zijn eerste man niet zag vertrekken. „Ik was van plan na de ravitaillering wat te proberen", zei de 27-jarige prof. Wanneer Yates iets probeert, ge beurt het gewoonlijk in eenzaam heid. Zijn aanval leidde aanvanke lijk niet tot serieus weerwerk. Ach ter zijn rug groeide het peloton ge leidelijk, het beste bewijs dat lang niet alles op haren en snaren werd gezet. De marge liep op tot dik bo ven de vijf minuten in iets meer dan dertig kilometer. De reactie bleef beperkt. Alleen de ploeggenoten van Kelly, win naar in de zes vorige edities van de Tit naar de zon', wilden er tegenaan gaan. Dat was niet voldoende om Yates (dertiende overwinning in zijn achtste jaar bij de profs) terug te halen en er toch, zoals gewoon lijk op weg naar St. Etienne, een etappe voor de sprinters van te ma ken. De snelle mannen mochten om de troostprijs strijden. Wojtinek was daarin de slagvaardigste, voor de opnieuw opmerkelijke Etienne de Wilde. „Wij hebben misschien niet zoveel sterren in de ploeg", zei Hennie Kuiper, met zijn tiende plaats de tweede Nederlander, vlak achter Peter Harings. „Maar wij hebben wel een ploeg van werkers, waardoor wij steeds mee kunnen doen. Werk en een goede organisa tie betekenen veel in het peloton". Connors snel uitgeschakeld ORLANDO (RTR) - Jimmy Con nors heeft steeds meer'moeite zich te handhaven in de top van het ten nis. De 35-jarige Amerikaan was als derde geplaatst voor het met 415.000 dollar gedoteerde Grand Prix-toernooi in Orlando, maar hij moest gisteren al in de eerst ronde buigen. Zijn landgenoot David Pa- te bleek na verlies van de eerste set toch sterker: 3-6, 6-4, 6-3. Pate noemde na afloop het resultaat een van de hoogtepunten in zijn loop baan. Ook de als zevende geplaatste Zweed Joakim Nyström werd di rect al uitgeschakeld. Hij verloor met 0-6, 6-7 (5-7) van de Amerikaan Dan Cassidy. Oud-Wimbledon- kampioen Boris Becker stond voor de tweede maal binnen drie dagen tegenover de Spanjaard Emilio Sanchez. De Westduitser, die zon dag in de finale van Indian Wells zegevierde, had in het begin wat problemen in zijn ritme te komen, maar won uiteindelijk toch met 7-6 (9-7), 6-4. WOENSDAG 16.03-16.50 BBC 2 WK Indoor Bowls. 17.30-18.30 BBC 2: WK Indoor Bowls. 17.46-18.08 Ned 1: Veronica sport. 19.00-20.10 BBC 2: WK Indoor Bowls. 20.00 uur Did 1rechtstreekse uitzending van de kwartfinalewedstrijd om de DFB- beker tussen HSV en Bayern Munchen. 22.35-23.35 SCH: Super Sport 23 00-23.30 Ned 2: Studio Sport. 23.05-00.40 BBC 1 Sportsnight: met boksen en WK Indoor Bowls. 23.20-23.30 SKY: Snow Report: sneeuwberichten voor skiërs. 23.30-00.30 SKY: International Motor Sports '88' met o a. een reportage van de start van de 56e Monte Carlo Rally. 23.35-23.40 SCH: Gillette Soccer scene. Ronald Spelbos (links) en Pim van Dord dragen de c Winter van het trainingsveld in Bern. Vrije kaartverkoop aan Britse militairen in Westduitsland LONDEN (AFP) - Britse militairen die in Westduitsland zijn gelegerd, kunnen voor de eindronde van het Europees voetbalkampioenschap op de vrije markt toegangsbewij zen kopen. Zij hoeven zich niet te wenden tot de Engelse voetbal bond (FA) en komen derhalve ook niet te zitten in de voor Engelse supporters gereserveerde tribune vakken. Voorzitter Bert Millichip heeft laten weten, dat de FA 12.000 kaartjes per poulewedstrijd, onder meer tegen Nederland, toegewezen heeft gekregen. Millichip sprak in februari zijn verontrusting uit over het mogelij ke wangedrag van de Engelse fans op het Europese vasteland. Inci- denten bij de EK-wedstrijden zou den er gemakkelijk toe kunnen lei den, dat de Engelse clubs een te rugkeer in de Europese bekertoer nooien op korte termijn wel kun nen vergeten. Een legerwoordvoer- der in Westduitsland zei absoluut geen moeilijkheden te verwachten. „We gaan hier al veertig jaar lang naar voetbalwedstrijden. Er is nog nooit wat gebeurt. Waarom zou dat komende zomer dan ineens wel het geval zijn?" Valle op proef bij Volendam LEIDEN Marcel Valk speel de gisteren in vertrouwde om geving met Volendam een proefwedstrijd tegen LFC. De voetballer van UVS staat in de belangstelling van de eredivi sieclub, die een 1-4 overwin ning behaalde op de Leidse vierdeklasser. Valk speelde al leen de tweede helft. Henk Brandt scoorde uit eens straf schop het enige doelpunt voor de Leidenaars. BERN (GPD) De vrees dat Aron Winter vanavond op de inderhaast sneeuw- en ijsvrij gemaakte grasmat van het Wankdorf-stadion verstek moet laten gaan, is ongegrond gebleken. De 21-jarige Ajacied werd gister middag met spoed naar een privé-kliniek in een bui tenwijk van Bern vervoerd, nadat hij tijdens de och tendtraining een vijf centimeter lange vleeswond aan de rechterknie had opgelopen. Complicaties buiten beschouwing gelaten zal Winter met een achttal hech tingen in zijn knie vanavond tegen Young Boys zijn vertrouwde positie op het middenveld innemen, zo verzekerde fysiotherapeut Van Dord. Tegen de somma van ongeveer 180 gulden werd de wond in een privé-kliniek gehecht door een assistent van dokter Vogel, in zijn vrije tijd clubarts van Young Boys. Van Dord: „Winter zal voorlopig wat pijn hou den. Als we die knie echter goed bedekken, kan hij in principe zonder problemen meespelen". Ajax-clubarts Stibbe was geen getuige van het voorval. Stibbe kwam pas in de namiddag in het zonnige Bern aan. Behalve Ajax ziet ook Young Boys de toekomst weer zonnig in. De club lijkt een financiële strop be spaard te blijven doordat tientallen vrijwilligers, voor zien van zeven hete lucht-kanonnen en materiaal om moerassige gedeeltes af te dekken, er in geslaagd zijn het hoofdveld van het Wankdorf-stadion redelijk tot goed bespeelbaar te maken. De zon deed gisteren de rest. De UEFA-reglementen schrijven voor dat het duel in de kwartfinale van het Europese toernooi der beker winnaars deze week afgewerkt moet worden. Het be stuur van Young Boys heeft zich ingedekt tegen een (kostbare) tweede afgelasting. Eventueel zal uitgewe ken worden naar Genève (Servette) of naar het veld van Basel. Vermoedelijke opstellingen: Young Boys: Zur- buchen; Conz, Wittwer, Weber en Fimian; Jeitziner, Baumann, Holmquist en Maissen; Zuffi en Alain Sut ter. Ajax: Menzo; Blind, Larsson, Spelbos en Hesp; Wouters, Winter en Mühren; Van 't Schip, Bosman en Rob Witschge.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 17