7L de vlietstede b.v. woonhuizen makelaardij bv stationsweg 26 2312 av eiden telefoon 07I-121645 menno smitsloo bedrijfsmakelaardij bv makelaardij in onroerende goederen ::WJ::»*Ü!;M»j;;»».I;:»».Ü::P.>».j;;r^ bkeZ.TERH»G ffggPS i|H n »n« «lij i|»« ■iunn«m i|iM|n i|M ■imhimim i|h| f iuitingslijd voor advertentie donderdagmiddag 15.30 uur Inl. bij onze adverientie-aldeling: telefoon (071 >144941 nnnim imiii:liiinir«iifmuil data verhoeven Kanaatweg 161 Aan de rand van Leiden gesitu eerde vrijstande villa op ca. 3000 m eigen grond. Prachtig aange legde tuin met nivoverschil en vruchtbomen. In de direkte nabij heid van de uitvalsweg naar de rijksweg Amsterdam-Den Haag met uitzicht op het Rijn-Schieka- naal. Uitermate geschikt voor een woon/werkcombinatie i.v.m. de enorme inhoud van ongeveer 1400 m Ind. souterrain: royale wijn/provisiekelder/stookkelders. Beg.gr.: woonkamer met open haard/eetkamer, (65 m dienka mer, keuken, bijkeuken, speelka mer, 2 toiletten, vestibule, hal. Etage: 7 kamers waarvan er 2 als een suite in elkaar overgaan, badkamer met ligbad, badkamer met douche, keuken. 2 toiletten, balkon. Geisoleerd dak. Het ge hele objekt is voorzien van dub bele beglazing en centrale ver warming. Terrassen aan de voor- en achterzijde. Tevens voorzien van een dubbele garage met bergruimte. Vraagprijs 875.000,- k.k. Zoeterwoudseslngel 12 Goed onderhouden royaal hoek- herenhuis. met ca. 12 m diepe tuin op het Z. Gelegen op een van de mooiste plekjes van Lei den met prachtig uitzicht over de singel. Voorzien van centrale verwarming. Ind. beg. gr.: kamer en suite met serre (12.50x3.60), keuken, hal en toilet. 1e Etage: 3 kamers, toilet overloop, vaste trap naar: 2e etage: 2 kleinere Vraagprijs 270.000.- k.k. Groen hoven straat 8 Ruim herenhuis met mooi aange legde achtertuin op het ZO, fraai uitzicht over het brede gedeelte van het Rijn- en Schiekanaal. In direkte omgeving van nieuw uni- versiteitskomplex. Gedeeltelijk voorzien van centrale verwar ming en gedeeltelijk van gaska chels. indeling: woonkamer (14.00x3.70 m) met parketvloer en open haard, d.m.v. kasten- en glaswand gescheiden van stu- deerruimte, keuken, vestibule, gang met marmeren vloer, toilet en kelderkast. 1e etage: achter kamer met balkon, voorkamer met parketvloer, kabinet, toilet, 2 kasten met wastafel. 2e etage: 3 Lammenschansweg 121 Royaal herenhuis voorzien van centrale verwarming en tuin op het westen. In direkte nabijheid van NS-station Lammenschans en aan de uitvalsweg naar de rijksweg Amsterdam-Den Haag. Tevens voorzien van dakisolatie. Ind. beg.gr.: kamer en suite (10.50x3.65 m) met parketvloer, keuken, vestibule, gang en toilet. 1e etage: 3 kamers, badkamer met zitbad, overloop, 2e toilet, balkon. 2e etage: 3 kamers met 2 dakkapellen, losse trap naar 3e etage: kamer met zolderberging Vraagprijs 248.000.- k.k. Scarlattlstraat 4 In de componistenbuurt gesitu eerde eengezinswoning in goede staat van onderhoud op rustige stand. Losse garage op enkele meters afstand. Flinke tuin met stenen berging en achterom. b top de lee j. Tevens t Ind. t konvek- torput en schuifpui naar de tuin. keuken, hal en toilet. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met lig bad en 2e toilet, overloop. 2e eta ge: kamer (verbouwd tot studeer- Moderne hoekbenedenwonmg De woning verkeert in uitsteken de staat van onderhoud. Voor zien van een gecombineerde centrale verwarmingswarmwa- jinatie. Royale tuin met zonmogelijkheden. Voor lasting aftrekbare erf- pachtscanon 3.408,52 per jaar. Ind.: royale woonkamer, keuken met diverse inbouwapparatuur, 3 slaapkamers, badkamer met lig bad, hal en toilet. Tevens voor zien van muurisolatie, vloerisola- Vraagprijs 135.000,- k.k. Plan Oude Singel Royale premie-A koopapparte menten met 2 of 3 kamers, waar kon/terras en een beperkt aantal Dokumentatie op aanvraag ver- Goed onderhouden eengezins woning in Oudhollandse stijl. Voorzien van zonnige plaats op beg.gr.: woonkamer (9.00x3.50/4.20 m) met schouw, keuken, douche met toilet, gang, open trap in woonkamer naar: 1e etage 3 slaapkamers, ruime be vloerde bergvliering. De verwar ming heeft plaats d.m.v. gaska- Vraagprijs 99.000,- k.k. Knusse eengezinswoning in ge zellige buurt. Aan de voorzijde vrij uitzicht. Tuin met achterom. De woning is zowel van binnen als van buiten uitstekende onder houden. Alle kozijnen zijn van hardhout. Parterre voorzien van dubbele beglazing. Ind. beg. gr.: L-vormige woonkamer (7.00- X4.00/2.00 m) met schouw/gas kachel. half open uitgebouwde keuken met div. app., hal en toi let. 1e Etage: 2 kamers, balkon, overloop en douche. 2e Etage: zolder (mog. v. kamer). Vraagprijs 98.000.- k.k. Uitstekend onderhouden hoek woning met gunstige ligging t.a.v. het stadscentrum en het station. Voorzien van tuin op het zuiden. Het elektra is incl. aardlekscha- kelaar. kozijnen en deuren zijn van hardhout. Ind. beg.gr.: woon kamer (9.00x3.10 m) met parket vloer en bar, keuken, douche en toilet, entree. Etage: 3 kamers met wasm. aansluiting op de overloop. Daarboven: vliering met vlizotrap. (Stahoogte in het midden). De verwarming heeft plaats d.m.v. gaskachels. Vraagprijs 88.000,- k.k. Evertsenstraat 5 Smaakvol gemoderniseerde mai sonnette in uitstekende staat van onderhoud. Voorzien van centra le verwarming, dubbele begla zing en dakisolatie. Tevens voor zien van fietsenberging op de parterre en balkon op het zuiden. Ind. beg.gr.: entree met royale bergkast. 1e etage: woonkamer met open haard, keuken en toilet. 2e etage: 2 slaapkamers, badka mer met ligbad, zolderruimte met c.v.-ketel. Bijzonder aantrekkelijk aanbod voor starters op de wo ningmarkt. Vraagprijs 84.000,- k.k. E. Knapperthof 20 Gezellig 2-kamerappartement met aantrekkelijke ligging aan de Herengracht. In goede staat van onderhoud. Voorzien van c.v. en balkon aan de zonzijde. Maande lijkse bijdrage aan de V.v.E. be draagt 155,- incl. verwarming. Ind.: woonkamer, slaapkamer, keuken, entree, douche en toilet. Vrije vestiging mogelijk. Vraagpnjs 82.000,- k.k. Rosmolen 106 1 (voorheen 2) kamerapparte ment met royaal terras op het zui den. Voorzien van dubbele be glazing en centrale verwarming. Gelegen op de 2e etage in mo dern appartementenkomplex. Di verse faciliteiten in het gebouw, zoals wasserette, sauna, solari um en trimzaal. Indeling: woon kamer annex slaapkamer (6.60x5.00 m), keuken, badka mer met ligbad, toilet en berg kast. Maandelijkse bijdrage aan service- en verwarmingskosten 218,-. Vraagprijs ƒ82.000.- k.k. Papiermolen 118 Royaal 2-kamerappartement in goede staat van onderhoud. Voorzien van c.v. en lift. Gesitu eerd op de 5e etage met balkon. Dubb. beglazing. Netto maand last bij volledige financiering 360,-. Maandelijkse bijdrage aan de Vereniging van Eigenaars 250,- (incl. verwarming en warm water). Indeling: woonka mer, slaapkamer, keuken, badka mer met douche en toilet, inpan dige berging. Vraagprijs 79.000,- k.k. op de 2e en 3e etage. Voor zien van c.v. (blokverwarmmg met warmtemeters). Het appartement de direkte nabijheid. Ind.: mer, keuken, hal en toilet. Etage: 3 slaapkamers, badkamer met lig bad. Zonnig balkon. Maandelijkse bijdrage aan de Vereniging van Ei genaars 240,- incl. verwarmings kosten. Gunstig gelegen t.a.v. de uitvalsweg Amsterdam-Den Haag. Vraagprijs 78.000,- k.k. LEIDERDORP Karolusgulden 25 Royaal, modern herenhuis met aparte vormgeving. In direkte na bijheid van sportaccommodatie en overdekt winkelcentrum. Tuin op het zuidwesten. Er is veel aan dacht besteed aan geluids- en warmte-isolatie. De woning is in pertekte staat van onderhoud. Tevens voorzien van carport. Ind. beg.grwoonkamer met open haard en schuitpui naar de tuin, haltopen keuken met diverse in bouwapparatuur, hal en toilet. 1e etage: 2 slaapkamers, overloop annex speel- of studeerruimte. badkamer met ligbad, 2e toilet. 2e etage: 2 slaapkamers, dou che. c.v./w.w.-ruimte met aansl. wasmachine groot zonneterras. 25 Op gezellige stand gelegen een gezinswoning voorzien van cen trale verwarming. Aparte garage op enkele tientallen meters af stand. De woning is in uitsteken de staat van onderhoud en is ge deeltelijk voorzien van dubbele beglazing. C.v./warm-waterap- paratuur is 3 jaar oud. Ind. beg.gr.: woonkamer met open haard, keuken, bijkeuken, hal en toilet. 1e etage: 3 kamers, badka mer met douche, apart toilet, overloop en balkon, vaste trap naar 2e etage: 2 kamers, zolder berging. Vraagprijs 235.000,- k.k. Pluimzeggekreek 15 Moderne eengezinswoning met carport en tuin op het zqiden. Gunstig gelegen t.o.v. winkelcen trum "Winkelhof" en de uitvals wegen naar de rijksweg Amster dam-Den Haag. Aan de voorzijde met een wandelpad gesitueerd aan een singel. Ind. beg.gr.: woonkamer, keuken, hal en toilet. 1e etage: 3 kamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, overloop, balkon. 2e etage: kamer en zol derberging. Voorzien van centra le verwarming en dak- en muur isolatie. Vraagprijs 235.000,- k.k. Achthovenerweg 26 Aantrekkelijk gelegen eengezins woning met aan de achterzijde uitzicht op de. Oude Rijn. Er is achterstallig onderhoud t.a.v. schilderwerk, elektra en sanitair. Mooi aanbod voor handige doe- het-zelver. Ind. beg.gr.: 2 ka- LD 20-2-'88 Privé: Hr. J. Verhoeven 071-175095, mevr. C. Boehlee 071-313437, mevr. N. Boelen 01751-11712; Openingstijden op zaterdag van 11.00 tot 15.00 uur. mers, keuken, gang en toilet. Eta ge: 1 kamer (met mogelijkheid voor 2e kamer), douchecabine, zolderruimte. Vraagprijs 110.000,- k.k. Spilnterlaan 54 Uitstekend onderhouden 3-ka- merapparternent (voorheen 4 ka mers) op de 3e woonlaag (topeta- warminq en 2 balkons, waarvan één zeer royaal op de zon. Ruime berging op de begane grond (10.80x3.80/3.00 mJ.Tslaapkl- mers, keuken, douche, hal en toi let. Smaakvol wit interieur. Maan delijkse bijdrage aan de V.v.E. 69,-. Netto maandlast bij volle dige financiering 550,-. Aan vaarding maart '88. Vraagprijs 105.000,- k.k. OEGSTGEEST Grunerielaan 61 Aantrekkelijk gelegen hoekwoning op rustige stand. In oorspronkelijke staat van onderhoud, d.w.z. het schilder/behangwerk, het elektra en het sanitair dient te worden aangepast. De totale grondopper- vlakte is 803 m\ waann begrepen een naast de woning gelegen prachtig grasgazon met bomen. Ind. beg.gr.: royale woonkamer (met serre), keuken, gang en toilet. 1e etage: 3 kamers, douche, over loop, balkon. 2e etage: vliering. De woning is voorzien van centrale verwarming. Vraagprijs ƒ240.000,- k.k. Van Wassenaertaan 32 Op gezellige stand gelegen 2-ka- merappartement op de 1e laag. Ind.: ruime woonkamer (8.40x3.40 m) met open haard, slaapkamer, entree, gang, keu ken, badkamer met douche en toilet. Zowel aan de voor- als de achterzijde een balkon. De nmg is voorzien van centrale warming. Warm water d.m.v. geiser. Stenen berging op de terre. Er zijn geen servicekosten Vrije vestiging mogelijk. Vraagprijs 85.000,- k.k. OUDE WETERING PLANTAGE Direct aan de Braassem gelegen groot appartement, wel-, ke smaakvol en degelijk verbouwd is. Het is moeilijk om dit appartement te beschrijven, daarom, nodigen wij diegenen uit die gesteld zijn op rustig en luxe! wonen om eens vrijblijvend een afspraak met ons te ma ken voor een bezichtiging. Het appartement bevat o.a.: T-vormige living van 58 m2 2 royale slaapkamers 2 badkamers groot balkon 2 eigen p Vraagprijs n.o.t.k. Voor nadere inlichtingen en bezichtiging GOEDHART VASTGOED Herenweg 32 2465 AD Rijnsaterwoude tel. 01721-9973, 071-313527 TE KOOP PROFESSORENWIJK STIELTJESSTRAAT 14, Leiden. In rustige en aantrekkelijke woonomgeving, geheel ver bouwd en gerenoveerd woonhuis met voor- en achter tuin. Ind.: hal met toilet, L-woonkamer met open haard, half open keuken v.z.v. div. inbouwapp. Afwerking over wegend hout, bijkeuken. 1e Verd.: 2 slaapkamers, bad kamer met ligbad, balkon. 2e Verd.: ruim hobby/studeer vertrek. Mogelijkheid 3e slaapkamer. Dakkapel voor en achter. Gas c.v. in uitst. st. v. onderhoud. Hardhouten ko zijnen en deuren. Vraagprijs 187.000,- k.k. Inl. tel. 071-144767. •KANTOREN 275 M2 KANTOORRUIMTE ADMIRAAL HELFRICHWEG 1 LEIDEN Zelfstandige kantoorruimte op de eerste verdie ping met separate entree op de begane grond. Turn-key oplevering, inclusief o.a. vloerbedek king, systeemplafond, scheidingswanden, pantry en alarminstallatie. Zeer representatief en uitste kende parkeerfaciliteiten. Huurprijs:/ 35.000,- per jaar excl. BTW Stationsweg 26, 2312 AV Lelden. Telei 39302 maisb-nl tel. 071-1260' BREDEROSTRAAT 14 Perfect onderhouden tus- senhuis met zonnige ach tertuin Z.W., achterom en schuur. Ind.: hal, toilet, trapkast, keuken, doorge- wastafel, kast waarin dou che gemaakt kan worden. Vaste trap naar zolder waar eventueel slaapkamer ge- f 149.000,- k.k. MAGDALENA MOONSTRAAT 9 In gemoedelijke wijk gele gen parterrewoning met plaats en schuur. Ind.: en tree, gang, toilet/douche combinatie, keuken met aansl. wasmachine, doorge broken woonkamer en slaapkamer. Gaskachelver warming. PRINSENSTRAAT 60. Vakkundig met duurzame materalen verbouwde tus senwoning met achtertuin, stenen berging en cv/gas. Ind.: entree, hal, toilet fontein, woonkamer met parket en openhaard, luxe keuken met inbouw-appa- ratuur. Ie verd.: hal, 2 rui me slaapkamers, badkamer met ligbad en wastafel. Iso lering, gasen elektra-be- dradingen zijn vernieuwd. Vraagpnjs 125.000,- k.k. BRAHMSLAAN 52 4-Kamer topmaisonnette met c.v.-blokverwarming en berging. Ind.: entree, hal, keuken, woonkamer, balkon Z, 3 slaapkamers met vaste kasten, toilet en badkamer met douche en aansl. wasmachine. Ser vicekosten incl. voorschot stookkosten ƒ240,- p. mnd. Vraagprijs 79.000,- k.k. ROEMER VISSCHERSTRAAT 34a Goed onderhouden, gemo derniseerde bovenwoning kamers, douche, keuken, vaste kasten, balkonkast en kurkvloerbedekking. Gas haardverwarming. Electra dient aangepast te worden. Vraagprijs f75.000,- k.k. de le etage met kelderber- ging, eigen c.v.-gas, dubbel glas voor balkon. ZW., woonk., keuken, 3 slaapk., toilet en douche. Service kosten 100,- p. mnd. voor glas/ en opstalverzek., schoonhouden trappen huis, glazenwasser etc. Stookkosten en electra 145,- per maand. Vraagprijs f89.000,- k.k. VIJF MEIPLEIN 84 Boven winkelcentrum op le etage gelegen goed on derhouden 3-kamer appar tement. Ind.: entree, gang, woonkamer met schoon- metselwerk en balken pla fond, 2 slaapkamers, bad kamer met douche en was tafel, toilet en fontein, keu ken, kelderberging. Ser vicekosten 70,- per maand. Vraagprijs ƒ82.000,- k.k. VIJF MEIPLEIN 62 Mooie geheel gemoderni seerde 4-5-kamer topappar- tement boven de winkels met kelderberging. Ind.: slaapkamer, mod. keuken, nieuw betegelde douche, w.c., gangkast, ruime door zonkamer, 2 slaapkamers, groot balkon op het zuiden. Eigen c.v.-gas. Servicekos ten ƒ110,- per maand (kan gehalveerd worden bij zelf werkzaamheid). Vraagprijs 95.000,- k.k. VIJF MEIPLEIN 86 Mooi 3-kamer appartement met zonnig balkon op de 2e etage boven de winkels en met kelderberging. Ind.: hal, keuken, douche, toilet, 2 slaapkamers en woonka mer. Afgesloten portiek met deuropensysteem. Gaskachelverwarming. La ge servicekosten ad. ƒ70,- per maand voor opstal- en glasverzekering en onder- Vraagprijs ƒ85.000,- k.k. G VRESEDASTRAAT 41 Goed onderhouden ruime geisoleerde hoekwoning met garage 10 x 3 mtr. ge schikt voor caravan. Voor- en achtertuin en achterom. Voorzien van cv-gas. Ind. entree, hal, toilet fontein, woonkamer, moderne keu ken. le etage: hal, 3 slaap kamers, badkamer met douche, 2e toilet wasta fel. 2e etage: 4e slaapkamer met twee dakkapellen. Vraagprijs f 189.000,- k.k. V STATENDAALDER 25 Perfekt onderhouden 3 ka mer maisonnette boven winkelcentrum Winkelhof. Ind. hal, toilet, kamer met open keuken. Etage: 2 slaapkamers, badkamer met ligbad. Voorzien van cv/gas. Vraagprijs V G SPLINTERLAAN 1 Leuk gelegen hoekeenge- >r-, zij-. verd.: 3 slaapkamers douche. 2e verd.: grote zol der te bereiken via vlizo- Vraagprijs f 164.000,- k.k. VG OBOOL 31 2 kamer appartement met erker boven winkelcen trum Winkelhof. Ind".: hal, slaapkamer, badkamer met ligbad, wastafel en wasma chine aansl., toilet, woon kamer met half open keu ken. Voorzien van eigen c.v. gas. Vraagprijs ƒ99.000,- k.k. VG FREDERIK HENDRIKLAAN 62 Boven winkels gelegen goed onderhouden 3 ka merappartement. Ind.: hal, gang, toilet, keuken, badka mer met douche, woonka mer en 2 slaapkamers. Ser vicekosten 95,- p. mnd. Vraagprijs f89.000,- k.k. ZOETERWOUDE/DORP V G BURG WAPSTRAAT 64, 76, 72 Div. 3 kamer appartemen ten pas 15 jaar oud. Vr.pr. v.a. ƒ79.000,- k.k. schakeld herenhuis met ga rage annex berging, voor- en achtertuin Z.O. Ind.: ro yale hal met garderobe, toi let, mod. woonkamer met tegelvloer en unieke open haardpartij, luxe wooneet- keuken en overdekt terras solarium. le Etage: 3 slaap kamers, luxe badkamer met ligbad en dubb. wasta fel, apart 2e toilet en com puterkamertje. Vaste trap naar zolder met grote slaap kamer, wasruimte en veel berging. C.v.-gas, badgei- ser, dubb. beglazing en iso latie. Vraagprijs ƒ395.000,- k.k. V RIJNZICHTWEG 173 Eengezinswoning met voor- en besloten achter tuin ZW., schuur en stenen berging en achterom, ind.: hal, L-vormige woonka mer, trapkast, keuken, bad kamer met zitbad en toilet, le etage: 2 slaapkamers (voorheen 3). Vliering. Vraagprijs f 119.000,- k.k. Inwoners van Oegstgeest genieten de voorkeur. VKEERWEER 11 Gelegen vlakbij de A4 in het midden tussen Amster dam-Den Haag-Rotterdam. Bedrijfsgebouwen voor lichte industrie of opslag, oppervlakte 360 m2 per stuk, inrijhoogte 3.50 m. breedte 10 m. en diep 36 m. Krachtstroom aanwezig. Toiletgroepen, bijbehoren de kantoorkamers op de le etage. C.V.-gas. Vraagprijs f350.000,- k.k. Ook te huur ƒ32.000,- per jaar. VG KLOOSTERWEI 130 Modern herenhuis met blij vend vrij uitzicht op het park, rustig gelegen aan woonerf met genoeg par keerruimte, voor- en ach tertuin ZO, berging en ach terom. Ind. entree, toilet, woonkamer en mod. half open keuken, le etage: 4 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, 2e etage: zolderkamer met dakkapel en bergruimte. Muurisolatie, c.v.-gas en badgeiser. Vraagprijs f 198.000,- k.k. VG JAN VAN GOYEN- PLANTSOEN 27 Mooi 4 kamerappartement met kelderberging. Ind.: woonkamer met schouw, achterkamer, ouderslaap kamer, kinderslaapkamer, douche, toilet en vaste kas ten. Moderne keuken met apparatuur. Balkon voor en achter. Oplevering in over- V DE HOOGHKAMER 10 Mooi en vrij aan parkje ge legen modern tussenheren- huis met onderliggende ga rage, voor- en zonnige ach tertuin. Het geheel verkeert in perfecte staat en is voor zien van vele extra's zoals inbraakpreventie, beveili ging, luxe keuken met app., geheel gestoffeerd. Ind.: hal, garderobe, toilet, woonkamer met open haard, half open keuken t app Sousterrain: hob- kast en garage, le Etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet, balkon ZO, c.v.-gas en gasboiler. Vraagprijs ƒ375.000,- k.k. V DE S. LOHMAN- PLANTSOEN 58 Hoekherenhuis aan woon erf gelegen met voor- en achtertuin, berging en ach terom. Ind.: woonkamer met open keuken, hal, toi let, en bergkast. le etage: 3 slaapkamers, balkon en badkamer met ligbad en 2e toilet. Vaste trap naar zol der met slaapkamer, stu deerkamer, bergkamer, douche en cv-ruimte. Nieu we gasboiler, cv, ged. dub bel glas, spouwmuur/ en f219.000,- k.k. V PAPELAAN 75 Royaal hoekherenhuis (3 onder 1 kap) met garage, schuur, voor-, zij- en achter tuin Z. Ind.: hal, gang, toi let, keuken, grote L-vormi- ge woonkamer en suite, le etage: 3 slaapkamers, bad kamer. Vaste trap naar zol der waarop 2 slaapkamers. Spouwmuurisolatie, c.v.- gas, grondopp. 350 m2. Gunstige ligging t.o.v. N.S.- station en dorpskern, doch in rustige omgeving gele gen. Vraagprijs ƒ320.000,- k.k. V G FERDINAND BOLLAAN 8 Leuk gelegen beknopte eengezinswoning met voor- en achtertuin pal zuid, schuur en achterom naar speelweide. Ind.: woonka mer, hal, toilet en keuken, le etage: 3 slaapkamers, vaste kasten, wastafel, mod. betegelde douche. Vlizotrap naar de vliering. C.v. gas en dakisolatie. Vraagprijs f 159.000,- k.k. V LEIDSEWEG 483 Geheel geisoleerde en goed onderhouden tussenhuis met voor- en achtertuin ZW., achterom en stenen berging. Ind.: ruime woon kamer met open haard en parketvloer, hal, gang, toi let, keuken met appara tuur. le Etage: 2 grote slaapkamers, kleinere slaapkamer, badkamer met ligbad, balkon, vaste trap naar grote woonzolder, veel O VERWEEGT U TE VERKOPEN? NU IS DE TIJD GUNSTIG! De rente is weer laag. Vastgoed houdt zijn waarde beter dan aandelen, len. Na jaren van relatief gelijkblijvende prijzen en weinig nieuwbouw in de vrije sector is er weer een tekort aan goede objecten ontstaan en dus is een hogere prijs voor uw huis weer haalbaar. Geïnteresseerd? Bel'eens vrijblijvend met uw beëdigde makelaar. Uw beëdigde makelaar hanteert voor u de beste verkoopvoorwaarden: 1. Aktieve aanpak. 2. Iedere week een advertentie afwisselend in de dag- en weekbladen, ook de landelijke en toch voor u nooit advertentiekosten (wij kun nen dit doen door grote kwantumkontrakten met deze kranten). 3. Uitwisseling met collega's in de regio. 4. Pas bij de overdracht bij de notaris betaalt u (nooit meer dan) het door de Minister van Economische Zaken vastgestelde courtageta rief (meestal 1.85% 20% BTW). 5. Uitsluitend één opdrachtgever per transaktie is aan ons courtage verschuldigd! 6. Wij behalen voor u de best haalbare koopsom. 7. Kopers van bij ons in verkoop zijnde wonigen worden desgewenst door ons geholpen met fi nanciering, gemeentegarantie en woonver gunning, doch zijn aan ons niets verschul digd! 8. "No cure no pay". Mochten wij ondanks al on ze inspanningen er niet in slagen een koper voor uw huis te vinden, dan behoeft u bij ons niets te betalen! (Dus ook geen iiitrekkings- kosten). berging en vliering. Dubbel glas overal dakisolatie, he- teluchtverwarming, dus la ge stookkosten. Vraagprijs f235.000,- k.k. VG HYACINTHSTRAAT 24 Geheel verbouwde woning met berging, tuin Z.W. en achterom. Ind.: hal, ruime woonkamer, mooie luxe in- bouwkeuken met app., toi let, douche, trapkast, le Etage: 4 slaapkamers, vlie ring. Nieuwe c.v./w.w.- combiketel. Vraagprijs 129.000,- k.k. Achter VEURSEWEG 215 Woonschip "de Zilver meeuw". Ind.: grote woon- eetkamer, keuken, toilet, douche, slaapkamer, gaska chelverwarming, nieuwe geiser, dubbel glas. Een re- water en elektriciteit. Vraagprijs f59.000,- V.O.N. VG SERVATIUSSTRAAT (hoek Nassaulaan) Mooi en zonnig gelegen hoekherenhuis met rondom tuin, garage annex berging. Ind.: hal, toilet, woonkamer met parket vloer en open haard, mod. luxe keuken met app. le etage: 3 slaapkamers met vaste kasten, badkamer met douche. Vaste trap besloten berging. Ind.: woonkamer met plavuizen vloer vloerverwarming, luxe half open keuken, hal, toilet e kast. le etage: 3 slaapk mers, badkamer met lig bad. Vliering met vlizotrap. Mechanische afzuiging. c.v. gas en isolatie. Vraagprijs f 159.000,- k.k. (Premie A onder voorwaar de ook voor de volgende koper) IH DE BMBBt PHIJSKLISSEH Voor de met een V gemerkte panden geldt vrije vestiging! gemeentegarantie mogelijk LD 20-2-'88 Lijnbaan 1 Leiderdorp Tel. 071-414401* Leldseweg 37 Voorschoten Tel. 01717-4684/7142

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 36