Engelse bloemtapijten 0 Als het huiten guur is, maken wij het binnen extra gezellig Hein Kruider li Een ijzersterk zonwering-trio Ladan Zonwering - Rolluiken Ke^rP'"spU' Gem maSsie' Twee maanden op zkht. ALPHEN A/D RUN: Van Mandersloostraat 9, tel. 01720-74809 (schuin tegenover C&A). LEIDEN: Haarlemmerstraat 107-109, tel. 071-134495 (tegenover C&A). Aanbiedingen geldig i/m S maait a s. Geen enkele lenzenspecialist kan u de zekerheid geven dat uw ogen aan contactlenzen zullen wennen. Wij komen daar rond voor uil Maar we doen er ook iets aan. Brilmij laat u twee maanden lang uw nieuwe lenzen uitproberen. Met het recht om ze weer terug te geven als het dragen van lenzen u niet mocht bevallen. U krijgt dan het volledige aankoop bedrag van ons terug. Gediplomeerde ANVC-contactlensspecialisten meten met de modernste apparatuur welk type lenzen voor uw ogen het meest geschikt is. Harde, zachte of zuurstofdoorlatende lenzen Daarbii kunt u kiezen uit de bekende merklenzen of voor onze eigen zachte Pearle Safety lenzen. U hoeft dus niet meer bang te zijn voor lenzen want bij Brilmij kunt u ze gewoon teruggeven. Bij Brilmij heeft u al 'n paar contactlenzen vanaf f299,- inclusief aanpassing. Bovendien krijgt u t/m 5 maart a s. op elk paar contactlenzen f 25,-korting. ZORGT GOED VOOR UW OGEN U kent ze vast wel. Prachtige bloempatronen en veelkleurige kasteeldessins, kunstig vervaardigd door de Britse tapijtwevers. Vorstelijk gekleurde dessins die deze wollen axminsters hun zo voorname karakter geven. Jaren geleden waren deze tapijten favoriet bij een groot publiek. Ten onrechte zijn deze tapijten van hun troon gestoten door zware berbers en andere "eigentijdse" tapijten. Hein Kruider haalt de Britse bloemen pracht weer naar Rijnsburg. De favorieten van weleer zijn terug van weggeweest. Stap één dezer dagen 'ns binnen, en geniet van al het moois dat de bakermat van de Engelse tapijtwevers te bieden heeft. Voor een vers kopje koffie wordt gezorgd! Rijnsburg - Winkelcentrum In de Hoftuin - Tel. 01718 - 22537 Leverbaar in verschillende uitvoeringen en bekleed met mooie uni en streepdessins. VLAKHANGENDE ZONWERING geeft een goed doorzicht naar buiten en is weinig windgevoelig. Molensteeg 12-14, Leiden, 071-121375-140006 Geopend ma t/m vr. 08.15-17.30 uur Donderdagavond zaterdag gesloten Gordijnen zijn een uitstekende isolatie. Maar de hoogte van de energie-besparing hangt ook af van de manier waarop gordijnen worden geplaatst. Hangen ze tot op de grond, dan gaat veel warmte van een c-v radiator verloren via het r aamoppervlak. Een brede vensterbank boven de radiator en gordijnen die daarop aansluiten lossen dit probleem nagenoeg helemaal op. allee" m

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 22