Toch gesprek PLO en Shultz verwacht 'Geef blanken Boerenland terug' Dankzij bemiddeling president Egypte Cicciolina te bloot voor Belgische zedenmeester Blits parlement bestrijdt wangedrag met geldboete Noriega geeft garanties aan afgezette president MAANDAG 29 FEBRUARI 1988 BUITENLAND PAGINA 5 TEL AVIV (GPD) Amerikaanse diplomaten in Israël waren gisteravond, met hulp van de Egyptische president Mubarak, druk in de weer alsnog een ontmoeting te regelen tus sen de Amerikaanse minister van buitenlandse zaken George Shultz en Palestijnse afge vaardigden onder wie twee leden van de Palestijnse Nationale Raad van de PLO. De ont moeting zou vandaag nog in Jeruzalem moeten plaatsvinden. Onder de Palestijnen die Shultz eventueel in Jeruzalem ontmoet zijn twee mannen van Amerikaan se nationaliteit, prof. Edward Said en Ibrahim Abu Lughut, beiden le den van het zogenaamde parle ment van de PLO, de Palestijnse Nationale Raad (PNR). Twee ande re 'buitenlandse' Palestijnen zou den in Europa gereed staan om naar Israël te vliegen voor het geval de eerder genoemde PNR-verte- genwoordigers toch niet accepta bel zijn. Egypte onderhield het afgelopen weekeinde intensieve contacten met de delegatie van Shultz, PLO- leider Yasser Arafat en Palestijnen in de bezette gebieden om een ont moeting in Cairo tussen minister Shultz en Palestijnse (PLO)-afge- vaardigden tot stand te brengen. Rust voorlopig teruggekeerd in Armenië MOSKOU (GPD) - In de hoofd stad Jerevan van de Sovjet-repu bliek Armenië is de rust voorlopig weergekeerd. Het plein voor de stadsopera, dat tien dagen lang enorme menigten te zien heeft ge geven die met spreekkoren en spandoeken de teruggave van het door Armeniërs bevolkte gebied van Nagorno Karabach in de Sov jet-republiek Azerbajdzjan eisten, wordt nu nog slechts betreden door groepen laatkomers, veelal bewoners van Armeense bergdor pen die de reis naar Jerevan te voet hadden ondernomen. Dit detail geeft wel aan, hoe gemotiveerd de Armeniërs in hun nationalisme zijn. In Nagorno Karabach zelf, dat geheel van de buitenwereld is afge sloten schijnen er nog wel demon straties voor de hereniging met het Armeense moederland plaats te vinden. Tevens is nu duidelijk ge worden, dat er in dat berggebied wel degelijk doden zijn gevallen bij recente onlusten tussen de christe lijke Armeniërs en de islamitische Azerbajdzjani. De door Moskou ge stuurde onderzoeksrechter Katoe- sev, die vrijdag nog in de Pravda verklaarde dat er slechts opgebla zen geruchten over vechtpartijen de ronde deden en dat er geen slachtoffers waren gevallen, deelde gisteren voor radio Bakoe (de hoofdstad van Azerbajdzjan) mee, dat er in het Agdamski-district van Nagorno Karabach twee doden wa ren gevallen en dat een aantal men sen gewond was geraakt. Buitenland kort Iran Vijf mannen zijn zaterdag in Te heran in het openbaar opgehangen. Zij waren ter dood veroordeeld omdat zij bommen hadden ge plaatst die in de Iraanse hoofdstad, waarbij talrijke doden en gewon den vielen, aldus radio-Teheran. Het Iraanse persbureau Irna meld de de arrestatie van dertig perso nen die volgens het persbureau door Iraq waren betaald om in Te heran bomaanslagen te plegen. Iraq zou hun bijna een miljoen gul den in het vooruitzicht hebben ge steld voor elke autobom die in drukke wijken van de stad zou ex ploderen en circa 200.000 tot 300.000 gulden wanneer de aansla gen in minder drukke gebieden zouden worden gepleegd. Coma-patiënt Een 24-jarige Fransman wiens li chaam voor een medisch experi ment werd gebruikt terwijl hij in coma verkeerde, is gisteren in het ziekenhuis overleden. Afgelopen dinsdag kwam aan het licht dat de anaesthesist Alain Milhaud een medisch experiment had uitge voerd op Pascal Louette, die na een auto-ongeluk begin dit jaar in co ma lag en en als klinisch dood werd beschouwd. Milhaud diende Louette stikstof toe om na te gaan of de effecten op hem hetzelfde zouden zijn als op een andere pa tiënt, over wiens overlijden inmid dels een rechtszaak loopt. Vliegtuigongeluk Een passagiersvliegtuig van de Sovjet-luchtvaartmaatschappij Aeroflot is zaterdag tijdens de lan ding in de Siberische stad Soergoet neergestort en in brand gevlogen. Enkele passagiers zijn daarbij om het leven gekomen. Volgens het Russische persbureau Tass stortte het tijdens de landing ip de indus triestad Soergoet neer, brak in stukken en vloog in brand. Aan boord bevonden zich 45 passagiers en zes bemanningsleden. Tass maakte niet bekend maakte hoe veel mensen omkwamen of ge wond raakten. Hoewel volgens Egyptische diplo matieke bronnen Arafat met een dergelijke ontmoeting had inge stemd, zou het antwoord van Shultz negatief geweest zijn uit vrees voor woedende reacties van Israëls premier Shamir. Vice-pre mier Peres zou geen bezwaren heb ben gehad tegen een dergelijke ontmoeting in Cairo. De geplande ontmoeting tussen Shultz en de Palestijnen vandaag in Jeruzalem zou een dramatische wending kunnen geven aan de Shultz-missie die tot gisteravond tot falen gedoemd leek. Na afloop van zijn drie uur durend gesprek met president Mubarak van Egyp te zei Shultz gistermiddag echter: "Wij geloven dat we praktische voorstellen hebben en dat de Vere nigde Staten en Egypte kunnen sa menwerken om de voorstellen uit te werken". Het is de bedoeling dat Shultz morgen naar Brussel vliegt om de bijeenkomst van de NAVO bij te wonen. Woensdag zal hij daar verslag uitbrengen aan de Ameri kaanse president Reagan en vol gens bronnen in Jeruzalem zal hij onmiddellijk daarna naar het Mid den-Oosten kunnen terugvliegen om zijn missie voort te zetten. "Het is nu de stilte voor de storm", zei den bronnen in de Likud-partij van premier Shamir. In Jeruzalem wordt er rekening mee gehouden dat premier Shamir tijdens zijn bezoek aan Washington op 13 maart gevraagd zal worden te antwoorden op een gedetailleerd Amerikaans vredesplan dat voor Shamir onacceptabel zou zijn. In dat geval zal Shamir de Arbeiders partij, die samen met de Likud deel uitmaakt van de regering van na tionale eenheid, voorstellen al eind juni vervroegde algemene verkie zingen in Israël te houden. Kringen binnen de Arbeiderspartij van vice-premier Peres hebben al ge dreigd dat hun partij uit de rege ring zal stappen als de Shultz-mis sie mislukt. Terwijl gisteren in Ramallah weer twee doden vielen als gevolg van schotwonden heeft de verto ning van de CBS-reportage, waar op te zien was hoe vier Israëlische soldaten twee Palestijnen mishan delden, in Israël felle reacties uit gelokt. Het meest negatieve com- LONDEN (GPD) - Onparle mentair gedrag in het Lagerhuis kan straks in de papieren lopen. De speciale commissie die ver antwoordelijk is voor een ordelij ke gang van zaken in het Britse Lagerhuis, overweegt tenminste een geldboetestelsel in te voeren. Daarmee moet paal en perk wor den gesteld aan wat vele parle mentaire veteranen beschouwen als toenemende misdragingen en wangedrag in het Lagerhuis. Tot nu toe bepalen de regels dat de eerbiedwaardige afgevaardigde, die daar zijn boekje te buiten gaat, op instigatie van de voorzit ter van het Lagerhuis, door de or debewakers verwijderd kan wor den en vervolgens voor een aan tal dagen kan worden geschorst. In dat geval wordt hij of zij letter lijk buiten de poort van het parle- PRETORLA - Honderden zwaar bewapende en in khaki geklede aanhangers van de ultra-rechtse Afrikaner Weerstands Beweging (AWB) zijn zaterdag door de Zuid- afrikaanse hoofdstad Pretoria ge trokken om president P. W. Botha een petitie aan te bieden. In deze petitie eist de AWB "de directe in voering van een volksstaat" en "de teruggave van traditioneel Boeren land aan de Afrikaners". Omdat Botha niet in het regeringsgebouw van Pretoria aanwezig was, werd de petitie overhandigd aan een po litieofficier. door Ruud de Wit De optocht van de AWB'ers volg de na een emotionele protestbij eenkomst in de Skilpadzaal van Pretoria. Zeker vijfduizend aan hangers van de AWB, die behalve aan hun khaki-kleding ook te her kennen waren aan een op een ha kenkruis lijkende armband, waren hier naartoe gekomen om hun 'volksleider' Eugene TerreBlanche aan te horen. De meesten waren ge wapend met pistolen die duidelijk zichtbaar in de broeksband waren gestoken. Eén AWB-lid had een zeer modern jachtgeweer bij zich dat was voorzien van een tele scooplens. Om zijn middel had hij een munitiegordel geknoopt. mentaar kwam van de voormalige opperbevelhebber, nu parlements lid, Rafael Eitan die gisteren zei: "Die Palestijnen mogen God op hun blote knieën danken dat ze nog leven. Onze soldaten hadden ze in het hoofd moeten schieten". Er gingen, met name in kringen van de Likud opnieuw stemmen op om de bezette gebieden herme tisch voor de pers af te sluiten. mentsgebouw gezet. De laatste tijd gebeurt dat vrij regelmatig. Sommigen wijten dat aan de diepe frustraties bij de Labour- partij, die aan een derde achter eenvolgende lange periode van oppositie is begonnen, tegen de conservatieve premier Marga- reth Thatcher en haar superieure parlementaire meerderheid. An deren stellen dat nieuwe afge vaardigden nog niet goed zijn in gespeeld op de vaste gebruiken en regels van het parlementaire gebeuren in het parlement. De bijeenkomst startte met de introductie van de nieuwe lijf wacht van TerreBlanche, Aquilla genaamd. Al maandenlang trainen aanhangers van de AWB zich overal in het land "om het Boeren land desnoods met geweld te ver dedigen tegen het ANC en alle an deren die er op uit zijn om Zuidafn- ka over te geven aan de zwarten en de communisten", aldus TerreB lanche. "Wij willen geen oorlog, maar iedereen moet wel weten dat de AWB geen zondagspicknick is". Zolang juridisch niet kan wor den aangetoond dat de AWB daad werkelijk bezig is een verboden pa ramilitaire gevechtseenheid te vor men, weigert de Zuidafrikaanse politie of het ministerie van justitie in te grijpen. Particulier wapenbe zit is in Zuidafrika niet verboden, zeker niet voor blanken. Cijfers wijzen uit dat er per blanke bijna twee pistolen of geweren in het land zijn. Als de AWB dus binnen de vage wettelijke grens blijft, kan er dus blijkbaar weinig gedaan worden tegen dit openbare wapen- vertoon, aldus juristen. De bijeenkomst in de Skilpad zaal liet nog een ander facet van de AWB zien. Een aantal AWB'ers kwam namelijk te paard de zaal binnen en één van hen een voor malig lid van de uit de Tweede We reldoorlog stammende en later ver boden pro-nazibeweging Ossewa Brandwag stak demonstratief BRUSSEL - Met de Belgische justitie valt niet te spotten. Dankzij manhaftig optreden van agenten van de Brusselse gerechtelijke po litie is de bevolking van de hoofd stad zaterdag op het nippertje be schermd tegen een flagrante schending van de openbare eer baarheid. De show die Ilona Staller, het blonde Italiaanse pornosterretje en parlementslid, vrijdagavond in de Brusselse club 'Canal Street' gaf, kon volgens de agenten die haar op de voet volgden niet door de beu gel. 'La Cicciolina' draaide onver biddelijk de cel in om een dag later het land te worden uitgezet. door Hans de Bruijn Niet alleen ontblootte 'het bigge tje' voor een volle zaal met mensen haar borsten, maar bovendien be gaf zij zich zomaar geheel ontkleed tussen het publiek. In menig nachtclub in België een normaal verschijnsel, maar met politieop treden daartegen kom je tegen woordig niet meer in de krant. Stal ler bood de mannen van de sterke arm echter een ideale kans. De pi kante show was tevoren aangekon digd. De politiemensen hadden vi deo's van haar eerdere optredens Een vast gebruik is de gelegen heid een kwartier lang recht streeks vragen te stellen aan de premier. Dat is telkens weer een voornamelijk vocaal spektakel. Bij deze gelegenheid verheffen beide kampen vooral flink hun stem. Thans is er echter sprake van een complete geluidsoorlog, die vanaf de achterbanken van de conservatieve en socialisti sche fracties wordt gevoerd. Doel is elkaar het spreken onmo- een vlag van de eveneens verboden bevrijdingsbeweging ANC in brand. Vele aanwezigen waren be halve met pistolen trouwens ook gewapend met rubberen knuppels TerreBlanches' nieuwe confron tatie met de regering-Botha nu in het hart van het Boerenland, de hoofdstad Pretoria belooft wei nig goeds voor de twee tussenver- kiezingen die aanstaande woens dag in de Transvaal plaatsvinden. De verkiezingen die ongeacht de uitslag geen enkele politieke ver schuiving in het blanke parlement tot gevolg zullen hebben, worden evenwel door vele waarnemers ge zien als een graadmeter voor de groeiende aanhang van de Konser- vatieve Partij van Andries Treur- nicht die nauw samenwerkt met de AWB. De twee plattelandskiesdistric ten Standerton en Schweizer-Re- neke kwamen vorig jaar mei in handen van de Konservatieve Par tij, maar door allerlei omstandighe den moeten daar nu weer verkie zingen plaatsvinden. De Nationale Partij van Botha is erop gebrand om ten minste in één van de twee districten de overwinning te beha len om zo een duidelijk bewijs te hebben dat de aanhang van de KP stabiel is geworden of niet is toege nomen. Maar velen betwijfelen of dit ook zo zal zijn. Afgelopen donderdag trok Bo tha hoogst persoonlijk naar Stan derton om zich in de verkie- nauwlettend bestudeerd en waren tot de conclusie gekomen dat dit in België toch absoluut niet kon wor den getolereerd. Vanaf haar aankomst in Brussel, afgelopen vrijdag, werd zij gescha duwd door vier agenten in burger. Ze deden dat zo goed dat zij al na een uur haar spoor kwijt waren. Maar op de persconferentie die zij vrijdagmiddag gaf, waren ze weer aanwezig. Daar presenteerde La Cicciolina haar programma voor de seksuele bevrijding van de vrouw en natuurlijk ontblootte zij haar boezem. Dat haar handelsmerk kon nog net worden toegelaten, 's Avonds ging zij echter verder en liet ook de rest van haar kleren val len in een muzikale show (ze kan ook zingen) voor zeshonderd men sen die daarvoor honderd gulden hadden neergeteld. Volgens de po litie nam zij daarbij plaats tussen haar publiek 'in een obscene hou ding', en dat was het sein voor de agenten om ferm in te grijpen. MEXICO (GPD) Generaal Norie ga, de 'sterke man' van Panama, beweert dat de eind vorige week af gezette president Delvalle niets hoeft te vrezen. Delvalle is dit weekeinde ondergedoken. De sfeer in Panama blijft gespan nen. De conservatief gezinde oppo sitie, die vooral drijft op het natio nale zakenleven, wilde haar afkeer van het gebeuren uiten met een langzaam-aan-actie, maar de op roepen moesten worden gedaan via radiostations in het buurland Costa Rica. Alle met de oppositie sympathiserende media in Pana ma zelf zijn gesloten of hebben niet mis te verstane waarschuwingen gehad van de militaire leiders. Het wordt steeds duidelijker dat generaal Noriega nog altijd de 'sterke man' van het land is. Hij heeft de steun gekregen van de be langrijke vakcentrale Conato. En gisteren viel ook Delvalle's eigen partij, de Republikeinse Partij, de afgezette president af. De poging om Noriega met ontslag te sturen werd fel bekritiseerd. De steun voor Delvalle nam dit weekeinde verder af tijdens een noodzitting van de Organisatie van Amerikaan se Staten waarop de officiële verte genwoordiger van de nieuwe Pana mese regering werd toegelaten. De ze, Roberto Leyton, verklaarde dat Panama zelf in staat is zijn proble men op te lossen. gelijk te maken. De oorlog begint telkens met geluidsgeweld tegen mevrouw Thatcher onmiddellijk gepareerd door haar conservatie ve volgelingen als oppositielei der Neill Kinnock het woord tracht te voeren. Aangezien ook mevrouw That cher zich in toenemende mate er gert aan het groeiende parlemen taire wangedrag en men, met in het vooruitzicht het komende te levisie-experiment waarbij de debatten worden uitgezonden, wil voorkomen dat het gekrakeel in het Lagerhuis als een soort cir cus overkomt, wordt aangeno men dat de commissie zal voor stellen om het voortaan niet al leen bij schorsingen te laten, maar misdragingen ook te straf fen met een systeem van geld boetes. zingstrijd te mengen maar hij trok slechts duizend toehoorders. Bijna het dubbele echter wist Treurnicht die op een andere plaats in het stad je een bijeenkomst leidde, naar zich toe te halen. Treurnicht is door de Nationale Partij de afgelopen maanden hevig aangevallen van wege zijn contacten met de ultra rechtse AWB. Maar hij weigert de ze omstreden bondgenoot te laten vallen. TerreBlanche op zijn beurt heeft duidelijk gemaakt dat hij Treurnicht onvoorwaardelijk steunt in diens pogingen de Natio nale Partij van Botha via verkiezin gen te verslaan, maar TerreBlan che liet er zaterdag in Pretoria geer) twijfel over bestaan dat hij zich niet gebonden acht aan een elektorale afloop. "Wij willen over onszelfbesturen zoals onze voorvaders dat gedaan hebben. Zonder de inmenging van internationale geldmachten met hun cocacola-culturen. Wij zullen over onszelf regeren met onze ei gen blanke superieure genen. Wij zullen de toekomst van dit land vei ligstellen en vrede brengen", aldus TerreBlanche die dit allemaal kon zeggen en zelfs naar het regerings gebouw kon optrekken zonder dat de massaal aanwezige oproereen- heid van de Zuidafrikaanse politie ook maar iets deed. Zuidafrikaanse zwarte demonstranten zouden dat nooit kunnen doen, maar het is be kend dat de AWB juist onder de blanke politiemacht over een grote aanhang beschikt. De 38-jarige Staller werd ge kleed naar het paleis van justitie vervoerd. Daar bracht ze de nacht door om vervolgens gedurende vrijwel de hele zaterdag te worden verhoord. Waarvoor de Brusselse zedenmeester, officier van justitie Poelman, zes uur verhoor nodig had is velen een raadsel. Ze had im mers niets te verbergen. Uiteindelijk werd door de justi tie sterke druk op Staller uitgeoe fend om haar tweede show, op za terdagavond, af te gelasten en het land te verlaten. Aan het begin van de avond vloog zij, uitgeleide ge daan door de politie, naar Rome. Dat zij zou zijn uitgewezen wordt ontkend, maar vrijwillig is Staller zeker niet vertrokken. En dat zij het land heeft (moeten) verlaten, betekent niet dat zij nu aan straf vervolging in België kan ontko men, zo werd door justitie medege deeld. Het schenden van de open bare zeden is immers een misdrijf. Het Belgische publiek lachtte zich inmiddels zaterdag suf. Op de tele visie kwamen tal van mensen aan De verblijfplaats van de in zijn ei gen kuil gevallen ex-president Del valle is nog altijd niet bekend. Dit weekeinde vluchtte Delvalle uit zijn residentie, een paar uur voor dat een kolonel van het leger hem daar kwam zoeken. Naar het heette zou de vrijdag benoemde interim- president, Manuel Solis Palma, op dracht hebben gegeven om Delval le op een vliegtuig naar de Verenig de Staten te zetten. Noriega ontkent die versie. In zijn luxueuze strandhuis, getooid met een frivole strohoed en bree duit lachend, verzekerde de gene raal voor de Amerikaanse televisie camera's dat Delvalle niets hoeft te "Hij is niet gevlucht. Hij stond niet onder arrest en had net zo goed door de voordeur kunnen verdwij nen", aldus Noriega. Gevraagd hoe lang hij nog aan de macht zal blij ven, verwees de omstreden gene raal naar tovenaars en waarzeg sters, naar iemand met een glazen bol. En hij riep op om Panama over z'n eigen toekomst te laten beslis- Na sporadische rellen op de na tionale universiteit en in het cen trum van de hoofdstad, vrijdag, heerste er dit weekeinde een rela tieve rust in het land. Alleen bij het uitgaan van de kerk kwam het tot lauwe protesten van met witte zak doeken zwaaiende mensen. Woordvoerders van de zoge noemde 'Nationale Kruistocht', het verbond van de conservatieve op positie. en het nationale zakenle ven, hebben toegegeven dat de vandaag beginnende langzaam- aan-staking het bewind van Norie ga niet op de knieen zal krijgen. Maar ze voorspellen dat een aan houdende burgerlijke ongehoor zaamheid de regering vroeg of laat zal doen vallen. SEKSTOERISTEN - De Filipijnse justitie heeft zaterdag in de toeris tenplaats Pagsanjan ten zuiden van Manila een inval gedaan in een seksclub waar kinderprostitutie werd bedreven. Er werden 22 bui tenlanders gearresteerd, onder wie 7 Amerikanen, 5 Westduitsers, 2 Belgen en 1 Nederlander, die seks bedreven met kinderen van om streeks 15 jaar. het woord die zich afvroegen of de politie niets beters te doen had. Niemand lijkt aanstoot te nemen aan de escapades van Staller, waar over zij de laatste dagen via de kranten al uitvoerig waren voorge licht. Stallers Radikale Partij, waarvoor zij in het Italiaanse parle ment zit, was echter woedend. De Italiaanse radicale Europarlemen tariër Marco Panella stelde dat de Belgische politie nooit zou zijn op getreden als zij een gewone seks- ster was geweest en geen parle mentslid. De feiten lijken hem ge lijk te geven. In Belgie gold niet de parlementaire onschendbaarheid die Staller in haar eigen land ge niet. De justitie kon haar dus aan houden. Bovendien was zij gewaar schuwd. Officier van justitie Poel man, die hard wil optreden tegen de verwildering van de zeden, had aangekondigd dat hij haar met de wet in de hand zou laten volgen. Dat zij toch haar gewone gang ging, beschouwde hij kennelijk als een provocatie. Volgens Panella moet aan die wet ("een aanslag op het gezonde verstand en de per soonlijke vrijheid") echter gauw gesleuteld worden. Daarop kan hij als Italiaan natuurlijk geen invloed uitoefenen. Het is echter aanneme lijk dat het justitiële optreden te gen La Cicciolina de komende da gen tot een politiek vervolg in Bel gië zelf zal leiden. ADVERTENTIE HEBT U OOK LAST VAN TE VEEL LAWAAI OP UW WERK? BEL GRATIS: 06-0228338* VOOR 'T TE LAAT IS. van 9 tot 21 uur 'Geen invloed beurscrisis op wereldhandel' GENEVE (ANP) - De groei van de wereldhandel heeft in het afgelo pen jaar vier procent bedragen en is daarmee groter geweest dan de 3,5 procent van 1986. Als er zich dit jaar geen ernstige verstoring op de financiële markten voordoet en de Verenigde Staten niet in een reces sie belanden zal de groei dit jaar minstens even groot zijn als die van het afgelopen jaar. Dit staat in het jaarlijkse, voorlopige, rapport van de GATT (Algemene Overeen komst inzake Tarieven en Handel) over de ontwikkelingen in de we reldhandel. De internationale beurscrisis die het gevolg was van de koersval van de aandelen op de effectenbeurs van New York in oktober vorig jaar, heeft geen direct nadelige ge volgen gehad voor de wereldhan del. Volgens het rapport ziet het er naar uit dat de groei van de wereld handel in het laatste kwartaal van vorig jaar groter is geweest dan het gemiddelde van de voorgaande drie kwartalen. Zwaar bewapend ultra-rechts in Zuidafrika: Enthousiast met vlaggen zwaaiend luisteren leden van de ultra-rechtse beweging AWB naar de toespraak van hun leider TerreBlance tijdens de protestbijeenkomst over de toekomst van Zuidafrika. (foto ap) Dat de strijd van de Palestijnen tegen de Israëliërs al lang niet meer be perkt blijft tot de jongeren kan tijdens de dagelijkse rellen worden gecon stateerd. Ook ouderen, zoals deze vrouw in het plaatsje Bet Sahur bij Bethlehem, nemen stenengooidend deel aan de opstand. (foto anp)

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 5