Lachen om Eddie de adelaar tv-rubriek TELEVISIE TOEGELICHT 'Er op uit mezelf de hele dag te entertainen' PAGINA 34 RADIO-TV z/ ZATERDAG 27 FEBRUARI 1988 IN HET WEEKEINDE Paul de Leeuw In de 'Tien over half vijf Paul de Leeuw Show' ontvangt Paul de Leeuw leerlingen van het Andre as College uit Drachten. Onder werp van gesprek is het krijgen en besteden van zakgeld. Muzi kale gasten zijn Roberto Jacketti and the Scooters. In de sketch speelt Paul de Leeuw de rol van een zogenaamde Porsche-agent. (Nederland 1, 16.40 uur) Time flyer De Amerikaanse speelfilm 'Time Flyer' die de NCRV vanavond uitzendt draait om de elfjarige Jonathan die gek is op vliegtui gen. Hij droomt ervan zelf te kunnen vliegen en wil dolgraag piloot worden. Wanneer Jo nathans buurman. Henry Hoog- an. een tijdmachine uitvindt, wordt een jongensdroom werke lijkheid. Jonathan keert terug in de tijd en weet, dank zij een doortastend optreden, zijn groot vader Max te redden uit een le vensgevaarlijke situatie. (Neder land 1, 20.28 uur) vader, een charlatan met allure. Wanneer zijn vader overlijdt is Magnus werkzaam op de Engel se ambassade in Wenen. Hij reist naar Engeland voor-de begrafe nis en verdwijnt vervolgens spoorloos. Zijn vrouw Mary weet dat haar charmante, geestige en intelligente echtgenoot een ge heim agent is, maar ze begrijpt niet waarom de Britse geheime dienst zo in paniek raakt door zijn verdwijning. (Nederland 2, 20.10 uur en 22.00 uur) Gouden bergen Welke zijn de ecorfbmische ge volgen van een kernramp in Ne derland? Deze vraag stellen Fei- ke Salverda en Lex Runderkamp zich zondag in het VPRO-pro- gramma 'Gouden Bergen'. Zij praten met, onder anderen, di recteur Feberwee van het minis terie van Landbouw, met het hoofd van de kerncentrale in Borssele, met directeur Oskum van de Rijn- en Maaswaterlei dingbedrijven en met professor Turkenburg van de Universiteit van Utrecht. (Nederland 2, 21.09 uur) Magie mpments Transit In de serie Italiaanse speelfilms die nooit eerder in Nederland zijn vertoond, zendt de VPRO vanavond 'Magic Moments' van Luciano Odorisio uit. De film da teert uit 1986. De vrienden Bo, Cico en Ben dromen van een car rière bij de film. Op een dag ont moeten ze een zekere Francesca die voor de televisie een docu mentaire over verliefdheid maakt. Via haar hoopt Bo zijn filmplannen te kunnen realise ren. Bo en Francesca worden verliefd op elkaar, maar na een paar dagen blijkt de liefde geen stand te houden. Een paar jaar la ter horen de vrienden dat Fran cesca een kind heeft gekregen. Bo zou haar willen vragen of hij de vader is, maar durft niet. Hij biedt zichzelf aan als kinderop pas en wordt op den duur haar 'huisman'. Maar na enige tijd gaat hij toch weer Cico en Ben opzoeken. Deze zijn nu geslaag de zakenmannen geworden. (Ne derland 2, 23.15 uur) A perfect spy De VPRO zendt zondag de eerste twee afleveringen uit van de En gelse spionageserie 'A perfect spy'. De serie is gebaseerd op de gelijknamige bestseller van John le Carré en vertelt het levensver haal van Magnus Pym wiens le ven sterk beïnvloed is door zijn Het VPRO-programma 'Transit' besteed zondaag aandacht aan Casablanca. Onderwerpen die aan bod komen zijn: de muziek, de krottenwijken, de Ketama Has, het theater, vrouweneman cipatie en 'Rick's American Café' uit de film 'Casablanca'. (Neder land 2, 22.55 uur) Suzi's story 'Suzi's story', zondag te zien bij. de VPRO, vertelt het levensver haal van Suzy Lovegrove. Suzi, een choreografe, en haar echtge noot Vince trouwden in 1985. Kort na de geboorte van hun zoon Troy bleek dat Suzy aids had en dat Troy met het virus was besmet. Vince gaf zijn baan op om zich geheel aan de verzor ging van zijn gezin te kunnen wijden. Om het taboe dat nog steeds rond aids heerst te helpen doorbreken, lieten de Lovegro- ves de camera in hun huis toe om de laatste maanden van Suzy's leven te filmen. De film is voor namelijk opgebouwd uit ge sprekken met Suzi, familieden en artsen, waarbij schuldgevoe lens, verdriet en onvermogen ter sprake komen. De film vormt een benauwend document, waarin de wreedheid van de ziekte door de patient en de om geving op ontluisterende wijze in beeld is gebracht. (Nederland 2, 23.25 uur) Het Capitool Morgen wordt, naar aanleiding van de nieuwe censuurmaatregel in Zuid-Afrika, in het NOS-pro- gramma 'Het Capitool' gediscus sieerd over Pretoria dat de oppo sitie de mond snoert. Gespreksleider is Pieter de Vink en de gasten zijn: F. Quint, ambassadeur van Zuid-Afrika, S. Van Couwenberg, publicist, F. Weisglas. lid Tweede Kamer voor de WD en K. Roskam, poli tiek commentator. (Nederland 2, 12.00 uur) Rijnland Sport De uitzending van Radio Rijn land Sport begint zondagmiddag om 2.uur weer met de uitslagen en karakteristieken van de wed strijden in het zaterdagvoetbal. Daarna volgen rechtstreekse ver slagen van de voetbalwedstrij den UVS - AFC, Foreholte - LDWS en Docos - Van Nispen De VPRO begint zondagavond aan de zevendelige serie 'A perfect spy naar het befaamde gelijknamige boek van John le Carré. Hier een aantal hoofdfiguren uit het verhaal, van links naar rechts Syd Lemon, Magnus Pym (Benedict Taylor), Rick Pym (Ray Macannaly), Dobbs en Muspole. (foto ANP) Herman Brood doet nieuwe aanval op het leven HILVERSUM (GPD) - Kaal ge schoren zijflanken en een hoog op springende kuif karakteriseren het nieuwe koppie van Herman Brood. Angstig jong ziet de herboren roc ker er op zijn 41ste uit. Kant en klaar getrimd voor een hernieuwde aanval op de media die zo'n centra le rol speelden in de campagne die hem in 1979 deed uitgroeien tot hét Nederlandse amusementsfeno- door John Oomkes Ietwat wankel zet Brood op een vroeg tijdstip zijn schreden in een Hilversums etablissement. Een ge combineerde cognac met tia en een kop kerriesoep vormen het kom pas en de sextant bij dit gesprek over Broods nieuwste activiteiten: de nieuwe elpee Yada Yada ('Dat is het geluid dat de geest slaakte toen hij uit de fles werd bevrijd'), film plannen met de Berlijnse cineast Volkert Fuhrer, een fotoboek met Gerard Wessel, een debuut als dichter, zijn werk in de paintbox van een videostudio en nog meer. Zoveel vitaliteit het is geen won der dat vrijwel elk concert van Brood in Nederland is uitverkocht. Vanavond staat hij in het LVC. Brood is niet zo 'heel veel' veran derd, zegt-ie zij het dan dat hij nadrukkelijker dan vroeger zijn an dere kwaliteiten ontwikkelt. „Ik ben er eigenlijk op uit om mezelf de hele dag te entertainen," luidt de simpele verklaring. Lucebert „Lucebert heeft de omslag van mijn boekje Zoon van alle moeders ontworpen", zegt Herman, wijzend op een dummy van de bundel die binnenkort door De Bezige Bij wordt uitgegeven. „Hij was mijn favoriete schilder toen ik op de kunstacademie zat. Ik had een tijd niet meer op hem gelet, maar na een jaar of tien zag ik zijn werk weer eens en toen schrok ik eigen lijk van de invloed die hij op mijn teken- en schilderwerk heeft. Ge lukkig zijn er niet zoveel mensen die dat in de gaten hebben." „Onlangs bekende Lucebert kleurenblind te zijn; dat ben ik dus ook, maar dat hoeft dus geen be lemmering te zijn. De schoolarts op de lagere school zei tegen mijn moeder: uw zoon kan alles worden, alleen geen kunstenaar omdat hij het verschil tussen veel kleuren niet kan zien. Ik heb wél mijn eigen belevenis, maar ik kan de kleuren niet benoemen. Van schrik heb ik twintig jaar alleen maar in zwart wit getekend, maar op een gegeven moment ben ik daar overheen ge komen. Op de hoes van Street Ik lach lang niet om alles. En maar zelden om programma's die erop mikken de kijkers schuddebuikend over de vloer te doen rollen van het lachen. Ik benijd die mensen wel - la chen om niets! Ik zou het graag kunnen, maar het is blijkbaar niet voor mij weggelegd. Ik zie - dankzij een grote routine in het kijken naar humoristische pro gramma's - de grap, de 'frappe' in de meeste gevallen al aankomen nog voordat hij de hoek om is ge komen. Dus de grap zelf komt voor mij dan net even te laat. Ik laat me liever verrassen. De afgelopen week heb ik maar een keer om iets op de tele visie gelachen. En dan bedoel ik niet geglimlacht, gegniffeld of gegnuifd, maar hardop gelachen, een kort tijdje achter elkaar, met tranen in de ogen. Het was aan het eind van het ontbijtprogramma van Studio Sport. Daar mag ik graag naar kijken. De uitzendingen om 2 uur 's nachts geloof ik wel. Ik heb de gouden medaille van Yvonne van Gennip dan ook niet 'live' meegemaakt, maar ik gunde die triomf van harte aan de paar hon derdduizend kijkers die wel zo volhardend waren blijven kij ken. De ontbijtshow sla ik echter niet over, want ik houd van de formule met Koos als spin in zijn web. Die formule zit ook handig in elkaar, met stewardess Corin- ne de Korte als Canadees-Neder landse bevoorraadster van Koos, Harmen en Erwin, maar ook als de Canadese insider die ons elke dag wel iets typisch Canadees kan uitleggen. Ik vind ook dat Pauline Broe- kema, die buiten de studio in Ne derland de professionele nacht brakers opzoekt, daar ook aardi ge reportagetjes van maakt. Nee, ik zal die ontbijtshow straks mis sen. Wat mij betreft mogen ze dat team gewoon elke dag laten zit ten, van maandag tot en met vrij dag van 7.00 tot 8.30 uur. Net als BBC 1. En dan twee dagen rust in het weekeinde. Maar dan mis schien met iets minder sport... Ik vind ook dat het hoog tijd wordt dat we Mart Smeets in Cal gary een complimentje geven. Als je ziet waarmee hij allemaal komt, dan moet hij weinig tijd voor andere dingen overhouden. Hij heeft de winnaars van welke nationaliteit dan ook toch alle maal sn^l te pakken en stelt dan ook aan hen die typische Smeets-vragen op die typische Smeets-manier: „Dan zit je na vierduizend me ter kapot, en dan denk je..." Ik vond Yvonne van Gennip heel aardig. Ze vertelde dat er ei genlijk niets door haar heen ging toen zij op de hoogste tree van het podium stond. Of beter ge zegd: er ging door haar heen dat zij eigenlijk niets voelde, terwijl ze begreep dat ze wel iets zou - moeten voelen. En zij vroeg zich af hoe dat nu zat, of ze niet beter even iets kon gaan voelen... Zo ongeveer. Het leek me eeh authentiek verslag van wegblij vende gevoelens en kwam heel betrouwbaar op mij over. Zo gaan die dingen in werke lijkheid. Studio Sport verdient trouwens ook een compliment voor het initiatief een eigen ca mera-equipe mee te nemen naar' Calgary. De aanvullende beelden zijn bepaald niet overbodig, nu ABC de Spelen blijkt te verslaan als een Amerikaans-Canadese aangelegenheid met hindernis sen in de vorm van vreemde snuiters uit verre landen die gou den medailles winnen, waardoor zij het uitzicht dreigen te ver sperren op al die kolossale Ame rikanen en Canadezen die alleen maar gouden medailles verlie- Heb ik u nu al verteld ik zo moest lachen? U kent toch Eddie Edwards, de schanssprin- gende Brit, wat bijna een 'contra dictio in terminis' is. Omdat hij een tamelijk onbeholpen sprin ger is, maar vooral ook omdat hij niet o o g t als de doorsnee- glamour boy van het schans springen (hij heeft een gek terug geslagen mondje en vensterglas- dikke brilleglazen terwijl hij aan een oog blind schijnt te zijn), heeft hij de aandacht van de pers getrokken als 'underdog', 'dark horse' en soortgelijke diersoor ten. Hoewel men hem aanvanke lijk niet van de 90 meter-schans wilde laten springen om hem al lerlei 'Hals- und Beinbruch' te besparen, kreeg hij uiteindelijk toch toestemming te springen. Aan het einde van de ontbijt show kregen we daar nog even de beelden van. Je zag hem langs de schans omlaagsuizen, daarna de afsprong. Toen maakte hij en kele fantasierijke salto's om ver volgens veilig op de sneeuwbaan te landen. Die salto's kwamen zo vol strekt onverwacht (want je zat tussen hoop en vrees te wachten of zijn sprong goed of fladderend zou uitpakken), dat ik er onmid dellijk van in de lach schoot. Het volgende ogenblik zagen we hem zitten kijken naar de cijfers die werden gegeven: 2,3 - 2,2 - 2,4 et cetera. De extreem lage kunstrij- cijfers van de een of andere Chi nees, als ik mij goed herinner. Een haarzuivere montage van een van die jonge jongens bij Studio Sport, blijkbaar een meester in zijn vak. Ik ben een simpel mens, dus ik heb daar ontzettend om moeten lachen. Omdat het zo onverwacht toe sloeg. (Brood eerste elpee uit 1977 - J.O.) meende ik bijvoorbeeld mezelf mooi bruingebrand te hebben neergezet, maar dat blijkt dus een groen hoofd te zijn. Tja". Ontnuchterend Eind 1986 wordt Brood uitgeno digd om samen met de Noordhol landse theatergroep Hollandia het theaterstuk Kamikaze te maken. De schrijfervaring en het gebruik van het Nederlands daarbij laten hem niet meer los. „Ik was zo door het dolle heen dat ik gelijk daarna dit boek heb geschreven. Het lezen van De Roos van Rotterdam van Cornelis Vaandrager zette me aan het denken. Tot dat moment was Nederlands voor mij de taal waarin je op de grappige toer ging een carnavalsnummer als Maak van een scheet een donderslag (met de Breedbekkikkers-J.O.).Ik dacht ook altijd dat Hollands een onbe holpen taal was, een beetje ont nuchterende taal. Daar heb ik dankzij Vaandrager geen last meer Candy Dulfer Brood heeft geen breed spec trum van thema's. „Het gaat om het promoten van het fenomeen zélf, dat is het thema", grijnst hij, ge deeltelijk gekscherend. „Het voor deel van het schrijven van een boek is datje echt kunt zeggen wat je denkt; met niemand rekening hoeft te houden. Watje in het dage lijks leven dus wel moet. Het zou toch wel een beetje desastreus zijn als ik dat niet deed. In het ergste geval pas je je aan als je geld van ie mand nodig hebt. Of misschien wil je iemand geen pijn doen..." Binnenkort ga ik ook een speel film maken met de Berlijnse filmer Volkert Führer en daarvoor heb ik een script geschreven over een man die dat wél in het dagelijks le ven doet. Hij zegt alles wat hij denkt, en hij geeft constant toe aan zijn meest primaire genotzucht. Zodra hij een lekkere reet zi^t, loopt hij er met de overtuiging van die hondjes met die kromme poot jes achteraan. Kom, hoe-heten-die? bulldogs. Kortom, een man die door zijn hobby's geïsoleerd raakt. Isolatie gaat die film heten. Candy Dulfer, is mijn tegenspeelster, om dat ze als wonderkind heel erg be roemd gaat worden. En op dezelfde wijze in isolatie raakt". Eigen beheer „Soms loop je je af te vragen in hoeverre je rein kunt zijn, omdat je vaak merkt dat je de zaak loopt te verneuken", zegt Brood in het di recte Nederlands dat we van hem gewend zijn. Zijn hoerige eerlijk heid heeft hem een reputatie opge- leyerd, waardoor hij de laatste ja ren heeft geopereerd zonder een vast platencontract. Na de de-; sastreuze, maar sensationele tour nee door Amerika in 1979 stond Brood er alleen voor. De Amerika nen hadden hem beduveld, zijn band The Wild Romance was uit-l eengevallen, de in de VS gemaakte: opnamen (Go Nutz) waren rampza lig slecht. Yada Yada, de nieuwe, in eigen beheer opgenomen elpee werd om wille van de reputatie die Brood ge-, niet niet door Virgin Duitsland uit gebracht, wél door CBS zij het dat ook die maatschappij er nietj over peinst om Broods songtek-l sten af te drukken op een binnen hoes. De plaat is mede dankzij de vaardige produktie van George, Kooymans (van Golden Earring) de beste die Herman in lange tijd heeft uitgebracht, met oprechte rechttoe-rechtaan-rock, en een prachtige cover van het Beatles nummer You better run for Your Life mag er zijn. Karmelk „Ik kan er niet meer naar luiste ren, zo vaak heb ik 'm gehoord. Hij zal wel deugen, denk ik, maar voor- alsnog zit ik boordevol kritiek. Ik praat liever over In Trance, het boek dat ik heb gemaakt met Ge rard Wessel, een fotograaf van Nieuwe Revu met wie ik veel werk. Ik heb teksten geschreven bij zijn foto's. Dan blijkt dat ik steeds min der jatwerk nodig heb". Een beetje besmuikt laat hij voorbeelden zien en ook een ont roerende tekst die hij heeft ge schreven over Ferdie Karmelk, één van Broods vroegere naaldkamera- den een topgitarist die na zijn af-1 faire met Nina Hagen en via de in jectienaald opgelopen aids-be- smetting geregeld figureert in de sensatiepers. Herman schrijft: Vergeef me dat ik het kokketteren met leven en dood bovendien nog ietwat roman- tiseer, maar ik heb nu eenmaal het 1 junkiebestaan altijd als een Pietje Bel (schelmenroman) beleefd. Dat het later, meen ik, in de zwaar dra- matiese sektor kwam zie ik nog steeds als een grandioze volksver- lakking..." Leiden aan bod in Teleae-eursus AMSTERDAM (ANP) - 'Steden en hun verleden', de ontwikkeling van de stedelijke samenleving in de Nederlanden tot de negentiende eeuw, is het thema van een nieuwe cursus van Teleac die op 8 april begint op de televi sie (Nederland 3), en op 11 april op radio 5. De cursus, die zowel op televisie als radio uit twaalf lessen bestaat, brengt aan de hand van acht Nederlandse en vier Vlaamse steden de his torische herkomst van de Noord- en Zuidnederlandse stad in beeld. Ook Leiden komt aan bod, waarbij de nadruk ligt op nijverheid. De te levisie behandelt, net als het begeleidende cursusboek, aan de hand van één van de twaalf steden steeds een ander thema, in de radiolessen ligt de nadruk meer op het verleden van de stad.' Puzzel I zfi 'V Nederland, 14. buitengewoon, hevig, 15. buideldier, 16. huis vesting van soldaten, 17. traag- heid (Fr.lat.), 18. lipbloemige plant, stinknetel, 19. bier dat men ter bewaring deponeert. 29. opwelling, neiging, 30. drijf- til, 31. de'el van Frankrijk, 33. vervoermiddel, 34. eikeschil-j Ier, 35. plaats in Zeeland, 36. ruilmiddel. Oplossing Horizontaal: 2. cacaopoeder, 8. droge, korte hoest, 9. deel v.h. lichaam, 10. verpakking, 11. moeilijk buigbaar, 13. brompot, 16. jeuk, 20. groot ge heel, 21. plaats in N-Brabant, 22. gevecht op zee, 23. Neder lands vliegveld, 24. met embal lage, 25. rommel, 26. samenge voegd, 27. uier, 28. vroegere ti tel v.e. lid v. de Raad van Indië, 32. zonderlinge, vreemde, 35. landbouwwerktuig, 37. klanten v.e. winkelier of leverancier, 38. vervelend persoon, 39. steekwapen, 40. teruggang. Verticaal: 1. grond langs de zee, 2. hoofd, leider, 3. kaart spel v. Spaanse oorsprong, 4. dun, rond wafeltje, 5. soort ha gedis, 6. deelbaar door twee, 7. reuk, 11. kelner belast met de zorg voor wijnen, 12. water in De prijs van 25,- werd toegekend aan F. Kriek, Spieghelstraat 5, 2332 BC Leiden. De prijs wordt de winnaar toege zonden. Oplossingen onder vermelding van 'Puzzel' voor donderdag op briefkaart of in enveloppe zenden aan Redactie Leidsch Dagblad, postbus 54, 2300 AB leiden. Radio 1 na 18 uur TROS 18.06 Coulissen. NOS: 19.02 NOS Jazzplatform. 20.02 Langs de lijn. 22.02 Metro's music. 23.05 Met het oog op morgen. NOS: 0.02 Radio Olympia. KRO: 4.02-7.00 Niemandsland Radio 2 na 18 uur 18.03 Echo. 18.15 Levenslied en Levensleed. 19.00-7.00 Zie Radio Radio 3 na 18 uur NOS: 18.03 De Avondspits. NCRV: 19.02 Koploper. 20.03 Harro de Jonge, met om 20.03 Elpee Pop Special; 21.02 Elpee- en CD Pop; 22.02 Country style. 23.02-24.00 Late date NOS: 18.00 NwS. VOO: 18.02 Avondstemming. KRO: 20.00 Nieuws. 20.02 De kracht van het weerloze. 20.30 KRO-Klassiek op zaterdagavond, met om 20.30 Prat- tica Musica; 21.00 Hólderlin en mu ziek. 22.00 Orgelrubriek; 22.20 Laudate; 23.00-24.00 Trippe Radio 5 na 18 uur NOS: 18.00 Nws. EO: 18.10 lyi Ha- berler (Goed nieuws). 18.25 Kayen Rasja (Er is hoop). IOS: 18.40 Ara bisch programma. NOS 19.00 pro- ar. voor buitenl. werknemers. EO: 20.30 Laat ons de rustdag wijden. 21.14 Metterdaad hulpverlening. 21.15 Reflector. 21.30 Evangelist OMROEP RIJNLAND 12.00-13.00 Hindostaans/Suri- naams programma 13.00-15.00 Noordwijk Lokaal 15.00-19.00 Vandaag de dag op zaterdag 19.00-20.00 Voorhout Lokaal VLOK KATWIJK 09.00-10.00 Warm draaien', muziekprogramma 10.00-11.00 'Informatief', nieuws en actualiteiten 11.00-13.00 'Jongerensoos', jongerenprogramma 13.00-14.00 'Groeten en ver zoeken', populair verzoekplaten- programma 14.00-15.00 'Het blijft Hollands', muziekprogramma 15.00-17.00 'Sport', o.a. voet bal ZONDAG Radio 1 NOS: Elk heel uur nieuws. KRO: 7.02 KRO's Ontbijtshow. 7.53 Ter over weging. EO: 8.05 Groot Nieuws met om 8.25 Overdenking. NOS: 9.02 NOS- Olympisch journaal. VOO: 9.12 VERONICA Sport. TROS: 10.02 Wegwezen. VARA: 11.02 VARA Radio 1 zondageditie. 12.02 Ophef en vertier. NCRV: VPRO: 18.05 Het spoor. De afreke ning: De politie (8) AVRO 19.02 Leuterkoek en zandgebak. 19.10 Kees Brusse leest voor. 19.30 De hersengymnastiek. 20.02 Toppers van toen. 21.02 Play it aaain...22.02 Dag dominee, hoor- .6. NOS: 23.05 Met oog op morgen. 00.02 Radio Olympia. TROS: 4.02 Aflossing van de nachtwacht. 5.02-7.00 Krieken met Adje El^heellufnieuws. VARA: 8.02 Vroege Vogels. 10.02 Tony van Verre ontmoette Simon Carmiggelt (8). AVRO: 10.30 Uit Studio en the ater. 11.02 Duyscotheek. 12.02 AVRO-Magazine. 14.02 Neder lands op AVRO 2. 15.02 Pim Ja cobs met muziek uit de jaren 50. 16.30 Kom 'ns langs in De Kersen tuin. 18.02 De AVRO op tournee. 13.00-7.00 Zie Radio 1. Radio 3 NOS: Elk heel uur nieuws. KRO: 8.02 Hurrie-up. 9.02 Zin in pop 10.02 De wakkere wereld. 12.02 KRO-Miniparade. 13.02 Het wees huis van de Hits. 15.02 Tijd voor Toen. 16.02 KRO's Zalige Liefdes- lijn. 18.02 KRO's Hitweek. 19.02 Pop-eye. 20.02 Radio Thuisland. 21.02 De krijsende tafel. 22.02- 00.00 Op Slag van Maandag Radio 4 NOS: 8.00 Nws. 8.02 H vier. 9.00 Musica religiosa et profana. 9.55 Program maoverzicht. KRO: 10.00 Eucharis tieviering. NOS: 11.00 Für Elise. 13.00 Nieuws. 13.02 Opera Mati nee. 14.00 Onder de groene linde. 14.15 Concert op de Zondagmid dag: Concertgebouw Orkest o.l.v. Riccardo Chailly. (In de pauze: Pra ten over muziek). 16.30 Diskotabel. 18.00 Nws. 18.02 Musica Nova, TROS: 19.00 Continu muziek. 20.00 Nws. 20.02 Specialiteiten la carte. 22.00 Kamerconcert. 23.00- 24.00 Finale marktberichten en uitgebreid weer bericht. 9.00 Nws. NCRV: 9 02 Een vader had twee zonen: Jezus of Ba- rabbas. 9.30 Te Deum Laudamus NOS: 9.55 Waterstanden. IKON 10.02 Verhalen Radio 4 nOS: 8.0C Nws. 8.02 H vier. 9.00 Musica reli giosa et profana. 9.55 Program maoverzicht. KRO: 10.00 Eucharis tieviering. NOS: 11.00 Für Elise 13.00 Nieuws. 13.02 Opera Mati nee. 14.00 Onder de groene linde 14.15 Concert op de Zondagmid dag: Concertgebouw Orkest o.l.v Riccardo Chailly. (In de pauze: Pra ten over muziek). 16.30 Diskotabel 18.00 Nws. 18.02 Musica Nova TROS: 19.00 Continu muziek 20.00 Nws. 20.02 Specialiteiten a I; carte. 22.00 Kamerconcert. 23.00 24.00 Finale LOKALE OMROEP ALPHEN 20,00-21.00 Alphens Nieuw- smagazine 21.00-22.00 Sportcarrousel VLOK KATWUK OMROEP RIJNLAND 11.00-12.00 Sassenheim Lo- 12.00-13.00 Noordwijkerhout Lokaal 13.00-14.00 Lisse Lokaal 14.00-18.00 Sport 20.00-22.00 Tijdmachine MAANDAG Radio 1 voor 18 uur NOS: Elk heel uur nieuws. NCRV: 7.03 Hier en nu. 7.15 Het levende woord. 7.22 Lichte muziek. (NOS: 7.30 Nws.) 7.33 Hier en nu. NOS' 8.20 NOS- Olympisch journaal. NCRV: 8.30 Maandagmorgen Ma gazine. 12.05 Boer en tuinder. 12.32 Over kopen gesproken. 12.50 Moment. NOS: 12.56 Mede delingen voor land- en tuinbouw. NCRV: 13.08 Hier en nu. VOO: 14.05 Veronica Nieuwsradio. Met om 17.05 De wereld in een half uur Radio 2 voor 18 uur NOS Elk heel uur nieuws TROS: 7.03 Een goede morgen met Ron Brandsteden (8.03-8.15 Tros Ak- uit duizenden. EO: 15.03 Met muziek het hele land door. 16.03 Open huis. 16.58 EO-Metterdaad Hulpverlening. EO' 17.03 Ronduit radiokrant Radio 3 voor 18 uur NOS Elk heel uur nieuws. AVRO. 7.03 De baas van de week. 9.03 Ar beidsvitaminen. 12.03 Hollands Glorie. 14.03 Toppop Radio. 16.03 Toppop Twintig Radio 4 voor 18 uur KRO: 7.00 Nws. 7.02 Aubade: 7.30 en 8.30 Muziekspelletje. (8.00 Nws). 8.02 Almanak. 9.00 Uit het archief, werken voor alt. 9.30 Daar word ik stil van. 10.00 KRO-Klas siek op maandagmorgen. 11,50 Over muziek. 12.00 Radio Vier klank. 13.50 Over Kunst en Kuituur. 14.00'KRO-Klassiek op maandag middag. Rober Hol), bas en Konrad Richter, piano. 16 00 In antwoord op uw schrijven. 16.50 KRO-Lite- rair over poëzie. VARA: 17.00 VARA-Klassiek. Radio 5 voor 1b uur NOS: 6.30-6.49 Scheepvaart- en, marktberichten en uitgebreid weer bericht. 9.00 Nws.19.02 NOS Spor tief. 9.25 Waterstanden. RVU: 9.3.0! Intimiteit. VARA: 10.00 Factor 5, met om 11.00 Berichten van en over ouderen. 12.00 Nws. HUM-1 .VERBOND: 12.05 Het voordeel van de twijfel. NOS: 13.00 Nws. VARA 13.10 Faktor 5, met Bericht van buiten. AVRO: 14.00 Moet je horen VARA: Radio drie hoog ach ter. 14.25 De muzieksleutel. 14.45- Chips het Koninkrijk. NOS:j 16.30 NOS Kindermagazine. 17.00 Wat een taal. 17.30 NOS Cultuur magazine. NOS: 17.55 Mededelin gen en schippersberichten RADIO WEST 7.15-8.00 ochtendmagazine,, met nieuws, aktualiteiten, weers- berichten en verkeersinformatie. 12.00-13.00 Lunch-uur, mei nwsoverzicht, progr.aank., ser- vicerubr., weerber., verkeersmf., land- en tuinbouwinf., de kwis' Hebbes en de voorstelling van de'

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 34