PRODUKTIE- MEDEWERKER M/V Bakker Administratief medewerk(st)er 5 KRAANMACHINISTEN VEDIORft AUTO MONTEUR vakbekwaam, zelfstandig werkende machinale houtbewerker VAN MARWIJK KRAANVERHUUR 2 BESTUURSLEDEN (V/M) jongedames conciërge Oproepkracht receptie m/v Transportbedrijf zoekt per direct zelfstan dig werkend all-round voor wagenpark tot 3500 kg GVW VEREIST: - Ervaring met verschillende merken - Kennis van plaat/spuitwerk en/of klassieke auto's strekt tot aanbeveling - 100 zelfstandig kunnen werken - Commercieel inzicht/inventief - Betrouwbaar/verantwoordelijkheidsbesef - Minimaal rijbewijs BE GEBODEN: - Gunstige arbeidsvoorwaarden en salaris - vaste aanstelling voor onbepaalde tijd SOLLICITATIE: - Schriftelijk; korte omschrijving met relevante informatie en telefoonnummer o.v.v. VAC/WS/01-88 aan: ESTAFETTE TRANSPORT, Postbus 26 2300 AA Leiden - Alléén voor informatie of afspraken: tel (071) 22 13 51 (24 uur per dag Voor onze vestiging in Alphen a.d. Rijn zoeken wij kontakt met een jonge vrouw van ca. 25-30jaar met ervaring en kennis op ons vakgebied. Gewend om leiding te geven aan een team enthousiaste mensen. Bereid om zich full-time in te zetten voor "haar" winkel en "haar" klanten. Uiteraard staan daar prima arbeidsvoorwaarden tegenover. Sollicitaties met recente pasfoto en een korte beschrijving van uw ervaring te richten aan de direktie van Modehuis Tissing b.v.. Postbus 2. 2160 AA Lisse. BOUW- A A N N E Admiraalsweg 4, 2315 SC Leiden, tel. 0871-415215 zoekt met spoed voor eigen timmerfabriek Sollicitaties te richten aan hr. B. van Dijk, direkteur. Tel. 071-415215. Mede door de groei van ons bedrijf is het mogelijk weer enkele te plaatsen of personen die met enige technische basiskennis dit vak zouden willen leren. Het werk bestaat uit het bedienen van een hydraulische autokraan waarmede hoofdzakelijk werkzaamheden worden uitgevoerd in de bouw. Degenen die belangstelling hebben, moeten in het bezit zijn van een groot rij bewijs. Geïnteresseerden kunnen uitsluitend telefonisch een afspraak maken dage lijks tussen 8.00 en 17.00 uur. Produktieweg 36 - Zoeterwoude - Telefoon 071-899344. VERTO VERENIGDE STAALKABELFABRIEKEN BV Verto Verenigde Staalkabelfabrieken B.V. behoort tot de grotere staalkabelproducenten in Europa. In het bedrijf werken circa 245 medewerkers. De produktielocaties zijn gevestigd in Dongen en Leiderdorp, het hoofdkantoor in Ridderkerk. De produkten worden afgezet op de Nederlandse markt en geëxporteerd naar landen over de gehele we reld. Verto Verenigde Staalkabelfabrieken is lid van de Vertogroep, waarvan onder andere ook deel uit maken de Hoogerwerffgroep, Anza nettenfabriek, IJmuiden Stores en Verto Touw. Voor onze produktielocatie in Leiderdorp zoeken wij contact met kandidaten voor de functie van Na een gedegen inwerkperiode is de produktiemedewerker belast met de bediening van het machinepark ten behoeve van de staalkabelproduktie. De werkzaamheden vinden plaats in een twee-ploegenrooster van maandag tot en met vrijdag. Om voor deze zelfstandige veelzijdige functie in aanmerking te komen denken wij aan kandidaten met Its- opleiding. Ervaring opgedaan in een produktieomgeving is een duidelijke pré. Gezien de leeftijdsopbouw passen kandidaten in de leeftijdscategorie tussen de 20-35 jaar Als u beschikt over de bovengenoemde functie-eisen kunt u rekenen op een uitstekend salaris en diverse aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden (onder meer een winstdelingsregeling). Indien uw interesse is opgewekt kunt u, tijdens kantooruren vanaf a.s. maandag, telefonisch reageren bij de Gevraagd voor direkt: SCHOONMAKER FULL-TIME Werktijden in overleg. In bezit van rijbewijs. Schriftelijke sollicitaties onder nummer 4518 van dit blad. DE LEIDSE BUITENSCHOOL Duinoordweg 2 2224 CD Katwijk Tel. 01718-12273 Het bestuur van de Leidse Buitenschool vraagt voor zo spoedig mogelijk (onbezoldigd) Het bestuur bestaat uit 7 personen, waarvan 2 personen de ouders van de leerlingen vertegenwoordigen en 5 per sonen min of meer onafhankelijk zijn. Het bestuur van de school vergadert ongeveer 10 maal per jaar in de avonduren. De Leidse Buitenschool is een school voor speciaal on derwijs. Het is een school voor langdurig zieke kinderen. Er wordt onderwijs gegeven aan normaal begaafde kin deren van 6 t/m 13 jaar, die als gevolg van lichamelijke en soms daaruit voortvloeiende psychische en sociale pro blemen, het tempo van het basisonderwijs niet kunnen volgen. Gevraagd: 2 Bestuursleden op onafhankelijke basis, bij voorkeur 1 met financiële deskundigheid. Voor inlichtingen kunt U contact opnemen met de voorzit ter H. Vermeulen. Tel. 071-216124. Zowel mondelinge als schriftelijke reacties binnen 14 da gen te richten aan het bestuur van de Leidse Buiten school. Verkoop van tuinartikelen door geheel Europa. Voor hel bijhalen van orders vragen wij Werktijd van 7.45 -17.00 uur Middagpauze een half uur en 2 x 15 min. koffiepauze. Reiskosten worden vergoed Kom even langs of maak een afspraak. Akervoorderlaan 2 De Engel/Lisse Dhr. N. Uitendaal Tel.: 02522-19126 Privé: 02520-21076 Bij Vedior gaat 'I om kwaliteit en specia lisme. Dit betekentdatwe mensen zoeken die niet alleen graag, maar vooral ook goed willen werken. Dit betekent ook dat we voor die mensen vaak de beste banen hebben, bij de beste bedrijven. Momenteel zijn wij op zoek naar: De baan: Een conciërge voor het uitzetten van sportvelden en het schoonmaken van kleedkamers, voor circa 30 uur per week volgens rooster. De baan is voor langere tijd. Het bedrijf: Een sporthal in de omgeving van Leiden. Voor wie: Voor iemand met overwicht, vanaf 25 jaar, die het leuk vindt om met veel verschillende mensen om te gaan en er tegen kan dat het wisselend druk/ rustig is. Informatie: Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Annemiek Coesel van ons filiaal: Pelikaanstraat 4, 2312 DW Leiden, telefoon 071 - 125741. UITZEND- EN PERSONEEL ADV1ESBUREAUX ^5: I Dechesne, Ernst Whinney, is een samenwer kingsverband van de maatschappen Dechesne, Ernst Whinney (accountants), Zeven ervaring in een „all-round" administratieve func tie. Zij/hij dient eveneens ervaring te hebben met het geautomatiseerd verwerken van gegevens. Timmers, Ernst Whinney (belas tingadviseurs) en VerlindenWeze- man, Ernst Whinney (organise- De werkzaamheden zullen bestaan uit het zowel in teamverband als zelf standig behandelen van de admini- tieadviseurs). Met 20 vestigingen en zo'n 820 medewerkers neemt de organisatie een vooraan staande plaats in bovengenoemde sectoren in. Op onze vestiging in Den Haag is bij onze admini- stratiegroep (Brouwer Oudhof) plaats voor nevenstaande vacature. Onze gedachten gaan uit naar iemand me. een J)echesne? ElTlSt WhilHiey gedegen boekhoudkundige opleiding en kennis op minimaal M.B A-niveau alsmede een ruime E£ü Lid van Ernst Whinney International. stratie ten behoeve van onze cliënten. Wanneer u denkt in een organisatie met zo'n 110, overwegend jonge, medewerkers snel uw eigen weg te kunnen vinden kunt u uw schriftelijke sol licitatie richten aan Dechesne, Ernst Whinney, J.W. Frisolaan 15, 2517 JS 's-Gravenhage, ter attentie van de heer drs. J.H. Bolhoeve RA Telefonische informatie is te verkrijgen bij de heer L.J. Kerkhoven, telefoon (070) 504650. Uitgeversmaatschappij Leidsch Dagblad bv Postbus 54, 2300 AB Leiden. Telefoon: 071-144941. Een werkmaatschappij van Damiate Holding B V De medewerksters van onze re ceptie ontvangen dagelijks vele bezoekers, lezers, adverteerders en andere relaties van ons bedrijf. Zij dragen dan zorg voor een kor- rekte doorverwijzing naar de afde lingen, bedienen de drukke tele fooncentrale en verrichten lichte administratieve werkzaamheden. In dit gezellige, representatieve team is op korte termijn plaats voor een ser vice-bewuste en paniekbestendige collega. De nieuw aan te stellen medewerk(st)er zal in ieder geval twee maandagen per maand van 8.30-17.00 uur beschikbaar moeten zijn. Daarnaast zal hij/zij bij ziekte of vakantie van collega's, deze moeten kunnen vervangen. Een duidelijke telefoonstem en goede typevaardigheid zijn een vereiste; eni ge kennis van Engels, Duits en eventueel Frans is een pré. Indien het u aantrekt deze werkzaamheden in een dynamisch bedrijf te ver richten, dan verzoeken wij u binnen een week schriftelijk te solliciteren bij on ze afdeling Personeelszaken t.a.v. dhr. A. G. v.d. Spek.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 26