conten mm M Als u djt pradukt kunt verkopen, staat uw carrière meteen in de hoogste versnelling. ervaren verkopers NTKHNIOIS ■74 GEMEENTE LISSE gemeente sassenheim horeca Hoogvliet B.V. supermarkten Hoofdkassière m/v Hoogvliet objektleider m/v Hillegom medewerk(st)er BOEKHOUDER M/V ül uitzendbureau content GeneraI Binding MicroTotaal bv opzichter algemene dienst m/v een modern bedrijf, met 18 vestigingen, die zich toe legt op "goede kwaliteit voor de laagste prijs". Zoekt voor haar filiaal te Voorschoten een Onze gedachten gaan uit naar een representatieve da me vanaf 23 jaar. .In een volledige dagtaak geeft zij leiding aan de kassiè- res en draagt zij verantwoording over het I Organisatorische en leidinggevende kapaciteiten, inte resse in automatisering zijn noodzakelijk. Als u interesse heeft kunt u zich schriftelijk richten aan onderstaand adres, waarna wij u na een schriftelijke uitnodiging graag in een persoonlijk gesprek over de arbeidstijden en beloning willen inlichten. Hoogvliet B.V., 3eV/ez.end<!êoedKot)^! DE PRIJSBEWUSTE PROFESSIONALS Schoonmaakbedrijf Cemsto is marktleider in Nederland. Maakt met zo'n 10.000 mensen dagelijks zo'n 3.000 bedrijven en instellingen schoon. Cemsto is dus groot, maar met zo'n 40 regionale vestigingen toch altijd dichtbij en aan- Cemsto zoekt op korte termijn een Standplaats Leiden. Part-time 20 uur per week. Hij/zij heeft de leiding over onze dienstverlening in een aantal objekten, hetgeen onder meer inhoudt: het maken van werkindelingen; beheren van materialen en machines; leiding geven aan/motiveren van het personeel werkzaam op het object; het onderhouden van kontakten met kliënten. Bent u iemand die zelfstandig kan werken, makKelijk met mensen kan omgaan en goed onder druk kan werken? En is het geen bezwaar dat een groot gedeelte van de werktijd valt in de vroege avonduren, dan bent u wellicht de man of vrouw die wij zoeken. Wij bieden naast een interessante werkkring een goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan: Cemsto b.v., Van der Madeweg 41, 1099 BS Amsterdam, t.a.v. mevrouw N. van den Berg. Aangezien de huidige medewerkster binnenkort gebruik maakt van de V.U.T.-re geling is op de afdeling buitendienst van de dienst voor Sociale Zaken de functie vacant van BIJSTANDSMAATSCHAPPELIJK WERK(ST)TER voor 20 uur per week Algemene informatie De afdeling buitendienst bestaat naast het hoofd van de afdeling uit 5 bijstands- maatschappelijk werk(st)ers (2 full-time en 3 part-time). De financieïe hulpverlening is gebaseerd op het minimum-takenpakket overeen komstig het gestelde in het I.V.A.-rapport. Functie-informatie - het verrichten van intake, onderzoek, rapportage en advisering met betrekking tot aanvragen ABW. Rijksgroepsregelingen, I.O.A.W. en de W.B.O.; - het verrichten van periodieke heronderzoeken; - het verlenen van immaterieïe hulp en begeleiding alleen in relatie met de financieïe hulpverlening. Functie-eisen - bezit van het diploma M.B.O. s.d. en studerende voor het diploma H.B.O. m.w. of een daaraan gelijkwaardig opleidingsniveau; - ervaring met de bovengenoemde werkzaamheden; - vermogen om zowel zelfstandig als in team-verband te kunnen functioneren. Salaris Afhankelijk van opleiding, ervaring en capaciteiten kan een salaris geboden worden van maximaal 2.166,- bruto per maand (maximum schaal 8 bij 20-urige werkweek). Overige informatie en sollicitaties In de selectieprocedure zal een delegatie van de buitendienst betrokken worden. Nadere informatie over de functie kan worden ingewonnen bij de heer W.F. Plantema, hoofd afdeling buitendienst en tevens wnd. directeur, telefoon 02520- 77236. Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan burgemeester en wethouders, Hoofdstraat 115,2181 EC Hillegom. UUIItCOIIV Bij de afdeling burgerzaken ter gemeentesecretarie kan voor de periode van 1 april tot en met 1 septem ber 1988 worden geplaatst een: voor 4 ochtenden per week (van 9.00 tot 12.00 uur) Het ligt in de bedoeling deze vacature jaarlijks beschikbaar te stellen, zodat het dienstverband van de aan te stellen functionaris waarschijnlijk het volgend jaar gecontinueerd zal kunnen worden. Functie-Inhoud: de werkzaamheden zullen in hoofdzaak bestaan uit: - het verrichten van loketwerkzaamheden, zoals het behandelen van aanvragen voor paspoorten, rijbewijzen en diverse verklaringen. Functie-eisen: - opleiding op H.A.V.O.-niveau; - bezit van een typediploma; - goede contactuele eigenschappen. Arbeidsvoorwaarden: Het salaris zal afhankelijk van leeftijd, diploma's en ervaring nader worden vastgesteld. Nadere inlichtingen: Nadere informatie omtrent deze functie wordt gaarne verstrekt door de heer M.A. Blok, chef afdeling burgerzaken, tel.: 02522-19100, toestel 160. Sollicitatie: Indien u belangstelling heeft voor deze functie, kunt u uw sollicitatie binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan het college van burgemeester en wethouders van Sassenheim, t.a.v. de afdeling personeelszaken, Wilhelminalaan 1,2171 C£ Sassenheim. CAR is een groeiend en dynamisch bedrijf met al zo'n 40 jaar een gevestigde naam in de pro- jektenmarkt. CAR ontwerpt, fabriceert en levert een breed assortiment projektmeubelen. waar onder de Olivetti kantoormeubelprogramma s Wij zijn op zoek naar een: PROÜEKT M£UB€UEM Gevraagd: - enkele jaren werkervaring - PD boekhouden en studerend voor MBA - affiniteit met computers - grote werklust - leeftijd tot 35 jaar Geboden: - zelfstandige functie - verantwoording over de gehele boekhou ding - goede honorering - prima werksfeer - interessante opletdings- en doorgroeimogelijkheden Wilt u uw geschreven sollicitatie en c.v. met vermelding van de funktie waarnaar u sollici teert nchten aan CAR Industrie B.V., t.a.v. de heer G. F. M. Reumer, Postbus 5, 2220 AA Katwijk. Voor nadere informatie kunt u bellen overdag: 01718-13943. Na werkuren 071-895070 C. van Eijk Hofding B.V. Adm. Helfrichweg 11 2315 VC Leiden Wij zoeken ter ondersteuning van de admini stratie van onze dochterondernemingen: Van Eijk Sloopwerken B.V. Van Eijk Grond- en Wegenwerken B.V. Van Eijk Bodemsaneringswerken B.V. een medewerkster Wij vragen: mavo/havo niveau typevaardigheid en bereidheid tot het verrich ten van alle voorkomende werkzaamheden i.v.m. kleine bezetting. Schriftelijke sollicitaties, met eventueel bij te sluiten recente pasfoto, te richten aan de direk- MV ÉÉN KOPJE KOFFIE Onmisbaar in een bedrijf is degene die voor de innerlijke mens zorgt. Als men hard werkt is niets zo belangrijk als een lekkere lunch en een vers kopje koffie. Bij diverse bedrijven in Leiden, Den Haag en omgeving hebben we regelmatig banen openstaan voor MEDEWERK(ST)ERS BEDRIJFSRESTAURANT Wilt u halve dagen werken, liever een paar hele dagen per week of af en toe een dag je? Er zijn allerlei mogelijkheden. Zowel voor mensen met als zonder ervaring. Komt u eens langs op een van onze vesti gingen, we geven u graag meer informatie over de mogelijkheden. WE ZIJN PAS CONTENT ALS JIJ DAT BENT Leiden, Breestraat 1 071-125745 Den Haag, Prins Hendrikplein 19 070-456002 Als 't om inbindsystemen gaat, is General Binding de onbetwiste marktleider. En als geboren verkoper weet u wat dat te betekenen heeft: een grote naams bekendheid, gekoppeld aan een ijzersterk imago. Dus meteen al twee riante binnenkomers bij bestaande en potentiële relaties. GBC is een vooraanstaande Amerikaanse onder neming. Geeft mensen met een professionele, "door tastende instelling dus volop kansen. En de mogelijk heid, om een méér dan aangenaam salaris te verdienen. Mensen met moed, doorzettingsvermogen en een gezonde dosis inspirerend enthousiasme zetten bij ons dan ook hun carrière meteen in de hoogste versnelling. En dat geldt zeker voor m/v De basiseisen zijn logisch: ervaring als verkoper, bij voorkeur in de kantoormachinebranche, kennis van de Engelse taal en natuurlijk een bovengemiddelde kommerciële instelling. En omdat General Binding ook een zeer belang rijke marktpositie inneemt wat betreft plastificeer- systemen en papiervernietigers, kunt u uw verkoop talenten op volle kracht ontplooien. Kortom, als u onze produkten kunt verkopen, staat uw carrière meteen in de hoogste versnelling. Als u recht op uw doel af wilt gaan, stuurt u uw schriftelijke reaktie voorzien van een pasfoto zonder omwegen naar de direktie van GBC Nederland BV, Graftermeerstraat 36-38,2131 AC Hoofddorp. Het bureau Werktuigbouw kunde in Katwijk van de Dienst Gebouwen, Werken en Terreinen, Directie Zuid- Holland, Dienstkring Valkenburg zoekt een De regeltechnicus contro leert, bedient, onderhoudt, repareert en modificeert allerlei installaties, uitgezonderd elektro technische. Zij/hij bereidt voornoemde werkzaam heden voor en lost zelfstan dig problemen op, die zich bij de uitvoering voordoen. Ook werkt de regeltech nicus mee aan een planma tige opzet van onderhoud, controle en het bedienings programma. Mede aan de hand van metingen doet zij/hij voorstellen aan haar/zijn chef om installa ties te verbeteren. Verder instrueert de regeltechnicus het verzorgend en bedie nend personeel over de behandeling van installa ties en houdt logboeken bij. Ook houdt zij/hij zich tijdens de realisatie van nieuwe installaties op de hoogte van in uitvoering zijnde ;regelinstallaties. De diploma's LTS-ET, VEV-sterkstroom, SOK 11 en SOK 12 zijn vereist, even als ruime ervaring in het functiegebied. Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding t en ervaring, minimaal 2.175,- en maximaal 2.972,- bruto per maand met een uitloopmogelijk heid op grond van dienst tijd. De vakantie-uitkering Is 8% per jaar. Het aantal 'vakantiedagen bedraagt 23 dagen per jaar. Voor nadere informatie over de functie en de selectieprocedure kunt u contact opnemen met de heer A. Suwijn (071-359212). Het ministerie van Defensie wil meer vrouwen In dienst nemen. Daarom zal bij gelijke geschiktheid van kandi daten de voorkeur uitgaan Sollicitaties kunt u binnen twee weken na verschijning van dit blad zenden aan de Eerstaanwezend Ingenieur Directeur van de Directie Zuid-Holland, t.a.v. de personeelsconsulent West 1, Postbus 11117,2301 EC Leiden. lI burgerpersoneel defensie Wij zijn groothandel in computerrandapparatuur en -supplies. Ter ondersteuning van de verkoop, kunnen wij een extra kracht gebruiken voor de: telefonische verkoop en orderverwerking m/v Je bent ca. 20 jaar, dynamisch en commercieel ingesteld, je hebt de juiste teamgeest en zoekt een baan in de automatiseringsbranche. Je hebt minimaal een MAVO oplei ding. Als je overtuigd bent van je kwaliteiten en bereid bent bij te dragen in de verdere groei van Micro Totaal, schrijf dan een briefje, vergezeld van je curriculum vitae aan: Micro Totaal bv, t.a.v. dhr. A. blok, Postbus 2322, 2301 CH LEIDEN. Bij de dienst Openbare Werken van de gemeente Lisse kan op korte termijn worden geplaatst een De te benoemen functionaris zal de chel algemene dienst en reiniging gaan assisteren bij het voor bereiden, begeleiden en controleren van de werk zaamheden van deze dienst en het administratief bijhouden en verzamelen van gegevens betreffende de uitgevoerde werkzaamheden. Tot de taak van de buitendienst behoren o.a.: - de gemeentereiniging, - het onderhoud van wegen en rioleringen, - het onderhoud van het wagenpark, - het onderhoud van gemeentelijke eigendommen. Het bezit van het diploma M.T.S. Weg- en Waterbouw en/of Bouwkunde is vereist, terwijl organisatorische en leidinggevende eigenschappen, alsmede ervaring tot aanbeveling strekken. Salariëring: salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, in niveau 7 (f 2.654,- tot t 3.616,-). De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. De gemeente Lisse streeft naar gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Vrouwelijke kandidaten worden nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Nadere inlichtingen worden desgewenst verstrekt door de chef van de algemene dienst en reiniging, de heer E.M.N.I. Hoogkamer, tel. 02521-19129. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan burgemeester en wethouders van Lisse Postbus 200, 2160 AE Lisse.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 22